zniewie¶cia³y ch³opak - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-05-06, 20:22   #1
mazak25
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 13

zniewie¶cia³y ch³opak


Hej, chcia³bym zapytaæ siê Was dziewczyny co my¶licie o zniewie¶cia³ych ch³opakach, ja zawsze by³em inny ni¿ rówie¶nicy - bardziej delikatny i kobiecy, nadal bojê siê owadów itd. itp. Zawsze my¶la³em, ¿e kobiety nie lubi± zniewie¶cia³ych, ale jak by³em na studiach to by³em podrywany zarówno przez asystentki jak i kole¿anki, czasem wrêcz jak dla mnie zbyt odwa¿nie np ostentacyjne wypiêcie pupy w bieli¼nie po k±pieli i udawanie, ¿e siê czego¶ szuka, najgorsze, ¿e faceci którzy nie mieli kobiet te¿ mnie podrywali - klepanie po ty³ku, raz nawet jeden kolega prawie mnie nie zgwa³ci³, by³ pijany i zacz±³ siê do mnie dobieraæ, odwróci³ mnie ty³em i ¶ci±gn±³ majtki, na szczê¶cie w porê oprzytomnia³ i zawstydzony wyszed³ z pokoju, no i te teksty, ¿e w wiêzieniu by³bym rozchwytywany itd. wiêc jak to jest lubicie zniewie¶cia³ych czy nie ? aha, z urody jestem podobny do m³odego bradda pita - tak mi niektórzy mówi±, wiêc mogê siê podobaæ, ale z charakteru i mowy jestem przeciwieñstwem macho - boj±cy siê i delikatny.

Edytowane przez mazak25
Czas edycji: 2016-05-06 o 20:30
mazak25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-06, 22:26   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Co to znaczy zniewie¶cia³y? Bo w sumie wymieni³e¶ strach przed owadami i delikatno¶æ. Te owady nie wiem co maj± wspólnego z kobieco¶ci±, a delikatno¶æ nie wiem jak mam rozumieæ w sumie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-06, 22:54   #3
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomo¶ci: 10 557
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Nie, nie lubiê zniewie¶cia³ych facetów, którzy piszcz± na widok osy. Facet ma byæ mêski, mam siê czuæ przy nim bezpiecznie i pewnie. Co mo¿e mi zaoferowaæ kole¶, który boi siê ¿±d³a?
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 £ód¼
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-06, 22:56   #4
mazak25
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Postaram siê podaæ przyk³ady : koledzy mówi±, ¿e jestem zniewie¶cia³y, pracujemy i wlecia³a osa a ja siê bojê, szefowa mówi : zachowuj siê jak mê¿czyzna, szko³a i film z seksem : kole¿anka mówi, ¿e wie, ¿e wszyscy ch³opacy walili konia oprócz mnie, zamiast wyj¶æ z kolegami do pubu wole dom i kino, nigdy siê nie bije, jest z natury strachliwy, woli z kole¿ankami ogl±daæ morskie oko ni¿ i¶æ ³aziæ z kumplami po mie¶cie, wychowawczyni pozwala mu spaæ w jednym pokoju z dziewczynami na wycieczce a innym nie, nie przeklina, jest s³aby w sporcie, nie lubi graæ w nogê ani w kosza, jest obiektem molestowania ze strony mê¿czyzn, seks z kobietami jest fajny, ale woli trzymanie za rêcê itp

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

No w³a¶nie, to czemu nie narzekam na powodzenie u kobiet , dziwne nie ?

