Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-30, 10:10   #3571
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;52939210]Witam się już jako współlokatorka mojego TŻa Latamy od wczoraj z tymi rzeczami. Wszystko z grubsza rozpakowane wczoraj ale masa talerzy, szklanek do mycia a wczoraj kupiłam płyn, ale zapomniałam o zmywakach A jeszcze część rzeczy nie ma swojego miejsca do tego musimy wybrać się na zakupy a TŻ pojechał do siostry pomóc im z kanapą bo wymieniają na nową. Dodatkowo wieczorem TŻ ucieka mi do rodziców bo ma pracę do piątku.

W ogóle miałam się zgłosić po wakacjach do Rossmanna gdzie pracowałam bo kierownik powiedział, że ma czekać na mnie posada. Przychodzimy z TŻem, stajemy przed rosskiem a tam pusto, okna zaklejone, jakiś facet ściąga bilbord z nazwą sklepu... Dzwonię do kierownika i się pytam gdzie mój rossmann a na szczęście to tylko remont, dostałam informację że posada dla mnie już przygotowana, kierownik rozmawiał z szefową więc za 2 tygodnie zaczynam pracę na weekendy jako pracownik na umowę

Nadrobię Was później bo bałagan czeka [/QUOTE]
Fajnie, że wszystko Wam się tak dobrze układa.


Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to smutne a nie zabawne .
Nie wszczynaj znowu zbędnej dyskusji, skoro nie rozumiesz naszego podejścia.


Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
W ogóle mamy z TŻ dylemat. Obecnie pracuje w fajnej firmie, zarabia w miarę, robi ciekawe rzeczy, codziennie mówi po angielsku, ogólnie - rozwija się i ma szanse na awans. Niestety jeśli chodzi o zarobki to średnio mu pasują, a póki co nie ma możliwości dostać podwyżki. Znalazł inną pracę, w zawodzie, zarabiałby 2 razy więcej, ale też więcej by pracował, no i jest to typowo fizyczna praca, nie ma mowy o żadnym rozwoju czy awansie. Po prostu też dobra praca, o wiele lepiej płatna, ale nie rozwojowa. Chcą go zatrudnić i nie wiemy co robić Z jednej strony pracując tam fizycznie, mógłby w dwa lata odłożyć na połowę mieszkania... a z drugiej strony 2 lata temu "uciekał" z budowy, bo nie chciał całe życie pracować w taki sposób... Ech, nie wiem co mu doradzić
Kurczę, ciężka sprawa.
Moim zdaniem powinien zmienić pracę. Przemęczycie się jakiś czas i później po ślubie może na nowo szukać lżejszej pracy skoro w obecnej nie wywiązują się z obietnic. A pieniądze Wam się teraz przydadzą.

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2015-09-30 o 10:11
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:14   #3572
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
Czego nie wybierze będzie miało swoje plusy i minusy (tak wiem, głębokie)
doszliśmy do takich samych wniosków

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Kurczę, ciężka sprawa.
Moim zdaniem powinien zmienić pracę. Przemęczycie się jakiś czas i później po ślubie może na nowo szukać lżejszej pracy skoro w obecnej nie wywiązują się z obietnic. A pieniądze Wam się teraz przydadzą.
Właśnie ja też się skłaniam ku tej opcji, ale z drugiej strony nic mu nie sugeruję, niech sam podejmie decyzję W sumie w tej nowej pracy pracowałby po 10-12 godzin i czasem w weekendy albo w delegacjach, więc trochę byśmy na tym ucierpieli... No i nie oszukujmy się, praca fizyczna na budowie, niezależnie od warunków pogodowych, to nic przyjemnego.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:15   #3573
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Niestety Twoje pseudo ironiczno-zabawne przytyki mało komu są tutaj potrzebne nie wiem więc po co się znowu zaczynasz o to czepiać.

W jego zawodzie (jest elektrykiem) ciężko o dobrze płatną pracę nie-fizyczną. Musiałby się chyba totalnie przebranżowić.
Teraz to Ty się czepiasz , chyba dobrze że ostrzegłam dziewczynę żeby nie pokazywała się tutaj z 'za tanim' pierścieniem bo byście ją zjadły tak jak mnie. A nikomu nie życzę takich przykrości.

