Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-17, 07:08   #2611
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Właśnie się zorientowałam,ze wczoraj wyrzucilam do śmieci łańcuszek zabezpieczający miałam pięć pudełek w pracy uznałam że mi niepotrzebne. Zostawiłam jedno z misiem a drugie-jak sadzilam zlancuszkiem-a trzy pozostałe wyrzucilam do śmieci. Dzis patrze-puste pudełko
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 09:44   #2612
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

O kurczę! Może jednak jeszcze gdzieś jest to pudełko? Sprawdzałaś w tym śmietniku? Co za pech.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 19:39   #2613
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Właśnie się zorientowałam,ze wczoraj wyrzucilam do śmieci łańcuszek zabezpieczający miałam pięć pudełek w pracy uznałam że mi niepotrzebne. Zostawiłam jedno z misiem a drugie-jak sadzilam zlancuszkiem-a trzy pozostałe wyrzucilam do śmieci. Dzis patrze-puste pudełko

Współczuje Jaki był ten łańcuszek? Śmieci w pracy już wyrzucone? Może zagadaj ze sprzątaczkami i uda się jakoś znaleźć to pudełko. Mnie się już niejeden raz zdarzyło grzebać w śmieciach w poszukiwaniu czegoś co omyłkowo wyrzuciłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 08:20   #2614
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Współczuje Jaki był ten łańcuszek? Śmieci w pracy już wyrzucone? Może zagadaj ze sprzątaczkami i uda się jakoś znaleźć to pudełko. Mnie się już niejeden raz zdarzyło grzebać w śmieciach w poszukiwaniu czegoś co omyłkowo wyrzuciłam [emoji16


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
O kurczę! Może jednak jeszcze gdzieś jest to pudełko? Sprawdzałaś w tym śmietniku? Co za pech.
Wyrzucilam do miejskiego śmietnika przy przystanku autobusowym,myślałam że już szans nie ma ze tam coś jest po wyrzucilam to razem z kartonowych pudełkiem które zazwyczaj zabierają bezdomni ze składników,ale tym razem było. Pierwszy raz grzebalam w śmieciach,na szczęście to mały smietnik łańcuszek zwykły ten z wyprzedaży,Al nawet te 8 duch byłoby mi szkoda. Jedna z głównych ulic miasta

Wysłane z
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 11:35   #2615
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Wyrzucilam do miejskiego śmietnika przy przystanku autobusowym,myślałam że już szans nie ma ze tam coś jest po wyrzucilam to razem z kartonowych pudełkiem które zazwyczaj zabierają bezdomni ze składników,ale tym razem było.
No to super (bo zrozumiałam, że wygrzebałaś).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:14   #2616
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Dziewczyny czy wystawiałyście swoją biżuterię na sprzedaż? Na jakim portalu najlepiej? Olx, Allegro? Czy znacie jakieś typowo "pandorowe"?
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:19   #2617
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
No to super (bo zrozumiałam, że wygrzebałaś).
tak

Tak. Udało się. Przez ten słownik w telefonie sama już czasem nie wiem,co napisalam
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 13:53   #2618
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wystawiałyście swoją biżuterię na sprzedaż? Na jakim portalu najlepiej? Olx, Allegro? Czy znacie jakieś typowo "pandorowe"?
Grupy na fb. Pandora maniaczki, pandora pandoroholiczki. Tylko trzeba spełnić warunki regulaminu sprzedaży jakieś, wszystko jest wyjaśnione tam jak to wystawić na tych grupach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 09:07   #2619
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

właśnie zgubiłam swoja branzoletkę z Apartu z serduszkami
będę wyła cały dzień a nawet dłużej bo dostałam ją w prezencie
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 15:17   #2620
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
właśnie zgubiłam swoja branzoletkę z Apartu z serduszkami
będę wyła cały dzień a nawet dłużej bo dostałam ją w prezencie
Przykra sprawa a może wiesz mniej więcej gdzie mogłaś zgubić ?Może ogłoś na spotted swojego miasta i znajdzie się uczciwy znalazła? Ja w ten sposób kilka tygodni temu odzyskałamskórzane praktycznie nowe rękawiczki.
Kiedyś zgubiłam też portfel-w nim 400 zlotych więc sadzilam ze bez szans nikt nie odda bo zostawiłam w sklepie już tuż przed wyjsciem-ale poszłam zapytałam i okazało się ze ktoś oddał także są jeszcze uczciwi ludzie na swiecie
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 20:03   #2621
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Na szczęście znalazła się na dnie torebki... kompletne niedowierzanie.
Nie głupi ten pomysł ze spotted
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 09:16   #2622
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Chyba mam problem. W zeszły piątek robiłam zwroty części zamówień Pandora. Tzn jedno zamówienie odeslalam w całości,a z drugiego tylko jednego charmsa. Zawiodłam obie paczki do punktu tego co gwarantują darmową wysyłkę. Wczoraj otrzymałam maila z potwierdzeniem zwrotu , ale tylko jednego z jednym numerem zamówienia. Przyszła też jakaś faktura korygująca z zamówienia które oddawałam w całości. Nie wiem czy to oznacza ze tylko jedno do nich dotarło,czy jak? Po co przysylali fakture do zamowienia,ktore oddalam w calosci? nie mam potwierdzenia zwrotu tego jednego charmsa z paczki.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
Na szczęście znalazła się na dnie torebki... kompletne niedowierzanie.
Nie głupi ten pomysł ze spotted
To super

