Yorkshire terrier, york - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 21:59   #1441
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Mój piesek skończył 8.09 3 miesiące, i jest ze mną od miesiąca, a kąpałam go już 3 razy Miał tylko 2 szczepienia, ponieważ był szczepiony pierwszy raz w wieku 10 tygodniu. Podobnie jak ty wcześniej miałam pytania dotyczące kąpieli, ale wiele osób mi rozwiało wątpliwości. Wiele osób, które miały szczenięta kąpało nawet pieski w wieku 8 tygodni. Więc wg mnie śmiało możesz go wykąpać. Bo w zasadzie, im wcześniej zaczniesz przyzwyczajać pieska do pielęgnacji tym lepiej, zwłaszcza że to rasa wymagająca codziennej pielęgnacji.
Ja swojego psa zaczęłam wyprowadzać 4 dni po 2 szczepieniu, czyli tak jak w twoim przypadku po 3 szczepieniu. Kwarantanna jest potrzebna, ale jeśli wyprowadzałaś pieska przez ten miesiąc i niczego nie złapał, to jest dobrze. Ja zastosowałam kwarantannę - 14dni, czyli do następnego szczepienia, i jeszcze 4 dni po szczepieniu, ponieważ tak zalecił mi weterynarz.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 09:29   #1442
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Mam już dość mój piesek ma już prawie 3 miesiące i nadal sika w domu owszem na dworzu też się wysika i zrobi kupę, ale w domu też nie wiem już jak mam z tym walczyć. W domu mam maty pieluchowe rozłożone, to czasem wysika się a czasami na podłogę
chwale go na dworzu, krzycze w domu... a to nic nie daje
pomocy
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 09:36   #1443
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Kochana, przecież to jeszcze malutki szczeniak On się stopniowo wszystkiego nauczy, nie możesz wymagać od niego aż tyle. Do tego nie możesz na niego krzyczeć. Stanowczym głosem mów - nie dobry pies, nie wolno, ale nie krzycz. Na mojego skutkowało zabranie zabawek. I przede wszystkim musisz uzbroić się w cierpliwość. Nawet ponad rocznym pieskom zdarza się nasiusiać w domu.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 11:16   #1444
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Mam już dość mój piesek ma już prawie 3 miesiące i nadal sika w domu owszem na dworzu też się wysika i zrobi kupę, ale w domu też nie wiem już jak mam z tym walczyć. W domu mam maty pieluchowe rozłożone, to czasem wysika się a czasami na podłogę
chwale go na dworzu, krzycze w domu... a to nic nie daje
pomocy

http://www.dog.com.pl/porady_behawioryzm_psy.shtml

http://pies.onet.pl/186,nauka_czysto..._artykuly.html
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 00:29   #1445
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Mam już dość mój piesek ma już prawie 3 miesiące i nadal sika w domu owszem na dworzu też się wysika i zrobi kupę, ale w domu też nie wiem już jak mam z tym walczyć. W domu mam maty pieluchowe rozłożone, to czasem wysika się a czasami na podłogę
chwale go na dworzu, krzycze w domu... a to nic nie daje
pomocy

Znam ten ból
Moja Mała najczęściej robiła siusiu w jednym pokoju na dywanie ( skutek dywan wyrzucony), ale od kiedy zaczęłam zamykać drzwi do pokoju cwaniara siusiała pod drzwi, położyłam jej pod tymi zamkniętymi drzwiami jakiś stary ręcznik i od tej pory nawet jak drzwi są otwarte to ona siusia na podkład który leży pod tymi drzwiami

