Kosmetyki Essence - część XI - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-22, 20:46   #4801
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Daję Ci góra 2 miesiące do setki
Tak długo??
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 20:49   #4802
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

na początku roku zawsze trudno się rozkręcić, wiesz, święta, sylwester... do połowy stycznia jej spokojnie zejdzie wracanie do pionu po Sylwku więc pyk i 2 miechy
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 20:51   #4803
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31188656]Kobity, ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...la.html&next=1
nr 61, najjaśniejszy w gamie, kosztował 33 zł (!), ale naprawdę jestem zachwycona efektem, jutro postaram się opisać go na blogu [/QUOTE]
Tak właśnie myślałam. Już od długiego czasu się na niego czaje. Kusicielko, przestań ty, ty, ty.... potworze. Ja się dziś spłukać.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Patrzcie Państwo jaka pamiętliwa ta Nasza dzolls:p : Zrobię jak będę miała czym,ot co
My tu wszystkie, wszystko pamiętamy, ale tylko Dzolls zdziela po łapkach jak czegoś nie ma

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja Ci nie odpuszczę


Ej, śliczna ta kredka fioletowa z metalics
Śliczna jest, ale taka hmm..... bardzo miękka.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Z Naturami nic nigdy nie jest na pewno.
Racja

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Na początek chciałam wszem i wobec obwieścić, iż będę walczyć o rozświetlacz z C. do ostatniej kropli tchu o ile ta LE do nas w ogóle dotrze Tak, że Rzeszowianki i inne -anki przygotujcie się na srogi bój pod szafą bo pożądam i to szaleńczo




Hehe Tylko, że standardowy worek cementu waży 25 kg (wiem bo w budowlanych rzeczach jestem zaprawiona), ale i tak baaardzo chciałabym być "takim workiem jak Ty"

Co do wyczucia to ja czasami też potrafię walnąć coś takiego, że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. Np. mojej kumpeli na początku studiów powiedziałam, że ma rzęsy jak krowa- oczywiście miał to być szczery komplement bo jak wiadomo w przyrodzie to krowa ma najdłuższe i najpiękniejsze rzęsy, a kumpela strzeliła mi focha pancernika. Do dziś na hasło: "masz rzęsy jak krowa" kwiczymy ze śmiechu



No właśnie w moim otoczeniu to ja jestem jakimś freakiem bo nikt tak nie ma Ale to dobrze, że nie jestem sama





A gdzie tam- rachityczne to to i niemrawe takie, a jak nie pomaluję to nawet ich nie widać. Może to codzienne OCM-owanie i olej rycynowy sprawiły, że są bardziej sprężyste, ciemniejsze i lepiej się je maluje mascarą, ale ogólnie cudów ni ma
Nie jesteś sama. Mejaczek bardzo dobrze rozumie i przytula

Uwierz mi, nie tylko ty potrafisz coś chlapnąć jęzorem


---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
różnie może być niestety Wrocław notorycznie daje d***

Proszę Cię, ja mam bogata wyobraźnię.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 20:52   #4804
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
ILE?

No ale wtedy co najlepsze to podbiera nam!

tyyyyylko ok 40? Ja od ostatniego liczenia zapewne przekroczyłam 60

Kupiłam, żeby oddzielić użycie moonlight - jednym chciałam nakładać rozświetlacz, drugim róż, ale zdecydowanie mocniej mi moonlight pasuje więc chętnie wymienię na coś fajnego ten do różu, bo leży nieużywany

Masz CI babo niosewamplacki lalalalaaaaa

me he heee
1. nie dziś, tak mi się dzień niechcący rozciągnął i teraz jestem zajęta meczem więc nie da rady :P
2. Słowniczek w pierwszym poście, dla nowych

Kupiłam dziś kredkę metallics fioletową (bo sobie uświadomiłam, że obok tej tragicznej kredki avonowej nie mam innego fioletu ) i na wyprzedaży wykopałam fioletową ll za 4,99
to się nazywają święta!

edit: jeszcze coś - dziś otwierali nową galerię u mnie i tam jest m.in. 'polskie drogerie' i stały lakiery do paznokci moonlight (nie VL, moonlight), jakby jakaś chciała




