To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY] - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-19, 22:02   #361
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez konfitura

Jedną butelkę postawię w łazience przy lustrze, drugą w przedpokoju, trzecią na toaletce, czwartą w kuchni, a piątą będę nosiła w torebce. Nie ma siły - wszyscy bedą widzieli, że stać mnie na oryginalną perfumę
Je będę mieć 45 tych perfumków i rozstawię wszędzie. Poustawiam piramidki. Jak zużyję poodklejam logo Szanela i będzie jak znalazł na torebkę albo spodnie.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 22:19   #362
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez szaja
Je będę mieć 45 tych perfumków i rozstawię wszędzie. Poustawiam piramidki. Jak zużyję poodklejam logo Szanela i będzie jak znalazł na torebkę albo spodnie.
Jakie proste a jakie genialne :czarodzie
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 08:28   #363
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

A ide szukac Szaneli lub Diórów
Mam w domu tyle ciekawych miejsc (na widoku) ze musze je poozdabiac by wszyscy widzieli moje Szanele.

Jak narazie obmyśliłam ze sobie zrobie z zuzytych flakoniki i popostawiam na wszystkich stołach niech goście widza, no i na 100% trzeba dac po 1 na monitor komputera i na telewizor. Tylko musze jakiś płaski flakon wynalesc (pewnie SZanel Szans) by się dał ma oburowie postawić. W koncu duzo gości u mnie siedzi przy ławie i ogladamy sobie filmiki.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 09:37   #364
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez Eenax
A ide szukac Szaneli lub Diórów
Mam w domu tyle ciekawych miejsc (na widoku) ze musze je poozdabiac by wszyscy widzieli moje Szanele.

Jak narazie obmyśliłam ze sobie zrobie z zuzytych flakoniki i popostawiam na wszystkich stołach niech goście widza, no i na 100% trzeba dac po 1 na monitor komputera i na telewizor. Tylko musze jakiś płaski flakon wynalesc (pewnie SZanel Szans) by się dał ma oburowie postawić. W koncu duzo gości u mnie siedzi przy ławie i ogladamy sobie filmiki.
Dom obstawiony Szansami domem z klasą
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 11:12   #365
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

E to nie moze byc samo Szanele Szajse Przeciez trzeba pokazac ze jest się światowcem i zna się inne marki. Ciekawe tylko jakie?

Trzeba jeszcze gdzies upchnąc:
Armanjego DepczPurchle, Szanel PięśĆ, Diora FrajerHarta, Lankoma HipNosem, Dolcze&Gabana LajtBle, Eskade PaSyfik PareDaj i SyfNature, Giwenczi AMaszŻryj i Orgazme, Kelwina Kleja Łajn Same-R, Kaczarel PromMiss, Dawidow CulWóde, Maglera AniŻela, IfSąLaurą NiU, Zegny Zagne i jeszcze kilka innych.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 11:17   #366
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez Eenax
E to nie moze byc samo Szanele Szajse Przeciez trzeba pokazac ze jest się światowcem i zna się inne marki. Ciekawe tylko jakie?

Trzeba jeszcze gdzies upchnąc:
Armanjego DepczPurchle, Szanel PięśĆ, Diora FrajerHarta, Lankoma HipNosem, Dolcze&Gabana LajtBle, Eskade PaSyfik PareDaj i SyfNature, Giwenczi AMaszŻryj i Orgazme, Kelwina Kleja Łajn Same-R, Kaczarel PromMiss, Dawidow CulWóde, Maglera AniŻela, IfSąLaurą NiU, Zegny Zagne i jeszcze kilka innych.
Eenax litości...Przed wyjściem zerknęłam i teraz wycieram łzy kilkuminutowego śmiechu...
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 11:51   #367
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez mulier
Dziewczyny, poczytajcie, gość jest REWELACYJNY!!!!!!!!!!

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=175590
Przeczytałam Wcale mi się nie dłużyło

I co za wspaniały pomysł na rozkręcenie interesu , betoniarka w piwnicy i od razu można sprzedawać kremy Lancome w niezwykle konkurencyjnych cenach
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 08:42   #368
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Wczoraj o mało nie posiusiałam się ze śmiechu: zobaczyłam na allegro perfumy ktore nie są produkowane w tej pojemności i wystosowałam odpowiedni liścik do Pani Sprzedawcy z tą informacją.

Na to ona odpisała "kobieto, no przecież skoro je sprzedaję w tej pojemności, to są chyba produkowane, no nie??!!!!"

jakie to oczywiste, a ja taka głupia gęś
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 08:47   #369
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Wczoraj o mało nie posiusiałam się ze śmiechu: zobaczyłam na allegro perfumy ktore nie są produkowane w tej pojemności i wystosowałam odpowiedni liścik do Pani Sprzedawcy z tą informacją.

