XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 11:00   #1
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Przekupka: 30 pkt / 95% pozyt.
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD

Nieaktualny


NIEAKTUALNY

nowy tutaj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=20554584




__________________

Edytowane przez Mania_xD
Czas edycji: 2010-07-08 o 19:18
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 11:19   #2
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Przekupka: 30 pkt / 95% pozyt.
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

BLUZKI krótki rękaw


1. Bluzeczka w tecze i chmurki h&m, rozmiar 34, stan bdb jedyne wady to zszyta dziurka nad kieszonka i wycieta metka.

2. Rozowa bluzeczka z czarnym napisem firmy Queen, rozmiar S, stan nowa.

3. Niebieska bluzeczka z kaczorem looney tunes, rozmiar S/M, stan idealny [po praniu leciutko pekniety nadruk + brak metki]

4. Zielona bluzeczka firmy Terranova S, stan bdb.

6. Szaro biala bluzeczka firmy UND, rozmiar S, stan bdb.

7. Pasiasta bokserka firmy terranova, rozmiar S, stan nowa.

8. Szara tuniczka firmy vero moda, rozmiar S/M, bluzka nie ma metki w gornej czesci juz od kupienia... Jest w stanie idealnym, lezala caly czas w szafie. Pod spod mozna zalozyc jakis top i bedzie to bardzo fajnie wygladalo.

10. Biala bluzeczka firmy crashone zakupiona w sklepie takko, tyl i gora cale sa w rozowe serduszka, przod w kasety, usmiechy, szachownice i kostki. Bluzke kupilam na szybkiego bo mi sie podobala, jednak zle na mnie lezy, wiec jest ona w stanie idealnym. Rozmiar 176, jednak mysle ze to typowa S.

11
.Krotka, biala bluza z kapturem i wzorami firmy cropp. Rozmiar z metki to niby L ale to zawyzona rozmiarowka i mysle ze raczej S. Bluza krotsza, takze pod spod najlepiej noszona z topem. Mialam ja kilka razy, zero dziur i plam.




15. Biale bolerko w czarne gwiazdki firmy atmosphere . Rozmiar z metki to 38 jednak jest to rozmiar uniwersalny, ja nosze 34 i jest na mnie poprostu luzniejsze . Zalozone dwa razy, wyprane dwa razy, leciutko ale to naprawde nie widoczne sa zmechacenia to tylko i wylacznie dlatego pisze zeby nie bylo ze bolerko jest nowe, w stanie bdb zero plam i dziur. Nie oddala bym go za nic gdyby kolorystyka byla odwrotna.



17.
Brazowa bluzeczka z marszczeniami z przodu w bdb- stanie, ma malutkie dziurki u dolu do zszycia, oddam za niewiele. Rozmiar xS/S.

18. Siateczkowa bluzeczka w zeberke ONLY, stan idealny, rozmiar xs/s/m

19.
Rozowa bluzeczka H&M, stan idealny. xs/s


20. Tuniczka folkowa w kwiaty firmy TU, stan idealny. Rozmiar z metki to 46 ale na moje oko to duza m / l, przy xs/s z sweterkiem wyglada ok, bo jest wiazana z tylu.

21. Folkowa tuniczka/sukieneczka stan bdb rozmiar xs/s
Bolerko George kobaltowe - nie mam, oddalam siostrze

__________________

Edytowane przez Mania_xD
Czas edycji: 2010-06-01 o 18:37
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 11:23   #3
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Przekupka: 30 pkt / 95% pozyt.
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

19. Bialy long secret possesions. Rozmiar xs/s. Ma malutkie guziczki na dekolcie. Stan bdb.

20. Czarna w kropeczki bluzeczka, ala motylek. Rozmiar xS/S, stan idealny jak nowka. [ostatnie zdjecie, tylko zeby pokazac jak mniej wiecej lezy ]

