Mamusie '90> :-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 16:30   #31
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez ZacpanaRapem Pokaż wiadomość
hej ho ja też się nadam ? '91 rocznik mój brzdąc ma 6,5 miesiąca
dodane !

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ZacpanaRapem Pokaż wiadomość
ZacpanaRapem, '91, Kuba ur. 06.04.2012 (;
dodane!
Kochana powiedz coś o sobie? Jak TŻ zareagował, jak Ty zareagowałaś? Jak Ci jest w roli mamusi?
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 16:52   #32
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Mamusie '90> :-)

witam nowe mamuśki

to ja też się dopisuję
Zuzia-14.04.2010
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 17:03   #33
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
witam nowe mamuśki

to ja też się dopisuję
Zuzia-14.04.2010
jak to w ogóle jest być młodą żoną?
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 17:33   #34
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Mamusie '90> :-)

I ja glodomorek rocznik '90 córa półtora roku. Razem jesteśmy 4,5roku.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 17:35   #35
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
I ja glodomorek rocznik '90 córa półtora roku. Razem jesteśmy 4,5roku.
Jak się jest młodą mamą w Twoim przypadku?
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 17:53   #36
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez worthnotes Pokaż wiadomość
Jak się jest młodą mamą w Twoim przypadku?
Hmm zależy. I dobrze i źle. Dobrze, bo jak mała podrośnie to jeszcze młoda będę Kiepsko, bo jesteśmy sami. Moja rodzina nie akceptuje tego i nie interesują się wnuczką. Za to teściowa kochana Trochę szkoda, bo studiów jeszcze nie zrobiłam (i trochę sobie na to poczekam). Wesołego życia studenckiego też nie poznam. Z wielu rzeczy rezygnuję, bo nie mam z kim małej zostawić.
Ale nie oddałabym jej za żadne skarby! Mam wsparcie tżta, dba o nas, stara się. No jesteśmy szczęśliwi.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 18:11   #37
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Hmm zależy. I dobrze i źle. Dobrze, bo jak mała podrośnie to jeszcze młoda będę Kiepsko, bo jesteśmy sami. Moja rodzina nie akceptuje tego i nie interesują się wnuczką. Za to teściowa kochana Trochę szkoda, bo studiów jeszcze nie zrobiłam (i trochę sobie na to poczekam). Wesołego życia studenckiego też nie poznam. Z wielu rzeczy rezygnuję, bo nie mam z kim małej zostawić.
Ale nie oddałabym jej za żadne skarby! Mam wsparcie tżta, dba o nas, stara się. No jesteśmy szczęśliwi.

Najważniejsze, że jesteście szczęśliwi !

Ja wiem, że bede miala wsparcie u rodzicow, co prawda na odleglosc bo to bedzie jednak 1200km ale wazne, ze bede miala.
Jesli chodzi o mame TZ to lubi mnie, mamy dobry kontakt ale jak zareaguje nie mam pojecia
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 18:17   #38
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez worthnotes Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że jesteście szczęśliwi !

Ja wiem, że bede miala wsparcie u rodzicow, co prawda na odleglosc bo to bedzie jednak 1200km ale wazne, ze bede miala.
Jesli chodzi o mame TZ to lubi mnie, mamy dobry kontakt ale jak zareaguje nie mam pojecia
A już wie?
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 18:34   #39
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
A już wie?
Nieee, rodzice jeszcze nic nie wiedzą bo w sumie ja dowiedziałam się na 100% wczoraj a TŻ został w Niemczech.
Dzisiaj dopiero będziemy rozmawiać dokładnie na temat porodu itp a wiadomo, że rodzice będą pytać a ja wolę mieć odpowiedzi uzgodnione z TŻ najpierw.
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:26   #40
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mamusie '90> :-)

Ja jestem z '91 można? (;
19 tydzień ciąży leci, termin na marzec
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:31   #41
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Ja jestem z '91 można? (;
19 tydzień ciąży leci, termin na marzec

Jasne, że tak! Hej !
W końcu jakaś przyszła mamusia
Opowiadaj jak zareagował TŻ i rodzinka no i przede wszystkim jak się w tym wszystkim odnajdujesz

