Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 04:17   #2761
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Serum jest swietne, na razie z kwasow z BU zdecydowanie najbardziej mi podpasowalo Moze jak ich zasypiemy wszystkie prosbami, to sie zmiluja i je przywroca?

A jeszcze zeby tak zrobili peelingi migdalowe, np. 20 i 30%...
sama możesz zrobić peeling 20%, ja sobie w domu robiłam; wystarczy kupić kwas migdałowy - jest też wątek o tym
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:55   #2762
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

chciałabym pochwalić serum azelo oliwkowe.świetnie nawilża i rozjaśnia.przy tym nie zapycha nic a nic.Nie zawiera żadnych olei tylko mleczko.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 14:15   #2763
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja używam już od miesiąca i mam mieszane uczucia. Cera po nim dziwnie wygląda, szaro, choć to może wina pory roku, trudno mi stwierdzić. Mam też wrażenie, że zapycha, bo zaskórniki mi się pojawiły i to dość duże.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 15:19   #2764
KamilaEwa
Raczkowanie
 
Avatar KamilaEwa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Dzis wielkie mieszanie; Kilka minut temu nalozylam serum rozjasniajace - pierwsze wrazenie - odrobine lepkie na twarzy;
Ciekawe jak dlugo bedzie sie wchlaniac
Ja czekam na serum rozjaśniające Mam nadzieje, że moje piego-plamki rozjaśni , a Ty zadowolona jesteś ?
__________________
Pielęgnacja włosów
Fitness

I’ve loved and I’ve lost .





KamilaEwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 16:41   #2765
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
sama możesz zrobić peeling 20%, ja sobie w domu robiłam; wystarczy kupić kwas migdałowy - jest też wątek o tym
Mlebidakin, ja wiem, ze mozna samemu robic kosmetyki, bardzo dlugo bylam klientka mazidel i zsk, a nie biochemii. Tylko po prostu teraz nie mam ani czasu, ani ochoty na bieganie z papierkami lakmusowymi, dolewanie po kropelce kwasow i czyszczenie zlewek

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-09 o 09:13
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 05:10   #2766
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

w peelingu migdałowym nie mierzy sie PH, tylko miesza kwas z woda - ale moze w BU zrobia zestaw tzn kwas, który trzeba bedzie wymieszac z woda
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 07:48   #2767
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Ja używam już od miesiąca i mam mieszane uczucia. Cera po nim dziwnie wygląda, szaro, choć to może wina pory roku, trudno mi stwierdzić. Mam też wrażenie, że zapycha, bo zaskórniki mi się pojawiły i to dość duże.
A może to dieta? Chociaż pora roku też może mieć znaczenie. Mam tak samo
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 12:31   #2768
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zadałam to samo pytanie na wątku o olejach, hydrolatach
Przed serum antyoksydacyjnym nie każdy hydrolat się nadaje, ale akurat różany jest OK.
A jakie hydrolaty sie nie nadaja...? Nigdy sie nad tym nie zastanawialam.. " Ładuje" głog albo oczar i na to flavo C...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:54   #2769
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
chciałabym pochwalić serum azelo oliwkowe.świetnie nawilża i rozjaśnia.przy tym nie zapycha nic a nic.Nie zawiera żadnych olei tylko mleczko.
Również jestem z niego bardzo zadowolona . Wspaniale wygładza, nawilża i co ważne, nie zapycha. Skóra jest w świetnej kondycji.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:57   #2770
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hej zadawałam wcześniej pytanie odnośnie serum, ale po zapoznaniu się z pełną ofertą biochemii, rozszerzyłam zakres produktów, które zamówię w najbliższym czasie chciałabym spytać, czy taki zestaw jest dobry dla skóry młodej (20 lat) i tłustej:

RANO: olejek pomarańczowy, hydrolat oczarowy, serum flavo c, żel hialuronowy 1% połączony z hydrolatem oczarowym bądź inny, dowolny krem na dzień i makijaż

