Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-21, 14:20   #4231
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

BEATA8976 Ja się nie zgadzam, zależy czego się używa do dekoloryzacji, bo moje nie były w ogóle zniszczone i jeżeli chce się pozbyć czerni z włosów to nie ma innego wyboru, zwłaszcza, że dekoloryzacja i tak jest łagodniejsza niż rozjaśnianie.
Marcialady czytałam, że Ci się bardzo zniszczyły włosy przy dekoloryzacji efassorem, chociaż zeszły Ci do rudego, więc chyba warto zaryzykować, ale ja mam cienkie włosy, więc trochę się boję :P

Edytowane przez Ceydaa
Czas edycji: 2009-11-21 o 14:38
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 15:45   #4232
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ceydaa Pokaż wiadomość
BEATA8976 Ja się nie zgadzam, zależy czego się używa do dekoloryzacji, bo moje nie były w ogóle zniszczone i jeżeli chce się pozbyć czerni z włosów to nie ma innego wyboru, zwłaszcza, że dekoloryzacja i tak jest łagodniejsza niż rozjaśnianie.
Zgadzam się z Ceydaą Ja też mam cienkie włosy, a jednak zabiegi (podwójny dekolor+2 farbowania w ciągu 5 tyg.) zniosły nadzwyczaj dobrze.. Włosy są lśniące i miękkie-nie widać, żeby były zniszczone. Oczywiście na pewno te eksperymenty się na nich odbiły, mimo że ja tego nie czuję/nie widzę, więc używam odżywek, maseczek, itp ...i jeszcze końcówki muszę podciąć. Ale ogólnie mogę polecić dekoloryzację ( ja użyłam dekoloryzatora renee blanche, więc wypowiadam się tylko na jego temat)
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 20:36   #4233
maadziu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mam pytanie, mam czarne włosy (pomalowałam je na początku sierpnia 2009r) mam odrosty ok 1.5 cm i chciałabym pomalować włosy na bardzo jasny blond (naturalne mam ciemny blond). Znajome poleciły mi dekoloryzacje ale mówiły że najpierw będą rude a dopiero później będzie można na rudych rozjaśnić. Boje się że będą włosy będą bardzo zniszczone i będą wypadać bo mam rzadkie i delikatne włosy. Pytałam u mojej fryzjerki i powiedziała że nie da się rozjaśnić czarnych na blond i że się tego nie podejmie bo zniszczy mi włosy i nie będę mogła ich rozczesać. Czy są dobre i sprawdzone sposoby na rozjaśnienie na bardzo jasny blond włosów z czarnych? myślałam żeby pomalować farbą jasny blond wyszłyby mi pewnie rude a wtedy je rozjaśnić do bardzo jasnych.. Pomóżcie..proszę
maadziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 21:01   #4234
MisSMarvellous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn:)
Wiadomości: 2
Dekoloryzacja-pomarańczowe wlosy, co dalej?

Witam Dziewczyny, mam nadzieję że dostanę chociaż jedna skuteczną poradę co do moich wlosow...Bo już sama nie wiem
Farbowałam przez 2 lata na czarno, pasowały mi ale wiadomo-wszystko się nudzi;p Dbam bardzo o włosy, bo wiedziałam ze przyjdzie taki dzień że trzeba będzie rozjaśnić. I zrobiłam dekoloryzację u fryzjera, mam teraz pomarańczowe włosy ( możne trochę wpadają w brąz ) i jasne pasemka. Macie jakiś pomysł czym mam się teraz ufarbować żeby ujednolicić ten kolor? Może, któraś z Was używała jakiegoś fajnego brąziku na rozjaśnionych włosach? żeby nie wyszedł ciemny i bez rudych refleksów? Będe wdzięczna za jakieś sugestie
MisSMarvellous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 22:54   #4235
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

maadziu, farba nie da rady farbowanym czarnym wlosom...jesli upierasz sie przy blondzie to czeka cie dluga droga od dekoloryzcji po nastepnie rozjasniania.przejrzyj caly watek o dekoloryzacji a znajdziesz tam wiele dziewczyn z takim samym problemem.zobacz jak one sobie z tym poradzily, ale to nie bylo latwe...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 13:27   #4236
Marcialady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ceydaa Pokaż wiadomość
Marcialady czytałam, że Ci się bardzo zniszczyły włosy przy dekoloryzacji efassorem, chociaż zeszły Ci do rudego, więc chyba warto zaryzykować, ale ja mam cienkie włosy, więc trochę się boję :P
No zniszczył mi ten efassor ale każdy dekoloryzator niszczy włosy
przypominam ze efassorem to była moja 2 dekoloryzacja
pierwsza miałam zwyklym lorealem eclair z drogeri i ten mi duzo bardziej zniszczył. Dziś po umyciu z 3 razy włosów po efasorze jestem bardzo zadowolona Mam taki kolor jaki chciałam rudawy brąz który mi sie wypłukuje i daje coraz bardziej widoczny rudy <farbowałam castingiem cafe latte> nie widać zadnych zniszczeń włosów moje włosy sa super po odżywcze z waxa takie lśniące i miekkie a włosy susze i prostuje jestem zadowolona z dekoloryzacji
Marcialady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:08   #4237
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Dekoloryzacja-pomarańczowe wlosy, co dalej?

