Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-08, 18:00   #541
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Smooth, mam to samo, tylko większe i plamę ciemną pod płytką
ale z przyrostem, czy z płytką?


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39123355]Wiem,Smoo.Uważaj żeby na innych tak się nie stało [/QUOTE]

pozostałe są raczej w porządku
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:03   #542
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

To jak podpowiecie coś z tym prezentem dla brata chłopaka.
Nie znam go za bardzo, więc nie wiem co kupić.
Może jakąś wódkę? Ale jaką?
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:10   #543
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

witanko ponowne

Dzisiaj golasy i prośba o radę . Z racji tego że długo obgryzałam pazurki linia paznokcia na każdym palcu inna Może wypiłować na migdałki żeby mniej się rzucało w oczy. Wiem że lakier przykryje ale nie zawsze mam czas żeby malnąć. Co myślicie ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000154 (1).jpg (35,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000149.jpg (45,5 KB, 47 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:16   #544
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;39123439]To jak podpowiecie coś z tym prezentem dla brata chłopaka.
Nie znam go za bardzo, więc nie wiem co kupić.
Może jakąś wódkę? Ale jaką?[/QUOTE]

Finlandia albo Chopin on jest w takiej ładnej butelce
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:23   #545
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

w ogóle opowiem Wam jaki sposób Anula wymyśliła-mam nadzieję,że nie obrazi się,że jej patent zdradzę Wrzuciła mi do paczki zeswatchowane lakiery na home made wzorniku, żebym mogła sobie na żywo porównać
jaki tam od razu patent ale pomysł wg mnie fajny i warty rozpowszechniania w sumie nawet najzwyklejszym listem za 1,60 mozna wysyłać i miec pojęcie o kolorach

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Aniu, 512. światło jest słabe a pokój czerwony i tak średnio ze zdjeciami.

a co do tej płytki to podejrzewam, że jak zdrapywałam czasami lakiery () to może wtedy jakoś coś ruszyłam?

próbować z Evelinką?
A no właśnie sama je kiedyś oglądałam, ale przebrane były strasznie.

No możliwe też to jest.
Ja bym nie próbowała Evelinki formaldehyd jeszcze bardziej przesuszy. Bardziej chyba nawilżanie kremami i olejkami (no wiem wiem ) ale to by pasowało zrobić przerwę w malowaniu
no nie wiem, może ktoś Ci bardziej doradzi...

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
witanko ponowne

Dzisiaj golasy i prośba o radę . Z racji tego że długo obgryzałam pazurki linia paznokcia na każdym palcu inna Może wypiłować na migdałki żeby mniej się rzucało w oczy. Wiem że lakier przykryje ale nie zawsze mam czas żeby malnąć. Co myślicie ??
masz mega płytkę ale widać że jest jeszcze miejsce na przyrost a tym samym wyrównanie linii o której piszesz. Trzymaj długość (byle na zero nie były), nie grzeb tam niczym i czekaj
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:26   #546
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
witanko ponowne

Dzisiaj golasy i prośba o radę . Z racji tego że długo obgryzałam pazurki linia paznokcia na każdym palcu inna Może wypiłować na migdałki żeby mniej się rzucało w oczy. Wiem że lakier przykryje ale nie zawsze mam czas żeby malnąć. Co myślicie ??
ale piękna płytka
ja bym zostawiła


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No możliwe też to jest.
Ja bym nie próbowała Evelinki formaldehyd jeszcze bardziej przesuszy. Bardziej chyba nawilżanie kremami i olejkami (no wiem wiem ) ale to by pasowało zrobić przerwę w malowaniu
no nie wiem, może ktoś Ci bardziej doradzi...
buu, a własnie malować chciałam
no nic, w takim razie chyba pozostaje mi dzisiaj łapki olejkiem potraktować i silky smooth ze sobą zabrać i żadnych lakierów
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:31   #547
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
mam tak: please me, bombshell i jedną viva glam nie pamiętam numerka,ale generalnie to moja ulubiona szminka, zużyłam z połowę już -to jest takie cudo,które robi piękne usta i +100% za☠☠☠istości Mam też piękny błyszczyk

no a chciałabym: Vanille, szminkę See Sheer (bo to ponoć dupe nieodżałowanej szminki z limitki Viva glam cyndi ) , Gossip, Cravetin i jeszcze jedna której nazwy nie pamiętam

a i mam cień jeden,ale nie używam, więc chyba go wydam
chcę cudo, które robi piękne usta takie jak Twoje!

