Operacje nosa - zbiorczy! cz.2 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-28, 20:01   #4981
mikusia0900
Raczkowanie
 
Avatar mikusia0900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 232
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

że podniesie czubek skróci chrząstki o 3mm i to wszystko ogolnie na forum B laski mnie załamały bo napisały,że ich zdaniem to totalna korekta powinna być
mikusia0900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:21   #4982
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez mikusia0900 Pokaż wiadomość
że podniesie czubek skróci chrząstki o 3mm i to wszystko ogolnie na forum B laski mnie załamały bo napisały,że ich zdaniem to totalna korekta powinna być
kochana,proszę cię nie słuchaj wypowiedzi niektorych dziewczyn z B... widzialam ich tam kilka po całkowitej korekcie i wcale dobrze nie wyglądają, nosy za małe,świnkowate,wieczne narzekanie. Niestety taka prawda. Później przestałam przeglądać tamto forum nosowe bo tylko mnie dołowało.

TY opisałaś doktorowi co Ci przeszkadza, on powiedział co może zrobić z TYM co Ci dokucza. Jakbyś powiedziała że chcesz CKN bo chcesz nos mały, z łuczkiem itp itd.. to taki też by Ci zrobił.
Ty masz się dobrze czuć z nowym nosem a nie "koleżanki".

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

kwasem też można skorygować ale nie wszystko i nie jest to trwała metoda, jak nie jesteś przekonana do operacji- spróbuj kwasem na początek.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:45   #4983
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Również polecam kwas na początek, chociaż wiadomo że to nie będzie taki efekt jak po operacji, ale łatwiej podjąć decyzję jak się zobaczy siebie trochę inną i przeżyje lekki szok. Ja wstrzyknęłam trochę w nos żeby zniwelować garbek, nie wyglądałam jakoś super, ale dobrze się czułam, nie miałam deprechy typu "o boże, to nie moja twarz w lustrze" i wtedy się poczułam naprawdę gotowa na operację Tylko chyba trzeba poczekać aż kwas się wchłonie, zanim się go pokroi.
Viann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:54   #4984
mikusia0900
Raczkowanie
 
Avatar mikusia0900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 232
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Starja właśnie powiedziałam Doktorowi,że nie chce dużej zmiany
mikusia0900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 21:00   #4985
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez mikusia0900 Pokaż wiadomość
Starja właśnie powiedziałam Doktorowi,że nie chce dużej zmiany
no więc widzisz, słuchaj doktora a nie "koleżanek" z forum
moja zmiana też nie była wielka ale jednak jest
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 23:40   #4986
high18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

.

Edytowane przez high18
Czas edycji: 2015-08-03 o 11:11
high18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:38   #4987
mikusia0900
Raczkowanie
 
Avatar mikusia0900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 232
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

high jest pięknie!!!chyba wiem dlaczego jest tyle poprawek bo to osoby coś sobie wmawiają!!Piękny nos

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

high Twoja twarz wygląda lepiej niż na 1 ten nos Ci bardzo pasuje!!Może pokażesz przed zdjęcie ?

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Star czy nos po ściągnięciu gipsu był bardzo opuchnięty?Bo boje się tej opuchlizny

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Star czy Twój nosek po ściągnięciu opatrunku był b.mocno spuchnięty?Bo boje się opuchlizny
mikusia0900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 09:55   #4988
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

High a pokaz zdjęcie przed z profilu- ogólnie to nos wyglada B. ładnie- troszeczkę zadarty, ale ładnie sie wpasowal w resztę twarzy
__________________
Staram sie ćwiczyć z Mel B
Marzec 2015- dostałam nowe życie z nowym nosem
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 10:32   #4989
high18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

.

