Trądzik - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-01, 08:07   #4651
tentypej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Trądzik

dziękuję
tentypej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 08:12   #4652
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Trądzik

_eLeKtroda_ 3maj się kochana . Będzie dobrze ...


a ja siedzę w domu, wszyscy się wypytują co się ze mną znowu dzieje...
A ja ... choruję znowu... od kąd biorę Tetracyklinę jestem non stop chora - a nie jak kiedyś... raz w roku. Nie mogę ćwiczyć, bo się zgrzeję i pogorsze wszystko. Dla mnie... to jest horror...
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 08:14   #4653
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik

Cytat:
no ok tylko korektor jest chyba latwiejszy do zauwazenia? i wususza cere a i tak mam zasuchą ;/
to po cholere chodzisz na solarium? Wez sobie to odpusc,chyba ,ze chcesz miec cere jak potwór z bagien.


Co do tego kremu,to nie polecam.. Lepiej kupic krem tonujący z Ziaji
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 08:18   #4654
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Trądzik

Jożin z bażin xD
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 14:49   #4655
reeef
Raczkowanie
 
Avatar reeef
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 272
GG do reeef
Dot.: Trądzik

ej dziewczyny używa któraś tego takiego ?żelu? 3 w 1 co teraz go często reklamują , zapomniałam nazwy dobry jest ?

jakoś wcześniej czytałam, że Pink używa, ale kurcze nie pamiętam i pytam o opinie
__________________
reeef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 14:49   #4656
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Trądzik

dziewczynki, a który to dokładnie, ten peeling morelowy? bo na KWC znalazłam kilka i nie wiem, który jest najlepszy...
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 15:19   #4657
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
Jożin z bażin xD
O tym samym pomyslalam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 15:21   #4658
paula89r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Smile Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
dziewczynki, a który to dokładnie, ten peeling morelowy? bo na KWC znalazłam kilka i nie wiem, który jest najlepszy...
witam peeling morelowy? ja osobiscie stosuje St. Ives - swiss formula oczywiscie do cery tradzikowatej :P i naprawde chwale sobie bardzo ladnie wygladza cere, delikatnie nawet znikaja krostki po nim nie wysusza(!)
paula89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 15:27   #4659
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez paula89r Pokaż wiadomość
witam peeling morelowy? ja osobiscie stosuje St. Ives - swiss formula oczywiscie do cery tradzikowatej :P i naprawde chwale sobie bardzo ladnie wygladza cere, delikatnie nawet znikaja krostki po nim nie wysusza(!)
Ja takze mam St. Ives morelowy do cery tradzikowej i jestem z niego naprawde bardzo zadowolona Zaluje, ze nie mozna go stosowac codziennie, bo uwielbiam moja skorke po nim jak zamkne oczy i nie widze twarzy to po dotyku latwiej mi sobie wyobrazic, ze w koncu mam cere jak pupa niemowlaka
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 15:28   #4660
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
O tym samym pomyslalam

no,a nie ?


solarium zuo, pozamykałabym te cholerstwa wszystkie. i jak widzę te rekalmy tych pomarańczowych pań, bleee.


Effaclar do mnie idzie, zamówiłam na allegro. Nie wiem od samego myślenia,ze będzie , jakoś twarz mi sie wydaje ładniejsza

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2008-02-01 o 15:40 Powód: Bo tak
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 17:30   #4661
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez reeef Pokaż wiadomość
ej dziewczyny używa któraś tego takiego ?żelu? 3 w 1 co teraz go często reklamują , zapomniałam nazwy dobry jest ?

jakoś wcześniej czytałam, że Pink używa, ale kurcze nie pamiętam i pytam o opinie
Tak,używam i bardzo sobie chwalę
recenzja w kwc lub wpisz w wyszukiwarkę tego wątku.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 17:40   #4662
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik

La, la la, a ja mam jutro 100dniowke i na brodzie guza srednicy 2 cm, niewidocznego co prawda, ale boli jak mowie/jem etc... Nie ma to jak miec szczescie, 2 tygodnie nie mialam takich wlasnie guzow, a teraz oczywiscie musial sie pojawic. Do jutra nie zniknie, oby tylko nie bolal...