21. Seledynowo pistacjowa bluzeczka z nadrukiem George, stan bdb, rozmiar xs/s. Z tylu ma rowniez napis.

22. Kolorowa bluzeczka firmy ASOS, stan idealny mi zbyt wycieta :p... Rozmiar typowe S

23. Pastelowa bluzko tuniczka firmy S'nob. duze S, M, L. Stan idealny - ma dziurke do zszycia





PONUMEROWANE BLUZECZKI

1. Butik, dluzsza bokserka za pupe s/m. Stan bdb, lekko zmechacona na pupie, ale do ogolenia.

2. Terranova, szary tshirt, s, Stan bdb, byla noszona jakis miesiac wakacji bez dziur czy plam.

3. PI zakupiona w vero modzie, fioletowa bombeczka tunika, xs/s/m, stan idealny.

4. NEXT fioletowa BRAK

5. Denim co. biala z twarza BRAK

6. Terranova w poziomki , rozmiar s/m, stan bdb.

7. Top secret fioletowa BRAK

8. H&M biala w czerwone kropeczki, rozmiar 34, stan bdb- lekko zmechacona do ogolenia. WYMIENIONA

9. H&M biala w gwiazki, rozmiar s, stan bdb.

10. Szara bluzeczka z ala zabotem, guziczkami, przewiazywana paseczkiem, rozmiar 14, stan bdb leciutko zmechacona.

11. W stanie idealnym, koszulka z Paulem Frankiem. Z wymiany, okazala sie za mala, bo z metki to niby L ale dla mnie to co najwyzej xs/malutenka s [dlugoscia].







BLUZKI długi rękaw


1. Bluzka z pucca, nadruk znajduje sie na tyle bluzki jednak nosilam ja z przodu i jakos nie przeszkadzalo to w niczym. Pucca ma leciutkie pekniecie w okolicach oczka co widac na zdjeciu i leciutko poszla w jednym miejscu na szwach ale nie przeszkadza to w noszeniu, dekolt w lodke, rekawy dlugie. Rozmiar to s i male m

2. Biała ONLY w stanie idealnym . Rozmiar na oko to typowa S, a nawet xs.



Kwiecista spodniczka firmy VILA, rozmiar xs/s, zalozona raz.
__________________

Edytowane przez Mania_xD
Czas edycji: 2010-07-05 o 19:48
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 11:23   #4
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Przekupka: 30 pkt / 95% pozyt.
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

BLUZY


1. Brązowa bluza firmy ONLY, z niebieska aplikacja na klatce piersiowej i kieszenia ala kangurka. Bluza byla uzywana kilka razy jednak to nie moj rozmiar, stan dobry+ lekko wyblakla ale nie ma zadnych dziur. Rozmiar z metki to S i to typowa eska

2. Granatowa bluza firmy top secret, byla uzywana i kolory sa troche jasniejsze. Na klatce ma doszyty nadruk w ksztalcie motyla. Rozmiar S

3. Czarna bluza z kapturem kupiona w butiku, firmy disney. Bluza byla noszona jakis czas, jednak jest juz na mnie za mala [od poczatku byl to mniejszy rozmiar], jest w stanie bdb, ma kaptur i dwie kieszonki z przodu. Rozmiar to typowa S

4. Szara tunika, bluza firmy crashONE, rozmiar z metki 176, zakupiona w takko, nowa. W rozne wzory.


6. Bluza [ala kangurka] w chmurki z piorunami. Jest swietna jednak na mnie za krotka. Stan ciezko okreslic, ma lekkie przetarcia na lokciach ktore sa srednio widoczne przy noszeniu i podszylam rekawy bo nie lubie dlugich.

7. Czarna bluza w kropeczki firmy tammy. Bluza jest w stanie bdb, uzywana co prawda ale nie ma dziur . Rozmiarowka dziecieca jednak ja nosze S i jest dobra.

