Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które s± na diecie. Rozmawiamy o zdrowym od¿ywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczno¶æ dobowa diet - musz± one mieæ ponad 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-24, 17:11   #4861
distant-girl
Raczkowanie
 
Avatar distant-girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 306
GG do distant-girl
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Hej Móg³by kto¶ oceniæ mój dzisiejszy jad³ospis? Mam nadzieje ¿e jest lepszy ni¿ wczorajszy
¶niadanie:1 pomarañcz+pó³ grejfruta+5 dag s³onecznika+pó³ jogurtu naturalnego 0%
II ¶niadanie: dwie bu³ki pe³noziarniste z 2 kawa³kami chudej szynki+2 plastry pomidora+2 plastry ogórka+gar¶æ kie³ków broku³a+rucola+kawa³ek papryki czerwonej
III obiad: banan i potem rosó³ z makaronem (w³asnej roboty)
IV kiwi i jab³ko

V: ?kolacja jajko sadzone+pó³ pomidora
__________________
never give up.

66 kg ------->59 kg

Edytowane przez distant-girl
Czas edycji: 2014-03-24 o 17:15
distant-girl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:15   #4862
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Erena Poka¿ wiadomo¶æ
No to zacznij jesc 1800-1900, dolacz aktywnosc fizyczna w sensownej ilosci i pozwol organizmowi przestawic sie w swoim tempie. I nie patrz na wage, tylko skup sie na kompozycji ciala (to mowie ja - przyklad na to, ze mozna wazyc wiecej niz w punkcie wyjscia i miec mniejsze obwody - na sfd chociazby tez jest duzo takich przykladow ).

Moje wymiary równie¿ stoj± w miejscu Æwiczê 4x w tyg 30 min cwiczen na posladki 30 min cwiczen abs i 30-40 min skakanki, oprócz tego nie robiê kompletnie nic, nie pracujê, wiêc nie mam pojêcia jak mam przy takiej opcji wyliczyæ to zapotrzebowanie. Na sfd cwicz± si³owo i st±d te przemiany u mnie cudów nie bêdzie jak schudn± to polec± i kilogramy i centymetry bo machaniem nó¿kami z mel b to ja miêsni nie wyrobiê.

Ja ju¿ jestem w desperacji bojê siê dodaæ tych kalorii jest juz prawie kwiecien a ja liczy³am ze w tym momencie juz mi sie uda zbic do 53:/

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2014-03-24 o 17:17
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:19   #4863
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]¦l±sk / Ma³opolska[ ]
Wiadomo¶ci: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Erena Poka¿ wiadomo¶æ
Definitywnie wszystkie czy tylko glutenowe (pamietam, mowiles ze bez glutenu Ci lepiej)? U mnie kwarantanna glutenowa nie przyniosa ulgi, wiec powoli wprowadzam go z powrotem i mysle co dalej, ale bez paniki i paranoi
Powoli chyba wszystkie bo czego nie kupiê (kasza jaglana, kasza gryczana, amarantus, ba nawet suszone morele a co dopiero zbo¿a) to pisze "mo¿e zawieraæ gluten", albo "¶ladowe ilo¶ci pszenicy"
Pozatym przymierzam siê do dwumiesiêcznego odwyku wêglowodanowego bo niby jem zdrowo, ale mam napady i w efekcie tylko przyty³em ostatnio



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
DudiBoy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:20   #4864
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Moje wymiary równie¿ stoj± w miejscu Æwiczê 4x w tyg 30 min cwiczen na posladki 30 min cwiczen abs i 30-40 min skakanki, oprócz tego nie robiê kompletnie nic, nie pracujê, wiêc nie mam pojêcia jak mam przy takiej opcji wyliczyæ to zapotrzebowanie. Na sfd cwicz± si³owo i st±d te przemiany u mnie cudów nie bêdzie jak schudn± to polec± i kilogramy i centymetry bo machaniem nó¿kami z mel b to ja miêsni nie wyrobiê.

Ja ju¿ jestem w desperacji bojê siê dodaæ tych kalorii jest juz prawie kwiecien a ja liczy³am ze w tym momencie juz mi sie uda zbic do 53:/
Dobrze, ze przynajmniej masz tego swiadomosc i nie boisz sie, ze Ci sie udziska rozrosna Koniec offa sportowego z mojej strony. W takim razie musze sie zastnowic co z tym jedzeniem, ale moim zdaniem stopniowe dodanie kcal wyjdzie Ci tylko na zdrowie.

