Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-30, 14:21   #661
pomalovana
Przyczajenie
 
Avatar pomalovana
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Moje wróciły do stanu sprzed powiększania. Kwas sie po prostu wchłania.
A czy zauważyłaś jakieś zmiany? Usta straciły swoją jędrność albo coś w tym stylu? Można wiedzieć ile ml?
pomalovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 14:29   #662
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez pomalovana Pokaż wiadomość
A czy zauważyłaś jakieś zmiany? Usta straciły swoją jędrność albo coś w tym stylu? Można wiedzieć ile ml?

Nie. 2 razy po 1 ml
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 17:27   #663
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Znam dziewczynę co baardzo powiększa sobie usta, a jak robiła sobie dłuższą przerwę to miała lekko sflaczałe usta i jakby "dziury"
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 17:29   #664
funky87
Zakorzenienie
 
Avatar funky87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 5 464
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez BognaSand Pokaż wiadomość
Dziewczyny słuchajnie ja chce zrobić sobie usta czy któraś z was słyszała o preparacie stylage ? bowiem klinika do której się wybieram ma aktualnie promo na powiększenie ust preparate Stylage ? Co myślicie, czy któraś miała z nim do czynienia ?
Marka StylAge ma również preparaty dedykowane do ust, a mianowicie StylAge special lips.
Generalnie jedne z lepszych na rynku i w rozsądnej cenie
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
funky87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 21:59   #665
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Jak długo goiły sie Wam rany po kwasie, zrobily mi sie strasznie siniki na gornej wardze i mam zaciemnione miejsce nad warga. Jak długo bedzie mi sie to goic?

Edytowane przez Paulinka7
Czas edycji: 2017-09-10 o 15:56
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 18:29   #666
Maaybee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

A czy jeśli chodzi o wypełnienie twarzy stosuje się takie same preparaty co do ust?
Maaybee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 15:22   #667
Maaybee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Górną wargę z prawej strony mam troszkę niższą i chciałabym to skorygować, zastanawiam się czy 0,5 ml wystarczy?
Z tego co czytałam w wątku po 1 ml czasem nie widać znaczących zmian i dziewczyny umawiają się na dostrzyknięcie jeszcze 1.
Maaybee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-12, 20:01   #668
Maaybee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Czy ktoś kojarzy SAIF Centrum Medyczne w Krakowie?
Maaybee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 08:13   #669
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Hej Dziewczyny
W piątek powiększałam usta 1ml preparatem jak dobrze pamiętam Teosyal Kiss.
Niestety nie jestem zadowolona z efektu, mam wrażenie że górna warga a raczej to miejsce nad wargą za bardzo odstaje i zrobił mi się efekt "małpiej twarzy" a twarz mam drobną, i mam wrazenie ze przez to bardziej to widac.

Czy po 6 dniach od zabiegu możliwe ze jest to jeszcze obrzęk? poza tym mam grudy i te usta nadal mnie bolą, jak zaciskam albo jem.

Czy to jest juz raczej efekt końcowy czy jest szansa ze jeszcze się coś zmieni?

Pozdrawiam
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml
Matti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 16:01   #670
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Maaybee Pokaż wiadomość
Górną wargę z prawej strony mam troszkę niższą i chciałabym to skorygować, zastanawiam się czy 0,5 ml wystarczy?
Z tego co czytałam w wątku po 1 ml czasem nie widać znaczących zmian i dziewczyny umawiają się na dostrzyknięcie jeszcze 1.

To zależy jaką masz wysjsciówke i oczekiwania. U mnie było widać już 0,5 ml, a ostatnio zrobiłam sobie po roku 1 ml i mam usta jak Siwiec.

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
W piątek powiększałam usta 1ml preparatem jak dobrze pamiętam Teosyal Kiss.
Niestety nie jestem zadowolona z efektu, mam wrażenie że górna warga a raczej to miejsce nad wargą za bardzo odstaje i zrobił mi się efekt "małpiej twarzy" a twarz mam drobną, i mam wrazenie ze przez to bardziej to widac.

Czy po 6 dniach od zabiegu możliwe ze jest to jeszcze obrzęk? poza tym mam grudy i te usta nadal mnie bolą, jak zaciskam albo jem.

Czy to jest juz raczej efekt końcowy czy jest szansa ze jeszcze się coś zmieni?

Pozdrawiam

Możliwe. Ja 2-3 tyg wyglądam jak żaba.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 08:42   #671
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
To zależy jaką masz wysjsciówke i oczekiwania. U mnie było widać już 0,5 ml, a ostatnio zrobiłam sobie po roku 1 ml i mam usta jak Siwiec.




