Mikrodermabrazja diamentowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 08:31   #1
kasia1177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 107

Mikrodermabrazja diamentowa


Muszę napisać do projektu próbnego jak się wykonuje mikrodermabrazję diamentową czy któraś z Was byłaby w stanie mi pomóc?
__________________
"Świadoma praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny, uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek małżeński..." 31.12.2011
kasia1177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 17:53   #2
kosmetyczka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 10
Dot.: Mikrodermabrazja diamentowa

Cytat:
Napisane przez kasia1177 Pokaż wiadomość
Muszę napisać do projektu próbnego jak się wykonuje mikrodermabrazję diamentową czy któraś z Was byłaby w stanie mi pomóc?
Domyślam się że uczysz się jako kosmetyczka i nie wiesz jak wykonać mikrodermabrazję diamentową?Rozumiem że tego w szkole cię nie nauczą ale takie rzeczy trzeba wiedzieć.
Mikrodermabrazja diamentowa różni się od korundowej tym że ma diamentowe końcówki o różnej średnicy w zależności na której części twarzy lub ciała przeprowadzasz zabieg.Przygotowujesz twarz do zabiegu(to chyba wiesz jak) zakładasz rękawiczki jednorazowe.Mikroderm. to zabieg złuszczania naskórka więc przykładasz głowicę do skóry po ustawieniu parametrów i siły ssania w odpowiednim kierunku ją przesuwasz.Na czole od skroni do skroni ruchy poziome od lini włosów do brwi pasmo po pasmie potem pionowe czyli wychodzi kratka na czole.Policzki też w formie kratki uważając na okolicę oczu którą omijamy.Nos pionowe ruchy broda kratka.Myślę że coś z tego zrozumiesz bo się trochę naprodukowałam.
kosmetyczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 12:45   #3
kasia1177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 107
Dot.: Mikrodermabrazja diamentowa

Tak, chodzę na profil kosmetyczny, tylko z tym, że o tym jeszcze nie mówiłyśmy :/ a o zajęciach praktycznych nie wspomnę...
Dziękuję za pomoc
__________________
"Świadoma praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny, uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek małżeński..." 31.12.2011
kasia1177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 22:28   #4
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 469
Dot.: Mikrodermabrazja diamentowa

Dziewczyny pomóżcie! Byłam dzisiaj u dermatologa na mikrodermabrazji, ale po pierwsze nie poinformował mnie on czy jest ona diamentowa czy korundowa. Wiem że miał takie urządzenie zakończone taką gumową nasadką i miałam wrażenie że przysysa się to do mojej twarzy ale w niektórych momentach czułam też jakby przejeżdżał mi czymś na prawdę ostrym, wiecie może jaki to jest rodzaj tej mikrodermabrazji? Zapłaciłam za nią 180zł. Powiedział żebym za dwa tygodnie przyszła znowu i wtedy wykona mi ponownie ją plus peeling migdałowy i że po tym zabiegu (który ma kosztować 280zł!) będzie duża poprawa moich blizn potrądzikowych. Nie wiem co mam robić.... boje się że wydam pieniądze w błoto... doradźcie PROSZĘ!
mosia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 22:01   #5
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Question Mikrodermabrazja Diamentowa - sprzęt z allegro

Witam, mam w planie zakupić sprzet do mikrodermabrazji. Znalazłam na allegro kilka ciekawych (dość tanich) propozycji, m.in taka model NV-06: http://allegro.pl/4beauty-mikrodermabrazja-diamentowa-2w1-nv-06-i2389568296.html
Czy któraś z was pracowała na tym sprzecie? czy opłaca się kupić?
Szukałam opini na temat tego modelu sprzętu, ale nic nie znalazłam. Ceny mikro na allegro są dosyć niskie, ale jak od strony jakości? jaką mikrodermabrazje najlepiej kupić? dodam że mój budzet to max 1200zł.

pozdrawiam
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 14:49   #6
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa - sprzęt z allegro

Wydaję się być ok. Moim zdaniem kwestią własnej odwagi jest praca w salonie na klientkach sprzętem z allegro. Jeśli chodzi o sam serwis to moje doświadczenia nie pozwoliły by mi ryzykować cudzej twarzy sprzętem niewiadomego pochodzenia. Na takich rzeczach się nie oszczędza
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 22:55   #7
Smerfetka 24
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka 24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Creswell- Anglia
Wiadomości: 346
GG do Smerfetka 24
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa - sprzęt z allegro