Edytowane przez high18
Czas edycji: 2015-08-03 o 11:12
high18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 10:47   #4990
mikusia0900
Raczkowanie
 
Avatar mikusia0900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 232
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

High w takim razie próbuj u Lembasa lub Potockiego !Moje zdanie znasz nos mi sie podoba ale to Ty masz się dobrze czuć..,,Ah i pewnie kwasem hialuronowym da się go obniżyć
mikusia0900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 11:18   #4991
high18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Dzięki Mikusia! Właśnie napisałam do dra Lembasa - z niecierpliwością czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że pozbędę się tej zadartej kluchy

Koleżanka miała robione niesymetryczne dziurki (=tylko cz. chrzęstną) u Potockiego właśnie (2 razy) i niestety efekt był za każdym razem przez miesiąc, a potem nos wracał do pierwotnego kształtu (w sumie 8 tys. w plecy)! Więc chyba jednak z doktora Potockiego nie skorzystam

Mikusia, Tobie życzę powodzenia z noskiem!
high18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 11:24   #4992
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

High, czekam na odpowiedz i 3mam kciuki, żeby Ci sie udało mieć wymarzony nosek

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

W sensie na odpowiedz dr Lembasa
__________________
Staram sie ćwiczyć z Mel B
Marzec 2015- dostałam nowe życie z nowym nosem
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 11:29   #4993
mikusia0900
Raczkowanie
 
Avatar mikusia0900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 232
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

high to są Twoje usta???piękne!!!
mikusia0900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 11:35   #4994
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???

High18. Ja juz się umówiłam na operację do doktora i zaczęłam się bać.Mam dużo do zrobienia ,szeroką opadająca chrząstke i ogólnie jest duży (A Ty jaki miałaś przed?) Myślałam że to dobry wybór,nigdzie nie było złych opini na jego temat,podobno robił poprawki po innych ...Juz sama nie wiem co robić :/ bo z drugiej strony każdy ma jakies nieudane operacje i np.byłabym się iść do wojcickiego lub giedroycia po tym jak zobaczyłam na Beauty jakie nosy robi.



MI Osobiscie się podobają zadarte ale nie wiem czy by mi pasował bo po operacji pewnie dalej będzie średni nie za mały i boję się żeby nie było widać wielkich dziurek i wnetrza nosa.Dr zrobił mi na symulacji zadarty.On wygląda aż tak źle na żywo? Czy po prostu to nie jest Twój typ ale nie jest jakoś tragicznie.Mi się podoba Twój nos, ładne masz usta i ogólnie chyba urode nietypowa ))
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 11:45   #4995
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???

Dołączam sie do dziewczyn: usta masz bardzo ładne- pełne i z takim pięknym załamaniem na górnej wardze )
__________________
Staram sie ćwiczyć z Mel B
Marzec 2015- dostałam nowe życie z nowym nosem
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 12:49   #4996
mikusia0900
Raczkowanie
 
Avatar mikusia0900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 232
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

tak wiem,że dziewczyn z b...mam nie słuchać ale dałam tam zdjęcie wcześniej i znowu ktoś się wypowiedział,że trzeba całą korektę nosa bo garbek będzie bardziej widoczny jak skrócić się czubek OMGzałamana jestem czy na pewno dobrze wybrałam.,.
mikusia0900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 16:49   #4997
high18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

.