Vanilla naprawdę piękna, całego pigmentu nie zużyjesz...trza z tym do klubu iść

Jaki cień?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmm
w zasadzie... ja właśnie trzepnęłam...
Pomyślałam sobie, że w zasadzie są tak tanie, ze nie wiem dlaczego nie kupiłam ich więcej i wybrałam jeszcze teraz kilka kolorków - tak dla wypróbowania samej firmy...

Jak mi dotrą to Wam pokażę
O Ty!!! Perły, brrr...
Ale dobrze, jak dolecą to pokaż wtedy zrobimy zamówienie ;D

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ogólnie pokazuję mojego kciuka, wybaczcie suszę na skórkach.
coś mi sie niedobrego z płytką dzieje na śrdoku i nie wiem czy przyrost widzicie? jak nie to zaznaczę.
Miałam coś takiego na pazurach po paskudnym zmywaczu z Biedry jakimś bloczkiem to delikatnie zetrzyj i nawilżaj. Z Eveline bym zaczekała.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
haha
a ja mam jeden lakier z tych taka zgniła zieleń trochę, metaliczno taka jakaś dziwota no ale to był w zasadzie strzał, bo po tych ich kropkach to się nie idzie poznac a jak się okazuje mają tez perełki...
Następna!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
i mierzyłam staniki dzisiaj. czy idealny powinien być ciasny i że nic się nie wylewa i pełne miseczki? jeśli tak to 65 D jest moim idealnym rozmiarem a ja głupia noszę staniki 70-75 A/B
Oooo widzisz, kupiłaś? Jaka firma?

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
w ogóle opowiem Wam jaki sposób Anula wymyśliła-mam nadzieję,że nie obrazi się,że jej patent zdradzę Wrzuciła mi do paczki zeswatchowane lakiery na home made wzorniku, żebym mogła sobie na żywo porównać
Na folijce maźnięte? na YT widziałam gdzieś taki wzornik home made chyba u makeupsamouk...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 18:33   #548
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

dziękuję dziewczyny.

Czyli zostawiam i nie grzebię
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:33   #549
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

buu, a własnie malować chciałam
no nic, w takim razie chyba pozostaje mi dzisiaj łapki olejkiem potraktować i silky smooth ze sobą zabrać i żadnych lakierów

kurcze no nie wiem, może przesadziłam? aparat wszystko wyolbrzymia, a na żywo może to nie takie straszne... poczekaj co dziewczyny powiedzą jeszcze
ale co do Eveline to ja w ogóle mam do nich sceptyczne podejście i zdania nie zmienię
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:39   #550
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Miałam coś takiego na pazurach po paskudnym zmywaczu z Biedry jakimś bloczkiem to delikatnie zetrzyj i nawilżaj. Z Eveline bym zaczekała.
nie bardzo mam czym w domu..
ale coś wymyślę. i będę nawilżać. dziękuję


Cytat:
Oooo widzisz, kupiłaś? Jaka firma?
nie wiem co to za firma, nie kupiłam, ale w Lublinie na pewno pobiegnę kupić a jak nie to allegro, a jak nie to poczekam i kupię tu.
nie miałam pieniążków przy sobie tyle, a kosztowały ~60 zł.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kurcze no nie wiem, może przesadziłam? aparat wszystko wyolbrzymia, a na żywo może to nie takie straszne... poczekaj co dziewczyny powiedzą jeszcze
ale co do Eveline to ja w ogóle mam do nich sceptyczne podejście i zdania nie zmienię
no nic, powoli coś będę z tym robić.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:45   #551
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Następna!



