Scent Bar LIX - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-21, 10:20   #1051
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Tri, poczytaj sobie nową Pilcher - odpręża niesamowicie właśnie rano w pociągu skończyłam.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:14   #1052
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIX

znad kawusi

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Baru, zwłaszcza rudy Baru, pomocy, bo internety tylko mnie ogłupiły
Chcę uzyskać rudość ciemno czerwoną, może być wpadająca w brąz, byle toto miało chłodny odcień. Żadne miedzie. Jakiej henny użyć? Z amlą i jatropą? Z samą amlą? Jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę. Dawno temu używałam tylko eldu henny zmieszanej z rubiną.
Kolor wyjściowy odrobinę ciemniejszy niż na fotce.
po samej hennie eldu to miedziaki
chociaż mi ciemniały do brązu po paru warstwach i chyba łopianie, ale też z pomarańczą


Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł baru snad nawrotu syfów ... O mały włos się nie złamałam i nie zakupiłam filuidu erisa zima .... Dobrze że są testery, jednak fluid na krosty u mnie nie przejdzie niestety .... Skazana jestem na chodzenie z pryszczami w szak nic tak nie odmładza jak trądzik ...

No i jutro sądny dzień , ierwszy dzień stażu na oddziale w hoszpicjum jakoś nie wiem jak to przeżyję
ja dokupiłam zapas w rossie w cnd
anabelle mi się chyba kończy, ale nie wiem, bo przez to opakowanie niewiele widać



u mnie też sądne dni, ale będzie co ma być

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość

Chcę zapuszczać, ale jestem na etapie, że wyglądam jakbym się w ogóle nie czesała, nawet jeśli umyję i ułożę włosy tuż przed wyjściem
ja mam tak niezależnie od długości, wiecznie potargane
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:47   #1053
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Nawet mi nie gadajcie o porządkach Nie ważne ile sprzątam, zaraz znowu syf. Plus kupa prania. A w dodatku remont idzie nam jak krew z nosa - ciężko znaleźć DOBRYCH robotników. Wszyscy ci, których chcę, są zajęci do lipca więc dopiero wtedy będę miała ładny dom
Jak narazie jest paskudna nora, już długo w tej paskudnej norze mieszkamy, i jedyne co nas tu trzyma to to, że to naprawdę piękny stary dom z ogromnym potencjałem... i jak już się go zrobi, będzie pięknie.

Jakoś się przemęczę jeszcze kilka miesięcy w tym budynku godzącym w poczucie estetyki każdego normalnego człowieka. :/
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:54   #1054
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
po samej hennie eldu to miedziaki
Cudo, uwielbiam taki kolor!

Aileenn, jeśli już to z samą amlą lub bez niczego. Podobno dodanie cytryny podbija czerwienie. Czytałam też coś o sproszkowanej papryce i hibiskusie ale mnie akurat interesował pomarańcz więc nie zgłębiałam tematu.

Obecnie przynajmniej kolor włosów mnie zadowala... za to z podkładami mam problem. Czuję to badziewie na twarzy, no! Chyba się odzwyczaiłam. Tzn. CB czuję, Lumiere już nie, jak żyć skoro wycofane

Didka zabiła mnie wczoraj informacją, że nie chce już nosić t-shirtów z napisami/obrazkami bo to dla chłopców, teraz chce pastelowe sukienki w kffiatki. I żeby ją ładnie czesać. Czymajcie mie
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:39   #1055
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość



ja dokupiłam zapas w rossie w cnd
anabelle mi się chyba kończy, ale nie wiem, bo przez to opakowanie niewiele widać



u mnie też sądne dni, ale będzie co ma być


Co to jest cnd?
Dziś kupiłam olej z pachnotki zobaczymy jak będzie...
Dzięki

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość

Nesko


---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
i wielkie kciuki za jutro
Ehhhhh boję się mojej reakacji na widok tych ludzi...
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 16:52   #1056
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