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-01-21 o 09:15
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 16:56   #2623
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Dziewczyny - moja mama dostała dwa lata temu bransoletkę z lilou. Przy normalnym użytkowaniu ona tak się zatarła, że nie widać napisu, a jak wiadomo tania nie jest, 10 razy lepiej wygląda bransoletka z allegro za 15 zł kupiona chyba 3 lata temu. Czy jest możliwość reklamacji? Paragonu już dawno nie ma

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 17:06   #2624
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny - moja mama dostała dwa lata temu bransoletkę z lilou. Przy normalnym użytkowaniu ona tak się zatarła, że nie widać napisu, a jak wiadomo tania nie jest, 10 razy lepiej wygląda bransoletka z allegro za 15 zł kupiona chyba 3 lata temu. Czy jest możliwość reklamacji? Paragonu już dawno nie ma

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Tez tak miałam, chyba po roku się starła. Poprawili mi grawer, brzydko to wyglądało


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 07:44   #2625
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny - moja mama dostała dwa lata temu bransoletkę z lilou. Przy normalnym użytkowaniu ona tak się zatarła, że nie widać napisu, a jak wiadomo tania nie jest, 10 razy lepiej wygląda bransoletka z allegro za 15 zł kupiona chyba 3 lata temu. Czy jest możliwość reklamacji? Paragonu już dawno nie ma

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
można reklamować, ale z paragonem...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 15:34   #2626
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cześć dziewczyny Uwielbiam zarówno Lilou jak i Pandorę Mam pytanie odnośnie tej drugiej firmy. Noszę bransoletkę z linii Essence, charmsy do niej (nieprzesuwające się klipsy?) są podobno nieco mniejsze niż do pozostałych bransoletek. Chciałabym sobie dokupić kilka koralików, tylko najbardziej podobają mi się te nie z kolekcji Essence. Pani w Pandorze powiedziała mi, że te większe koraliki będą się przesuwać po bransoletce. Czy któraś z Was łączyła charmsy z różnych serii? Widziałam u znajomej przesuwające się koraliki i też ładnie to wyglądało. Z kolei ona zazdrościła mi tego, że moje się nie przesuwają. Pomyślałam, że może kupię sobie na próbę jakiś koralik z innej serii (ten który mi się podoba najbardziej) i zamocuję go pomiędzy dwoma nieprzesuwającymi się klipsami, może wtedy nie będzie mi to przeszkadzać aż tak? Z pewnością te koraliki będą różnić się wielkością, stąd moje pytanie czy któraś z Was komponowała tak swoją bransoletkę (z koralików z różnych kolekcji) i jak to generalnie wygląda? Co o tym myślicie?
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 15:35   #2627
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Uwielbiam zarówno Lilou jak i Pandorę Mam pytanie odnośnie tej drugiej firmy. Noszę bransoletkę z linii Essence, charmsy do niej (nieprzesuwające się klipsy?) są podobno nieco mniejsze niż do pozostałych bransoletek. Chciałabym sobie dokupić kilka koralików, tylko najbardziej podobają mi się te nie z kolekcji Essence. Pani w Pandorze powiedziała mi, że te większe koraliki będą się przesuwać po bransoletce. Czy któraś z Was łączyła charmsy z różnych serii? Widziałam u znajomej przesuwające się koraliki i też ładnie to wyglądało. Z kolei ona zazdrościła mi tego, że moje się nie przesuwają. Pomyślałam, że może kupię sobie na próbę jakiś koralik z innej serii (ten który mi się podoba najbardziej) i zamocuję go pomiędzy dwoma nieprzesuwającymi się klipsami, może wtedy nie będzie mi to przeszkadzać aż tak? Z pewnością te koraliki będą różnić się wielkością, stąd moje pytanie czy któraś z Was komponowała tak swoją bransoletkę (z koralików z różnych kolekcji) i jak to generalnie wygląda? Co o tym myślicie?