Mam wszystkie wyniki badan, androstendion mi spadl z 2,7 do 1,2 - niezle. W poniedzialek do lekarza, zobaczymy co powie...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 17:45   #4663
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

majstrowalam (((((((((((((( boli policzek.... ((((((((
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 18:54   #4664
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Nawet nie chce mi się nic napisać. Nie jest gorzej, ale po prostu cały czas chol.ernie źle... Znowu za szybko uwierzyłam, że coś się może udać... Brrzuch mnie strasznie boli (czymś się strułam) i pokłóciłam z kolegą, i w ogóle kicha na maksa...
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 21:00   #4665
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez tentypej Pokaż wiadomość
jestem facetem 19lat, chcialbym sie dowiedziec czy moglbym okazyjnie(imprezy) korzystac z Nivea Visage Young, be Beautiful, Krem nawilżający + lekki podkład u w celu częsciowego ukrycia problemów z cerą? mam ciemna karnacje i chodze na solarium.
moglbym tez dostac jakies rady w stosowaniu?

zalezy mi przedewszystkim an zamaskowaniu niedoskonalosci przy tym chcialbym zeby nie bylo nazbyt widac czego uzylem
______________________
Nivea Visage Young-używałam i jak dla mnie- zero przydatności
Wyprysków nie zakryło,ani trochę-a tym bardziej przebarwień.Musiałam korzystać dodatkowo z korektora.Ten produkt ma głównie za zadanie wyrównywać i nadawać lepszy koloryt skóry....


Och....A co do trądziku-sama się z tym męcze.Było już tak ładnie, tak dobrze,a potem: kupiłam tabletki drożdzowe i bum!!Wysypało mnie, i ciągle coś nowego się tworzy.Wstaje codziennie 2 h szybciej,zeby wklepywać korektor i nałożyć tapetę
Wątpliwe,żeby to się kiedyś skończyło.
A właśnie pod skórą tworzy mi się ogromny wuklan- jak zwykle cały policzek już mnie boli.

Powiedzcie mi, co robie nie tak?Używam do mycia twarzy mydła oczyszczającego clerasil,potem przecieram twarz Afrodytą Adonis,smaruje acne dermem, na większe wypryski nakładam maść ichtiolową.Kupuje często maseczki,np z zielonej glinki,chodzę do kosmetyczki-regularnie.Biorę tabletki drożdzowe, i beta karoten, jem owoce, warzywa... Ale cera sie nie poprawia...
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 21:15   #4666
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Dziękuję za słowa otuchy

Anezko ja poszłam do dietetyka [jak będziesz zainteresowana mogę dać namiary] i ona jak mnie zobaczyła od razu wiedziała jakie zlecić badania tzn. dostałam skierowanie na przeciwciała IgG igA coś takiego... no i zrobiłam te badaniai wyszło właśnie, że mam uczulenie na gluten.
Podziomka są różne odmiany tej choroby. Taka która jest już od dziecka czyli, gdy dziecko zaczyna jeść np. chleb pojawiają się wzdęci, bóle brzucha i często już wtedy wychodzi i od samego początku na diecie bezglutenowej takie dziecko jest. Ale jest też bezobjawowa i taka, która wychodzi przy badaniach przypadkowo. Ja od jakiegoś czasu miałam potworne bóle brzucha. Ginekolog mnie skierowała do tego dietetyka i to dzięki niej właściwie wyszło
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 21:40   #4667
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Trądzik

Hej
Byłam tu niegdyś stałą bywalczynią ale już nie mam takiej potrzeby
Z trądzikiem męczyłam się od wielu, wielu lat i dopiero teraz się z tym uporałam- mianowicie zaczęlam używać kwasów(Lysanel Active, Diacneal, Acnederm). Czy ktoś z Was próbował? Bo nie wierzę w nieefektywność owych specyfików a miałam baaaardzo nasilony trądzik.
Jeśli ktoś chce, chętnie wyślę mu moją pryszczatą buźkę przed kuracją kwasową i po, aby udowodnić, że dłuższa kuracja kwasami zdecydowanie się opłaca
Póki co, współczuję Wam,bo wiem, co przeżywacie. Trzymam kciuki za wszystkich
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 22:23   #4668
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez bibiana666 Pokaż wiadomość
______________________
Nivea Visage Young-używałam i jak dla mnie- zero przydatności
Wyprysków nie zakryło,ani trochę-a tym bardziej przebarwień.Musiałam korzystać dodatkowo z korektora.Ten produkt ma głównie za zadanie wyrównywać i nadawać lepszy koloryt skóry....