Sytuacja z niedawna, sklep, jestem 5 raz, ta sama ekspedientka, za 5 razem prosi mnie o pomoc na zapleczu, przy podawaniu paczki dotyka moich r±k, umalowana i wypudrowana w obcis³ych leginsach - widzê, ¿e nie ma majtek, przy wyj¶ciu pyta siê kiedy j± zaproszê na kolacje, wychodzê i wiêcej nie wracam bo nie jest w moim typie. Jadê tramwajem, dziewczyna te¿ nie w moim typie gapi siê na mnie non stop, wychodzê i ona te¿, idzie za mn± i prosi o fajkê, palê fajkê na przerwie w pracy, podchodzi dziewczyna i prosi o ogieñ, nastêpnym razem te¿ podchodzi tylko ju¿ zupe³nie inaczej ubrana : mini i koronkowy czarny stanik - normalnie widoczny z prze¼roczystej bluzki i prosi mnie o to, ¿ebym z ni± pojecha³ wind± bo ona sama siê boi itd, albo jeszcze jedna sytuacja której nie zapomnê : jadê w zat³oczonym tramwaju i przede mn± ³adna dziewczyna i tak siê ustawia, ¿eby byæ tu¿ przede mn± i robi siê ¶cisk a ona pcha siê na mnie ty³kiem, no i siê podnieci³em chocia¿ by³em w d¿insach to raczej to wyczu³a i zaczê³a siê ocieraæ sama o mnie a ja by³em tak podniecony, ¿e nie pozostawa³em d³u¿ny, jakbym nie by³ w dzinsach to bym siê spu¶ci³.

musi co¶ w tym byæ, ¿e kobietom podobaj± siê tacy faceci albo ja jestem jakim¶ wyj±tkiem.

PS : nie bojê siê ¿±d³a tylko brzydz± mnie robaki, osy , trzmiele i paj±ki i nie mam ochoty ich dotykaæ tak jak niektórzy jak ³azi po domu potrafi± wzi±æ w rêcê i wyrzuciæ na zewn±trz.

Edytowane przez mazak25
Czas edycji: 2016-05-06 o 23:58
mazak25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-07, 06:30   #5
flegmatyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Patrz±c na to mêskim okiem uwa¿am, ¿e twoje powodzenie u kobiet nie wynika z tego, ¿e twoje zniewie¶cienie nie ma dla nich znaczenia. Z do¶wiadczenia wiem, ¿e kobiety takich mê¿czyzn nie lubi±. Po prostu z opisu wynika, ¿e wyró¿niasz siê urod± i to je zwyczajnie w ¶wiecie przyci±ga. Gdyby¶ by³ przeciêtnym kolesiem, w dodatku "ciep³± kluch±", to o powodzeniu w¶ród kobiet móg³by¶ zapomnieæ. Przystojnemu mê¿czy¼nie kobiety wybacz± wszystko. Ciesz siê, ¿e dosta³e¶ prezent od losu w postaci dobrego wygl±du
flegmatyk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-07, 09:16   #6
mazak25
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

No na to wychodzi, je¶li kobiety mnie znaj± np. kole¿anki z pracy to przy facetach nie wykazuj± zainteresowania mn± i nawet jedna powiedzia³a, ¿e nie jestem w jej typie a potem na imprezie zosta³a ze mn± sama i mnie uje¼dzi³a - sporo starsza ode mnie, wiêc ukrywaj± przed facetami, ¿e mogê je poci±gaæ mimo mojego charakteru a mo¿e lubi± inno¶æ czy oryginalno¶æ, lub maj± fantazje o seksie z nastolatkiem - mam ch³opiêca urodê.
mazak25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-08, 19:52   #7
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 8 060
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

strach przed os± czy wra¿liwo¶æ to nie jest bycie ciep³± kluch±. zniewie¶cia³o¶æ w takim rozumieniu wcale nie skre¶la, w przeciwieñstwie do marudzenia i nic-nie robienia, bo ¶wiat taki z³y.
kahoko hino jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 12:12   #8
mazak25
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Mimo wszystko wola³bym wygl±daæ bardziej mêsko, teraz gole siê na ³yso i zapuszczam brodê, ¿eby byæ podobny do Charlesa Bronsona, nie wiem czy da³bym radê broniæ kobiety je¶li kto¶ chcia³by co¶ jej zrobiæ, obawiam siê, ¿e strach by mnie sparali¿owa³ a na mie¶cie dziewczyny z którymi chodzê zwracaj± uwagê innych i to mnie wkurza, wkurza mnie te¿ to ¿e faceci to zwierzêta i wolê przebywaæ z kobietami bo bojê siê o swój ty³ek, gdyby kiedy¶ który¶ mnie przelecia³ to przecie¿ nie pójde na policjê i nie powiem, ¿e mnie zgwa³cili.
mazak25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-11, 13:43   #9
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Ja jedynie przypominam, ¿e "zniewie¶cia³y" podchodzi od s³owa "niewiasta", a wiêc kobieta. Przypisuj±c wiêc kobietom podobne zachowania, obra¿asz je.