8. W bdb stanie, szara bluza H&M. Rozmiar 34, ale dzieki temu ze ma dosc dlugie rekawy powinna byc i dobra na 36.

9.
Bluza firmy poizen industries, bye bye kitty, kupiona za 37+wysylka [funtow]. Stan bdb-, rozmiar xs/malutkie s. JEDYNIE ZA COS SUPER LUB PODOBNA BLUZE!

SWETERKI


1. Czarny sweterek ala kangurka z kapturkiem vero moda . Cieeeeplutki, z wiekszym dekoltem. Rozmiar s/m, stan bdb- leciutko zmechacony.

2. Pasiak firmy Philip Russel, nowy kupiony w wakacje jednak od kupienia ma wade w podtaci dziurki, mysle ze jak sie to zszyje nie bedzie widac. Rozmiar M/L, JEDYNIE ZA COS SUPER.

__________________

Edytowane przez Mania_xD
Czas edycji: 2010-05-11 o 17:43
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 11:24   #5
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Przekupka: 30 pkt / 95% pozyt.
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!


3. Rozowe bolerko [bez brazowej bluzeczki pod spodem], w stanie idealnym. Rozmiar to S/M. WYMIENIONE

4. Blado rozowe bolerko, rozmiar S / M. W stanie bdb.

5. Pistacjowy sweterek firmy house w bdb stanie rozmiar S/M.


7. Fioletowy sweterek w gwiazdki i czaszki firmy h&m. Ma male plamki w paru miejscach. Rozmiar 8.

8.
Morskie bolerko w gwiazdki, Atmosphere, 34/36. Stan idealny, jedynie wyprane

KURTKI


1. Uzywana, granatowo żólta kurteczka firmy ONLY. Została kupiona za 119 zł, była noszona jakieś dwa miesiące, jedynymi wadami sa malutkie ryski na klamrze od paska + brak przezroczystego 'dzyndzelka' przy zapieciu.. jednak mysle ze nie sa to jakies specjalnie wielkie wady. Kurtka jest naprawde super.


3. Czarny plaszczyk, jak dobrze pamietam firmy NEXT, dwurzedowka. Rozmiar dzieciecy 12-13 jednak ja mam 173 i widac jak na mnie lezy, jedynym problemem beda rekawy, ale nizsza osoba bedzie w nim swietnie wygladac. Stan dobry, poniewaz jest troche wyblakly, ale mysle ze kapiel w barwniku mu pomoze, no i brak paseczka. [plamy sa wina aparatu.]

4. Jeansowa kurteczka firmy Vero moda, jest jak nowa bo nie przypadla mi do gustu. Od kupienia ma przebarwienie pod kolnierzykiem ktore nie jest widocznie i dorabialam guzik, bo niestety nie miala go od kupna. Rozmiar S/male M. KOSZTOWALA MNIE 150zl!



1. Fioletowy sweterek z bufkami z Vero Mody, jest sliczny rozmiar xs/s. Stan bdb-, przyda mu sie lekko golarka!


2. Kowbojki byly noszone w zeszla jesien, stan db+++. Maja lekko zdarte obcasy [i same sa lekko obtarte] i troszke stracily kolor, ale mysle ze po pastowaniu wroca do swojego pierwotnego wygladu. Na lydce maja dzety , rozmiar 38/9


__________________

Edytowane przez Mania_xD
Czas edycji: 2010-06-29 o 21:53
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 11:25   #6
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Przekupka: 30 pkt / 95% pozyt.
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

KOSZULE

1. Koszula w paseczki firmy Cubus. JEDYNIE ZA RURKI ZIP ALBO LEGGINSY JEANSOWE Z H&M w innym przypadku NIE PYTAC!


2. Pin up'owa koszula, narutka firmy H&M. Mysle ze jest ona nowa, gdyz kupilam ja i dlugi czas lezala w szafie, nie przypominam sobie zebym ja zakladala ze wzgledu na to ze wole ciemniejsze kolory, a kupilam ja na szybkiego... rozmiar z metki 38, ale mysle ze to uni, 34-38. [Prasowana na szybkiego, posiada dzyndzelek od metki.]