na początek poleciłabym płukankę z pioktaniny stłumi to nieco ten pomarańcz, na to możesz nałożyć farbę blond popielaty 7,1, ewentualnie popielaty opalizujący -jeszcze lepiej przykryje te żółcie i pomarańcze
a i jeszcze jedno: niestety pierwsze farbowanie nie ujednolici kolorku
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 23:55   #4238
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość
ARNAMA---"Wydaje mi się że kolor farby wybrałam ciut za jasny, ale zobaczymy W razie czego kupiłam jeszcze jakąś ciemniejszą :"


a jaką farbę kupiłaś, tzn jaką chcesz nałożyć po rozjaśniaczu? i jakie masz swoje włosy naturalne?
Kupiłam Majirel 8.31 a naturalne mam taki szaro bury mysi ciemny bląd/ jasny brąz- coś takiego cieżkiego do określenia :P

Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
A jakiego rozjaśniacza użyłaś, Arnamo?
Rozjaśniacz z Joanny ten do pasemek.

Mogę powiedzieć tak: rozjaśniło na wielokolorowo tzn: odrosty na jasny bląd (żółty, słomiany) a to, co było ciemne na pomarańcz dość wściekły, dlatego pomyślałam że kolor nie chwyci. Ale chwycił idealnie- wyszedł jak na obrazku z palety włoski troszkę sianowate ale jedno nałożenie domowej odżywki je dość mocno zregenerowało
Problem w tym że kolor.... mi nie pasował więc "przepłukałam" jeszcze szamponetką o kolorze orzechowy brąz i wyszło takie rudo- brązowe nieokreślone coś. Już byłam zadowolona- wszystkim też się podobało, ale kolor ten zmył się po 1 myciu i znów wyszedł ten "kolor z obrazka" i właśnie siedzę z farbą na łbie. Jasny brąz (bo taką akurat miałam pod dachem) mam nadzieję ze to już ostatnie farbowanie w ten weekend, bo obawiam się o moje włoski choć podczas tych wszystkich ceregieli prawie nic nie wypadło (zazwyczaj podczas farbowania "zwykłego" wypada ich pełno). Biedne tak zostały skatowane, że w ten weekend byłam już blondynką, rudą, a skończę na jakiejś takiej szatynce (o ile wyjdzie ok )

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------

i Już... ech niestety wyszło tak, że wróciłam do ciemnych... jasny brąz wyszedł jak co najmniej średni, ale trudno, zregeneruje je przez jakieś dwa miesiące i spróbujemy znów zadziałać w ten sam sposób: czyli rozjaśnimy i wybierzemy jakiś kolor od rudego, ale nic w stronę blondu, bardziej w stronę bursztynu- o coś takiego jak bursztyn było by w sam raz dobranoc
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 07:40   #4239
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dekoloryzacja-pomarańczowe wlosy, co dalej?

skoro fryzjer je zdekoloryzowal, to dlaczego sie nimi ozniej nie zajal
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 09:43   #4240
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Dekoloryzacja-pomarańczowe wlosy, co dalej?

Zajrzyj na ten wątek - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259
dużo dziewczyn miało podobny kłopot i coś wymyśliły
Polecałabym jakąś lekką farbę lub szampon na 24 mycia, aby złagodzić pomarańcz.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 10:07   #4241
Malwina878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ok kobitki dekoloryzacja dekoloryzacją rozjaśnianie rozjaśnianiem ale co dalej?
co z regeneracją? proszę podzielmy się sprawdzonymi kosmetykami/domowymi maseczkami/wcierkami które szybko nawilżą i odżywią nasze podniszczone włoski na początek moja lista kosmetykow ktore planuje kupić jak tylko wyzdrowieje i bede mogla ruszyc sie z domu :
1) maska Pollena -Malwa, Studio Gloria
2) maska kallos latte
3) szampon Fitomed

co o tym sądzicie?
zachęcam do podzielenia sie własnymi sprawdzonymi sposobami

ps. Moje rozjaśnianie wyszło całkiem całkiem ale niestety lekko na rudawo więc będę jeszcze kombinować
Malwina878 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 12:02   #4242
Marcialady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Moje włosy sa wspaniałe po masce regenerującej wax z apteki własnie kończe 1 opakowanie i za niedługo lece po 2 dodatkowy plus to cena tylko 15 zł a myślałam ze bede musiała kupować odżywki za 50zł Naprawde widac róznice po tej odżywce warto z nią posiedzieć z 2 godziny
Marcialady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 12:21   #4243
MisSMarvellous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn:)
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja-pomarańczowe wlosy, co dalej?