Co do TŻ... elektryk to chyba nie jest aż tak ciężka praca ..myślałam że twój chłop jakieś ciężary nosi. Dobry elektryk fachowiec to teraz na wage złota. Jeśli nie niszczy to jakoś waszego zycia prywatnego ( nie bedzie pracowal od rana do nocy a pozniej bedzie tylko spał) to ja bym brała tą lepiej płatną. Fach w ręku to zawsze pewna robota... a nie jakieś biurwienie...
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:19   #3574
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

To polecam na 12 godzin iść na budowę popracować jako elektryk to się przekonasz czy ciężka czy nie wbrew pozorom tam też się dźwiga itp.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:21   #3575
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Teraz to Ty się czepiasz , chyba dobrze że ostrzegłam dziewczynę żeby nie pokazywała się tutaj z 'za tanim' pierścieniem bo byście ją zjadły tak jak mnie. A nikomu nie życzę takich przykrości.

Za tani? Nie wiem skąd wysuwasz takie wnioski. To ze prawie każda z dziewczyn na wątku dostała pierscionek z kamieniami szlachetnymi nie znaczy ze gardzimy kimś kto ma cyrkonie
Jeśli Tobie się nie podoba atmosfera wątku to nikt nie trzyma na siłę.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:23   #3576
spinellla
Raczkowanie
 
Avatar spinellla
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 267
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

visionAM gdyby u nas była taka sytuacja to ja bym była po stronie tej lepiej płatnej pracy, tym bardziej jeśli jest duża dysproporcja zarobków. To, że przyjmie tą pracę nie znaczy przecież, że będzie na budowie do końca życia. Zmienił już raz to będzie mógł zmienić i drugi Jestem materialistką (ha! ) i na tym etapie życia "gołodupca" bardziej sobie jednak cenię lepszą wypłatę. Przecież dużo ludzi wyjeżdża za granicę "na chwilę" żeby sobie dorobić. Do spokojnej pracy biurowej można wrócić jeśli ma się już jakoś ustabilizowane życie, dom, mieszkanie, samochód i zarabia się tak, aby wystarczyło na życie i wakacje. No ale najważniejsze, żeby Tż sobie radził i praca nie wysysała z niego całej energii, bo gdyby miał non stop przychodzić o domu jak flak to jednak zdrowie ważniejsze.
spinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:30   #3577
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
To polecam na 12 godzin iść na budowę popracować jako elektryk to się przekonasz czy ciężka czy nie wbrew pozorom tam też się dźwiga itp.
Dlategpo pytam o charakter pracy. Mój kuzyn jest elektrykiem i tylko chodzi coś podłączyć, nie męczy sie w robocie a kupe hajsu zarabia, śmieje się że w robocie odpoczywa . Więc zalezy jak się trafi. Najważniejsze żeby robota nie zepsuła wam życia prywatnego.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;52949303]
Za tani? Nie wiem skąd wysuwasz takie wnioski. To ze prawie każda z dziewczyn na wątku dostała pierscionek z kamieniami szlachetnymi nie znaczy ze gardzimy kimś kto ma cyrkonie
Jeśli Tobie się nie podoba atmosfera wątku to nikt nie trzyma na siłę. [/QUOTE]

Jeśli pytasz o atmosferę watku to tak... zdecydowanie nie podoba mi się hejtowanie tych którzy mają inny gust i zdanie. Mój post był tylko ostrzeżeniem dla użytkowniczki, nie zaczynajmy tej dyskusji od nowa.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 10:34   #3578
MZ88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 88
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
doszliśmy do takich samych wniosków