Och....A co do trądziku-sama się z tym męcze.Było już tak ładnie, tak dobrze,a potem: kupiłam tabletki drożdzowe i bum!!Wysypało mnie, i ciągle coś nowego się tworzy.Wstaje codziennie 2 h szybciej,zeby wklepywać korektor i nałożyć tapetę
Wątpliwe,żeby to się kiedyś skończyło.
A właśnie pod skórą tworzy mi się ogromny wuklan- jak zwykle cały policzek już mnie boli.

Powiedzcie mi, co robie nie tak?Używam do mycia twarzy mydła oczyszczającego clerasil,potem przecieram twarz Afrodytą Adonis,smaruje acne dermem, na większe wypryski nakładam maść ichtiolową.Kupuje często maseczki,np z zielonej glinki,chodzę do kosmetyczki-regularnie.Biorę tabletki drożdzowe, i beta karoten, jem owoce, warzywa... Ale cera sie nie poprawia...
Powody moga byc rożne. Jak dla mnie to chyba czasu by nie starczylo zeby wszystko sprawdzic, zbadac itd. np. to czy nie mamy czasem problemu z hormonami, alergia pokarmowa, przemiana materii, czy to może jakis skladnik w kosmetykach nasila tradzik, może cos wysusza, może cos uczula. A jak dlugo stosujesz juz te tabletki drożdzowe?

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Hej
Byłam tu niegdyś stałą bywalczynią ale już nie mam takiej potrzeby
Z trądzikiem męczyłam się od wielu, wielu lat i dopiero teraz się z tym uporałam- mianowicie zaczęlam używać kwasówLysanel Active, Diacneal, Acnederm). Czy ktoś z Was próbował? Bo nie wierzę w nieefektywność owych specyfików a miałam baaaardzo nasilony trądzik.
Jeśli ktoś chce, chętnie wyślę mu moją pryszczatą buźkę przed kuracją kwasową i po, aby udowodnić, że dłuższa kuracja kwasami zdecydowanie się opłaca
Póki co, współczuję Wam,bo wiem, co przeżywacie. Trzymam kciuki za wszystkich
Ja poprosze jesli to nie problem oczywiscie.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 23:18   #4669
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa otuchy

Anezko ja poszłam do dietetyka [jak będziesz zainteresowana mogę dać namiary] i ona jak mnie zobaczyła od razu wiedziała jakie zlecić badania tzn. dostałam skierowanie na przeciwciała IgG igA coś takiego... no i zrobiłam te badaniai wyszło właśnie, że mam uczulenie na gluten.
Podziomka są różne odmiany tej choroby. Taka która jest już od dziecka czyli, gdy dziecko zaczyna jeść np. chleb pojawiają się wzdęci, bóle brzucha i często już wtedy wychodzi i od samego początku na diecie bezglutenowej takie dziecko jest. Ale jest też bezobjawowa i taka, która wychodzi przy badaniach przypadkowo. Ja od jakiegoś czasu miałam potworne bóle brzucha. Ginekolog mnie skierowała do tego dietetyka i to dzięki niej właściwie wyszło
Kurcze troszke sie tym przestraszylam.Oproc z boli brzucha jeszcze cos mialas?I czy po czyms jak zjadlas z glutenem?sorki ze tek wypytuje ,ze bardzo ciekawa jestem ,bo zaczelam az sie bac czy ja tak nie mam.Trzymaj sieNajwazniejsze ,ze to wykryli.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 23:23   #4670
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

Powiedzcie mi, co robie nie tak?Używam do mycia twarzy mydła oczyszczającego clerasil,potem przecieram twarz Afrodytą Adonis,smaruje acne dermem, na większe wypryski nakładam maść ichtiolową.Kupuje często maseczki,np z zielonej glinki,chodzę do kosmetyczki-regularnie.Biorę tabletki drożdzowe, i beta karoten, jem owoce, warzywa... Ale cera sie nie poprawia...[/quote]

Za duzo twarz wysuszasz ,poszukaj lagodniejszego zelu do twarzy bez SLS od siebie polecam Tin Tin Ziaji, i innego toniku bez alkoholu.Przestan uzywac Adonis ,chyba ze na jakis wyprysk.I jezeli kosmetyczka=mechaniczne oczyszcznie twrzy to tez nic ci dobrego nie zrobi.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 07:14   #4671
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik

Ta maść ichtiolowa to dobra jest?

