Salon paznokci- własna działalność. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 11:57   #1
tupi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12

Salon paznokci- własna działalność.


Witam. Od dawna moim hobby jest praca przy paznokciach, narazie tylko maluje (nawet kolezanki korzystaja z moich uslug) ale bardzo interesuje mnie przedluzanie paznokci. Narazie mam wiedze teoretyczna, ale mysle nad zrobieniem dobrych kursow, zeby w przyszlosci moje hobby zamienilo sie w prace. Mam tez mozliwosci rozpoczecia wlasnej dzialalnosci, tzn. mam dzialke w dobrej lokalizacji, w ktorej domy rosna jak "grzyby po deszczu", miejscowosc sie rozrasta, ale nie ma jeszcze tam wlasnie salonów usługowych i mysle zeby to wykorzystac. No i moje pytanie dotyczy tego, czy mozna zalozyc swoj wlasny salon bez szkoly kosmetycznej, tylko po kursach? I czy to wogole dobry pomysl? Mi sie wydaje ze tak, jestem pracowita, szybko sie ucze, mam zdolnosci manualne itp. Ale jest to takze ryzyko, bo projekt ten pochlonal by duze pieniadze. Nie mowie juz o biurokracji, bo to sa jakies koszty, ale tez o wybudowaniu pomieszczenia na salon na dzialce. Mam dostep do materialow budowlanych po cenach producenta, a takze do tanich nowych mebli. Prosze napiszcie co o tym myslicie, bo niby ten kto nie ryzykuje, ten nie ma
tupi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:53   #2
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Salon paznokci- własna działalność.

o konkrety pytaj na paznokciowym, tam kilka dziewcząt prowadzi własna działalność - salonik taki owszem, można prowadzić, nie będąc kosmetyczką - wystarczą kursy i praktyka
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 10:01   #3
tupi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: Salon paznokci- własna działalność.

Dzieki, przeniosę wątek na paznokciowy
tupi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 10:18   #4
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Salon paznokci- własna działalność.

Tupi, ty po prostu założyłaś nowy identyczny wątek na Paznokciach. Jesli zdarzy Ci się umieścić wątek w złym miejscu, zwróc sie do moderatora o przeniesienie, nie zakładaj nowego
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.