Z moimi wlosami było tak, że fryzjer zrobił mi jasne pasemka, a na resztę zdekoloryzowanych włosów położył farbę złoty blond, który na moich włosach wygląda jak rudy.. W sumie teraz wszystko się prawie zlewa i mam rude włosy Masakra... No i chcę położyć farbę jasny brąz żeby wyrównać, a wiadomo trzeba uważać z kolorem bo zdekolorowany włos łapie strasznie pigment i może wyjść czarny.. I co tu położyć?
MisSMarvellous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 13:31   #4244
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja polecam tą stronę : http://www.mojefryzury.pl/d.7.Odzywki_do_wlosow.html są tam różne odżywki, płukanki, szampony, na które potrzeba tylko kilku domowych składników
Osobiście zrobiłam sobie taką z oliwą z oliwek i żółtkiem (przepis właśnie na tej stronce) i po pierwszym razie włosy były o niebo lepsze, a jeszcze na pewno ją zastosuję i mam także na oku inną ale składniki trzeba dokupić
Jeśli jeszcze coś mogę dodać to po rozjaśnianiu nałożyłam Majirel Loreala i trochę się rozczarowałam, bo włosy były po niej dość sztywne i matowe. Natomiast kiedy wczoraj znów je przyciemniłam (patrz kilka wpisów wcześniej- moja historia) użyłam Natural&Easy Schwarzkopfa i po niej moje włosy wyglądają o niebo lepiej: są błyszczącei wyszły jak by różne odcienie. Wczesniej też farbowałam tym produktem i efekt był także bardzo ładny, a jest ona o wiele tańsza i bardziej dostępna od Majirel. Jak za jakiś czas znów zrobię się na wiewiórkę to jeszcze spróbuję Richesse de Diacolor, może będzie lepsza a jak nie to spokojnie wrócę do Natural& Easy
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 14:31   #4245
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a jak Dziewczyny radzicie sobie z gumowatymi wlosami?? mimo ze rozjasnialam to i tak wracam do ciemnych, nie czuje sie, ale dostaly popoalic - są ciągnące się , taki dziwne, chociaz błyszczą jak zdrowe! uzywam kallosa mlecznego, jedwabiu , \biore od 4 miesiecy belisse. po jakim czasie wroca do formy?? 2 miesiące???
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 15:25   #4246
Malwina878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Arnama super strona, super przepisy myślę że wszystkim sie przyda, dziekujemy

Marcialady waxu używam już hoho i ciut ciut i efekty sa raczej u mnie mierne choć zuważyłam że jezli zrobię np paro-miesięczną przerwe to cos sie zaczyna dziac ale ogolnie bez rewelacjii ......

słyszałam, że maseczka z żołtek i oleju rycynowego daje dobre efekty, próbowała któraś?
Malwina878 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 16:29   #4247
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Malwina787 ja próbowałam tej maseczki i nie polecam, włosy źle po niej wyglądały, były jak siano, nie chciały się układać i bardzo trudno było ją zmyć
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:06   #4248
amela09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjaśnianie ciemnych włosów

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kapiel rozjasniajaca w dobrych salonach na pewno pomoze
a mógłby ktoś napisać na czym dokładnie polega ta kąpiel ? i czy bardzo włosy się niszczą ?
amela09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 21:39   #4249
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Malwina878 Pokaż wiadomość
Arnama super strona, super przepisy myślę że wszystkim sie przyda, dziekujemy

Marcialady waxu używam już hoho i ciut ciut i efekty sa raczej u mnie mierne choć zuważyłam że jezli zrobię np paro-miesięczną przerwe to cos sie zaczyna dziac ale ogolnie bez rewelacjii ......

słyszałam, że maseczka z żołtek i oleju rycynowego daje dobre efekty, próbowała któraś?

