Jaka zmiana ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-20, 12:14   #1
Carry19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3

Jaka zmiana ?


Ostatnio, zaczęłam się zastanawiać co w sobie zmienić, a właściwe co sprawi abym bym miała większą pewność siebie, no i może czas zmienić fryzurkę, przecież nie muszę być ciągle szarą myszką, która ma niską samoocenę. Zaczęłam przykładać większą uwagę do makijażu, tzn zaczęłam się malować. Teraz czas na fryzurę, liczę na waszą pomoc, co by tu zmienić, jednak koloru włosów nie chcę zmienić, no chyba, że na trochę ciemniejszy niż moje naturalne, włosy ma cienkie, lekko falowane, puszące się i szybko przetłuszczające się u nasady ;/ , długie za ramiona, myślałam o takich fryzurach Jednak nie lubię grzywek wchodzących w oczy ;/
http://i595.photobucket.com/albums/t...attachment.jpg
http://i595.photobucket.com/albums/tt31/Carry18/v.jpg

Tutaj dwa moje zdjęcia, nie wiem jaka fryzura pasuję do mojej twarzy, więc proszę o rady.
http://i595.photobucket.com/albums/t...8/IMG_2974.jpg
A tutaj mój naturalny kolor włosów, w/w zdjęcie jest ciut przerobione...
http://i595.photobucket.com/albums/t...8/DSCF3050.jpg

Liczę na wsze rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg attachment.jpg (25,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg v.jpg (47,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2974.jpg (45,2 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3050.jpg (54,7 KB, 41 załadowań)
__________________

"Czas zmian nadszedł"

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-12-09 o 19:57 Powód: zdjecia zaläczamy do zaläcznika,regulamin
Carry19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 14:17   #2
i_za
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka zmiana ?

Masz śliczne oczy więc możesz pozwolić sobie na wiele wariacji makijażowych A wracając do tematu to myślę, że powinnaś zacząć modelować twarz, jakiś róż, ciemniejszy puder itd. , wymodelować brwi w łuk to wszystko wyszczupli troszkę buźkę. Co do fryzurki to zdecydowanie grzywka na bok, a jeśli wolisz to bez, tyle, że z przedziałkiem na bok
i_za jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 10:22   #3
koocham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 95
Dot.: Jaka zmiana ?

Na pierwszym zdjęciu wyglądasz ładnie. Na drugim mniej, ponieważ grzywka moim skromnym zdaniem nie pasuje do Twojego kształtu twarzy. Nie masz wysokiego czoła, więc bez problemu, albo bez grzywki-tylko z przedziałkiem na bok, albo grzyweczka na bok i będzie ok. A kolor włosów bardzo mi się podoba i rzeczywiście nie ma potrzeby go zmieniać. Zapuszczaj włoski i rozpuszczaj jak najczęściej, to wyszczupli optycznie twoją twarz. Możesz też zwrócić uwagę na lepsze wymodelowanie brwi
Oczka...ach...cudowne:lov e:..naprawdę są w 100% Twoim atutem. Dlatego koniecznie podkreślaj rzęsy tuszem...moim zdaniem to wystarczy, bo są piękneale możesz też używać kredki lub eyelinera..tylko staraj się żeby oczka nie były za ciemne. Usta...kolejny Twój atut.. Dbaj o nie..Nawilżaj.. Na pierwszym zdjęciu są troszkę spierzchnięte, nie dopuszczaj do tego. Używaj jak najczęściej pomadek ochronnych-uwierz mi systematyczne stosowanie daje efekty. Ja już jestem od nich uzależniona Możesz zaopatrzyć się w jakąś różną...wydobędzie ich naturalne piękno Teraz policzki.. Potrzebujesz wymodelować sobie twarz. Do tego używaj brązera, różu..skorzystaj z wyszukiwarki, by wprawić się w jego nakładanie) no i to chyba tyle..aaa...i ta bluzeczka na 1 zdjęciu, mam wrażenie, że troszkę do Ciebie nie pasuje..tzn. dekold-lub jego brak) Moim zdaniem, idealnie będzie, gdy szyję zostawisz odsłonietą...bo jakoś tak krótka się wydaje Powodzenia
koocham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 15:34   #4
Carry19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka zmiana ?