Z drugiej strony - Boze drogi, ile Ty chcesz wazyc Takie cyferkowe plany, i to w dodatku na taka wage przy taim wzroscie mnie niepokoja.
Erena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:21   #4865
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 2 499
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Poka¿ wiadomo¶æ
Powoli chyba wszystkie bo czego nie kupiê (kasza jaglana, kasza gryczana, amarantus, ba nawet suszone morele a co dopiero zbo¿a) to pisze "mo¿e zawieraæ gluten", albo "¶ladowe ilo¶ci pszenicy"
Pozatym przymierzam siê do dwumiesiêcznego odwyku wêglowodanowego bo niby jem zdrowo, ale mam napady i w efekcie tylko przyty³em ostatnio



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dudi a æwiczysz co¶? czy tylko dziêki diecie chcesz chudn±æ?
__________________

fusiacola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:24   #4866
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Poka¿ wiadomo¶æ
Powoli chyba wszystkie bo czego nie kupiê (kasza jaglana, kasza gryczana, amarantus, ba nawet suszone morele a co dopiero zbo¿a) to pisze "mo¿e zawieraæ gluten", albo "¶ladowe ilo¶ci pszenicy"
Pozatym przymierzam siê do dwumiesiêcznego odwyku wêglowodanowego bo niby jem zdrowo, ale mam napady i w efekcie tylko przyty³em ostatnio



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I znowu funkcjonujemy odwrotnie - u mnie ryzyko napadow jest wlasnie wtedy, kiedy mam niska podaz weglowodanow. W sumie najlepiej czuje sie na dosc wysokim bialku, srednich weglach i wysokich tluszczach (te ostatnie to poniekad z koniecznosci, zeby dobijac kcal tam, gdzie nie starcza mi "spustu" na wiecej wegli). Ale slusznosci takiej decyzji u Ciebie nie kwestionuje i trzymam kciuki za rozsadne przeprowadzenie i sukces
Erena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:27   #4867
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 1 212
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Daaaawno mnie tu nie by³o mam wra¿enie.. Jad³am paskudnie, staram siê znów wróciæ do formy. Spojrzy kto¶?

U/P

I owsianka budyniowa (2 ³y¿ki p³atków owsianych, ³y¿ka otrêbów, ³y¿ka proszku budyniowego, 1/3 szklanki mleka 1,5%) z cukini±, kakao, migda³ami, keksem ¶mietany 18% i nieca³± ³y¿k± syropu klonowego; marchewka, kawa z mlekiem 1,5%

II grahamka z 2 plasterkami szynki z kurczaka posmarowana almette z sa³at± i ogórkiem kiszonym; jab³ko

III gotowane golonko indycze bez skóry (spore), buraki tarte, ziemniaki (2 sztuki); kawa z mlekiem

Banish Fat Boost Metabolism

IV 30g ziaren s³onecznika ³uskanego, jakie¶ warzywka, herbata z miodem

V jogurt naturalny 200g z twarogiem pó³t³ustym (ok. 60/70g), solidn± gar¶ci± p³atków b³onnikowych, ³y¿eczk± lnu mielonego i d¿emu + cynamon; kromka chleba s³onecznikowego posmarowana almette z plasterkiem schabu pieczonego i sa³at±, ³y¿eczka kakao z 2/3 szklanki mleka 1,5%
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- ¶niadaniujê, gotujê, oceniam i rozwa¿am
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!

Edytowane przez Seducer
Czas edycji: 2014-03-24 o 17:29
Seducer jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 17:33   #4868
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]¦l±sk / Ma³opolska[ ]
Wiadomo¶ci: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez fusiacola Poka¿ wiadomo¶æ
Dudi a æwiczysz co¶? czy tylko dziêki diecie chcesz chudn±æ?
Ruszam siê na tyle ile moje sad³o mi pozwala
Biegam (a raczej próbujê) z kijkami.
Na razie rozk³ad jest 70% dieta i 30% aktywno¶æ, ale kiedy dojdê do lepszej kondycji zwiêkszê wysi³ek fizyczny.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
DudiBoy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:37   #4869
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Seducer Poka¿ wiadomo¶æ
Daaaawno mnie tu nie by³o mam wra¿enie.. Jad³am paskudnie, staram siê znów wróciæ do formy. Spojrzy kto¶?

U/P

I owsianka budyniowa (2 ³y¿ki p³atków owsianych, ³y¿ka otrêbów, ³y¿ka proszku budyniowego, 1/3 szklanki mleka 1,5%) z cukini±, kakao, migda³ami, keksem ¶mietany 18% i nieca³± ³y¿k± syropu klonowego; marchewka, kawa z mlekiem 1,5%

II grahamka z 2 plasterkami szynki z kurczaka posmarowana almette z sa³at± i ogórkiem kiszonym; jab³ko

III gotowane golonko indycze bez skóry (spore), buraki tarte, ziemniaki (2 sztuki); kawa z mlekiem

Banish Fat Boost Metabolism

IV 30g ziaren s³onecznika ³uskanego, jakie¶ warzywka, herbata z miodem

V jogurt naturalny 200g z twarogiem pó³t³ustym (ok. 60/70g), solidn± gar¶ci± p³atków b³onnikowych, ³y¿eczk± lnu mielonego i d¿emu + cynamon; kromka chleba s³onecznikowego posmarowana almette z plasterkiem schabu pieczonego i sa³at±, ³y¿eczka kakao z 2/3 szklanki mleka 1,5%
1. A tluszcze gdzie? Widze tylko w 2 ostatnich posilkach
2. Przeraza mnie wielkosc (a raczej malosc) tej owsianki sniadaniowej. Moze nie bede mowic ile ja wsuwalam na redu i teraz na U/R, bo nie o licytacje tu chodzi, ale na pewno wiecej niz 2 lyzki platkow i podobna ilosc okladu