3. Czarna bluzeczka z koszulowymi wstawkami ala japan style . W stanie bdb, przewiazywana paseczkiem, rozmiar S

4.
Czarna koszula EDC, stan bdb, rozmiar z metki to L, ja nosze xs/s i wyglada jak wyglada WYMIENIONA

5. Rozowo biala koszuleczka w kratke, identyczna ma Bou z gazetow http://i33.tinypic.com/2rxz8t3.gif < rzuccie tu oczkiem. xs/s/male m. Stan bez zarzutow za cos super. SPRZEDANA

6. Kraciasta koszula, ktora spokojnie zakrywa pupe . W stanie idealnym, typowa s.


SPODNIE



1. Proste spodnie w krate firmy terranova, rozmiar S. Trudno mi okreslic ich stan, mialam je do 4 razy na sobie bo okazaly sie za duze. Nogawki proste ale przy butach wygladaja jak rureczki.



1. Bluzeczki

Szara z domino, stan idealny, xs/s
Biala w tecze i chmurki H&M, stan bdb [brak metki + zszyta dziurka], xs/s
Czerwona new look, stan bdb- lekkie zmechacenia, xs/s/male m
Czarna new look, stan bdb- brakuje kilka dzetow, rozmiar jak wyzej
Bialy long w niebieskie gwiazdki, primark stan bdb, xs/s/male m

2. W stanie idealnym koszula w gwiazdki terranova, xs/s/m

3. Koszula w krate. Stan bdb+ malo noszona. Rozmiar s/m

__________________

Edytowane przez Mania_xD
Czas edycji: 2010-06-29 o 21:56
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 11:26   #7
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Przekupka: 30 pkt / 95% pozyt.
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

SPODENKI

1. Spodenki firmy denim, stan idealny. To niby rozmiarowka dziecieca jednak ja nosze 34/2 i sa na mnie opiete, wiec tak na oko to 32. Wymiary obw. w pasie: 72 cm obw. biodrach: 86 cm dł. od pasa: 25 cm.

2. Nowe, jeansowe spodenki zakupione w zeszle wakacje, sa wyraznego koloru. Rozmiar spodenkow to S/M poniewaz sa one rozciagliwe, jedyna wada tych spodenek jest brak diamencikow [ktore niegdys byly], poprostu nie wygladaly ladnie i je oderwalam, jednak nie widac tego przy noszeniu bo miejsca po diamencikach zlewaja sie z kolorem spodenek.


SPÓDNICZKI


1. Śliczna biala plisowana mini marki bik bok rozmiar z metki S spodniczka w idealnym stanie, kupiona na allegro [wedlug opisu zalozona 3 razy] ja jednak potrzebowalam spodniczki ecru dlatego tez nie mialam okazji jej zalozyc.

2. Czerwona spodnica w biale kropki, w stylu boho. Firmy new look, rozmiar 38/40. W stanie idealnym.

SUKIENKI

1. Czarna sliczna sukienka na wszystkie okazje. Przewiazywana w pasie wstega, fiszbiny w biuscie, naszyte szaro czarne koraliki, od dolu wystaje tiul. Rozmiar 34/male 36. Jest naprawde sliczna, kupilam ja bo zakochalam sie od pierwszego wejrzenia! A tak wyszlo ze zachorowalam i niestety nie wybralam sie na slub, wiec sukienka jest nowa i wisi w szafie bo nawet nie mam jej na jaka okazje zalozyc . Kosztowala mnie 200 zl, wiec wymienie jedynie na cos co mi sie baaardzo spodoba, najchetniej gorsetowe sukienki z duza iloscia tiulu. Przy 173cm siega za kolano kolo 1/3 lydki.

