Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które s± na diecie. Rozmawiamy o zdrowym od¿ywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczno¶æ dobowa diet - musz± one mieæ ponad 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-25, 10:20   #4891
Abigal
Raczkowanie
 
Avatar Abigal
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 441
GG do Abigal
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez agaczini Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ, wrzucam dzisiejszy jad³ospis R, wczoraj te¿ wrzuci³am - z fotkami ale jako¶ przesz³o bez echa a tak sie stara³am! <wstydni¶> heheheh

I - omlet z cieciork± i cukini± z 2 jajek

II - imieninny mojej najlepszej kole¿anki w pracy wiêc pozwolê sobie na 2 kawa³ki pizzy z tuñczykiem i warzywami oraz ma³y kawa³eczek tortu ¶mietankowego w ramach cheata

III - pier¶ kurczaka sma¿ona na oliwie,ziemniaki, surówka z marchwi z porem, zupa jarzynowa

zumba i trening si³owy: barki - rozpiêtki w opadzie tu³owia, ³ydki - wspiêcia na palce ze sztang±, górne plecy - szrugsy, brzuch - 15 minutowy trening na macie

IV - tuñczyk z puszki, ogórek, kromka razowca ¿ytniego

BÊDÊ NA BIE¯¡CO AKTUALIZOWAÆ ZDJÊCIA POSI£KÓW
Podoba mi siê, widzê, ¿e nareszcie posi³ki oko³otreningowe s± ok Jedyne co mi siê nasuwa to da³abym ziemniaki po treningu, a przed jak±¶ kaszê/ry¿ br±zowy, bo niby ziemniaki lepsze po treningu...
Abigal jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 10:47   #4892
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Abigal Poka¿ wiadomo¶æ
Podoba mi siê, widzê, ¿e nareszcie posi³ki oko³otreningowe s± ok Jedyne co mi siê nasuwa to da³abym ziemniaki po treningu, a przed jak±¶ kaszê/ry¿ br±zowy, bo niby ziemniaki lepsze po treningu...
no dobra, to do kurczaka dam ry¿, a do tuñczyka ziemniaczki np? dziêki za komentarz!
__________________
dieta reducyjna i zdrowe od¿ywianie
agaczini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 12:32   #4893
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 671
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Redukcja
Po wczorajszym wieczornym rzucie na wêgle wracam do piêciu posi³ków

I: upra¿ona kasza jaglana z mlekiem, serkiem wiejskim, gruszk±, cynamonem i ziarenkami chia.
II: jajecznica z dwóch jajek, dwóch plastrów sopockiej, pieczarek i groszku sma¿ona na ma¶le klarowanym, plus kromka domowego chleba z mas³em na zagrychê.
III: makaron gryczany, filet z kurczaka podsma¿ony na oleju kokosowym, broku³y.
IV: micha sa³atki greckiej.
V: serek homo naturalny plus domowe mas³o s³onecznikowe i pestki s³onecznika.

Czy rozk³ad btw na poziomie 28/33/39 % jest ok?
Maddie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 13:25   #4894
distant-girl
Raczkowanie
 
Avatar distant-girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 306
GG do distant-girl
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Poka¿ wiadomo¶æ
Nadal kiepsko. Szynka pewnie kupna, sklepowa, a tam ciê¿ko co¶ dobrego znale¼æ (nie liczy siê cena a sk³ad). Jogurt 0% to ¿aden jogurt, kup normalny taki co ma chocia¿ 1,5% t³uszczu. T³uszcze dla nas, kobiet s± bardzo wa¿ne. Warzywa to nie jedzenie. Owszem s± bardzo wa¿ne i nale¿y je je¶æ, ale nie wliczamy ich do bilansu.
Dziêkuje za uwagi

Dzisiejszy jad³ospis:
I ¶niadanie: granola p³atki z 250 ml mleka 1,5 % + banan +pomarañcz
II ¶niadanie: ma³a sa³atka grecka z kawa³kami kurczaka+troche fety
IIIobiadko³o 150 g piersi z kurczaka w zio³ach pieczonej w piekarniku z czosnkiem+worek kaszy gryczanej+ma³a sa³atka z rzodkiewki rucoli cebuli i papryki czerwonej
IV grahamka z twarogiem pó³t³ustym i rzodkiewk±
V wieczorem godzina na si³owni (bie¿nia 30 min, 3x20 brzuszki i co¶ tam jeszcze)
VI???kolacja
Móg³by kto¶ oceniæ? proszê
W 2 tygodnie schud³am 3 kg ( z wagi 70 kg najwiêkszej w moim ¿yciu przy wzro¶cie 166) chcia³abym schudn±æ do 61 ... mam jeszcze na to 2 miesi±ce na wesele brata. Nie jem od 2 tyg s³odyczy, fast foodów itp. co wcze¶niej by³o u mnie na porz±dku dziennym. Pije tylko wodê niegazowan± i czasami kawê z mlekiem bez cukru. Æwicze 3x w tygodniu zumbê i na si³owni. Jakby kto¶ móg³ zerkn±æ na mój dzisiejszy jad³ospis to by³abym wdziêczna !
__________________
never give up.

