Podkład na lato?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-06, 20:39   #31
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Podkład na lato??

Demoniku oczywiscie ze sie nie gniewam, sama z zainteresowaniem czytam co pisza specjalistki . Ja aktualnie uzywam True Match L'oreal i jest dla mnie naprawde super, kolor idealny, super sie wtapia, generalnie wole lzejsze podklady. Mialam ( wlasciwie to nadal mam ) Double Wear Estee Lauder i jest potwornie ciezki, jeszcze zima to sie moze nadaje ale aktualnie to tragedia. Szukam czegos wlasnie lekkiego, ale odrobine kryjacego. Niestety filtry z kolorem sie u mnie raczej nie sprawdzaja, mialam Atheliosa LPR 60+ ( taki ktory mial nadawac kolor opalenizny ), kompletnie nie pasowal do mojej karnacji. Takze znacznie wole te biale, choc one nienajlepiej sie wchlaniaja.
A podklady w sprayu? Moze wiecie czy tylko Lumene ma taki w swojej ofercie?
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 20:54   #32
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Podkład na lato??

Cytat:
Napisane przez Bulba1
A podklady w sprayu? Moze wiecie czy tylko Lumene ma taki w swojej ofercie?
Podkład w sprayu ma od niedawna w swojej ofercie Dior - testowałam w perfumerii i mnie nie przekonuje (kojarzy mi się z rajstopami w sprayu )
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 21:32   #33
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Podkład na lato??

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Podkład w sprayu ma od niedawna w swojej ofercie Dior - testowałam w perfumerii i mnie nie przekonuje (kojarzy mi się z rajstopami w sprayu )
No wlasnie, Olus, jak on sie zachowuje na twarzy? Jak zobaczylam na stronie Douglasa to bardzo pozytywnie sie nastawilam, a ty mnie tu z ostatnich zludzen odzierasz? Mow szybko co i jak
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 21:48   #34
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Podkład na lato??

No wiesz na twarzy to nie wiem, bo nie psikałam - ale próbowałam rozsmarować na ręce i tak jakoś średnio - nie lubię takich kosmetycznych dziwactw. Niby jaka idea temu przysłuchuje? Lekkość? jest cała masa lepszych, bardzo płynnych fluidów. Tu aplikacja jest utrudniona, nie kryje nic, pewnie wyrównuje koloryt skóry ale to jakieś takie ... efekt jak dla mnie dużo gorszy od płynnego podkladu nie podoba mi się takie kosmetyczne gadżeciarstwo

Buźka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 07:15   #35
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Podkład na lato??

a co myślicie o Privi Hydra Illumin ? http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=546
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 09:30   #36
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Smile Dot.: Podkład na lato??

Smoczyco - jesteś WIELKA , dziękuję .

Napisałam Ci maila, bo nie chcę zaśmiecać Bulbie wątku moimi osobistymi wynurzeniami .

Ściskam,
demonik
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 09:33   #37
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Podkład na lato??

ostatnio byl jakis program nie wiem czy national geogr. czy discovery i mowili cos o skorze i chorobach. doszlo do czyraka i ochronie przed nim. tak tam wlasnie mowili na temat roznicy miedzy filtrami.slyszalam tez cos na programie 1 na ten temat troche wczesniej
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2005-06-07 o 09:35
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 09:50   #38
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Podkład na lato??

Cytat:
Napisane przez Bulba1
Demoniku oczywiscie ze sie nie gniewam, sama z zainteresowaniem czytam co pisza specjalistki . Ja aktualnie uzywam True Match L'oreal i jest dla mnie naprawde super, kolor idealny, super sie wtapia, generalnie wole lzejsze podklady. Mialam ( wlasciwie to nadal mam ) Double Wear Estee Lauder i jest potwornie ciezki, jeszcze zima to sie moze nadaje ale aktualnie to tragedia. Szukam czegos wlasnie lekkiego, ale odrobine kryjacego. Niestety filtry z kolorem sie u mnie raczej nie sprawdzaja, mialam Atheliosa LPR 60+ ( taki ktory mial nadawac kolor opalenizny ), kompletnie nie pasowal do mojej karnacji. Takze znacznie wole te biale, choc one nienajlepiej sie wchlaniaja.
A podklady w sprayu? Moze wiecie czy tylko Lumene ma taki w swojej ofercie?
Bulbo, ja też miałam podkład True Match i też byłam w sumie bardzo zadowolona, tylko... kolor mi nie odpowiadał i oddałam koleżance. Mam jasną cerę, ale w ciepłym, żółtawym odcieniu, a najjaśniejszy True Match był dla mnie trochę za jasny i zbyt "różowy" . Dlatego też mam obawy przed stosowaniem koloryzujących filtrów, bo czytałam, że są one włąsnie takie różowawe... Miałam też próbki True Matcha (z jakiejś gazety ) w dwóch innych odcieniach, ale żaden z nich też mi niestety nie odpowiadał...

Muszę zatem poszukać jakiegoś innego lekkiego podkładu na lato. Korektor na niespodzianki , na to mąka ziemniaczana, trochę sypkiego pudru i będzie git .

Aha - może znacie jakiś dobry, kryjący korektor, niekoniecznie pod oczy? Miałam YSL Touch Eclat i ArtDeco Perfect Teint Concealer - oba w pędzelku, dobre pod oczy, ale średnio sprawdzały się np. na pęknietym naczynku - bardzo szybko się ścierały .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 23:27   #39
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Podkład na lato??

Demoniku odpiszę - obiecuję, jak się wyrobię (mam okropne tyły w odpisywaniu - niestety). CO do korektorów, to powiem skromnie że ubóstwiam Disappear Estee Lauder - kremowy korektor w tubce, oraz kamuflaż Art Deco
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 12:12   #40
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Smile Dot.: Podkład na lato??

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Demoniku odpiszę - obiecuję, jak się wyrobię (mam okropne tyły w odpisywaniu - niestety). CO do korektorów, to powiem skromnie że ubóstwiam Disappear Estee Lauder - kremowy korektor w tubce, oraz kamuflaż Art Deco
Ha, Smoczyco - właśnie nad tymi korektorami zastanawiałam się przeglądając wczoraj KWC .

Dzięki za pomoc
demonik
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.