Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 09:23   #2431
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

dzień dobry

nie mogłam spać do 3, tak to jest w wolne dni siedziec po nocach, później jak czas do pracy to cieżko się przestawić z powrotem. Na szczescie sluzbowy telefon ma głośniejszy dzwonek niż mój osobisty, szef mnie obudził że mam być wcześniej

trzymajcie za mnie kciuki, bo od dzis masa nowych obowiązków do przejęcia w pracy ciekawe, jak to bedzie, obym dała radę

na M*A*D promocja -25% ciekawe, może dzis dojdzie MAD3

miłego dnia
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-01-04 o 09:26
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 09:31   #2432
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Yo I'm back

Uff, w tydzień, jak mnie tu nie było natłukłyście 25 stron nie każcie mi tego nadrabiać

Praniuszku gratulacje

Aljaka, Domi kocham Wasze avki

Violl przepraszam za tak długi brak odzewu. Jednak nie zdecyduję się na rozbiórkę (jeśli jeszcze jest), wynikła mi pewna...sytuacja, której wnikliwe opisywanie sobie w tym miejscu podaruję, bo i tak macie już dość mojego narzekania. W każdym razie bardzo dziękuję za pamięć

Lemi Chyba nie muszę pisać, że 'dusik' zrobił furorę

Dziękuję wszystkim za życzenia i Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla Was

Dziękuję Winly i Is za założenie nowych fajniusich wątków, wpiszę się, jak tylko wrócę do lbn i wygospodaruję trochę czasu

Co do "świąt" sensu largo, napiszę tylko, że to było piekło, z przyjemnym, acz o wiele za krótkim sylwestrowym wycinkiem Zdarzyło się tyle paskudnych rzeczy, przeprowadziłam tyle nieprzyjemnych i bezsensownych rozmów, że nawet nie chce mi się o tym pamiętać. Ale nie ma tego złego Zaczęłam część planowanych od dawna ( w większości przyjemnych dla mnie projektów) i wreszcie widzę, że coś się w moim życiu rusza, częściowo z mojej własnej inicjatywy, częściowo z przymusu zewnętrznego, ale powoli wychodzę z tego denerwującego stanu zawieszenia i dobrze mi z tym

Domi przyznaję, że Twoje 'ósemki' dają radę Podczas pobytu w 'domu' kiepsko u mnie było ze systematycznością, ale mimo wszystko po tych 3 tygodniach efekty są zauważalne Jem wszystko, ale starym sposobem staram się nie objadać Nie wiem, jak stoję wagowo, nie miałam możliwości sprawdzić, jednak ubranka leżą lepiej Dziękuję

I się pochwalę- dostałam (zgadnijcie od kogo) przedwczesny prezent na obronę- nettopika z Win 7, Officem 2010 i innymi bajerami My precioussss Będzie zabawa, ale dopiero pod koniec tygodnia, najpierw muszę się obrobić z kilkoma rzeczami. w moim laptopie przypala się karta grafiki, więc prezent jak najbardziej pożądany

A zaraz idę sobie kupić pompona, znaczy się beret z pomponem bo o ile te wydłużone czapki średnio mi się podobają, o tyle w pomponie nawet si,ę sobie podobam ok ok to jest pierwsza czapka od pierwszej klasy podstawówki, nie licząc kapeluszy. Nie znoszę mieć zakrytej głowy, ale pompon jest cute No i 25 zeta to nie majątek, więc tyje jeszcze wysupłam

Oki, już uciekam, do zobaczenia
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 10:06   #2433
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dzień dobry

nie mogłam spać do 3, tak to jest w wolne dni siedziec po nocach, później jak czas do pracy to cieżko się przestawić z powrotem. Na szczescie sluzbowy telefon ma głośniejszy dzwonek niż mój osobisty, szef mnie obudził że mam być wcześniej

trzymajcie za mnie kciuki, bo od dzis masa nowych obowiązków do przejęcia w pracy ciekawe, jak to bedzie, obym dała radę

na M*A*D promocja -25% ciekawe, może dzis dojdzie MAD3

miłego dnia

Bedzie dobrze nie panikujglowa do gory!

Bedziesz cos organizowac z MAD?