2.
Gorsetowa sukienka lolita/harajuku. Stan niemal ze idealny. jest dosc mala xxs/xs

3.Kobaltowa bombeczka! Jest nowa, bez metki bo gdzies przepadla w szafie. Co do rozmiaru siostra [M] w nia weszla, a ja nosze xs, ma szarfe wiec mozna ja dopasowac.
__________________

Edytowane przez Mania_xD
Czas edycji: 2010-06-11 o 20:34
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 11:30   #8
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Przekupka: 30 pkt / 95% pozyt.
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

DODATKI


1. Granatowa chustka [apaszka] w jasne kwadraciki, od Armaniego. Ma jedynie leciutko posiepana metke ktora mozna odciac, jest cieniutka.



BUTY

1. Fioletowo rozowe buciki na malutkim obcasiku . Przywiezione z UK, rozmiar to 38, na oko 37,5. Buciki sa sliczne, nie koniecznie musze je oddawac, ale ze mam duzo butow wrzucam je tu. Sa w stanie bdb- nowe fleki, jednak jeden bucik z przodu u gory jest troche obtarty co widac na zdjeciu + z boku jednego bucika jest odbicie czegos, nie probowalam zmyc wiec moze zejdzie. Tak buciki sa jedyne w swoim rodzaju i naprawde sliczne.

2. Srebrne, drewniane obcasiki firmy Bata . Sa w stanie bdb, kupione w zeszle lato za 189zl! Jedynie fleczki do wymiany, tak to butki sa zadbane. Srebrny material to mieciutka, wchlaniajaca skora, noga w buciku sie nie slizga, sa swietne. Rozmiar 38/9 a nawet 37, sa dobre na mame ktora nosi 37 ale i idealne na mnie 38/9. Ogolnie z podeszwy to 8. TYLKO ZA COS SUPER

3. Vansy we flamingi . Sa w stanie bdb, malo je nosilam. W zamian szukam najchetniej conversow, pum unlimited albo butkow punkrose, ale inne rzeczy tez rozwaze. Rozmiar 38/39.



DOKLADKI


1. Czerwona z czarno biala wstawka, tuniczka przewiazywana paseczkiem, w stanie idealnym, zalozona zaledwie kilka razy rozmiar s/m.

2. Granatowa w biale gwiazdki, koszula z bufiastymi rekawkami . Nowka, jedynie wyprana, ma jeszcze dzyndzelek od metki. Rozmiar z metki to 14, jednak jak ja przymierzalam z kamizelka [nosze s] byla dobra .

3. Biala cosplay'owa spodnica LOLITA HARAJUKU. Szyta na miare, mialam ja 2 razy na sobie, ma kilka plamek do wyprania. Szycie kosztowalo dosc sporo... Rozmiar trudno mi okreslic ale do 42cm w pasie powinna byc na pewno dobra, musialabym ja zmierzyc.

4. Dwie sukienki-tuniczki H&M, w stanie idealnym, malo noszone na zameczek z tylu. Czarno biala z metki 36- na oko xs/s/malutkie m, fioletowa z metki 38- na oko duze xs/s/m.


5. Sukieneczka w kropeczki, sliczna! Stan bdb -- [ma lekkie skazy, ale przy noszeniu malo to sie rzuca w oczy].Rozmiar xs/s

6. Kardigan ciemny wpadajacy w granat. xs/s/m stan db++ do ogolenia jedynie [plamy sa wina aparatu]
__________________

Edytowane przez Mania_xD
Czas edycji: 2010-05-23 o 10:06
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 11:30   #9
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Przekupka: 30 pkt / 95% pozyt.
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

RESZTA na ktora juz nie mam miejsca :p


1
. Brazowa kurteczka firmy Denim co. Rozmiar to xs/s/m . W stanie bdb.

2. Łososiowy sweterek narzutka na zamek z kapturkiem TOPSHOP . Stan bdb--, nie ma dziur, jest lekko jak by to powiedziec sprana, ale nie wyglada to strasznie.


