Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w akcji - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 01:29   #3091
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Chatul, co zamawiałaś? :P

A ja Was nadrobiłam, ale nawet nie mam siły coś pisać. Wróciłam po pracy zmęczona, ogólnie 12h poza mieszkaniem, a teraz podczytuję i wcinam żelki. No ale się kładę spać już
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 06:26   #3092
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Ja teraz wzdycham do Dwyane Johnsona i Van Diesela na 3 miejscu jest Johnny Deep a na 4 Orlando Bloom
Dwayne Johnson Czasem oglądam wrestling specjalnie dla niego

Nie mam nerwów na te włosy, tak beznadziejnie mi się układają te przy twarzy Zawijają się do środka przy czole i wyglądam jak bym miała kaszkiet, Tż wczoraj tak to posumował

Ja baleriny uwielbiam i nie uważam wcale że na niskiej osobie źle wyglądają. Tak samo legginsy, widziałam wiele dziewczyn które świetnie w nich wyglądały. Oczywiście akceptuję tylko te kryjące, ubrane do czegokolwiek zakrywającego tyłek Jednak jest też tak jak mówicie, mnóstwo dziewczyn ślepo podąża za modą i mimo że wyglądają w czymś fatalnie zakładają coś bo jest na to moda Nie patrzą że dany strój podkreśla każdy mankament figury
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 06:32   #3093
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Dzień dobry Byłam wczoraj na imprezie i grałam w rozbieranego pokera Ale tylko do bielizny
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 07:16   #3094
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

za 2 m-ce będzie po wszystkim

magdzia super masz teraz włosy
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 07:26   #3095
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Dzień Dobry Byłam wczoraj na piwku, ale prawie nic nie piłam, za to spaliłam stopy, zapomniałam je pofiltrować
Rozwaliły mi się moje ukochane sandałki

Bzowe perfumy YR są BARDZO bzowe, polecam

a tehttp://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...s-Noir-EDP.htm
niesamowicie rozwijają się na skórze

Mój nowy telefon jest świetny, genialnie robi zdjęcia, a pisanie esemesów to bajka

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Póki co piszę z nowego miejsca zamieszkania... W R E S Z C I E M A M W Ł A S N Y P O K Ó J ! ! ! ! Ależ mnie to cieszy! ;-)
GratulujęWreszcie trochę prywatności i spokoju

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Kasiamajo przyszła dzisiaj przesyłka, bardzo serdecznie Ci dziękuję tak jak przypuszczałam puder brązujący ma bardzo dobry kolor, reszty nie sprawdzałam jeszcze W ogóle ładnie ta przesyłka pachniała, aż się uśmiałam otwierając to wszystko że dostaje perfumowane listy
A co to jest za gratis w torebce foliowej?

To w foliowej torebce to puder brązujący, ale nie pamiętam już jaki

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Bo mi sie wydawało, że cała walka toczy sie o to żeby in vitro było na NFZ (z czym się nie zgadzam).
Ale nie wiem czy jest legalne czy nie.
Nie będę się wymądrzać, a dziś szukać mi się nie chce
http://www.google.pl/search?q=in+vit...ient=firefox-a

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
No to wrzucam fotki torebki, kapeluszy (są takie same. Różnią się tylko kolorem tasiemki) i trzewików, które mnie zadziwiły w Primarku. Mam ochotę kupić je małej, bo są świetnej jakości (co mnie zdziwiło).
Ma bordowe martensy ale w nich praktycznie nie chodzi bo są strasznie sztywne, a te trzewiczki są takie super mięciutkie.
Bardzo fajne zakupy

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja też


Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w moim ogródku żyje rodzina jeży Póki co widziałam trzy- duży, średni i najmniejszy, ale mam nadzieję, że jest ich więcej Tylko pies nie daje im chodzić w nocy i szukać jedzenia, codziennie musimy im robić akcje ratunkowe i ganiać psa Postaram się im cyknąć jakieś fotki, bo są po prostu urocze
Ale fajnie U mnie na działce żyją jeże, jaszczurki, nornice i krety i ptasia rodzinka.