Cytat:
koledzy mówi±, ¿e jestem zniewie¶cia³y, pracujemy i wlecia³a osa a ja siê bojê, szefowa mówi : zachowuj siê jak mê¿czyzna
Te¿ bym tak powiedzia³a.

Cytat:
szko³a i film z seksem : kole¿anka mówi, ¿e wie, ¿e wszyscy ch³opacy walili konia oprócz mnie
Zbiorowa masturbacja to przejaw mêsko¶ci? Od kiedy?

Cytat:
zamiast wyj¶æ z kolegami do pubu wole dom i kino
Od kiedy bycie domatorem to domena kobiet?

Cytat:
nigdy siê nie bije, jest z natury strachliwy
O temora, o mores...

Cytat:
wychowawczyni pozwala mu spaæ w jednym pokoju z dziewczynami na wycieczce a innym nie
Kompetencje wychowawcze tej pani nale¿a³oby gdzie¶ zg³osiæ.

Cytat:
nie przeklina, jest s³aby w sporcie, nie lubi graæ w nogê ani w kosza
Mê¿czyzna nie musi byæ dobry w sporcie, ¿eby byæ mêski.
A nie przeklinanie to akurat bardzo po¿±dana cecha u obu p³ci.

Cytat:
jest obiektem molestowania ze strony mê¿czyzn, seks z kobietami jest fajny, ale woli trzymanie za rêcê itp
Nie wierzê w to, co czytam. Po prostu nie wierzê.

Cechy, które poda³e¶ powy¿ej, pasuj± mi raczej do jakiej¶ ma³o rozgarniêtej osoby (¿eby nie powiedzieæ brzydziej), ni¿ do kobiety.


Osobi¶cie sto razy bardziej zaakceptowa³abym mê¿czyznê wygl±daj±cego jak Andrej Pejic, ale zachowuj±cego siê jak facet, ni¿ ogolonego na ³yso i brodatego drwala, który zachowuje siê tak, jak Ty.
DziewczynaWloczykija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-11, 13:58   #10
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Andreja jest ju¿ kobiet±
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-11, 15:08   #11
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

A wiêc jednak. Tylko teraz dziwi mnie, jak to siê ma do teorii o androgynii, któr± rzekomo ten mê¿czyzna wyznawa³ (lub kazano mu j± wyznawaæ dla potrzeb marketingowych). Ale to nie temat na tê dyskusjê chyba.

Mam w ka¿dym razie nadziejê, ¿e mój przekaz zosta³ odpowiednio odebrany.
DziewczynaWloczykija jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 15:23   #12
mazak25
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Zebra³em przypadki seksu z kobietami prawie z ca³ego ¿ycia, to nie tak, ¿e codziennie to siê zdarza, osa - ok zgadzam siê babskie zachowanie, nie by³o zbiorowej masturbacji w szkole!!!, by³ film z d³u¿sz± scen± mi³osn± - bardziej chodzi³o mi o opinie kole¿anki na mój temat czyli o to jak jestem postrzegany, domator - chodzi o to, ¿e wole towarzystwo kobiet, ju¿ za pó¼no na wychowawczynie - dawno po szkole , w co nie wierzysz, ¿e seks z kobietami nie jest dla mnie a¿ taki super ? czy w to ¿e bywa³em molestowany przez facetów ? wiesz co siê dziejê w wiêzieniach ? je¶li kto¶ ma cechy kobiece to traktuj± go jak kobietê, zastanawiam siê ostatnio jak to by by³o z mê¿czyzn±, stosunki z kobietami daj± mi przyjemno¶æ orgazmu ale nie zaspokojenia, nie wiem czy mnie zrozumiesz - chodzi mi o zaspokojenie psychiczne, co¶ mi nie do koñca pasuje, kiedy¶ mieszka³em z jednym koleg± który zachowywa³ siê podobnie do mnie, ale by³ bardziej dominuj±cy, mimo wszystko wyczu³em co¶ dziwnego u niego i a¿ wstyd siê przyznaæ przed samym sob± ale czu³em do niego poci±g.
mazak25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-11, 16:02   #13
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Nie wierzê w to, ¿e odczuwasz potrzebê chwalenia siê tym, ¿e molestowali Ciê mê¿czy¼ni, bo sorry, ale Twoje posty s± napisane w ten sposób, jakby¶ czu³ siê dumny ze swojej "zniewie¶cia³o¶ci". Tymczasem tr±ci to trochê zaburzeniami w temacie identyfikacji p³ciowej.

