Make-up i fryzura dzień po... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 08:24   #1
Mara Jade Skywalker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Question

Make-up i fryzura dzień po...


Witam kochane Wizażanki!
Chciałabym się zapytać tych, które juz są po ślubie (ale nie tylko) co robicie, żeby makijaż i fryzura utrzymały się na poprawiny. Wiem, że zależy to w dużej mierze od makijażystki i fryzjerki, ale zastanawiam się co ze spaniem? Czy podczas snu się nie rozmażę i nie rozwalę fryzury? Oczywiście planuję wesele do wczesnych godzin rannych i noc poślubną ale trzeba trochę pospać żeby mieć siły na poprawiny
Macie jakieś sprawdzone pomysły na świeżość makiijażu i fryzurki na drugi dzień??
Mara Jade Skywalker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 08:35   #2
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Make-up i fryzura dzień po...

Fryzura to jeszcze rozumiem, czasami, gdy włosy są dobrze i mocno spięte wytrzymają całą noc i spokojnie można w takiej fryzurze wystąpić następnego dnia, ale makijaż. W życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby zostawić makijaż na następny dzień. Pomijając to, że nie jest to najzdrowsze dla skóry to przecież bo całym weselu będziesz spocona i siłą rzeczy makijaż nie będzie idealnie taki, jak po samym zrobieniu. Najlepsza rada to umyć buzię a następnego dnia umalować się na nowo.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 09:43   #3
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Make-up i fryzura dzień po...

OMG Przecież się pocisz nawet jak tańczysz i chyba zamierzysz się położyć chociaż na godzinke, a makijaż CI spłynie już koło północy i zapewne go będziesz kilkakrotnie poprawiać.

Co prawda raz w zyciu byłam na poprawinach i panna młoda wyszła wtedy bez koka slubnego- włosy świeże , umyte, delikatnie spięte i bez makijazu. OT tak naturalnie.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 09:53   #4
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Make-up i fryzura dzień po...

....
W życiu nie wpadłabym na to,że cos takiego może przyjśc do głowy...
Jak mozna 2 dni łazić z tym samym makijażu??chociaz tego co na drugi dzień jest chyba nawet nie moznaby nazwać makijażem tylko jakimś brzydkim zabrudzeniem
Jak masz problem z malowaniem i sama nie potrafisz,to moja rada,albo zamów makjażystkę na drugi dzień,albo zaiwestuj w makijaż permanentny
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 18:29   #5
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Make-up i fryzura dzień po...

Też nie przyszłoby mi na myśl żeby nie zmyć makijażu...
to jest mój odruch, nawet jak wracam po nocy z grubych imprez to w makijażu spać nie pojdę ;-)
Mam teraz włosy do brody, ale nawet jeśli miałabym koka to na poprawiny umyłabym głowę i uczesała się tak jak zwykle.
Jak wcześniej napisała katia - albo zamów makijażystkę i fryzjera w niedzielę, albo poproś koleżankę....
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 19:12   #6
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Make-up i fryzura dzień po...

Gadałam kiedyś z makijażystką która się specjalizuje w makijażu ślubnym i mówiła mi, że wiele dziewczyn planuje jeden makijaż na 2 dni i że to możliwe przy zastosowanie sprayu utrwalającego. Inna sprawa, że nie jest to zdrowe...
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 19:54   #7
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Make-up i fryzura dzień po...

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Gadałam kiedyś z makijażystką która się specjalizuje w makijażu ślubnym i mówiła mi, że wiele dziewczyn planuje jeden makijaż na 2 dni i że to możliwe przy zastosowanie sprayu utrwalającego. Inna sprawa, że nie jest to zdrowe...
jasne mozna spsiukać twarz fixatorem,.nawalic tone bazy i innych specyfików itrwalających i makijaż będzie się trzymał na drugi dzień,ale nie zmieni to faktu,że to będzie wygladać po prostu nieświeżo
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 19:55   #8
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Make-up i fryzura dzień po...

