makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 07:37   #1831
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej Mangaa Możesz spokojnie zgłosić się po 40 dniach, pod warunkiem, że jak podpisywałaś się pod "umową" na zabieg to nie było tam zawarte np. że zobowiązujesz zgłosić się na korektę do 30 dni. Generalnie najczęściej wpisane tam jest, że do 90 dni, ale Ty najlepiej wiesz co podpisywałaś i dlatego weź to pod rozwagę, jak dla mnie babka nie powinna mieć z tym problemu, ale..... zadzwoń i dogadaj się

Z powiekami to trudno mi coś Ci doradzić, bo to bardzo delikatna sfera i właściwie nie powinnaś być bardzo opuchnięta, ale nie można też takiej możliwości wykluczyć a skoro to konferencja to może lepiej przed nią nie wykonywać tego zabiegu. No chyba, że wogóle dogadasz się z babką co i jak i wtedy niech Ci przesunie termin na wcześniejszą datę, tak żebyś miała ze 4 dni na podgojenie
Nie wiem czy masz ciemne rzęsy czy nie, ale fajnie jest przed kreskami zrobić sobie hennę, potem człowieka nie kusi żeby miziać tuszem

Mąż to zawsze wie jak kobietę uspokoić skoro Jemu się podoba to już jest nieźle
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:31   #1832
Mangaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dzięki wielkie. Będę dzwonić zatem do Pani linergistki mojej i raczej umówię się na po konferencji.
Hennę chętnie zrobię przed kreskami bo pewnie odruch malowania rzęs będę miała.

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Mąż to zawsze wie jak kobietę uspokoić skoro Jemu się podoba to już jest nieźle
Żebyś wiedziała, przez pierwsze dwa dni się ze mnie śmiał brzydal jeden

Edytowane przez Mangaa
Czas edycji: 2010-08-16 o 17:22
Mangaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 17:36   #1833
Caliope
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć dziewczyny . .poczytałam Wasze rozmowy i mam pytanko do muscat
- mam ładne , grube brwi ..ale w niektórych miejscach są przerzedzone (NIE ROSNĄ W KILKU MIEJSCACH) i różnią się od siebie kształtem (JEDNA WYŻEJ DRUGA NIŻEJ)..bardzo chialabym je wyrównać, zagęścić i przyciemnić -jaki makijaż pernanetny do tego bedzie najlepszy? piorkowy? kreskowy ? czy to jest to samo..? ja chcialabym otrzymac delikatny , naturalny efekt ..coś jakby cień pomiedzy moimi naturalnymi wloskami..(teraz taki efekt otrzymuje dzieki hennie + kredka do brwi..ale mam już dość ciaglych poprawek i robienia henny) nie chce jednak wyglądać nienaturalnie czy makijaż permanenty da mi taki efekt? (ponoć Megan Fox też ma "ulepszone brwi" a ja chialabym mieć podobny efekt)..jaka metoda jest dla mnie najlepsza??? dziekuje za pomoc, pozdrawiam cieeepło
Caliope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 18:26   #1834
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mangaa Pokaż wiadomość
Żebyś wiedziała, przez pierwsze dwa dni się ze mnie śmiał brzydal jeden

Za karę maźnij Mu teraz brwi na Fridę Kahlo i każ Mu tak pochodzić z tym godzinę

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Caliope Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny . .poczytałam Wasze rozmowy i mam pytanko do muscat
- mam ładne , grube brwi ..ale w niektórych miejscach są przerzedzone (NIE ROSNĄ W KILKU MIEJSCACH) i różnią się od siebie kształtem (JEDNA WYŻEJ DRUGA NIŻEJ)..bardzo chialabym je wyrównać, zagęścić i przyciemnić -jaki makijaż pernanetny do tego bedzie najlepszy? piorkowy? kreskowy ? czy to jest to samo..? ja chcialabym otrzymac delikatny , naturalny efekt ..coś jakby cień pomiedzy moimi naturalnymi wloskami..(teraz taki efekt otrzymuje dzieki hennie + kredka do brwi..ale mam już dość ciaglych poprawek i robienia henny) nie chce jednak wyglądać nienaturalnie czy makijaż permanenty da mi taki efekt? (ponoć Megan Fox też ma "ulepszone brwi" a ja chialabym mieć podobny efekt)..jaka metoda jest dla mnie najlepsza??? dziekuje za pomoc, pozdrawiam cieeepło
Hej
W takich wypadkach to piórkowy się sprawdza, bo pomiędzy Twoje włoski wrysowywane są sztuczne włoski, zwłaszcza że jeśli jedna jest wyżej to trzeba u góry podskubać włoski a od dołu je dorysować. Cień w takim wypadku wyglądałby nienaturalnie.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 13:49   #1835
convali
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 96
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mam pytanie co do barwników używanych przy makijażu permanentnym. Jedna z firm zajmujących się szkoleniem lingeristek New Look z Warszawy, operuje na produktach sprowadzanych z USA Custom cosmetic colors, czytałam opinie o tych produktach i wydają się być jedne z bezpieczniejszych to tego rodzaju zabiegów. Szukam osoby w Krakowie, która robi makijaż permamentny przy uzyciu tych pigmentów.
convali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 11:27   #1836
N:A:T:A:L:I:A
Raczkowanie
 