3. Stroj kapielowy jednoczesciowy firmy atlantic, uzywalam go 3miesiace [1 w tygodniu] chodzac na basen, kosztowal 120zl. W stanie bdb. Rozmiar S


4. Fioletowo czarna bombeczka cherokie, xs/s. Stan idealny.



5
. Torba worek w panterke stan bdb-
wady: urwalo sie zamkniecie, przyszylam agrafke, ale nie trzeba jej zapinac. ma dziure widoczna na zdjeciu ktora mozna zkaryc przypinka


6. Panterkowa spodniczka firmy H&M, rozmiar xs/s/m, stan idealny. Malo nosilam, bo nie mam do czego wymieniona

7. Rurki Cheap monday rozmiar 32 stan bdb-, byly kilka razy noszone. Kosztowaly mnie 220zl, zamawiane na ebayu.

pas 2x38cm
biodra 2x44cm
dl calkowita 104cm

9. Staniczki HK i snoppy 70B

8. Tuniczka jak dobrze pamietam NEXT'a. Rozmiar uni xs-m






__________________

Edytowane przez Mania_xD
Czas edycji: 2010-07-05 o 19:49
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 11:32   #10
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Przekupka: 30 pkt / 95% pozyt.
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

TORBY / BIŻU


2. Kolczyki: lewe - wazki + kolorowe koraliki, prawe - w stylu boho

3. Torba pasiak! W stylu pirackim Kupiona w bunkrze, nowa.

4. Usmiechnieta rozowa torba, kupiona w vero modzie . Stan bdb, miesci a4, wymiana jedynie na inna torbe kolorowa/czarna.

5. NICI torba szara w owieczki w stanie bdb miesci a4.

6. SNOOPY biala torba wbilam w nia cwieki jednak nie mialam okazji zalozyc bo jest za jasna ... Od kupienia ma skaze, kolo napisu widnieje czarna kreska. [miesci a4]

7. Stroj kotka firmy TU . Rozmiar nie jest podany, ale ja mam 173 i lezy na mnie jak lezy . Stan bdb! [WYMIENIE NAJCHETNIEJ NA INNY STROJ!]

8. Portfeliki góra pimboli i mimihopps w stanie bdb, nie ma jedynie paseczka ktory umozliwial noszenie na szyi - pojemny / dól diddlina z dzwoneczkiem stan idealny

9. Nowy paseczek z cwiekami kupiony w vero modzie, byl dosc drogi... Jako ze mam pelno paskow zapomnialam o nim. Jedyna rzecz ktora w nim nie gra to to ze zrobilam sobie dodatkowa dziurke co widac na zdjeciu ale na zywo wyglada jak by juz tam byla, jednak nigdy go nie zakladalam. Przetarcia na cwiekach fabryczne. Jest dosc maly w obwodzie.

10. Stroj maid! Stan nowa, przymierzalam jedynie rozmiar xs/s. SPRZEDANA

11. Pasek troll



__________________

Edytowane przez Mania_xD
Czas edycji: 2010-06-29 o 21:54
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:32   #11
magda05
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 1 154
Przekupka: 17 pkt / 95% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

mam poza wątkiem żółte rurki nowe... byłabyś zainteresowana?
magda05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 22:57   #12
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Przekupka: 30 pkt / 95% pozyt.
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

Watek aktualizowany
__________________
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 23:06   #13
wiola706
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 910
Przekupka: 13 pkt / 93% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

coś za: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1263076976
__________________
strona:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post36081268
zapraszam!!

wiola706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 09:40   #14
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Przekupka: 30 pkt / 95% pozyt.
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

up
__________________
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 10:50   #15
psiiikuska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 598
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

podobają mi się jedynie zakolanówki, a to niestety za mało.
pozdrawiam i czekam na dokładki
__________________
psiiikuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:42   #16
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Przekupka: 23 pkt / 100% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

LINKI !

mnie się spodobała tylko:
*
koszula flanelowa firmy fishbone - proszę o wymiary.

nie masz czegoś jeszcze poza wątkiem ?