66 kg ------->59 kg

Edytowane przez distant-girl
Czas edycji: 2014-03-25 o 13:34
distant-girl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 14:17   #4895
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 2 499
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

dzisiejsza R:

1) omlet na s³odko z 2 jaj, ³y¿ki m±ki razowej i ³y¿ki p³atków owsianych, na oleju z pestek winogron. Do tego mus z mro¿onych truskawek, cynamonu i ³y¿ki d¿emu owoce le¶ne + kawa ze ¶mietank± x2

40 min skakanki

2) pó³ puszki czerwonej fasoli, sa³atka z serka ¶ródziemnomorskiego w kosteczkach, pomidora i czerwonej papryki, oliwa z oliwek.

3) zupa kalafiorowa ze ¶mietan±, spory kawa³ek piersi z indyka, na którym siê gotowa³a.

przek±ska: jab³ko lub sok pomidorowy.

4) pikantna sa³atka ze ¶ledzia z octu, gotowanego jajka, cebulki, kapusty pekiñskiej i ogórków konserwowych, dressing z musztardy, odrobiny oliwy oliwek i chilli. Do tego kromka pe³noziarnista na zakwasie.
__________________

fusiacola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:11   #4896
201607111050
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 2 904
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Jutrzejsze R
I
Ugotowany ry¿ z jogurtem nat i jagodami.
Serek homo waniliowy (moja s³abostka...)
Pomarañcza.
Orzechy.
II
Kubek roso³u.
Chleb s³onecznikowy z mas³em.
Jajko sadzone.
Ogórki konserwowe.
III
Kasza gryczana z duszonym miêsem wieprzowym, pomidor z oliw±.
IV
Chleb s³onecznikowy z mas³em i ³y¿eczk± d¿emu wi¶niowego.
Orzechy.
V
Serek wiejski.


Cierpliwie czekam na opinie.
Chocia¿ mam nadzieje, ¿e jakby by³o bardzo ¼le to ju¿ bym dosta³a opierdziel
201607111050 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:15   #4897
Agusiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Agusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Erena Poka¿ wiadomo¶æ
Jakos ciezko mi sie do tego jadlospisu odniesc. Wydaje mi sie duzo owocow (czy nie za duzo?). Mam troche takie wrazenie, ze ogolnie jesz za malo, za to zapychasz sie owocami. To, co zjadlas o 14, to nie jest posilek, tylko raczej przekaska. Konkretne zrodla bialka masz tylko w ostatnim posilku.
Dziêkujê za wskazówki, postaram siê poprawiæ

Dzisiejsza R

- woda z cytryn±

7.00
5 ³y¿ek p³atków owsianych + ³y¿eczka wiórek kokosowych + ³y¿eczka siemienia lnianego + mleko 0,5 % ( kupiê 2% tylko te muszê skoñczyæ ) + 1 kiwi


10.00
Kanapki: 2 kromka chleba domowej roboty na zakwasie+ 2 ³y¿ki serku wiejskiego + 2 plasterki pomidora + 2 ogórki;
Jab³ko
herbata zielona

13,30
zupa pieczarkowa


15.30
4 ³y¿ki serka wiejskiego wymieszane z ³y¿k± s³onecznika z 2 ogórkami i 1/5 papryki

18.30
2 jajka + gar¶æ roszponki + 2 plasterki pomidora +3 ogórki + 2 rzodkiewki

szklanka rumianku

w ci±gu dnia:woda niegazowana


Proszê o opinie, wskazówki
__________________
w³osomaniaczka

UW
angielski
rosyjski
w³oski
Agusiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 18:20   #4898
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez oh! Poka¿ wiadomo¶æ
Jutrzejsze R
I
Ugotowany ry¿ z jogurtem nat i jagodami.
Serek homo waniliowy (moja s³abostka...)
Pomarañcza.
Orzechy.
II
Kubek roso³u.
Chleb s³onecznikowy z mas³em.
Jajko sadzone.
Ogórki konserwowe.
III
Kasza gryczana z duszonym miêsem wieprzowym, pomidor z oliw±.
IV
Chleb s³onecznikowy z mas³em i ³y¿eczk± d¿emu wi¶niowego.
Orzechy.
V
Serek wiejski.


Cierpliwie czekam na opinie.
Chocia¿ mam nadzieje, ¿e jakby by³o bardzo ¼le to ju¿ bym dosta³a opierdziel
Na moje oko poza ¶niadaniem i obiadem jakie¶ ma³e te posi³ki. Rosó³ z makaronem albo czym¶ takim czy tylko "ciecz"? Kolacja nie jest kolacj±, tylko malutk± przek±sk±. O d¿emor siê nie wydzieram, bo w rozs±dnych ilo¶ciach wszystko dla ludzi - a jak jeszcze powiesz, ¿e domowy, to Ci go pozazdroszczê
I mo¿e jednak spróbuj ograniczyæ nabia³ do jednej porcji dziennie?
Erena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:24   #4899
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 2 499
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez oh! Poka¿ wiadomo¶æ
Jutrzejsze R
I
Ugotowany ry¿ z jogurtem nat i jagodami.
Serek homo waniliowy (moja s³abostka...)
Pomarañcza.
Orzechy.
II
Kubek roso³u.
Chleb s³onecznikowy z mas³em.
Jajko sadzone.
Ogórki konserwowe.
III
Kasza gryczana z duszonym miêsem wieprzowym, pomidor z oliw±.
IV
Chleb s³onecznikowy z mas³em i ³y¿eczk± d¿emu wi¶niowego.
Orzechy.
V
Serek wiejski.