A i ogłaszam się, że mogę być mózgiem
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 20:57   #4805
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Mejaczku, zapomnij :P:P
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
oj wypraszam sobie, Mózg jest już obsadzony - ostatnio moje kochane dziewczynki z uczelni powiedziały mi, po tym, jak niechcący objęłam dowodzenie naszej grupy na jednych zajęciach, że jestem ich Mózgiem - a one są moje Pinki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 20:59   #4806
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
na początku roku zawsze trudno się rozkręcić, wiesz, święta, sylwester... do połowy stycznia jej spokojnie zejdzie wracanie do pionu po Sylwku więc pyk i 2 miechy
A jak można lepiej zacząć nowy rok niż kosmetykami? Lakiery do koszyka i do kasy
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 21:02   #4807
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A jak można lepiej zacząć nowy rok niż kosmetykami? Lakiery do koszyka i do kasy
No wiesz, to był margines taki, żeby nie zabrzmiało zbyt przerażająco

Podoba mi się miękkość kredki metallics, czy ona jest tak trwała jak ll?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 21:03   #4808
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
na początku roku zawsze trudno się rozkręcić, wiesz, święta, sylwester... do połowy stycznia jej spokojnie zejdzie wracanie do pionu po Sylwku więc pyk i 2 miechy
No faktycznie, masz rację. Jak Ty wszystko logicznie i rzeczowo potrafisz wytłumaczyć.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 21:04   #4809
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
No faktycznie, masz rację. Jak Ty wszystko logicznie i rzeczowo potrafisz wytłumaczyć.
Domyślam się, że łatwiej do was podejść zawodowo, niż jak do równych sobie
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 21:08   #4810
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Domyślam się, że łatwiej do was podejść zawodowo, niż jak do równych sobie
Jakaś Ty przebiegła, taktyka pierwsza klasa.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 21:10   #4811
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Jakaś Ty przebiegła, taktyka pierwsza klasa.
Nie śmiej się ze mnie
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 21:16   #4812
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Nie śmiej się ze mnie
Nie śmieję się no coś Ty.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 22:09   #4813
Catalina21
Raczkowanie
 
Avatar Catalina21
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 339
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Odkryłam wczoraj przez przypadek Naturę w Dąbrowie Górniczej (3-Maja) w której są 2 szafy Essence Jest jeszcze kilka szt. kosmetyków z limitki Vampire's Love m.in perfumy, lakiery do paznokci, błyszczyki, paletki cieni.
Catalina21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 23:26   #4814
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Od dwóch tygodni, z przerwami, testuję fioletową kredkę z Essence, jest miękka i wspaniale podkreśla linię wodną, nie uczula, nie podrażnia, jestem z niej naprawdę zadowolona
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 23:43   #4815
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Od dwóch tygodni, z przerwami, testuję fioletową kredkę z Essence, jest miękka i wspaniale podkreśla linię wodną, nie uczula, nie podrażnia, jestem z niej naprawdę zadowolona
którą, którą?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 03:40   #4816
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Swatche:
Crystalliced:
http://pinkysally.blogspot.com/2011/...lliced-le.html (błyszczyki 03 Crystall on my Window; cienie 02 Ice Eyes Baby, 03 Ice Crystals on my Windo, rozświetlacz )
http://montys0711blog.wordpress.com/...ste-eindrucke/ (Snow Flake mascara topper, rozświetlacz )


Legends Of The Sky
:
http://www.bonnyworld.net/bonnyworld...uckstueck.html (pomadki 01 I am a Viator, 02 Flying Higher; pierścionek)
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 07:47   #4817
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Chyba właśnie dlatego, że jest biały
Być może
no tak, zapomniałam, że większość naszych essencomaniaczek to bladzioszki i kochają się upodabniać do królewny Śnieżki
Ja mimo wszystko wolę rozświetlacze beżowe/biszkoptowe.
Ale nie zaszkodzi i tego spróbować może się mylę
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja go mam (i uwielbiam), ale wydaje mi się, że odcień tego z LotS jest inny.
Em a w jakim sensie inny? Mogłabyś je porównać?
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31188475]swatche crystalliced! ho hoooo.... już nie chcę lakierów i toppera do rzęs a co do rozświetlacza to dziś zanabyłam prawie identyczny rozświetlacz pewnej polskiej marki, bo w drugi dzień świąt muszę być wylansowana na maksa Prawie identyczny, bo essence wydaje mi się gęstszy niż ten mój... Na essenciaka zapoluję, a jakże ale jak się nie uda to płakuniać bardzo nie będę [/QUOTE]
Daj te swatche jak się nie uda zdobyć z C to będzie ten a przynajmniej można przed użyciem przetestować bo wątpię żeby z C dali tester.
Ej a można wiedzieć - czemu musisz być wylansowana w drugi dzień świąt? zabrzmiało to dość dziwnie
Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Ekhm

