Czy jest sens ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-12, 07:49   #1
Grubasek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2

Czy jest sens ?


Witam. Jestem tu nowa. I bardzo chciałabym poznać wasze opinie. Niespełna miesiąc temu byłam u ginekologa ze względu na bardzo bolesne i nieregularne okresy. Pani zrobiła mi badania i chciała dać tabletki na uregulowanie. Jednak od dwóch miesięcy jestem z chłopakiem i myślimy o rozpoczęciu współżycia. Jednak nasze rozmowy nie wyznaczają przyblizonego terminu. Stąd moje wątpliwości ponieważ oprócz panicznego strachu przed skutkami ubocznymi przede wszystkim mam pytanie czy jest sens je zazywac dopóki nie uprawiany seksu ? Mam dopiero 18 lat i wiem że wpływają one dość istotnie na gospodarkę hormonalną kobiety. Byłabym wdzięczna za wasze opinie 😊
Grubasek888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 18:16   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy jest sens ?

czyli ufasz opinii randomowych osób w internecie zamiast lekarzowi?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 09:25   #3
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy jest sens ?

Lekarz chyba wie, co robi. Zapytaj też, czy tabletki, które masz brać mają działanie antykoncepcyjne. Bo nie wszystkie regulując okres przeciwdziałają ciąży.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 14:01   #4
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Czy jest sens ?

Cytat:
Napisane przez Grubasek888 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem tu nowa. I bardzo chciałabym poznać wasze opinie. Niespełna miesiąc temu byłam u ginekologa ze względu na bardzo bolesne i nieregularne okresy. Pani zrobiła mi badania i chciała dać tabletki na uregulowanie. Jednak od dwóch miesięcy jestem z chłopakiem i myślimy o rozpoczęciu współżycia. Jednak nasze rozmowy nie wyznaczają przyblizonego terminu. Stąd moje wątpliwości ponieważ oprócz panicznego strachu przed skutkami ubocznymi przede wszystkim mam pytanie czy jest sens je zazywac dopóki nie uprawiany seksu ? Mam dopiero 18 lat i wiem że wpływają one dość istotnie na gospodarkę hormonalną kobiety. Byłabym wdzięczna za wasze opinie 😊
Zaufaj lekarce, wie co robi
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-13 15:01:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.