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
A już wie?
a tak w ogóle jak coreczka sie nazywa i kiedy urodzona?
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 20:28   #42
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez worthnotes Pokaż wiadomość
Jasne, że tak! Hej !
W końcu jakaś przyszła mamusia
Opowiadaj jak zareagował TŻ i rodzinka no i przede wszystkim jak się w tym wszystkim odnajdujesz
Moja rodzina bardzo się cieszy Aż takiej dobrej reakcji się nie spodziewałam... Tż jest starszy odemnie o 6 lat i w sumie to dziecko chciał (planowane nie było) teraz szukamy mieszkania co niestety łatwe nie jest bo wiadomo że chcemy w końcu razem mieszkać.. jak już Mała będzie na świecie (;
Co do 'teściów' to teściowa też bardzo się cieszy... za to teściowi nie podoba się właśnie nasz brak mieszkania... i czuję się jakby chciał żebym ja wszystko załatwiła a to nie jest takie proste.
A oprócz tego pracuję (razem z tżtem ) dopiero za 17 tyg na macierzyński mogę iść
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 20:32   #43
oliviaoO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie '90> :-)

Witam
Ja jestem z rocznika 90, moja córcia urodziła się 15.01.2010 dwa tygodnie po moich 20 urodzinach /1.01/ Duża dziewczyna była, 4400g, 59cm.
Teraz już ma prawie 3 latka, chodzi do przedszkola
Kiedy zaszłam w ciąże byłam z TŻ stosunkowo krótko (8 miesięcy), ale cieszył się, był nawet chyba pozytywniej nastawiony ode mnie Ja byłam na początku przerażona, bo gdy dowiedziałam sie o ciąży kończyłam pierwszy rok studiów dziennych, nie wiedziałam jak to dalej bedzie ale wszystko tak szcześliwie sie ułożyło, że mogłam kontynuowac studia w trybie dziennym
Ślub wzięliśmy gdy córcia miała 7 miesięcy. Także od 4 lat z hakiem jesteśmy razem a od 2 lat i 2msc jesteśmy małżeństwem. Sami mieszkamy od ponad roku, wcześniej mieszkaliśmy razem z moją mamą.
__________________
Razem
Zaręczeni
Ślub

Julia

walka z kg:
81- 78 - 76 - 74 - 72- 70 - 68 - 66 - 64

oliviaoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 20:38   #44
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Moja rodzina bardzo się cieszy Aż takiej dobrej reakcji się nie spodziewałam... Tż jest starszy odemnie o 6 lat i w sumie to dziecko chciał (planowane nie było) teraz szukamy mieszkania co niestety łatwe nie jest bo wiadomo że chcemy w końcu razem mieszkać.. jak już Mała będzie na świecie (;
Co do 'teściów' to teściowa też bardzo się cieszy... za to teściowi nie podoba się właśnie nasz brak mieszkania... i czuję się jakby chciał żebym ja wszystko załatwiła a to nie jest takie proste.
A oprócz tego pracuję (razem z tżtem ) dopiero za 17 tyg na macierzyński mogę iść
To dobrze, że masz wsparcie rodzinki i teściów a przede wszystkim TŻ'a !
3mam kciuki za mieszkanko

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez oliviaoO Pokaż wiadomość
Witam
Ja jestem z rocznika 90, moja córcia urodziła się 15.01.2010 dwa tygodnie po moich 20 urodzinach /1.01/ Duża dziewczyna była, 4400g, 59cm.
Teraz już ma prawie 3 latka, chodzi do przedszkola
Kiedy zaszłam w ciąże byłam z TŻ stosunkowo krótko (8 miesięcy), ale cieszył się, był nawet chyba pozytywniej nastawiony ode mnie Ja byłam na początku przerażona, bo gdy dowiedziałam sie o ciąży kończyłam pierwszy rok studiów dziennych, nie wiedziałam jak to dalej bedzie ale wszystko tak szcześliwie sie ułożyło, że mogłam kontynuowac studia w trybie dziennym
Ślub wzięliśmy gdy córcia miała 7 miesięcy. Także od 4 lat z hakiem jesteśmy razem a od 2 lat i 2msc jesteśmy małżeństwem. Sami mieszkamy od ponad roku, wcześniej mieszkaliśmy razem z moją mamą.
Ja jestem z TŻ baaaaaaaaaardzo krótko a jednak wierzę, że jakoś sobie poradzimy i fajnie się czyta, że inne osoby też były w takiej sytuacji a im się ułożyło
Z tym, że ja nie myślę nawet o ślubie przed 24 urodzinami czyli jeszcze 4lata
A jak mała sobie radzi w przedszkolu?
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 20:48   #45
oliviaoO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie '90> :-)