WIECZOREN: olejek pomarańczowy (tutaj pytanie: czy tym można zmywać cały makijaż? czy może najpierw jakiś płyn do demakijażu?), hydrolat oczarowy, żel hialuronowy 1% bądź inny, dowolny krem na noc

pozdrawiam
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 17:46   #2771
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
w peelingu migdałowym nie mierzy sie PH, tylko miesza kwas z woda - ale moze w BU zrobia zestaw tzn kwas, który trzeba bedzie wymieszac z woda
Wiem, ze to offtop, ale jak w takim razie przygotowujesz taki peeling?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 20:15   #2772
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny,
jako ze raczkuje,albo i pelzam, jesli chodzi o wiedze nt. kosmetykow naturalnych to mam do was ogromna prosbe o rade

Mam cere wrazliwa, sklonna do przesuszen, a jednoczesnie borykam sie z zaskornikami na nosie,brodzie i niekiedy linii zuchwy... Chcialam sie z nimi uporac kosmetykami z BU i tak sobie wymyslilam zakup Serum LEMON (na kwas salicylowy bardzo dobrze reaguje), a do tego chodzi mi po glowie tonik różano-mleczny AHA 8% ...
i tutaj moje pytanie- czy te dwa kosmetyki moge stosowac jednoczesnie? tj. nie jeden po drugim,ale naprzemiennie,co druga noc, czy tez lepiej zostac przy jednym kwasowym cudenku i np. narazie uzywac wylacznie serum?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 09:48   #2773
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
hej zadawałam wcześniej pytanie odnośnie serum, ale po zapoznaniu się z pełną ofertą biochemii, rozszerzyłam zakres produktów, które zamówię w najbliższym czasie chciałabym spytać, czy taki zestaw jest dobry dla skóry młodej (20 lat) i tłustej:

RANO: olejek pomarańczowy, hydrolat oczarowy, serum flavo c, żel hialuronowy 1% połączony z hydrolatem oczarowym bądź inny, dowolny krem na dzień i makijaż

WIECZOREN: olejek pomarańczowy (tutaj pytanie: czy tym można zmywać cały makijaż? czy może najpierw jakiś płyn do demakijażu?), hydrolat oczarowy, żel hialuronowy 1% bądź inny, dowolny krem na noc

pozdrawiam
nie traktuj żelu hialuronowego 1 % jak kremu bo wysuszy i ściągnie skórę .Najlepiej dodaj do niego kropelkę oleju wybranego,lub kremu lub serum.

Mam pytanie czy do żelu hialuronowego z peptydami można dodawać wit.C aby zrobić szybkie serum na dłoni???
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:43   #2774
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

który z hydrolatów z BU jest NAJBARDZIEJ nawilżający? Oczarowy za bardzo mi ściąga skórę, nie jestem z niego zadowolona
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:57   #2775
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

jak dla mnie z róży damascena eko(mam cerę suchą)

ale najbardziej nawilżający z przetestowanych przeze mnie hydrolatów(a miałam ich sporo) jest lipa eko z mazideł
__________________


Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2010-10-26 o 11:58
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 14:47   #2776
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
jak dla mnie z róży damascena eko(mam cerę suchą)

ale najbardziej nawilżający z przetestowanych przeze mnie hydrolatów(a miałam ich sporo) jest lipa eko z mazideł
dokładnie lipa jest najlepsza
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 16:35   #2777
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
nie traktuj żelu hialuronowego 1 % jak kremu bo wysuszy i ściągnie skórę .Najlepiej dodaj do niego kropelkę oleju wybranego,lub kremu lub serum.