Możliwe. Ja 2-3 tyg wyglądam jak żaba.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ja tak się czuje, jak żaba. Te usta są za szerokie w stosunku do twarzy, szeczególnie po jednej stronie są minimalnie szersze. Czyli po tych 2-3 tyg sporo się zmieniło u Ciebie? ostatecznie byłaś zadowolona z efektu?

Dzisiaj mija tydzień od zabiegu i te usta są obolałe jeszcze, ta bolesność i czucie tego kwasu strasznie jest irytujące. Gorna warga a raczej to miejsce pomiędzy nosem a wargą za bardzo mi odstaje i to najbardziej mnie szpeci...

Koleżanka miała robione innym preparatem i nie dość że u niej efekt jest bardzo naturalny to nic nie czuje i nie ma grudek
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml

Edytowane przez Matti
Czas edycji: 2017-09-15 o 08:45
Matti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-15, 09:08   #672
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość

Dzisiaj mija tydzień od zabiegu i te usta są obolałe jeszcze, ta bolesność i czucie tego kwasu strasznie jest irytujące. Gorna warga a raczej to miejsce pomiędzy nosem a wargą za bardzo mi odstaje i to najbardziej mnie szpeci...
Ja jestem ponad tydzień po i nadal są bolesne. Nie tak cały czas ale np jabłka nie byłabym w stanie zjeść. Za pierwszym razem dopiero po ok 3 tygodniach nie miałam już żadnych siniaków, aczkolwiek niewielkie zgrubienia wchłaniały się jeszcze dłużej (nie było ich widać, jedynie czuć). Myślę że nadal mam trochę opuchnięte (chociaż mogło by tak zostać:P)

Pytanie-> czy jak macie wstrzykiwany kwas to lekarz także ostrzykuje przestrzeń między wargą a nosem (bliżej ust niż nosa ale jednak nie są to jeszcze same wargi)?
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 09:34   #673
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Ja jestem ponad tydzień po i nadal są bolesne. Nie tak cały czas ale np jabłka nie byłabym w stanie zjeść. Za pierwszym razem dopiero po ok 3 tygodniach nie miałam już żadnych siniaków, aczkolwiek niewielkie zgrubienia wchłaniały się jeszcze dłużej (nie było ich widać, jedynie czuć). Myślę że nadal mam trochę opuchnięte (chociaż mogło by tak zostać:P)

Pytanie-> czy jak macie wstrzykiwany kwas to lekarz także ostrzykuje przestrzeń między wargą a nosem (bliżej ust niż nosa ale jednak nie są to jeszcze same wargi)?

Ja nie czułam gdzie mi się wbija, bo byłam mocno znieczulona ale własnie wyglądam tak jakby mi wstrzyknęła nad wargą i to mi się własnie nie podoba, no chyba ze jest to jeszcze opuchlizna... mam nadzieję.. generalnie wygląda to u mnie tak, jakbym miała powiększoną częśc sóry wokół ust a nie same usta...
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml
Matti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 14:30   #674
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
No właśnie ja tak się czuje, jak żaba. Te usta są za szerokie w stosunku do twarzy, szeczególnie po jednej stronie są minimalnie szersze. Czyli po tych 2-3 tyg sporo się zmieniło u Ciebie? ostatecznie byłaś zadowolona z efektu?

Dzisiaj mija tydzień od zabiegu i te usta są obolałe jeszcze, ta bolesność i czucie tego kwasu strasznie jest irytujące. Gorna warga a raczej to miejsce pomiędzy nosem a wargą za bardzo mi odstaje i to najbardziej mnie szpeci...

Koleżanka miała robione innym preparatem i nie dość że u niej efekt jest bardzo naturalny to nic nie czuje i nie ma grudek

Dużo się u mnie zmieniło, wolałabym żeby troszkę opuchlizny jednak zostało
Widziałaś się zaraz po zabiegu? To oczywiście nie jest wyznacznik, bo ja już w trakcie zabiegu puchłam, ale po godzinie to już wyglądałam jak żaba właśnie. Efekt końcowy jest słabszy niż to co zobaczyłam w lustrze zaraz po. Wiec nie stresuj się, masz jeszcze chwile, zwłaszcza że Cię boli.

