Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-15, 22:23   #1021
satoshi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Tak sobie czytam dziewczyny Wasze posty i jestem z dnia na dzień coraz bardziej zmobilizowana do usunięcia wąsika woskiem! bo na laser mnie nie stać . Mam już dosyć ciągłego myślenia czy ten wąsik jest widoczny czy nie i nawyku zasłaniania reką ust czy unikania rozmow twarzą w twarz.. ehh te nasze kompleksy...
Na początku postanowiłam zaopatrzyć się w krem sally hansen. Najpierw oczywiście byl efekt 'wow', bo ani sladu po ciemnych włoskach... ale pozniej zauwazyłam, że w niekorzystnym jasnym świetle włoski strasznie się błyszczą przez co mocno rzucają się w oczy..wydaje mi się że te ciemniejsze wloski mniej zwracały uwagę niż te błyszczące.. No ale nic.. lepsze chyba sa jasne włoski niż czarne.. dopóki nie pojde pod wosk bede sie pocieszac tym specyfikiem

Dobra dosyc tego ględzenia. Mam takie pytanko.. Szczerze mówiąc nigdy nie byłam na woskowaniu i nie mam pojęcia jak to wygląda. Byłabym wdzięczna za taki krótki opisik .Gdzies przeczytałam, że wosk na ciepło nakładany jest jakąs szpatułką na skórę.. Moj wąsik widoczny jest tylko w okolicy kącików ust. Pod noskiem jest tylko delikaty, niewidoczny meszek.. zastanawiam się czy wosk również zostanie nałożony przez kosmetyczkę w tych miejscach? czy nakładany jest on na całą okolicę górnej wargi czy tylko tam gdzie są widoczne włoski? Boję się, że po wyrwaniu tego meszku mój problem bedzie większy...

hehe tylko sie nie śmiejcie z tch moich pytań.. Musi byc ten pierwszy raz w końcu nie?
satoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 09:05   #1022
Kiciunia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 530
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Myślę, że możesz poprosić kosmetyczkę, żeby Ci położyła tam gdzie chcesz, powinna się zgodzić.
__________________
Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Ja nie, bo w ogóle nie nosze!

Opalone, a raczej przypalone, jędrne pośladki!
http://www.youtube.com/watch?v=APKyPYR7jAk
Kiciunia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 09:29   #1023
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez satoshi Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam dziewczyny Wasze posty i jestem z dnia na dzień coraz bardziej zmobilizowana do usunięcia wąsika woskiem! bo na laser mnie nie stać . Mam już dosyć ciągłego myślenia czy ten wąsik jest widoczny czy nie i nawyku zasłaniania reką ust czy unikania rozmow twarzą w twarz.. ehh te nasze kompleksy...
Na początku postanowiłam zaopatrzyć się w krem sally hansen. Najpierw oczywiście byl efekt 'wow', bo ani sladu po ciemnych włoskach... ale pozniej zauwazyłam, że w niekorzystnym jasnym świetle włoski strasznie się błyszczą przez co mocno rzucają się w oczy..wydaje mi się że te ciemniejsze wloski mniej zwracały uwagę niż te błyszczące.. No ale nic.. lepsze chyba sa jasne włoski niż czarne.. dopóki nie pojde pod wosk bede sie pocieszac tym specyfikiem

Dobra dosyc tego ględzenia. Mam takie pytanko.. Szczerze mówiąc nigdy nie byłam na woskowaniu i nie mam pojęcia jak to wygląda. Byłabym wdzięczna za taki krótki opisik .Gdzies przeczytałam, że wosk na ciepło nakładany jest jakąs szpatułką na skórę.. Moj wąsik widoczny jest tylko w okolicy kącików ust. Pod noskiem jest tylko delikaty, niewidoczny meszek.. zastanawiam się czy wosk również zostanie nałożony przez kosmetyczkę w tych miejscach? czy nakładany jest on na całą okolicę górnej wargi czy tylko tam gdzie są widoczne włoski? Boję się, że po wyrwaniu tego meszku mój problem bedzie większy...

hehe tylko sie nie śmiejcie z tch moich pytań.. Musi byc ten pierwszy raz w końcu nie?

