cera...problem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 15:57   #1
kulka100294
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7

cera...problem...


Witam...i mam pytanie...mianowicie mam straszne problemy z cerą...nawet nie umiem określić jakiego jest typu...to znaczy wiem ze wrażliwa ale czy sucha czy mieszana...mam 15lat i sprawia mi to kłopot...ponieważ wygląda ona tak ze nos mam cały w syfkach...ale schodzi mi z niego skóra na brodzie bardzo zadko mi coś wyskoczy...ale też nie łuszczy mi sie tam skóra ani nie jest specjalnie tłusta...na czole z kolei...ostatnio wyjątkowo wyskoczyły mi pryszcze ale tak normalnie to nic tam nie mam...policzków nie mam wyjątkowo suchych ani tłusych ale raz na miesiac znajdzie mi sie tam pryszcz ale to nic takiego...kidyś miałam zajawke....chodziłam do 4klasy podstawówki i zaczęłam używac żelów na trądzik itp.(było to ogromnym błędem teraz wiem) co mi strasznie podrażniło skóre i do teraz policzki mam całe czerwone...i nie umiem tego sie pozbyc...a co użyje jakiś krem na pryszcze zeby sie pozbyć tych na nosie to odrazu cała skóra mi sie okropnie czerwona robi....jak sobie z tym radzić?jakich kremów używac?...narazie uzywam na noc ,,sudokrem,,a na dzień ,,oliatum,,-kremy z apteki...a myje twarz tonikiem do cery suchej z gariera.
Prosze pomózcie mi bo nie wiem co mam z tym zrobić...
kulka100294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 16:08   #2
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: cera...problem...

Udaj sie do dermatologa. Ja do pewnego czasu i tez przez to, ze za pierwszym moim podejsciem u dermatologa nic nie pomogło poddałam sie i powiedzialam sobie, że nigdy wiecej do niego nie pojde. To był błąd. miesiąc temu poszłam do tego samego, przepisał mi antybiotyk i Differin, ktory niemal natychmiastowo pomógł. Teraz mam prawie śliczna buzke I od tej pory polubilam moja Pania dermatolog ;]
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 09:50   #3
alanek3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 70
Dot.: cera...problem...

Wizyta u dermatologa jest jak najbardziej wskazana.Do dobrego zakladu kosmetycznego tez sie wybierz;tam ustala jaka masz cere i podpowiedza jak o nia dbac.Takie badanie cery jest naprawde bardzo wazne.Polecam rowniez stronke www.skorabeztaajemnic.pl jest tam sporo ciekawych rzeczy Najwazniejsze zebys juz sama nie eksperymentowala tylko skorzystala z rad specjalistow.Glowa do gory
alanek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 15:02   #4
sandrek015
Przyczajenie
 
Avatar sandrek015
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: cera...problem...

Hmmm... moim zdaniem udaj się do dermatologa. Najlepiej do paru, ja byłam u jednego i nie polecam go przepisał mi jakieś leki po których schodziła mi skóra i strasznie piekło i robiło mi się tych krosty jeszcze więcej. Także udaj się do takiego, którego dużo osób poleca a nie jedna. )
sandrek015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.