Na folijce maźnięte? na YT widziałam gdzieś taki wzornik home made chyba u makeupsamouk...
Oj tam, tylko jeden przy okazji chyba pilniczka i ozdób ciekawa byłam co to za cuda za 2,50 na pewno niektóre są super, ale mogliby zrobic normalne zdjęcia

no na takim plastiku jakby jak np właśnie opakowanie na pilniczki czy inne rzeczy. Co się tak ciężko otwierają tnę to sobie i ciapam po tym, bo na wzorniki to by nie urobił

chodzi o to, że wrzuciłam przy okazji do przesyłki, a Pilar sobie może "pomacać" na żywo
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 18:51   #552
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a co do tej płytki to podejrzewam, że jak zdrapywałam czasami lakiery () to może wtedy jakoś coś ruszyłam?

próbować z Evelinką?

za to zdrapywanie lakierów

ja bym się wstrzymała..


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
witanko ponowne

Dzisiaj golasy i prośba o radę . Z racji tego że długo obgryzałam pazurki linia paznokcia na każdym palcu inna Może wypiłować na migdałki żeby mniej się rzucało w oczy. Wiem że lakier przykryje ale nie zawsze mam czas żeby malnąć. Co myślicie ??

ale masz piękną płytkę i zostaw ten kształt i tak jak już wcześniej było napisane, nie grzeb pod płytką i będzie super
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:21   #553
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


ale ładna
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ale ona piękna
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Hmm... Pierwszy raz go widzę Czy on jest pomarańczowy?
nie jest typowa pomarancza... bardziej taki rudo-czerwony... bardzo trudno mi go okreslic.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No ok to teraz, obiecane dziewczynom zaległe pazurki

zdj 1 malusie króciusie - moje na zero.
Essie Case Study + mgiełka Wibo 451

zdj 2 Orly Rapture + mgiełka GR 166

zdj 3 moje obecne ChG First Mate + mgiełka Simple Beauty 07
nie widać tego ale ona ma kolorowe drobinki pomarańcz, zieleń, kobalt
2 i 3 mani szczególnie mi się podoba śliczności

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A oto i to cudo, zamówiłam już jeden na zapas nawet..
Moja siostra postanowiła zamówić sobie lakiery na alle paznokcie, a ja ustrzeliłam tylko jeden (box i w ogóle... ale jednego nie potrafiłam sobie odmówić..)
ntn 160...
oczywiście wzorniki na stronie to jakiś koszmar, wykończenie lakieru nie do przewidzenia itp... więc tylko ten mnie zaciekawił. Myślę sobie - fiolet z czymś w środku... moje jakiś brokat, może flejksy..

No i zdjęcia za nic nie oddają jak byłam za kochana w tym mani. Ten lakier to fiolecik o cudownym kryciu. Dwie cienkie warstwy i było tak idealnie, ze pod światło na końcówkach zero smug - 100% krycie. I ma czerwony i fioletowo-różowawy brokat w środku, który komponuje się z nim cudowanie!!! Ma też lekką niebieskawą shimmerkową poświatę, ale po pomalowaniu może odrobinę widać tylko. Nie odmówiłam sobie cyrkonii w czerwieni które tylko dodały uroku całości wg mnie...
No zachwycona byłam!

Utrzymał mi się z dwoma warstwami INM chyba ze 5 dni przy dokumentach, potem zmyłam bo odrost i starte końcówki, ale nigdzie nie odprysnął..

Także tego - kosztuje 2,49...


EDIT: aha - tylko jakby co lojalnie uprzedzam, ze zmywa się jak każdy brokat - uciążliwie trochę..
boski kolor, podzielam Twoj zachwyt

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39122284]Powiedzcie mi coś.Jak byłam nad morzem przez kilka razy,to zawsze moje paznokcie były mocniejsze i szybciej rosły od kąpieli w morzu.Jak myślicie jest sens moczyć paznokcie w zwykłej sklepowej soli morskiej z wodą ?[/QUOTE]

nie wiem, czy to będzie taki sam efekt. A to samo zauwazylam - za kazdym razem paznokcie byly w swietnej kondycji