Cały "zabieg" trwa kilka minut. Najpierw kosmetyczka nakłada Ci wosk szpatułką, następnie przykłada paseczek i mocno go pociąga wyrywając tym samym włoski. Następnie resztę wosku zmywa oliwką. Możesz zwrócić uwagę kosmetyczkę, że włoski chcesz mieć wyrwane w konkretnych miejscach bo w innym wypadku potraktuje Ci woskiem całą powierzchnię nad górną wargą. Jednak chciałam też rozwiać Twoje obawy- otóż po woskowaniu systematycznym włoski stają się mniej widoczne, delikatniejsze i jaśniejsze, więc chyba nie ma się czym martwić, że wyrwałby Ci ich trochę więcej. Po wyrwaniu włosków woskiem mogą Ci wyjść takie małe drobne i liczne krosteczki- tak bynajmniej było w moim przypadku, ale to jest kwestia indywidulana. Traktuje je tormentiolem i nie działa, krostki jak były tak są. Muszę kupić sobie sudocrem i tribiotic, które ponoć są lepsze na takie zmiany skórne.
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 22:21   #1024
elincia
Przyczajenie
 
Avatar elincia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

a ja dzis byłam drugi raz u kosmetyczki na wosku. za pierwszym razem miałam takie małe czerwone krostki ale dzis nic a nic nie mam w ogóle obawiałam się jakiś wielkich zaczerwienień ale nic nie było, ostatnio w sumie zaraz po wosku poszłam na impreze tylko denerwuje mnie to że tak szybko oodrastaja i to ze sa takie ciemne i od razu widac. co prawda mam czarne włosy wiec nie ma sie co dziwic ale myslalam ze chociaz wolniej beda rosnac. miło ze ni jestem z tym problemem sama
pozdrawiam was wszystkie
elincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 22:33   #1025
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja wynalazlam sposob zeby nie bylo czerwonych krostek po depilacji i sie sprawdza

depiluje sobie woskiem do depilacji wasika Joanna, potem po depilacji przykladam kostke lodu i smaruje te wydepilowane miejsce i trzymam tak dlugo az stopnieje. Potem nakladam silnie nawizlzajacy krem.

Bron Boze nie drapac!
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:34   #1026
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Widzę,ze nie jestem sama z wąsikiem Ale ja jeszcze nie zdecydowałam się na jego usuniecie bo obawiam się ,ze jak odrośnie to gęstszy i grubszy i bedzie jeszcze bardziej widoczny(dodam , że jestem brunetka)(((
ZAstanawiam siee nad depilacja laserową,wiem ,że jest to koszt,ale ejsli ma mi pomoc to coz.. trzeba posiwecic portfel.
Czy robila któraś z Was laserem?????????????????? ??
Dzis tak patrze w lusterko,niby jestem opalona ,ale widac ten dziadowski czarny wąsik,aż wstyd(((((((((((((((
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:57   #1027
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Widzę,ze nie jestem sama z wąsikiem Ale ja jeszcze nie zdecydowałam się na jego usuniecie bo obawiam się ,ze jak odrośnie to gęstszy i grubszy i bedzie jeszcze bardziej widoczny(dodam , że jestem brunetka)(((
ZAstanawiam siee nad depilacja laserową,wiem ,że jest to koszt,ale ejsli ma mi pomoc to coz.. trzeba posiwecic portfel.
Czy robila któraś z Was laserem?????????????????? ??
Dzis tak patrze w lusterko,niby jestem opalona ,ale widac ten dziadowski czarny wąsik,aż wstyd(((((((((((((((
A po co Ci to kochana Nie no, oczywiście kwestia indywidualnego przekonania. Aczkolwiek, z tego co wiem, to jest dosyć sporo przeciwskazań do zastosowania zapiegu laserowego usuwania owłosienia. I pamiętaj, laser nie usuwa włosków na całe życie. Moja znajoma (ciemna brunetka) zrobiła sobie ten zabieg i strasznie żałowała, że wydała 1000 złotych. Bo faktycznie, efektu nie było żadnego. Ja polecam swoją metodę - czyli wosk. To znaczy teraz, to już pęsetka raz w tygodniu, na pojedyncze włoski. Moja mama używa kremu do depilacji skóry twarzy od Sally Hansen i też jest zadowolona - a muszę przyznać, że kremik pachnie ślicznie ;D
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 16:27   #1028
MyszaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja chhoc jestem blądynka to i tak mi widac te wąsiki a zwłaszcza pod światło to już jest masakra.. ja nei mam tak nad gurną warga tylko mardzije po bokach... a usunełam je bo jeden koles z klasy mi powiedział że mam to stwierdziłam ze nie chce juz wyglądac jak chłop ;/ i poszłam do kosmetyczki na wosk.. ale odrosło mi ok po 2 tyg ale trudno.. tylko nie wiem czy dalej depilowac bo mam 15 lat.. kosmetyczka mi powiedział zebym raczej nie robiła pesetą bo bd szybcije i grubsze odrastać wieć jak juz coś to wosk.
niewiem cyz to prawda ale słyszałam ze np jak po kilku miesiącach sie przestanie depilowac woskiem to włoski odrastają potem takie same jak były na początku.. Wie ktos czy to prawda? bo mam jeszcze kolejny problem : kiedyś za namowa kumpeli zgoliłam se rece.. i potem mi odrosły straszne kłaki i stwierdziłąm ze jak bym je woskiem pojechała to by moze odrosły takie same jak miałm na początku...

