Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-08, 21:10   #31
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Melduję się w nowej części!
Co do nie słuchania się rodziny to pewnie postawimy na swoim i jak by to mnie nie dotyczyło też bym radziła nie słuchać innych ale jest mi żal słuchać takich opinii od osób najbliższych. Łucja podobała się wszystkim z rodziny i było prościej.
Zawiecha musiałaś przeżyć niezły szok. Musisz się z tym przespać.
Zapomniałam napisać, że kupiłam dzisiaj dostawę do wózka od osoby z grupy Bugaboo na fb! To mój pierwszy większy ciążowy zakup. Użyta chyba tylko raz. Wygląda na nową.
https://bugaboo.pl/s/35-dostawka-dla-drugiego-dziecka

Edytowane przez neesanek
Czas edycji: 2018-02-08 o 21:17
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:12   #32
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Dzięki

No właśnie możecie się wypowiedzieć, bo tytuł zawsze można zmienić także czekam na opinie czy zostawić taki jaki jest czy zmienić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co Ty, zostaw! Jest superpięknie Bardzo dziękujemy, nikt by tego tak świetnie nie ogarnął, naprawdę!

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Melduję się w nowej części!
Co do nie słuchania się rodziny to pewnie postawimy na swoim i jak by to mnie nie dotyczyło też bym radziła nie słuchać innych ale jest mi żal słuchać takich opinii od osób najbliższych. Łucja podobała się wszystkim z rodziny i było prościej.
Zawiecha musiałaś przeżyć niezły szok. Musisz się z tym przespać.
Wanda idealnie pasuje do Łucji.
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:12   #33
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Co Ty, zostaw! Jest superpięknie Bardzo dziękujemy, nikt by tego tak świetnie nie ogarnął, naprawdę!
Dziękuję wam wszystkim za miłe słowa miło mi, jesteście kochane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:12   #34
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
no nam calkiem nieźle idzie tematyczne plotkowanie ale też dużo myślę zależy od grupy i od ilości mamuś - my mamy ich na prawdę sporo, regularnie udzielających się czerwiec to popularny miesiąc na urodzenie maluszka
Skutek intensywnych seksów na koniec lata 😂😂😂


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:13   #35
weIka
Rozeznanie
 
Avatar weIka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 590
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Wyszedł człowiek na domowe pączki u znajomych a tu takie wieści!
zawiecha gratulacje i co za szok

Tak zaczął się temat o tym chodzeniu w skarpetkach czy nie w skarpetkach u gin, a ja kompletnie nawet o tym nie myślałam:P Jak byłam w rajstopach to szłam boso a jak w spodniach to szłam w skarpetkach Pewnie sa u mnie te jednorazowe klapeczki, ale szczerze to nawet mi do głowy nie przyszło, żeby je założyć

Ech nie moge wyjść z jakiegoś drobnego przeziebienia. W ciągu dnia jest ok, a wieczorem jak jestem w domu zaczyna mi się tak z niczego chrypka i od wczoraj boli gardło. Macie jakies sprawdzone sposoby na zwalczenie tego?

A co do imion, to kierujcie się swoimi preferencjami. Często ludzie słysząc jakieś imię za pierwszym razem reagują na nie tak sobie, a później z czsem jak już można przypisać to imię do twarzy to ni wyobrażają sobie innego. Też czasem jak słyszeliśmy imię jakie ktoś wybrał dla dziecka to nie poodbało nam się szczególnie (bo i przecież nie musiało), sami pewnie byśmy tak dziecku nie dali na imię, ale teraz kojarzy nam się bardzo dobrze. Najważniejsze żebyście Wy byli przekonani do swojego wyboru niezależnie co mówią inni

Edytowane przez weIka
Czas edycji: 2018-02-08 o 21:18
weIka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:16   #36
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Skutek intensywnych seksów na koniec lata


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdecydowanie

U nas było najpierw letnie picie alkoholu, a potem letnie seksy no i będzie Nadia

A tak serio to byłam ledwo co po poronieniu... I piłam wtedy alkohol dzień w dzień żeby nie myśleć nie wierzyłam nawet w 1%, że uda nam się być znowu w ciąży..