snad bólu guowy i ogólnego zdechu
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie nie istnieje coś takiego, jak "presja społeczna"
I w nosie mam co powiedza inni, w tym rodzina, wiec nie wypruwam se zył ani niczego przedswiatecznie
Ale co miałam zrobić jak mi Śnieżka zaczęła sama myć okna i domagać się razem z małżem uprania firanek (oboje uczuleni na kurz) nie było wyjścia
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
J
No i jutro sądny dzień , ierwszy dzień stażu na oddziale w hoszpicjum jakoś nie wiem jak to przeżyję
dasz radę

też mam wysyp syfów nie wiem czemu dużych i okazałych
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
duże porządki robię jak mnie nagła wena najdzie, czyli ostatnio nigdy

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Didka zabiła mnie wczoraj informacją, że nie chce już nosić t-shirtów z napisami/obrazkami bo to dla chłopców, teraz chce pastelowe sukienki w kffiatki. I żeby ją ładnie czesać. Czymajcie mie
to było nieuniknione , przyszedł okres księżniczki i różnicowania płci

niech ta wiosna wreszcie przyjdzie bo na śpiączkę umrę
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 16:55   #1057
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ale co miałam zrobić jak mi Śnieżka zaczęła sama myć okna i domagać się razem z małżem uprania firanek (oboje uczuleni na kurz) nie było wyjścia
W tym wypadku byłas faktycznie na spalonej z góry pozycji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 17:24   #1058
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
No i jutro sądny dzień , ierwszy dzień stażu na oddziale w hoszpicjum jakoś nie wiem jak to przeżyję

Podziwiam, że się na to zdecydowałaś - serio. Twarda jesteś


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Jeszcze nigdy od kiedy jestem na swoim nie zdarzyło mi się specjalnie sprzątać na święta, duże porządki robię jak mnie nagła wena najdzie, czyli ostatnio nigdy sprzątam na bieżąco tylko
O to to.
Święta są po to, żeby było miło, a nie żeby się udręczać.


Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość
Aileen jakie włosy!



Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
po samej hennie eldu to miedziaki
chociaż mi ciemniały do brązu po paru warstwach i chyba łopianie, ale też z pomarańczą

u mnie też sądne dni, ale będzie co ma być
Piękne te miedziaki
A sobie dlatego mieszałam z rubiną, żeby jednak miedzi uniknąć



Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
to naprawdę piękny stary dom z ogromnym potencjałem... i jak już się go zrobi, będzie pięknie.
I tego się trzymaj. Stare domy mają duszę, za remont odpłacają się z nawiązką.


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Aileenn, jeśli już to z samą amlą lub bez niczego. Podobno dodanie cytryny podbija czerwienie. Czytałam też coś o sproszkowanej papryce i hibiskusie ale mnie akurat interesował pomarańcz więc nie zgłębiałam tematu.

Didka zabiła mnie wczoraj informacją, że nie chce już nosić t-shirtów z napisami/obrazkami bo to dla chłopców, teraz chce pastelowe sukienki w kffiatki. I żeby ją ładnie czesać. Czymajcie mie
Dziękuję

Pastelowe sukienki w kfiatki - uch... Ale jest duża szansa, że z tego wyrośnie
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 17:29   #1059
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad bólu guowy i ogólnego zdechu


dasz radę

też mam wysyp syfów nie wiem czemu dużych i okazałych
Mnie też dopada ,zaraz procha biere ...

Nie czuję że dam radę , biję się widoku odleżyn a raczej ich zapachu ...
Prześlijcie mi jutro pozytywną energię

Na paszczy mam ten olej teraz nie powiem czuję że skórze lepiej ...