caat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:26   #17
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Przekupka: 54 pkt / 100% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

Co powiesz na dream muss + https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1263077153 za torbę, tamten zestaw i coś jeszcze byś sobie dobrała?
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 15:42   #18
ineyasha
Zakorzenienie
 
Avatar ineyasha
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Royal Tunbridge Wells
Wiadomości: 3 215
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

cos u mnie za

2. Koszula w paseczki firmy Cubus.
3. koszula flanelowa firmy fishbone

?
__________________
ineyasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:46   #19
lady_chwila
Zakorzenienie
 
Avatar lady_chwila
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8 815
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

hej, coś za koszulę cubus?
lady_chwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 19:30   #20
Mania_xD
Zakorzenienie
 
Avatar Mania_xD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomości: 6 396
Przekupka: 30 pkt / 95% pozyt.
Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

up
__________________
Mania_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:40   #21
lady_chwila
Zakorzenienie
 
Avatar lady_chwila
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8 815
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

a podasz mi wymiary?
lady_chwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:05   #22
qzzka
Raczkowanie
 
Avatar qzzka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 390
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
GG do qzzka
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

coś za https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1263077153 ?
__________________

pozytywna przemiana! )
qzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:00   #23
Ireland7
Wtajemniczenie
 
Avatar Ireland7
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 2 946
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

Podobają mi się: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1263077153 i https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1263077810
__________________
Ciuszki na wymiankę:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=537734

Kosmetyki na wymiankę:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=571837
Ireland7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 10:34   #24
truskava
Zakorzenienie
 
Avatar truskava
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z Venus
Wiadomości: 3 665
Przekupka: 41 pkt / 100% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

cos za koszule fishbone?
truskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 10:40   #25
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Przekupka: 24 pkt / 100% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

Hej
u Ciebie podoba mi się tylko koszula flanelowa
moja czarna sukienka jest w trakcie wymiany, więc pozostają sukienki kremowa i pomarańczowa moja propozycja jest taka: Twoja koszula za sukienkę pomarańczową lub Twoja koszula za moją kremową sukienkę + coś jeszcze, ponieważ ta sukienka jest w stanie dobrym -
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 10:40   #26
pinewood
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 264
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1263075660


https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1263077153

?
__________________
wysyłam rzeczy dopiero po 15 lutym ;x ( feeeerie <3 )

Edytowane przez pinewood
Czas edycji: 2010-01-11 o 10:48
pinewood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 14:22   #27
XNyaaX
Zakorzenienie
 
Avatar XNyaaX
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 6 696
Przekupka: 52 pkt / 100% pozyt.
GG do XNyaaX
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

cos u mnie za flanelowa fishbone i koszule cubus z dziurka?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=768254

takie tam szmatki.. ;-)


Czekam na mojego bombaza!!
XNyaaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:05   #28
ineyasha
Zakorzenienie
 
Avatar ineyasha
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Royal Tunbridge Wells
Wiadomości: 3 215
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

to ja podziekuje jednak
__________________
ineyasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:38   #29
XNyaaX
Zakorzenienie
 
Avatar XNyaaX
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 6 696
Przekupka: 52 pkt / 100% pozyt.
GG do XNyaaX
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

to co proponujesz?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=768254

takie tam szmatki.. ;-)


Czekam na mojego bombaza!!
XNyaaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 07:54   #30
Ireland7
Wtajemniczenie
 
Avatar Ireland7
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 2 946
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: XS-L Maniowa wymiana ZAPRASZAM!

Chciałam jeszcze tylko zapytać o wymiary koszuli, bo zachwyciłam się nią a o wymiary nie zapytałam Hmm...nie wiem jak wartościowa jest dla Ciebie koszula ale mogłabym oddać torbę za nią i za zakolanówki. Co Ty na to?
__________________
Ciuszki na wymiankę:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=537734

Kosmetyki na wymiankę:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=571837
Ireland7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.