P. S. Nie, nie jestem patologią ani alkoholikiem... To chyba depresja już byla, byłam zapisana do psychiatry, ale nie zdążyłam iść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:17   #37
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
Wyszedł człowiek na domowe pączki u znajomych a tu takie wieści!
zawiecha gratulacje i co za szok

Tak zaczął się temat o tym chodzeniu w skarpetkach czy nie w skarpetkach u gin, a ja kompletnie nawet o tym nie myślałam:P Jak byłam w rajstopach to szłam boso a jak w spodniach to szłam w skarpetkach Pewnie sa u mnie te jednorazowe klapeczki, ale szczerze to nawet mi do głowy nie przyszło, żeby je założyć

Ech nie moge wyjść z jakiegoś drobnego przeziebienia. W ciągu dnia jest ok, a wieczorem jak jestem w domu zaczyna mi się tak z niczego chrypka i od wczoraj boli gardło. Macie jakies sprawdzone sposoby na zwalczenie tego?
Czosnek niestety!

No i myślę że na naszym wątku nie ma tematów tabu. Gada się o wszystkim. Nawet mówię tztowi czasem co się u Was dzieje 😘
I dziś sam pytał o goldike po tym jak mu powiedziałam o szpitalu.
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 21:17   #38
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Na pewno. A zauważyłam że kwetniowe mamy mają tylko dwie części. Aż ciężko uwierzyć...
Jak zaczęliśmy starania to liczyłam, że będę mamą kwietniowa bo nikt w rodzinie nie ma urodzin w kwietniu 😂 zanudzilabym się tam na wątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:19   #39
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
Wyszedł człowiek na domowe pączki u znajomych a tu takie wieści!
zawiecha gratulacje i co za szok

Tak zaczął się temat o tym chodzeniu w skarpetkach czy nie w skarpetkach u gin, a ja kompletnie nawet o tym nie myślałam:P Jak byłam w rajstopach to szłam boso a jak w spodniach to szłam w skarpetkach Pewnie sa u mnie te jednorazowe klapeczki, ale szczerze to nawet mi do głowy nie przyszło, żeby je założyć

Ech nie moge wyjść z jakiegoś drobnego przeziebienia. W ciągu dnia jest ok, a wieczorem jak jestem w domu zaczyna mi się tak z niczego chrypka i od wczoraj boli gardło. Macie jakies sprawdzone sposoby na zwalczenie tego?
Ja zawsze będę polecać czosnek (naturalny antybiotyk).. 3 ząbki czosnku dziennie na kanapki.
Na swoim przykładzie powiem, że działa bo w ciąży nie bylam ani razu chora...

Woda z cytryną sok z cebuli. Płukanie gardła wodą z solą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:24   #40
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Zdecydowanie

U nas było najpierw letnie picie alkoholu, a potem letnie seksy no i będzie Nadia

A tak serio to byłam ledwo co po poronieniu... I piłam wtedy alkohol dzień w dzień żeby nie myśleć nie wierzyłam nawet w 1%, że uda nam się być znowu w ciąży..

P. S. Nie, nie jestem patologią ani alkoholikiem... To chyba depresja już byla, byłam zapisana do psychiatry, ale nie zdążyłam iść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, to nie alkoholizm. To po prostu człowiek nie wie jak sobie radzić z pewnymi rzeczami. Też miałam okres że piłam codziennie. Nawet sama. W poprzednim związku byłam mega samotna a przecież "niczego" mi nie brakowało, z zewnątrz zgrana i bezkonfliktowa para...

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Jak zaczęliśmy starania to liczyłam, że będę mamą kwietniowa bo nikt w rodzinie nie ma urodzin w kwietniu 😂 zanudzilabym się tam na wątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z nami masz lepiej! Stachu wiedział co robi. 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:25   #41
weIka
Rozeznanie
 
Avatar weIka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 590
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

No ja też własnie bardzo rzadko choruję i zwykle leczę sie dużymi dawkami witaminy C rozpuszczonej w soku pomarańczowym, ale szukam jakiś alternatyw. I tak właśnie spodziewałam sie czosnkuw Waszych poradach Chociaż go lubie to nie wiem czy w takich ilościach dam radę
Narazie robię miksturę z imbiru, miodu, cytryny i soku malinowego
Jak to nie pomoże to zostanie czosnek, tylko do pracy nie da rady:P
weIka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 21:34   #42
bananowomi
Raczkowanie
 