Właśnie ja też się skłaniam ku tej opcji, ale z drugiej strony nic mu nie sugeruję, niech sam podejmie decyzję W sumie w tej nowej pracy pracowałby po 10-12 godzin i czasem w weekendy albo w delegacjach, więc trochę byśmy na tym ucierpieli... No i nie oszukujmy się, praca fizyczna na budowie, niezależnie od warunków pogodowych, to nic przyjemnego.
Moim zdaniem (ale to moja prywatna opinia) bo też doświadczyłam tego. Jednak mniej płatna praca, ale tzw. luz psychiczny I praca w regularnych godzinach, wyjście wcześniej z pracy w piątek I czasem w tygodniu. W trakcie pracy możliwość zadzwonienia gdzieś czy przy chwilowym braku zleceń korzystanie z internetu lub czasem wyjście załatwic szybką sprawe w okolicy to jest ogroomne ułatwienie I luz psychiczny. Po pracy wracam do mojego Tż możemy spędzić czas jak chcemy, wyjechać w weekend I nawet po pracy dorabiam prowadząc zajęcia z fitnessu- ale tylko dlatego że w pracy mogę sobie poświęcić chwile na ułożenie zajęć I nie jestem padnięta tylko prowadzę normalne życie po pracy, a nie żyję pracą Lubie prace jedną I drugą, ale fitness to pasja I gdybym miała ciężką prace podstawową nie starczyłoby mi siły na pasje- I dorobienie, czyli w sumie wychodzi podobnie jak tylko sama ciężka I jedna praca I brak czasu dla najbliższych czy znajomych czy na pasje
__________________
razem 05.08.2012
czekam ...
MZ88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:34   #3579
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Dlategpo pytam o charakter pracy. Mój kuzyn jest elektrykiem i tylko chodzi coś podłączyć, nie męczy sie w robocie a kupe hajsu zarabia, śmieje się że w robocie odpoczywa . Więc zalezy jak się trafi. Najważniejsze żeby robota nie zepsuła wam życia prywatnego.
Pewnie zdarzają się i takie dni, ale on już pracował na budowie i przez większość czasu wracał ledwo żywy do domu, a to jest zdrowy młody facet, wysportowany itp. więc podejrzewam, że raczej nie symulował zmęczenia
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:35   #3580
Filusia88
Zadomowienie
 
Avatar Filusia88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 536
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to smutne a nie zabawne .
Weź nie uzewnętrzniaj z łaski swojej tych "swoich smutów", ok?
Nikt (najwyraźniej poza tobą) nie zamierza wracać do wywołanej przez Ciebie gównoburzy... Nudzi Ci się?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Najgorsze, że dzisiaj musi podjąć decyzję
Wczoraj do północy siedzieliśmy i nic nie wymyśliliśmy.

Ja bym zmieniła pracę, ale jestem materialistą pierwszego sortu

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Teraz to Ty się czepiasz , chyba dobrze że ostrzegłam dziewczynę żeby nie pokazywała się tutaj z 'za tanim' pierścieniem bo byście ją zjadły tak jak mnie. A nikomu nie życzę takich przykrości.

Co do TŻ... elektryk to chyba nie jest aż tak ciężka praca ..myślałam że twój chłop jakieś ciężary nosi. Dobry elektryk fachowiec to teraz na wage złota. Jeśli nie niszczy to jakoś waszego zycia prywatnego ( nie bedzie pracowal od rana do nocy a pozniej bedzie tylko spał) to ja bym brała tą lepiej płatną. Fach w ręku to zawsze pewna robota... a nie jakieś biurwienie...
Jesteś masochistką w takim razie skoro znowu wracasz do tego "przykrego tematu"?
__________________
Basia
17.09.2012
Filusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:35   #3581
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Dlategpo pytam o charakter pracy. Mój kuzyn jest elektrykiem i tylko chodzi coś podłączyć, nie męczy sie w robocie a kupe hajsu zarabia, śmieje się że w robocie odpoczywa . Więc zalezy jak się trafi. Najważniejsze żeby robota nie zepsuła wam życia prywatnego.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------



Jeśli pytasz o atmosferę watku to tak... zdecydowanie nie podoba mi się hejtowanie tych którzy mają inny gust i zdanie. Mój post był tylko ostrzeżeniem dla użytkowniczki, nie zaczynajmy tej dyskusji od nowa.