worthnotes dacie rade, grunt to porozumienie musicie dużo rozmawiać jeszcze zanim dzidziuś przyjdzie na świat, bo jednak to jest ogromna zmiana w życiu. U nas też nie zawsze było doskonale, zdarzały się kłótnie/nieporozumienia ale to wszystko wynikało ze stanu emocjonalnego/przemęczenia, chwilowego nie radzenia sobie ze samym sobą. Najważniejsze to rozmowa i okazanie zrozumienia drugiej osobie, pomoc. TŻ też musi wiedzieć, że rola tatusia nie ogranicza się tylko do machania grzechotką przed oczkami Mój był od razu rzucony na "głeboką wode" bo tydzień po porodzie musiałam wrócić na studia.

Co do przedszkola to jest super, młoda się odnajduje, nie płacze, lubi chodzić, ma coraz nowsze pomysły, wiekszą fantazje i inwencje dot. zabaw także póki co same pozytywy
__________________
Razem
Zaręczeni
Ślub

Julia

walka z kg:
81- 78 - 76 - 74 - 72- 70 - 68 - 66 - 64

oliviaoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 20:52   #46
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez oliviaoO Pokaż wiadomość
worthnotes dacie rade, grunt to porozumienie musicie dużo rozmawiać jeszcze zanim dzidziuś przyjdzie na świat, bo jednak to jest ogromna zmiana w życiu. U nas też nie zawsze było doskonale, zdarzały się kłótnie/nieporozumienia ale to wszystko wynikało ze stanu emocjonalnego/przemęczenia, chwilowego nie radzenia sobie ze samym sobą. Najważniejsze to rozmowa i okazanie zrozumienia drugiej osobie, pomoc. TŻ też musi wiedzieć, że rola tatusia nie ogranicza się tylko do machania grzechotką przed oczkami Mój był od razu rzucony na "głeboką wode" bo tydzień po porodzie musiałam wrócić na studia.

Co do przedszkola to jest super, młoda się odnajduje, nie płacze, lubi chodzić, ma coraz nowsze pomysły, wiekszą fantazje i inwencje dot. zabaw także póki co same pozytywy

Właśnie tego się boję- że mimo, że teraz się w sumie cieszymy to jak przyjdzie co do czego to nas to przerośnie.

To fajnie, ze się odnalazła.
Córeczka mojej szwagierki ma 18 miesięcy a jak mamy nie ma godzinę to jest ryk i nic więcej.
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:05   #47
oliviaoO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie '90> :-)

Moja od urodzenia w zasadzie była przyzwyczajona, że mamy nie ma 24h/dobę z racji tego, że dopóty nie skończyła półtora roku to studiowałam dziennie i było wypośrodkowane wszystko pół dnia ze mną , pół dnia z TŻ, trochę z moją mamą. Może dlatego nie jest taki "cycuś" mamusiny
__________________
Razem
Zaręczeni
Ślub

Julia

walka z kg:
81- 78 - 76 - 74 - 72- 70 - 68 - 66 - 64

oliviaoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:18   #48
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie '90> :-)



mama rocznego (za kilka dni) Filipka sie wita i pyta, czy mozna?

widze znajome niki: Zacpana
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:32   #49
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Mamusie '90> :-)

witam sie i ja
'90
mamusia zostane w grudniu, a może dopiero w styczniu, zobaczymytermin mam na 28.12

Cytat:
Napisane przez sokzmalin Pokaż wiadomość
Ja mam termin na dzis, ale cos sie nie zapowiada:P
Rcznik 91
to powodzenia