Cierpliwie czekam na opinie.
Chocia¿ mam nadzieje, ¿e jakby by³o bardzo ¼le to ju¿ bym dosta³a opierdziel
moja te¿ uwielbiam zw³aszcza danio i serniki z nut± wanilii, które gdyby nie redukcja jad³abym chyba codziennie

jak Ty to robisz, ¿e nie masz w menu praktycznie w ogóle warzyw?
__________________

fusiacola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:28   #4900
201607111050
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 2 904
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Erena Poka¿ wiadomo¶æ
Na moje oko poza ¶niadaniem i obiadem jakie¶ ma³e te posi³ki. Rosó³ z makaronem albo czym¶ takim czy tylko "ciecz"? Kolacja nie jest kolacj±, tylko malutk± przek±sk±. O d¿emor siê nie wydzieram, bo w rozs±dnych ilo¶ciach wszystko dla ludzi - a jak jeszcze powiesz, ¿e domowy, to Ci go pozazdroszczê
I mo¿e jednak spróbuj ograniczyæ nabia³ do jednej porcji dziennie?
Porcje wydaj± mi siê byæ spore, ale mogê siê myliæ. Kalorycznie wychodzi +/- 1700 kcal jak liczy³am.
Rosó³ z du¿± ilo¶ci± marchewki.
D¿em domowy
Mam s³abo¶æ do nabia³u, wolê od miêsa czy warzyw

fusiacola
lubiê warzywa ¶wie¿e, w sezonie wiosenno letnim maj± dla mnie jakikolwiek smak, teraz jem bo wypada

Edit:
Mo¿e dodam, ¿e na chwilê obecn± mam tryb ¿ycia siedz±cy, wrêcz siedz±co-le¿±cy z totalnym brakiem jakiejkolwiek aktywno¶ci i tak bêdzie przez jeszcze przez krótk± chwilê.

Edytowane przez 201607111050
Czas edycji: 2014-03-25 o 19:47
201607111050 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:05   #4901
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 13 378
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez distant-girl Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje za uwagi

Dzisiejszy jad³ospis:
I ¶niadanie: granola p³atki z 250 ml mleka 1,5 % + banan +pomarañcz
II ¶niadanie: ma³a sa³atka grecka z kawa³kami kurczaka+troche fety
IIIobiadko³o 150 g piersi z kurczaka w zio³ach pieczonej w piekarniku z czosnkiem+worek kaszy gryczanej+ma³a sa³atka z rzodkiewki rucoli cebuli i papryki czerwonej
IV grahamka z twarogiem pó³t³ustym i rzodkiewk±
V wieczorem godzina na si³owni (bie¿nia 30 min, 3x20 brzuszki i co¶ tam jeszcze)
VI???kolacja
Móg³by kto¶ oceniæ? proszê
W 2 tygodnie schud³am 3 kg ( z wagi 70 kg najwiêkszej w moim ¿yciu przy wzro¶cie 166) chcia³abym schudn±æ do 61 ... mam jeszcze na to 2 miesi±ce na wesele brata. Nie jem od 2 tyg s³odyczy, fast foodów itp. co wcze¶niej by³o u mnie na porz±dku dziennym. Pije tylko wodê niegazowan± i czasami kawê z mlekiem bez cukru. Æwicze 3x w tygodniu zumbê i na si³owni. Jakby kto¶ móg³ zerkn±æ na mój dzisiejszy jad³ospis to by³abym wdziêczna !

No dzisiaj ju¿ lepiej. Wprawdzie dorzuci³abym jeszcze co¶ tu i ówdzie, ale w porównaniu do 2 poprzednich jad³ospisów ten ma siê zdecydowanie lepiej.
__________________
"Którego¶ dnia zrozumiesz, ¿e szukasz tego, co ju¿ posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 19:28   #4902
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Erena a sprawdzisz czy dzi¶ lepiej ni¿ poprzednio ?

Redukcja

I
¦led¼ , 2 du¿e rzodkiewki , pó³ pomidora , kromka ciemnego pieczywa +zielone herbatka

II
Du¿e jab³ko , du¿y banan - i to na prawdê mi wystarczy ! Nic mi nie burczy etc

III
Omlet z 4 jaj z szynk± , szczypiorkiem i ma³± ³y¿eczk± ¶mietany 18 % (nie mia³am innej ) + 2 du¿e rzodkiewki , pó³ pomidora , szczypior + kromka oraz tradycyjnie zielona herbata

IV
Wie¶niak z pó³t³ustego twarogu i ... znowu z ¶mietan± 18 bo jogurtu nat. nie mia³am a zawsze z nim robiê + starta rzodkiewka , pomidor , spooro szczypiorku + kromka oraz herbatka

--- i idê spaæ niebawem wiêc 4 posi³ki jak dla mnie jest OK
Jedynie co mi siê wydaje dzi¶ ¼le to ta ¶mietana oraz wêgli za du¿o (pieczywo) a bia³ka ¶rednio ?
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkuj± sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:48   #4903
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Ily Poka¿ wiadomo¶æ
Erena a sprawdzisz czy dzi¶ lepiej ni¿ poprzednio ?