Bo poza tym fajne smaki - tez bardzo lubie owsianke/jaglanke/placki z cukinia w wersji na slodko

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Poka¿ wiadomo¶æ
Ruszam siê na tyle ile moje sad³o mi pozwala
Biegam (a raczej próbujê) z kijkami.
Na razie rozk³ad jest 70% dieta i 30% aktywno¶æ, ale kiedy dojdê do lepszej kondycji zwiêkszê wysi³ek fizyczny.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie, nie, to jest akurat rozsadny rozklad Ale chwali Ci sie, ze chcesz sie wiecej ruszac.
Kijki to fajna sprawa - ja ostatnio znowu rzadko korzystam, bo przy tej pogodzie z powrotem przesiadlam sie na rower, ale bardzo lubie. W porownaniu z tempem marszu bez nich dostaje sie "turbodopalacza"
Erena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:41   #4870
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 2 499
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Poka¿ wiadomo¶æ
Ruszam siê na tyle ile moje sad³o mi pozwala
Biegam (a raczej próbujê) z kijkami.
Na razie rozk³ad jest 70% dieta i 30% aktywno¶æ, ale kiedy dojdê do lepszej kondycji zwiêkszê wysi³ek fizyczny.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jakbym siebie s³ysza³a po niemal roku kondycji jak nie by³o tak nie ma, a moje "treningi" to w dalszym ci±gu skakanka
__________________

fusiacola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:42   #4871
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Ily Poka¿ wiadomo¶æ

I
Jajecznica na oliwie z 2 jaj , jedna kromka pieczywa s³onecznikowego

II
Jogurt naturalny z activii (zjad³am ok 120-150 g z 210g gdy¿ zauwa¿y³am ¿e ma ok 5 g cukru w 100 g ;o ) + du¿e jab³ko

III
Obiedzik ¶ledziowy 2 ogromne ¶ledzie , jeden Bismark bez t³uszczu etc a drugi ¶led¼ "po kaszubsku" ods±czy³am z oleju ale cebulke zjad³am + rzodkiewka , sa³ata , pomidor , odrobin± szczypiorku + 2 ma³e kromki z pieczywa s³onecznikowego

IV
smoothie bananowe ze sk³adem : 1 banan , mleko , mix p³atków owsianych etc .

V
1/3 wêdzonej makreli

i do ka¿dego prawie posi³ku zielona herbatka i woda oczywi¶cie

aa wczoraj by³o tak :
I
3 kromki pieczywa s³onecznikowego , mas³o , 2 kromki z jajkiem gotowanym ,a jedna ze szczypiorkiem , jak±¶ szynk± (chyba wi¶niowa b±d¼ jaka¶ cygañska pieczona) pomidorem +zielona herbatka

II
Wsta³am po 12 wiêc ¿eby nie je¶æ przed obiadem za du¿o zjad³am jab³ko i zielon± herbatkê

III
Karkówka pieczona w rêkawie z spor± ilo¶ci± kapusty kiszonej + zielona herbatka

IV
Kawa³ek miêsa z obiadu , jab³ko



up , up b³aaaagam
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkuj± sam rozmiar XS i S






Edytowane przez Ily
Czas edycji: 2014-03-24 o 20:12
Ily jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 17:47   #4872
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 671
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Maddie Poka¿ wiadomo¶æ
Redukcja:

I: owsianka - 4³. p³atków owsianych, 1³. otr±b gryczanych, 1 ³y¿ka ziarenek chia, mleko, jab³ko, serek wiejski, cynamon.
II: omlet cesarski z dwóch jajek, ³y¿ki m±ki, ma³ego jab³ka i ³y¿eczki rodzynek sma¿ony na ma¶le klarowanym.
III: pó³ woreczka ry¿u br±zowego, filet z kurczaka sma¿ony na oleju kokosowym z mro¿on± mieszank± chiñsk±, troszkê domowego sosu s³odko kwa¶nego i plaster ananasa
IV: sa³atka z pekiñskiej, pomidora, cebuli i tuñczyka z sosem na oliwie.

4 posi³ki, bo pó¼no wsta³am. Bêdê wdziêczna za zerknêcie
I ja swój podniosê, mo¿e kto¶ rzuci okiem. Wpad³o jeszcze jedno jab³ko, mam ostatnio straszne ssanie na jab³ka
Maddie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:47   #4873
Agusiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Agusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Bardzo proszê o zerkniêcie, dopiero przechodzê na zdrowsze jedzenie. Proszê o rady

Moja dzisiejsza R

- woda z cytryn±

7.00
4 ³y¿ki p³atków owsianych + ³y¿eczka s³onecznika + ³y¿eczka siemienia lnianego + mleko 0,5 % + 2 kiwi


11,00
sa³atka owocowa: gar¶æ roszponki + kiwi + pomarañcz + kilka nerkowców + ³y¿eczka s³onecznika + kromka chleba domowej roboty na zakwasie