Mo¿esz podobaæ siê wielu kobietom, ale s±dzê, ¿e równie¿ wiele z nich nie chcia³oby siê z Tob± wi±zaæ po bli¿szym poznaniu.
DziewczynaWloczykija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-11, 16:32   #14
mazak25
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Mo¿e tak to wygl±da, chcia³em poznaæ opiniê kobiet co my¶l±, kiedy wiedz±, ¿e ich facet jest molestowany przez innych. Ostatnio kupi³em sobie dildo, wsadzi³em prawie ca³e i poczu³em ciep³o rozchodz±ce siê po ca³ym ciele, choæ nie mia³em orgazmu czu³em siê zaspokojony, kobiety przy seksie proszê o ca³owanie sutków i szyi co jest super przyjemne, mo¿e jestem bi.
mazak25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-11, 17:01   #15
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Jakbym siê dowiedzia³a, ¿e mój mê¿czyzna jest molestowany i nic z tym nie robi, to bym go chyba wy¶mia³a.

Jak dla mnie powiniene¶ skorzystaæ z porady specjalisty.
DziewczynaWloczykija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-11, 17:06   #16
mazak25
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Ale co mam zrobiæ skoro nie umiem siê biæ, odwracam siê ty³kiem i oni wtedy udaj±, ¿e mnie gwa³c±.
mazak25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-11, 17:21   #17
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Bozia jêzyk uciê³a? Nie musisz od razu rzucaæ siê z ³apami, wystarczy, ¿e kategorycznie wyrazisz swój sprzeciw wobec takiego traktowania.
DziewczynaWloczykija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-11, 17:42   #18
mazak25
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Zrobiê co innego, jak siê to zdarzy nastêpnym razem pozwolê im na wiêcej, tak z ciekawo¶ci co zrobi±.
mazak25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-11, 17:56   #19
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 8 060
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Cytat:
Napisane przez mazak25 Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobiê co innego, jak siê to zdarzy nastêpnym razem pozwolê im na wiêcej, tak z ciekawo¶ci co zrobi±.
kahoko hino jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 18:38   #20
mazak25
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Wcale nie jestem trollem, tylko poznaje swoj± seksualno¶æ, kiedy¶ w akademiku postanowi³em, ¿e zacznê masturbowaæ siê butelk± po piwie, to chyba wp³yw molestowania kolegów rozbudzi³ we mnie sk³onno¶ci homoseksulane, no i po masturbacji odstawi³em butelkê na szafkê razem z innymi do wymiany, ale nikt ich nie rusza³, potem sprawdzi³em butelkê i okaza³o siê, ¿e s± tam moje bobki, ciekawe czy koledzy to zauwa¿yli, do dzisiaj nie znam odpowiedzi.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mazak25 Poka¿ wiadomo¶æ
Wcale nie jestem trollem, tylko poznaje swoj± seksualno¶æ, kiedy¶ w akademiku postanowi³em, ¿e zacznê masturbowaæ siê butelk± po piwie, to chyba wp³yw molestowania kolegów rozbudzi³ we mnie sk³onno¶ci homoseksulane, no i po masturbacji odstawi³em butelkê na szafkê razem z innymi do wymiany, ale nikt ich nie rusza³, potem sprawdzi³em butelkê i okaza³o siê, ¿e s± tam moje bobki, ciekawe czy koledzy to zauwa¿yli, do dzisiaj nie znam odpowiedzi.
Tak, to prawda, na forum nikt mnie nie zna wiêc mogê sobie pozwoliæ na szczero¶æ, có¿ gdzie¶ trzeba siê uzewnêtrzniæ dla zdrowia psychicznego. Dziewczyny nie wierzê, ¿e nie mia³y¶cie podobnych wpadek, np. nikt was nie przy³apa³ na masturbacji czy co¶ w tym stylu.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Nie przeczê, ¿e jestem lekko zwichrowany, moim ulubionym bohaterem jest Kaligula, chcia³bym ton±æ w morzu nagich cia³ w szalonej orgii. Szkoda, ¿e te czasy minê³y, ale czy to takie dziwne ? Czy nie s± to marzenia wiêkszo¶ci mê¿czyzn a mo¿e i kobiet. W badaniach przeprowadzonych na uniwersytecie w stanach w anonimowej ankiecie co drugi student stwierdzi³, ¿e gdyby by³ pewny, ¿e nie spotka go kara za gwa³t to by gwa³ci³. Po prostu ukrywamy nasze pragnienia i zboczenia w realu, jedynie anonimowo mo¿na byæ szczerym.
mazak25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-14, 12:26   #21
Moami
Raczkowanie
 
