w ciąży - atrakcyjna? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-04, 13:25   #31
AlexKania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Re: w ciąży - atrakcyjna?

Mój mąż, tak jak Twój, uwielbia widok ciężarnych kobiet. Raz podwoził samochodem koleżankę, która nakarmiła dzidziusia piersią. Stwierdził potem, że mleko matki to był najwspanialszy zapach pod słońcem. Nie mógł doczekać się, kiedy będę w ciąży. Zawsze marzył, żeby mnie widzieć z dużym brzuszkiem i przyznawał się, że ta myśl jest podniecająca.
Teraz, kiedy jestem w ciąży, mąż po prostu oszalał z radości. Spełniły się wszystkie jego marzenia. Wielbi mnie.
A ja mam to szczęście, że czuję się rewelacyjnie, zakładam przylegające ciuszki uwypuklające piłeczkę z przodu. Sama nie mogę się nadziwić, że wyglądam tak pięknie. Spoglądam w lustro... "spoglądam" - to złe słowo. Gapię się na siebie! Z radością i dumą, że synuś daje mi tyle urody, szczęścia i pewności siebie.
Podobnie jak mala-czarna - więcej się uśmiecham, złagodniał mi charakter i czuję się niesamowicie szczęśliwa.
... Czego Wam wszystkim życzę
AlexKania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 13:06   #32
lusialusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: w ciąży - atrakcyjna?

Ja w ciąży czułam się wspaniale, ale tylko dlatego , że bardzo tego pragnęłam i znajomi mówili że wyglądam bajecznie. Natomiast co do męża to ...lepiej nie mówić... nie czułam się przy nim atrakcyjna, wyjątkowa....przepłakałam niejedną noc...myślę, że wsparcie mężczyzny jest bardzo ważne, zwłaszcza że hormony nam wtedy buzują i te zmiany nastrojów są okropne. ja potrafiłam takie bzdury wymyślać i czepiać się wszystkiego , że z drugiej strony dziwię się jak on mógł ze mną wtrzymać.
lusialusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.