Z tego co wiem to koraliki moments nie pasują na essence


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 21:27   #2628
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to koraliki moments nie pasują na essence
Odwrotnie. Essence nie pasują na bransoletki moments, natomiast korale momets bez problemu wchodzą na bransoletki essence.
No a to, czy taki mix będzie się podobał, to już kwestia gustu. Dla mnie bransoletki essence są zbyt cienkie i delikatne, bałabym się nakładać na nie ciężkie beadsy z "normalnych" kolekcji, może najwyżej jakieś drobne ażurki i przekładki
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 13:02   #2629
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Grupy na fb. Pandora maniaczki, pandora pandoroholiczki. Tylko trzeba spełnić warunki regulaminu sprzedaży jakieś, wszystko jest wyjaśnione tam jak to wystawić na tych grupach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 21:10   #2630
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Chodzi mi o tego typu koraliki:
http://www.pandora.net/pl-pl/product...,15/sort-by/pl

Nie jestem w stanie stwierdzić jaka to kolekcja... Ale koralik wygląda na niezbyt duży. Myślicie, że to będzie wyglądać okej? Wiem właśnie, że koraliki Essence nie pasują na wszystkie bransoletki bo właśnie są mniejsze, ale czy ten większy koralik ładnie leży na cieńszej bransoletce? Może ktoś ma swoją tak skomponowaną i chce się podzielić zdjęciem
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 21:17   #2631
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o tego typu koraliki:
http://www.pandora.net/pl-pl/product...,15/sort-by/pl

Nie jestem w stanie stwierdzić jaka to kolekcja...
Ale koralik wygląda na niezbyt duży. Myślicie, że to będzie wyglądać okej? Wiem właśnie, że koraliki Essence nie pasują na wszystkie bransoletki bo właśnie są mniejsze, ale czy ten większy koralik ładnie leży na cieńszej bransoletce? Może ktoś ma swoją tak skomponowaną i chce się podzielić zdjęciem
Kwiat jabłoni jest z kolekcji Moments.
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 13:34   #2632
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

On jest z tych większych ażurków (mniejsze są serduszka, motylki, kwiatki), ale raczej nie będzie wielkością od korali essence, może natomiast niżej zwisać, bo otwór ma z tych większych, pasujących na kolczyki
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 08:02   #2633
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Stasznie tu cicho.
Wlasnie na Fugart wyswietlila sie informacja,ze z okazji walentynek rozdawane sa kody rabatowe za zakupy za 499zlotych -bon 100 zlotych a za zakupy za 999 -200 zlotych. Szalu nie ma,ale moze komus sie przyda. Ja mam ochote na dwa klipsy ale one sa za 249 sztuka wiec wychodzi za 498,to nawet nie wtchodzi -100 zlotych. Slabo
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 10:30   #2634
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Stasznie tu cicho.
Wlasnie na Fugart wyswietlila sie informacja,ze z okazji walentynek rozdawane sa kody rabatowe za zakupy za 499zlotych -bon 100 zlotych a za zakupy za 999 -200 zlotych. Szalu nie ma,ale moze komus sie przyda. Ja mam ochote na dwa klipsy ale one sa za 249 sztuka wiec wychodzi za 498,to nawet nie wtchodzi -100 zlotych. Slabo
Myślę, że wszyscy udzielają się na grupie fb. Może i Ty do nas dołączysz?
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 10:35   #2635
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Myślę, że wszyscy udzielają się na grupie fb. Może i Ty do nas dołączysz?
Ktora to grupa,bo wiem,zejest kilkaale kazda zamknieta
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 10:48   #2636
Akwamarynowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Dzień dobry dziewczyny. Również jestem zainteresowana grupą na fb, ale wygląda na to, że w cale nie jest tak łatwo się do niej dostać. Obserwuję was na wizażu od kilku tygodni ponieważ przymierzam się do zakupu swojej pierwszej Pandory. Wiele nauczyłam się przeglądając forum, ale nie często jednak ktoś tutaj się udziela. W której grupie na fb jest większość z Was? I jak się tam dostać, ponieważ wiem, że do niektórych nie jest tak łatwo. Dlatego podpinam się do pytania pani wyżej. Pozdrawiam, Ewelina
Akwamarynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 11:10   #2637
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Ja zostałam z jednej wyrzucona nawet nie wiem za co bo napisałam tam tylko kilka komentarzy. Jest ostra selekcja, jedna z grup jest zamknięta do lutego chyba. Są dwie znane mi grupy, pandoroholiczki i pandoromaniaczki. Wyrzucili mnie z pandoromaniaczek, atmosfera tam jest bardzo napięta wieczne jakieś podejrzenia i węszenie spisków. Cześć dziewczyn jest zżyta ze sobą i gadają w większości między sobą tylko. Takie trochę towarzystwo wzajemnej adoracji. Niedługo się zakiszą we własnym sosie, ale kolekcje mają cudowne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 16:51   #2638
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Akwamarynowa Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny. Również jestem zainteresowana grupą na fb, ale wygląda na to, że w cale nie jest tak łatwo się do niej dostać. Obserwuję was na wizażu od kilku tygodni ponieważ przymierzam się do zakupu swojej pierwszej Pandory. Wiele nauczyłam się przeglądając forum, ale nie często jednak ktoś tutaj się udziela. W której grupie na fb jest większość z Was? I jak się tam dostać, ponieważ wiem, że do niektórych nie jest tak łatwo. Dlatego podpinam się do pytania pani wyżej. Pozdrawiam, Ewelina
Witaj, ja dzisiaj zostałam przyjęta do Facebookowej grupy, mam nadzieję, że zaaklimatyzuję się w niej na stałe i przy okazji nie zbankrutuję, bo widzę,że dziewczyny ciągle coś oferują do sprzedaży Na razie waham się, czy skorzystać z tej akcji walentynkowej, czy jednak odpuścić. Gdyby od 498 naliczyłoby mi -100 to bym kupiła, ale tak-brakuje mi 2 złotych
Jestem dosyć świeżą fanką Pandory (bransoletkę kupiłam we wrześniu, ale jeśli masz jakieś pytania,to jeśli będę wiedziała, to Ci odpiszę