Czym innym jest praca elektryka, który montuje sprzęt na kolanie a czym innym elektryka, który zasuwa dniami i nocami na budowie i kładzie kable i montuje skrzynki by nowi lokatorzy mogli cieszyć się światłem w domu.
Mój Tż też jest elektrykiem (po technikum) i dorabiał w poprzedniej firmie. Szczęka mi opadła gdy opowiadał jak siedział na dachu ratusza i montował kable albo wspinał się na 20 - metrowy słup by założyć internet.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:37   #3582
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Jedyną, która tu hejtuje tych, którzy mają inne zdanie jesteś tutaj Ty dziewczyny mają zdanie jakie mają, to Ty nie potrafisz się z tym pogodzić i wyjeżdżasz od materialistek. Nikt Tobie nie jedzie z tego powodu, że wolisz tani pierścionek, bo mogłabyś nawet woleć krowę na sznurku i nikomu nic do tego.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:39   #3583
Filusia88
Zadomowienie
 
Avatar Filusia88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 536
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Dlategpo pytam o charakter pracy. Mój kuzyn jest elektrykiem i tylko chodzi coś podłączyć, nie męczy sie w robocie a kupe hajsu zarabia, śmieje się że w robocie odpoczywa . Więc zalezy jak się trafi. Najważniejsze żeby robota nie zepsuła wam życia prywatnego.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------



Jeśli pytasz o atmosferę watku to tak... zdecydowanie nie podoba mi się hejtowanie tych którzy mają inny gust i zdanie. Mój post był tylko ostrzeżeniem dla użytkowniczki, nie zaczynajmy tej dyskusji od nowa.
Nikt Cię nie hejtował to raz, a dwa to skoro nie pamiętasz to przypomnę, że to Ty się NIEUSTANNIE dziwiłaś jak to tak można Nikt nawet pół złego słowa nie napisał o tych dziewczynach, które wolą skromniejsze błyskotki... Hejt to był raczej z twojej strony na "cały wątek" i to my chciałyśmy zakończyć dyskusję, ale Ty wciąż przeżywałaś Z pamięcią też masz problemy?
__________________
Basia
17.09.2012

Edytowane przez Filusia88
Czas edycji: 2015-09-30 o 10:41
Filusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:41   #3584
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Tak samo jak drażni mnie lekceważenie masażu.
Taki lekki zawód wg niektórych.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:42   #3585
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52949556]Jedyną, która tu hejtuje tych, którzy mają inne zdanie jesteś tutaj Ty dziewczyny mają zdanie jakie mają, to Ty nie potrafisz się z tym pogodzić i wyjeżdżasz od materialistek. Nikt Tobie nie jedzie z tego powodu, że wolisz tani pierścionek, bo mogłabyś nawet woleć krowę na sznurku i nikomu nic do tego.[/QUOTE]

Przeczyatj watek, nikogo nie nazwałam materialistką, to ,mnie shejtowano najpierw za suknie ślubną a pozniej za pierścionek... więc helloł? kto kogo atakuje? Ja nie krytykuje waszych wyborów, mimo że nie są w moim guście. Dla mnie szokiem był fakt że można się z kimś rozstać tylko z powodu za taniego pierścionka. Nie rozumiem tego i nie uważam za normę...ale przyjmuję do wiadomości. Nie zaczynam tematu, więc chyba wy zaczynacie gównoburze....
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:44   #3586
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
doszliśmy do takich samych wniosków

Właśnie ja też się skłaniam ku tej opcji, ale z drugiej strony nic mu nie sugeruję, niech sam podejmie decyzję W sumie w tej nowej pracy pracowałby po 10-12 godzin i czasem w weekendy albo w delegacjach, więc trochę byśmy na tym ucierpieli... No i nie oszukujmy się, praca fizyczna na budowie, niezależnie od warunków pogodowych, to nic przyjemnego.
Praca fizyczna zawsze wymaga dużo wysiłku. Niestety coś za coś. No musisz mu dać wolną rękę, niech się zastanowi czy jest w stanie poświęcić się dla lepszych zarobków. Ja w sumie zmieniłam pracę na obecną też między innymi ze względu na zarobki, choć nie jest to moja wymarzona posada.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:45   #3587
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Dziewczyny, luz, tylko spokojnie
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:46   #3588
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5294962 0]Tak samo jak drażni mnie lekceważenie masażu.
Taki lekki zawód wg niektórych. [/QUOTE]