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

Podziwiam, że się na to zdecydowałaś - serio. Twarda jesteś
]
A guzik nie jestem , jestem miętka jak kaczuszka ....
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 17:29   #1060
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Ja tam jestem za tym, żeby pozwolić małym dziewczynkom być małymi dziewczynkami - czy to w sukience w kffiatki, czy to w stylu 'chłopczycowym'. Ja też uwielbiałam pastelowe sukieneczki i śliczne warkoczyki, a wyrosło ze mnie 'dziwadło' w pasku z nabojami wokół bioder.

(no, może teraz nieco grzeczniejsze i bardziej zachowawcze dziwadło... ale nadal dziwadło. )
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 19:43   #1061
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem presji społecznej i guzik mnie obchodzą święta - ot, jeden dodatkowy dzień, kiedy nie trzeba iść do pracy.

Natomiast mnie samej jest przyjemnie mieć czyste okna, firanki, podłogi i wszystko inne, w otoczeniu czego przebywam. Służby nie posiadam, więc mam wybór: mieszkać w syfie albo się uchetać.
Ale w miarę możliwości można sobie tę robotę trochę na raty rozłożyć, niekoniecznie w jeden weekend i okna i drzwi i żyrandole i od razu człowiek mniej zmęczony





Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ewuś, pokrewna duszyczko, mam włąsnie identiko, piona!







Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Cudo, uwielbiam taki kolor!

Aileenn, jeśli już to z samą amlą lub bez niczego. Podobno dodanie cytryny podbija czerwienie. Czytałam też coś o sproszkowanej papryce i hibiskusie ale mnie akurat interesował pomarańcz więc nie zgłębiałam tematu.

Obecnie przynajmniej kolor włosów mnie zadowala... za to z podkładami mam problem. Czuję to badziewie na twarzy, no! Chyba się odzwyczaiłam. Tzn. CB czuję, Lumiere już nie, jak żyć skoro wycofane

Didka zabiła mnie wczoraj informacją, że nie chce już nosić t-shirtów z napisami/obrazkami bo to dla chłopców, teraz chce pastelowe sukienki w kffiatki. I żeby ją ładnie czesać. Czymajcie mie




To się musiało tak skończyć teraz musisz czekać aż wyrośnie


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad bólu guowy i ogólnego zdechu

Ale co miałam zrobić jak mi Śnieżka zaczęła sama myć okna i domagać się razem z małżem uprania firanek (oboje uczuleni na kurz) nie było wyjścia

dasz radę

też mam wysyp syfów nie wiem czemu dużych i okazałych



to było nieuniknione , przyszedł okres księżniczki i różnicowania płci

niech ta wiosna wreszcie przyjdzie bo na śpiączkę umrę
No jak to od domowników presja to faktycznie ciężka sprawa ale możesz zrobić tylko tyle ile jest konieczne
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:30   #1062
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Pastelowe sukienki w kfiatki - uch... Ale jest duża szansa, że z tego wyrośnie
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
To się musiało tak skończyć teraz musisz czekać aż wyrośnie


Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Ja tam jestem za tym, żeby pozwolić małym dziewczynkom być małymi dziewczynkami - cz y to w sukience w kffiatki, czy to w stylu 'chłopczycowym'. Ja też uwielbiałam pastelowe sukieneczki i śliczne warkoczyki, a wyrosło ze mnie 'dziwadło' w pasku z nabojami wokół bioder.
Jestem elastyczna - póki nie nalega na róż od stóp do głów - sama się wkręciłam w te sukieneczki i warkoczyki i nakupiłam jej białych ciuchów w łączkę
Też miałam fazę na taki pasek! Ale nie udało mi się dorwać więc nosiłam pas z łańcucha rowerowego
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 21:44   #1063
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Łojezu, pasków z nabojami to ja miałam chyba z sześć W różnych kolorach, długościach... później wyrosłam z ubierania się na blackmetalowo (ale miłość do muzyki została) i tak pasy wylądowały na samym dnie szafy.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 22:43   #1064
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIX

boszsz, ale się skrzywdziłam dziś perfumami...
wiosna to zuo... nie mogę ze sobą wytrzymać, a do rana jakoś muszę

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Co to jest cnd?
Dziś kupiłam olej z pachnotki zobaczymy jak będzie...
Dzięki
cena na do widzenia
15 z 25zł

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Cudo, uwielbiam taki kolor!