Dzięki za radu co do konturowania twarzy Zdjęcia były trochę stare, i tam jeszcze nie bardzo cokolwiek robiłam, jedynie trochę cienia na oczy
Co do grzywki to miałam już kiedyś na bok i mi się zbytnio nie podobała, tym bardziej, że grzywka szybko mi się zakręca, choć nie wiem ile bym użyła lakieru po wyprostowaniu :< Z przedziałkiem na bok już bardziej mi pasuje.
Dzisiaj zrobiłam dwa zdjęcia z ułożeniem tej grzywy, jest cienka dlatego się strasznie przetłuszcza ;/
te ostatnie foto to z lutego, widać moją całą posturę
__________________

"Czas zmian nadszedł"
Carry19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 17:12   #5
koocham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 95
Dot.: Jaka zmiana ?

Mam pomysł) spróbuj po umyciu wgnieść piankę we włoski i zaczekać aż wyschną...może zrobią się ładne loczki)Co do grzywki...mam kręcone włosy i same ten problem z grzywka co Ty.. -po wyprostowaniu od razu się kręci jeszcze sposobu na to nie znalazłam...kupiłam nawet jakieś kosmetyki do prostowania włosów, ale mam wrażenie, że po tym jest jeszcze gorzej. Ty masz o tyle lepiej, że nie masz wysokiego czoła)Co do ubranek...mam nadzieje, że ta stronka Cie troszkę nakieruje:http://www.papilot.pl/article/2990/T...-sylwetke.html na wszystko jest jakaś rada) I głowa do góry
koocham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 17:50   #6
zamiensieei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 17
Dot.: Jaka zmiana ?

jakie Ty masz śliczne te oczka
w wilgotne włosy najlepiej wgniataj piankę lub wosk
będą śliczne loczki mam podobne włosy do Twoich tylko gęściejsze i super wyglądają po wosku, także polecam
__________________
'..Bo serce to nie serce,
to tylko kawał mięsa..'



Happysad <3
zamiensieei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 18:14   #7
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Jaka zmiana ?

Ja bym poleciła Ci coś w tym stylu Włosy opadają po bokach twarzy, co wyszczupla twarz, do tego grzywka jest mocno wycieniowana i powinna dodać Tobie jeszcze większego uroku
Załącznik 3126710

Oczka masz śliczne, ale ja wyostrzyłabym jeszcze trochę spojrzenie. Np. rysować cienką linię czarną kredką na górnej powiece trochę wychodząc za zewnętrzny kącik oka do tego oczywiście tusz i jakiś beżowy, perłowy cień delikatnie

Tak, puder przydałby się, wtedy mankamenty skóry znikają . Do tego jakiś róż na policzki delikatnie, żeby odswieżyc skóre Będzie cudnie
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 19:27   #8
Carry19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Jaka zmiana ?

Już po zmianie, co do formy fryzurki jestem bardzo zadowolona, ale co do koloru mam jakieś ale, coś mi nie pasuje, dobrze, że się zmyje za jakiś czas
Ale powiem szczerze, że czuję się teraz o niebo lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7259.jpg (46,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7246.jpg (43,7 KB, 41 załadowań)
__________________

"Czas zmian nadszedł"
Carry19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 13:26   #9
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Jaka zmiana ?

Cytat:
Napisane przez Carry19 Pokaż wiadomość
Już po zmianie, co do formy fryzurki jestem bardzo zadowolona, ale co do koloru mam jakieś ale, coś mi nie pasuje, dobrze, że się zmyje za jakiś czas
Ale powiem szczerze, że czuję się teraz o niebo lepiej
Ojej ojej cudnie. Nie zmieniaj koloru włosów, tak jest bosko
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.