Spróbuj w ten sposób
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 17:36   #1446
eWuUsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

nie przejmuj sie wyrośnie z tego tez byłam załamana kiedy moja mała suczka, maltańczyk w wieku kilku miesięcy wciąż sikała w domu, ale w końcu sie oduczyła u małych piesków często są problemy z nauką czystości bo mają małe pęcherze. nie zapominaj tylko aby regularnie go wyprowadzać i dawać nagrodę kiedy załatwi swoje potrzeby we właściwym miejscu
__________________
11.08.2012
nasz dzień
eWuUsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 10:46   #1447
adebc7c7822f2e3c1e97d50b6509c6a2a15b95e0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Mam już dość mój piesek ma już prawie 3 miesiące i nadal sika w domu owszem na dworzu też się wysika i zrobi kupę, ale w domu też nie wiem już jak mam z tym walczyć. W domu mam maty pieluchowe rozłożone, to czasem wysika się a czasami na podłogę
chwale go na dworzu, krzycze w domu... a to nic nie daje
pomocy
Też miałam ten sam problem .
Mój piesio sikał na dywan nawet po powrocie ze spaceru.
Próbowałam preparatów odstraszających psa i preparatów do nauki sikania ,kupowałam też maty.
Wzięliśmy się na sposób i wszyscy domownicy (a jest nas czwórka)zaangażowaliśmy się w naukę sikania naszego pupila.
Rozkładaliśmy mu szmatkę ze starego ręcznika i czasami jedna osoba dawała pieskowi miskę do picia z wodą (to zależy czy pies pił wcześniej, czy nie).Chodzi o to , by mu się zachciało siusiu J
Czekaliśmy parę minut i kiedy widzieliśmy , że pieskowi chce się siusiu wydawaliśmy komendę : Na szmatkę albo na szmatę (brzydko , ale krócej)lub mówiliśmy pełnym zdaniem : Siku na szmatę/szmatkę.
Wszyscy siadaliśmy na podłodze wokół szmatki i pilnowaliśmy ,żeby pies nie wydostał się z tego koła na dywan.
Próbował się przedostać , ale zawsze któreś z nas go łapało i stawiało ponownie w kole (cały czas powtarzając tą samą komendę).
Walczył z nami dobre parę dni , parę razy udało mu się wydostać i siknął na dywan - wtedy mówiliśmy podniesionym głosem : Niedobry pies.
Jego walka była taka ,że nawet wściekał się parę razy i z całej siły pchał się w różne małe zakamarki , które dostrzegł gdzieś pomiędzy nami.
Możecie też wykorzystać małe meble(jak w naszym przypadku - stawialiśmy pufy między nami).Chodzi o to , by pies nie miał do dyspozycji całego pokoju ,a przede wszystkim dywanu na wysikanie się .
Musicie być naprawdę cierpliwi .Może to nawet potrwać kilka dni, a może i dłużej.
Obecnie nasz piesek ma rok i szmatkę ma zawsze w łazience.
Gdy chce siusiu to siada pod drzwiami i czeka ,aż mu się je otworzy , sam idzie prosto do łazienki i załatwia swoje potrzeby prościutko na szmatkę . Nawet gdy wychodzimy gdzieś na dłużej i zostawiamy mu szmatkę w pokoju – nigdy jeszcze na nią nie nasikał.Nauczył się , że ma sikać na szmatkę w łazience , a nie w pokoju , ale zostawiamy mu ją na wszelki wypadek.
Jestem z niego dumna.
Teraz ma zrobioną specjalnie dla niego taką blaszkę ,która ma spód na który kładziemy szmatkę i ma tez pionową ściankę dzięki której nasz pupil może nawet sikać z podniesioną nogą.
Życzę wytrwałości i mam nadzieję ,że komuś przydadzą się moje rady i oczywiście te rady nie zwalniają nas z wychodzenia z naszymi pupilami na spacery J

Jeszcze jedna rada .
Uczcie wasze pupilki komend, zwłaszcza młode szybko łapią komendy i zawsze je nagradzajcie jakimś przysmakiem .
Mój jedną komendę uczył się ok. dwa dni.
W pierwszy dzień ok. 2-3 razy po ok.10 minut(uczyli go różni domownicy)
Najpierw mu pokazywałam jak ma ją robić po kilkanaście razy i za każdym razem mówiłam: Dobry pies i dostawał ziarenko karmy lub inny przysmak.
Na drugi dzień już tylko kilka razy mu przypomniałam jak ma wykonać daną komendę i w ten sam dzień wykonywał ją już sam .
Możecie kupić karmę inną niż ta ,którą je wasz piesek na co dzień i wykorzystujcie ją jako nagrody.
Zawsze to wychodzi trochę taniej niż jakiś drogi przysmak, który oczywiście też możecie dawać pieskowi w nagrodę na przemian z karmą.
A uwierzcie mi - musicie mieć sporo tych nagród przy nauce komend.
Pozdrawiam.