prosze odpiszcie!
MyszaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:48   #1029
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Nie sadziłam ,ze ta depilacja laserowa to tyle pieniędzy,ehh.Wiec rozumiem,ze polecacie wosk.A mozecie podac dokladniej jaki wosk??I czy bardzo boli,bo jeszcze nigdy nie depilowalam sie woskiem na ciele(I troche sie obawiam.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 22:44   #1030
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

chodzę raz w mc do kosmetyczki =wosk
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 11:24   #1031
alakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

z własnego doświadczenia odradzam korzystanie z gotowych plastrów z woskiem na zimno. sama pokusiłam się i teraz bardzo żałuję. przede wszystkim włoski wyrywane są bardzo nieregularnie i potrzeba kilku-klikunastu podejść do tak małego skrawka skóry żeby uzyskać w miarę zadowalający efekt- bo nie ma mowy o 100% skutecznośc- pojedyncze włoski zawsze zostają. niestety, w efekcie skóra jest podrażniona i po depilacji zosatły mi okropne krostki, skóra jest zaczerwieniona, szorstka i napięta- taki efekt utrzymuje się juz od 3 dni... nawet po nałożeniu makijażu jest to widoczne i co tu kryc- okropnie krępujące- bo nie wiem co gorsze- mało widoczne włoski, czy wyraźny znak po nieumiejętnym ich usuwaniu..
dlatego też, szczerze odradzam domowe metody, które przynoszą więcej szkody niz pożytku, lepiej zainwestować w kosmetyczkę. w efekcie co do kosztów wychodzi podobnie, te wzsystkie gotowe preparaty sa dosyc drogie, a pozniejsze zle efekty i samopoczucie skopane na kilka (mam nadzieję, że nie-dłużej) dni są nie do wycenienia.
Tak a propos, jakie są skuteczne i dajace szybki efekt metody na podrażnienia po depilacji? ja używam oliwki dla dzieci, co niestety niezbyt pomaga. próbowałam też kremu nawilżającego, ale po nim skóra bardzo piekła i zaczerwienienie wydawało się bardziej widoczne. zalezy mi na szybkiej pomocy bo inaczej w akcie desperacji zadzwonię do pracy i wyłgam się choroba, bo pokazywanie sie z takim "czymś" to istne tortury!
alakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 12:26   #1032
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez alakk Pokaż wiadomość
z własnego doświadczenia odradzam korzystanie z gotowych plastrów z woskiem na zimno. sama pokusiłam się i teraz bardzo żałuję. przede wszystkim włoski wyrywane są bardzo nieregularnie i potrzeba kilku-klikunastu podejść do tak małego skrawka skóry żeby uzyskać w miarę zadowalający efekt- bo nie ma mowy o 100% skutecznośc- pojedyncze włoski zawsze zostają. niestety, w efekcie skóra jest podrażniona i po depilacji zosatły mi okropne krostki, skóra jest zaczerwieniona, szorstka i napięta- taki efekt utrzymuje się juz od 3 dni... nawet po nałożeniu makijażu jest to widoczne i co tu kryc- okropnie krępujące- bo nie wiem co gorsze- mało widoczne włoski, czy wyraźny znak po nieumiejętnym ich usuwaniu..
dlatego też, szczerze odradzam domowe metody, które przynoszą więcej szkody niz pożytku, lepiej zainwestować w kosmetyczkę. w efekcie co do kosztów wychodzi podobnie, te wzsystkie gotowe preparaty sa dosyc drogie, a pozniejsze zle efekty i samopoczucie skopane na kilka (mam nadzieję, że nie-dłużej) dni są nie do wycenienia.
Tak a propos, jakie są skuteczne i dajace szybki efekt metody na podrażnienia po depilacji? ja używam oliwki dla dzieci, co niestety niezbyt pomaga. próbowałam też kremu nawilżającego, ale po nim skóra bardzo piekła i zaczerwienienie wydawało się bardziej widoczne. zalezy mi na szybkiej pomocy bo inaczej w akcie desperacji zadzwonię do pracy i wyłgam się choroba, bo pokazywanie sie z takim "czymś" to istne tortury!
Ja raz jak przesadziłam z ilością i czasem trzymania kremu do depilacji, m, wielkie, bolace to miałam takie meega podrażnienie. Myślałam, ze zniknie, a one pieklo, caly czas i bylo strasznie czerwone. Wtedy na platek kosmetyczny nalalam troche soku z aloesu i przecieralam tym twarz przez jakas godzine, zwilzajac od czasu do czasu platek. Na prawde pomoglo bo po tym moglam spokojnie pokazac sie ludziom. Najlepszy jest wlasnie aloes na takie rzeczy, czysty sok- albo swiezo z kwiatka, albo gotowy ze sklepu Inne sposoby to hm... miod, mleko, lagodzacy zel, sudocrem, tointex, zasypka alantan, masc z wit. A
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml



Edytowane przez illegale
Czas edycji: 2009-08-04 o 12:29
illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 02:13   #1033
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Jest to mój pierwszy post na forum więc wszystkim mówię: Witam serdecznie

Drogie koleżanki, mój problem tyczy się tematu ale nie konkretnie usuwania "wąsika". Zawsze gdy się opalam w okolicach nad wargą, w miejscu gdzie jest meszek mam bialą skórę nie rzuca się to aż tak bardzo w oczy gdyż jestem przez większą częśc roku blada jak ściana, na solarium nie chodzę gdyż nie lubię poza tym zostają wakacje ale wtedy jestem czerowna jak rak... gdy nakładam fluid jest podobnie, okolice nad górną wargą sa bielsze od pozostałej części twarzy... czy ma to związek z wąsikiem? proszę o pomoc.... za kilka dni wesele w rodzinie więc opalam się ale już po jednym dniu widzę ten wstrętny ślad...
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 10:39   #1034
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
Jest to mój pierwszy post na forum więc wszystkim mówię: Witam serdecznie

Drogie koleżanki, mój problem tyczy się tematu ale nie konkretnie usuwania "wąsika". Zawsze gdy się opalam w okolicach nad wargą, w miejscu gdzie jest meszek mam bialą skórę nie rzuca się to aż tak bardzo w oczy gdyż jestem przez większą częśc roku blada jak ściana, na solarium nie chodzę gdyż nie lubię poza tym zostają wakacje ale wtedy jestem czerowna jak rak... gdy nakładam fluid jest podobnie, okolice nad górną wargą sa bielsze od pozostałej części twarzy... czy ma to związek z wąsikiem? proszę o pomoc.... za kilka dni wesele w rodzinie więc opalam się ale już po jednym dniu widzę ten wstrętny ślad...
witaj A usuwalas kiedys wasik? Rozjasnialas? Od zawsze tak masz? Nie wiem co to moze byc...moze dokladnie peelingu twarz, smaruj kremem, zeby sie koloryt wyrownywal... Ale to chyba ma jakies podloze, musi byc z czyms spowodowane... stosowalas jakies wybielacze wasika?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 17:31   #1035
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Nigdy nie rozjaśniałam ani wodą utlenioną ani niczym innym. Za młodu zrobiłam głupotę bo użyłam golarki ;/ raz, dwa z kilka razy ale przestałam i nie ma tragedii, włoski nie są zbyt ciemne z tym że skóra jest zbyt jasna ;/ teraz używam pencety ale tylko do ciemniejszych włosków po bokach, z resztą nie jets az tak źle.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 12:31   #1036
Angelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Witam! Podobnie jak alakk pokusiałam się na depilacje (małego co prawda, ale zawsze) wąsika plastrami do twarzy i podobnie bardzo bardzo żałuje. Zawsze wiedziałam, że mam wrażliwa skórę: na nogach, gdzie zawsze mam jakieś ślady po depilacji czy goleniu (zaczerwienienia, podrażnienia), buzię mam natomiast mocno naczynkową. Ale to, co tym razem się stało przebija wszystko. Po depilacji zostały mi jakby zdarcia skóry, drobne ranki - czerwono-brązowe punkty. Może to z mojej winy, sama już nie wiem. Strasznie żałuje, że coś zaczęłam robić z tymi moimi małymi włoskami, bo teraz wyglądam 100 razy gorzej. a najgorsze jest to, że za tydzień idę na wesele. Mam nadzieje, że to wszystko zniknie i nie będę miała śladów- jakiś blizn czy przebarwień. doradźcie proszę co z tym zrobić, czym posmarować, żeby się dobrze zgoiło i nie było blizn.
Angelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 12:18   #1037
meggie_o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja polecam rozjaśniacz do włosów na twarzy Sally Hansen Hair Bleach. Jestem naturalną brunetką - więc oczywiście całe życie się męczyłam z meszkiem nad ustami. Zdecydowałam się nawet na depilacje laserową, ale okazało się że przy mojej wrażliwej cerze naczynkowej to nie jest najlepszy pomysł. Wtedy znalazłam ten rozjasniacz. Myślałam, że jak przy kazdej chemii, będe miała reakcję alergiczną, ale okazało się, że wcale nie! Krem aplikuje się tylko na 8 minut, pod koniec faktycznie nieco szczypie. po pierwszych dwóch użyciach, miałam lekko zaczerwienioną skórę dookoła, lecz zeszło po 15-30minutach. Efekt rewelacyjny. Włoski były platynowe, prawie białe. niektórym przeszkadza, ze je widać pod światło i że się "błyszczą". Ale używam kremu już rok, i musze przynać, że po kilku użyciach, włoski znacznie się osłabiły i są już niemal niewidoczne. A - i najpierw musiałam używać kremu co 1,5 tygodnia, ale po dwóch miesiącach już co 2-3 tyg!
meggie_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 13:22   #1038
pati09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja tez mamz tym problem i byla kosmetyczka i depila woskiem również był laser chodzilam na 8 zabiegów niby nie bylo. cieszylam sie za to wokół nosa popękały m naczynka od ciepla z lasera. i zeby bylo smiesznie wloski odrastaja nadal moze troche ciensze i jasniejsze ale nadal sa
pati09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 16:43   #1039
miss_tokio
Raczkowanie
 
Avatar miss_tokio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 286
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Mam pytanie: czy po usuwaniu wąsika u kosmetyczki też dzieją się takie sensacje jak pisało kilka dziewczyn wcześniej (typu długo utrzymujące się podrażnienie)? Bo mam dość gęsty wąsik, tyle, że jasny i nie wiem, czy próbować coś z tym robić... Nie chciałabym wyglądać gorzej
__________________
1.06.2007 - placebo came home
miss_tokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 13:30   #1040
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez miss_tokio Pokaż wiadomość
Mam pytanie: czy po usuwaniu wąsika u kosmetyczki też dzieją się takie sensacje jak pisało kilka dziewczyn wcześniej (typu długo utrzymujące się podrażnienie)? Bo mam dość gęsty wąsik, tyle, że jasny i nie wiem, czy próbować coś z tym robić... Nie chciałabym wyglądać gorzej
Ja zawsze usuwam u kosmetyczki (i jeszcze na dodatek ponoć jakimiś specjalnymi technologiami), ale podrażnienie i tak zawsze jest, a dodam, że moja skóra nie jest skłonna do podrażnień. Ale to podrażnienie łatwo da się ukryć pod podkładem więc możesz spróbować
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 18:02   #1041
Lattee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 189
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
Jest to mój pierwszy post na forum więc wszystkim mówię: Witam serdecznie