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Ja jestem ponad tydzień po i nadal są bolesne. Nie tak cały czas ale np jabłka nie byłabym w stanie zjeść. Za pierwszym razem dopiero po ok 3 tygodniach nie miałam już żadnych siniaków, aczkolwiek niewielkie zgrubienia wchłaniały się jeszcze dłużej (nie było ich widać, jedynie czuć). Myślę że nadal mam trochę opuchnięte (chociaż mogło by tak zostać:P)



Pytanie-> czy jak macie wstrzykiwany kwas to lekarz także ostrzykuje przestrzeń między wargą a nosem (bliżej ust niż nosa ale jednak nie są to jeszcze same wargi)?

Tak. To jest kontur. Do tego ja mam ostrzyknięcie te dwie rynienki łączące usta z nosem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 22:36   #675
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość




Tak. To jest kontur. Do tego ja mam ostrzyknięcie te dwie rynienki łączące usta z nosem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to daje? W czym pomaga pytam bo sama Ide w pt i zastanawiam się jak teraz zrobić usta 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 07:48   #676
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
Co to daje? W czym pomaga pytam bo sama Ide w pt i zastanawiam się jak teraz zrobić usta 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój doktor powiedział, że daje to bardziej naturalny wygląd (nie tworzy się taka skocznia narciarska między nosem a wargami), aczkolwiek mam wrażenie, że ja chyba wolę taki mniej naturalny:P
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 08:18   #677
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Mój doktor powiedział, że daje to bardziej naturalny wygląd (nie tworzy się taka skocznia narciarska między nosem a wargami), aczkolwiek mam wrażenie, że ja chyba wolę taki mniej naturalny:P
Ja mam własnie taką skocznie i czuje się z tym fatalnie, jak kaczka, zmienił mi się wyraz twarzy i zrobił taki nieładny grymas...

wiecie gdzie w Warszawie można zrobić hialuronidaze? robiła któras z Was? Wiem, że to musi zrobić fachowiec, bo czasem więcej szkody jak pożytku po tym
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml
Matti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 08:49   #678
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
Co to daje? W czym pomaga pytam bo sama Ide w pt i zastanawiam się jak teraz zrobić usta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Mój doktor powiedział, że daje to bardziej naturalny wygląd (nie tworzy się taka skocznia narciarska między nosem a wargami), aczkolwiek mam wrażenie, że ja chyba wolę taki mniej naturalny:P

Oprócz tego, wydaje mi się, że to ładnie podkreśla luk kupidyna. Robi się wtedy taka dziurka i jakby usta są bardziej wywinięte przez to.

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
Ja mam własnie taką skocznie i czuje się z tym fatalnie, jak kaczka, zmienił mi się wyraz twarzy i zrobił taki nieładny grymas...

wiecie gdzie w Warszawie można zrobić hialuronidaze? robiła któras z Was? Wiem, że to musi zrobić fachowiec, bo czasem więcej szkody jak pożytku po tym

Bardzo Ci współczuję, nie chcesz jeszcze chwili poczekać? A może idź na korektę i powiedz, ze Ci się nie podoba, może rynienkami, albo bruzdami albo nie wiem czym da się to uratować? Ale na prawdę - daj jeszcze chwile, bo to jest pewnie jeszcze spora opuchlizna skoro nie możesz zacisnąć ust i są twarde.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2017-09-18 o 08:52
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 09:24   #679
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Oprócz tego, wydaje mi się, że to ładnie podkreśla luk kupidyna. Robi się wtedy taka dziurka i jakby usta są bardziej wywinięte przez to.
No ja z natury już miałam raczej większe usta i dziurka była. Mam wrażenie, że teraz taki bardziej dzióbek mi się zrobił jakbym usta w rurę do odkurzacza wsadziła Nie jest to przypuszczam nic widocznego dla postronnych osób ale przy następnym powiększaniu chyba spróbuję bez ostrzykiwania właśnie tego miejsca. Może i będzie mniej naturalnie ale ja nie mam nic przeciwko żeby było widać że robione
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 09:50   #680
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Oprócz tego, wydaje mi się, że to ładnie podkreśla luk kupidyna. Robi się wtedy taka dziurka i jakby usta są bardziej wywinięte przez to.




Bardzo Ci współczuję, nie chcesz jeszcze chwili poczekać? A może idź na korektę i powiedz, ze Ci się nie podoba, może rynienkami, albo bruzdami albo nie wiem czym da się to uratować? Ale na prawdę - daj jeszcze chwile, bo to jest pewnie jeszcze spora opuchlizna skoro nie możesz zacisnąć ust i są twarde.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może innej osobie podobałby się efekt, jak dla mnie usta poszły w szerokość, bo za dużo mam tego w kącikach i stąd wygląd rozciągniętej żaby. Zamiast w objętość poszła w szerokośc i w sumie nie widać że są większe tylko szersze ... idę dzisiaj na konsultację zobaczymy co mi powie
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml

Edytowane przez Matti
Czas edycji: 2017-09-18 o 09:52
Matti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 10:41   #681
Maaybee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny oprócz ust chciałabym jeszcze sobie wypełnić takie zapaści pod kośćmi policzkowymi, wyglądam jakby za bardzo się odchudziła, nie wiem jak dokładnie to opisać, ale chciałabym mieć krąglejszą twarz, 1 ml wystarczy? Orientuje się ktoś? Chciałabym mniej więcej wiedzieć na jaki koszt się nastawić, a nigdzie nie mogę znaleźć jaki efekt daje 1 ml, jeśli nie chodzi o usta. Jestem młoda, więc skóra jest jędrna, chodzi mi o nadanie trochę objętości.
Maaybee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 11:05   #682
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Maaybee Pokaż wiadomość
Dziewczyny oprócz ust chciałabym jeszcze sobie wypełnić takie zapaści pod kośćmi policzkowymi, wyglądam jakby za bardzo się odchudziła, nie wiem jak dokładnie to opisać, ale chciałabym mieć krąglejszą twarz, 1 ml wystarczy? Orientuje się ktoś? Chciałabym mniej więcej wiedzieć na jaki koszt się nastawić, a nigdzie nie mogę znaleźć jaki efekt daje 1 ml, jeśli nie chodzi o usta. Jestem młoda, więc skóra jest jędrna, chodzi mi o nadanie trochę objętości.
za dużo nie pomogę ale jeśli o mnie chodzi to w ustach 1 ml to było dość mało a policzki raczej są obszerniejsze. Wklejam zdjęcie takiego porównania zrobionego na dużej łyżcze

https://www.facebook.com/Spectacular...type=3&theater
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 17:09   #683
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Dziewczyny jakie preparat wybrac: princess filler l, princess volume czy fiorga art filler 🙏? Dodam ze mam 1ml teosyal kiss. Który z preparatów jest najlepszy i najtrwalszy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 07:54   #684
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie preparat wybrac: princess filler l, princess volume czy fiorga art filler 🙏? Dodam ze mam 1ml teosyal kiss. Który z preparatów jest najlepszy i najtrwalszy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak u Ciebie zachowywał się teosyal? długo czułaś zgrubienia, jesli w ogole miałas?
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml
Matti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 12:05   #685
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
Jak u Ciebie zachowywał się teosyal? długo czułaś zgrubienia, jesli w ogole miałas?
2 tyg czułam ze mam "inne" usta jest to dość mocny preparat ale przez to bardzo trwały a zgrubienia to juz kwestia wprawy lekarza .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 09:32   #686
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

A czy ktoras z was miala Moze robione usta Mesofiller?
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 14:03   #687
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez MartaKociatyn Pokaż wiadomość
Na to pytanie powinnaś uzyskać odpowiedź od lekarza, który będzie wykonywał zabieg
Moze, ale z mojego doświadczania najlepiej pierwsze skonfrontować to z bardziej obeznanymi koleżankami w tym temacie tak zrobiłm z teosyalem i jestem mega zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 21:34   #688
Lamaya
Raczkowanie
 
Avatar Lamaya
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 48
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Hej Dziewczyny!

Dwa tygodnie temu pierwszy raz powiększałam usta preparatem Stylage M (0,5 ml). Pani zaproponowała, że trochę wstrzyknie w kontur i trochę w objętość. Zgodziłam się, miał być delikatny, naturalny efekt.
Po zabiegu usta wyglądały ładnie, na drugi dzień wyglądałam jak kaczor, usta były bardzo opuchnięte. Wg zaleceń nie masowałam ust i sądzę, że tu też był błąd.
W tej chwili też niestety wyglądam jak kaczka, w pracy pilnuję się i "układam" odpowiednio usta, aby było jak najmniej widać, chociaż i tak mam wrażenie, że wszyscy się na nie patrzą.
Na plus jedynie, że gdy się uśmiecham tego aż tak nie widać, z przodu też wygląda w miarę. Katastrofą jest profil, górna warga jest bardzo wysunięta....