Didka zabiła mnie wczoraj informacją, że nie chce już nosić t-shirtów z napisami/obrazkami bo to dla chłopców, teraz chce pastelowe sukienki w kffiatki. I żeby ją ładnie czesać. Czymajcie mie
1. ponad 2 lata go spierałam przechodząc przez najpaskudniejsze odcienie

2. moja sama sięgnęła po rockowe ciuchy, po długiej fazie nazwanej 'królowa badziewia', kiedys oczy jej się świeciły do wszystkiego co fioletowe i błyszczące

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Piękne te miedziaki
A sobie dlatego mieszałam z rubiną, żeby jednak miedzi uniknąć
dzięki
u mnie czerwień to była życiowa porażka, musiałam obiecywać, że więcej sobie tego nie zrobię
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 07:18   #1065
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
boszsz, ale się skrzywdziłam dziś perfumami...
wiosna to zuo... nie mogę ze sobą wytrzymać, a do rana jakoś muszę



cena na do widzenia
15 z 25zł



1. ponad 2 lata go spierałam przechodząc przez najpaskudniejsze odcienie

2. moja sama sięgnęła po rockowe ciuchy, po długiej fazie nazwanej 'królowa badziewia', kiedys oczy jej się świeciły do wszystkiego co fioletowe i błyszczące



dzięki
u mnie czerwień to była życiowa porażka, musiałam obiecywać, że więcej sobie tego nie zrobię
Jakimi perfumami tak się skrzywdzilas?


Dobry
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 08:37   #1066
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LIX

Dobry
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:51   #1067
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Och, tak, a dla mnie ten ostatni - przesieka.
A wiesz, że to dla mnie nie jest impresjonizm? tzn wiem, co masz na myśli - ale może tu dochodzę do sedna problemu, bo dla mnie to niemal hiperrealizm.
Raz przypadkiem się okazało, że inaczej widzę kolory, dziwnie mi się zrobiło



nie mogę tego czytać... bo się pod ziemię zapadnę
1. Zgadzam się, acz nie wiem, czy słusznie to postrzegam. Impresję widzę w liściastych nad jeziorkiem, natomiast "moje" paprocie w iglastym to już właśnie realizm, jakbym na zdjęcie patrzyła, tylko przez ciut źle dobrane okulary.

2. Oj tam, najwyraźniej jesteś tym, kim ja - niepieczącą

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł baru snad nawrotu syfów ... O mały włos się nie złamałam i nie zakupiłam filuidu erisa zima .... Dobrze że są testery, jednak fluid na krosty u mnie nie przejdzie niestety .... Skazana jestem na chodzenie z pryszczami w szak nic tak nie odmładza jak trądzik ...

No i jutro sądny dzień , ierwszy dzień stażu na oddziale w hoszpicjum jakoś nie wiem jak to przeżyję
1. , Niby Gosh Exceptional daje radę, ale faktycznie, nie będziesz się czuła komfortowo, a fluid to dziad, więc trzeba się uzbroić w nieprzyzwoite dozy dystansu i zlewki

2. Osz kurka, obojętnie jak to przeżyjesz, pamiętaj, że i tak jesteś wielka, bo coś takiego robisz. Inicjatywa godna najgłębszego podziwu i pochwały. A to tylko pierwszy dzień, zazwyczaj z czasem jest lepiej, tylko zderzenia, inicjacje bywają bolesne, zwłaszcza w takiej dziedzinie. Chyba liczy się Twoje podejście do tematu.