Cytat:
Napisane przez worthnotes Pokaż wiadomość
Ja jestem w 5msc i dopiero 2 tyg temu się dowiedzialam a wczoraj ginekolog potwierdził..
Jestem w szoku bo nie mialam zadnych objawow, miałam okres, brzuszek przez te ostatnie 2 tyg lekko mi się wybrzuszyl i dopiero zaczyna rosnąć więc mam wszystko w przyśpieszonym tempie co mnie okropnie przeraża.
ale niespodzianka
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 21:49   #50
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Mamusie '90> :-)

córka ur 8.04.2011
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:26   #51
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez oliviaoO Pokaż wiadomość
Moja od urodzenia w zasadzie była przyzwyczajona, że mamy nie ma 24h/dobę z racji tego, że dopóty nie skończyła półtora roku to studiowałam dziennie i było wypośrodkowane wszystko pół dnia ze mną , pół dnia z TŻ, trochę z moją mamą. Może dlatego nie jest taki "cycuś" mamusiny
To w sumie dobrze, później nie ma problemu z zostawieniem dziecka np w przedszkolu.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość


mama rocznego (za kilka dni) Filipka sie wita i pyta, czy mozna?

widze znajome niki: Zacpana
ZAPRASZAMY serdecznie
A kiedy synuś urodziny obchodzi?
Jak sobie radzisz z wychowaniem?

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
witam sie i ja
'90
mamusia zostane w grudniu, a może dopiero w styczniu, zobaczymytermin mam na 28.12

to powodzenia


ale niespodzianka
Hej!
Gratuluję- moja siostra też ma termin na 28.12- w urodziny mojej mamy
Niespodzianka ogromna ale dociera jakoś do mnie.
Jak sobie radzisz z ciążą i ze zbliżającym się porodem?

Edytowane przez worthnotes
Czas edycji: 2012-10-23 o 22:37
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:47   #52
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez worthnotes Pokaż wiadomość
dodane !

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------



dodane!
Kochana powiedz coś o sobie? Jak TŻ zareagował, jak Ty zareagowałaś? Jak Ci jest w roli mamusi?
obydwoje z tżtem studiujemy jeden z nieprzyszłościowych kierunków ja poprawiam letni semestr II roku, także teraz mam chwile oddechu i zajmuje się małym.
Mieszkam z rodzicami, a mój obecnie jest na stancji w mieście gdzie studiujemy.
Yhh dla nas to było ogromne zaskoczenie.. dowiedzieliśmy się wcześniej, bo w 5 tygodniu, dla mnie w sumie świat się skończył, ale tż był strasznie dzielny, wspierał mnie niesamowicie od samego początku, cały czas przy mnie był, mimo tego że też się bał. Ale ostatnio mi powiedział, że cieszył się też. (; tym bardziej, że potem okazało się, że to chłopczyk.


no a teraz mały kończy prawie 7 miesięcy i jest ciężko .. strasznie.
mały ma silne azs i nie możemy sobie z tym poradzić.. latamy od lekarza do lekarza i nic. jest dobrze chwile-a potem znowu to samo.
Więc szczerze powiedziawszy to inaczej sobie macierzyństwo wyobrażałam..

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość


mama rocznego (za kilka dni) Filipka sie wita i pyta, czy mozna?

widze znajome niki: Zacpana

ale zleciało.. pamiętam jak jeszcze Filip był w brzuchu, a tu już roczek..




ale nieskładnie to wszystko napisałam
__________________
kierowca od 26.03.2015r.








Edytowane przez ZacpanaRapem
Czas edycji: 2012-10-23 o 22:49
ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 23:00   #53
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez ZacpanaRapem Pokaż wiadomość
obydwoje z tżtem studiujemy jeden z nieprzyszłościowych kierunków ja poprawiam letni semestr II roku, także teraz mam chwile oddechu i zajmuje się małym.
Mieszkam z rodzicami, a mój obecnie jest na stancji w mieście gdzie studiujemy.
Yhh dla nas to było ogromne zaskoczenie.. dowiedzieliśmy się wcześniej, bo w 5 tygodniu, dla mnie w sumie świat się skończył, ale tż był strasznie dzielny, wspierał mnie niesamowicie od samego początku, cały czas przy mnie był, mimo tego że też się bał. Ale ostatnio mi powiedział, że cieszył się też. (; tym bardziej, że potem okazało się, że to chłopczyk.


no a teraz mały kończy prawie 7 miesięcy i jest ciężko .. strasznie.
mały ma silne azs i nie możemy sobie z tym poradzić.. latamy od lekarza do lekarza i nic. jest dobrze chwile-a potem znowu to samo.
Więc szczerze powiedziawszy to inaczej sobie macierzyństwo wyobrażałam..