Bibiano
jak na moje oko to Ty naprawdę za bardzo buzie wysuszasz.Buzię powinno się myc czymś łagodnym i nawilżać ją. Jak wysuszasz za bardzo do skóra produkuje więcej łoju...



kuseczke,
poproszę też Ja też zaczynam swoja przygodę z kwasami. Na razie effaclar...
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 07:47   #4672
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Hejj wam

Wiesz Madziu ja odkąd jestem vegetarianką jem tylko produkty ze sklepów z tak zwaną "Zdrową żywnością"

Jestem zadowolona.
niektóre z nich naprawdę nie odbiegają od "prawdziwego" jedzenia, są smaczne, pożywne

Na talerzyku no soja przypomina i smakuje jak kurczak
A z mięsem jak widzisz nie ma nic wspólnego
Czasem pytam się mamy czy mnie nie oszukała i nie dała mięsa

Jesteś twarda kobitkaa dasz radę
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 11:26   #4673
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

hej słoneczka

Byłam tydzien temu u mojej Pani dermatolog i była bardzo bardzo bardzo zadowolona
To mój ostatni miesiąc aknenorminu...
Natwarzy mam jedynie juz przebarwienia i małe blizny. Na dzień dzisiejszy uważam, że zdecydowanie się na aknenormin to była najlepsza z możliwych decyji, mam nadzieję, ze nie będe musiała zmienić zdania
Jestem taka szczęsliwa.

Jestem z wami kochani i bardzo mocno trzymam za Was wszystkie kciuki!

ps. jak ktoś chce zobaczyć, mogę wkleić fotki jaka jest mniej więcej różnica przed i po.

pozdrawiam Was wszystkich
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 11:37   #4674
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik

Cytat:
ps. jak ktoś chce zobaczyć, mogę wkleić fotki jaka jest mniej więcej różnica przed i po.
Ja ce

to motywuje!
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 12:04   #4675
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

tez chcialabym zobaczyc
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 12:17   #4676
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

Dziewczyny neiwiem czy któras z was uzywała dalacinu T, ale po pierwszym uzyciu stwierdzam ze ladnie goi i zasusza ...Ciekawe co będzie dalej . Macie z tym lekiem jakies doświadczenia?
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 12:20   #4677
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

proszę bardzo

1.przed
2.przed
te fotki były robione w jednym z najgorszych dla mnie czasów, byłam po prostu załamana wyglądem mojej cery....to był porządny wysyp...

3.
4. w trakcie. Do zakonczenia kuracji został jeszcze miesiąc. Mimo, ze jeszcze nie jest idealnie jestem strasznie szczęsliwa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (70,2 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed 1.jpg (60,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w trakcie 3.jpg (34,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w trakcie.jpg (34,2 KB, 68 załadowań)
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 13:06   #4678
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

no ładnie pięknie jest! : *
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 13:38   #4679
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Kurcze troszke sie tym przestraszylam.Oproc z boli brzucha jeszcze cos mialas?I czy po czyms jak zjadlas z glutenem?sorki ze tek wypytuje ,ze bardzo ciekawa jestem ,bo zaczelam az sie bac czy ja tak nie mam.Trzymaj sieNajwazniejsze ,ze to wykryli.
Oczywiście pytaj
Ja też jestem bardzo chuda (już teraz trochę przytyłam), ale lekarka mówi, że to też jest trochę wynikiem tego. No a przede wszystkim bolał mnie brzuch, takie okropne wzdęcia miałam. Nie wiem dokłdnie kiedy coś takiego występowało, tzn. zawsze po jedzeniu. I to się tak objawia u małych dzieci i wtedy robią badania i wychodzi ta choroba. U mnie tak się nie pojawiało i dopiero po jakimś czasie wyszło przypadkowo
Elektroda muszę dać radę mam nadzieję, że bedzie tylko lepiej. A jak z Twoja buzią? Diane, pomaga?
Mila widać efekty, świetnie!!
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 13:43   #4680
upgradeu
Raczkowanie
 
Avatar upgradeu
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z dużego pokoju :P
Wiadomości: 112
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
proszę bardzo

1.przed
2.przed
te fotki były robione w jednym z najgorszych dla mnie czasów, byłam po prostu załamana wyglądem mojej cery....to był porządny wysyp...

3.
4. w trakcie. Do zakonczenia kuracji został jeszcze miesiąc. Mimo, ze jeszcze nie jest idealnie jestem strasznie szczęsliwa.

Pięknie ogromna poprawa
upgradeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.