Mam pytanie czy do żelu hialuronowego z peptydami można dodawać wit.C aby zrobić szybkie serum na dłoni???
dziękuję
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 14:28   #2778
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja już drugi raz kupiłam serum antyoksydacyjne flavoC-15ef i zdecydowałam się również na zakup toniku z kwasami AHA/BHA 10%
Wieczorem nanoszę płatkiem tonik, po pół godzinie wcieram kilka kropel olejku arganowego. Rano używam serum z vit.C, po jego wchłonięciu aplikuję Photoderm MAX SPF 50+ z Biodermy.
Skóra na buzi bardzo mi się wygładziła, przebarwienia jaśnieją. Nie zauważyłam takich hardcorowych incydentów z łuszczącymi płatami skóry jak pisały niektóre dziewczyny. Może dlatego, że stosuje potem olejek? Jednak efekt końcowy jest rewelacyjny.
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 16:18   #2779
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Olej z kocanki może zapchać,czy szukać winowajcy gdzie indziej?
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 16:46   #2780
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Olej z kocanki może zapchać,czy szukać winowajcy gdzie indziej?
zajrzyj tutaj - spis stron z zapychaczami

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1827
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:48   #2781
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Miałam już w zakładkach Twój post,ale nie mogłam sie właśnie doszukać oleju z kocanki.
Helichrysum bracteatum to nazwa kocanki,ale w tabeli nie znalazłam właśnie.
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 19:51   #2782
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Też chwalę sobie serum azelo-olwikowe. Nie zapycha, ale pod makijaz się nie nadaje. Stosuję na noc, troszkę mnie wysusza, wiec tak z 2-3 noce i coś innego. Dziś właśnie wymieszałam je z rycyną, wiesiołkiem i witaminą K.

To serum flavo C nada się dla cery tradzikowej wrażliwej, miejscami suchej, miejscami tłustej z popekanymi naczynkami przebarwieniami i rumieńcem? Chciałabym zakupić jakies inne, jak się azelo-olwikowe skończy. A końca nie widać, straaasznie wydajne.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 20:01   #2783
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Też chwalę sobie serum azelo-olwikowe. Nie zapycha, ale pod makijaz się nie nadaje. Stosuję na noc, troszkę mnie wysusza, wiec tak z 2-3 noce i coś innego. Dziś właśnie wymieszałam je z rycyną, wiesiołkiem i witaminą K.

To serum flavo C nada się dla cery tradzikowej wrażliwej, miejscami suchej, miejscami tłustej z popekanymi naczynkami przebarwieniami i rumieńcem? Chciałabym zakupić jakies inne, jak się azelo-olwikowe skończy. A końca nie widać, straaasznie wydajne.
Jeśli wrażliwa i na noc, to może będzie lepsza witamina C w oleju? BU ma coś takiego w ofercie
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 23:06   #2784
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
To serum flavo C nada się dla cery tradzikowej wrażliwej, miejscami suchej, miejscami tłustej z popekanymi naczynkami przebarwieniami i rumieńcem? Chciałabym zakupić jakies inne, jak się azelo-olwikowe skończy. A końca nie widać, straaasznie wydajne.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 23:38   #2785
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
jako ze raczkuje,albo i pelzam, jesli chodzi o wiedze nt. kosmetykow naturalnych to mam do was ogromna prosbe o rade

Mam cere wrazliwa, sklonna do przesuszen, a jednoczesnie borykam sie z zaskornikami na nosie,brodzie i niekiedy linii zuchwy... Chcialam sie z nimi uporac kosmetykami z BU i tak sobie wymyslilam zakup Serum LEMON (na kwas salicylowy bardzo dobrze reaguje), a do tego chodzi mi po glowie tonik różano-mleczny AHA 8% ...
i tutaj moje pytanie- czy te dwa kosmetyki moge stosowac jednoczesnie? tj. nie jeden po drugim,ale naprzemiennie,co druga noc, czy tez lepiej zostac przy jednym kwasowym cudenku i np. narazie uzywac wylacznie serum?
jasne ze możesz

ja latem miałam podobny zestaw, z tym ze tonik z PHA miałam. Serum jest dość łagodne, myślę że używane solo nie dało by wielkich efektów, ale nawet na mojej tłustej, skłonnej do duuuuzego zanieczyszczenia coś działa warto wspomóc się tonkiem, tez mam ochote na kwas melkowy, nie próbowałam jeszcze. Śmiało próbuj i w przerwach nawilżaj!

