Fotoprezentacje z podróży ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-18, 15:40   #1
Dzikus2416
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Talking

Fotoprezentacje z podróży ;-)


Witam - mam dość nietypowe pytanie, ale - żeby wiadomo było, o co chodzi - opowiem Wam o pewnym zdarzeniu, Parę lat temu odwiedzili naszą szkołę pewni dwaj podróżnicy.
Weszli do jednej z klas i rozstawili sprzęt (który składał się z projektora, laptopa oraz filiżanki herbaty). Zebrała się spora grupa uczniów, mniej lub bardziej zainteresowanych - no, ale skoro już kupili bilet na to 'przedstawienie', to przyszli. Jeden z facetów opowiadał o podróży do Indii na podstawie zdjęć wcześniej tam wykonanych.Jako, że rolety zostały zasłonięte, zrobił się nastrój, i z biegiem czasu coraz to kolejnemu dziecku opadała szczęka - były pod wrażeniem opowieści. ;-) Autor zdjęć naprawdę niesamowicie opowiadał, wszyscy wyszli zachwyceni pokazem.Niestety, że byłam jeszcze wtedy młoda i roztrzepana, zapomniałam jaki był adres strony internetowej owych podróżników, a teraz chciałabym zorganizować w swojej szkole coś takiego - zaprosić takich obieżyświatów...
Może macie zatem jakieś namiary (najlepiej w postaci adresu strony internetowej) na ludzi prowadzących takie prezentacje w szkołach, etc.? Baardzo mi na tym zależy ;-)

Edytowane przez Dzikus2416
Czas edycji: 2009-12-18 o 15:43
Dzikus2416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.