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja baleriny uwielbiam i nie uważam wcale że na niskiej osobie źle wyglądają. Tak samo legginsy, widziałam wiele dziewczyn które świetnie w nich wyglądały. Oczywiście akceptuję tylko te kryjące, ubrane do czegokolwiek zakrywającego tyłek Jednak jest też tak jak mówicie, mnóstwo dziewczyn ślepo podąża za modą i mimo że wyglądają w czymś fatalnie zakładają coś bo jest na to moda Nie patrzą że dany strój podkreśla każdy mankament figury
Zgadzam się
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 07:43   #3096
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
"zawsze myślałem,ze druga wojna światowa rozpoczęła sie w 1795 roku,a tu się ostatnio dowiaduję przypadkiem,ze w 1914,nikt nam o tym nie powiedział" I on miał srednią 5,2 kto go uczył.
, chciałabym to zobaczyć
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Dokładnie w podstawówce każdy latał w lycrowych legginsach (wtedy mówiliśmy getry) i nie pamiętam, żeby to był obciach. Raczej najwygodniejsze ubranie Ja miałam takie w tęczową panterkę i czarne, czarne bawełniane i czarne welurowe narciarki - podobno teraz najmodniejsze są takie z zapiętkami
A ostatnio jakaś pani w DDTVN powiedziała, że uwielbia nosić "ledżinsy" Chyba raczej się wymawia normalnie, przez "G", prawda?
U mnie w podstawówce wszystkie dziewczynki latały w welurowych getrach z pokemonami
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja baleriny uwielbiam i nie uważam wcale że na niskiej osobie źle wyglądają. Tak samo legginsy, widziałam wiele dziewczyn które świetnie w nich wyglądały. Oczywiście akceptuję tylko te kryjące, ubrane do czegokolwiek zakrywającego tyłek Jednak jest też tak jak mówicie, mnóstwo dziewczyn ślepo podąża za modą i mimo że wyglądają w czymś fatalnie zakładają coś bo jest na to moda Nie patrzą że dany strój podkreśla każdy mankament figury
Ja nie lubię tylko bardzo płaskich balerinek. Mam jedne takie na ponad centymetrowym "obcasie", nadają się bardziej na jesień. I mam wrażenie, że nogi wyglądają na dłuższe w dżinsach i balerinkach niż w dżinsach i trampkach. Dla mnie lekkie balerinki to jedyne wyjście na ciepłe dni w szkole. Trampek ani adidasów nie założę, bo nogi mi się wręcz gotują w środku, na obcasach do szkoły nie będę chodzić, tak samo w klapkach czy sandałkach. Balerinki tylko zostają . Na jesień może kupię sobie też takie podwyższone balerinki, widziałam ładne w CCC.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 08:37   #3097
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Dziewczyny, obejrzałam online 12 odc tych supermodelek, ale nie mogę znaleźć finału Nie ma go jeszcze w necie?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 08:40   #3098
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

witajcie
Magdzia ale zaszalałas,poszlas w slady Aniki.ja tez mam ogroma ochote na jakas zmiane fryzury,ale chyba nie az tak drastyczna
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:00   #3099
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
witajcie
Magdzia ale zaszalałas,poszlas w slady Aniki.ja tez mam ogroma ochote na jakas zmiane fryzury,ale chyba nie az tak drastyczna
A jaką masz teraz długość?
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:03   #3100
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

do lopatek,47cm
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:07   #3101
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Bry!

Madzia Coś Ty zrobiła Ale mimo wszystko i tak są piękne

Kupiłam dziś brązujący balsam z Soraya, modle się aby mi smug na nogach nie zostawił i piękną, morską kredkę do powiek, cudowny odcien Jest lato, więc muszę czarną zostąpić jakąś inną
Ale dziś upał
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2010-06-29 o 09:09
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:08   #3102
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
do lopatek,47cm
Ja miałam przed ścięciem ok. 50 cm, sięgały mi do zapięcia stanika
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:15   #3103
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość

Kupiłam dziś brązujący balsam z Soraya, modle się aby mi smug na nogach nie zostawił
balsam brazujacy nie powinien zostawiac smug,jezeli go nie dasz w duzej ilosci.jezeli sie obawiasz smug to mozesz ten balsam mieszac ze zwyklym balsamem i tym smarowac tylko ,ze proces "opalania" bedzie trwal dluzej