Na to ona odpisała "kobieto, no przecież skoro je sprzedaję w tej pojemności, to są chyba produkowane, no nie??!!!!"

jakie to oczywiste, a ja taka głupia gęś
Nie znasz się i tyle
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 09:11   #370
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Poniewaz doszłam do wniosku ze trzeba sie pokazac z jak najlepszej strony (to wciaż rosnące zapotrzebowanie na "markowe" perfumy") to nie kilka a kilkanascie flaszek (w koncu jesteśmy kobiety światowe) trzeba porozstawiac po mieszkaniu/domu lub zrobić specjalne połki nad telewizorem i w łazience i ustawiac tam swoją kolekcje.
Rozpatrując duze rozbiezności w preferencjach zapachowych poszeżyłam troszkę listę zapachów o kilka damskich i dodałam meskie:

Armanji
Mańia, EmPojął, BlejkKodek, Senśni, AKwaTeGile(meski-M i damski-K)
Caszarel
AmokAmok, Glonia, LuLu, PromMiss, Niemo(meski)
KalwinKlej
łajnSameR (MiK), KontraDykcją, EterNity, EuroFolia, TrujH (MiK), Bi(j)(M)
Szanel
AluReSenŚni, KoKo, Pieść, EgoJest(M)
Szopard
MaDres, Wiś
Djor
DojczeWita, JaDoje, PurZone, FrajerHart(M)
Dawidof
KultWóde (D i M), Godlajt(M)
DKMY
BijDeliSzyny
Dojcze&Gebana
LajtBle
Eskada

SyfNature, PaSyfikPareDaj
Giwenczi
AMaszŻryj, ExtraWageChce, Orgazma, PIj(M)
Guczi
EjWy, Rusz, Gluci
HugoBojs
DepchReds, PsujPurchle, BijDresaWMyjni (M),
Kenso
dzingle, KasiaJe, Fl(u)oWerk
Lancom
"HlipNosem, Pojem, Treser, MiraKlnie(D) i MirekKlnie(M), MadziNore(M)
TeryMagler
AniŻel, AjMent
NinaRyczy
PremierŻuł
Versace
KryształNoiR, BLont
ISąLaurą
BabyDj, CieNieMa, NiU, OplujM, PaRyż, KuromS
Mogłam czegoś zapomnieć w zwiazku z tym lista moze ulec modyfikacji.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 09:18   #371
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Smile Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

nie zapomnieć, nie zapomnieć ... umieścić na tylnej szybie samochodu
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 09:28   #372
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Eenax, teraz to don Federico Mahora będzie miaŁ inspirację do konca życia...
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 09:31   #373
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez szaja
Eenax, teraz to don Federico Mahora będzie miaŁ inspirację do konca życia...
hihihih)
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 17:36   #374
radiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Zapewne za chwile zostane obrzucona blotem, ale mam zupelnie odmienne zdanie niz wiekszosc Wizazanek i nie rozumiem z czego robic tu takie wielkie halo. Nie chcecie to nie kupujcie na allegro, a swiata nie zmienicie i grozenie sprzedawcom sadami nic nie da...tak swoją droga to chcialabym miec tyle czasu aby moc sie za przeproszeniem takimi 'bzdetami' zajmowac jak pisanie maila do nieuczciwych sprzedawcow na allegro. Przeciez jesli ktos chce to kupi ten rzekomo oryginalny perfum i Wasze "akcje" niczego nie zmienią.
Tak bardzo wysmiewacie tutaj tych ktorzy wiedzą ze kupują podrobke a chodiz im tylko o to aby pochwalic sie marką na flakoniku...a nawet jelsi tak jest to co z tego? Prawda jets taka ze nie wszystkich stac na oryginalne perfumy, a taka tania podrobka moze im dodaje hmm jakby to nazwac, moze lepiej sie czuja ze maja "chanel", mimo ze to jest niby-chanel, ale moze chcą miec cos co chociaz jest zbliozne do oryginalnego zapachu a taka podrobka daje im szanse. Wydaje mi sie rowniez ze to wybor kazdego z nas na co wydaje sowje pieniadze i zadne gadanie tutaj nikogo nie przekona. Dziwi mnie rowniez ta chęć udowodnienia niektorych z Was, ktore flakoniki zaiwreaja prawdziwy oryginalny zapach a ktory podrobke... Poczujecie sie lepiej jesli komus udowodnicie ze jest nawiny i kupil podrobke, a Wy macie oryginal? Wiekszosc z Was chwali sie swoimi oryginalnymi drogimi perfumami, a wysmiewa i obrzuca blotem tych ktorzy zaopatrzuja sie w podrobione zapachy...Podpada mi to troche w proznosc, snobizm i brak zrozumienia ze kogos byc moze nie stac na wydatek rzedu 300zl na oryginał, a ten użyty tu juz pare razy "szanel' daje im jego namiastke czy nawet dowartosciwuje marką napisaną duzymi literami z przodu flakonika.
Osobiscie rowniez nie kupuje perfum na allegro, wole isc na bazarek tam jets to samo i za przesylke nie place, albo zamowic swoj ukochany zapach za 80zl z oriflame'u (co np. dla mnie juz i tak jest duzo jak na perfum czy raczje wode toaletową bo prawda jest taka ze wszystkie te zapachy, niewazne czy podrobki cyz oryginaly to wody toaletowe).
Na koncu chcialam dodac ze nie chce nikogo urazic tym postem, a jedynie wyrazic swoje zdanie.