Drogerie Natura
Jak tylko pojawi się informacja o tym czy Essence CrystalIced pojawi się w naszych drogeriach, natychmiast o tym napiszemy

Trzeba trzymać kciuki
Trzymamy, trzymamy.
Chociaż na razie to bardzo, bardzo życzymy sobie CC
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Nie jesteś sama. Mejaczek bardzo dobrze rozumie i przytula

Uwierz mi, nie tylko ty potrafisz coś chlapnąć jęzorem
Hahaha ja też


Piece dzięki za swatche
Co Ty tu robiłaś o takiej porze? pracujesz na nockach?
Te zdjęcia ostatecznie przekonały mnie do rozświetlacza. wielkie wow.
PS wiesz coś o CC w naszym cholernym tesco? ja już nie mam siły tam jeździć...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 08:30   #4818
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31188656]Kobity, ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...la.html&next=1
nr 61, najjaśniejszy w gamie, kosztował 33 zł (!), ale naprawdę jestem zachwycona efektem, jutro postaram się opisać go na blogu [/QUOTE]

O. Z niecierpliwością na recenzję czekam

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
No wiesz, to był margines taki, żeby nie zabrzmiało zbyt przerażająco

Podoba mi się miękkość kredki metallics, czy ona jest tak trwała jak ll?
Podobno nie. Dillingerine pisała o nich na swoim blogu o TU
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 09:16   #4819
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Zapomniałabym napisać, że rano (chyba) kot zbił mi lakier True Love Więc próbowałam znaleźć zamiennik (jeszcze wtedy nie widziałam, że w Naturze dołożyli limitkę). Kupiłam lakier z jakiejś bezimiennej firmy (albo nie mogę znaleźć nazwy). W buteleczce wygląda na jeszcze ładniejszy niż True Love Zobaczymy, jak pomaluję. Jutro postaram się wstawić zdjęcia
udało się zbić lakier ... o nie pytam ja jeszcze nie miałam tej przyjemności zbierania takiej mazi ze wszystkich powierzchni ...

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Od dwóch tygodni, z przerwami, testuję fioletową kredkę z Essence, jest miękka i wspaniale podkreśla linię wodną, nie uczula, nie podrażnia, jestem z niej naprawdę zadowolona
barrrdzo lubię, jeżeli mówisz o ll a jezeli o kajalu, to tez

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Być może
no tak, zapomniałam, że większość naszych essencomaniaczek to bladzioszki i kochają się upodabniać do królewny Śnieżki
Ja mimo wszystko wolę rozświetlacze beżowe/biszkoptowe.
Ale nie zaszkodzi i tego spróbować może się mylę

Em a w jakim sensie inny? Mogłabyś je porównać?

Daj te swatche jak się nie uda zdobyć z C to będzie ten a przynajmniej można przed użyciem przetestować bo wątpię żeby z C dali tester.
Ej a można wiedzieć - czemu musisz być wylansowana w drugi dzień świąt? zabrzmiało to dość dziwnie

taka natura słowiańska , hehs i nie to, że kochają się upodabniac, ale np nie mają innego wyjścia, jak ja przecież każdy odcien powyzej 100 w typowych podkladach etc. kończy się wciskaniem go siostrze, mamie i komukolwiek

i ja was błaaaaagm : żadnych już swatchy przed świętami ! nieważne czy to bedą rozświetlaaacze przepiękne (w tym momencie ze trzy już mam w planach, włączając w to cholerną Mgłę, która jakims cudem trafiła na ten wątek )
czy lakieryyy i inne cuda !
bo sprowadzacie za złą ścieżkę ! i będę w wigilię biegała i szukała z szalonym wzrokiem "o nie o nie nie ma m jeszcze takiego.. przecież ten rozświetlacz daj złoty efekt ! ZŁOTY aaaaa ! nigdzie go nie maaaa buhu czemu czemu nikt mnie nie kochaa " itd
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 10:04   #4820
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

coco kiciusia - bo w drugi dzień świąt najpierw idę na świateczną imprezkę, gdzie będzie 3/4 dawno niewidzianej rodziny a potem na balet do klubu, gdzie będzie 3/4 mojego miasta, dodatkowo w tym momencie jestem panienką na wydaniu (singielką), więc look powalający na kolana - obowiązkowy!