Avatar Moami
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

[QUOTE=mazak25;60223346]Wcale nie jestem trollem, tylko poznaje swoj± seksualno¶æ, kiedy¶ w akademiku postanowi³em, ¿e zacznê masturbowaæ siê butelk± po piwie, to chyba wp³yw molestowania kolegów rozbudzi³ we mnie sk³onno¶ci homoseksulane, no i po masturbacji odstawi³em butelkê na szafkê razem z innymi do wymiany, ale nikt ich nie rusza³, potem sprawdzi³em butelkê i okaza³o siê, ¿e s± tam moje bobki, ciekawe czy koledzy to zauwa¿yli, do dzisiaj nie znam odpowiedzi.[COLOR="Silver"]

To jest jaki¶ ¿art? Od kiedy kto¶ zmienia orientacjê po gwa³cie/molestowaniu? Z tym siê cz³owiek rodzi, a nie sobie zmienia od tak.
Odnosz±c siê do wszystkiego co napisa³e¶... Jest to wszystko bardzo dziwne, najpierw siê chwalisz jakie to masz powodzenie, potem piszesz jaka to tragedia, ¿e Ciê molestowali, a potem co¶ takiego... No cz³owieku, ogarnij siê.
Nie wierze w to co czytam...
Moami jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-14, 21:42   #22
mazak25
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Niestety, ale traumatyczne prze¿ycia mog± mieæ wp³yw na zaburzenie orientacji i tak moje prze¿ycia spowodowa³y, ¿e do niektórych mê¿czyzn zacz±³em mieæ poci±g, np wiêzieñ wielokrotnie gwa³cony w wiêzieniu niekiedy po wyj¶ciu odczuwa potrzebê kontaktów seksualnych z mê¿czyznami.
mazak25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-14, 23:35   #23
Moami
Raczkowanie
 
Avatar Moami
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Nie myl zaburzeñ potraumatycznych z orientacj± seksualn±. To ca³kiem co¶ innego.
Moami jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-15, 15:24   #24
mazak25
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Tak czy siak kobiety mi siê trochê znudzi³y, mam ochotê na brutalnego samca.

Czy s± na forum panowie którzy by mnie tak potraktowali jak na filmie ?
xxx

I pytanie do dziewczyn, czy pragn±c takiego seksu jestem u was skre¶lony, czy niekoniecznie ?

Co my¶licie dziewczyny o moim ciele ?, fotka z przed kilku lat :
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-15 o 20:58 Powód: Linki 18+
mazak25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-16, 00:29   #25
mazak25
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Chcia³bym urz±dziæ orgie na cze¶æ mnie - nowego Kaliguli
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-16 o 01:25 Powód: Link 18+
mazak25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-16, 09:15   #26
meggywos
Przyczajenie
 
Avatar meggywos
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

facet musi byæ mêski, takie czasy
meggywos jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-05-16, 10:45   #27
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: zniewie¶cia³y ch³opak

Wpisy prowo, zdjêcia i filmiki 18+ i tak dalej - zamykam. Autorze, masz czas na och³oniecie.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-05-16 11:45:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.