Powinnaś doczytać moje posty. Pytałam o charakter pracy, nie napisałam że każda paca elektryka jest lekka. Coś o tym wiem, bo większość mężczyzn w mojej rodzinie pracuje w tym fachu.
I bez względu na kasę jeśli taka robota niszczy życie prywatne to jest nie do przyjęcia...
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:47   #3589
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Powinnaś doczytać moje posty. Pytałam o charakter pracy, nie napisałam że każda paca elektryka jest lekka. Coś o tym wiem, bo większość mężczyzn w mojej rodzinie pracuje w tym fachu.
I bez względu na kasę jeśli taka robota niszczy życie prywatne to jest nie do przyjęcia...
Czytałam. Vision zresztą napisała, że to praca fizyczna na budowie więc o jaki charakter pracy Ci chodzi?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:51   #3590
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5294971 9]Czytałam. Vision zresztą napisała, że to praca fizyczna na budowie więc o jaki charakter pracy Ci chodzi?[/QUOTE]

Tak jak napisałam, mój kuzyn tez pracuje jako elektryk ,praca fizyczna na budowie a nie przemęcza się. Więc jak widzisz można pracować fizycznie na budowie cięzko lub lekko... O to pytałam, to że ktoś pracuje na budowie nie oznacza od razu ze ledwo zyje. Część ludzi haruje a część nie.... tak to wygląda i nic na to nie poradzę.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:52   #3591
Filusia88
Zadomowienie
 
Avatar Filusia88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 536
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52949673]Dziewczyny, luz, tylko spokojnie [/QUOTE]

Myślę, że wszyscy poza jedną zranioną i "zhejtowaną"osobą są spokojni
__________________
Basia
17.09.2012
Filusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:01   #3592
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5294962 0]Tak samo jak drażni mnie lekceważenie masażu.
Taki lekki zawód wg niektórych. [/QUOTE]
W ogóle w naszym kraju wciąż za często spotyka się lekceważenie różnych zawodów i podejście "a co Ty tam się napracujesz, JA to dopiero mam ciężko".

Co do dylematu vision. Z jednej strony myślę, że żadne pieniądze nie są warte przepracowywania się po kilkanaście godzin dziennie i w weekendy kosztem odpoczynku i życia prywatnego. Ale mówię to jako ja - kobieta. Być może z punktu widzenia mężczyzny wygląda to inaczej. Z drugiej strony - skoro ta nowa praca jest lepiej płatna, to już jest w pewnym sensie bardziej rozwojowa od tamtej. Na moim etapie doświadczenia z różnymi pracami i pracodawcami, wolę pewne pieniądze od mglistych szans awansu i niespełnionych obietnic pracodawcy. Jeżeli jest możliwość, że Twój narzeczony tylko przez jakiś czas się przemęczy, popracuje na tej budowie i sobie fajnie zarobi, a potem będzie mógł wrócić do spokojniejszej pracy biurowej, to chyba brałabym tę nową pracę...
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:08   #3593
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Shan, widzisz jakieś skutki uboczne odstawienia tabletek? Mi tak włosy wypadają, że jestem w rozpaczy, niedługo będę łysa
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:09   #3594
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Na moim etapie doświadczenia z różnymi pracami i pracodawcami, wolę pewne pieniądze od mglistych szans awansu i niespełnionych obietnic pracodawcy. Jeżeli jest możliwość, że Twój narzeczony tylko przez jakiś czas się przemęczy, popracuje na tej budowie i sobie fajnie zarobi, a potem będzie mógł wrócić do spokojniejszej pracy biurowej, to chyba brałabym tę nową pracę...
Właśnie w obecnej pracy został nieźle oszukany. Po roku przy przedłużaniu umowy dali mu 80zł podwyżki mimo, że ugadywał się na więcej. To firma włoska i całe kadry są też we Włoszech, niestety bezpośredni kierownik TŻ ma niewielki wpływ na decyzje "góry". Samochód służbowy miał mieć w kwietniu - mamy prawie październik, samochodu brak, bo wg kadr nie ma kasy. Wszyscy w firmie mają samochody, tylko nie TŻ Nawet księgowa, która mieszka 500m od firmy, ma służbowy samochód. Ogólnie on tam został przyjęty aby zastąpić kierownika działu technicznego, który za jakieś 3 lata idzie na emeryturę. No i on już umie wszystko na tyle, że spokojnie tego kierownika mógłby zastąpić nawet od jutra. Nie wiem czy jest sens czekać te 3 lata skoro póki co firma nie spełniła żadnych obietnic... może się okazać, że wizja bycia kierownikiem też się nie spełni