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

moje cienie i pedzelek
bardzo ładne


Dostałam dziś od TŻ Rimmela Preciuos Stones, ten czerwony - bossski jest A za piątaka mam dwa śliczne lakierki z H&M
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:25   #554
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
zgadzam się



moje dzisiejsze pazury ) strasznie lubię to połączenie kolorów



suche skórki strasznie.. wybaczcie więcej zdjęć jak coś na blogu
Mruuuuuuuu Są idealnie w moim guście...
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Mój nowy nabytek w akcji. Świeżo malowany był piękny, ale po wyschnięciu drobinki właściwie całkowicie zniknęły, a do tego jakoś dziwnie zlazł mi w końcówek A na słoczach w necie drobinki dobrze widać, więc może to top je przygasił czy coś... Odcień dość mocno zmienia się w zależności do światła, ogólnie jest fajny, tylko trochę nie rozczarował ten brak błysku.
Uwielbiam Twoje paznokcie- masz smukłą płytkę, są bardzo kobiece. Ten błękit akurat średnio mi się podoba :<
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Catrice Heavy Metallilac



---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Ale równo przy skórkach Co do koloru to sama nie wiem jakie mam odczucia. Chyba troszkę zbyt neonowy jak dla mnie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję.
Evelinka 418. W naturalnym i sztucznym świetle.
Śliczna jest
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Porcelana po raz pierdyliard. Po cholerę ja ciągle pokazuję ten sam lakier
Nie mówcie mamie, że zbliżałam się do jej storczyka, bo mi głowę urwie
Mamie nie powiemy o ile będziesz wstawiała często swoje ładniutkie paznokcie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No ok to teraz, obiecane dziewczynom zaległe pazurki

zdj 1 malusie króciusie - moje na zero.
Essie Case Study + mgiełka Wibo 451

zdj 2 Orly Rapture + mgiełka GR 166

zdj 3 moje obecne ChG First Mate + mgiełka Simple Beauty 07
nie widać tego ale ona ma kolorowe drobinki pomarańcz, zieleń, kobalt

a zaraz wrzucę Wam w osobnym poście najcudowniejszy lakier jaki w ostatnich czasach widziałam

p.s wiem, że kształtem to one nie grzeszą... ale nie mogę ostatnio nad tym pracować..
Drugie i trzecie są świetne

Ja dopiero w domu. Dzisiaj miałam ostatni egzamin, który napisałam dzięki ściągom

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A oto i to cudo, zamówiłam już jeden na zapas nawet..
Moja siostra postanowiła zamówić sobie lakiery na alle paznokcie, a ja ustrzeliłam tylko jeden (box i w ogóle... ale jednego nie potrafiłam sobie odmówić..)
ntn 160...
oczywiście wzorniki na stronie to jakiś koszmar, wykończenie lakieru nie do przewidzenia itp... więc tylko ten mnie zaciekawił. Myślę sobie - fiolet z czymś w środku... moje jakiś brokat, może flejksy..

No i zdjęcia za nic nie oddają jak byłam za kochana w tym mani. Ten lakier to fiolecik o cudownym kryciu. Dwie cienkie warstwy i było tak idealnie, ze pod światło na końcówkach zero smug - 100% krycie. I ma czerwony i fioletowo-różowawy brokat w środku, który komponuje się z nim cudowanie!!! Ma też lekką niebieskawą shimmerkową poświatę, ale po pomalowaniu może odrobinę widać tylko. Nie odmówiłam sobie cyrkonii w czerwieni które tylko dodały uroku całości wg mnie...
No zachwycona byłam!

Utrzymał mi się z dwoma warstwami INM chyba ze 5 dni przy dokumentach, potem zmyłam bo odrost i starte końcówki, ale nigdzie nie odprysnął..

Także tego - kosztuje 2,49...


EDIT: aha - tylko jakby co lojalnie uprzedzam, ze zmywa się jak każdy brokat - uciążliwie trochę..
Ten również świetny
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ważne żebyś wypoczęła


ogólnie pokazuję mojego kciuka, wybaczcie suszę na skórkach.
coś mi sie niedobrego z płytką dzieje na śrdoku i nie wiem czy przyrost widzicie? jak nie to zaznaczę.
Twój przyrost zawsze jest zabawowy A co do tego suchego na środku to wygląda to jakby się w połowie płytka rozwarstwiała
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:29   #555
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jaki tam od razu patent ale pomysł wg mnie fajny i warty rozpowszechniania w sumie nawet najzwyklejszym listem za 1,60 mozna wysyłać i miec pojęcie o kolorach
o właśnie, to jest myśl!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
chcę cudo, które robi piękne usta takie jak Twoje!