Edytowane przez adebc7c7822f2e3c1e97d50b6509c6a2a15b95e0
Czas edycji: 2011-09-29 o 10:48
adebc7c7822f2e3c1e97d50b6509c6a2a15b95e0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 18:31   #1448
asiap42
Przyczajenie
 
Avatar asiap42
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Posiadam w domu 3 Yorki i niedawno zakończyliśmy hodowlę tych wspaniałych psiaków. Szczególny problem w naszym małym stadku widnieje w Tatusiu wszystkich szczeniaków, gdyż nie możemy go oduczyć zaznaczania 'terenu'. Uważa on że jest panem świata i siusia gdzie tylko popadnie, a jak jest wściekły na jakiegoś domownika to potrafi zaznaczyć nawet poduszkę na łóżku. Próbowaliśmy już chyba wszystkiego, ale to na nic bo jak idzie na dwór i się załatwi to wróciwszy do domu od razu nasika na jakieś drzwi Chyba nie ma na to rady
asiap42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 08:53   #1449
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asiap42 Pokaż wiadomość
Posiadam w domu 3 Yorki i niedawno zakończyliśmy hodowlę tych wspaniałych psiaków. Szczególny problem w naszym małym stadku widnieje w Tatusiu wszystkich szczeniaków, gdyż nie możemy go oduczyć zaznaczania 'terenu'. Uważa on że jest panem świata i siusia gdzie tylko popadnie, a jak jest wściekły na jakiegoś domownika to potrafi zaznaczyć nawet poduszkę na łóżku. Próbowaliśmy już chyba wszystkiego, ale to na nic bo jak idzie na dwór i się załatwi to wróciwszy do domu od razu nasika na jakieś drzwi Chyba nie ma na to rady
Jest ochraniacz mechaniczny w postaci opaski przeciw znaczeniu terenu np takie http://www.your-fashion.pl/index.php...id=27&Itemid=1

Podstawa do nauki załatwiania się na dworze to wyczyścić zabrudzane miejsca specjalnym preparatem rozkładającym mocz.
__________________


Edytowane przez winogronek
Czas edycji: 2011-10-01 o 08:56
winogronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 14:29   #1450
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

dziewczyny czy wasze yorki też popuszczają gdy się cieszą?
Moja Nikusia za każdym razem jak ktoś wchodzi do domu nowy to ze szczeście potrafi się posiusiać ehhh
ale normalnie to juz dawno nauczona, że swoje potrzeby załatwia na dworzu, ale z tym sikaniem ze szczęścia to nie wiem co jest grane...
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 15:53   #1451
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

to z emocji i nie ma nic wspólnego z takim normalnym sikaniem
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 20:13   #1452
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wasze yorki też popuszczają gdy się cieszą?
Moja Nikusia za każdym razem jak ktoś wchodzi do domu nowy to ze szczeście potrafi się posiusiać ehhh
ale normalnie to juz dawno nauczona, że swoje potrzeby załatwia na dworzu, ale z tym sikaniem ze szczęścia to nie wiem co jest grane...
Mój Dyzio posikiwał sie na widok nowych osób, ze szczęścia jak był mniejszy. Tak do 2 lat jeszcze mu się zdarzało. Teraz ma 3 lata i siusia czasami tylko na widok obcych dużych psów To normalne i nic złego się nie dzieje.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 21:22   #1453
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

mam nadzieje, że mojej psince to przejdzie

Mam jeszcze jedno pytanie, od ktorego miesiaca wasze suczki dostaly cieczke? moja ma juz 9 miesiecy i jeszcze nic... czy powinnam sie nie pokoić? iść do weterynarza?
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 08:47   #1454
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
York wyrzucony przez okno!!!

http://faktyoswiecim.pl/index.php/fa...-stalej-opieki

Z II piętra w Oświęcimiu został wyrzucony piesek, rasy York! Miał już operację i żyję!!! Jednak teraz potrzebuje opieki, stałego domu i niestety... pieniędzy na rehabilitację i lekarstwa!