Edytowane przez radiola
Czas edycji: 2006-04-24 o 18:05
radiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:21   #375
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez radiola
Zapewne za chwile zostane obrzucona blotem, ale mam zupelnie odmienne zdanie niz wiekszosc Wizazanek i nie rozumiem z czego robic tu takie wielkie halo. Nie chcecie to nie kupujcie na allegro, a swiata nie zmienicie i grozenie sprzedawcom sadami nic nie da...tak swoją droga to chcialabym miec tyle czasu aby moc sie za przeproszeniem takimi 'bzdetami' zajmowac jak pisanie maila do nieuczciwych sprzedawcow na allegro. Przeciez jesli ktos chce to kupi ten rzekomo oryginalny perfum i Wasze "akcje" niczego nie zmienią.
Tak bardzo wysmiewacie tutaj tych ktorzy wiedzą ze kupują podrobke a chodiz im tylko o to aby pochwalic sie marką na flakoniku...a nawet jelsi tak jest to co z tego? Prawda jets taka ze nie wszystkich stac na oryginalne perfumy, a taka tania podrobka moze im dodaje hmm jakby to nazwac, moze lepiej sie czuja ze maja "chanel", mimo ze to jest niby-chanel, ale moze chcą miec cos co chociaz jest zbliozne do oryginalnego zapachu a taka podrobka daje im szanse. Wydaje mi sie rowniez ze to wybor kazdego z nas na co wydaje sowje pieniadze i zadne gadanie tutaj nikogo nie przekona. Dziwi mnie rowniez ta chęć udowodnienia niektorych z Was, ktore flakoniki zaiwreaja prawdziwy oryginalny zapach a ktory podrobke... Poczujecie sie lepiej jesli komus udowodnicie ze jest nawiny i kupil podrobke, a Wy macie oryginal?
Osobiscie rowniez nie kupuje perfum na allegro, wole isc na bazarek tam jets to samo i za przesylke nie place, albo zamowic swoj ukochany zapach za 80zl z oriflame'u (co np. dla mnie juz i tak jest duzo jak na perfum czy raczje wode toaletową bo prawda jest taka ze wszystkie te zapachy, niewazne czy podrobki cyz oryginaly to wody toaletowe).
Na koncu chcialam dodac ze nie chce nikogo urazic tym postem, a jedynie wyrazic swoje zdanie.
Pewnie, że świata się nie zmieni... ale próbować WARTO Osobiście nie zdażyło mi się pisać o takich akcjach sprzedawców podróbek, ale popieram w 100% osoby, które piszą i myślę, że nie uszczupla to zbytnio zasobów czasowych tych osób. Po co chwalić się flakonikiem, udającym oryginał który i tak dobrze nie wygląda? Wiem co mówię, jak byłam młodsza, zaczynałam przygodę z Allegro, kupiłam mamie 50 ml Miracle Lancome za 80 zł. Perfumy okazały się mimo zafoliowanego pudełka rozlane w środku, brakowało 1/4 flakonika, wężyk zdecydowanie za długi, korek niedopasowany, od wewnątrz jakiś rdzawy.