Eve tak sobie dzisiaj o Tobie myslalam kiedy wracasz bo jak dotre do domu to bede szykowac przesylki Dam znac jak bedzie wyslane ale chyba nie wczesniej niz na koniec tygodnia lub po niedzieli.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 10:14   #2434
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Hexxiaczku, widzialaś mego posta?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 10:20   #2435
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Hexxiaczku, widzialaś mego posta?
Paula przepraszam,nawet nie wiem jak to sie stalo,ze Cie pominelam-calkiem nieswiadomie....Wroce do Twojego posta odnosnie perfum jak wroce bo teraz zmykam,jest swietna pogoda i zamierzamy to wykorzystac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:02   #2436
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

A na tym osiedlu to ja mam robic za pana Aniola (Alternatywy), czy w ogole nie zostane wpuszczona za brame?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:30   #2437
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Czeeeeeeeeeeeeeeeść, wróciłam
Nie mam siły nadrabiać, jestem kompletnie wyrwana z kontekstu, siedzę w pracy przy biurku i mnie buja jeszcze Było cudnie, Niemiaszki (sztuk 7) bardzo sympatyczne, a temperatury na Kanarach Baterie ładują się momentalnie, świetne miejsce na podgrzanie się zimą, na pewno tam jeszcze pożeglujemy
Ale oczywiście w życiu nie może być zbyt różowo. Tuż przed Świętami dostałam informację, że 26 stycznia mam paskudny egzamin i do tego czasu będę raczej offline
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 11:31   #2438
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Dzieńdoberek

Winly ja wiem że ciężko, szczególnie obrona i pisanie tego g*** zniechęca, ale serio postaraj się wytrzymać.
Moja historia podobna do Hexx. Ja skończyłam moje 3-letnie licencjackie normalnie, ale potem bronić mi się nie chciało i stwierdziłam, że za pół roku się obronię. Zorganizowałam się dopiero po trzech latach. Do tego czasu zmienił się program nauczania i musiałam nadrabiać różne zajęcia nawet z pierwszego roku Byłam w szkole non stop właściwie, a jak nie w szkole to w bibliotece pisałam pracę. Nie polecam nikomu - KOSZMAR! Schudłam coś koło 4 kilo ze stresu i wyglądałam na twarzy jak kościotrupek

Evelinko czy ktoś tu kiedykolwiek mówił, że ma dość Twojego narzekania??? Kochana jak chcesz coś opowiedzieć to opowiadaj. Chyba że nie chcesz, to nie mów.
A 8 to nie moje, chyba Curry to wymyśliła w lecie, a potem sama przestała ćwiczyć Ale fakt że działają

I proszę mnie też do działeczki dokoptować
Pan Anioł
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:00   #2439
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Hexx no pewnie, D&G l'eau the one, Ode a l'amour, Donna Karan Delicious Night, i po rozwinieciu nawet ladne wydaja sie byc NU. Poza tym te perfumy od Ev D&G 10 la roue de la fortune sa fajne. Flowerbomb po pierwszych testach globalnych mi sie bardzo spodobaly.
CK Euphoria
Givenchy Organza
Lacoste Touch of Pink
Guerlain L'instant
Burberry Burberry Classic
Clarins Par Amour Toujours-ale nie wiem czy czasem go nie mialas ode mnie,probowalas?
Dior Addict
Cartier Must
Baby Doll
La Perla J'aime
Issey Miyake L'eau D'issey

to bylby moje typy do przetestowania choc mozna cos jeszcze wybrac tez z tego,co juz wczesniej napisalam.

__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2010-01-04 o 13:10
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:06   #2440
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Wszystkiego mogłam zapomnieć... ale komputera?

I zmieniłam avek... zdjęcie specjalnie udane nie jest, ale poprzedni mi się znudził. Wy jesteście takie śliczne... ja to chyba jednak pozostanę w kategorii uroda dla konesera

Dorzucam jeszcze zdjęcie mojej ostatniej zdobyczy...
Avek bardzo ładny i buciki też - lubię takie

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
A propos młodszej, musze się pochwalić, że jutro wreszcie zobaczę malunią buźkę. Mam USG 3D o 17. Martwię się tylko, czy oby się uda i nie za późno już
Mój nie chcial sie pokazać na 3d i nie mam żadnego zdjęcia - tlo jakiś film na którym niewiele widać... ale serducho słychac i to mnie też zawsze wzrusza

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość

Kamila a wtedy jak już przybędę, pójdziemy do klubokawiarni
Ja lubię warszawską klubokawiarnię

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
dzialka pod Krakowem 2ha do rozwalcowania/podzielenia dla wizazanek. Kto bierze?

mylse ze taniej to zrobilybysmy niz kupowac od Developera i jazda budowac sie plus swietlica z ogloszeniami co mamy na wymianke?
Ja też poproszę - nie mam kasy, nie wiem po co, ale kcę
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:11   #2441
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Hexx nic sie nie stalo, tak myslalam, ze nie zauwazylas. dziekuje , tak mam ten zapach od Ciebie, ale jeszcze sie do niego nie dorwalam. wlasciwie, to zaraz sie nim potraktuje