Avatar N:A:T:A:L:I:A
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 133
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witajcie! Jestem zainteresowana zrobieniem sobie makijazu kresek i brwi w salonie perfect line na ursynowie w warszawie ceny maja mysle ze nie drogie w porownaniu z innymi gabinetami wiec sie zastanawiam czy to nie jakas podpucha. Co sadzicie o tym salonie?
tu strona http://www.perfectlinestudio.pl/index.htm
N:A:T:A:L:I:A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:39   #1837
CZAR_odziejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czesc dziewczyny, jestem bardzo napalona na makijaz permamentny brwi (metoda piorkowa)i kresek gornych powiek... czy ktos robil to w bialymstoku? szukam kogos kto by mi to zrobil profesjonalnie.... bardzo prosze o porade
CZAR_odziejka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 07:29   #1838
CZAR_odziejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

siema , juto mam isc na kreski na powiece gornej w bialymstoku, ale suie boje ze nie bedzie tak jak chce, ostro sie boje...
CZAR_odziejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 08:53   #1839
mewa_3miasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witaj,
zdecydowałam się na makijaż permanentny z zupełnie innych powodów niż Ty. Chciałam mieć po prostu idealne brwi, a jeśli mam być zupełnie szczera - wypatrzyłam takowe u bliskiej koleżanki. Jednak droga do zrobienia owego makijażu była dość długa... Przeanalizowałam kilkanaście dziewcząt wykonujących ten "zabieg", nie chciałam jechać 100 km do Pani u której brwi robiła koleżanka - jednak wierz na słowo - w końcu pojechałam. Miałam gwarancję wykonania makijażu z mistrzowską precyzją, poza tym wszystkie kosmetyczki u których pojawiłam się z wizytą jakoś nie wzbudziły mojego 100 procentowego zaufania. Sam zabieg trwał około 3 godzin, troszkę bolało jednak było warto. Strupki zagoiły się błyskawicznie, kupiłam stosowną maść, a kiedy opuchlizna (nie ukrywajmy - po takiej ingerencji brwi puchną) zeszła całkowicie nie mogłam się nacieszyć z efektu. Razem z poprawką (po jakiś 3 do 6 mc) całość kosztowała mnie 1500 złotych, a efekt utrzymywał się dwa lata. Teraz znów zastanawiam się nad kolejnym makijażem, tym razem jednak będę musiała pokonać większą odległość, bo do tej Pani mam już koło 400 km..
Reasumując, jeśli jesteś w sprawdzonych rękach, nie zastanawiaj się tylko rób!
mewa_3miasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 17:52   #1840
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Szczerze polecam p. Violette Drozdz z Wodzislawia ( Rybnika).
Po raz kolejny robilam u niej usta , brwi i kreski.

Jestem zachwycona profesjonalnym podejsciem do klientki oraz poziomem wykonania makijazu.
Zreszta od lat planujac makijaz najwiekszym problemem bylo wybranie osoby , ktorej spokojnie mozna bylo powierzyc swoja twarz.