Drogie koleżanki, mój problem tyczy się tematu ale nie konkretnie usuwania "wąsika". Zawsze gdy się opalam w okolicach nad wargą, w miejscu gdzie jest meszek mam bialą skórę nie rzuca się to aż tak bardzo w oczy gdyż jestem przez większą częśc roku blada jak ściana, na solarium nie chodzę gdyż nie lubię poza tym zostają wakacje ale wtedy jestem czerowna jak rak... gdy nakładam fluid jest podobnie, okolice nad górną wargą sa bielsze od pozostałej części twarzy... czy ma to związek z wąsikiem? proszę o pomoc.... za kilka dni wesele w rodzinie więc opalam się ale już po jednym dniu widzę ten wstrętny ślad...
Mam dokładnie to samo co ty!
Też zupełnie nie wiem z jakiego powodu takie coś ma miejsce Używam tylko plastrów z woskiem w domu, ale nigdy nie mam jakiś mega podrażnień po nich.
Za to latem, albo właśnie po opalaniu się na solarium skóra nad wargą jest zupełnie biała, a reszta twarzy, wiadomo, ma jakiś tam kolor. To tak dziwnie wygląda
Może któraś z dziewczyn wie od czego coś takiego się tworzy i czy jest na to jakikolwiek sposób?
Lattee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 21:51   #1042
Irka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Witam

Jestem brunetką i od zawsze kiedy spoglądałam w lustro w oczy rzucał się mój wąsik ;( Mój pierwszy raz kiedy pragnąłam się go pozbyć polegał na rozjaśnieniu wodą utlenioną... Nie pomogło. Zaczęłam usuwać go pęsetą.. Jest to świetna metoda jednak strasznie czasochłonna:/ Teraz stosuję plastry Sensual i szczerze to jestem bardzo zadowolona. Wąsik osłabił się, usuwam go co 3-4 tygodnie.
Powodzenia
Irka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 18:59   #1043
a_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 54
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Mam pytanie odnośnie rozjaśniacza Sally Hansen Hair Bleach. Czy nie rozjaśnia on jednocześnie skóry? 8 minut w zupełności wystarczy? Z góry dzieki za odpowiedź
a_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 13:00   #1044
nieznosna1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 278
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez Irka69 Pokaż wiadomość
Witam