Moja mama stosowała taką z oleju rycynowego, żółtka i nafty kosmetycznej- bardzo ją sobie chwali. Ja też ją przetestuję tylko muszę zakupić olej, bo nie mam, no i jeszcze kilka innych składników do innych maseczek i zaczniemy wzmacnianie, choć moje włosy nie są jak na razie w złym stanie
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 13:19   #4250
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny natknęłam sie przez przypadek w drogerii Natura na taką polską odzywkę psikaną Loton Provit. Stosuje od dwóch tygodni i jestem zachwycona. Psikam nią rano i wieczorem, myję włosy co 3-4 dni a nie są wcale obciązone. Nabierają wigoru i nie musze juz po niej żadnego jedwabiu stosowac. Kosztuje 10zł, wygląda zwyczajnie, ale myśle ze jest świetna. Włosy w ogóle sie po niej nie puszą. Jak sie ja nałozy na tyle, ze włosy sa wilgotne i ułozy włoski wjakis kształt to tak zostana po przeschnięciu. No ja sobie chwale. A poza tym wax Uzywam tej z keratyną.

No i kupiłam tez sobie szampon Joanny ultra color system. Jest na KWC. Gdy zobaczyłam jaki jest fioletowogranatowy, to bałam się uzyc, ale zaryzykowałam i było warto. Ładnie tonuje wszelkie żółtości juz po 1wszym uzyciu. Nie wiem czy mi delikatne refleksy miedzi usunie, ale ogól na plus. Mnie się podoba mój złoty odcien blondu, ale te z Was co po dekolorku chca jednak popielate, to szybko to zrobią tym szamponem.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-03-11 o 11:49
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:28   #4251
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez WiBe Pokaż wiadomość
ponawiam moje pytanie, proszę dziwczyny doradźcie co będzie dla moich włosów lepsze?
Wg ekspertów edycji 'Yourhair' z października2009, jeśli wybrałas odcien jaśniejszy niz masz kolor włosów, musisz je najpierw zdekoloryzowac, tym bardziej że to pallette. O tyle dobrze, ze chcesz wyjsc tylko 2 tony wyzej. Mozesz spróbowac zwykłęgo rozjaśniacza na pasemku, moze sie beda ładnie rozjasniac. Recital preference Ci tego nie wygryzie. Dekoloryzator Paletty na pewno by to ruszył, ale jest agresywny i nie polecam.
Nigdy nie mozna miec pewnosci, ale ja mysle, ze dekoloryzatorem loreala spokojnie otrzymasz miodowy złoty braz i to dosc szybko- ze nie bedziesz musiała długo trzymac. I uwierz mi, naprawde nie niszczy włosów. Jakiekolwiek powazniejsze wysuszenia koncówek mam po 3 rozjasnianiu recitalem. Po dekolorze dobra odzywka przywróciła wsyztsko do normy.

przepraszam za posta pod postem.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:31   #4252
Malwina878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mysia m a mogłabyś podać skład tej odżywki?
Malwina878 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:45   #4253
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Dekoloryzacja-pomarańczowe wlosy, co dalej?

a chcesz miec blond czy brąz?

jak nałozysz braz, to wyjdą bardzo ciemne wręcz czarnobrązowe. Jak uzyjesz popielu to mogą wyjsc zielone, bo bazowy odcien masz złoty, czyli ciepły blond.
jak nałozysz blond, to Ci to rude za bardzo nie chwyci. Jedyne wyjscie to farby rozjasniające, tak zeby stopniowo ten czerwony pigment wypłukiwac.

Kolejna sprawa, to to, ze po dekoloryzacji zawsze jest etap rudawych włosów. Mozesz spróbowac nałozyc blond 7, pasemka znikną. Uzyskasz brązowe włosy z rudawa poswiatą, takie machoniowe. Jak uzyjesz farby rozjasniajacej jakis bardzo jasny blond to Ci wyjdzie złoty blond miodowy.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:46   #4254
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

pytanie, pytanie, prosze o odpowiedz!

tak wiec z tydzien temu zrobilam dekoloryzatorem l'oreal eclair; z czarnego wyszedl rudy, na calej glowie rozne od cienie od srednio ciemnego do jasnego.


