Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 07:13   #3901
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

cześć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 07:26   #3902
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

hej Blondzie

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

przeniosłam się na parę dni do Tżta
nadrobię Was jak wrócę, bo teraz ogarniam się i jadę do galerii przeznaczam cały dzień na zakupowe szaleństwo
trzymajcie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 07:43   #3903
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
niezbyt ciekawy efekt a na pudelku zawsze wszystko tak pieknie wyglada...

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
no ja mowie, ciekawe kiedy dojda do tego ze g* na glowie tez moze byc wspaniale
moja mama zawsze robi sobie pod roslinki na ogrod ciekawa miksture z kupy swinki morskiej/krolika, przesikanego siana,lisci i to zalewa woda w wiadrze, kisnie tak kilka tygodni i ma potem piekny nawoz roslinki rosna za☠☠☠iscie, daja mnostwo owocow to myslicie ze na wlosy nie zadziala

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie mówiłaś co wybierzesz! a się natknęłam na takie fotki jak sama rozmyślałam o Lorealach

wariatka tak jak Bunny mówiła, niedługo g*wno położą na głowę i będą sobie wkręcały, że włosy zdrowo rosną
to juz niebawem zobaczycie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
na pudełku fakt

to widzę, że dwie w weekend będziemy bały się farbowania
ja tez w weekend farbuje tylko nadal 219
a w ogole jakos w tym tyg wiele z nas farbuje nie?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tez gdzieś czytałam o tym kolorze dziwne rzeczy

szkoda że jeszcze głowy do piekarnika nie wkłada ,żeby lepiej zadziałało

to trzymam kciuki za udane farbowanko i tym razem
a tak apropo to na zdjęciu u tej dziewczyny nie wygląda to, aż tak źle i założe się, że gdy kolorek się trochę spierze to będzie podobny do tego z opakowania

tez zmykam papajki
zeby proszek resztki mozgu wysadzil?

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej Blondzie

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

przeniosłam się na parę dni do Tżta
nadrobię Was jak wrócę, bo teraz ogarniam się i jadę do galerii przeznaczam cały dzień na zakupowe szaleństwo
trzymajcie
oj lady ty juz tyle rzeczy nakupilas a nic nie pokazujesz... nie dasz oka nakarmic, wredoto...

a w ogole to powiem wam ze skandal
obudzono mnie dzis o 7 bo jakis debil darl jape przez megafon:
od 9-12 nie bedzie wody. prosze zrobic zapas!!!!
i tak w kolko przez godzine! aaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
ja chce spac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jakby nie mozna bylo kartki wywiesic dzien wczesniej, jak zawsze robili
i teraz bunny juz nie spi i ma z☠☠☠any dzien
chamstwo...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 07:43   #3904
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej Blondzie

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

przeniosłam się na parę dni do Tżta
nadrobię Was jak wrócę, bo teraz ogarniam się i jadę do galerii przeznaczam cały dzień na zakupowe szaleństwo
trzymajcie
oj lady ty juz tyle rzeczy nakupilas a nic nie pokazujesz... nie dasz oka nakarmic, wredoto...

a w ogole to powiem wam ze skandal
obudzono mnie dzis o 7 bo jakis debil darl jape przez megafon:
od 9-12 nie bedzie wody. prosze zrobic zapas!!!!
i tak w kolko przez godzine! aaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
ja chce spac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jakby nie mozna bylo kartki wywiesic dzien wczesniej, jak zawsze robili
i teraz bunny juz nie spi i ma z☠☠☠any dzien
chamstwo...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 07:53   #3905
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Bunny kochana pokażę dziś wieczorkiem a najpóźniej jutro

w ogóle pragnę Wam podziękować zaaaaaaaaaaaaaa to,że odkąd z Wami jestem mam włosy w coraz lepszym stanie i skubane rosną tydzień temu farbowanie już zauważam odrost!