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Ja miałam przed ścięciem ok. 50 cm, sięgały mi do zapięcia stanika
ja mam prawie do zapiecia stanika
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:19   #3104
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Dokładnie w podstawówce każdy latał w lycrowych legginsach (wtedy mówiliśmy getry) i nie pamiętam, żeby to był obciach. Raczej najwygodniejsze ubranie Ja miałam takie w tęczową panterkę i czarne, czarne bawełniane i czarne welurowe narciarki - podobno teraz najmodniejsze są takie z zapiętkami
A ostatnio jakaś pani w DDTVN powiedziała, że uwielbia nosić "ledżinsy" Chyba raczej się wymawia normalnie, przez "G", prawda?
U mnie przyjaciółka mówi "ladżajnsy" Ale dla jaj, chociaż chłopaki z klasy podłapali to słówko

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Mój to jakiś tomek chyba był. Moze sobie kiedyś przypomnę nazwisko i go zgoogluje i go znajdę i.... będę jego najgorszym snem
Może Loroch? Chociaż raczej nie, bo on chyba mniej więcej w Twoim wieku jest... Chyba, że tamten pan młody był?
Edit.
Tfu tfu, to nie może być Loroch- on ma na imię Paweł Nie wiem, co mi się pokićkało
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
za 2 m-ce będzie po wszystkim
Znaczy piesek będzie w domu?

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Ale fajnie U mnie na działce żyją jeże, jaszczurki, nornice i krety i ptasia rodzinka.
U mnie też Tylko na przykład ptaki uwiły sobie gniazdko tak na drzewie, że z żadnego okna nie można ich obejrzeć

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Ja nie lubię tylko bardzo płaskich balerinek. Mam jedne takie na ponad centymetrowym "obcasie", nadają się bardziej na jesień. I mam wrażenie, że nogi wyglądają na dłuższe w dżinsach i balerinkach niż w dżinsach i trampkach. Dla mnie lekkie balerinki to jedyne wyjście na ciepłe dni w szkole. Trampek ani adidasów nie założę, bo nogi mi się wręcz gotują w środku, na obcasach do szkoły nie będę chodzić, tak samo w klapkach czy sandałkach. Balerinki tylko zostają . Na jesień może kupię sobie też takie podwyższone balerinki, widziałam ładne w CCC.
Ja się gotuję w balerinach w szkole Najczęściej w ogóle obcierają mnie Dobrze, że kupiłam w końcu sandały Otako, jak tam, jesteś z nich zadowolona?

Saming, Kasiamajo, dziękuję Wam bardzo
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2010-06-29 o 09:41
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:22   #3105
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość

Znaczy piesek będzie w domu?
nie, jedziemy po niego za niecałe 2 tygodnie

a za 2 m-ce będę żoną
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:24   #3106
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Dokładnie w podstawówce każdy latał w lycrowych legginsach (wtedy mówiliśmy getry) i nie pamiętam, żeby to był obciach. Raczej najwygodniejsze ubranie Ja miałam takie w tęczową panterkę i czarne, czarne bawełniane i czarne welurowe narciarki - podobno teraz najmodniejsze są takie z zapiętkami
A ostatnio jakaś pani w DDTVN powiedziała, że uwielbia nosić "ledżinsy" Chyba raczej się wymawia normalnie, przez "G", prawda?

U mnie też JA mialam w panterkę i dzwony też panterkowe mama mi kupiła czarne, jakieś blyszczące tez pamiętam i miałam też w ptaki takie czerwone, potem jak wyrosłam mama zrobiła mi z nich krótkie spodenki

"Ledżinsy" Do mnie do sklepu jak przylażą to też o "ledżinsy" pytają
Nie ma nic gorszego jak dziewczyny noszą leggi nie zasłaniając tyłka, wstrętnie to wygląda
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:25   #3107
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Skubałam brwi i omyłkowo wyskubałam całą końcówkę Wyglądam teraz jak...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:27   #3108
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
balsam brazujacy nie powinien zostawiac smug,jezeli go nie dasz w duzej ilosci.jezeli sie obawiasz smug to mozesz ten balsam mieszac ze zwyklym balsamem i tym smarowac tylko ,ze proces "opalania" bedzie trwal dluzej
W sumie tak, nie pomyślałam. Spróbuję tak dzisiaj zrobić. Zawsze się tak staram, a i tak zostają mi plamy
Może po prostu mam zbyt jasną skórę do takich wynalazków.