14,00
2 jab³ka, 4 migda³y, 4 orzechy laskowe


17,30
- nale¶nik nadziewany miêsem mielonym i cebul± + sa³atka ( 1 jajko, gar¶æ roszponki, 3 ogórki, 2 rzodkiewki)

szklanka rumianku

W ci±gu dnia : woda niegazowana
__________________
w³osomaniaczka

UW
angielski
rosyjski
w³oski
Agusiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:55   #4874
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Agusiaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo proszê o zerkniêcie, dopiero przechodzê na zdrowsze jedzenie. Proszê o rady

Moja dzisiejsza R

- woda z cytryn±

7.00
4 ³y¿ki p³atków owsianych + ³y¿eczka s³onecznika + ³y¿eczka siemienia lnianego + mleko 0,5 % rownie dobrze mozna na wodzie daj choc 2% + 2 kiwi


11,00
sa³atka owocowa: gar¶æ roszponki + kiwi + pomarañcz + kilka nerkowców + ³y¿eczka s³onecznika + kromka chleba domowej roboty na zakwasie

14,00
2 jab³ka, 4 migda³y, 4 orzechy laskowe liczysz orzechy na sztuki


17,30
- nale¶nik nadziewany miêsem mielonym i cebul± + sa³atka ( 1 jajko, gar¶æ roszponki, 3 ogórki, 2 rzodkiewki)

szklanka rumianku

W ci±gu dnia : woda niegazowana
Jakos ciezko mi sie do tego jadlospisu odniesc. Wydaje mi sie duzo owocow (czy nie za duzo?). Mam troche takie wrazenie, ze ogolnie jesz za malo, za to zapychasz sie owocami. To, co zjadlas o 14, to nie jest posilek, tylko raczej przekaska. Konkretne zrodla bialka masz tylko w ostatnim posilku.

Maddie, jest fajnie.
Ily - potem skrobne pare slow, ok?
Erena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 18:03   #4875
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Erena Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze, ze przynajmniej masz tego swiadomosc i nie boisz sie, ze Ci sie udziska rozrosna Koniec offa sportowego z mojej strony. W takim razie musze sie zastnowic co z tym jedzeniem, ale moim zdaniem stopniowe dodanie kcal wyjdzie Ci tylko na zdrowie.

Z drugiej strony - Boze drogi, ile Ty chcesz wazyc Takie cyferkowe plany, i to w dodatku na taka wage przy taim wzroscie mnie niepokoja.
Mogê powiedzieæ na swoim przyk³adzie, ¿e kiedy jad³am bylejak i nie æwiczy³am w ogóle, najlepiej wygl±da³am w³a¶nie przy 53-54kg i d±¿enie do takiej wagi nie by³o w moim przypadku pogoni± za cyferkami, ale wynika³o z ¶wiadomo¶ci tego, kiedy wygl±dam lepiej. Tyle, ¿e Khaleesi æwiczy , wiêc mo¿e to inaczej wygl±daæ.
zetuzetia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 18:05   #4876
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Erena jasne , nie ma problemu ! Mogê poczekaæ , ka¿da rada/ocena jest dla mnie na wagê z³ota bo chcê ¿eby wszystko by³o OK a na redukcji du¿o nie trzeba ¿eby wszystko popsuæ
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkuj± sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 18:09   #4877
distant-girl
Raczkowanie
 
Avatar distant-girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 306
GG do distant-girl
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Hej Móg³by kto¶ oceniæ mój dzisiejszy jad³ospis? Mam nadzieje ¿e jest lepszy ni¿ wczorajszy
¶niadanie:1 pomarañcz+pó³ grejfruta+5 dag s³onecznika+pó³ jogurtu naturalnego 0%
II ¶niadanie: dwie bu³ki pe³noziarniste z 2 kawa³kami chudej szynki+2 plastry pomidora+2 plastry ogórka+gar¶æ kie³ków broku³a+rucola+kawa³ek papryki czerwonej
III obiad: banan i potem rosó³ z makaronem (w³asnej roboty)
IV kiwi i jab³ko

V: 2 jajka sadzone+pó³ pomidora+pó³ papryki +rucola
__________________
never give up.

66 kg ------->59 kg
distant-girl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 18:14   #4878
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Erena Poka¿ wiadomo¶æ

Z drugiej strony - Boze drogi, ile Ty chcesz wazyc Takie cyferkowe plany, i to w dodatku na taka wage przy taim wzroscie mnie niepokoja.

Wiesz ka¿dy ma inny uk³ad cia³a, jedni przy tym wzro¶cie s± szersi itd ja jestem do¶æ drobnej budowy i ja z tym 55kg to jestem ot³uszczona, jak usi±dê to mam wa³eczki na brzuchu, na twarzy jestem jaka¶ puco³owata, przy 53 jest idealnie, p³aski brzuch nic mi siê nie zawija, uda mi sie nie obcieraj± o siebie i ogólnie lepiej siê czujê.

