Dermacol - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 15:06   #1
ArmandaVanHelden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 461
Question

Dermacol


Witam Przeglądając forum "Moje makijaże" spotkałam się z tym, że wiele wizażanek poleca dermacol jako podkład. Zaczęłam przeglądać strony internetowe w poszukiwaniu informacji na ten temat, gdyż spotkałam się pierwszy raz z tą nazwą. Wśród kolorów, które były zaprezentowane na jednej ze stron najbardziej zainteresowaly mnie: nr 211 (do cery porcelanowej chłodnej), nr 212 (do cery bardzo jasnej chłodnej) i nr 217 (do karnacji bardzo jasnej ciepłej). Nie bardzo jednak mogę się zdecydować który byłby najlepszy dla mnie...mam cere jasna piegowatą, skłonna do zmian trądzikowych, przebarwień i cieni pod oczami...czy różni się dermacol do cery jasnej chłodnej i jasnej ciepłej? jak dobrac odpowiedni odcień? czy dermacol pokryje piegi, których tak bardzo chciałabym się pozbyc? jeszcze chciałam się dowiedzieć czy są jakieś preparaty usuwające piegi na dłuższy okres czasu?
ArmandaVanHelden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 15:20   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Dermacol

Cytat:
Napisane przez ArmandaVanHelden
Witam Przeglądając forum "Moje makijaże" spotkałam się z tym, że wiele wizażanek poleca dermacol jako podkład. Zaczęłam przeglądać strony internetowe w poszukiwaniu informacji na ten temat, gdyż spotkałam się pierwszy raz z tą nazwą. Wśród kolorów, które były zaprezentowane na jednej ze stron najbardziej zainteresowaly mnie: nr 211 (do cery porcelanowej chłodnej), nr 212 (do cery bardzo jasnej chłodnej) i nr 217 (do karnacji bardzo jasnej ciepłej). Nie bardzo jednak mogę się zdecydować który byłby najlepszy dla mnie...mam cere jasna piegowatą, skłonna do zmian trądzikowych, przebarwień i cieni pod oczami...czy różni się dermacol do cery jasnej chłodnej i jasnej ciepłej? jak dobrac odpowiedni odcień? czy dermacol pokryje piegi, których tak bardzo chciałabym się pozbyc? jeszcze chciałam się dowiedzieć czy są jakieś preparaty usuwające piegi na dłuższy okres czasu?
proponuję wpisać słowo Dermacol w wyszukiwarkę -było sporo wątków na jego temat
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:43   #3
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Dermacol

Właśnie istnieje wiele wątków na ten temat. Od siebie dodam, że stosowanie Dermacolu na całą twarz to chyba nie jest dobry pomysł. Jest on bardzo napigmentowany i ma konsystencję, która mi się kojarzy z pastą do butów pomieszaną z cementem Dermacol natomiast jest świetny jako korektor. Wątpię, żeby istniała rzecz której nie zakryje Więcej informacji znajdziesz na pewno w wyszukiwarce
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.