Edytowane przez high18
Czas edycji: 2015-08-03 o 11:12
high18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 17:01   #4998
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez high18 Pokaż wiadomość
Podsumowując: im mniej zmieniacie, tym większa szansa, że nie będziecie rozczarowane, bo doktorowi (nawet zdolnemu) łatwiej popracować nad jedną rzeczą, niż jednocześnie zwęzić czubek, podnieść nos, ściąć garbka i wyprostować przegrodę. Wtedy efekt może być naprawdę nieprzewidywalny. Ja TERAZ podeszłabym do operacji dużo bardziej realistycznie - nie zgodziłabym się na żadne zwężanie. Nigdy wcześniej nie przeszkadzało mi, że nosek jest szeroki z przodu. Zupełnie niepotrzebnie uległam doktorowi. MOIM ZDANIEM subtelne zmiany są najlepsze, a ich efekty najbardziej przewidywalne.
Czuję się wkopana do grobowca i przybita dechami, bo u mnie będzie robione wszystko to, co wymieniłaś
Niemniej jednak doktor chyba trochę zmienił podejście od czasu Twojej operacji - na mojej konsultacji mówił, że koniecznie musimy się spotkać jeszcze co najmniej raz przed operacją, dogadać co nam w trakcie wpadnie do głowy, poznać się. Mówił też, że nie zrobi mi małego nosa wedle tego kanonu, bo nie każdemu takie pasują i nie wyglądałoby to dobrze u mnie. Mój nos się tak wygina do boku jak Twój, więc dr zdecydował że muszę mieć więcej chrząstki z przodu, by go utrzymać i aby nie był właśnie tak miękki i "plastyczny" (czy jak to tam określić). Jak widać więc - każdy człowiek uczy się przez całe życie.

A z innej beczki - masz wspaniałą cerę Jakby kiedyś Ci się nudziło, to mogłabyś podrzucić mi wiadomość o tym jak ją pielęgnujesz, bo na zdjęciu wygląda rewelacyjnie
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 18:12   #4999
high18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

.

Edytowane przez high18
Czas edycji: 2015-08-03 o 11:13
high18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 18:55   #5000
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???

Dr przyznaje ze za dużo wycial i nie chce zrobić poprawki? ;o High18 a masz jeszcze jakieś zdj ak wygląda nos teraz? Inne niż te co dodalas na którym najbardziej widać te dziurki?



.Jeśli chodzi o poprawki to wydaje mi sie ze tu w PL tylko Lembas mógłby coś zrobić ... chociaż dziewczyna z beauty idzie właśnie na poprawkę do jadczaka(przeszczep).
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 19:49   #5001
mikusia0900
Raczkowanie
 
Avatar mikusia0900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 232
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

mała mi ja nie wiem czy pytasz o Pastuchę ale ja robie u niego noshigh jesteś bardzo ładna!Wiem,że nos Ci sie nie podoba ale właśnie dla mnie wygląda superta cera te usta!!piękna!!dlaczego chciałaś zmienić nosek?

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

high robiłaś korektę chrzęstną czy całość?
mikusia0900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 20:02   #5002
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

high18-przerazilas mnie tym dokladnym opisem dlatego ze ja ide sie operowac u Jadczaka a mam duzo do skorygownaia z noskiem


Ja bylam na kosnultacji w marcu i mi powiedzial ze moge tyle razy przyjsc na konsultacje przed operacja ile chce

szczerze mowiac mi sie twoj nosek podoba
__________________
żelusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA

Edytowane przez madlen666
Czas edycji: 2015-07-29 o 21:18
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 23:21   #5003
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez high18 Pokaż wiadomość
Shevya, ja mam najwidoczniej zupełnie inne poczucie piękna niż dr Jadczak. Sama marzę o chirurgii plastycznej jako specjalizacji i MOIM ZDANIEM piękno = symetria. Dlatego m.in. tak bardzo bolą mnie te nierówne dziurki i nos, który miał być prosty, a jest z wgłębieniem, miał być nie zadarty, a sięga nieba. Totalnie się nie dogadaliśmy. ALE nikomu nie odradzam. Ja odliczałam dni do operacji i nie mogłam się jej doczekać, a efekt jest taki, że bardzo jej żałuję. I nigdy przenigdy nie zmieniłabym już w sobie niczego pod presją lekarza (tym bardziej kogoś, kto nie jest chirurgiem plastykiem i brak mu zaplecza psychologicznego).

Doktor sam przyznał, że nos jest zadarty, że owszem wyciął zbyt dużo (teraz pozostaje mi tylko przeszczep chrząstki i kolejne blizny ) i że doprowadzenie czubka do porządku jest na tyle trudne, że jakiśtam ekspert od nosów taką operację przeprowadza raz na 8 lat i przez kolejnych 8 lat wciąż pokazuje tę samą na sympozjach - taki to sukces.