Vanilla naprawdę piękna, całego pigmentu nie zużyjesz...trza z tym do klubu iść

Jaki cień?
ale moje usta to tylko w tej szmince zaraz Ci poszukam jakiegoś zdjęcia jej.

o to idę!

Parfait Amour jeśli dobrze pamiętam nazwę, filet

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Oj tam, tylko jeden przy okazji chyba pilniczka i ozdób ciekawa byłam co to za cuda za 2,50 na pewno niektóre są super, ale mogliby zrobic normalne zdjęcia

no na takim plastiku jakby jak np właśnie opakowanie na pilniczki czy inne rzeczy. Co się tak ciężko otwierają tnę to sobie i ciapam po tym, bo na wzorniki to by nie urobił

chodzi o to, że wrzuciłam przy okazji do przesyłki, a Pilar sobie może "pomacać" na żywo
co do Allepazurex () to ja mogę obejrzeć te lakiery na żywo,bo jest ta hurtownia u mnie w mieście, muszę się kiedyś przejść. Nawet dziś obok byłam
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:36   #556
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
za to zdrapywanie lakierów

ja bym się wstrzymała..
boli, Miał, nie tak moooocno


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Twój przyrost zawsze jest zabawowy A co do tego suchego na środku to wygląda to jakby się w połowie płytka rozwarstwiała
dziwne, wiem





a ja sie pobawiłam w malowanie, hah
chodze po raz drugi z dwoma różnie pomalowanymi okami
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:36   #557
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ook a jeszcze pytanie laika - jak nałożę bazę to tusz od razu czy poczekać chwilkę? obstawiam że na mokro bardziej, no ale.
Ja nakładam od razu, ona później zasycha i jak nałożę tusz to robią się u mnie pajęcze nóżki




Dziękuję za miłe słowa na temat paznokci i storczyka
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:44   #558
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Dostałam dziś od TŻ Rimmela Preciuos Stones, ten czerwony - bossski jest A za piątaka mam dwa śliczne lakierki z H&M

o tego Rimmela chodzi? pokazuj lakiery


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
boli, Miał, nie tak moooocno



a ja sie pobawiłam w malowanie, hah
chodze po raz drugi z dwoma różnie pomalowanymi okami

wybatrz


aż mi się przypomniała moja była wychowawczyni
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:46   #559
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

też tak chodziła?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 19:53   #560
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
też tak chodziła?


i często z jednym kolczykiem tylko
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:54   #561
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No ok to teraz, obiecane dziewczynom zaległe pazurki

zdj 1 malusie króciusie - moje na zero.
Essie Case Study + mgiełka Wibo 451

zdj 2 Orly Rapture + mgiełka GR 166

zdj 3 moje obecne ChG First Mate + mgiełka Simple Beauty 07
nie widać tego ale ona ma kolorowe drobinki pomarańcz, zieleń, kobalt

a zaraz wrzucę Wam w osobnym poście najcudowniejszy lakier jaki w ostatnich czasach widziałam

p.s wiem, że kształtem to one nie grzeszą... ale nie mogę ostatnio nad tym pracować..
Tęsknię za Twoimi migdałkami Ale bardzo podobają mi się 2 i 3 Chyba nawet bardziej te 3, mam fazę ostatnio na takie kolory

Cytat:
A oto i to cudo, zamówiłam już jeden na zapas nawet..
Moja siostra postanowiła zamówić sobie lakiery na alle paznokcie, a ja ustrzeliłam tylko jeden (box i w ogóle... ale jednego nie potrafiłam sobie odmówić..)
ntn 160...
(...)
Ładniutki. Muszę się kiedyś przejechać do nich i obadać na żywo

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
DMka zabiję cię! ty mi nic nie mów o Vanilli. To moje marzenie od lat, mam mini odsypkę i mi żal używać, jak będę w Wawie to muszę kupić full size. I szminkę kolejną. Albo 5. Mam na razie 3 i je kocham
Pilar, miszczu

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ogólnie pokazuję mojego kciuka, wybaczcie suszę na skórkach.
coś mi sie niedobrego z płytką dzieje na śrdoku i nie wiem czy przyrost widzicie? jak nie to zaznaczę.
Mnie się takie cuś zrobiło jak miałam przesuszoną płytkę. Silky Smooth i kremik rozwiązały problem w trymiga