Cytat:
Napisane przez Mara Jade Skywalker Pokaż wiadomość
Macie jakieś sprawdzone pomysły na świeżość makiijażu i fryzurki na drugi dzień??
Jeśli fryzura będzie odpowiednio utrwalona wytrzyma i nawet 2 dni mówię to ze swojego doświadczenia. A w nocy wystarczy spać w miarę możliwości nieruchomo na którymś boku (nie kręcić). Co do makijażu trzeba go zmyć, bo może zapchać buzie, powyskakują jakieś wypryski i dopiero będzie makijaż z dodatkami. Nieodświeżona twarz może się porządnie wysuszyć.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 22:05   #9
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Make-up i fryzura dzień po...

Jestem wizazystką i bardzo czesto maluje panny mlode. Uzycie baz, fikserow i fiksatora w sprayu, oraz odpowiednich kolorow makijazu, umiejetne ich dobranie i polaczenie matu z polyskiem powoduje, ze makijaz nie tylko trzyma sie dobrze drugiego dnia, ale takze wyglada calkiem swiezo. Nie raz mialam sygnal od klientek, ze nastepnego dnia wystepowaly w tym samym makijazu, czy nawet mialy w nim sesje zdjeciowa. Chociaz zazwyczaj odradzam proby donoszenia makijazu do nastepnego dnia ze wzgledu na zdrowie skory.
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 07:58   #10
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Make-up i fryzura dzień po...

Moja buzia na przykład od rana jest bardzo tłusta (po nocy). Pierwsze co robię jak wstanę to myję twarz, dlatego nie wyobrażam sobie pozostawienia makijażu na drugi dzień. Zresztą źle bym się z tym czuła. Nawet gdy wrócę bardzo późno po imprezie zmywam makijaż.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 09:13   #11
jenifer198
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Najbliższa okolica
Wiadomości: 2 501
Exclamation Dot.: Make-up i fryzura dzień po...

Ja makijaż po ślubie i weselu od razu zmyłam, to nic, że trzymałby się nawet drugiego dnia. Makijaż zmyć trzeba! Ja tak zrobiłam i rano już sama zrobiłam sobie świeży makijaż. A na fryzurkę nie ma sposobu, po prostu musi Ci dobrze fryzjerka zrobić, tak, żeby się ona trzymała i na poprawiny. Albo szukaj takiej fryzury, która będzie trwała. Jakieś upięcie, ale na pewno nie kok.
jenifer198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 17:09   #12
karolinka55x33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Make-up i fryzura dzień po...

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Fryzura to jeszcze rozumiem, czasami, gdy włosy są dobrze i mocno spięte wytrzymają całą noc i spokojnie można w takiej fryzurze wystąpić następnego dnia, ale makijaż. W życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby zostawić makijaż na następny dzień. Pomijając to, że nie jest to najzdrowsze dla skóry to przecież bo całym weselu będziesz spocona i siłą rzeczy makijaż nie będzie idealnie taki, jak po samym zrobieniu. Najlepsza rada to umyć buzię a następnego dnia umalować się na nowo.
yy.. fryzure mozna utrzymac.. sa do tego specjalne lakiery do wlosow i rozne inne kosmetyki.. lub roznego rodzaju czepki ) ale z tym makijazem to ci powiem ze musisz sie amyc i jeszcze raz pomalowac.. jezeli nie potrafisz tego zrobic sama to popros o pomoc kogo innego.. jesli bedziesz chodzila 2 dni w tym samym makijazu bedziesz czula sie nieswiezo i bedzie on rozmazany.. )


pzdr
__________________
KaroLiinka
karolinka55x33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 17:33   #13
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Make-up i fryzura dzień po...

Cytat:
Napisane przez karolinka55x33 Pokaż wiadomość
jesli bedziesz chodzila 2 dni w tym samym makijazu bedziesz czula sie nieswiezo i bedzie on rozmazany.. )


pzdr
To, ze bedziesz czula sie nieswiezo, to na pewno racja, ale z tym, ze makijaz bedzie rozmazany nie moge sie zgodzic. jak juz pisalam wczesniej mam sygnaly od wielu osob, ze nastepnego dnia makijaz wyglada tak samo dobrze, jak w dniu slubu. Oczywiscie pod warunkiem, ze jest to makijaz profesjonalny, z uzyciem baz i fikserow.
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.