mam ponownie uzyc dekoloryzatora czy teraz rozjasniacza? moje wlosy to brzydki ciemny blond.
H567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 06:32   #4255
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Słuchajcie, ja mam jeszcze takie jedno pytanie. Co prawda nie związane już z dekoloryzacją, ale nie chcę zakładać nowego wątku, a Wy tutaj odpowiadacie najszybciej, a mi na czasie zależy. No więc ostatnio farbowałam włosy (na ten brązowy, co z rudego go robiłam) 31 października. Umówiłam się z ciocią na jutro, że mi pofarbuje znowu na brąz, bo tamten się spiera do rudego znowu , zrobiłam nawet próbę uczuleniową. Ale teraz zaczęłam się denerwować... A co jak mi zaczną wypadać włosy od za częstego farbowania? Jak się poniszczą? Kupiłam tą farbę ze Schwarzkopfa z wyciągiem z liczi i białej herbaty... Myślicie, że powinnam jeszcze poczekać z farbowaniem i nałożyć farbę przed świętami, jak będę u mamy w Irlandii (ok 21-22 grudnia)? I jeśli tak to dwa kolejne pytania- 1. Skoro robiłam próbę uczuleniową to musiałam otworzyć krem koloryzujący. Czy ta farba może w ten sposób tyle przeleżeć czy musiałabym kupić drugą? 2. Co się stanie z tą farbą w samolocie? Można ją przewozić? Czy pod ciśnieniem wybuchnie czy coś? Prrroszę o odpowiedzi.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:34   #4256
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ja mam jeszcze takie jedno pytanie. Co prawda nie związane już z dekoloryzacją, ale nie chcę zakładać nowego wątku, a Wy tutaj odpowiadacie najszybciej, a mi na czasie zależy. No więc ostatnio farbowałam włosy (na ten brązowy, co z rudego go robiłam) 31 października. Umówiłam się z ciocią na jutro, że mi pofarbuje znowu na brąz, bo tamten się spiera do rudego znowu , zrobiłam nawet próbę uczuleniową. Ale teraz zaczęłam się denerwować... A co jak mi zaczną wypadać włosy od za częstego farbowania? Jak się poniszczą? Kupiłam tą farbę ze Schwarzkopfa z wyciągiem z liczi i białej herbaty... Myślicie, że powinnam jeszcze poczekać z farbowaniem i nałożyć farbę przed świętami, jak będę u mamy w Irlandii (ok 21-22 grudnia)? I jeśli tak to dwa kolejne pytania- 1. Skoro robiłam próbę uczuleniową to musiałam otworzyć krem koloryzujący. Czy ta farba może w ten sposób tyle przeleżeć czy musiałabym kupić drugą? 2. Co się stanie z tą farbą w samolocie? Można ją przewozić? Czy pod ciśnieniem wybuchnie czy coś? Prrroszę o odpowiedzi.
kobieto, nie panikuj tylko farbuj włosy ci nie wypadną od farbowania na brąz farba w samolocie nie wybuchnie tylko nie wolno do podrecznego bagazu pojemnikow z plynami wiekszych niz 100ml wnosic i zawsze w worku zamykanym
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 12:46   #4257
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Malwina878 Pokaż wiadomość
mysia m a mogłabyś podać skład tej odżywki?
nie chce mi się przepisywac z opakowania. Zobacz sobie na stronę provitu, tam powinno byc. Generalnie żadnych silikonów nie zawiera, ale jest na alkoholu. Nie zauwazyłam jednka aby mi włosy wysuszała, wręcz przeciwnie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 13:59   #4258
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
kobieto, nie panikuj tylko farbuj włosy ci nie wypadną od farbowania na brąz farba w samolocie nie wybuchnie tylko nie wolno do podrecznego bagazu pojemnikow z plynami wiekszych niz 100ml wnosic i zawsze w worku zamykanym
Hihihi. Przezorny zawsze zabezpieczony. Czy jakoś tak. Ale słuchaj, w każdym razie będę jednak farbowała za tydzień, a nie jutro. Czy ta farba może tak stać ten tydzień zakręcona, ale z przebitym tym srebrnym?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:53   #4259
Marcialady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez H567 Pokaż wiadomość
pytanie, pytanie, prosze o odpowiedz!

tak wiec z tydzien temu zrobilam dekoloryzatorem l'oreal eclair; z czarnego wyszedl rudy, na calej glowie rozne od cienie od srednio ciemnego do jasnego.


mam ponownie uzyc dekoloryzatora czy teraz rozjasniacza? moje wlosy to brzydki ciemny blond.
Narazie nie radze dekoloryzowac czas pomiedzy dekoloryzacjami powinnien wynosic przynajmniej 2/3 miesiące Inaczej mogą to źle znieść włosy chociaz na forum sa i ryzykanci którzy nawet 3 dekoloryzacje wykonali w 3 dni ale ja nie polecam fryzjerzy tym bardziej
Marcialady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:55   #4260
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

kompletnie nie o to pytalam . wlosy mam zamiar rozjasnic przed swietami. tylko nie wiem czy dekoloryzatorem (obecnie rudy, naturalny to ciemny blond) czy rozjasniaczem bo to dwie inne rzeczy.
H567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.