Zobaczymy, bêdê testowaæ jak to z tymi kaloriami bêdzie...
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 18:54   #4879
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzie¶ pod stolic± ;)
Wiadomo¶ci: 1 793
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Erena Poka¿ wiadomo¶æ
I znowu funkcjonujemy odwrotnie - u mnie ryzyko napadow jest wlasnie wtedy, kiedy mam niska podaz weglowodanow.
Ja mam tak samo. Miesi±c by³am na low carb (20-70W) i ju¿ mnie zaczyna ssaæ na wêgle. Bojê siê, ¿e rzucê siê na wszystko zaraz, wiêc powoli zwiêkszam W.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez distant-girl Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Móg³by kto¶ oceniæ mój dzisiejszy jad³ospis? Mam nadzieje ¿e jest lepszy ni¿ wczorajszy
¶niadanie:1 pomarañcz+pó³ grejfruta+5 dag s³onecznika+pó³ jogurtu naturalnego 0%
II ¶niadanie: dwie bu³ki pe³noziarniste z 2 kawa³kami chudej szynki+2 plastry pomidora+2 plastry ogórka+gar¶æ kie³ków broku³a+rucola+kawa³ek papryki czerwonej
III obiad: banan i potem rosó³ z makaronem (w³asnej roboty)
IV kiwi i jab³ko

V: 2 jajka sadzone+pó³ pomidora+pó³ papryki +rucola
DLaczego na ¶niadanie tylko pó³ jogurtu i to w dodatku o%? Twój obiad to nie obiad. Nie jesz miêsa ani ryb? IV to przek±ska. Jak dla mnie troszkê za ma³o.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Poka¿ wiadomo¶æ
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, ¿e prze¿yjesz!" A nie, przepraszam... zjad³a¶ jogurt.


"Niech po¿ywienie bêdzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 19:31   #4880
201606270916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 5 832
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Abigal Poka¿ wiadomo¶æ
1. jajka to nie nabia³, nie robi siê ich z mleka prawda? P³atki owsiane z jajkiem mog± byæ zarówno owsiank± jak i plackiem, wystarczy poszukaæ w google. Nigdy nie piszê czegokolwiek, pisz±c miêso mia³am na my¶li miêso ssaków i drób, ponadto nie liczê szynki jako miêsa, to raczej wyrób miêsopodobny.

2. jajek jadam 2-4 dziennie i nie uwa¿am tego za przesadê, nie wiem co mia³by niby w nich szkodziæ ¿eby ograniczaæ siê do X na tydzieñ

to ¿e tak napisa³am nie oznacza, ¿e nie przeczyta³am o owcach, strasznie siê czepiasz. Ja nie wiem na co masz ochotê do jedzenie nie jestem Tob±, chodzi³o mi o to, ¿e masz sporo nabia³u...

3. Nie wiem na jakiej podstawie piszesz, ¿e nie czytam tego co napisa³a¶, bo moim zdaniem po prostu nie za bardzo rozumiesz co piszê, mo¿e po prostu ten sposób Ci nie odpowiada, a sprzeczne informacje... nie bardzo rozumiem o co chodzi

4. Wiesz moje zdanie jest takie, ¿e w ci±gu doby powinno siê je¶æ 3-5 pe³nowarto¶ciowych posi³ków (zale¿nie od aktywno¶ci i zapotrzebowania), zawieraj±cych pe³ne ¼ród³a bia³ka, wêglowodanów i t³uszczu. Ty wykluczasz takie rozwi±zanie bo bardzo wielu produktów nie jesz bo nie lubisz/nie mo¿esz, w zwi±zku z tym nie wiem, je¶li Ci to pasuje to tak jedz.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

5. To nie ma znaczenia, bo trzeba wzi±æ poprawkê na te dane. Po pierwsze nie wszystko co jemy przyswajamy, a przyswajalno¶æ bia³ka z nabia³u waha siê pomiêdzy 50-60%, jajko natomiast przyswaja siê prawie w 100% i jest to bia³ko wzorcowe (ma komplet aminokwasów). Ponadto jajko to bezcenne ¼ród³o podstawowych witamin (A,D,E,) a tak¿e pierwiastków jak (cynk, ¿elazo, selen, wapñ), tak¿e w stosunku do jajka mleko i to jeszcze homogenizowane/pasteryzowane/odt³uszczone wypada blado...
1. Z definicji jajka to nabia³, masz linki, cytowa³a¶ post z nimi. Id±c tym tokiem rozumowania mleko to nie nabia³ bo nie robi siê go z mleka tylko jest mlekiem Tak samo ja nie siedzê w Twojej g³owie ¿eby sobie pomy¶leæ ¿e mo¿e ryba to Twoim zdaniem nie miêso (to co jak nie miêso? )
Nie jem owsianki. Jem na zimno p³atki z mlekiem. My¶lê, ¿e pewnym kompromisem bêdzie zatem np. pó³ szklanki mleka do p³atków i ugotowane jajko i zacznê je¶æ taki zestaw. Do czego¶ zatem ta dyskusja doprowadzi³a.