Prawdziwy oryginalny zapach jest do odróżnienia, jak to już pisały niejednokrotnie dziewczyny, które znają się na perfumach tysiąc razy lepiej ode mnie. Różnica jest w zapachu, w wyglądzie flakonika. Na allegro za ponad 100 zł można kupić 50 ml, a 30 ml to już na 100% oryginalnego pięknego zapachu, zamiast 100ml za 60 zł podróby. Myślę, że większość osób ma błędne wyobrażenie o podróbkach. Wystarczy dokładnie przetestować oryginał z podrobionym zapachem na dwóch nadgarstkach i od razu czuć różnicę. Po co udawać, że się pachnie? Nie jestem znawcą, ale kocham perfumy od około 4 lat i odkąd poznałam te z górnej półki nie jestem w stanie kupić sobie wody 100 ml za 20 zł w drogerii w stylu tych o których pisała Eanax Po prostu róznica jest kolosalna. Nie jestem milionerką!!! Zazdrościłam koleżance, które zawsze z wyjazdów zagranicznych przywoziła sobie jakiś fajny zapach, a mnie na to nie było stać. Na wszystko jest jednak sposób, gdy się czegoś pragnie oszczędzam, kupuję gdy mam "wyż" finansowy, dostaję prezenty od męża Cieszę się tym co mam i uważam, że lepiej mieć jeden oryginalny zapach z górnej lub średniej półki niż wyrzucać pieniądze na podróbki. Dla mnie to ejst właśnie wyrzucanie pieniędzy na coś co nie ma ani wyglądu, ani zapachu. Zakończę jak w reklamie...PRAWIE ROBI RÓZNICĘ!
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:26   #376
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

[quote=radiola]Zapewne za chwile zostane obrzucona blotem,

Na Wizażu nie mamy zwyczaju obrzucać się błotem

ale mam zupelnie odmienne zdanie niz wiekszosc Wizazanek i nie rozumiem z czego robic tu takie wielkie halo.

Ano z tego, że ten wątek służyć ma osobom, które nie chcą kupować podróbek i mogą skorzystać z doświadczeń i wiedzy innych Wizażanek
Nie chcecie to nie kupujcie na allegro

Żadna z nas nie pisała żeby nie kupować na Allegro. Sama jestem uzależniona. Chodzi o to żeby z tych zakupów mieć satysfakcję.

, a swiata nie zmienicie

Nie mamy zamiaru

i grozenie sprzedawcom sadami nic nie da...tak swoją droga to chcialabym miec tyle czasu aby moc sie za przeproszeniem takimi 'bzdetami' zajmowac jak pisanie maila do nieuczciwych sprzedawcow na allegro.

Dla mnie rozprowdzanie podrób nie jest "bzdetem" ale wolny czas miło mieć...

Dziwi mnie rowniez ta chęć udowodnienia niektorych z Was, ktore flakoniki zaiwreaja prawdziwy oryginalny zapach a ktory podrobke... Poczujecie sie lepiej jesli komus udowodnicie ze jest nawiny i kupil podrobke, a Wy macie oryginal?

Poczuję się lepiej kiedy minie infekcja

Wiekszosc z Was chwali sie swoimi oryginalnymi drogimi perfumami, a wysmiewa i obrzuca blotem tych ktorzy zaopatrzuja sie w podrobione zapachy...

Żadna z nas nie chwaliła się nigdy perfumami dlatego, że są drogie.
Ani tym bardziej nie obrzucała kogoś błotem.
Chyba, że tak nazywasz nazwanie po imieniu złodziejskiego procederu handlu podróbkami pod logo Chanel.

Podpada mi to troche w proznosc, snobizm i brak zrozumienia

Całe szczęście, że tylko trochę
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:31   #377
radiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Nie jestem milionerką!!! Zazdrościłam koleżance, które zawsze z wyjazdów zagranicznych przywoziła sobie jakiś fajny zapach, a mnie na to nie było stać. Na wszystko jest jednak sposób, gdy się czegoś pragnie oszczędzam, kupuję gdy mam "wyż" finansowy, dostaję prezenty od męża
Tez chcialabym miec męza ktory robilby mi takie prezenty jednak na razie jestem nastolatką i nie stać mnie na oryginalne perfumy jedyne, które mialam to cacharel "amor amor", które rzeczywiście pięknie pachnialy i zapewne zadna podrobka nie da takiego samego efektu, ale chcialam tutaj uczulic wlaśnie ze nie kazdy moze sobie pozwolić na takie 'rarytasy' i przykro sie czyta posty, w których ktoś wysmiewa (po części) Twoj brak pieniędzy... Po prostu nie uważam, że ktoś kto sobie te podróbki z allegro kupuje to jest gorszy... A mówienie ze lepiej sobie uzbierac jest conajmniej bzdurne, bo ktoś kto nie ma stałych dochodów może zbierac te 2-3 stowki przez rok, a przez ten czas co? Tez chce ladnie pachniec...
radiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:36   #378
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

[quote=radiola]Tez chcialabym miec męza ktory robilby mi takie prezenty jednak na razie jestem nastolatką i nie stać mnie na oryginalne perfumy jedyne, które mialam to cacharel "amor amor", które rzeczywiście pięknie pachnialy i zapewne zadna podrobka nie da takiego samego efektu, ale chcialam tutaj uczulic wlaśnie ze nie kazdy moze sobie pozwolić na takie 'rarytasy' i przykro sie czyta posty, w których ktoś wysmiewa (po części) Twoj brak pieniędzy...