Aktualnie jestem 2 dzien po makijazu i stronie od ludzi.
Oczy sa napuchniete, powieki sine i wygladam jak ofiara przemocy rodzinnej
Paniom , ktorym na dniach szykuja sie jakies wazniejsze spotkania proponuje przelozyc makijaz na pozniejszy termin , oraz koniecznie wtedy gdy w dzien zabiegu wypada @ bo wtedy cialo jest obolale, choc w obu przypadkach jest to kwestia indywidualna.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 08:36   #1841
CZAR_odziejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dziewczyny czy ktos moze polecic kogos kto robi makijaz pernamentny w bialymstoku lub w wawie i sie na tym zna. bo ja stchorzylam i odwolalam wizyte.... POMOCY!!!!!!!!!!
CZAR_odziejka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 20:33   #1842
a_name
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 136
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Właśnie wróciłam z makijażu. Zrobiłam brwi i górne kreski, jak mi powieki troche odpuchną to wkleje zdjęcie, bo narazie wyglądam jakby mnie pobili . Brwi śliczne, kreski też, brwi nie bolały w ogóle ale górne kreski to istna katastrofa... Mnie osobiście strasznie bolało mimo znieczulenia nakładanego przed zabiegiem i w trakcie zabiegu. No, ale da się przeżyć, a wydaje mi sie, że warto
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza, ale dzisiaj to już przesadziłam!
a_name jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 07:19   #1843
CZAR_odziejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

kolezanko z gory gdzie robilas bwi i kreski, bo ja bardzo chce ale nie wiem gdzie isc zeby mi nie spierdzielili ;/
CZAR_odziejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:06   #1844
a_name
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 136
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez CZAR_odziejka Pokaż wiadomość
kolezanko z gory gdzie robilas bwi i kreski, bo ja bardzo chce ale nie wiem gdzie isc zeby mi nie spierdzielili ;/
Niestety, ale pewnie i tak nie będziesz wiedziała gdzie zrobiłam makijaż, bo mieszkam w niedużej miejścowości na warmii i mazurach zwanej Iława. Ale powiem na wszelki wypadek, gabinet nazywa się "Jola". Poszłam tam, bo właścicielka jest koleżanką mojej mamusi i po prostu jej zaufałam mimo tego, że nie widziałam żadnych jej prac wcześniej. Jestem zadowolona jak narazie, chociaż jeszcze oczy opuchnięte i dopiero będę się wybarwiać. Włosy mam jasny blond dlatego kolor brwi wybarwi się na dużo jaśniejszy, no i korekta dopiero za 2 tygodnie.
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza, ale dzisiaj to już przesadziłam!
a_name jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 10:15   #1845
nula6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam, jestem tu po raz pierwszy ale na pewno nie ostatni. Po przeczytaniu wszystkich postów jednak zdecyduję się na zrobienie makijażu permanentnego oczek (kreski górne i dolne), tylko mam ogromną prośbę, dajcie mi namiary na dobry salon w okolicach Katowic lub Bielska Białej, dostałam namiary na P. Małgosię z Mikołowa, ale nie czytałam o niej żadnej opini, czy ktoś może mi pomóc
pozdrawiam wszystkie szczęśliwe posiadaczki makijażu
nula6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 12:34   #1846
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny, gdzie polecacie w Warszawie zrobić makijaż permenentny brwi i oczu (kreski?). Napiszcie proszę na prv które gabinety są sprawdzone i ewentualnie kto wykonywał zabieg Dziękuję Wam ślicznie z góry!
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 09:33   #1847
cornelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 72
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

To już odpowiem w wątku, bo może komuś się jeszcze przyda Więc jeśli idzie o Warszawę, to warto wziąć pod uwagę Instytut Urody New Look. Mają na prawdę konkurencyjne ceny i wykwalifikowane lingerystki Możesz sobie wejść na ich stronkę i poczytać.
cornelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:51   #1848
Kosmetyka Halina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 19
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny!

Jeśli jesteście z Dąbrowy Górniczej lub okolic, to zapraszam Was na Festival Stylu i Urody w Pałacu Kultury Zagłębia 22-23.09.2010 r. Podczas dwóch dni tego festiwalu będziecie mogły poddać się zabiegowi mikropigmenacji brwi metodą piórkową w promocyjnej cenie.