szafirowa - przepraszam za mgłę i za wszystko czym kuszę

Dziewczęta, jeśli dziś nie zdążę ze swatchami, bo placków, schabów i sałatek do zrobienia mam tysiąc, to w pierwszy dzień świąt będą już na bank, jak tylko je zrobię to dam cynkówę, ale i bez swatchy czy opisów naprawdę polecam to cudeńko
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:06   #4821
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Heheheheh, uwielbiam Cię
z wzajemnoscia

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
różnie może być niestety Wrocław notorycznie daje d***
hahhahahahahahaha, ja tez mialam skojarzenie z serii tych bardziej intymnych i zastanawiam sie gdzie wro ma d***? bo jak patrzy na zachod to chyba na biskupinie, co??? btw. jak milo, ze mejaczek i coco_kiciusia sa rownie tendencyjne jak ja
hej wy, a proposito wroclawia, wiecie ze ta natura na drukarskiej nie jest prawdziwa natura i nie ma essence? dziwne...
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:07   #4822
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

po miesiącach poszukiwań i utracie wiary że ta płytka istnieje dorawałam zwierzaczkową płytke do stempelków w Ślązaku w Katowicach
Normalnie aż jestem w szoku...no i jest tam limitka Welcome to Las Vegas jakby kogoś interesowało
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:31   #4823
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Piece dzięki za swatche
Co Ty tu robiłaś o takiej porze? pracujesz na nockach?
Te zdjęcia ostatecznie przekonały mnie do rozświetlacza. wielkie wow.
PS wiesz coś o CC w naszym cholernym tesco? ja już nie mam siły tam jeździć...
A jakoś się zapędziłam w sprzątaniu i mnie czwarta rano zastała Mam takie zrywy, że baaardzo chce mi się sprzątać i trzeba to wykorzystać do maksimum, bo może mi szybko przejść .

Nic nie wiem co z Tesco, po cichu liczyłam, że może Ty byłaś Jadę zaraz do różnych sklepów i zdam relacje z Tesco.
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:56   #4824
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Szafirowa nie obiecuję że swatchy nie będzie ale ogólnie wymiotłaś swoim postem

Cucuma jak tak to zwracam honor i życzę Ci żeby udało się powalić wszystkich na kolana

Sadunia

Ishi właśnie! jest LV a ja mam Naturę pod pracą i zaraz idę

Piece podziwiam szoook żeby mi się chciało tak sprzątać jak mi się nie chce
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-12-23 o 10:58
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:01   #4825
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Szafirowa nie obiecuję że swatchy nie będzie ale ogólnie wymiotłaś swoim postem

Cucuma jak tak to zwracam honor i życzę Ci żeby udało się powalić wszystkich na kolana

Sadunia

Ishi właśnie! jest LV a ja mam Naturę pod pracą i zaraz idę

Piece podziwiam szoook żeby mi się chciało tak sprzątać jak mi się nie chce


kochana, nie zabrałaś mi ni krztynki honoru, nie dziękuję
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:10   #4826
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dorwałam wczoraj jakimś cudem róż z Wampirzej. Jestem naprawdę zakochana, cudowny, naturalny rumieniec

Najlepsza jest chyba ta pompka - dozuje idealnie taką ilość, jaką sobie życzymy. Mam nadzieję, że wejdzie do stałej oferty
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:16   #4827
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
po miesiącach poszukiwań i utracie wiary że ta płytka istnieje dorawałam zwierzaczkową płytke do stempelków w Ślązaku w Katowicach
Normalnie aż jestem w szoku...no i jest tam limitka Welcome to Las Vegas jakby kogoś interesowało
a tam jest ta lapka tygryska??? umieram jak ja widze
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:18   #4828
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
a tam jest ta lapka tygryska??? umieram jak ja widze

2 łapki nawet
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:26   #4829
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

http://montys0711blog.files.wordpres...2122011457.jpg
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:30   #4830
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI


takie zdjęcia potrafią zniechęcić do zakupu wygląda jak krem nivea
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.