Przybory do zabiegów w domu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 17:12   #1
Czuczii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 1
Question

Przybory do zabiegów w domu


Witam,
Mam ogromny problem.. a mianowicie niedawno rozpoczęłam studia na kierunku kosmetologia praktyczna i wszystko jest super fajnie, ale chciala bym zacząc robić zabiegi w domu tj. na własny użytek mama, babcia it. Chciała bym to robić profesjonalnie i do tego potrzebuje takich produktów, jeśli chodzi o kremy maski itp wybrałam firmę bandi ale nie mam zielonego pojęcia gdzie mogę kupić i obejrzeć, dotknąć takie rzeczy jak miseczki do alg, pałeczki do henny, jaką henne najlepiej kupić i gdzie. Ostatnio postanowi łam odwiedzić allegro ale niestety wiekszość produktów jest chińska i nie wiem co wybrać . Ado rzeczy czy któraś z was wie gdzie można kupić "przybory do gabinetu" i nie chce kupować przez strony inetrnetowe bo ostatnio się nacięłam. Ściereczki które kupiłam a były one przeznaczone specjalnie do zmywania, demakijażu twarzy, sie nie nadają do niczego, zostawiają włosy, ciągną się itd ( a to jeden z kilku przykładów). Tak wiec proszę o podpowiedz gdzie w Warszawie jest namacalny sklep gdzie można takie produkty kupić. szukałam w google ale są same sklepy internetowe. Dziękuję pozdrawiam. (ps. to jest pierwsze moje pytanie mam nadzieję, że nie naruszyłam regulaminu wymieniając nazwy firm?)
Czuczii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 13:56   #2
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Przybory do zabiegów w domu

Cytat:
Napisane przez Czuczii Pokaż wiadomość
Witam,
Mam ogromny problem.. a mianowicie niedawno rozpoczęłam studia na kierunku kosmetologia praktyczna i wszystko jest super fajnie, ale chciala bym zacząc robić zabiegi w domu tj. na własny użytek mama, babcia it. Chciała bym to robić profesjonalnie i do tego potrzebuje takich produktów, jeśli chodzi o kremy maski itp wybrałam firmę bandi ale nie mam zielonego pojęcia gdzie mogę kupić i obejrzeć, dotknąć takie rzeczy jak miseczki do alg, pałeczki do henny, jaką henne najlepiej kupić i gdzie. Ostatnio postanowi łam odwiedzić allegro ale niestety wiekszość produktów jest chińska i nie wiem co wybrać . Ado rzeczy czy któraś z was wie gdzie można kupić "przybory do gabinetu" i nie chce kupować przez strony inetrnetowe bo ostatnio się nacięłam. Ściereczki które kupiłam a były one przeznaczone specjalnie do zmywania, demakijażu twarzy, sie nie nadają do niczego, zostawiają włosy, ciągną się itd ( a to jeden z kilku przykładów). Tak wiec proszę o podpowiedz gdzie w Warszawie jest namacalny sklep gdzie można takie produkty kupić. szukałam w google ale są same sklepy internetowe. Dziękuję pozdrawiam. (ps. to jest pierwsze moje pytanie mam nadzieję, że nie naruszyłam regulaminu wymieniając nazwy firm?)
Mogę tylko polecić sklep we Wrocławiu. W Warszawie nie wiem. Ale może poszukaj w google (bo na pewno będą) hasła: "hurtownia kosmetyczna Warszawa"
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 22:38   #3
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Przybory do zabiegów w domu

Zeby pracować na profesjonalnych kosmetykach Bandi, musisz posiadac dyplom ukończenia szkoły kosmetycznej, inaczej nie będziesz miała dostepu do ich profesjonalnych kosmetykow (to jest duży plus tej firmy,bo mało która tak ma), oczywiście mowa tu o sklepie internetowym na ich stronie.
Jest tez wiele innych sklepów internetowych które mają oferte kosmetyków do profesjonalnego użytku,m.in bieledna, clarena, farmona, norel itd.... dla wszystkich dostepne,m.in strona elarto.pl
Ja henne kupuję w zwykłej drogerii, maseczki zamawiam z hurtowni internetowych,albo właśnie na stronach producentów kosmetyków. Inne akcesorie,typu miski do alg, pedzle, szpatułki, jednorazowe rzeczy kupuje w zwykłych hurtowniach kosmetycznych, w każdym mieście takie są i każdy może się w nich zaopatrzyć...
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana

Edytowane przez n-nika
Czas edycji: 2012-11-28 o 22:39
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 18:13   #4
LadyJagoda
Zakorzenienie
 
Avatar LadyJagoda
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 490
Dot.: Przybory do zabiegów w domu

Nie tyle dyplom ukończenia szkoły co posiadać status ,,Salonu kosmetycznego,,
LadyJagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 21:56   #5
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Przybory do zabiegów w domu

Ja nie ma swojego salonu, wysłałam dyplom skserowany, dowód i dostałam konto dla profesjonalistów.... przecież nie każda kosmetyczka ma swój salon, a dla swojego użytku czy dla klientów może kupować w bandi, ale trzeba mieć wykształcenie, a nie działalność.
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.