Motylku Czujemy się zaproszone na weselicho, tak
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:35   #3109
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Wspaniała piosenka nie znałam jej wcześniej a teraz słucham cały czas!
Oglądasz 90210? To stare czy nowe?
mi tez sie on bardzo podoba, caly czas jej slucham
a 90210 - nowe ogladam, to stare kieys badzo dawno temu ogladalam w tv
a Ty ogladaz 90210??
w ogole ta dziewczyna co gra Adriane ma niezly glos jej piosenki z youtube wczoraj mnie zaczarowaly

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
A ja tam tylko w balerinkach pomykam
ja tez coraz czesciej w nich chodze, bardzo wygodne buty i przynajmniej nogi sie tak nie mecza jak sie jest ponad 10 h na nogach bez chwili odpoczynku

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Aaaa tak w ogóle opowiem Wam co zrobiła dziś moja sis. Siedzę sobie w dużym pokoju, nagle mała wchodzi z wielkim plakatem i mówi, że leżał ten plakat na ziemi kilka godzin, nikt go nie ruszał, więc ona sobie wzięła, bo jej się kiedyś przyda. Ja wnik, a tu wielka twarz... Komorowskiego, takim oto sposobem mam jego ogromny plakat w pokoju
:rot fl:
Teoja ssiostra jest niemozliwa

a ja wlasnie jestem po kapieli
w ogole jakies koszmary mi sie snily lacznie z praca mgr

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Skubałam brwi i omyłkowo wyskubałam całą końcówkę Wyglądam teraz jak...
tez wlasnie wyrownywalam brwi i zas z srodkiem przesadzilam bo byly tam takie malutkie wloski ktore mnie denerwowaly i nie poddalam sie dopoki ich nie wyrwalam i teraz mam bardzo malo wlosów na srodku brwi

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
W sumie tak, nie pomyślałam. Spróbuję tak dzisiaj zrobić. Zawsze się tak staram, a i tak zostają mi plamy
Może po prostu mam zbyt jasną skórę do takich wynalazków.
ja tez mam za jasna skore do takich wynalazków jedyna moja nadzieja jest w sloneczku, a pzatym j jz sie nie przejmuje ze wygladam caly rok jak trup, wszelkie komentarze odnosnie mojej blaosci w ogole mnie juz nie ruszaja

Edytowane przez malina19
Czas edycji: 2010-06-29 o 09:43
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:36   #3110
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość


Motylku Czujemy się zaproszone na weselicho, tak
przyjedzcie z czymś włosowym
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:40   #3111
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ja się gotuję w balerinach w szkole Najczęściej w ogóle obcierają mnie Dobrze, że kupiłam w końcu sandały Otako, jak tam, jesteś z nich zadowolona?
Ja aż tak bardzo nie, bo zakładam je na gołą nogę. Trampki+skarpety to już za dużo dla mnie, jak jest ciepło . Pokaż sandały
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:44   #3112
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
nie, jedziemy po niego za niecałe 2 tygodnie

a za 2 m-ce będę żoną
Aaaa, gratulacje!
Zrobimy Ci włosowy nalot na ślub

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Ja aż tak bardzo nie, bo zakładam je na gołą nogę. Trampki+skarpety to już za dużo dla mnie, jak jest ciepło . Pokaż sandały
No właśnie kiedy zakładam na gołą stopę baleriny(jakiekolwiek), to zawsze mam obtarte nogi
O matko, ja takie niewyjściowe nogi mam dzisiaj Postaram się niedługo strzelić jakąś fotkę
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:47   #3113
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
przyjedzcie z czymś włosowym