Tz poszedl do pracy i jestesmy same. Zastanawialam sie nad spacerkiem, ale troche sie boje bo po ostatnim (kiedy bylo o wiele cieplej) mala miala katar, i teraz ma lekko przytkany nosek. i dzis tak ziimno u nas. i snieg zaczal padac- to juz na pewno nie pojdziemy, Wiki sie boi sniegu nadal, choc ostatnio probowalam ja przelamac, ale nic na sile. jak upadla to myslalam ze z siebie wyjdzie hehe. ale jak z Tz kopalismy sniegiem to sie cieszyla, jak sie rzucalismy sniezkami to tez. ale nie chciala lepic kulek.
jutro ma byc cieplej to pojdziemy.

ide nadrabiac.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 13:14   #2442
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Hexx nic sie nie stalo, tak myslalam, ze nie zauwazylas. dziekuje , tak mam ten zapach od Ciebie, ale jeszcze sie do niego nie dorwalam. wlasciwie, to zaraz sie nim potraktuje

Tz poszedl do pracy i jestesmy same. Zastanawialam sie nad spacerkiem, ale troche sie boje bo po ostatnim (kiedy bylo o wiele cieplej) mala miala katar, i teraz ma lekko przytkany nosek. i dzis tak ziimno u nas. i snieg zaczal padac- to juz na pewno nie pojdziemy, Wiki sie boi sniegu nadal, choc ostatnio probowalam ja przelamac, ale nic na sile. jak upadla to myslalam ze z siebie wyjdzie hehe. ale jak z Tz kopalismy sniegiem to sie cieszyla, jak sie rzucalismy sniezkami to tez. ale nie chciala lepic kulek.
jutro ma byc cieplej to pojdziemy.

ide nadrabiac.
przejdź się z nią choć na chwilę, taka pogoda jest dobra na zarazki i takie różne
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:21   #2443
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
dzialka pod Krakowem 2ha do rozwalcowania/podzielenia dla wizazanek. Kto bierze?

mylse ze taniej to zrobilybysmy niz kupowac od Developera i jazda budowac sie plus swietlica z ogloszeniami co mamy na wymianke?


Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
A ja jeszcze chciałam się pochwalić, że z mojej wyprawy do Kielc przywiozłam łupy w postaci bluzy z wyprzedaży w Reserved, takiej jak TUTAJ, jest fajowska i cieplutka i sobie właśnie w niej siedzę

A co do Residence Temptation- wyobrażacie sobie jakie byłoby to ułatwienie dla połowy światowych sklepów z minerałami oraz poczty??


jesteście niemożliwe

edit: Mariola już Cię o to pytałam, ale przy tej produkcji postów pewnie nie zauważyłaś. Pisałaś, że etiaxil Cię podrażnił i że wracasz do starego dobrego SVR... możesz powiedzieć do jakiego konkretnie?

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2010-01-04 o 13:25
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:30   #2444
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

przyszłam tylko się przywitać
nie mam niestety czasu ani pisać ani nadrobić zaległości
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:31   #2445
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
dzialka pod Krakowem 2ha do rozwalcowania/podzielenia dla wizazanek. Kto bierze?

mylse ze taniej to zrobilybysmy niz kupowac od Developera i jazda budowac sie plus swietlica z ogloszeniami co mamy na wymianke?

Ładna okolica chociaż? No bo tak w ciemno kupować to wiesz... Nie to co minerały

Poza tym skoro tyle chętnych to własna Poczta też by się przydała, przynajmniej żadna przesyłka by nie zginęła.



Angel, dziękuję przesyłka dotarła. miały być tylko róże, pff...


Il to postaram się przejrzeć zbiory i wrzucić opisy na LaurEss.


Cześć Ev i Fanko.

Ev najgorsze masz już za sobą i na jakiś czas spokój

Fanko, jak ja Ci zazdroszczę, nie dość że ciepło to jeszcze łódka, co prawda na łódce robię tylko za pasażera, ale przyjemności nic to nie ujmuje

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2010-01-04 o 13:34
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:46   #2446
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

[QUOTE=Hanneke;16248087]Ładna okolica chociaż? No bo tak w ciemno kupować to wiesz... Nie to co minerały

Poza tym skoro tyle chętnych to własna Poczta też by się przydała, przynajmniej żadna przesyłka by nie zginęła.