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja jadę na święta do rodziców więc tym bardziej nie mam motywacji ale nawet jakby mi się miał tłum gości na chatę zwalić to na pewno bym z tego powodu specjalnie okien nie myla ani firanek nie prala
Jeszcze nigdy od kiedy jestem na swoim nie zdarzyło mi się specjalnie sprzątać na święta, duże porządki robię jak mnie nagła wena najdzie, czyli ostatnio nigdy sprzątam na bieżąco tylko
Jednak mam fisia na punkcie czystych podłóg (Siostro Win, czytasz to? Czujesz mój oddech na plecach ) bo uwielbiam chodzić boso.

Niemniej owa presja społeczna to jest wstrętne i podłe zachowanie, to jakby człowiek człowiekowi wilkiem był

Parabell - a kurde jak już "musisz" mieć te okna umyte, bo chcesz mieć święty spokój od ludzi-wilków, to nie wzięłaś pod uwagę zlecenia tego komuś? U mojej Mam kobitki aż chodzą i proszą się o robotę, żeby trochę kasy im wpadło do kieszeni. Proszą o polecenie komu etc. Za 5 okien na osiedlu w małym mieście biorą około 45 zł. Oczywiście są też takie co biorą 100, ale no Mama wie kto jest kto, i daje zarobić tym co bardziej jakby potrzebują. W stolicy to pewnie drożej, ale może niekoniecznie jakoś kosmicznie drożej w relacji do zarobków?
Moja Mam ma dwie takie "stałe" babki.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Ja tam jestem za tym, żeby pozwolić małym dziewczynkom być małymi dziewczynkami - czy to w sukience w kffiatki, czy to w stylu 'chłopczycowym'. Ja też uwielbiałam pastelowe sukieneczki i śliczne warkoczyki, a wyrosło ze mnie 'dziwadło' w pasku z nabojami wokół bioder.

(no, może teraz nieco grzeczniejsze i bardziej zachowawcze dziwadło... ale nadal dziwadło. )
Pięknie powiedziane, zgadzam się!

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-03-22 o 10:48
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:57   #1068
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Dobry!
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:26   #1069
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Jakże przez pare ostatnich dni była senna i ospała, tak dzisiaj jak ręką odjał - wczoraj sobie pouzywałam na malza urodzinach - winko, tort i teraz myslę, czy to po prostu nie miałam za mało cukru w organiźmie wczesniej i stad ospałość?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:33   #1070
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Ja też mam cukrowy problem, ale u mnie to raczej nadmiar.

Dziewczyny, co powiedziałybyście przyjaciółce z rakiem piersi? Wczoraj się dowiedziałam i nawet nie wiedziałam co powiedzieć, jak zareagować... to taka strasznie niezręczna sytuacja.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:38   #1071
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Nie wiem, co bym powiedziała..... Chyba bym po prostu wytuliła ją w pierwszej kolejnosci ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:44   #1072
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

No to wytuliłam bardzo, pomacałam pierś i rzeczywiscie - jest guz jak byk! No to mówię że przecież to nie wyrok, że wszystko będzie dobrze, ale i tak to jakoś tak... niezręcznie.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:47   #1073
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

I dobrze zrobiłas. Bo taka sytuacja ze człowiek nei wie jak i co zrobic powiedziec, aby było dobrze. Chyba nie ma takich słow jednak
Mam nadzieje, ze Twoja kolezanka z tego wyjdzie!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:50   #1074
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co powiedziałybyście przyjaciółce z rakiem piersi?
O rany, nie wiem... Pewnie chciałabym od razu wiedzieć jakie są rokowania i co z leczeniem ale chyba ludzie nie chcą o tym gadać. Pocieszenia to wg mnie o kant tyłka rozbić, a znoszenie współczucia zależy od charakteru.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:20   #1075
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Jako że przyjaciółka mieszka dosłownie drzwi w drzwi, powiedziałam jej, że po prostu jestem dla niej, i zawsze może przyjść po wsparcie. W sumie nic co powiem nie zrobi wielkiej różnicy...