Redukcja

I
¦led¼ , 2 du¿e rzodkiewki , pó³ pomidora , kromka ciemnego pieczywa +zielone herbatka

II
Du¿e jab³ko , du¿y banan - i to na prawdê mi wystarczy ! Nic mi nie burczy etc rozumiem, ¿e nie burczy, ale mo¿e lepiej daæ jeden owoc i co¶ zamiast drugiego? choæby gar¶æ orzechów? 2 owoce nie za bardzo kwalifikuj± siê jako posi³ek

III
Omlet z 4 jaj z szynk± , szczypiorkiem i ma³± ³y¿eczk± ¶mietany 18 % (nie mia³am innej ) + 2 du¿e rzodkiewki , pó³ pomidora , szczypior + kromka oraz tradycyjnie zielona herbata

IV
Wie¶niak z pó³t³ustego twarogu i ... znowu z ¶mietan± 18 bo jogurtu nat. nie mia³am a zawsze z nim robiê + starta rzodkiewka , pomidor , spooro szczypiorku + kromka oraz herbatka

--- i idê spaæ niebawem wiêc 4 posi³ki jak dla mnie jest OK
Jedynie co mi siê wydaje dzi¶ ¼le to ta ¶mietana oraz wêgli za du¿o (pieczywo) a bia³ka ¶rednio ?
¦mietana od czasu do czasu jest oki, przecie¿ nie zajadasz siê ni± non stop Od kiedy to 3 kromki pieczywa to jest za du¿o wêgli? Zupe³nie normalna ilo¶æ. Tylko za ka¿dym razem na wiadome pytanie odpowiadasz, ¿e jesz te¿ inne wêgle z³o¿one ni¿ pieczywo, a ja ci±gle tylko ten chleb widzê

Ciê¿ko mi siê ustosunkowaæ do t³uszczy. Z jednej strony widzê, ¿e nie jest ich jako¶ mega ma³o, bo tu ¶led¼, tu sporo jaj, tu ¶mietana, ale jako¶ tak mam mieszane uczucia. Dobra - gdyby¶ dorzuci³a jakie¶ do drugiego posi³ku, nie mia³abym siê czego czepiaæ. A tak ten drugi posi³ek mi tu bru¼dzi. Nie mam nic do owoców jako takich, ale przy 4 posi³kach by³abym raczej za komponowaniem bardziej pe³nowarto¶ciowych dañ, a nie za "przek±szaniem". Tak jak pisa³am - ju¿ np. gar¶æ orzechów poprawi³aby obraz - nadal by³aby raczej przek±ska, ale "konkretniejsza"

Ostatnia uwaga - nie wyliczaj tak warzyw.
Erena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 20:02   #4904
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Erena Poka¿ wiadomo¶æ
¦mietana od czasu do czasu jest oki, przecie¿ nie zajadasz siê ni± non stop Od kiedy to 3 kromki pieczywa to jest za du¿o wêgli? Zupe³nie normalna ilo¶æ. Tylko za ka¿dym razem na wiadome pytanie odpowiadasz, ¿e jesz te¿ inne wêgle z³o¿one ni¿ pieczywo, a ja ci±gle tylko ten chleb widzê

Ciê¿ko mi siê ustosunkowaæ do t³uszczy. Z jednej strony widzê, ¿e nie jest ich jako¶ mega ma³o, bo tu ¶led¼, tu sporo jaj, tu ¶mietana, ale jako¶ tak mam mieszane uczucia. Dobra - gdyby¶ dorzuci³a jakie¶ do drugiego posi³ku, nie mia³abym siê czego czepiaæ. A tak ten drugi posi³ek mi tu bru¼dzi. Nie mam nic do owoców jako takich, ale przy 4 posi³kach by³abym raczej za komponowaniem bardziej pe³nowarto¶ciowych dañ, a nie za "przek±szaniem". Tak jak pisa³am - ju¿ np. gar¶æ orzechów poprawi³aby obraz - nadal by³aby raczej przek±ska, ale "konkretniejsza"

Ostatnia uwaga - nie wyliczaj tak warzyw.
Jestem Ci bardzo wdziêczna za pomoc oraz ka¿d± radê ! A warzywa wyliczy³am tylko tak o , ¿eby¶ wiedzia³a ¿e jest ich w miare wiecej ni¿ po jednym plasterku ka¿dego A co do II ¶niadania , skoro 2 owoce to ma³o to mam braæ ze sob± na uczelnie kanapkê po prostu? jaka¶ chuda szynka +warzywka ?

I ostatnie pytanie odno¶nie zup.... Bardzo czêsto ostatnio lubiê robiæ zupê na 2 max 3 skrzyde³kach na kostce oraz pietruszka/marchew etc z ry¿em , i na I danie jem zupê a na II miêso ... dorzucaj±c do II tz skrzyde³ek warzywa w postaci gotowanej marchewki LUB innych ¶wie¿ych bêdzie w porz±dku ? Czy taki posi³ek na redukcjê jest OK ?
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkuj± sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 20:18   #4905
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 1 358
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

r
  1. bu³ka sojowa z mas³em, ogórkiem, kie³bas±, sa³atka : seler, szynka, kukurydza,majonez (ok.250g )
  2. banan, bu³ka jak wy¿ej
  3. filet grillowany z kurczaka w sosie z kurek, opiekane ziemniaki, 3-4 surówki (tzw. bukiet), piwo bezalkoholowe z sokiem imbirowym


ostatni posi³ek ok.17.50.....ju¿ wiêcej nie mogê;(






i jak?