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

zboczenie mam teraz ciągle macam kłaki kondycja świetna teraz zapuszczam oby do lata urosły chociaż z 5 cm i wyrównam sobie wtedy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 07:54   #3906
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
dawno to było kurs robiłam w 2004 roku chyba


też się cieszę jeszcze tylko dłutowanie ósemki
u dr porembskiej ? jeśli tak, to nie bój się, będziesz w najlepszych rękach chirurgicznych

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej Blondzie

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

przeniosłam się na parę dni do Tżta
nadrobię Was jak wrócę, bo teraz ogarniam się i jadę do galerii przeznaczam cały dzień na zakupowe szaleństwo
trzymajcie




zaczynam i ja robić ABS
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 07:56   #3907
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Bunny ale kretyn u nas zawsze informują wywieszając kartkę nawet tydzień wcześniej a już dzień przynajmniej tylko ja nigdy nie czytam i potem łapie zdziwko jak odkręcam kran a tam nic nie leci albo pod prysznic i raz sam wrzątek a raz zimna tylko

Paulinka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 08:06   #3908
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

czescale mrozek u mnie na szybach mam szron





Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj lady ty juz tyle rzeczy nakupilas a nic nie pokazujesz... nie dasz oka nakarmic, wredoto...

a w ogole to powiem wam ze skandal
obudzono mnie dzis o 7 bo jakis debil darl jape przez megafon:
od 9-12 nie bedzie wody. prosze zrobic zapas!!!!
i tak w kolko przez godzine! aaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
ja chce spac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jakby nie mozna bylo kartki wywiesic dzien wczesniej, jak zawsze robili
i teraz bunny juz nie spi i ma z☠☠☠any dzien
chamstwo...
nie rozumiem takiego komunikowania braku wody naprawde co jeszcze mnie tam zadziwi
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej Blondzie

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

przeniosłam się na parę dni do Tżta
nadrobię Was jak wrócę, bo teraz ogarniam się i jadę do galerii przeznaczam cały dzień na zakupowe szaleństwo
trzymajcie
czesc blondi ja wczoraj bylam ale nic u mnie nie bylo w sklepach przynajmniec nic co by mi sie podobalo ..poczekam bo widze ze nowe ubranka wywieszaja a do obuwniczego nie zachodzilam czekam jak skala na wiosne
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
wiecie co niektorzy na wizazu naprawde przesadzaja z ta pielegnacja i jesli cos im sie probuje wyjasnic, powiedziec wszystkie siadaja na ciebie z jadem jakby rozumy pozjadaly juz od tej wiedzy,
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cascada
A co myślisz o tym składzie?
Skład: Aqua, Sodium Laurth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Panthenol, Cocamide DEA, PEG- 120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate, Parfum, Hexyl Cinnamal, CI 42090 (FD&C Blue No.1)
a co to za krotki sklad myjacza jakiegos moze byc nie najgorszy krotki myjacy z detergentem sls ale tez pantenol czyli zlagodzi podraznienia , kwas mlekowy- ktory ma wlasciwosci odzywcze rowniez i zatrzymujace wodeprzez ten kwas mlekowy wyglada to jak plyn do higieny intymnej


lece pisac notke o silikonach
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-02-01 o 08:08
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:11   #3909
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Caskada u mnie już wiosenne pojawiają się mam upatrzone pomarańczowe rureczki w NY i torebeczki w NL ale jeszcze bucików szukam jakiś na mrozy i kolorowymi czółenkami nie pogardzę może są już rozmiary


Tż do mnie, że skoro już jestem to mogłabym posprzątać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:19   #3910
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

a dzisiaj w złotych tarasach ostatni dzień wyprzedaży i jakieś mega obiniżki od 20 do 24 Warszawianki się wybierają ?
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:38   #3911
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Dzień dobry

Dziękuję Wam Dziewczyny za ciepłe słowa
już jest lepiej, pogodziłam się z tym, Tato też to dzielnie przeszedł.. Babcia w tym roku w sierpniu miałaby 90 lat, także i tak pięknego wieku dożyła ważne, że już się nie męczy..