A tak fogle to ZNOWU mam masę sprzątania. :/ A tak mi się nie chce!
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:22   #1076
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

I dobrze powiedziałas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 13:00   #1077
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość

Dziewczyny, co powiedziałybyście przyjaciółce z rakiem piersi? Wczoraj się dowiedziałam i nawet nie wiedziałam co powiedzieć, jak zareagować... to taka strasznie niezręczna sytuacja.
Ja jestem typem, który i potrzebuje i oferuje tego typu treści co Red. Konkrety, rozmowa o konkretach, ale zdaję sobie sprawę, że czasem potrzebne jest wysłuchanie, zrozumienie i wyściskanie. To też zalezy od naszej relacji z tą osobą.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O rany, nie wiem... Pewnie chciałabym od razu wiedzieć jakie są rokowania i co z leczeniem ale chyba ludzie nie chcą o tym gadać. Pocieszenia to wg mnie o kant tyłka rozbić, a znoszenie współczucia zależy od charakteru.

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Jako że przyjaciółka mieszka dosłownie drzwi w drzwi, powiedziałam jej, że po prostu jestem dla niej, i zawsze może przyjść po wsparcie. W sumie nic co powiem nie zrobi wielkiej różnicy...
Ano wielkiej nie zrobi, ale jeśli ktoś potrzebuje i woli przyjaciela, kumpla do wyżalenia, wygadania się, może wypłakania nawet, zamiast psychologa, to wówczas robi dużą różnicę, mieć kogoś takiego a nie mieć.

Niemniej spotkałam osoby, który chcą być sam na sam z chorobą.

Nie wiem, czy warto mówić takiej osobie o tym, że się zna przypadki całkowicie wyleczone, tzn wiadomo, będące pod lupą do końca życia, ale uwolnione od nowotworu, gdyż naturalną reakcją jest kontra w postaci przypadków niestety nieoptymistycznych. Natomiast ja znam osobiście kilka kobiet,w tym jedną młodą, po całkowitym wyleczeniu r. piersi i jakoś tak mi mimo wszystko dodaje otuchy fakt, że jednak może się udać komuś wieść normalne życie. Ta najmłodsza, po 30stce urodziła dwie zdrowe córki i w ogóle ma się rewelacyjnie. Mówię o tym, bo jedna z tych kobiet to moja najbliższa rodzina, i takie pozytywne scenariusze dają mi nadzieję, zawsze to coś. Choć jestem z natury najczarniejszym pesymistą.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-03-22 o 13:02
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 17:24   #1078
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Ja go w takim razie podzielam Nie jest popieprzony, jest właśnie bardzo dobry! Masz piękne rysy, hipnotajzin oczy, olśniewającą cerę. Jesteś jednym z nielicznych przypadków, że gdy nie patrzę Ci w oczy, to gapię się na cerę
Przyznaję, że na cerę nie narzekam i swój kolor oczu lubię.
Co do reszty... Myślę, że mnie lubisz i widzisz moje zalety. Ja też przysięgłabym, że nie masz żadnych, ale to żadnych wad. Pewnie jakieś masz, ale jesteś zbyt sympatyczna, bym była w stanie je zauważyć.


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
w te 10 kilo nie wierzę, bo 10 kilo zawsze widać, szczególnie na szczupłej osobie - a na Tobie nic nie widać, a w spodniach byłaś wtedy
Bo się maskuję. Co mam Ci zdjęcie cyferblatu wagi pokazać?
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
w pudełku jest piłka do ściskania i karteczki do darcia i międlenia
Sprytne. I fajne. Choć, kiedy pomyśleć, nie rozwiązuje żadnych problemów na dłuższą metę.



Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
2.ani trochę tych rzekomych +10 nie widać
Bo wykorzystuję wyjątkowe walory swojego umysłu właśnie na to, coby widać nie było.
I trochę na to, by się pozbyć.
Co się nie uda, bo właśnie sterydy dostałam, kurde. Nie wiem, czy brać... To taki dylemat, czy wolę być gruba, czy kaszleć.