Jeśli ktoś jest w stanie wesprzeć pomoc dla Biedaka, polepszyć jego dotychczasowe życie - każda pomoc się liczy. Nawet 20zł!

Sama wysyłałam już pieniądze. Przesyłam ten link wszędzie, gdzie tylko mogę... Pomóżcie!
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 19:46   #1455
SilverCat
Raczkowanie
 
Avatar SilverCat
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: York wyrzucony przez okno!!!

co za chorzy ludzie mam nadzieje ze ten kto to zrobil rowniez zostanie wyrzucony przez okno!!!!!!!!!!
SilverCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:09   #1456
gosposia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: czy york może "załatwiać się" do kuwety??

Czemu nie, ja tak nauczyłam swojego szczeniaka załatwiać się na zewnątrz. Kupiłam sobie w sklepie wysyłkowym Psią toaletę czyli taką kuwete i codziennie przesuwałam ja bliżej drzwi wejściowych. Tak aby piesek powoli się przyzwyczajał. W końcu postawiłam ja za drzwiami. Po kilku dniach piesek już sam stał pod drzwiami jak chciał wyjść na zewnątrz aby się wysikać jeśli jesteście zainteresowani to ja znalazłam ją w tvproducts ale moze jest tez gdzie indziej
gosposia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:50   #1457
maaarikaa8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: czy york może "załatwiać się" do kuwety??

Oczywiscie ze tak

Ja w okresie kwarantanny uzywalam ( i po dzis dzien uzywam ) podkladow Czasem kupuje w zoologicznym a czasem po prostu w aptece Sa to zwykle podklady do przewijania dzieci zeby ci nie nasiusialy np. na lozeczko
Oczywiscie pies to pies i trzeba bedzie go nauczyc zalatwiania sie na dworze ( i tu akurat pojawil sie moj problem - tak mu sie dobrze siusia na mate ze nigdzie wiecej nie chce robic ) ale mysle ze taka mate dobrze jest miec pod reka. Osobiscie jesli zabieram pieska do rodziny lub znajomych i nie jestem pewna czy im nie nasiusia zawsze mata jest tym wyjsciem awaryjnym i zawsze dzialajacym.
maaarikaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 02:38   #1458
DemonDemoe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 24
Dot.: York wyrzucony przez okno!!!

Zbiórka to jedno ale...
Takim ludziom, kazałabym zapłacić KAŻDĄ złotówkę za ratowanie psiaka
Za opiekę weterynaryjną, za leki, za czas, za dojazdy... skoro są takimi psychopatami, że nie działa na nich to, że taki pies cierpi, to niech zobaczą, że krzywdzenie zwierząt zwyczajnie się NIE OPŁACA. Jak zaczną ponosić konsekwencje swoich czynów - nie tylko te karne, ale też i pieniężne! to może dotrze do nich, jak cenne jest zdrowie i życie zwierząt, za które są odpowiedzialni.
DemonDemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 20:09   #1459
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Yorkshire Terrier - Yorkomaniaczki cz. I

Cześć Wizażanki!

Miotałam się z założeniem tego wątku dosyć długo, bo wiem, że na wiZOOż'u wisi wątek dotyczący tych małych szkrabów, aczkolwiek dawno on umarł. Stwierdziłam, że fajny byłby taki wątek, w którym zgromadzą się maniaczki tejże rasy, stworzymy listę Yorkomaniaczek z datami urodzenia psiaków itp. itd. - taki nasz mały, przytulny kącik...

Mam nadzieję, że znajdzie się dużo właścicielek tych przecudnych piesków rasy York!

Osobiście jestem właścicielką mojego małego cuda - 2-miesięcznego Czabiego (Czabi). Mam go od dwóch tygodni... i jestem w nim tak zakochana, że bardziej się nie da!!! Cudak z niego totalny! Tyle śmiechu, płaczu ze szczęścia i radości podczas każdego jego ruchu - chyba nie miałam nigdy.