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ojej trzymaj się kochana
ja cały czas szukam tej ,,jedynej farbki" i nie mogę się zdecydować
nie chcę ,aż tak bardzo jasnych jak miałam po C12 bo teraz żadna farbka nie jest w stanie dać mi takiego koloru i odrost zawsze by się odcinał na rudo .więc pozostanę chyba przy tym odcieniu który mam tylko żeby odrost ładnie wyrównywało
wczoraj zrobiłam próbę na pasemku garnier nutrisse 111 z oks z opakowania 9% o wyszło bardzo przyzwoicie co mnie zdziwiło
więc albo to będzie ta farbka albo poczekam na efekty po tych nowych garnierkach i zobaczę.
mam jeszcze conajmniej tydzień na decyzje
no Asieńko, ja widzę, że Tobie co chwila nowe pomysły przychodzą do głowy trzymam kciuki, żebyś wreszcie znalazła tą wymarzoną i nie musiała przebierać i testować

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
encha bardzo wspolczuje z moim dziadkiem poki co nie mam zadnych klopotow i wreszcie zle wspomnienia mi minely...
choc pochowalismy dziadka mojego tz niecaly miesiac temu...
dziękuję kochana
to dobrze, że z dziadziem lepiej, oby tak było dalej
ja niestety nie miałam szczęścia poznać żadnego dziadka

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
w sumie większość kabli mam pochowane w listwy, także może sobie śmigać po domu, trochę bym taką świnię pilnowała
kurczę, ale się napaliłam
ale to jeszcze trochę zanim kupię, muszę o świniach trochę poczytać, żeby się dowiedzieć coś niecoś
fajnie, że zdecydowałaś się na zwierzaka nigdy nie miałam świnki, ale z tego co dziewczyny opisują fajne muszą być
ja to się dziwię, że tak długo wytrzymałam bez pupila - prawie 10 lat

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
trochę się boję tego farbowania, a trochę jestem tym taka... podekscytowana w sumie nie mogę się doczekać, tylko oby wyszło
nie bój się, wyjdzie pięknie jak Infie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
tak piszecie o świnkach morskich a ja... mam uczulenie na króliki nie, na szynszyle nie, na chomiki nie, a na świnie tak i to takie okropne że nie mogę być z świnką w jednym pokoju bo umieram ! tak więc Kitko nie odwiedze Cię
Ty masz uczulenie tylko na świnki a ja tylko na króliki i właśnie z tego powodu musiałam kiedyś jednego oddać

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jak dziecko i moja lejdusia
aaaa musze ją pochwalić bo sika na maty!!!!!!!
brawa dla niej już niedługo i wc będzie na trawce

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no ja już nie wytrzymuje z moim giganciorem dzis jade po farbe a w czwartek chyba farbnę
oj jak ja chce już chodzić z moją na spacerki
aaa zapomniałam wam powiedzieć ze zęby jej nowe rosną ciągle znajduje jej kiełki na podłodze a patrzyłam jej do pyszczka to szczerbata jest i nowe zeby wyrastają
moja mała też szczerbata chodziła, na dole 4 ząbki wypadły ale już jej nowe wyrastają - piękne małe białe perełki

byłam z nią wczoraj na szczepieniu (na wściekliznę) i wet mówiła, że może mieć problem z kłami, że mogą samodzielnie nie wypaść, wtedy będzie trzeba iść na rwanie..