2. Te¿ nie wiem, nie znam siê, ale teorie s± ró¿ne. Ty uwa¿asz akurat tak, mo¿na te¿ spotkaæ inne pogl±dy i st±d moje w±tpliwo¶ci.

3. Je¶li nie rozumiem to my¶lê ¿e dlatego ¿e piszesz nieprecyzyjnie. "Nie ma bia³ka" a "nie ma ³atwo przyswajalnego bia³ka" to ró¿nica. Tak samo "pisz±c miêso nie mam na my¶li ryb": mo¿na siê zdziwiæ jak w propozycjach wymieniasz m. in. rybê a ka¿esz nie szaleæ z ilo¶ci± miêsa.
Poza tym pytasz, czy jem kasze, ja w odpowiedzi dajê link do wypowiedzi ¿e nie jem kasz, ry¿u i ziemniaków a Ty mi odpisujesz "aha to mo¿e zjedz ziemniaki/ry¿?" - i jak tu nie twierdziæ ¿e nie czytasz?

4. Przez to pyta³am czy np. wêgle z obiadu mogê sobie przerzuciæ na podwieczorek chocia¿by ¿eby zje¶æ na s³odko z owocami. Do teraz nie doczeka³am siê odpowiedzi. Dieta nie ma byæ mêczeniem siê dlatego "lubienie/nielubienie" odgrywa u mnie przynajmniej póki co du¿± rolê: szczególnie ¿e eliminujê w tym momencie strasznie du¿o rzeczy które lubiê. A eliminujê i ze wzglêdu na dietê, i ze wzglêdu na alergie.

5. I to s± jakie¶ konkrety a nie "nie ma bia³ka". Dziêki

Redukcja - dzisiaj:
I ¶niadanie: 4 ³y¿ki p³atków owsianych, ³y¿eczka wiórków kokosowych, szklanka mleka, gar¶æ borówek
II ¶niadanie: 2 kromki chleba orkiszowego z mas³em (!!! )
obiad: placek ziemniaczany z miêsem wo³owym, sosem pomidorowym, cebul± i papryk±
podwieczorek: jogurt naturalny z wiórkami kokosowymi i borówkami
kolacja: tuñczyk z warzywkami (sa³ata, czerwona kapusta, pomidorki, groszek), szklanka soku pomidorowego

Niestety migda³y po tym jak wczoraj zjad³am muszê zdecydowanie skre¶liæ z listy rzeczy które mogê je¶æ Oddam w dobre rêce

Redukcja - jutro:
I ¶niadanie: 3 ³y¿ki p³atków owsianych, ³y¿eczka wiórków kokosowych, pó³ szklanki mleka, banan, ugotowane jajko z musztard±
II ¶niadanie: grahamka z twarogiem, polêdwic± z indyka i majonezem, ¿ó³ta papryka
III ¶niadanie: sa³ata z ³y¿k± majonezu i ³y¿k± jogurtu, ¿ó³t± papryka, groszkiem, 3-4 pomidorami suszonymi, szklanka soku pomidorowego
pó¼ny obiad: 150 g piersi z kurczaka usma¿one na 2 ³y¿kach oliwy z pieczarkami, bak³a¿anem i przecierem pomidorowym
kolacja: co¶ jak na obiad ale trochê mniej miêsa

Edytowane przez 201606270916
Czas edycji: 2014-03-24 o 20:34 Powód: zapomnia³am o jednej rzeczy :)
201606270916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:40   #4881
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 2 499
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Krolowa Julianna mam wra¿enie, ¿e nie piszesz tutaj swojego menu, ¿eby pytaæ o radê, tylko chyba ¿eby pokazaæ, ¿e sama wiesz najlepiej. Nie zdziw siê jak ju¿ nikt nie bêdzie chcia³ komentowaæ Twoich jad³ospisów, bo zaraz na niego naskoczysz, ¿e Ty przecie¿ tego nie lubisz i ¿eby czyta³ kompleksowo Twoje posty.
__________________

fusiacola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:49   #4882
201606270916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 5 832
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez fusiacola Poka¿ wiadomo¶æ
Krolowa Julianna mam wra¿enie, ¿e nie piszesz tutaj swojego menu, ¿eby pytaæ o radê, tylko chyba ¿eby pokazaæ, ¿e sama wiesz najlepiej. Nie zdziw siê jak ju¿ nikt nie bêdzie chcia³ komentowaæ Twoich jad³ospisów, bo zaraz na niego naskoczysz, ¿e Ty przecie¿ tego nie lubisz i ¿eby czyta³ kompleksowo Twoje posty.
Nie, piszê ¿eby u³o¿yæ listê zakupów Nie mam nic przeciwko radom ale takim które jestem w stanie wykorzystaæ. Póki co skorzysta³am tyle ¿e doda³am majonez do kanapek skoro raczej nie u¿ywam mas³a i zaczynam wprowadzaæ inne rzeczy: wiórki kokosowe, migda³y (to niestety odpada), kolejne bêd± orzechy. Jak kto¶ ocenia jad³ospisy i nie czyta co piszê to nie dziw siê, ¿e s± to dla mnie rady bezwarto¶ciowe i nie przyklaskujê

Nie wymagam te¿ znajomo¶ci wszystkich moich wypowiedzi Jednak jak piszê, ¿e nie lubiê produktu X, Y i Z, a kto¶ w odpowiedzi na to mi pisze "aha, nie lubisz X, to mo¿e zjedz Y lub Z?" to co mi taka rada daje?

