praca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-25, 10:01   #1
Domsa19
Raczkowanie
 
Avatar Domsa19
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 78

praca


pisze tutaj bo potrzebuje pomocy. Otóż jestem w 8 miesiacu ciązy i jak sie pewnie domyslacie gotowka jest mi bardzo potrzebna. w zwiazku z tym zastanawiam sie co moglabym robic, zalezy mi na jakims dorywczym zajeciu, nawet jednorazowym gdzie moglabym zarobic 200-400 zl. Macie pomysl co moglabym robic ? odrazu zaznaczam ze zadnych zdolnosci manualnych niestety nie posiadam... szukalam tez jakichs ogloszen ale nic nie znalazlam, i brakuje mi pomyslow.
Domsa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 11:11   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: praca

Cytat:
Napisane przez Domsa19 Pokaż wiadomość
pisze tutaj bo potrzebuje pomocy. Otóż jestem w 8 miesiacu ciązy i jak sie pewnie domyslacie gotowka jest mi bardzo potrzebna. w zwiazku z tym zastanawiam sie co moglabym robic, zalezy mi na jakims dorywczym zajeciu, nawet jednorazowym gdzie moglabym zarobic 200-400 zl. Macie pomysl co moglabym robic ? odrazu zaznaczam ze zadnych zdolnosci manualnych niestety nie posiadam... szukalam tez jakichs ogloszen ale nic nie znalazlam, i brakuje mi pomyslow.
szczerze? w 8 miesiącu ciąży to raczej nikt Cię do pracy nie weźmie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 18:17   #3
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: praca

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
szczerze? w 8 miesiącu ciąży to raczej nikt Cię do pracy nie weźmie.
Ale z tego co zrozumiałam autorce nie chodzi o stałą pracę a o dorobienie kilku stów.
Możesz np. udzielać korepetycji albo sprzedać na allegro nieużywane już przez Ciebie ubrania, książki, inne tego typu rzeczy- spokojnie dorobisz w ten sposób kwotę o której pisałaś.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 18:41   #4
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: praca

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Ale z tego co zrozumiałam autorce nie chodzi o stałą pracę a o dorobienie kilku stów.
Możesz np. udzielać korepetycji albo sprzedać na allegro nieużywane już przez Ciebie ubrania, książki, inne tego typu rzeczy- spokojnie dorobisz w ten sposób kwotę o której pisałaś.
nawet do dorywczej nie ma opcji a sprzedawanie własnych rzeczy to nie jest praca.
ona za chwilę rodzi, jak mogłaby w ogóle do kogoś jechać udzielać korki i nagle zacząć u niego rodzić? odpowiedzialności trochę i profesjonalizmu, ludzie nie potrzebują cudzych dramatów.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-27 19:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.