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Ja zostałam z jednej wyrzucona nawet nie wiem za co bo napisałam tam tylko kilka komentarzy. Jest ostra selekcja, jedna z grup jest zamknięta do lutego chyba. Są dwie znane mi grupy, pandoroholiczki i pandoromaniaczki. Wyrzucili mnie z pandoromaniaczek, atmosfera tam jest bardzo napięta wieczne jakieś podejrzenia i węszenie spisków. Cześć dziewczyn jest zżyta ze sobą i gadają w większości między sobą tylko. Takie trochę towarzystwo wzajemnej adoracji. Niedługo się zakiszą we własnym sosie, ale kolekcje mają cudowne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O mamo
Jak mnie wyrzucą to trudno, może się nie powieszę przez to
Jak czesto czyscicie swoje bransoletki? Uzywacie tych Pandorowych sciereczek?bo ja regularnie,co miesiac ja czyszcze ta szmatka i niestety ciagle na tej szmatce sa czarne slady. To normalne? Branso zdejmuje do mycia,czasem sie zachlapie gdzies przy myciu naczyn czy rak lekko,ale to wszystko

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-02-06 o 19:30
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 06:46   #2639
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Czysciłam raz po 2 miesiącach od zakupu. Noszę bransoletkę non stop, nie ściągam jej pod prysznicem nawet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 08:13   #2640
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Ja zostałam z jednej wyrzucona nawet nie wiem za co bo napisałam tam tylko kilka komentarzy. Jest ostra selekcja, jedna z grup jest zamknięta do lutego chyba. Są dwie znane mi grupy, pandoroholiczki i pandoromaniaczki. Wyrzucili mnie z pandoromaniaczek, atmosfera tam jest bardzo napięta wieczne jakieś podejrzenia i węszenie spisków. Cześć dziewczyn jest zżyta ze sobą i gadają w większości między sobą tylko. Takie trochę towarzystwo wzajemnej adoracji. Niedługo się zakiszą we własnym sosie, ale kolekcje mają cudowne.
ja należę do obu, one nie są tajne, są zamknięte... z tego co pamiętam to żadnej szczególnej selekcji nie ma, ale jest odsiew, osoby mało udzielające się są usuwane. Dlaczego? Nie wiem.... może dlatego, że na obu grupach jest bardzo dużo członków, więc co jakiś czas adminki usuwają tzw. martwe dusze; poza tym można wylecieć za sprzedaż podróbek. O innych przypadkach wylotów nigdy nie słyszałam.
A podrób sporo się trafia, niestety (nie oszukujmy się, handluje się tam dużo) i ciągle jakieś awantury o to są właśnie i niesnaski...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-17 22:53:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.