Proszę wskaż choć jeden post, w którym ktorakolwiek z nas wyśmiewa czyjś brak pieniędzy. Bo ja takiego nie czytałam.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:41   #379
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez radiola
Tez chcialabym miec męza ktory robilby mi takie prezenty jednak na razie jestem nastolatką i nie stać mnie na oryginalne perfumy jedyne, które mialam to cacharel "amor amor", które rzeczywiście pięknie pachnialy i zapewne zadna podrobka nie da takiego samego efektu, ale chcialam tutaj uczulic wlaśnie ze nie kazdy moze sobie pozwolić na takie 'rarytasy' i przykro sie czyta posty, w których ktoś wysmiewa (po części) Twoj brak pieniędzy... Po prostu nie uważam, że ktoś kto sobie te podróbki z allegro kupuje to jest gorszy... A mówienie ze lepiej sobie uzbierac jest conajmniej bzdurne, bo ktoś kto nie ma stałych dochodów może zbierac te 2-3 stowki przez rok, a przez ten czas co? Tez chce ladnie pachniec...
Sama byłam nastolatką ( teraz stara baba ze mnie i uwielbialam kosmetyki. Wczesne spaczenie . Miałam wody Coty, Oriflame potem YR.
Ładanie pachnialam, pamiętam wiele komplementów
Mogłam mieć też podróbki, były juz wtedy rozlewnie, ale wolałam mieć zapach, który niczego nie udaje. Nie czułam sie gorsza nie majac Szanela i teraz nie czuje się lepsza mając go teraz.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:42   #380
radiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez szaja
Proszę wskaż choć jeden post, w którym ktorakolwiek z nas wyśmiewa czyjś brak pieniędzy. Bo ja takiego nie czytałam.
Napisalam "(po części)" gdyż nikt tego otwarcie tak nie ujął, ale czy uważasz że kpienie z osób, które kupują podróbki (to juz niewazne czy na allegro czy gdzie) jest w porządku? I chyba nie zaprzeczysz, że z takich ludzi się we wczesniejszych postach niektorzy wysmiewali, przedrzeźniając ich że muszą sobie 'markę' na biurku w prayc postawić...
radiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:46   #381
radiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez szaja
Sama byłam nastolatką ( teraz stara baba ze mnie i uwielbialam kosmetyki. Wczesne spaczenie . Miałam wody Coty, Oriflame potem YR.
Ładanie pachnialam, pamiętam wiele komplementów
Mogłam mieć też podróbki, były juz wtedy rozlewnie, ale wolałam mieć zapach, który niczego nie udaje. Nie czułam sie gorsza nie majac Szanela i teraz nie czuje się lepsza mając go teraz.
Używam ukochanego Indulgence z Oriflame'u (dobrze ze teraz jest w promocji za 40zl ) i też nie potrzebuje jakis wysokopolkowych oryginalow, ale wszyscy poczynili tutaj taką nagonke na używających podrobki ze pomyslalam ze przydalaby sie ktos kto przedstawilby takze tą drugą strone
radiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:49   #382
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Na swoje pierwsze perfumy oszczędzałam ponad rok. Przez ten czas też można pięknie pachnieć. Ja wprost uwielbiam pret a porter Coty ze średniej półki i nigdy z nich nie zrezygnuję. Jest tyle wspaniałych zapachów, które można mieć naprawdę za niewygórowaną cenę. Teraz bardzo fajne są atomizery- dezodoranty perfumowane określonym zapachem np. pumy 75 ml kosztuje ok 30 zł. Resztę można odkładać na inne zapachowe marzenie. Wiem, że nie jest łatwo oszczędzać, ale myślę że późniejsza satysfakacja jest tego warta.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 20:01   #383
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez radiola
z takich ludzi się we wczesniejszych postach niektorzy wysmiewali, przedrzeźniając ich że muszą sobie 'markę' na biurku w prayc postawić...
Pozwolę sobie odpowiedzieć, bo mnie tu miałaś na myśli. Tak, śmieszy mnie gdy ktoś dowartościowuje się podrobioną (oryginalną też) marką. Znam takie osoby, żal mi ich po części. Jak mnie nie stać na perfumy za 200 zł to ich nie kupuję, podróby też nie. Dla mnie to oczywiste. Nie zgadzasz się - masz do tego prawo, ale Twój napastliwy ton, jakbyśmy były złem tego świata, jest dla mnie irracjonalny.