Irish lady 28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 20:47   #4906
kiciulka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Utrzymanko

¶: 5 ³y¿ek p³atków owsianych, ³y¿ka migda³ów, ³y¿ka rodzynek, ³y¿ka miodu, pó³ szklanki mleka 2%, kiwi

2¶: du¿e jab³ko

o: gar¶æ makaronu razowego, trzy gotowane pulpety, sos do spaghetti ³owicz, warzywa

p: jogurt nat. zott 180 g plus 5 zbo¿owych krakusków

k: lidlowa bu³ka z dyni± z mas³em ,szynk±, warzywami i ketchupem/ gotowanym jajkiem, mas³em, warzywami i ketchupem

Do picia: 2l wody

Æwiczenia: 50 min dywanówek codziennie

Oceni kto¶?
kiciulka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 21:07   #4907
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 671
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Irish lady przegl±da³am dzi¶ wybiórczo stare czê¶ci tego w±tku, bodaj¿e z 2009 roku, i wtedy te¿ by³a¶ na R i wstawia³a¶ równie beznadziejne jad³ospisy. D³ugo tak jeszcze zamierzasz?
Maddie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 06:48   #4908
olik187
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomo¶ci: 914
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Maddie Poka¿ wiadomo¶æ
Redukcja
Po wczorajszym wieczornym rzucie na wêgle wracam do piêciu posi³ków

I: upra¿ona kasza jaglana z mlekiem, serkiem wiejskim, gruszk±, cynamonem i ziarenkami chia.
II: jajecznica z dwóch jajek, dwóch plastrów sopockiej, pieczarek i groszku sma¿ona na ma¶le klarowanym, plus kromka domowego chleba z mas³em na zagrychê.
III: makaron gryczany, filet z kurczaka podsma¿ony na oleju kokosowym, broku³y.
IV: micha sa³atki greckiej.
V: serek homo naturalny plus domowe mas³o s³onecznikowe i pestki s³onecznika.

Czy rozk³ad btw na poziomie 28/33/39 % jest ok?
boskie smaki ja mam rozk³ad 40/20/40% ale najlepiej obserwuj swój organizm..je¶li siê dobrze na takim czujesz i masz efekty których oczekujesz to nie ma co zmieniaæ

Edytowane przez olik187
Czas edycji: 2014-03-26 o 06:50
olik187 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 07:33   #4909
greensmile
Raczkowanie
 
Avatar greensmile
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Dziewczyny, mog³yby¶cie oceniæ mój jad³ospis?

Jestem na redukcji (mam 170cm, waga ok.60 kg, wiêc nie chcê schudn±æ du¿o), sporo æwiczê (ok.4 razy w tygodniu biegam+trening si³owy-kilka zestawów æwiczeñ z youtube) ale mimo wszystko mam wra¿enie, ¿e trochê za wolno gubiê t± tkankê t³uszczow±. Proszê pomó¿cie

Przez ca³y dzieñ pijê ok.2 litry wody i 2/3 zielone herbaty.

I
2 kanapki na chlebie pe³noziarnistym, czasem na bu³eczkach z pestkami (ciemne pieczywo), najczê¶ciej z serkami topionymi/ pastami/ twaro¿kami, sa³at± i ogórnkiem/ pomidorem
II
owoc (banan/jab³ko/pomarañcza) i gar¶æ orzechów
III
Obiady w wiêkszo¶ci przywo¿ê sobie z domu (sama nie umiem gotowaæ, bud¿et studencki poza tym nie zawsze pozwala ) wiêc obiady mog± nie byæ najzdrowsze:
pierogi ruskie/ kurczak w sosie curry z ry¿em/ fasolka po bretoñsku/ kopytka/ czasem te¿ zdarza mi siê makaron z sosem
Nie umiem okre¶liæ ile mniej wiêcej tego jem ale nie jem na obiad jako¶ bardzo du¿o, nie czujê siê przejedzona
IV
jogurt naturalny z dwiema ³y¿eczkami d¿emu, otrêbami/ gar¶æ orzechów/trochê sa³aty, oliwki, pomidor
V
pó³ chudego twarogu wymieszanego z serkiem danio lub z d¿emem/ jajka+ jakie¶ warzywa/ jogurt naturalny lub grecki

S³odyczy, fast foodów itp nie jem w ogóle, jedynie zdarza mi siê czasem wypiæ jaki¶ alkohol.
__________________
By³a aparatka
15.10.2012 - zdany egzamin na prawko
matura 2013
iberystyka, prawo
Dbam o swoj± sylwetkê!
greensmile jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 08:19   #4910
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

cze¶æ , dzisiejsza eReczka - jestem w rozjazdach wiêc III do¶æ ogólnikowo

I - dwie kromki razowca ¿ytniego, posmarowane fet±, z sa³at± i tuñczykiem

II - dwa nale¶niki z kurczakiem i warzywami + surówka z kapusty i surówka z marchwi

III - obiad z knajpy: miêso+ziemniaki+ warzywa

IV - jajecznica z 2 jajek na szynce + pomidor/ogórek
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140326_091504.jpg (143,2 KB, 50 za³adowañ)
__________________
dieta reducyjna i zdrowe od¿ywianie
agaczini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 10:47   #4911
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez greensmile Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, mog³yby¶cie oceniæ mój jad³ospis?