Avatar bananowomi
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 163
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Co do imienia o wtrącania się rodziny, to matka mojego chłopaka usilnie nas namawiała na imię po jej mamie... Że tak jej się podoba, żebyśmy się zastanowili. A nam niekonicznie się podobało.
Nie wspominając o krytyce naszego wyboru chrzestnych. Jest bardzo niezadowolona, że nie jej typy. Trudno
bananowomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:37   #43
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
No ja też własnie bardzo rzadko choruję i zwykle leczę sie dużymi dawkami witaminy C rozpuszczonej w soku pomarańczowym, ale szukam jakiś alternatyw. I tak właśnie spodziewałam sie czosnkuw Waszych poradach Chociaż go lubie to nie wiem czy w takich ilościach dam radę
Narazie robię miksturę z imbiru, miodu, cytryny i soku malinowego
Jak to nie pomoże to zostanie czosnek, tylko do pracy nie da rady:P
Ja się lepiej czuję po ciepłej herbacie z miodem, imbirem, cytryną. Ale wiesz jak jest - przeziębienie leczone trwa 7 dni, a nieleczone tydzień Połóż się pod kocem i odpoczywaj - przejdzie samo i tak
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:40   #44
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Wiem, to nie alkoholizm. To po prostu człowiek nie wie jak sobie radzić z pewnymi rzeczami. Też miałam okres że piłam codziennie. Nawet sama. W poprzednim związku byłam mega samotna a przecież "niczego" mi nie brakowało, z zewnątrz zgrana i bezkonfliktowa para...

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------


Z nami masz lepiej! Stachu wiedział co robi. 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ogólnie lubię wino bardzo, ale też jak mi mama zmarła koiłam ból w dużej ilości. Czasem trzeba grunt żeby czuć w tym umiar i opamiętać się za wczasu.

Oj zdecydowanie ma chłopak wyczucie jak należy 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:45   #45
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Również się meldujemy na nowym wątku

Zawiecha, dobrze, że nie dowiedziałaś się o płci w dniu porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:54   #46
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
A co do imienia jeszcze - wiecie, że nam się totalnie Iga nie podoba? Tzn bez przesady, ale na pewno byśmy tak nie nazwali córki. Inga też nie. A właśnie reakcja jest najczęściej, że Ida ładnie, Ida, Iga ładne oba. Mam wrażenie, że wydźwięk tych imion jest jednak inny, nie macie takiego wrażenia?
Wiem, co masz na mysli. Mi sie chyba tez Ida podoba najbardziej Brzmia podobnie ale to całkiem inne imiona.
My tez rozwazalismy Tole przy Poli i tez wydaja mi sie inne, ale moze to tylko ja tak mam.
Naprawdę kazde imie zawsze sie komus nie spodoba, zaaawsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Melduję się w nowej części!
Co do nie słuchania się rodziny to pewnie postawimy na swoim i jak by to mnie nie dotyczyło też bym radziła nie słuchać innych ale jest mi żal słuchać takich opinii od osób najbliższych. Łucja podobała się wszystkim z rodziny i było prościej.
Zawiecha musiałaś przeżyć niezły szok. Musisz się z tym przespać.
Zapomniałam napisać, że kupiłam dzisiaj dostawę do wózka od osoby z grupy Bugaboo na fb! To mój pierwszy większy ciążowy zakup. Użyta chyba tylko raz. Wygląda na nową.
https://bugaboo.pl/s/35-dostawka-dla-drugiego-dziecka
Ej właśnie! 😊 musze tez zacząć poszukiwania tego gadzetu
Jesli zdarzy Ci sie testowac, to pieknie prosze cyknij jakies foto
Chce tez kupić nowa budke i pokrywe do gondoli, bo mamy taki smetny granatowy kolor. I lookam na uzywane, ale pelno splowialych w sprzedaży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 22:00   #47
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

O nie! Załamałam sie jak zobaczyłam pierwsza stronę. Prawie wszystkie dzieciaczki juz maja jakieś imiona, a ja kompletnie nie mam żadnego pomysłu ((
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 22:02   #48
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Omg jestem w top gadułach!