Więcej informacji na stronie Gabinetu Kosmetycznego Halina
www.halinabeauty.pl
Kosmetyka Halina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:08   #1849
karla441
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Osobiście jestem posiadaczką makijażu permanentnego od 2 lat i jest super, polecam Ci w Warszawie Extravaganze Studio SPA i Agate Świecką , bardzo dobrze dobrała mi kształt i kolor. PozdrawiamJ
karla441 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 12:46   #1850
DiamondDust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 273
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

jesli chodzi o Sląsk polecam Pania Basie Stepień z Cieszyna.
slyszalam i widzialam wiele zadowolonych pan

Co do Wieletty Drożdz coz moja znajoma jest średnio zadowolona,
kreska jest za krotka i dziwnie wycieniowana,
pomimo tlumaczeń ma ona zrobione zupelnie nie to o co jej chodzilo.
Tak mi powiedziała.
(ponadto zwracania sie do klientki per "ty" bez pytania i obmawianie wszystkich makijazytek dookola profesjonalnym zachowaniem nie jest).
Osobiscie wybralabym Cieszyn.
DiamondDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:28   #1851
Maretina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Napiszcie mi, czym najlepiej zakryć źle zrobiony makijaż brwi, może jakiś fluid mocno kryjący, ale jakiej firmy, nie wiem, który wybrać?
Maretina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 14:35   #1852
renatkq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 231
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

.

Edytowane przez renatkq
Czas edycji: 2010-10-06 o 12:36
renatkq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:08   #1853
monic__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zastanawiam się nad makijażem permanentnym górnej powieki, ale kompletnie nie mogę znaleźć informacji o zadowolonych (bądź nie) klientkach salonów kosmetycznych bielska- białej
Może któraś miała robiony konkretnie w bb i mogłaby polecić profesjonalne lingeristki ??
monic__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 10:40   #1854
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DiamondDust Pokaż wiadomość
j

Co do Wieletty Drożdz coz moja znajoma jest średnio zadowolona,
kreska jest za krotka i dziwnie wycieniowana,
pomimo tlumaczeń ma ona zrobione zupelnie nie to o co jej chodzilo.
Tak mi powiedziała.
(ponadto zwracania sie do klientki per "ty" bez pytania i obmawianie wszystkich makijazytek dookola profesjonalnym zachowaniem nie jest).
To co ty robisz , nie jest niczym innym jak rowniez obmawianiem , do tego psuciem jej autorytetu i reputacji

I gdybys jeszcze byla jej klientka i znala ja ale nawet nie mialas z kobieta do czynienia.
Twoja " kolezanka" niech nie biadoli i wie , ze od nanoszenia koncowych poprawek jest korekta .
Ja tez mam za krotkie po pierwszym razie i nie placze. Dorobie i udoskonale przy nastepnym razie , bo to normalne przy korektach.

I tak na sam koniec : wizazystka[linergistka] nie musi sie zgodzic na " wytatuowanie" kazdego kaprysu klientki , nawet dobrze wytlumaczonego , jesli instynktowanie wie , ze to bedzie szpecic lub nie bedzie pasowac do typu twarzy.

A odnosnie tego per " ty " . Na ile sobie klient pozwoli tyle ma , tyle , ze potem nie ma prawa obgadywac.

Edytowane przez Peanut 1
Czas edycji: 2010-09-13 o 19:45 Powód: poprawki ortow.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:06   #1855
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Niestety takie fora robią z jednej strony dobrą robotę ale jest też ciemna strona... jeśli nie ma się świadomości jaką potęgą jest słowo albo nie ma się poczucia odpowiedzialności to zamiast poczekać spokojnie do korekty to najlepiej wejść i sypnąć nazwiskiem... a co?
W przypadku kresek to akurat bezpieczniej jest coś nie dotatuować niż przedłużyć za bardzo, bo potem to i korekta nie pomoże, podczas gdy za krótką zawsze można przedłużyć.
Przy czym zauważyłam, że zdarzają się wciąż kobiety, które nie rozumieją podstawowego założenia makijażu permanentnego, czyli że ma podkreślić a nie namalować. Kreska tak naprawdę ma na celu zagęszczenie rzęs i tym samym PODKREŚLENIE oka, od malowania jest EYE LINER.
Oczywiście jest i druga strona medalu i linergistki też bywają różne, nieodpowiedzialne albo ze swoją wizją od której ani rusz nie chcą odstąpić, ale kobiety, trochę więcej rozwagi i przemyślenia czy rzeczywiście dany przypadek zasłużył na to żeby operować nazwiskiem... przez własną bezmyślność można kogoś skrzywdzić.
A co do tego, że linergistka zwracała się na ty...? No cóż... ja myślę, że znajoma ma jakiś problem z asertywnością, bo tak naprawdę każdy człowiek jest w stanie grzecznie zasygnalizować że sobie czegoś nie życzy, to po prostu tylko kwestia wyznaczenia swojego terytorium.