Co do powrotu do pracy biurowej - myślę, że nie miałby problemu, zwłaszcza że umie biegle angielski, a teraz uczy się włoskiego. I ogólnie jest bardzo ogarnięty i wszechstronny. Ale on się boi, że jak pójdzie do tej nowej pracy to całe życie będzie "robolem" pracującym na budowie i nigdy się stamtąd nie wyrwie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:10   #3595
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52950043]Shan, widzisz jakieś skutki uboczne odstawienia tabletek? Mi tak włosy wypadają, że jestem w rozpaczy, niedługo będę łysa [/QUOTE]

Widzę.
Latem myłam włosy co 3 dni, teraz muszę myć codziennie (szampon z pokrzywy do włosów przetłuszczających się już nie ogarnia).


Do tego dzisiaj jest 36 dzień od ostatniej miesiączki z odstawienia. Póki co nie zapowiada się na kolejną. Myślę o teście
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:11   #3596
Agaczok
wredna wizażanka
 
Avatar Agaczok
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 751
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to smutne a nie zabawne .

Nie zaczynaj znowu tej gównoburzy.




Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Kurczę, ciężka sprawa.
Moim zdaniem powinien zmienić pracę. Przemęczycie się jakiś czas i później po ślubie może na nowo szukać lżejszej pracy skoro w obecnej nie wywiązują się z obietnic. A pieniądze Wam się teraz przydadzą.
Zgadzam się też bym się skłaniała ku opcji zmiany pracy, kasa Wam się przyda, a dożywotnio pracować tam nie musi




Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
To polecam na 12 godzin iść na budowę popracować jako elektryk to się przekonasz czy ciężka czy nie wbrew pozorom tam też się dźwiga itp.
Nie da się ukryć, TŻ mojej przyjaciółki jest elektrykiem, to wcale nie jest taka przyjemna robota.
__________________
<3 01.01.2011 <3
<3 13.02.2017 <3
<3 30.06.2018 <3
Agaczok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:13   #3597
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Głupio się przyznać, ale przez 3 lata brania tabletek zapomniałam jak się oblicza długość cyklu, nie wiem po prostu ostatni okres (tzn krwawienie z odstawienia) dostałam równo miesiąc temu, 30 sierpnia i na razie nie ma kolejnego
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:21   #3598
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

Spoko dziewczyny mi ostatnio @ spóźniła się o... ponad 3 tygodnie W sumie wiem dlaczego - 3 przeprowadzki w ciągu 2 miesięcy, do tego stres i voila

Vision faktycznie sytuacja patowa. Sama nie wiem co bym zrobiła. Jednak wydaje mi się, że lepiej jeśli zmieni tą w sumie niepewną pracę na coś pewnego. Tak jak mówiłaś może sobie dorobić przez jakiś czas a potem zmienić na inną.

My z TŻem też mamy problem z pracą.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:21   #3599
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52950130]Głupio się przyznać, ale przez 3 lata brania tabletek zapomniałam jak się oblicza długość cyklu, nie wiem po prostu ostatni okres (tzn krwawienie z odstawienia) dostałam równo miesiąc temu, 30 sierpnia i na razie nie ma kolejnego[/QUOTE]

Cykl liczymy od dnia miesiączki do dnia poprzedzającego kolejną.
Ja ostatnią miałam 26 sierpnia i od tego dnia liczę do dzisiaj, bo nadal nic
Zaczynam się miotać, bo jakieś drobne wypryski wróciły, przetłuszcza mi się skóra głowy ale schudłam bo gromadziłam wodę (wyszczuplone uda i biodra). A okresu jak nie było tak nie ma
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:23   #3600
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które już się doczekały :) część XI

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5295023 9]Cykl liczymy od dnia miesiączki do dnia poprzedzającego kolejną.
Ja ostatnią miałam 26 sierpnia i od tego dnia liczę do dzisiaj, bo nadal nic
Zaczynam się miotać, bo jakieś drobne wypryski wróciły, przetłuszcza mi się skóra głowy ale schudłam bo gromadziłam wodę (wyszczuplone uda i biodra). A okresu jak nie było tak nie ma [/QUOTE]

Myślę że ciało potrzebuje teraz czasu na nagłą zmianę
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.