Co do AZS to doskonale Cię rozumiem bo sama na to cierpiałam i w sumie mimo dorosłego wieku dalej cierpię ale już sporadycznie, więc służę radą !
Do tego teraz najgorszy okres się zbliża bo grzewczy- musisz pamiętać o powietrzu- albo nawilżacz albo zwykły mokry ręcznik na odkręcone kaloryfery bo mały będzie miał istną katorgę

Mój TŻ też by chciał chłopca, ja bym chciała dziewczynkę ale przesądni twierdzą, że skoro nie było objawów będzie chłopak

Edytowane przez worthnotes
Czas edycji: 2012-10-23 o 23:02
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 08:41   #54
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez worthnotes Pokaż wiadomość
Mój TŻ też by chciał chłopca, ja bym chciała dziewczynkę ale przesądni twierdzą, że skoro nie było objawów będzie chłopak
umnie tez objawów nnie było i wyszła dziewczynka a Tż był przekonany, że będzie chłopak

widzę, że coraz więcej nas tu jest
ja jako młoda żonka czuję się wspaniale, zresztą zawsze chciałam zostać młodą żoną Tż dba o nas najlepiej jak potrafi, nasze uczucie po ślubie rozkwitło na nowo więc jest tylko lepiej
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:17   #55
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mamusie '90> :-)

Można dołączyć? =)
rocznic 91, synek roczny =)
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:20   #56
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Mamusie '90> :-)

witaj Dzasta
napisz coś o sobie
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:40   #57
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mamusie '90> :-)

Siedzę w domku z synkiem, szukam żłobka, hmm... nie wiem co jeszcze napisać o Sobie =)
Synek urodzony 2 października 2011. Teraz jest już dużym facetem (około 86 cm.), chcącym wszędzie chodzić za rękę ze Mną =)
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:47   #58
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez DzastaW Pokaż wiadomość
Siedzę w domku z synkiem, szukam żłobka, hmm... nie wiem co jeszcze napisać o Sobie =)
Synek urodzony 2 października 2011. Teraz jest już dużym facetem (około 86 cm.), chcącym wszędzie chodzić za rękę ze Mną =)
to niedawno świętowaliście pierwsze urodziny

my w kwietniu świętujemy już trzecie a Zuzia prawdopodobnie od września pójdzie do przedszkola o ile znajdę pracę
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:53   #59
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
to niedawno świętowaliście pierwsze urodziny

my w kwietniu świętujemy już trzecie a Zuzia prawdopodobnie od września pójdzie do przedszkola o ile znajdę pracę
nio, akurat w niedziele była impreza dla rodziny =)
to dużą już masz córcie =)
z tą pracą to trudno, ale Ja bardziej się martwię żłobkiem i tym że będę musiała się rozstać z synkiem
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:01   #60
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Mamusie '90> :-)

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
umnie tez objawów nnie było i wyszła dziewczynka a Tż był przekonany, że będzie chłopak

widzę, że coraz więcej nas tu jest
ja jako młoda żonka czuję się wspaniale, zresztą zawsze chciałam zostać młodą żoną Tż dba o nas najlepiej jak potrafi, nasze uczucie po ślubie rozkwitło na nowo więc jest tylko lepiej
Fajnie, że jest nas coraz więcej bo czasami dobrze jest pogadać z osobami w podobnej sytuacji
To dobrze, że po ślubie jest jeszcze lepiej!
Ja też mam wrażenie, że z TŻ jakoś lepiej mi się rozmawia jak już wiemy- chyba oboje się podświadomie staramy nie zwracać uwagi na głupoty o które zdarzalo nam się kłócić bo są rzeczy ważniejsze już

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez DzastaW Pokaż wiadomość
nio, akurat w niedziele była impreza dla rodziny =)
to dużą już masz córcie =)
z tą pracą to trudno, ale Ja bardziej się martwię żłobkiem i tym że będę musiała się rozstać z synkiem

Hej! Witamy

A jak synek znosi Twoją nieobecność?
Jeszcze chwilka i będzie sam chodzić
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.