Cytat:
Napisane przez radiola
Nie chcecie to nie kupujcie na allegro
Nie rozumiem - kto napisał, że nie chcemy kupować na Allegro?

Cytat:
Napisane przez radiola
grozenie sprzedawcom sadami nic nie da
Czy aby na pewno? PODRÓBY=OSZUSTWO. Oszustwa są karalne (!).

Cytat:
Napisane przez radiola
moze lepiej sie czuja ze maja "chanel", mimo ze to jest niby-chanel
Oczywiście, nie ulega wątpliwości, że lepiej się czują, że mają "niby-chanel".

Cytat:
Napisane przez radiola
Poczujecie sie lepiej jesli komus udowodnicie ze jest nawiny i kupil podrobke, a Wy macie oryginal?

Nikt tu nikomu nie wytyka, że kupił podróbę - to wątek, w którym osoby pytają które perfumy kupić aby nie zostać oszukanym.

Cytat:
Napisane przez radiola
Wiekszosc z Was chwali sie swoimi oryginalnymi drogimi perfumami, a wysmiewa i obrzuca blotem tych ktorzy zaopatrzuja sie w podrobione zapachy...
Absurd.

Cytat:
Napisane przez radiola
to wybor kazdego z nas na co wydaje sowje pieniadze i zadne gadanie tutaj nikogo nie przekona
Oczywiście, dlatego odpowiadamy tym, którzy pytają, tym którzy nie chcą naciąć się na podróbę.

Cytat:
Napisane przez radiola
Podpada mi to troche w proznosc, snobizm i brak zrozumienia ze kogos byc moze nie stac na wydatek rzedu 300zl na oryginał
Mnie Twój post podpada pod rozgoryczenie, żal do świata, że nie masz na drogie perfumy (ja też nie mam, muszę nieźle się nagłówkować aby zarobić na wymarzone perfumy), ale nie atakuję osób, które ot tak na nie stać.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 20:28   #384
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez radiola
Podpada mi to troche w proznosc, snobizm i brak zrozumienia ze kogos byc moze nie stac na wydatek rzedu 300zl na oryginał
CHyba trochę przesadzasz...
Osobiście fascynacja do perfum nie zaszczepiła we mnie snobizmu i próżności. Wręcz przeciwnie, odkąd mi przybyło kilka flakonów (droższych) perfum, wszystkie je schowałam, tak aby goście którzy czasem mnie odwiedzają nie czuli się gorsi, nie musieli czuć się zazdrośni z powodu mojej małej kolekcji która stojąc na widoku skutecznie przyciągała oczy, bo wiem, że nie wszytskich moich znajomych stać na Diora, Chanela i inne drogie marki! Dlatego to ukryłam w głębokiej i ciemnej
półce.
I druga sprawa, nie mam w sobie tendencji do chwalenia się, czy to na forum, czy w życiu, że ja używam marki XY za kwotę...

Sama nie należę do majętnych, ale jeśli już kupuję perfumy, to takie które warte są swojej ceny i przede wszystkim, z których ja będę zadowolona! Wielkokrotnie kupuję wody Avony, rzadziej YR i nie uważam, aby mi to w czymś szkodziło, umniejszało...
Proste jak mnie nie stać na markowe perfumy, to wybieram tańszy Avon, wolę to niż Kaszlącego Amora za 60 zł 1000 ml.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 09:40   #385
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez radiola
Zapewne za chwile zostane obrzucona błotem, ale mam zupełnie odmienne zdanie niż większość
Nikt tu nikogo nie obrzuca błotem. Wszystkie Wizazanki sa miłe. Zdanie odmienne można mieć zawsze. Tylko czy to odmienne zdanie jest słuszne?

Cytat:
Napisane przez radiola
Nie chcecie to nie kupujcie na allegro, a świata nie zmienicie i grożenie sprzedawcom sadami nic nie da
Będę kupować na allegro z tym ze oryginały. Nie daje się nabrać na bzdetne likwidacje sklepu, szafy teściowej czy dostałam ale zapach mi się niepodobna. Jeżeli ktoś h a m s k o
oszukuje to będę to piętnować, a jak mnie ktoś oszuka to zgłoszę to do odpowiednich organów.
Cytat:
Napisane przez radiola
.tak swoją droga to chciałabym mięć tyle czasu aby moc sie za przeproszeniem takimi 'bzdetami' zajmować jak pisanie maiła do nieuczciwych sprzedawców na allegro
Wolnego czasu chciałabym mieć więcej zresztą jak każdy. W moim wolnym czasie zajmuje się tym co lubię np. zwalczaniem oszustów. Każdy ma jakieś swoje hobby jedni zbierają znaczki inni susza kwiatki ja walczę z oszustami.