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Wydaję się być ok. Moim zdaniem kwestią własnej odwagi jest praca w salonie na klientkach sprzętem z allegro. Jeśli chodzi o sam serwis to moje doświadczenia nie pozwoliły by mi ryzykować cudzej twarzy sprzętem niewiadomego pochodzenia. Na takich rzeczach się nie oszczędza

Jestem takiego samego zdania.
Wydaje mi się, że lepiej dołożyc troche pieniedzy i kupic z bezpiecznego zrodla niz potem kupowac nowy sprzet gdyby cos sie stalo lub co gorsza gdybys "uszkodzila" (nie wiem czy to nie za duze slowo) komus twarz. To by byla katastrofa....
Smerfetka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 17:10   #8
angeellina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Mikrodermabrazja Diamentowa

Czesc dziewczyny Jestem po 2 zabiegu mikrodermabrazji diamentowej. Efekty są leszcz mialam nadzieje ze będe wieksze. Czy ktoras z was wykonywala juz ten zabieg i jakie byly efekty i po ktorym zabiegu..
Moj zabieg trwal 15 minut.. w internecie czytalama ze trwa on od 30-60 min ;/ Zastanawiam się czy kosmetyczka dobrze sie przylozyla do tego... Ile trwal wasz zabieg?
angeellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 13:12   #9
_QuiaRa_
Przyczajenie
 
Avatar _QuiaRa_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa

Też byłam ostatnio na mikrodermabrazji twarzy (mojej pierwszej) i też zabieg trwał razem ze WSZYSTKIM 15 min - od położenia się do wstania. Jestem pewna, że kosmetyczki robią to byle jak tylko dlatego, że to jest z groupona. Wykupiłam pakiet 3 zabiegów, więc nie mam wyboru, pójdę na resztę.
Na razie nie ma żadnych widocznych efektów, miałam jedynie lekkie pieczenie przy nakładaniu kremu na noc przez pierwsze 2 dni i to tyle jeżeli chodzi o jakiekolwiek nowości. Ale wiadomo, że trudno mówić o jakichkolwiek efektach po pierwszym zabiegu, także dopiero osądze po tych pierwszych trzech.
Daj znać jak u Ciebie sprawa będzie się rozwijać
_QuiaRa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 17:30   #10
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa

Cytat:
Napisane przez angeellina Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Jestem po 2 zabiegu mikrodermabrazji diamentowej. Efekty są leszcz mialam nadzieje ze będe wieksze. Czy ktoras z was wykonywala juz ten zabieg i jakie byly efekty i po ktorym zabiegu..
Moj zabieg trwal 15 minut.. w internecie czytalama ze trwa on od 30-60 min ;/ Zastanawiam się czy kosmetyczka dobrze sie przylozyla do tego... Ile trwal wasz zabieg?
Masz rację. Prawidłowy zabieg mikrodermobrazji powienien trwać ok. 60 min. W tym czasie skóra jest oczyszczana, tonizowa, poddawana mikrodermobrazji i na końcu maska i krem. Tak powinien wyglądać prawidłowy zabieg mikrodermobrazji. Samo manewrowanie głowicą mikrodermabrazji powinno trwać ok. 15-20 min.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 09:08   #11
angeellina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa

We wtorek mialam wykonywany 2 zabieg... a od wczoraj pojawilo mi sie kilka pryszczy... moze nie takich duzych ale jednak..a zapewniaala mnie ze nie bedzie mi nic wychodzic po tych zabiegach.. a na twarzy mialam same blizny po pryszczach dlaczego poddalam sie mikrodermabrazji... czy to jest normalne ?
angeellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 16:51   #12
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa

Cytat:
Napisane przez angeellina Pokaż wiadomość
We wtorek mialam wykonywany 2 zabieg... a od wczoraj pojawilo mi sie kilka pryszczy... moze nie takich duzych ale jednak..a zapewniaala mnie ze nie bedzie mi nic wychodzic po tych zabiegach.. a na twarzy mialam same blizny po pryszczach dlaczego poddalam sie mikrodermabrazji... czy to jest normalne ?
Mikrodermobrazja złuszcza i oczyszcza buzię. Jeśli pod skórą "czaiły" się pryszcze do wyjścia to mikrodermobrazja przyspieszyła ich pojawienie się, bo złuszczyła skórę do tej warstwy w której były.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 15:10   #13
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa

A moim zdaniem nie do końca tak z tym czasem.