Więcej się wypowiem, jeśli zobaczę, że wątek zostanie przyjęty przez Was i znajdą się chętne do dzielenia się codziennymi radościami, wynikającymi z posiadania Yorka...

Patrycja
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 22:02   #1460
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Yorkshire Terrier - Yorkomaniaczki cz. I

ja się piszę! też mam takiego rozrabiaka małego w sierpniu rok będzie miał
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 23:16   #1461
SiemaszSkarbie
Rozeznanie
 
Avatar SiemaszSkarbie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 720
Dot.: Yorkshire Terrier - Yorkomaniaczki cz. I

moj "misio" Niki niedługo 3miesiące będzie miał Chociaż gryzie strasznie, nie oddam! :d
__________________
Nie można wyjść od, tak
W połowie snu i w pół marzenia

SiemaszSkarbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 06:25   #1462
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Yorkshire Terrier - Yorkomaniaczki cz. I

wątek o yorkach istnieje, nie widzę sensu, aby powstał kolejny. Rozmowy można kontynuować tu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=131219&page=41
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 11:29   #1463
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

ozywiamy ten watek ?
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 15:42   #1464
SiemaszSkarbie
Rozeznanie
 
Avatar SiemaszSkarbie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 720
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Hej, to ja bym się chciała razem z moim yoreczkiem dołączyć Niki (piesek) jutro kończy 3 miesiące Czasami popuści w domu, kiedy już nie może wytrzymać, ale z tego co mi się wydaje to wie, że to jest złe. Wychodzimy na trawę co 2h, w nocy potrafi wytrzymać ok 6h. Nauczył się już chodzić na szelkach, poprzednio kupiłam mu obroże, ale szybko ją wyrzuciłam. Nikiemu uszka zaczynają nawet już stać <dumny> A niedługo planujemy wybrać się na strzyżenie.. Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe pieski i pancie
__________________
Nie można wyjść od, tak
W połowie snu i w pół marzenia

SiemaszSkarbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 21:45   #1465
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

To i ja zgłaszam sie z 3 miesieczną dziewczynką )
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 10:10   #1466
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Witajcie
Czekamy na zdjęcia Waszych psiaków
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 19:22   #1467
sommer2006
Raczkowanie
 
Avatar sommer2006
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Leiden
Wiadomości: 111
GG do sommer2006
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

To ja też moją misią się pochwalę Bonny ma już ponad 2 latka. Jest cudowną towarzyszką, nie muszę chodzić z nią na smyczy, super się pilnuje od samego początku. Lubi jeździć ze mną wszędzie, wynika to z tego, że przez 1 rok wszędzie ze mną śmigała. Teraz troszkę rzadziej, gdyż niezbyt lubi koniska, myślę, że zwyczajnie się boi. Co do komend to jak na razie potrafi siadać i prosić. Miała już 2 mioty, niestety wszystkie szczeniaczki martwe, więc w tym roku czeka ją sterylizacja, ale to dopiero na jesień. Poza nią w domu mam jeszcze 2 yorki, Lunę i Rico- w wieku 3,5 roku. Luna ze szczęścia lubi popuścić, natomiast Rico ma lekką obsesję na punkcie piłki. Aczkolwiek wszystkie maluszki są boskie, też tak macie może, że piesio przywiązuje się tak mega do jednej osoby? Zdjęcia wrzucę jak znajdę jakieś nadające się
sommer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:27   #1468
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

A mój już ma ponad rok. Jak ten czas szybko leci
Wieeeeeele się zmieniło od mojego ostatniego wpisu na tym wątku ;D
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:40   #1469
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Zapraszam wszystkich właścicieli Yorków na forum ....
__________________
Work, but don't forget to live.

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2012-10-16 o 10:05
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 16:43   #1470
inka_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Hodowla yorków we Wrocławiu

Hej :8 orientujecie się gdzie mogłabym kupić yorka we Wrocławiu, a może macie do sprzedania? Bo szukam już od tygodnia i nie mogę znaleźć -.- Pomocy !
inka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-15 06:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.