od miesiąca dorzuciłam retinoidy,wszystkiego po trochę żeby skore przyzwyczaić. Nawet dwa peelingi salicylem zrobiłam a skora tylko na brodzie lekko się złuszczyła i nosie No ale ja to ja,od 3-4 lat używam kwasów
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:26   #2786
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
jasne ze możesz

ja latem miałam podobny zestaw, z tym ze tonik z PHA miałam. Serum jest dość łagodne, myślę że używane solo nie dało by wielkich efektów, ale nawet na mojej tłustej, skłonnej do duuuuzego zanieczyszczenia coś działa warto wspomóc się tonkiem, tez mam ochote na kwas melkowy, nie próbowałam jeszcze. Śmiało próbuj i w przerwach nawilżaj!

od miesiąca dorzuciłam retinoidy,wszystkiego po trochę żeby skore przyzwyczaić. Nawet dwa peelingi salicylem zrobiłam a skora tylko na brodzie lekko się złuszczyła i nosie No ale ja to ja,od 3-4 lat używam kwasów
Ogromnie Ci dziekuje:roza :
Wlasnie sie obawialam,ze moje uparciuchy na nosie i brodzie potrzebuja bardziej skomasowanego ataku niz samo serumi stad pomysl na tonik, szczegolnie jak poczytalam pozytywne opinie dziewczyn o kwasie mlekowym W takim razie jeszcze dzis zrobie zamowienie...
A o peelingach salicylem tez myslalam,ale to w swoim czasie, bo co za duzo to niezdrowo
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 17:50   #2787
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jak myślicie,mogę wylać zawartość tej buteleczki z wodą utlenioną i przepłukać normalną wodą? (nie wyparzyć bo już tak jeden atomizer popsułam)
Tzn chodzi mi o to żeby wykorzystać tą buteleczkę,jako atomizer do mleczka do włosów z biochemii które właśnie sobie ukręciłam,ale na gwałt muszę jednak mieć do niego rozpylacz.
Boję się żeby po przepłukaniu nie zostały jakieś związki które źle będą działać na włosy lub kolidować z zawartością.
W żadnym sklepie nie ma takich rzeczy jak puste atomizery,wiec jakoś chcę wykombinować go,bo żeby robić specjalnie zamówienie na BU dla jednej buteleczki za 2,50 zl to trochę przesada

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-10-29 o 17:55
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 18:52   #2788
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Jak myślicie,mogę wylać zawartość tej buteleczki z wodą utlenioną i przepłukać normalną wodą? (nie wyparzyć bo już tak jeden atomizer popsułam)
Tzn chodzi mi o to żeby wykorzystać tą buteleczkę,jako atomizer do mleczka do włosów z biochemii które właśnie sobie ukręciłam,ale na gwałt muszę jednak mieć do niego rozpylacz.
Boję się żeby po przepłukaniu nie zostały jakieś związki które źle będą działać na włosy lub kolidować z zawartością.
W żadnym sklepie nie ma takich rzeczy jak puste atomizery,wiec jakoś chcę wykombinować go,bo żeby robić specjalnie zamówienie na BU dla jednej buteleczki za 2,50 zl to trochę przesada
Ja bym przepłukała wodą z płynem do naczyń a potem baaaardzo dobrze wypłukała.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:11   #2789
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość

Mam pytanie czy do żelu hialuronowego z peptydami można dodawać wit.C aby zrobić szybkie serum na dłoni???
możesz dodać
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 13:27   #2790
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
który z hydrolatów z BU jest NAJBARDZIEJ nawilżający? Oczarowy za bardzo mi ściąga skórę, nie jestem z niego zadowolona
ale oczarowy nie ma być nawilżający
może aloesowy?
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.