Jestem na redukcji (mam 170cm, waga ok.60 kg, wiêc nie chcê schudn±æ du¿o), sporo æwiczê (ok.4 razy w tygodniu biegam+trening si³owy-kilka zestawów æwiczeñ z youtube) ale mimo wszystko mam wra¿enie, ¿e trochê za wolno gubiê t± tkankê t³uszczow±. Proszê pomó¿cie

Przez ca³y dzieñ pijê ok.2 litry wody i 2/3 zielone herbaty.

I
2 kanapki na chlebie pe³noziarnistym, czasem na bu³eczkach z pestkami (ciemne pieczywo), najczê¶ciej z serkami topionymi/ pastami/ twaro¿kami, sa³at± i ogórnkiem/ pomidorem
II
owoc (banan/jab³ko/pomarañcza) i gar¶æ orzechów
III
Obiady w wiêkszo¶ci przywo¿ê sobie z domu (sama nie umiem gotowaæ, bud¿et studencki poza tym nie zawsze pozwala ) wiêc obiady mog± nie byæ najzdrowsze:
pierogi ruskie/ kurczak w sosie curry z ry¿em/ fasolka po bretoñsku/ kopytka/ czasem te¿ zdarza mi siê makaron z sosem
Nie umiem okre¶liæ ile mniej wiêcej tego jem ale nie jem na obiad jako¶ bardzo du¿o, nie czujê siê przejedzona
IV
jogurt naturalny z dwiema ³y¿eczkami d¿emu, otrêbami/ gar¶æ orzechów/trochê sa³aty, oliwki, pomidor
V
pó³ chudego twarogu wymieszanego z serkiem danio lub z d¿emem/ jajka+ jakie¶ warzywa/ jogurt naturalny lub grecki

S³odyczy, fast foodów itp nie jem w ogóle, jedynie zdarza mi siê czasem wypiæ jaki¶ alkohol.

Na redukcji nie powinna¶ je¶æ ani serka dani ani d¿emu (³y¿eczka d¿emu ma a¿ 10g wêgli), do jogurtu naturalnego ¿eby nie by³ taki md³y mo¿esz dodaæ pokrojonego banana albo truskawki dodaæ trochê rodzynek i cynamonu., twaróg ja zawsze odrobinê s³odzê(pó³ ³y¿eczki) ale nie mam na niego poki co innego pomys³u, jak go przygotowaæ inaczej. Serki topione te¿ wyrzuæ. Poza tym jaka to sztuka na obiad wrzuciæ pier¶ z kurczaka do piekarnika, borku³a i kaszê do wody i ugotowaæ?
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 11:07   #4912
greensmile
Raczkowanie
 
Avatar greensmile
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Na redukcji nie powinna¶ je¶æ ani serka dani ani d¿emu (³y¿eczka d¿emu ma a¿ 10g wêgli), do jogurtu naturalnego ¿eby nie by³ taki md³y mo¿esz dodaæ pokrojonego banana albo truskawki dodaæ trochê rodzynek i cynamonu., twaróg ja zawsze odrobinê s³odzê(pó³ ³y¿eczki) ale nie mam na niego poki co innego pomys³u, jak go przygotowaæ inaczej. Serki topione te¿ wyrzuæ. Poza tym jaka to sztuka na obiad wrzuciæ pier¶ z kurczaka do piekarnika, borku³a i kaszê do wody i ugotowaæ?
Dziêkuje za odpowied¼ w sumie nie pomy¶la³am o tym, ¿eby dodaæ cynamon do twarogu ale teraz spróbujê, serki topione to niestety moja s³abo¶æ ale skoro nie mo¿na to siê pozbêdê.
Wiem niby nic trudnego ale czasem nie mam te¿ na to zwyczajnie czasu, mam w zajêciach czêsto po ok.1 godz przerwy w czasie obiadu i na przygotowani posi³ku nie zawsze jej wystarcza.
__________________
By³a aparatka
15.10.2012 - zdany egzamin na prawko
matura 2013
iberystyka, prawo
Dbam o swoj± sylwetkê!
greensmile jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 12:10   #4913
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 2 499
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

moja dzisiejsza R:

1) p³atki ry¿owe na mleku 2% z 1/3 banana i cynamonem. Sok pomidorowy z kawa³kiem fety i szczypiorkiem.

60 min æwiczeñ

2) makaron pe³noziarnisty a chwilê pó¼niej pier¶ kurczaka, pomidorki koktajlowe i cukinia z patelni grillowej, na odrobinie oleju rzepakowego.