Oczywiście nasmarowałam odpowiedzi w poprzednim wątku,bo nie widziałam nowego....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 22:07   #49
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Omg jestem w top gadułach!

Oczywiście nasmarowałam odpowiedzi w poprzednim wątku,bo nie widziałam nowego....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Omg! Ja też! Sprawdzilam dopiero jak powiedziałaś. 😅

Annika! Może Ty potrzebujesz najpierw dziecku spojrzeć w oczy i poczuć jak ono ma na imię?

I w ogóle to byłam na tych warsztatach bezpieczny maluch. Moim zdaniem bez szału. Nic czego bym sama nie przeczytała w necie. Moze jedynie część o pierwszej pomocy dla noworodków, ale mam w pracy takie szkolenie co trwa pół dnia a nie 40min jak tu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....


Edytowane przez Rosalyn
Czas edycji: 2018-02-08 o 22:12
Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 22:20   #50
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Wiem, co masz na mysli. Mi sie chyba tez Ida podoba najbardziej Brzmia podobnie ale to całkiem inne imiona.
My tez rozwazalismy Tole przy Poli i tez wydaja mi sie inne, ale moze to tylko ja tak mam.
Naprawdę kazde imie zawsze sie komus nie spodoba, zaaawsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------


Ej właśnie! 😊 musze tez zacząć poszukiwania tego gadzetu
Jesli zdarzy Ci sie testowac, to pieknie prosze cyknij jakies foto
Chce tez kupić nowa budke i pokrywe do gondoli, bo mamy taki smetny granatowy kolor. I lookam na uzywane, ale pelno splowialych w sprzedaży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety ciężko dostać ładny zestaw kolorystyczny w przystępnej cenie. Mam 2 i nie przepadam za żadnym. Teraz myślałam o kupnie budki letniej https://bugaboo.pl/p/704-bugaboo-osl...eczna-cameleon
Ty masz chyba dużo lepsze ceny i wybór w UK.
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 22:29   #51
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Niestety ciężko dostać ładny zestaw kolorystyczny w przystępnej cenie. Mam 2 i nie przepadam za żadnym. Teraz myślałam o kupnie budki letniej https://bugaboo.pl/p/704-bugaboo-osl...eczna-cameleon
Ty masz chyba dużo lepsze ceny i wybór w UK.
Zerkam na eBay, ale jak tylko jest ladniejszy kolor, to kosztuje z dwa razy wiecej niz ten sam produkt w brzydszym odcieniu, powariowali!
Poki co planuje zwykla budke, ale do Bugaboo 3 (mamy dwójkę), bo do trójki sie bardziej rozklada a pasuje do wszystkich modeli. Ta letni budka tez kusiii! Tylko nie wiem, czy w nia inwestowac, w anglii lato jest liche i wieje caly rok hmm...
W Polsce jest eBay, mozesz zawsze poprosic o wysylke za granicę myśle, ze jak oplacisz przesylke, to sprzedawcy nie powinni robic problemu
Myslisz nad jakims konkretnym kolorkiem? Ja chce coś jasniejszego lub weselszego niz nasz granat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 22:57   #52
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Zerkam na eBay, ale jak tylko jest ladniejszy kolor, to kosztuje z dwa razy wiecej niz ten sam produkt w brzydszym odcieniu, powariowali!
Poki co planuje zwykla budke, ale do Bugaboo 3 (mamy dwójkę), bo do trójki sie bardziej rozklada a pasuje do wszystkich modeli. Ta letni budka tez kusiii! Tylko nie wiem, czy w nia inwestowac, w anglii lato jest liche i wieje caly rok hmm...
W Polsce jest eBay, mozesz zawsze poprosic o wysylke za granicę myśle, ze jak oplacisz przesylke, to sprzedawcy nie powinni robic problemu
Myslisz nad jakims konkretnym kolorkiem? Ja chce coś jasniejszego lub weselszego niz nasz granat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślałam o czymś jasnym ale na nic nie mogę się zdecydować. Nie chcę kupować nowego zestawu kolorystycznego bo cena pewnie byłaby nie dużo większa od wartości wózka ( też mam cam2) i rozglądam się za używkami.
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 23:11   #53
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Też myślałam o czymś jasnym ale na nic nie mogę się zdecydować. Nie chcę kupować nowego zestawu kolorystycznego bo cena pewnie byłaby nie dużo większa od wartości wózka ( też mam cam2) i rozglądam się za używkami.
Ja tez rozwazam tylko uzywki, niestety to drogi wozek i wszystkie dodatki tez sporo kosztuja. A w sumie kolorystyka to tylko widzimisie, no ale skoro nie kupuje nowego wozka, to chociaż zmienię kolorki 😉
Mam grafitowa gondole, kosz i siedzisko. Budka i pokrywka granat tak troszkę smetnie 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 23:53   #54
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Ja tylko sie witam mowiac dobranoc i bede Was w pracy nadrabiac
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 04:59   #55
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Zawiecha ale numer gratuluję córeczki w takim razie.