Jestem brunetką i od zawsze kiedy spoglądałam w lustro w oczy rzucał się mój wąsik ;( Mój pierwszy raz kiedy pragnąłam się go pozbyć polegał na rozjaśnieniu wodą utlenioną... Nie pomogło. Zaczęłam usuwać go pęsetą.. Jest to świetna metoda jednak strasznie czasochłonna:/ Teraz stosuję plastry Sensual i szczerze to jestem bardzo zadowolona. Wąsik osłabił się, usuwam go co 3-4 tygodnie.
Powodzenia
Plastry powiadasz???Ja zawsze usuwałam pęsetą. Teraz chciałam zastosowac wlasnie plastrów Sensual i cio???Nic nie chce wyrwac
Może mam za mocne te włoski juz ??Co uwazacie??Co radzicie???
nieznosna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 11:46   #1045
rings
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez a_girl Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie rozjaśniacza Sally Hansen Hair Bleach. Czy nie rozjaśnia on jednocześnie skóry? 8 minut w zupełności wystarczy? Z góry dzieki za odpowiedź
Ja również używam sally hansen. Na początku miałam obawy, ale teraz jestem zadowolona. po niekąt ten produkt rozjaśnia trochę cerę, ale u mnie tego nie widać... Dodam, że nie chodzę na solarium... Ale zastanawiam się co będzie jak się opalę, czy będzie to widać czy nie... No, ale w najgorszym wypadku użyję pudru, aby to zatuszować.
rings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 00:48   #1046
Nesquikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Czytałam tu już wiele sposóbów ...
Tak popierwsze mam ten sam problem co poniektórzy.
Tylk o,że w moim przypadku jest inaczej , owłosinie które nazywacie meszkiem u mnie wcale nim nie jest wyglada jak wąs u chłopaka w dodatku kiedyś go goliłam od tam tego czasu tego nie robie . bo po1 mialam caly czas zaczerwienie po2 nie bylo widać u gornej wargi linni ust!!! po3. szybko odrastały jeszcze gorzej to wyglądało.
Teraz już wg zdesperowana jestem ,ponieważ je wycinać ,nożyczkami (małymi) ...coś tam nie widac ale na 2 dzien juz są nowe ...i cały czas nad tą wargą jest sucha skóre i zaczerwienienie i nie widać tej linni ust.
Co mam zrobić?!
Penseta odpada , strasznie boli ...probowałam. Ale nawet sie nie da wszystkich wyrwac bo jest ich dużo...Oo
Co prawda włoski nie są twarte ale czarne(ponieważ mam ciemne włosy) ...
Może hormony buzują? ...nie wiem ,to tylko wąsik i nic wiecej. Normalnie mam jasny meszek... a jak widze ten wąsik(kurcze u mnie to wąs) to odechciewa mi sie wyjść do ludzi!
Jeszcze klika miesięcy temu GO nie miałam ...ale nagle mi wyrósł.
Mam piętnaście lat i powiem szczerze nie spotkałam żadnej nastolatki z takim wąsikiem jak mój ...
wygląda strasznie...CO ROBIĆ?!

Edytowane przez Nesquikowa
Czas edycji: 2010-01-18 o 00:50
Nesquikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 13:28   #1047
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

A gdzie kupujecie ten wybielacz Sally Hansen?

Widziałam produkty Sally Hansen w Galerii Centrum, ale nie wiem, czy był tam ten wybielacz, bo wtedy jeszcze nie chciałam go kupić A w GC to nie wiem kiedy znów będę.


Za to w Douglasie są produtky Sally H. ale będzie tam ten wybielacz? Warto zapytać, bo trochę mi głupie, tam same ekskluzywne kosmetyki, a ja wybielacz do wąsika chce
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 22:00   #1048
wikiiiiiiiiiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Mam 15 lat i już nie wiem sama co mam zrobić! Chce chociaż rozjaśnić 'wąsik' a najlepiej to usunąć ale można tak powiedzieć że domowymi sposobami.Może jakieś kremy, ale takie po których nie będą one bardziej widoczne. Nie chce iść do kosmetyczki, a w domu, sama się boję usunąć woskiem. Nie chce później mieć większych i jeszcze ciemniejszych! Proszę o pomoc!
wikiiiiiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 16:24   #1049
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez wikiiiiiiiiiii Pokaż wiadomość
Mam 15 lat i już nie wiem sama co mam zrobić! Chce chociaż rozjaśnić 'wąsik' a najlepiej to usunąć ale można tak powiedzieć że domowymi sposobami.Może jakieś kremy, ale takie po których nie będą one bardziej widoczne. Nie chce iść do kosmetyczki, a w domu, sama się boję usunąć woskiem. Nie chce później mieć większych i jeszcze ciemniejszych! Proszę o pomoc!
Przejrzyj wątek ; )
Od siebie polecam rozjaśniacz Sally Hansen.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 18:11   #1050
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez wikiiiiiiiiiii Pokaż wiadomość
Mam 15 lat i już nie wiem sama co mam zrobić! Chce chociaż rozjaśnić 'wąsik' a najlepiej to usunąć ale można tak powiedzieć że domowymi sposobami.Może jakieś kremy, ale takie po których nie będą one bardziej widoczne. Nie chce iść do kosmetyczki, a w domu, sama się boję usunąć woskiem. Nie chce później mieć większych i jeszcze ciemniejszych! Proszę o pomoc!
nie ma domowe sposobu na usuniecie wasika....
najlepiej woskiem
tez sie bałam ze boli itp
ale nie jest tak zle
trzeba zacisnac zeby .....oderwaaac.. i po wasiena jakis czas;p
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.