3) bu³ka na zakwasie z makiem i sezamem, z domowym mas³em zio³owym (ma³o!), sa³at±, gotowanym jajkiem, plastrem polêdwicy sopockiej, rzodkiewk± i szczypiorkiem. Kawa z mlekiem 3,2%

4) kawa³ek wêdzonego dorsza na sa³acie z lodowej, selera naciowego, pomidora, fety, ogórka i czerwonej cebulki. Dorsz podobno nie ma t³uszczu wiêc odrobina oliwy z oliwek, wieczorem bêdê staraæ siê bez wêgli przez parê dni tak z ciekawo¶ci

pod wieczór u t¿: gar¶æ mieszanki bakalii + (1 lampka)
__________________

fusiacola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 12:16   #4914
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 671
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez olik187 Poka¿ wiadomo¶æ
boskie smaki ja mam rozk³ad 40/20/40% ale najlepiej obserwuj swój organizm..je¶li siê dobrze na takim czujesz i masz efekty których oczekujesz to nie ma co zmieniaæ
Dziêkujê
Na takim rozk³adzie czujê siê bardzo dobrze, tylko efektów brak ale mam niedoczynno¶æ tarczycy i zdajê sobie sprawê, ¿e bêdzie mi trudniej schudn±æ.

Redukcja na dzi¶:

I: owsianka: 3³. owsianych, 1³. p³atków gryczanych, 1³. otr±b gryczanych, mleko, serek homo naturalny, truskawki, p³atki migda³ów, dwie kostki bardzo gorzkiej czeko.
II: dwie kromki domowego chleba z mas³em, wêdzonym filetem z indyka, ogórkiem i sa³at± (jedna dodatkowo z plastrem sera ¿ó³tego i ketchupem ); jab³ko.
III: pieczone ziemniaki ma¼niête oliw±, pieczona pier¶ z kurczaka, surówka z kapusty pekiñskiej.
IV: serek wiejski z domowym mas³em s³onecznikowym i migda³ami.
V: kawa³ek wêdzonego dorsza i warzywa na patelniê.
Maddie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 12:45   #4915
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez greensmile Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje za odpowied¼ w sumie nie pomy¶la³am o tym, ¿eby dodaæ cynamon do twarogu ale teraz spróbujê, serki topione to niestety moja s³abo¶æ ale skoro nie mo¿na to siê pozbêdê.
Wiem niby nic trudnego ale czasem nie mam te¿ na to zwyczajnie czasu, mam w zajêciach czêsto po ok.1 godz przerwy w czasie obiadu i na przygotowani posi³ku nie zawsze jej wystarcza.
Obiad mo¿na przygotowaæ wcze¶niej, np poprzedniego dnia, mo¿esz te¿ kurczaka pokroiæ w kawa³ki i go usma¿yæ (pieczenie to ok 30 min) tak¿e wtedy przygotowanie obiadu wynosi 20 min, mo¿esz te¿ kupiæ sobie mielone wo³owe, albo indycze, wrzucasz na patelnie, do tego gotujesz makaron pe³noziarnisty i dodajesz potem do miêsa szklankê przecieru pomidorowego i przyprawy, te rzeczy robi siê na prawdê bardzo szybko i prosto, sama nie lubiê zbyt du¿o czasu spêdzaæ w kuchni wiêc najczê¶ciej robiê na szybko te dania.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Maddie Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê
Na takim rozk³adzie czujê siê bardzo dobrze, tylko efektów brak ale mam niedoczynno¶æ tarczycy i zdajê sobie sprawê, ¿e bêdzie mi trudniej schudn±æ.

Redukcja na dzi¶:

I: owsianka: 3³. owsianych, 1³. p³atków gryczanych, 1³. otr±b gryczanych, mleko, serek homo naturalny, truskawki, p³atki migda³ów, dwie kostki bardzo gorzkiej czeko.
II: dwie kromki domowego chleba z mas³em, wêdzonym filetem z indyka, ogórkiem i sa³at± (jedna dodatkowo z plastrem sera ¿ó³tego i ketchupem ); jab³ko.
III: pieczone ziemniaki ma¼niête oliw±, pieczona pier¶ z kurczaka, surówka z kapusty pekiñskiej.
IV: serek wiejski z domowym mas³em s³onecznikowym i migda³ami.
V: kawa³ek wêdzonego dorsza i warzywa na patelniê.
Jak przygotowujesz t± surówkê?
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 14:29   #4916
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez greensmile Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje za odpowied¼ w sumie nie pomy¶la³am o tym, ¿eby dodaæ cynamon do twarogu ale teraz spróbujê, serki topione to niestety moja s³abo¶æ ale skoro nie mo¿na to siê pozbêdê.
Wiem niby nic trudnego ale czasem nie mam te¿ na to zwyczajnie czasu, mam w zajêciach czêsto po ok.1 godz przerwy w czasie obiadu i na przygotowani posi³ku nie zawsze jej wystarcza.
E tam, jak siê chce, to siê wszystko da . Na pierwszym roku te¿ bazowa³am na tym, co przywioz³am z domu, teraz gotujê sobie sama - pier¶ z kurczaka robiê zazwyczaj wieczorem, od razu na dwa dni, czasami wystarczy mi jej, ¿eby jeszcze dorzuciæ do jakiej¶ sa³atki na kolacjê/ drugie ¶niadanie.
Czêsto robiê paellê (jak przywiozê sobie dobry rosó³ z domu ), mogê podaæ przepis, bo nie jest skomplikowana. Spaghetti to pó³ godziny roboty, a mo¿na siê naje¶æ przez dwa dni .
Do kurczaka robiê makaron (¶widerki/kokardki) z brokulem - broku³a rozgotowujê lekko, rozgniatam, dodajê nieca³± ³y¿eczkê mas³a, mieszam i dodajê ugotowany makaron .
zetuzetia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 14:54   #4917
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 671
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Jak przygotowujesz t± surówkê?
Zupe³nie normalnie kapustê pekiñsk± drobno krojê i dodajê co mam pod rêk± - dzi¶ akurat papryka, starta marchewka i odrobina kukurydzy, plus przyprawy i domowy sos vinegrette.
Maddie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 15:07   #4918
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 696
GG do missy7
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