Hanneke nie wiem...nie widzialam jeszcze...tak sobie.....dumalam....:hah aha:......ale z tego mojego myslenia czasami cos wychodzi


Fanka Fiorda jak bylo? nasi goscie mowili ze popadalo troche jak nas nie bylo, zreszta jak stracili satelite to dzwonili jeden za drugim...
Ale i tak caly czas +20 C jest
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:51   #2447
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Angel - ja pisałam o Forever i wstawiałam link do niego, nic nie pisałam o SVR
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 14:26   #2448
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Winly właśnie ktoś organizuje Chance Chanel'a na zakupowym o TUTAJ, ale bez flachy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 14:30   #2449
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Wróciłam do was


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Violl rozejrzyj sie ile za m2?


Violl jak to wizazowac do siebie, otworzymy okna i bedziemy sobie gadac glupoty.....
Oj nie wiem, nie wiem... to droga i prestiżowa okolica jest

nie będziemy krzyczeć z okien jak nieokrzesane baby... my damy jesteśmy... zamontujemy sobie słup na środku, odprowadzimy od niego żyłki łączące wszystkie okna, każde z każdym, powiesimy na żyłce pojemnik na listy i będziemy przesyłać


Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Violl przepraszam za tak długi brak odzewu. Jednak nie zdecyduję się na rozbiórkę (jeśli jeszcze jest), wynikła mi pewna...sytuacja, której wnikliwe opisywanie sobie w tym miejscu podaruję, bo i tak macie już dość mojego narzekania. W każdym razie bardzo dziękuję za pamięć
Ev w sumie Parisienne i tak już nie ma...
Super prezent dostałaś! i cieszę się, że dochodzisz ze sobą do ładu. Ja też powinnam.


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A na tym osiedlu to ja mam robic za pana Aniola (Alternatywy), czy w ogole nie zostane wpuszczona za brame?
Jak zawsze będziesz stała na straży ale w ramach rekompensaty urządzimy Ci jakiś ładny pokoiczek...


Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ładna okolica chociaż? No bo tak w ciemno kupować to wiesz... Nie to co minerały
No ba, najlepsza
A własna poczta to byłoby to! Od razu mówię, że ja w okienku siedzieć nie będę


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Angel - ja pisałam o Forever i wstawiałam link do niego, nic nie pisałam o SVR
To chyba Krystle pisała.



Właśnie dzwonili ze szpitala, że zwolnił się termin na 7.01. i chyba moja mama będzie miała ten zabieg teraz, a nie 14.01. Ale może i dobrze, im wcześniej tym lepiej.

A no i dostałam tel od mojej fryzjerki, że nie wraca do pracy po urlopie bo jest w ciąży także moje sobotnie farbowanie wzięło w łeb Już się umówiłam na przyszły wtorek do innej laski, mam nadzieję, że będę zadowolona z efektu bo jak nie...


Domi Winly chce EDP, a rozbiórka dotyczy EDT


acha! byłam dzisiaj w Auchan i kupiłam dwie Glorie, już ja zobaczę co to za cudo
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-01-04 o 14:33
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 14:41   #2450
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Hann, dziękuję bardzo

mój niewielki zbiorek, a właściwie nasz


---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

i jeszcze liścik z Lulua
Cytat:
Witam Serdecznie w Nowym Roku!

z wybranych przez Panią próbek nie mamy dostępnych testerów:
Borneo 1834
Arabie

proszę o informację na co wymieniamy te dwa zapachy-ja osobiście
polecam: Chergui i Feminite du Bois
zamienić?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 15:05   #2451
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Czeeeeeeeeeeeeeeeść, wróciłam
Tuż przed Świętami dostałam informację, że 26 stycznia mam paskudny egzamin i do tego czasu będę raczej offline
Czeeeeeeeeeeeeeeeeeść! Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia!

Będziemy trzymać kciuki

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja lubię warszawską klubokawiarnię
No to możesz mnie tam zabrać, jak przyjadę. Ale moje plany trochę się zmieniły. Nie przyjeżdżam 25 stycznia, tylko 31 stycznia i nie na tydzień, tylko na dwa tygodnie

Acha, i wylicytowałam dandeliona, za 13,5 dolara ... australijskiego

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-01-04 o 15:06
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 15:15   #2452
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ładna okolica chociaż? No bo tak w ciemno kupować to wiesz... Nie to co minerały

Poza tym skoro tyle chętnych to własna Poczta też by się przydała, przynajmniej żadna przesyłka by nie zginęła.



Angel, dziękuję przesyłka dotarła. miały być tylko róże, pff...


Il to postaram się przejrzeć zbiory i wrzucić opisy na LaurEss.


Cześć Ev i Fanko.