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak psiak zmienia zeby to smiesznie jest bo wlasnie chodzi taki szczerbaty, moja lola kilka tygodni taka chodzila.
a poza tym mniej fajne jest to ze zeby i dziasla swedza i zaczyna sie pozeranie wszystkiego w zasiegu wzroku wiec pochowaj wszystko co tylko masz cenne...bo zezre.
na spacery to jeszcze poczekaj bo taki mroz ze i moja lolka juz zle znosi... dzis lapka jej bardzo zmarzla, jak ja odwiazalam pod sklepem to chwile kulala- az lapa sie rozgrzala i juz dalej lecialysmy...ale pewnie ja bolalo a twoja to taka kruszynka ze nie wiem czy by ci sie bardzo nie pochorowala...
oj tak, właśnie to przerabiamy moja mała to kradziejka - szczególnie uwielbia zabierać skarpety, rękawiczki, szaliki, czapki, miętoli je miętoli, dopóki ktoś jej nie zabierze, nie przekupi ją żarełkiem albo jej się nie znudzą
dałam jej jedną rękawiczkę do zabawy ale ona przecież nie jest taka fajna - lepsza zabawa jest wtedy kiedy coś komuś ukradnie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tez w weekend farbuje tylko nadal 219
a w ogole jakos w tym tyg wiele z nas farbuje nie?
ja też dzisiaj albo w czwartek odrosta zamaluję

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
przeniosłam się na parę dni do Tżta
nadrobię Was jak wrócę, bo teraz ogarniam się i jadę do galerii przeznaczam cały dzień na zakupowe szaleństwo
trzymajcie
powodzenia na tym zakupowym szaleństwie
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 08:41   #3912
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cześć
ja na sekundkę

Lavia-nie chcę Cię straszyc, ale ten 8,13 loreala wychodzi inaczej, niż sugeruje pudełko
mi się kojarzy ze kiedyś nim kombinowałam i coś ciemnego i nawet rudego mi wyszło-ale tylko pasemko na próbę robiłam na szczeście
a Ty już rudego masz dość, jak podejrzewam
zresztą po numerkach możemy się domyślać, że ciemno wyjdzie-poziom 8 niby a i tak farby ciemniej wychodzą.. a na pudełku jasniutki-to sciema

Paulinka-obiło mi się o uszy coś, ale ... nie mam czasu na shoppingi ehh
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:54   #3913
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Witam kochane
Nareszcie mam dla was czas sesja zakończona
Mam sporo do nadrobienia..
Wstawię wam zdjęcia po moim farbowaniu avonem
Widziałam już te nowe garniery są w realu za 17,90, widziałam też jakąś nową linie syossów natural coś tam, naprawdę ładne kolorki niestety w internecie nic nie znalazłam na ten temat
Lecę nadrabiać, buziaki
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 09:04   #3914
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Caskada u mnie już wiosenne pojawiają się mam upatrzone pomarańczowe rureczki w NY i torebeczki w NL ale jeszcze bucików szukam jakiś na mrozy i kolorowymi czółenkami nie pogardzę może są już rozmiary


Tż do mnie, że skoro już jestem to mogłabym posprzątać
skad ja to znam ,kiedys tez tak mialam
szukalam wlasnie kolorowych rureczek i nie bylo ale faktem jest ze pojechalam na mniejszy shopping


dziewczyny notka o silikonach zrobiona mam nadzieje ze pomoglam wkoncu zrozumiec czym sa silikony
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:12   #3915
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

jestem już po oczyszczanku
ale się zrelaksowałam, kosmetyczka tak mnie wymasowała, że zasypiałam pod kocykiem...

powiedziała mi od razu babeczka, że mam bardzo wrażliwą skórę i doradziła jakich kosmetyków powinnam używać, a których nie
następny raz - w maju nie częściej niż co 3 miesiące mam przychodzić


Caskada zaraz lecę czytać notkę u Bunny już byłam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:12   #3916
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny kochana pokażę dziś wieczorkiem a najpóźniej jutro

w ogóle pragnę Wam podziękować zaaaaaaaaaaaaaa to,że odkąd z Wami jestem mam włosy w coraz lepszym stanie i skubane rosną tydzień temu farbowanie już zauważam odrost!