Edytowane przez 201606270916
Czas edycji: 2014-03-24 o 19:50
201606270916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:14   #4883
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 13 378
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez distant-girl Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Móg³by kto¶ oceniæ mój dzisiejszy jad³ospis? Mam nadzieje ¿e jest lepszy ni¿ wczorajszy
¶niadanie:1 pomarañcz+pó³ grejfruta+5 dag s³onecznika+pó³ jogurtu naturalnego 0%
II ¶niadanie: dwie bu³ki pe³noziarniste z 2 kawa³kami chudej szynki+2 plastry pomidora+2 plastry ogórka+gar¶æ kie³ków broku³a+rucola+kawa³ek papryki czerwonej
III obiad: banan i potem rosó³ z makaronem (w³asnej roboty)
IV kiwi i jab³ko

V: ?kolacja jajko sadzone+pó³ pomidora
Nadal kiepsko. Szynka pewnie kupna, sklepowa, a tam ciê¿ko co¶ dobrego znale¼æ (nie liczy siê cena a sk³ad). Jogurt 0% to ¿aden jogurt, kup normalny taki co ma chocia¿ 1,5% t³uszczu. T³uszcze dla nas, kobiet s± bardzo wa¿ne. Warzywa to nie jedzenie. Owszem s± bardzo wa¿ne i nale¿y je je¶æ, ale nie wliczamy ich do bilansu.
__________________
"Którego¶ dnia zrozumiesz, ¿e szukasz tego, co ju¿ posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:26   #4884
201607111050
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 2 904
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

R na jutro:
I
Placuszki bananowe (banan, dwa jajka), jogurt naturalny z ³y¿eczk± miodu i kakao, dwa sezamki
II
Kubek roso³u.
Grzanka z ciemnego chleba z pomidorem, bazyli± i oliw±.
III
Dwa nale¶niki z m±ki owsianej z d¿emem domowej roboty polane jogurtem naturalnym.
Gar¶æ orzechów.
IV
Duszone miêso wieprzowe z pieczonymi warzywami.
V
Serek wiejski.


Czy mog³aby która¶ z Was rzuciæ okiem?
201607111050 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:38   #4885
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Ily Poka¿ wiadomo¶æ

I
Jajecznica na oliwie z 2 jaj , jedna kromka pieczywa s³onecznikowego byly jakies warzywa do tego?

II
Jogurt naturalny z activii (zjad³am ok 120-150 g z 210g gdy¿ zauwa¿y³am ¿e ma ok 5 g cukru w 100 g ;o ) + du¿e jab³ko Bez urazy, ale jablkiem pieknie uzupelnilas ten cukier, ktorego nie zjadlas zostawiajac czesc jogurtu - moze nie w 100%, ale jednak Dla mnie jogurt i jablko to nie jest posilek.

III
Obiedzik ¶ledziowy 2 ogromne ¶ledzie , jeden Bismark bez t³uszczu etc a drugi ¶led¼ "po kaszubsku" ods±czy³am z oleju ale cebulke zjad³am + rzodkiewka , sa³ata , pomidor , odrobin± szczypiorku + 2 ma³e kromki z pieczywa s³onecznikowego

IV
smoothie bananowe ze sk³adem : 1 banan , mleko , mix p³atków owsianych etc . tluszcze jakies byly?

V
1/3 wêdzonej makreli

i do ka¿dego prawie posi³ku zielona herbatka i woda oczywi¶cie a warzywa tez do kazdego posilku byly?

aa wczoraj by³o tak :
I
3 kromki pieczywa s³onecznikowego , mas³o , 2 kromki z jajkiem gotowanym ,a jedna ze szczypiorkiem , jak±¶ szynk± (chyba wi¶niowa b±d¼ jaka¶ cygañska pieczona) pomidorem +zielona herbatka jakas sensowna ilosc tego pomidora byla?

II
Wsta³am po 12 wiêc ¿eby nie je¶æ przed obiadem za du¿o zjad³am jab³ko i zielon± herbatkê nie czepialabym sie, gdyby ostatni posilek byl wiekszy

III
Karkówka pieczona w rêkawie z spor± ilo¶ci± kapusty kiszonej + zielona herbatka jakies wegle tu byly? i tluszcze?

IV
Kawa³ek miêsa z obiadu , jab³ko a jakies tluszcze?