Jak to mówią... jedna baba drugiej babie...
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 12:06   #1856
nula6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez monic__ Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad makijażem permanentnym górnej powieki, ale kompletnie nie mogę znaleźć informacji o zadowolonych (bądź nie) klientkach salonów kosmetycznych bielska- białej
Może któraś miała robiony konkretnie w bb i mogłaby polecić profesjonalne lingeristki ??
Ja też szukałam kogoś z BB lub K-c, wkońcu zdecydowałam się na polecaną mi P. Małgosię z Mikołowa i mogę ją z czystym sumieniem polecić. Kreski mam piękne (dolna i górna), bardzo naturalne, delikatne, oko jest wyraźniejsze i jestem bardzo zadowolona. Trzeba dodać że straszenie bałam się że będzie bolało a tu miła niespodzianka, zero bólu, jakiegokolwiek dyskonfortu nawet nie byłam opuchnięta, zaraz po zabiegu pojechałam na zakupy bo oczka miałam tylko lekko zaczerwienione. Gorąco polecam permanentny i nie żałuję podjętej decyzji. Teraz zastanawiam się nad ustami, ale ten temat muszę jeszcze dokładnie przemyśleć bo niestety mam tendencję do częstej opryszczki
nula6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 21:40   #1857
DiamondDust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 273
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
To co ty robisz , nie jest niczym innym jak rowniez obmawianiem , do tego psuciem jej autorytetu i reputacji

I gdybys jeszcze byla jej klientka i znala ja ale nawet nie mialas z kobieta do czynienia.
Twoja " kolezanka" niech nie biadoli i wie , ze od nanoszenia koncowych poprawek jest korekta .
Ja tez mam za krotkie po pierwszym razie i nie placze. Dorobie i udoskonale przy nastepnym razie , bo to normalne przy korektach.

I tak na sam koniec : wizazystka[linergistka] nie musi sie zgodzic na " wytatuowanie" kazdego kaprysu klientki , nawet dobrze wytlumaczonego , jesli instynktowanie wie , ze to bedzie szpecic lub nie bedzie pasowac do typu twarzy.

A odnosnie tego per " ty " . Na ile sobie klient pozwoli tyle ma , tyle , ze potem nie ma prawa obgadywac.
raz ze dziewczyna juz jest po korekcie

dwa chyba jak klient zostawia kilka stow ma prawo wyjsc zadowolonym i z tym co by chcial nosic przez kilka lat ?

i moze lepiej popracowac nad profesjonalizmem i zaczac od siebie niz nadawac na brak profesesjonalizmy u innych?
DiamondDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 23:44   #1858
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Klient ma prawo do zadowolenia niezależnie od tego czy zostawia kilka stów czy jedną stówę czy 30 zł. Natomiast komunikacja to podstawa i klient sygnalizuje czego oczekuje za ustalona cenę a usługodawca odpowiada czy jest mu to w stanie dać. Przy czym jak się przy takiej rozmowie nie było to lepiej za bardzo nie komentować, bo w takich sytuacjach znamy wersję jednej osoby i wiadomo, że sugestywną... Klientka podpisuje oświadczenie, że została poinformowana o procedurze wykonania zabiegu, o przeciwskazaniach, podpisuje że zgadza się na wspólnie wybrany kształt i zgadza się na wykonanie zabiegu przez konkretną osobę. Jeśli więc linergistka obiecała mi, że zrobi mi przedłużone kreski (w co jakoś wątpię) to siedzę u niej dotąd dopóki nie będą tak przedłużone jak się umawiałyśmy. Jeśli linergistka od razu zaznaczyła, że nie przedłuży kresek, bo........itd to albo zdaję się na jej profesjonalizm albo nie decyduję się na zabieg u niej. Proste i logiczne.
Różne historie słyszałam od koleżanek jak to im ktoś coś dziwnie zrobił a po jakimś czasie słyszałam, że jednak jest ok. Jeśli już rzucać nazwiskami to niech to zrobi osoba bezpośrednio zainteresowana i w taki sposób żeby ta druga osoba miała szansę się wytłumaczyć, obronić... jak zwał tak zwał.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:06   #1859
DiamondDust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 273
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

od tego jest forum aby pisac o takich rzeczach
ja napisalam o opinii mojej bliskiej kolezanki
nie jest ona ani negatywna ani pozytywna
DiamondDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:12   #1860
lidiaslawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć dziewczyny!
Szukam dobrej i sprawdzonej linergistki z Zielonej Góry lub okolic. Może macie jakieś namiary?
lidiaslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.