Cytat:
Napisane przez radiola
Przecież jeśli ktoś chce to kupi ten rzekomo oryginalny perfum i Wasze "akcje" niczego nie zmienią.
Problem w tym ze cześć osób zrobi to w dobrej wierze myśląc ze to jest oryginał i trafia się im niesamowita okazja.

Cytat:
Napisane przez radiola
Tak bardzo wyśmiewacie tutaj tych którzy wiedzą ze kupują podróbkę a chodzi im tylko o to aby pochwalić się marką na flakoniku nawet jeśli tak jest to co z tego?
Ja się nie wyśmiewam. Nie mówię o nich źle. Ja się po prostu śmieję z samego faktu wielkiego szanela w widocznym miejscu. No i wiem ze to jest brzydko ale dla mnie ktoś co kupuje Szanele tylko po to by je postawić na widocznym miejscu jest śmieszny.

Cytat:
Napisane przez radiola
Prawda jest taka ze nie wszystkich stać na oryginalne perfumy, a taka tania podróbka może im dodaje hmm jakby to nazwać, może lepiej się czują ze maja "chanel", mimo ze to jest niby -chanel, ale może chcą mięć cos co chociaż jest zbliozne do oryginalnego zapachu a taka podróbka daje im szanse.
Wiem ze nie wszystkich stać na oryginały. Ale jest naprawdę wiele firm które robią oryginały po niewygórowanych cenach: Yves Rocher, Avon, Oriflame, Adidas, Puma, Coty, Bi-es, H&M itd. Chwalenie się marką stawianą na środku by wszyscy widzieli jest dla mnie załosne i nic a nic nie poprawia dsamopoczucia a wrecz pogarsza bo cały czas się myśli ze może ktoś się połapie ze to podróba. Nie sadze ze takim osobom chodzi o zapach ale o duzy napis z logo. Jak ktoś chce zapach podobny to jest firma Bi-es która robi podobne ale w własnych flakonach z całkiem innymi nazwami tylko fonetycznie zbliżonymi do oryginalnej by się ludziom kojarzyło z typem zapachu i są rozlewnie które mają zapachy pod numerkami a nie w butelkach skopiowanych z oryginału.

Cytat:
Napisane przez radiola
Wydaje mi sie rowniez ze to wybor kazdego z nas na co wydaje swoje pieniadze i zadne gadanie tutaj nikogo nie przekona.
Alez oczywiście ze to wybór kazdego z nas. Zabawne sa tylko wybory pod publiczke a nie dla siebie samego.

Cytat:
Napisane przez radiola
Dziwi mnie rowniez ta chęć udowodnienia niektorych z Was, ktore flakoniki zaiwreaja prawdziwy oryginalny zapach a ktory podrobke
My nie próbujemy niczego udowadniac. My zamieszczamy tylko informacje jak wyglada oryginał czy podróba by ktos nieswiadomy się na podróbę nienacioł. Oraz na zyczenie niektórych weryfikujemy to o co nas poproszą.

Cytat:
Napisane przez radiola
Poczujecie sie lepiej jesli komus udowodnicie ze jest nawiny i kupil podrobke, a Wy macie oryginal?
Nie nie poczujemy się lepiej. Nikomu tu nie udowodnimy ze kupił szmirę jeżeli sam się nie spyta czy to oryginał czy podróba. I naprawdę czułabytm się lepiej gdyby ta 100 ml szanela za 50 złoty okazała się oryginalna. Cieszyłabym się z ta Wizazanka ze miała duże szczęście.

Cytat:
Napisane przez radiola
Wiekszosc z Was chwali sie swoimi oryginalnymi drogimi perfumami, a wysmiewa i obrzuca blotem tych ktorzy zaopatrzuja sie w podrobione zapachy
Ja się chwale moimi oryginałami bo w części to są unikaty. I naprawdę nie wszystkie były drogie. Za to na pewno oryginalne, i rzadko spotykane. Chwalę się moia Maroussią bo to unikat a droga wcale nie jest, Chwalę się nawet moimi Wykrzyknikami mimo ze były tanie ale cieszę się ze je mam, ze są oryginalne i ze udało mi się kupić jakieś zakurzone z starego magazynu. Nikogo też z błotem nie mieszam

Cytat:
Napisane przez radiola
Podpada mi to troche w proznosc, snobizm i brak zrozumienia ze kogos byc moze nie stac na wydatek rzedu 300zl na oryginał, a ten użyty tu juz pare razy "szanel' daje im jego namiastke czy nawet dowartosciwuje marką napisaną duzymi literami z przodu flakonika.
Próznością i snobizmem jest kupowanie czegos co ma stac tylko na połce i robić za szanela. Jak kogoś nie stac na wydatek 300 złotych polecam kupić wody toaletowe Yves Rocher, C-tru, Puma, Adidas itp. Co im daje ten podrabiany szanel namiastkę czego? Czym dowartosciowuje? Tym ze musi oszukiwac by się lepiej poczuc?