W drugim dniu nie widze w ogole tluszczy i wegli zlozonych poza sniadaniem.
Ogolnie zastanawia mnie mala ilosc warzyw (chyba ze jesz duzo a z wypiski wynika inaczej, to wtedy przepraszam) i to, ze zrodlem wegli sa u Ciebie niemal wylacznie owoce i pieczywo.
Erena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:56   #4886
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 1 212
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Erena Poka¿ wiadomo¶æ
1. A tluszcze gdzie? Widze tylko w 2 ostatnich posilkach
2. Przeraza mnie wielkosc (a raczej malosc) tej owsianki sniadaniowej. Moze nie bede mowic ile ja wsuwalam na redu i teraz na U/R, bo nie o licytacje tu chodzi, ale na pewno wiecej niz 2 lyzki platkow i podobna ilosc okladu

Bo poza tym fajne smaki - tez bardzo lubie owsianke/jaglanke/placki z cukinia w wersji na slodko

Zazwyczaj t³uszczu mam wiêcej w owsiance i obiedzie, przyznajê. Np. jutro bêdzie fasolka po bretoñsku, wiêc wiadomo
Ok, popracujê nad porcj± ¶niadaniow±, obiecujê! Cukinia na s³odko jest fantastyczna, a jak mówiê znajomym, ¿e jad³am cukiniê+kakao to patrz± siê na mnie jak na ¶wira...

Dziêkujê za ocenê!
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- ¶niadaniujê, gotujê, oceniam i rozwa¿am
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 21:03   #4887
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Erena , dziêjuje za pomoc !
i no tak , do I tz jajecznicy warzyw nie by³o a na drugie ¶niadanie na uczelni zamiast jab³ka i jogurtu mam zrobiæ kanapkê jak±¶ ? oczywi¶cie z warzywami , szynka / jajko etc - nie robi³am kanapek gdy¿ chcia³am ograniczyæ pieczywo/wêgle bo sporo jad³am pieczywa na redukcji kiedy¶ a teraz odzwyczai³am siê . Swego czasu na II ¶ na uczelni jad³am sa³atkê greck± albo robion± jak mia³am czas albo kupn± , a kupna to masakra.. 2 oliwki ,4 kostki sera , trochê warzyw i sa³ata i g³odowa³am !

a co do t³uszczy oraz wêgli z³o¿onych stara³am sie pod wieczór unikaæ z powodu ? No sama nie wiem , chcia³am dobrze przewa¿nie na kolacjê po treningu b±d¼ nie jad³am 2 ugotowane jajka z jakim¶ warzywkiem przewa¿nie ogórkiem , i to lepsze ? oraz wie¶niaka z warzywkami zdarza³o mi siê wcze¶niej je¶æ na który¶ posi³ek ... chyba powrócê do tych dañ.

Oczywi¶cie co do wêgli z³o¿onych na obiad czêsto jadam , zazwyczaj jest to kurczak na parze + kasza oraz warzywka . Rzadziej ry¿ z kurczakiem a ziemniaków nie jadam-odzwyczai³am siê (to one mnie utuczy³y...) a czê¶ciej robiê zupki na 2 max 3 skrzyde³kach i kostce i z ry¿em i tak sobie zjadam , i marchewkê gotowan± przy okazji a tak to je¶li zupa to warzyw ma³o
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkuj± sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:24   #4888
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

cze¶æ, wrzucam dzisiejszy jad³ospis R, wczoraj te¿ wrzuci³am - z fotkami ale jako¶ przesz³o bez echa a tak sie stara³am! <wstydni¶> heheheh

I - omlet z cieciork± i cukini± z 2 jajek

II - imieninny mojej najlepszej kole¿anki w pracy wiêc pozwolê sobie na 2 kawa³ki pizzy z tuñczykiem i warzywami oraz ma³y kawa³eczek tortu ¶mietankowego w ramach cheata

III - pier¶ kurczaka sma¿ona na oliwie,ziemniaki, surówka z marchwi z porem, zupa jarzynowa

zumba i trening si³owy: barki - rozpiêtki w opadzie tu³owia, ³ydki - wspiêcia na palce ze sztang±, górne plecy - szrugsy, brzuch - 15 minutowy trening na macie

IV - tuñczyk z puszki, ogórek, kromka razowca ¿ytniego

BÊDÊ NA BIE¯¡CO AKTUALIZOWAÆ ZDJÊCIA POSI£KÓW
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140325_075238.jpg (127,8 KB, 53 za³adowañ)
__________________
dieta reducyjna i zdrowe od¿ywianie

Edytowane przez agaczini
Czas edycji: 2014-03-25 o 09:07
agaczini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:30   #4889
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 2 499
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

agaczini ¶wietny pomys³ z tymi zdjêciami! sama te¿ chêtnie bêde wstawiaæ, tylko muszê wykombinowaæ jak zdjêcia z telefonu zgraæ na kompa, bo on nie mia³ chyba kabla w zestawie ale ju¿ wczoraj cyk³am zdjêcie moich piero¿ków i dzisiaj ¶niadania
__________________

fusiacola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:06   #4890
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

ooo fusiacola super )) a ja przesy³am przez bluetooth albo mailem bo takie kable zawsze gdzie¶ mi siê gubi± ;p
__________________
dieta reducyjna i zdrowe od¿ywianie
agaczini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Dietetyka


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-04 19:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.