Ev najgorsze masz już za sobą i na jakiś czas spokój

Fanko, jak ja Ci zazdroszczę, nie dość że ciepło to jeszcze łódka, co prawda na łódce robię tylko za pasażera, ale przyjemności nic to nie ujmuje
tak mi się wrzuciło mam nadzieję, że coś Ci się przyda z tego co dorzuciłam... dopiero później doczytałam, że jesteś maniaczką cieni lauress...

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Angel - ja pisałam o Forever i wstawiałam link do niego, nic nie pisałam o SVR
źle popatrzyłam w wyszukiwarce tak Violl już napisała Krystle mówiła o SVR

Fanka witaj i pokaż zdjęcie
Evelinek i nie mamy dość Twojego narzekania
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 15:46   #2453
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Kamila, ale będziesz na wizażu podczas pobytu w Warszawie...? kurka, 2 tygodnie, pewnie się spotkasz ze wszystkimi... ale Ci dobrze

Frenka byłam dzisiaj w Lulua kupić Botrytis rozbiórkowy. Obsługiwała mnie ta starsza babka co sobie kiedyś coś tam na męskim dziale układała, bo młoda miała klientów. Podeszła do mnie (młoda) kiedy płaciłam, patrzy i pyta "Skąd ja Panią znam?" uświadomiłam ją, że byłam tam z Tobą i że z kartką ją męczyłyśmy chyba z 1,5 godziny... A ona "achaaaaaa " Musiałyśmy ją dobić wtedy skoro zapamiętała ale chyba pozytywnie, bo mi "po znajomości" próbkę zaproponowała...
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-01-04 o 15:57
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 15:50   #2454
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Kamila, ale będziesz na wizażu podczas pobytu w Warszawie...? kurka, 2 tygodnie, pewnie się spotkasz ze wszystkimi... ale Ci dobrze
No właśnie nie wiem ... Powinnam wziąć lapka, bo w końcu służbowo jadę, ale nie chce mi się dźwigać ... Będę mieszkać w HolidayInn, internet w razie czego mają, już sprawdziłam

Ależ muli ...

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-01-04 o 15:54
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 16:12   #2455
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

muli strasznie...
zglodnialam, ide cos wszamac

i kliknelam sobie ta komodke mam nadzieje ze szybko dojdzie.
jesli w tym tygodniu nie dojda dwie przesylki zagraniczne wyslane 10 grudnia, zaczne sie niepokoic... ale mam cicha nadzieje ze dojda.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 16:25   #2456
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

jeju co się dzieje ??? stęskniłam się i nie mam jak o tym oznajmić ..wio ośle

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Kamila nie rób mi tego..weż lapka..będziesz nocami w łóżeczku znami plotkowała a nie żebrała o klawiaturę z bakteriami od kogoś Wiesz jakie paskudne bakterie mogą się na takich klawiaturach zagnieździć . Ponadto nie wiesz w jakich warunkach będziesz siedziała plotkując z nami..a z lapkiem pod kołderkę i z nami Przemyśl to
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 16:25   #2457
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
i kliknelam sobie ta komodke mam nadzieje ze szybko dojdzie.
jesli w tym tygodniu nie dojda dwie przesylki zagraniczne wyslane 10 grudnia, zaczne sie niepokoic... ale mam cicha nadzieje ze dojda.
Nie martw się, ja na kulki czekam już od czwartego grudnia. Ale mam awizo na pakiet zagraniczny, więc widzę światełko w tunelu
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
jeju co się dzieje ??? stęskniłam się i nie mam jak o tym oznajmić ..wio ośle
Bacikiem go, bacikiem! I osioł ruszył
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 16:30   #2458
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Dokładnie, weź lapka, weź lapka!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 16:32   #2459
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kamila nie rób mi tego..weź lapka..będziesz nocami w łóżeczku z nami plotkowała a nie żebrała o klawiaturę z bakteriami od kogoś Wiesz jakie paskudne bakterie mogą się na takich klawiaturach zagnieździć . Ponadto nie wiesz w jakich warunkach będziesz siedziała plotkując z nami..a z lapkiem pod kołderkę i z nami Przemyśl to

No przecież nie miałam na myśli jakiegoś internetu nie wiadomo gdzie, tylko kabel w pokoju Ale dobra, przekonałaś mnie. Wezmę swojego lapka ze swoimi bakteriami Tylko powiem francom, żeby na dietę przeszły i trochę schudły przez miesiąc, lżej będę miała w podróży
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 16:32   #2460
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Osioł bacika się wystraszył..dwa razy tego samego posta pociagnął byle bacikiem po tyłeczku nie oberwać
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.