Cytat:
Napisane przez radiola
Osobiscie rowniez nie kupuje perfum na allegro, wole isc na bazarek tam jets to samo i za przesylke nie place, albo zamowic swoj ukochany zapach za 80zl z oriflame'u (co np. dla mnie juz i tak jest duzo jak na perfum czy raczje wode toaletową
Sama jak widzę kupujesz oryginaly. Pochwalam. Jakoś widzisz nie potrzebujesz duzego napisu Szanel.

Cytat:
Napisane przez radiola
bo prawda jest taka ze wszystkie te zapachy, niewazne czy podrobki cyz oryginaly to wody toaletowe).
No nie zupełnie. W tych podróbkach zawartości olejków i procentowość alkoholu jako rozpuszczalnika nijak ma się do tego jak powinno być oryginalnie. Już dawno takie normy w perfumiarstie okreslono i kazda szanująca się firma ich przestrzega. Coś co ma nieodpowiednia ilość olejków i alkoholu nie może być nazwane woda toaletowa bo nią po prostu nie jest. I nikt mi nie wciśnie ze woda perfumowana jest na 70% alkoholu.

Cytat:
Napisane przez radiola
Na koncu chcialam dodac ze nie chce nikogo urazic tym postem, a jedynie wyrazic swoje zdanie
Nikogo nie uraziłaś. Zdanie wyraziłaś. Zresztą ja swoje na ten temat też.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 11:50   #386
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Eenax, madre słowa-zakładając ten wątek nie miałam na celu szykanowania kogokolwiek, jedynie pokazanie, jak niektórzy sprzedawcy z allegro nabierają ludzi.

Dzięki wątkowi wiele osób zrozumiało rożnicę między słowami "oryginalnie zapakowane" a "oryginalne".
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 11:48   #387
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Witajcie!

Bardzo prosze o opinię na temat tych perfum:
http://www.allegro.pl/item98128263__...najtaniej.html

Czy może którś z was kupawąla u tego sprzedawcy?

Z góry dziekuje za pomoc .
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 12:17   #388
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Perfumelle jest bardzo pewnym sprzedawcą. Kilka tranzakcji mam za soba i wszystko idealnie perfekcyjnie szybko, ITP.

A do weryfikacji aukcji allegro jest taki ładny temat przyklejony na samej górze tego podforum.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 15:33   #389
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

jestem wściekla!!!!!!!!!!!!!! zamowilam perfumy Dolce Gabbana od Bogusza2000 z allegro nie dosc ze ich najpierw nie wyslal, wyslal 2 razme po moich upomnieniach, to jeszcze zapewnial w 100% ze perfumy sa oryginalne i chyba zasugerowalam sie cena bo byla niewiele nizsza niz w perfumeriach co sklonilo mnie to zakupu, teraz mam tania podrobe a nie perfumy Light Blue ;((((((((
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 16:36   #390
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez jennifer777
jestem wściekla!!!!!!!!!!!!!! zamowilam perfumy Dolce Gabbana od Bogusza2000 z allegro nie dosc ze ich najpierw nie wyslal, wyslal 2 razme po moich upomnieniach, to jeszcze zapewnial w 100% ze perfumy sa oryginalne i chyba zasugerowalam sie cena bo byla niewiele nizsza niz w perfumeriach co sklonilo mnie to zakupu, teraz mam tania podrobe a nie perfumy Light Blue ;((((((((
Współczuję Ci. Odeślij mu "te perfume" i poproś o zwrot pieniędzy.

Poza tym u niego D&G 100ml kosztuje około 110,oo zł, a więc dużo taniej niż w perfumerii.
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=106568384

Sama zastanawiałam się nad zakupem u niego Kenzo, ale odłożyłam ten zakup, bo sprzedawca wydał mi sie niewiarygodny ze względu na ilość perfum jakie posiada... W ogóle sam towar niby ok., komentarzy sporo-wszystkie pozytywne itp., a jakoś do mnie nie przemawiał... Odłożyłam ten zakup i cieszę się, bo zaoszczędziłam sobie przede wszystkim nerwów.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.