Liczyłam, że to się ułoży, ale chyba jednak nie... Napisałam do pani przeprowadzającej zabieg wczoraj, jednak jeszcze nie dostałam odpowiedzi.
Nie wiem co w tej chwili zrobić. Czy wydać ostatnie oszczędności na hialuronidaze czy jakieś inne zabiegi, czy może powiększyć dolną wargę, aby zmniejszyć różnicę (chociaż wcale ta opcja mi się nie podoba) czy po prostu poczekać, aż kwas się wchłonie (+pomóc mu "domowymi" sposobami).
Doradźcie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CollageMaker_20170923_223215703.jpg (48,9 KB, 266 załadowań)

Edytowane przez Lamaya
Czas edycji: 2017-09-25 o 14:07
Lamaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 11:18   #689
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez Lamaya Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Dwa tygodnie temu pierwszy raz powiększałam usta preparatem Stylage M (0,5 ml). Pani zaproponowała, że trochę wstrzyknie w kontur i trochę w objętość. Zgodziłam się, miał być delikatny, naturalny efekt.
Po zabiegu usta wyglądały ładnie, na drugi dzień wyglądałam jak kaczor, usta były bardzo opuchnięte. Wg zaleceń nie masowałam ust i sądzę, że tu też był błąd.
W tej chwili też niestety wyglądam jak kaczka, w pracy pilnuję się i "układam" odpowiednio usta, aby było jak najmniej widać, chociaż i tak mam wrażenie, że wszyscy się na nie patrzą.
Na plus jedynie, że gdy się uśmiecham tego aż tak nie widać, z przodu też wygląda w miarę. Katastrofą jest profil, górna warga jest bardzo wysunięta....

Liczyłam, że to się ułoży, ale chyba jednak nie... Napisałam do pani przeprowadzającej zabieg wczoraj, jednak jeszcze nie dostałam odpowiedzi.
Nie wiem co w tej chwili zrobić. Czy wydać ostatnie oszczędności na hialuronidaze czy jakieś inne zabiegi, czy może powiększyć dolną wargę, aby zmniejszyć różnicę (chociaż wcale ta opcja mi się nie podoba) czy po prostu poczekać, aż kwas się wchłonie (+pomóc mu "domowymi" sposobami).
Doradźcie... Załącznik 7246961

Miałaś robione bardzo gęstym kwasem (moim ulubionym), wiec opuchlizna jest jeszcze na 100 proc. Jeśli po zabiegu wyglądałaś Ok, to tak mniej więcej będziesz wyglądać po zagojeniu. Kwas się nie "rozpreża" po zabiegu (niby jak się pije dużo wody to tak, ale chyba nieznacznie). Ja po tym preparacie byłam spuchnięta 3 tyg, jak nie miesiąc daj sobie jeszcze czas.
Na pocieszenie powiem Ci, że nie masz wielkich ust. 0,5 ml to jest bardzo malutko. Jeśli po miesiącu, dalej będziesz się źle czuła, to ja będąc na Twoim miejscu dołożyłabym w dół. IMG_1506248296.751718.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 11:33   #690
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez Lamaya Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Dwa tygodnie temu pierwszy raz powiększałam usta preparatem Stylage M (0,5 ml). Pani zaproponowała, że trochę wstrzyknie w kontur i trochę w objętość. Zgodziłam się, miał być delikatny, naturalny efekt.
Po zabiegu usta wyglądały ładnie, na drugi dzień wyglądałam jak kaczor, usta były bardzo opuchnięte. Wg zaleceń nie masowałam ust i sądzę, że tu też był błąd.
W tej chwili też niestety wyglądam jak kaczka, w pracy pilnuję się i "układam" odpowiednio usta, aby było jak najmniej widać, chociaż i tak mam wrażenie, że wszyscy się na nie patrzą.
Na plus jedynie, że gdy się uśmiecham tego aż tak nie widać, z przodu też wygląda w miarę. Katastrofą jest profil, górna warga jest bardzo wysunięta....

Liczyłam, że to się ułoży, ale chyba jednak nie... Napisałam do pani przeprowadzającej zabieg wczoraj, jednak jeszcze nie dostałam odpowiedzi.
Nie wiem co w tej chwili zrobić. Czy wydać ostatnie oszczędności na hialuronidaze czy jakieś inne zabiegi, czy może powiększyć dolną wargę, aby zmniejszyć różnicę (chociaż wcale ta opcja mi się nie podoba) czy po prostu poczekać, aż kwas się wchłonie (+pomóc mu "domowymi" sposobami).
Doradźcie... Załącznik 7246961
Opuchlizny już nie masz na 100% po dwóch tygodnikach. Stylage jest owsem gesty ale to nie ma nic do rzeczy...
Źle się wstrzyknęła moim zdaniem... albo nie podala preparatu w dolna wargę.
Nie pij wody za dużo, sporo ćwicz tak aby przyspieszyć przemianę materii wtedy kwas szybciej się wchłania
Mogła podać za dużo kwasu w kontur, co wypchnęło usta
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2017-09-24 o 11:37
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:29:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.