U mnie jedna dziewczyna z sali zaczęła rodzic ok 2 w nocy.
Są jeszcze dwie które licza, że zaczną rodzic najlepiej jiz teraz. Wiec całą noc dreptaly po pokoju licząc na skurcze.
Dziwnie mi lezec z dziewczynami na finiszu. Wolałam chyba oddział ginekologiczny.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 06:02   #56
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Dzień dobry wszystkim

Ja dzisiaj pracuję z domu, od wczoraj mam mega wzdęcia i brzuch mnie strasznie boli, myślałam, że po nocy minie, ale jednak nie

Wzięłam Letrox, zaraz może zjem jakieś śniadanie i wypiję kawkę. Obym po mogła na spokojnie pójść do wc i problem by się może rozwiązał. Jak nie to sama nie wiem jak sobie pomóc
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 06:15   #57
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Dzień dobry w 21 tygodniu. 50% ciąży minęło, jest szał 😀

Ledwo wyszłam z łóżka to Tz zawinął się w moja podusie I śpi w najlepsze 😂 sama chętnie bym do łóżka wróciła, dobrze, że już piątek 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 06:27   #58
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Dzień dobry w 21 tygodniu. 50% ciąży minęło, jest szał 😀

Ledwo wyszłam z łóżka to Tz zawinął się w moja podusie I śpi w najlepsze 😂 sama chętnie bym do łóżka wróciła, dobrze, że już piątek 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też bym chętnie wróciła do łóżka, tak mi się dobrze spało a tu budzik zadzwonił jeszcze jak wstawałam to mąż się mnie zapytał : "Gdzie idziesz?" dobrze, że mogę sobie pozwolić na pracę z domu.
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 06:37   #59
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

Ja niestety muszę zebrać tyłek i jechać do biura. Pół biedy że blisko to przynajmniej czasu nie tracę na dojazd plus auto pożyczam od brata a on rano zawozi córkę do przedszkola to auto odśnieżone i zagrzane 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 06:45   #60
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Czerwcowe mamy 2018 wyprawkę kupują i o maluszkach plotkują :) cz. 4

zawiecha, ale numer! Moja dziewczynka z Twoją się solidaryzuje, ale wierzę, że to szok. Zwłaszcza dla męża
Na razie może być mu (Wam) ciężko, ale będzie córeczka tatusia


Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim

Ja dzisiaj pracuję z domu, od wczoraj mam mega wzdęcia i brzuch mnie strasznie boli, myślałam, że po nocy minie, ale jednak nie

Wzięłam Letrox, zaraz może zjem jakieś śniadanie i wypiję kawkę. Obym po mogła na spokojnie pójść do wc i problem by się może rozwiązał. Jak nie to sama nie wiem jak sobie pomóc
Ja też wczoraj umierałam Oby przeszło w końcu Ja niestety wciąż w toalecie nie wylądowałam



Dzień dobry piątunio!
Ale popędziłyście wczoraj!

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

sweetrose, otoya - kciuki za wizyty! Czekamy na wieści
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-03 19:03:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.