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

zboczenie mam teraz ciągle macam kłaki kondycja świetna teraz zapuszczam oby do lata urosły chociaż z 5 cm i wyrównam sobie wtedy
nie chce byc wredna ale zawsze tak gadasz a nie pokazujesz
kurcze a co takiego teraz uzywasz ze wlosy ci sie takie swietne zrobily?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny ale kretyn u nas zawsze informują wywieszając kartkę nawet tydzień wcześniej a już dzień przynajmniej tylko ja nigdy nie czytam i potem łapie zdziwko jak odkręcam kran a tam nic nie leci albo pod prysznic i raz sam wrzątek a raz zimna tylko

Paulinka
no i mam pospane dzisiaj za to zrobilam porzadek na blogu, bo juz mam tyle notek ze strach...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czescale mrozek u mnie na szybach mam szron






nie rozumiem takiego komunikowania braku wody naprawde co jeszcze mnie tam zadziwi

czesc blondi ja wczoraj bylam ale nic u mnie nie bylo w sklepach przynajmniec nic co by mi sie podobalo ..poczekam bo widze ze nowe ubranka wywieszaja a do obuwniczego nie zachodzilam czekam jak skala na wiosne

wiecie co niektorzy na wizazu naprawde przesadzaja z ta pielegnacja i jesli cos im sie probuje wyjasnic, powiedziec wszystkie siadaja na ciebie z jadem jakby rozumy pozjadaly juz od tej wiedzy,

a co to za krotki sklad myjacza jakiegos moze byc nie najgorszy krotki myjacy z detergentem sls ale tez pantenol czyli zlagodzi podraznienia , kwas mlekowy- ktory ma wlasciwosci odzywcze rowniez i zatrzymujace wodeprzez ten kwas mlekowy wyglada to jak plyn do higieny intymnej


lece pisac notke o silikonach
zrobmy akcje-scieme ze gowno na glowie przyspiesza porost zobaczymy czy uwierza i tej teorii tez beda bronic

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Caskada u mnie już wiosenne pojawiają się mam upatrzone pomarańczowe rureczki w NY i torebeczki w NL ale jeszcze bucików szukam jakiś na mrozy i kolorowymi czółenkami nie pogardzę może są już rozmiary


Tż do mnie, że skoro już jestem to mogłabym posprzątać
ja bym mu za to wlala

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziękuję Wam Dziewczyny za ciepłe słowa
już jest lepiej, pogodziłam się z tym, Tato też to dzielnie przeszedł.. Babcia w tym roku w sierpniu miałaby 90 lat, także i tak pięknego wieku dożyła ważne, że już się nie męczy..



no Asieńko, ja widzę, że Tobie co chwila nowe pomysły przychodzą do głowy trzymam kciuki, żebyś wreszcie znalazła tą wymarzoną i nie musiała przebierać i testować


dziękuję kochana
to dobrze, że z dziadziem lepiej, oby tak było dalej
ja niestety nie miałam szczęścia poznać żadnego dziadka


fajnie, że zdecydowałaś się na zwierzaka nigdy nie miałam świnki, ale z tego co dziewczyny opisują fajne muszą być
ja to się dziwię, że tak długo wytrzymałam bez pupila - prawie 10 lat


nie bój się, wyjdzie pięknie jak Infie


Ty masz uczulenie tylko na świnki a ja tylko na króliki i właśnie z tego powodu musiałam kiedyś jednego oddać


brawa dla niej już niedługo i wc będzie na trawce


moja mała też szczerbata chodziła, na dole 4 ząbki wypadły ale już jej nowe wyrastają - piękne małe białe perełki

byłam z nią wczoraj na szczepieniu (na wściekliznę) i wet mówiła, że może mieć problem z kłami, że mogą samodzielnie nie wypaść, wtedy będzie trzeba iść na rwanie..