BARDZO prosze o ocenê mojej R.. co¶ zmieniæ? jest ok?


SNIADANIE:
- owsianka na mleku 2% (4 ³y¿ki p³atków owsianych, 1 ³y¿ka siemienia lnianego, 1 ³y¿ka p³atków ryzowych
gar¶æ jagód goji, ³y¿ka syropu klonowego, pó³ banana, pare p³atków migda³ów, cynamon)
- kawa zielona

trening 45 min

PRZEK¡SKA:
- serek homogenizowany ze zmiksowanym 1 bananem,
siemieniem lnianym, p³atkami migda³ów i ³y¿k± mas³a orzechowego

OBIAD:
- ³oso¶ pieczony w piakraniku, z chrzanem
- 1 ¶redni s³odki ziemniak pieczony w piekarniku
- sa³atka z: 4 pomidorków koktailowych, po³owa awokado, æwiartk± papryki,czerwon± cebul±, ¶wie¿± bazyli±, plasterkiem sera feta - wszystko polane oliw± z oliwek

zielona herbata

PODWIECZOREK:
- serek wiejski z syropem klonowym, cynamonem i p³atkami migda³ów

KOLACJA:
- bu³ka grahamka, z serkiem philadelphia, wêdzonym ³ososiem, pomidorem, czerwon± cebul± i roszponk±
- herbata zielona
__________________

Edytowane przez missy7
Czas edycji: 2014-03-26 o 15:13
missy7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 15:10   #4919
distant-girl
Raczkowanie
 
Avatar distant-girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 306
GG do distant-girl
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Mój dzisiejszy jad³ospis:
redukcja
I ¶niadanie: kasza jaglana+banan+grejfrut+dw ie ³y¿ki serka wiejskiego+cynamon+³y¿ecz ka miodu
II ma³a miska leczo jarskiego(pieczarki,cukin ia,papryka,koncentrat,zio ³a,sól)+dwie ³yzki kaszy jaglanej
III obiad pier¶ z kurczaka w piekarniku pieczona w zio³ach (ok 300 g) +kawa³ek broku³a i kawa³ek kalafiora
IV kolacja-2 bu³ki ciemne z dyni±+2 jajka sadzone+troche ketchupu+rucola+pare czarnych oliwek+papryka

i jak? ¼le ?dobrze?
__________________
never give up.

66 kg ------->59 kg

Edytowane przez distant-girl
Czas edycji: 2014-03-26 o 19:32
distant-girl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 15:13   #4920
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 671
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez missy7 Poka¿ wiadomo¶æ
BARDZO prosze o ocenê mojej R


SNIADANIE:
- owsianka na mleku 2% (4 ³y¿ki p³atków owsianych, 1 ³y¿ka siemienia lnianego, 1 ³y¿ka p³atków ryzowych
gar¶æ jagód goji, ³y¿ka syropu klonowego, pó³ banana, pare p³atków migda³ów, cynamon)
- kawa zielona nie ma bia³ka, a to bardzo wa¿ne rano, szczególnie przed treningiem

trening 45 min

PRZEK¡SKA:
- serek homogenizowany ze zmiksowanym 1 bananem,
siemieniem lnianym, p³atkami migda³ów i ³y¿k± mas³a orzechowego po treningu jemy szybkowch³anialne bia³ko - miêso, ryby, jajka plus wêgle, nie t³uszcze

OBIAD:
- ³oso¶ pieczony w piakraniku, z chrzanem
- 1 ¶redni s³odki ziemniak pieczony w piekarniku
- sa³atka z: 4 pomidorków koktailowych, po³owa awokado, æwiartk± papryki,czerwon± cebul±, ¶wie¿± bazyli±, plasterkiem sera feta - wszystko polane oliw± z oliwek

zielona herbata

PODWIECZOREK:
- serek wiejski z syropem klonowym, cynamonem i p³atkami migda³ów

KOLACJA:
- bu³ka grahamka, z serkiem philadelphia, wêdzonym ³ososiem, pomidorem, czerwon± cebul± i roszponk±
- herbata zielona je¶li wêgle wieczorem nie przeszkadzaj± Ci w chudniêciu, to ok, o ile ³ososia wiêcej ni¿ ma³y plasterek
jw, kilka b³êdów do dopracowania, poza tym ³adnie i smacznie Jaki to by³ trening?
Maddie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Dietetyka


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-04 19:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.