Alternatywa dla prezerwatyw i zabezpieczeń dla kobiet. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-03, 12:29   #1
Lemur_sama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1

Alternatywa dla prezerwatyw i zabezpieczeń dla kobiet.


Witam.
Sytuacja wygląda tak. Jako że nie chciałem męczyć mojej partnerki tabletkami, plastrami i innymi rzeczami tego typu zaproponowałem prezerwatywy. Niestety nic z tego nie wyszło ponieważ wzwód nie mógł mi się utrzymać gdy miałem je na sobie. Poszedłem z tym do lekarza który powiedział że ukrwienie mojego penisa jest bardzo blisko powierzchni. To znaczy że trochę ucisku i z wzwodu nic. Moja narzeczona nalegała by to ona zaczęła się zabezpieczać. Zaczęliśmy używać plastrów. Przez jakieś 7/8 miesięcy wszystko było w porządku. Zrezygnowaliśmy z nich przez to że czuła się z nimi coraz gorzej. Chciałbym się was zapytać czy istnieją jakiekolwiek alternatywy których ja mógłbym używać. Nie chce jej tym dręczyć. Braliśmy już pod uwagę wazektomie i z przyjemnością poddam się zabiegowi ale wolelibyśmy najpierw usłyszeć wszystkie opcje. I tylko powtórzę że proszę nie proponować czegokolwiek co musiałaby używać kobieta.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Lemur_sama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 12:31   #2
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Alternatywa dla prezerwatyw i zabezpieczeń dla kobiet.

Nie ma innej antykoncepcji dla mężczyzn niż gumki.
Spirala to tez będzie dręczące?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 07:21   #3
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Alternatywa dla prezerwatyw i zabezpieczeń dla kobiet.

Seks nie jest tylko dla Ciebie,jest również dla niej,robicie to razem,a więc nie rozumiem...Każda antykoncepcja którą miałaby stosować ono będzie źle na nią działać? Dlaczego akurat TY musisz martwić się o antykoncepcje,sam a ona to co?
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 08:53   #4
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Alternatywa dla prezerwatyw i zabezpieczeń dla kobiet.

W sumie to dobrze chłopak myśli - nie chce narażać partnerki na niefajne skutki brania np. hormonów. No ale niestety jeśli gumki odpadają to partnerka musi zacząć się zabezpieczać.
Nie zazdroszczę sytuacji z prezerwatywami. Właśnie odstawiłam tabletki i bym się załamała w takiej sytuacji
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 15:20   #5
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Alternatywa dla prezerwatyw i zabezpieczeń dla kobiet.

Cytat:
Napisane przez Lemur_sama Pokaż wiadomość
Witam.
Sytuacja wygląda tak. Jako że nie chciałem męczyć mojej partnerki tabletkami, plastrami i innymi rzeczami tego typu zaproponowałem prezerwatywy. Niestety nic z tego nie wyszło ponieważ wzwód nie mógł mi się utrzymać gdy miałem je na sobie. Poszedłem z tym do lekarza który powiedział że ukrwienie mojego penisa jest bardzo blisko powierzchni. To znaczy że trochę ucisku i z wzwodu nic. Moja narzeczona nalegała by to ona zaczęła się zabezpieczać. Zaczęliśmy używać plastrów. Przez jakieś 7/8 miesięcy wszystko było w porządku. Zrezygnowaliśmy z nich przez to że czuła się z nimi coraz gorzej. Chciałbym się was zapytać czy istnieją jakiekolwiek alternatywy których ja mógłbym używać. Nie chce jej tym dręczyć. Braliśmy już pod uwagę wazektomie i z przyjemnością poddam się zabiegowi ale wolelibyśmy najpierw usłyszeć wszystkie opcje. I tylko powtórzę że proszę nie proponować czegokolwiek co musiałaby używać kobieta.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
A jak ręką uciskasz?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-05 16:20:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.