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Smooth, mam to samo, tylko większe i plamę ciemną pod płytką
Może się uderzyłaś albo cosik i zrobił Ci się krwiaczek pod paznokciem. Miałam raz coś takiego pod paznokciem na stopie. Naczytałam się o czerniaku, a to krew była Musiałam lekko się uderzyć, bo nawet nie poczułam.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
chcę cudo, które robi piękne usta takie jak Twoje!
Też chcę mieć takie piękne usta jak Pilar!
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:56   #562
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Śliczna jest
dziękuję

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o tego Rimmela chodzi? pokazuj lakiery
tak, ten Rimmel. Ma śliczne srebrne piegi
a te Hm to TE
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:57   #563
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Pilar, miszczu


Też chcę mieć takie piękne usta jak Pilar!
takie słowa od Prezesa, jestem zachwycona

oj nie gadaj tak o moich ustach
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:05   #564
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie bardzo mam czym w domu..
ale coś wymyślę. i będę nawilżać. dziękuję

nie wiem co to za firma, nie kupiłam, ale w Lublinie na pewno pobiegnę kupić a jak nie to allegro, a jak nie to poczekam i kupię tu.
nie miałam pieniążków przy sobie tyle, a kosztowały ~60 zł.
To tylko nawilżaj

Ava może 60zł to nie jest dużo. Kup na miejscu, lepiej przymierzyć.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Oj tam, tylko jeden przy okazji chyba pilniczka i ozdób ciekawa byłam co to za cuda za 2,50 na pewno niektóre są super, ale mogliby zrobic normalne zdjęcia

no na takim plastiku jakby jak np właśnie opakowanie na pilniczki czy inne rzeczy. Co się tak ciężko otwierają tnę to sobie i ciapam po tym, bo na wzorniki to by nie urobił

chodzi o to, że wrzuciłam przy okazji do przesyłki, a Pilar sobie może "pomacać" na żywo
No właśnie...jak wybrać z tych zdjęć jakikolwiek kolor a w ciemno to ja dziękuję, już mi się nie chce bawić :/ liczymy na Mgiełkę

Tak, tak, wiem o co chodzi makeupsamouk zrobiła coś takiego do portfela żeby nie dublować kolorów. Tylko moje próbniki pewnie by się nie zmieściły do portfela

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ale moje usta to tylko w tej szmince zaraz Ci poszukam jakiegoś zdjęcia jej.

o to idę!

Parfait Amour jeśli dobrze pamiętam nazwę, filet

co do Allepazurex () to ja mogę obejrzeć te lakiery na żywo,bo jest ta hurtownia u mnie w mieście, muszę się kiedyś przejść. Nawet dziś obok byłam
Czekamy



Coś mi to mówi...

Eeeeej, dopiero teraz mówisz...ciekawe czy w Poznaniu jest...

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a ja sie pobawiłam w malowanie, hah
chodze po raz drugi z dwoma różnie pomalowanymi okami
Pokaż się

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Też chcę mieć takie piękne usta jak Pilar!
Pozostaje nam chyba odwiedzić jakiegoś chirurga plastycznego czy co...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:07   #565
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
tak, ten Rimmel. Ma śliczne srebrne piegi
a te Hm to TE

czyli trafiłam
o fajne, fajne


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Też chcę mieć takie piękne usta jak Pilar!

i jaa
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:09   #566
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Beż - PR jest chyba inny niż MS. Kupiłam ten PR a w sumie chyba wolałąbym MS bo chyba był jaśniejszy wykonczenie to samo. Ręki nie dam uciąć, ale chyba inne są.

Właśnie - kupilam dziś serum do rzęs to z Eveline. To się nakłada tylko pod tusz? czy mogę to nakładać jak siedzę w domu, albo na noc? help, bo nic nie pisze tam
Pokażesz?

