Jakie to kosmetyki? Jej oczy sa piekne.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-28, 23:49   #1
Ollga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 38
GG do Ollga
Talking

Jakie to kosmetyki? Jej oczy sa piekne..


Jak myslicie jakie cienie moga mi zastapic kolory ktore ma na oczkach modelka na zdjeciu? (Bo pytanie jak wykonac taki makijaz to chyba nie na tym forum... )Moga byc chociaz zbilizone... tylko zeby byly w miare w przystepnej cenie dla nastolatki.... Bo ostatnio ciezk mi idzie ze znajdowaniem pieniedzy na ulicy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13kljhl.jpg (31,8 KB, 298 załadowań)
__________________
Boisz sie nas? I slusznie, bo powinienes. W srodku mamy potepienie dla Ciebie i Twoich bliskich. Wybacz mi swoj strach... Jestem tylko noca.... Powstala w konkretnym celu... By gasic gwiazdy... Przepraszam ze gasze Twoja. Zabilam Cie.... Wybacz mi te chwile slabosci.........
Ollga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 10:42   #2
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: Jakie to kosmetyki? Jej oczy sa piekne..

Cytat:
Napisane przez Ollga
Jak myslicie jakie cienie moga mi zastapic kolory ktore ma na oczkach modelka na zdjeciu? (Bo pytanie jak wykonac taki makijaz to chyba nie na tym forum... )Moga byc chociaz zbilizone... tylko zeby byly w miare w przystepnej cenie dla nastolatki.... Bo ostatnio ciezk mi idzie ze znajdowaniem pieniedzy na ulicy
czarna kredka miss sporty (jest miękka dobrze sie nakłada) ok 7 zł, cień jakis z rimmel podchodzacy pod czeriweńostatnio w promocji w rossmanie widziałamza ok12 zł i dobre wykonanie sie liczy wiadomo no i powinnaś uzyskać taki efekt
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 10:56   #3
Ollga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 38
GG do Ollga
Talking Dot.: Jakie to kosmetyki? Jej oczy sa piekne..

Dziekuje... Czarna kredke mam.. Z Avon'a ale tez jest dobrze. Dzisiaj sie chyba po te cienie wybiore.. dziekuje
__________________
Boisz sie nas? I slusznie, bo powinienes. W srodku mamy potepienie dla Ciebie i Twoich bliskich. Wybacz mi swoj strach... Jestem tylko noca.... Powstala w konkretnym celu... By gasic gwiazdy... Przepraszam ze gasze Twoja. Zabilam Cie.... Wybacz mi te chwile slabosci.........
Ollga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 19:11   #4
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Wink Dot.: Jakie to kosmetyki? Jej oczy sa piekne..

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-30 o 12:46
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 22:00   #5
Ollga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 38
GG do Ollga
Talking Dot.: Jakie to kosmetyki? Jej oczy sa piekne..

No i dziewczyny mnie na miasto wyciagnely... zapomnialam o cieniach... (jak mozna o czyms tak waznym zapomniec ) ... Ale jutro juz sobie na to nie pozwole... Weic juztro sie pobawie z makijazem i oczywiscie je zamieszcze .. (tylko na "Moje makijaze" ... zeby na mnie nikt nie krzyczal )
__________________
Boisz sie nas? I slusznie, bo powinienes. W srodku mamy potepienie dla Ciebie i Twoich bliskich. Wybacz mi swoj strach... Jestem tylko noca.... Powstala w konkretnym celu... By gasic gwiazdy... Przepraszam ze gasze Twoja. Zabilam Cie.... Wybacz mi te chwile slabosci.........
Ollga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:33   #6
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jakie to kosmetyki? Jej oczy sa piekne..

Miękka czarna kredka, którą oko obrysowane jest wewnątrz i zewnątrz, roztarta miękką gumką. Do tego ciemnoróżowawy, bądź wpadający w czerwień cień. Przy łuku brwiowym beż/brąz z drobinkami złota. Linia kredki wspomożona czarnym migotliwym cieniem.
Kredkę można zastąpić kholem, który mozna nałożyć wewnątrz oka, a rozetrzeć na zewnątrz jak cień. Moje propozycje:
- IsaDora, Perfect Shade Liner, kredka
- Guerlain, Terracota, Loose Powder Kohl
- cienie - wiele firm ma bogate palety - selektywne (Estee Lauder, Lancome), czy średniopółkowe (ArtDeco, Pupa).


Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 14:34   #7
Ollga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 38
GG do Ollga
Talking Dot.: Jakie to kosmetyki? Jej oczy sa piekne..

Dziekuje
__________________
Boisz sie nas? I slusznie, bo powinienes. W srodku mamy potepienie dla Ciebie i Twoich bliskich. Wybacz mi swoj strach... Jestem tylko noca.... Powstala w konkretnym celu... By gasic gwiazdy... Przepraszam ze gasze Twoja. Zabilam Cie.... Wybacz mi te chwile slabosci.........
Ollga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 15:30   #8
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Jakie to kosmetyki? Jej oczy sa piekne..

Wiadomo ze czarna kredka, a cienie to mam niemal identyczne kolorki w potrojnym cieniu Inglota,tam jest taka ceglasty pomarancz, ciemny braz i lososiowy koor. Ta "cegla" wyglada tak samo.Naprawde piekne te cienie.W kacikach mozesz dac brazu, ja sie czasem tak maluje,wyglada to naprawde extra. Pozdrawiam
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.