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
z impresjonistów, ostatnio zachwycałam się Turnerem na żywca
nieziemski jest
Zazdro!
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Baru, zwłaszcza rudy Baru, pomocy, bo internety tylko mnie ogłupiły
Chcę uzyskać rudość ciemną, czerwoną, może być wpadająca w brąz, byle toto miało chłodny odcień. Żadne miedzie. Jakiej henny użyć? Z amlą i jatropą? Z samą amlą? Jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę. Dawno temu używałam tylko eldu henny zmieszanej z rubiną.
Kolor wyjściowy odrobinę ciemniejszy niż na fotce.
Ja kupuję ELD kasztan. Ryszawa, ale umiarkowanie. I można zmieszać z ciemnym brązem tej samej firmy.
Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość
Sabb piękna sukienka

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ehhhhh boję się mojej reakacji na widok tych ludzi...
Pomyśl o ich reakcji na twój widok. Wiesz ile dobrym troskliwy człowiek może zmienić?

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co powiedziałybyście przyjaciółce z rakiem piersi? Wczoraj się dowiedziałam i nawet nie wiedziałam co powiedzieć, jak zareagować... to taka strasznie niezręczna sytuacja.
A już wie, ze rak? Czy tylko, ze ma guza? Miała biopsję? Ma skierowanie na zabieg? Guz boli, czy nie?
Po większość guzów piersi to włókniaki i nie są złośliwe.
A nawet jeśli po wycięciu (bo bada się materiał zwykle dopiero po wycięciu, więc jestem przekonana, że Twoja przyjaciółka NIE WIE, czy ma raka) okaże się złośliwy to i tak powiedzmy sobie wprost: lepiej stracić pierś, niż żołądek, płuco czy nogę. Rak piersi to najfajniejszy rak, jakiego można mieć. Nic nie robi. Cycki są i tak zbędne. Wiem, co mówię, bom po. I żyję. I tak zostanie.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 17:32   #1079
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Była u lekarza, dopiero 31go ma wizytę w klinice piersiowej - ale jest ten guz, jest jak byk (wiem, bo macałam), twardy i bolesny - pacha też ją boli. Eh bidna dziewczyna, ona ma takie problemy ze zdrowiem, że szok (od lat chodzi o lasce) i teraz jeszcze to.
Niby czytałam o raku piersi i wiem, że to nie wyrok, ale z drugiej strony rozumiem, że dla niej to szok, panika, strach... i w dodatku to czekanie na wizytę też musi się jej strasznie dłużyć.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 17:39   #1080
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Była u lekarza, dopiero 31go ma wizytę w klinice piersiowej - ale jest ten guz, jest jak byk (wiem, bo macałam), twardy i bolesny - pacha też ją boli. Eh bidna dziewczyna, ona ma takie problemy ze zdrowiem, że szok (od lat chodzi o lasce) i teraz jeszcze to.
Niby czytałam o raku piersi i wiem, że to nie wyrok, ale z drugiej strony rozumiem, że dla niej to szok, panika, strach... i w dodatku to czekanie na wizytę też musi się jej strasznie dłużyć.
No to mam dla Ciebie dobrą nowinę. Jak bolesny, to niewielka szansa, że rak. Rak piersi zazwyczaj nie boli.
Jeśli dodatkowo wielkość i bolesność guza zależy od momentu cyklu hormonalnego to tym bardziej nie rak.

Edit:
Weź jej to powiedz, bo na panikę zawsze jeszcze będzie czas. :/
ZNAKOMITA WIĘKSZOŚĆ GUZÓW PIERSI NIE JEST ZŁOŚLIWA. Im bardziej bolesny, tym mniejsza szansa na to, że okaże się złośliwy.

Zbadać trzeba, ale warto zachować spokój. Zawsze warto.

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2016-03-22 o 17:41
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 19:43:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.