Na pewno nie zaszkodzi, jak na noc nałożysz, ale jakiś spektakularnych efektów bym się nie spodziewała. W nim są główne substancje filmotwórcze, ochronne, pielęgnacyjnych tylko trochę.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ale masz boskie paznokcie
lakier śliczny, jak Ci do sweterka pasuje
Dziękuję Tak ostatnio zauważyłam, ze często na zdjęciach mam sweter pod kolor lakieru. Podświadomość czy co
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ehh... Szkoda, że jestem w gorącej wodzie kąpana, bo już go kupiłam

Tragedia się stała. Spojrzałam na lakiery boxowe i... nie podobają mi się
U innych drobinki widać, więc może u ciebie też będzie. Ale nawet bez nich lakier mi się podoba.

Preziu, daj spokój...
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No ok to teraz, obiecane dziewczynom zaległe pazurki
Brakowało mi twoich paznokci
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A oto i to cudo, zamówiłam już jeden na zapas nawet..
Zdjęcie trochę nieostre, ale i tak widać, ze jest pięknie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39122284]Powiedzcie mi coś.Jak byłam nad morzem przez kilka razy,to zawsze moje paznokcie były mocniejsze i szybciej rosły od kąpieli w morzu.Jak myślicie jest sens moczyć paznokcie w zwykłej sklepowej soli morskiej z wodą ?[/QUOTE]
Taka sklepowa sól raczej nie zrobi nic poza wysuszeniem paznokci, nie ryzykowałabym.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ogólnie pokazuję mojego kciuka, wybaczcie suszę na skórkach.
coś mi sie niedobrego z płytką dzieje na śrdoku i nie wiem czy przyrost widzicie? jak nie to zaznaczę.
Jaki mega przyrost Rzeczywiscie to łuszczenie wygląda podejrzanie, evelinki bym na to nie ryzykowała. Przyrost moze się czasem "odkleić" od moczenia czy coś.
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
w ogóle opowiem Wam jaki sposób Anula wymyśliła-mam nadzieję,że nie obrazi się,że jej patent zdradzę Wrzuciła mi do paczki zeswatchowane lakiery na home made wzorniku, żebym mogła sobie na żywo porównać
Bardzo fajny pomysł!
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no na takim plastiku jakby jak np właśnie opakowanie na pilniczki czy inne rzeczy. Co się tak ciężko otwierają tnę to sobie i ciapam po tym, bo na wzorniki to by nie urobił
Ja testuję na płaskim, białym pudełku po kremie, sprawdza się idealnie
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Uwielbiam Twoje paznokcie- masz smukłą płytkę, są bardzo kobiece. Ten błękit akurat średnio mi się podoba :<
Nawet nie wiesz, jak mi miło to słyszeć Ja zawsze miałam straszne łopaty (patrz załącznik), dopiero jak zapuściłam i opiłowałam na migdałki to się wysmukliły.

Zeżarło mi cytowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02205.jpg (28,4 KB, 50 załadowań)
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:16   #567
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Porcelana po raz pierdyliard. Po cholerę ja ciągle pokazuję ten sam lakier
Nie mówcie mamie, że zbliżałam się do jej storczyka, bo mi głowę urwie
Ładna porcelana nie jest zła, także nie marudź.
Sliczne pazurki

ooo Lolii pazurki miodzio

Yenotek evelinka cudna

Mgiełko nie marudź, dobrze jest, tylko delikatnie do podpiłowania, ale jak nie masz serca do nich to nie ma co ruszać, przyjdzie i na to okazja
ten ostatni, powiem Ci że jaj mi nie urwał, ale to może tak jak mówisz kwestia oświetlenia, bo te drobinki co w nim połyskują to mają potencjał. ja to bym prosiła jak będzie kiedyś okazja o zdjęcia w świetle dziennym
aaa i kuruj się

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
witanko ponowne

Dzisiaj golasy i prośba o radę . Z racji tego że długo obgryzałam pazurki linia paznokcia na każdym palcu inna Może wypiłować na migdałki żeby mniej się rzucało w oczy. Wiem że lakier przykryje ale nie zawsze mam czas żeby malnąć. Co myślicie ??
pazurki ładne, płytka długa, będą z nich ludzie
tylko nie babraj pod spodem to zobaczysz jak się ładnie linia wyrówna
i ten tego wskazujący chyba krótszy od reszty, jak dla mnie do podrównania
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:18   #568
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Nałóg po mamie
Jakos tak się wspólnie utworzył

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Jak jutro rano zobaczę to co dziś to kulka w łeb
sąsiadkami mówiła że koło północy jeszcze nie sypało zbyt. A rano juz było białoooo.
:
Ma być lepiej
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o proszę !