Co zaś do cery :
- Garnier 3 w 1
- krem Olay (obecnie dostępny już tylko na agito i allegro - wycofany ze wszystkich drogerii sieciowych)
http://allegro.pl/show_item.php?item...150729170752:s
- delikatna mikrodermabrazja raz na 2-3 miesiące (sama kupiłam dokładnie taką
http://www.activeshop.com.pl/urzadz-...azja-am60.html

A za Ciebie trzymam kciuki! Może na moim (i innych?) przypadku doktor się czegoś nauczył (pacjenta należy słuchać!, bo to nie są niezbędne operacje, a jedynie "upiększające", a nie każdy chce wyglądać tak, jak mu się by podobało) i przez ten rok się podszkolił na moim i innych nosach.

Ja oczekiwałam niewielkiej korekty - mniej więcej takiej, jak jest na tych zdjęciach, a zmiana jest drastyczna i w dokładnie odwrotnym kierunku niż chciałam
http://www.charazinski.pl/katalog/#/Korekta%20nosa/62

Moja rada: zastanów się, czy na pewno chcesz zmieniać swoją twarz w takim stopniu . Tym bardziej, że poprawka kosztuje (zwłaszcza dużo nerwów i pieniędzy), powstają kompleksy (zaczęłam nosić głowę nisko, żeby nie było tych dziurek widać) i każda następna jest trudniejsza od poprzedniej. poza tym NIGDY nie da się wrócić do tego, co było ;( ;( ;(
Dziękuję

Ja mimo wszystko jestem w stu procentach zdecydowana, wiem że może być naprawdę tylko lepiej. Nie miałam też żadnego przykładu jak chcę, by mój nos wyglądał - dosłownie poszłam i powiedziałam "no zrób pan coś z tym", a to dlatego, że doskonale widać co jest nie tak i co pomoże. Zbyt duży to kompleks, żeby odwlekać - żyję raz i chcę zaryzykować. Traktuję to jako pierwszy poważny punkt, od którego zmieniam swoje życie, więc ufam doktorowi mimo wszystko Tylko jeszcze przedyskutuję długość nosa z symulacji, chociaż i tak zmiana z profilu będzie spora i nie wymagam cudów czy perfekcjonizmu, a normalnego wyglądu.


Madlen kiedy masz operację?
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 10:14   #5004
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Dziękuję

Ja mimo wszystko jestem w stu procentach zdecydowana, wiem że może być naprawdę tylko lepiej. Nie miałam też żadnego przykładu jak chcę, by mój nos wyglądał - dosłownie poszłam i powiedziałam "no zrób pan coś z tym", a to dlatego, że doskonale widać co jest nie tak i co pomoże. Zbyt duży to kompleks, żeby odwlekać - żyję raz i chcę zaryzykować. Traktuję to jako pierwszy poważny punkt, od którego zmieniam swoje życie, więc ufam doktorowi mimo wszystko Tylko jeszcze przedyskutuję długość nosa z symulacji, chociaż i tak zmiana z profilu będzie spora i nie wymagam cudów czy perfekcjonizmu, a normalnego wyglądu.


Madlen kiedy masz operację?
Shevya Miałam dokładnie tak samo- nie wiedziałam co chce zrobic, chciałam zeby nos przestał sie splaszczac. Nawet garb mi nie przeszkadzał chyba jestem idealnym typem pacjenta do operacji.
Ale teraz jestem meeeega zadowolona: nie ma ani garba ani splaszczania.
Tuż po operacji nos był bardzo zadarty, ale widzę jak z każdym tygodniem opada coraz bardziej i mam nadzieje, ze w koncu przestanie opadać, bo podoba mi sie taki jaki jest.
Ale rozumiem, ze ktoś woli bardziej prosty nos- tak jedni lubią kolor biały a inni zielony
__________________
Staram sie ćwiczyć z Mel B
Marzec 2015- dostałam nowe życie z nowym nosem
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 12:58   #5005
high18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

.