Zrobimy Ci taki zapas, że nie będziesz musiała się martwić przez najbliższe dwa lata
Dziewczyny, szykujcie się! Jedziemy na imprezę
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:49   #3114
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

mam taka ochote zrobic sobie przedluzonego boba,ale wiem ze potem bede zalowac
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:55   #3115
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
ja tez mam za jasna skore do takich wynalazków jedyna moja nadzieja jest w sloneczku, a pzatym j jz sie nie przejmuje ze wygladam caly rok jak trup, wszelkie komentarze odnosnie mojej blaosci w ogole mnie juz nie ruszaja
O, to widzę,że nie ja jedna taka blada
Ehh, ja też się tyle w życiu nasłuchałam, że pożal się Boże. Ale niech sobie gadają, przecież nie pójdę się smażyć na słońcu tylko dlatego, że ktoś mówi, że jestem blada.
Poza tym słońce prawie mnie nie bierze, od pasa w górę może coś tam zlapie, ale żeby nogi - w życiu. W dodatku "opalam" się na czerwono, piecze mnie skora i wyglądam fatalnie
Taką mnei Bóg stworzył, więc taka mam być
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 09:59   #3116
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ja się gotuję w balerinach w szkole Najczęściej w ogóle obcierają mnie Dobrze, że kupiłam w końcu sandały Otako, jak tam, jesteś z nich zadowolona?
Byłabym zadowolona gdybym trafiła z rozmiarem Niestety są na mnie o jakieś pół numeru za duże i gumki za luźne Połaziłam chwilę po domu i wydały mi się wygodne. Lubię takie płaskie podeszwy
Odsprzedałam je mamie najpierw się ze mną targowała, powiedziała, że może odkupić za 40 zł., ale ostatecznie i tak mi dała 50, więc jestem o 2 zł. do przodu
A Tobie jak się noszą?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
nie, jedziemy po niego za niecałe 2 tygodnie

a za 2 m-ce będę żoną
I jak przygotowania? Jaką masz suknię? Jaką fryzurę?
A chodzisz już na solarium? (wstawiam tyle tych żeby nikomu nie umknęło, że to z przymrużeniem oka pytanie, nie na serio )
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.




Edytowane przez otako
Czas edycji: 2010-06-29 o 10:00
otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:01   #3117
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
I jak przygotowania? Jaką masz suknię? Jaką fryzurę?
A chodzisz już na solarium? (wstawiam tyle tych żeby nikomu nie umknęło, że to z przymrużeniem oka pytanie )

suknia sie szyje, fryzury brak
wczoraj przyszły zaproszenia
w tym tygodniu muszę załatwic licencje na slub (robilismy juz 2 podejścia ale nie wyszlo)

na solarium nie chodzę i nie pójdę
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:01   #3118
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość

Poległam.



Tak, czytamy "leginsy". Zresztą oryginalna pisownia jest przez dwa "g" z tego, co wiem. To nie jest w takim razie słowo angielskie. Stawiam na włoskie albo łacińskie :P
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Leggings? O, nieźle. Z jakiego języka jest to słowo? Z angielskiego?
Z angielskiego, oczywiście podwójne g wynika z zasady dublowania spółgłosek wyrazów jednosylabowych przy dodawaniu "ing" - jogging, stepping itd, a legging chyba pierwotnie miało oznaczać "okrycie dla nogi" w Polsce usunięto g na końcu bo niewygodnie.


Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
nie, jedziemy po niego za niecałe 2 tygodnie

a za 2 m-ce będę żoną
Wciąż nie mogę w to uwierzyć jakoś

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Skubałam brwi i omyłkowo wyskubałam całą końcówkę Wyglądam teraz jak...
Kredeczka i domalowujemy ja mam swoje dziwnie krótkie i muszę je dorysowywać, choć zwykle hennę robię
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:02   #3119
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Wciąż nie mogę w to uwierzyć jakoś
ja tez ale nie za wiele sie zmieni między nami
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:05   #3120
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XVIII - W promieniach slońca - czyli zapuszczalskie w

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Byłabym zadowolona gdybym trafiła z rozmiarem Niestety są na mnie o jakieś pół numeru za duże i gumki za luźne Połaziłam chwilę po domu i wydały mi się wygodne. Lubię takie płaskie podeszwy
Odsprzedałam je mamie najpierw się ze mną targowała, powiedziała, że może odkupić za 40 zł., ale ostatecznie i tak mi dała 50, więc jestem o 2 zł. do przodu
A Tobie jak się noszą?
Szczerze? To są na mnie trochę za duże, ale to raczej wina moich krótkich palców Jednak nie jest źle, mogę swobodnie w nich chodzić
Ich już nie ma na Sigmie, prawda?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.