]
Nawet świąteczne dla Kawki chyba tworzyla
Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
zgadzam się



moje dzisiejsze pazury ) strasznie lubię to połączenie kolorów



suche skórki strasznie.. wybaczcie więcej zdjęć jak coś na blogu
Jakos tak nie wiem.... Nie moja bajka tym razem. Choć do staranności brak zarzutu
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Mieszkalam w domu i bloku, wszystko ma swoje plusy i minusy. Osobiscie wolalam pierwsza opcje no ale trudno, musze teraz dzielic klatke z 'cudownymi' sasiadami.
Preziu ja Was uuuuuuwielbiam!
No wiesz Ty co, my i zakupy? Jak mozesz nam nie wierzyc..
Wy tak gadacie o tym sniegu.. W wiadomosciach straszyli, ze tragedyja w Zakopcu a ja jutro tam jade to tego, zdam relacje - mam nadzieje, ze nie utkne tam.
Bylam w Macu wesprzec gospodarke.. Tak, to jest ten moment, gdy mozecie na mnie nakrzyczec.

Taaaa....
Moi teraz robia remont...
pył... kurz.... a moja astma.... dostałam pół kilo leków dodatkowych... leki nie lubią sięrazem, więc jest ciekawie
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Jak kupowałam Melona to miły Pan powiedział, że w sumie mogę go stosować nie tylko jako cienie ale jako róż/bronzer/rozświetlacz lub jako brokat na pazury. Rozsądną jest może ta ostatnia propozycja bo na twarz bym się nie odważyła (poza powiekami).
Czemu?



Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Catrice Heavy Metallilac

)
Cuuuuudooooooooo
A jakie długie pazuuurki

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Piękne
Zdobienia na czarnych lakierach są super
Dzięki. Przekaże
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:21   #569
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nawet świąteczne dla Kawki chyba tworzyla
Potwiedzam

Ogólnie lubię moty serduszek na paznokciach, ale ta wersja mnie już totalnie zauroczyła To mi przypomina, ze niedługo walentynki...
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:22   #570
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
n
no nic, powoli coś będę z tym robić.
albo chociaż między kolejnymi malowaniami robić im porządną kurację nawilżającą myślę że Prezio pocieszył

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
o właśnie, to jest myśl!



co do Allepazurex () to ja mogę obejrzeć te lakiery na żywo,bo jest ta hurtownia u mnie w mieście, muszę się kiedyś przejść. Nawet dziś obok byłam


a u mnie ich nie ma wcale a wcale
to proszę zabrać karteczkę o notować wszelkie piękności bez perły

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ja nakładam od razu, ona później zasycha i jak nałożę tusz to robią się u mnie pajęcze nóżki
aa czyli jak z tuszem, sysko wiem już

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Ładniutki. Muszę się kiedyś przejechać do nich i obadać na żywo
To samo co Pilar napisałam

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No właśnie...jak wybrać z tych zdjęć jakikolwiek kolor a w ciemno to ja dziękuję, już mi się nie chce bawić :/ liczymy na Mgiełkę

Tak, tak, wiem o co chodzi makeupsamouk zrobiła coś takiego do portfela żeby nie dublować kolorów. Tylko moje próbniki pewnie by się nie zmieściły do portfela


Eeeeej, dopiero teraz mówisz...ciekawe czy w Poznaniu jest...


Pozostaje nam chyba odwiedzić jakiegoś chirurga plastycznego czy co...
No właśnie, wybrałby sporo a potem większość pereł i co z tym zrobić

haha moje też na pewno nie zresztą nie wyobrażam sobie żeby ciapać wszytskimi jakie mam teraz... na bieżąco prędzej
ale czasem robię tak, ze jak wiem ze będę jakis konkretny kolor oglądać to maluję plamki podobnymi dla porównania

sprawdź na ich stronie

Taak idźmy do klinika dr Szczyta bedziemy sławne oglądacie sekrety chirurgii
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.