Mikrodermabrazja to po prostu peeling. Tylko lepszy, niż ten wykonywany samemu w domu, wbrew pozorom mniej inwazyjny w złym tego słowa znaczeniu(w rękach doświadczonej kosmetyczki). A efekty dużo bardziej długofalowe. I wcale ie musi samo złuszczanie trwać 15-20 minut, w końcu jaką mamy powierzchnię twarzy? Ewentualny cza może wydłużyć mikrodermarazją dekoltu i szyi, w niektórych gabinetach jakby w pakiecie z twarzą, ale raczej nie na kupony grouponowe.

I jak to do peelingu, skóra powinna być czysta, a po fakcie zaopiekowana odpowiednią maseczka. Nie wymaga to 60 minut, a długość zabiegu to raczej działanie na subiektywne odczucia dopieszczenia Klientki.
Chodziłam na takie zabiegi i "normalnie" i z grouponów, efekt był dokładnie ten sam

Podrażnienia mogą wystąpić, ale łatwo ustępujące.
Wyskoczenie krostek, może być wina także osoby, która miała zabieg - sama znam to uczucie przemożnej chęci dotykania gładziutkiej buzi krótko po zabiegu, a jak wiadomo łapki nie do końca często sterylne.

Natomiast nie znam innego zabiegu, które tak dobrze robi na cerę, zarówno tłustą, jak i suchą i inne pośrednie, pięknie rozjasnia, wyrównuje skórę i jej koloryt, napina itd. - skóra jak nowa.
Znakomicie wpływa też na wchłanialność używanych produktów, choć oczywiście trzeba z nimi uważać.
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 08:15   #14
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
MIKRODERMABRAZJA diamentowa NA PLECY

Witam,

mam pytanie wczoraj dzwoniłam do kosmetyczki zapytanie o

mikrodermabraziję diamentową na plecy:

W słuchawce słyszałam śmiech, i to taki naprawdę jak bym nie wiem o co

pytała,

Zapytałam o cenę, znowu śmiech chyba jakaś dziwna jestem...


Chciałam mikrodermabrazję na blizny po trądziku, żeby wyrównało mi

koloryt, ile powinno się stosować takich zabiegów i z jaką częstotliwością?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 20:37   #15
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: MIKRODERMABRAZJA diamentowa NA PLECY

Widocznie zły salon wybrałaś. Spokojnie można zabieg wykonać na plecach są nawet specjalne głowice przeznaczone na większą powierzchnię ciała. Zabieg w celu usunięcia blizn potrądzikowych w zależności od reakcji skóry co 10/14 dni w seri około 7 zabiegów w zależności od efektów. Gdzieś w necie znalazłam cenę około 150zł z maską
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27

Edytowane przez agacio
Czas edycji: 2013-04-20 o 08:49
agacio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 07:34   #16
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: MIKRODERMABRAZJA diamentowa NA PLECY

Cytat:
Napisane przez agacio Pokaż wiadomość
Widocznie zły salon wybrałaś. Spokojnie można zabieg wykonać na plecach są nawet specjalne głowice przeznaczone na większą powierzchnię ciała. Zabieg w celu usunięcia blizn potrądzikowych w zależności od reakcji skóry co 10/14 dni w seri około 7 zabiegów w zależności od efektów. Gdzieś w necie znalazłam cenę około 150zł z maską
OK dziękuje CI serdecznie
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 19:17   #17
Klinika Urody Laime
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: MIKRODERMABRAZJA diamentowa NA PLECY

Oczywiście, że taka mikrodrmabrazja jest wykonywana i jeśli chodzi o blizny bądź przebarwienia to bardzo korzystnie działa w zestawieniu z peelingami chemicznymi czyli kwasami np. ferulowym. Pamiętaj jednak, że takie zabiegi wymagają cierpliwości i dyscypliny w kwestii opalania i wystawiania na słońce pozdrawiam kosmetolog Ania
Klinika Urody Laime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 16:40   #18
zabcia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa

Hej dziewczyny;] ja zrobilam sobie 3 razy mikrodermabrazje, robiłam raz na tydzien i zabieg trwal 15/20 minut. Jednak ja nie jestem zadowolona. Ogolnie po wyjsciu od kosmetyczki czulam ze moja skóra jest gladka, jednak po kilku tygodniach mialam wysyp pryszczy! masakra jakas. Jeden sie zagoil a drugi wyskoczył;/ Nie moge doprowadzic skóry do porzedniego stanu. Prosze o rady jak mam sobie z tym poradzić?
zabcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 07:04   #19
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa

Kosmetyczka Cię nie informowała, że tak będzie? Wysyp po mikrodermabrazji to prawidłowa reakcja organizmu. Złuszczasz naskórek i oczyszczasz go i wszystkie niedoskonałosci wychodzą na zewnatrz, bo skóra sie od wewnatrz oczyszcza. Po 28 dniach wszytko powinno juz byc ok. Pozdrawiam
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 07:18   #20
malgorzatazaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa - sprzęt z allegro

a dlaczego tak wazna jest dezyfekcja sprzętu? może poczytajcie... ja sama ma sprzet w domu ale mam tez i autoklaw jestem po studiach kosmatycznych i wiem czym to smerdzi jeśli nikomu się nic nie stało to dobrze. gratuluje postępów i pomysłowości sama szukam oszczednosci . ale już osoba majaca dużo SYWKÓW tak po polskiemu jak może to roznoscic bakterie dalej przy następnym zabiegu? o tym pomyślcie . nikogo nie oskarżam i nie naśmiewam się daje tylko ten jeden powód do myslenia bo jest się nad czym zastanowić !! może macie inne zdanie na ten temat. ale jak byscie się czuły idąc do fryzjera i kosmetyczni z poczuciem ze nazedzia nie sa zdezynfekowane?
malgorzatazaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 18:23   #21
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa - sprzęt z allegro

Cytat:
Napisane przez malgorzatazaj Pokaż wiadomość
a dlaczego tak wazna jest dezyfekcja sprzętu? może poczytajcie... ja sama ma sprzet w domu ale mam tez i autoklaw jestem po studiach kosmatycznych i wiem czym to smerdzi jeśli nikomu się nic nie stało to dobrze. gratuluje postępów i pomysłowości sama szukam oszczednosci . ale już osoba majaca dużo SYWKÓW tak po polskiemu jak może to roznoscic bakterie dalej przy następnym zabiegu? o tym pomyślcie . nikogo nie oskarżam i nie naśmiewam się daje tylko ten jeden powód do myslenia bo jest się nad czym zastanowić !! może macie inne zdanie na ten temat. ale jak byscie się czuły idąc do fryzjera i kosmetyczni z poczuciem ze nazedzia nie sa zdezynfekowane?

w ilu wątkach o mikrodermabrazji jeszcze to samo napiszesz?
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 21:42   #22
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa - sprzęt z allegro

To straszne, że w dzisiejszych czasach nawet osoby które nie potrafią pisać, albo potrafią tylko im się nie chce, kończą studia.

A tak w temacie bardziej, to jak same głowice będą dobre (a te idzie dokupić) i sposób zbierania złuszczonego naskórka taki, że łatwo będzie opróżnić pojemniczek, będziesz stosować filterki , żeby nic się po drodze nie zapchało (nie zmniejszy się ciąg) to reszta urządzenia to tak naprawdę odkurzacz - proste jak konstrukcja cepa. Ważny jest też dobry, szybki serwis.
Ja bym chciała sobie kupić kawitację do domowego użytku i nie wiem co mam wybrać, czy taką typowo do domowego użytku czy może jakąś solidniejszą jak do gabinetu.

Edytowane przez joaska_g
Czas edycji: 2013-12-19 o 10:00
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 08:17   #23
malgorzatazaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa - sprzęt z allegro

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
w ilu wątkach o mikrodermabrazji jeszcze to samo napiszesz?
napisałam na dwóch i chyba to nie jest złe?a pisze dlatego bo przeszłam wiele salonów i widziałam jak dziewczyny nie dezynfekuja narzedzi . Nie uważasz to za odrażające?

Edytowane przez malgorzatazaj
Czas edycji: 2013-12-21 o 06:23
malgorzatazaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 17:24   #24
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Mikrodermabrazja Diamentowa - sprzęt z allegro

Małgorzato, interpretuj sobie moją wypowiedź jak chcesz. Jednak ja widzę dwie rzeczy - nie cytowałam twojego postu a domyśliłaś się, że pisałam o tobie oraz drugi post napisałaś już zupełnie czytelnie (więc efekt wywarło). Dużo lepiej czyta się poprawie napisane posty. Posty z dużą ilością błędów są nieczytelne, nawet jeśli merytorycznie są w nich jakieś ciekawe informacje to po prostu nie da się ich wyłowić. Też nie jesteś jakimś Miodkiem czy coś, ale staram się pisać poprawnie na miarę moich możliwości.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.