Edytowane przez high18
Czas edycji: 2015-08-03 o 11:13
high18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 13:42   #5006
mikusia0900
Raczkowanie
 
Avatar mikusia0900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 232
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

jutro wpłacam zaliczkęIdę do Doktora zaufam mu skoro mówi,że nie trzeba łamać to nie trzebaBoję się tylko narkozy

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

high cieszę się,że Lembas się odezwał i skoro mówisz,że cała korekta nosa to może być szok dla pacjenta cieszę się,że zdecydowałam się na chrzęstną chociaż też się boje efektu

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Dziewczyny głupie pytanie ale czy mogę przez tą narkozę wpaść w śpiączkę?tak się boję!!Będę błagać lekarza o miejscówkę na,którą nie chce się zgodzić
mikusia0900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 15:52   #5007
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???

High18 wiec czekam na fotki,ja tez mam urodę cyganska i dziecinna twarz ,nie wiem czym to się ma ,może przez większe usta, ciemne oczy , u mnie jest opadająca końcówka ,wiec będę podnosila i wydaje mi sie ze do delikatnej urody pasuje zadarty ale LEKKO Swoją drogą chyba cyganki mają większe nosy ,chociaż znam te z małymi ,takimi mega malutkimi.....(ehhh dlaczego ja takiego nie mam )



Mikusia0900 Ja też panicznie boję się narkozy,ze sie nie obudze itp.aż mi sie czasami odechciewa operacji.... masakra ;/ Kiedyś pisałam do skupina i tez mi pisał ze lepiej w ogólnym znieczuleniu robić dla komfortu jego i pacjenta.Gdybym miała robić jak Ty tylko czubek upieralabym sie przy miejscowym...ale na stole pewnie dostalabym paranoji. ;D jednak krew itp.
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 16:33   #5008
mikusia0900
Raczkowanie
 
Avatar mikusia0900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 232
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

wiesz mała ja mam jeszcze często te paraliże senne jeśli wiesz co to i sama myśl,że mogę wpaść w taki paraliż na całe życie po narkozie omg!!Mówiłam o tym Doktorowi on powiedział,ze nie da rady bo te mechaniczne wyłączenie.Nie chce być roślinką
mikusia0900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 16:42   #5009
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Dziewczyny, ja rozumiem strach przed narkozą i w ogóle, ale czy naprawdę jesteście pewne, że chcecie być w pełni świadome operacji? Nie wydaje mi się to zbyt komfortowe i ze 100x bardziej stresujące. To, że nie czuje się bólu, nie znaczy, że nie czuje się NIC kompletnie, nawet u głupiego dentysty znieczulenie likwiduje ból, ale dyskomfort pozostaje. A to wciąż tylko dentysta, a nie operacja Może mam takie podejście, bo miałam w swoim życiu już trzy operacje z narkozą i nie robi to na mnie większego wrażenia , ale moim zdaniem naprawdę najlepiej zaufać lekarzowi i nie wpadać w paranoję. Wydaje mi się również, że i lekarz bardziej się stresuje robiąc operację w znieczuleniu, wie , że pacjentka czuje każdy jego ruch, słyszy każde słowo i dosłownie czuje jego oddech na sobie.
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 18:17   #5010
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???

Wiem co to paraliż ,często miewalam ostatnio w zime,,mnie to najczęściej spotykało podczas mocnej depresji,najpierw miałam jakiś koszmar i otwierając oczy byłam sparalizowana ,próbowałam krzyczec,nie moglam,piiski w uszach itp. CHYBA O TO CHODZI PRAWDA? Mnie doktor uspokajal ze wszystko będzie ok,ale jednak przypadki nie wyburzenia sie zdarzają...
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 20:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.