oj tak, właśnie to przerabiamy moja mała to kradziejka - szczególnie uwielbia zabierać skarpety, rękawiczki, szaliki, czapki, miętoli je miętoli, dopóki ktoś jej nie zabierze, nie przekupi ją żarełkiem albo jej się nie znudzą
dałam jej jedną rękawiczkę do zabawy ale ona przecież nie jest taka fajna - lepsza zabawa jest wtedy kiedy coś komuś ukradnie


ja też dzisiaj albo w czwartek odrosta zamaluję


powodzenia na tym zakupowym szaleństwie
encha wypadna jej kly same zobaczysz...
moja lola prawie rok nosila 2 kly obok siebie- bo jeden na gorze nie wypadl, az kiedys podczas zabawy w ciaganie skarpety tz szarpnal i zab mleczny w koncu wylecial

caskada ide zaraz obczaje twoja notke ale najpierw wyszczam lolke bo mi drzwi masakruje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:18   #3917
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Bunny jestem za tą akcją już wcześniej chciałam coś takiego zrobić

a też Ciebie zapytam - nie chcesz na blogu moderować sobie komentarzy zamiast mieć okienko do wpisywania tekstu weryfikacyjnego? Tobie by to ułatwiło i czytelniczkom
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:24   #3918
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

dooobry

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny kochana pokażę dziś wieczorkiem a najpóźniej jutro

w ogóle pragnę Wam podziękować zaaaaaaaaaaaaaa to,że odkąd z Wami jestem mam włosy w coraz lepszym stanie i skubane rosną tydzień temu farbowanie już zauważam odrost!

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

zboczenie mam teraz ciągle macam kłaki kondycja świetna teraz zapuszczam oby do lata urosły chociaż z 5 cm i wyrównam sobie wtedy
to super
czekamy na fotki zakupów
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Caskada u mnie już wiosenne pojawiają się mam upatrzone pomarańczowe rureczki w NY i torebeczki w NL ale jeszcze bucików szukam jakiś na mrozy i kolorowymi czółenkami nie pogardzę może są już rozmiary
wiesz co, ostatnio byłam w NY ale musiałam się szybko ulotnić, a tyle pięknych, wiosennych ciuchów tam jest
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny notka o silikonach zrobiona mam nadzieje ze pomoglam wkoncu zrozumiec czym sa silikony
już lecę czytać
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:35   #3919
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
skad ja to znam ,kiedys tez tak mialam
szukalam wlasnie kolorowych rureczek i nie bylo ale faktem jest ze pojechalam na mniejszy shopping


dziewczyny notka o silikonach zrobiona mam nadzieje ze pomoglam wkoncu zrozumiec czym sa silikony
dla mnie przejrzyście teraz już wiem jak rozpoznawać silikony w składach, wstyd się przyznać, ale wcześniej byłam ciemna jak noc

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jestem już po oczyszczanku
ale się zrelaksowałam, kosmetyczka tak mnie wymasowała, że zasypiałam pod kocykiem...
mmm, aż mi przyjemnie po samym czytaniu musiała Cię wypieścić

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie chce byc wredna ale zawsze tak gadasz a nie pokazujesz
kurcze a co takiego teraz uzywasz ze wlosy ci sie takie swietne zrobily?


no i mam pospane dzisiaj za to zrobilam porzadek na blogu, bo juz mam tyle notek ze strach...


zrobmy akcje-scieme ze gowno na glowie przyspiesza porost zobaczymy czy uwierza i tej teorii tez beda bronic


ja bym mu za to wlala


encha wypadna jej kly same zobaczysz...
moja lola prawie rok nosila 2 kly obok siebie- bo jeden na gorze nie wypadl, az kiedys podczas zabawy w ciaganie skarpety tz szarpnal i zab mleczny w koncu wylecial

caskada ide zaraz obczaje twoja notke ale najpierw wyszczam lolke bo mi drzwi masakruje
no, może i wypadną, jeszcze ma czas, bo kły to chyba na samym końcu wypadają? zobaczymy jak będzie, nie ma co się martwić na zapas

a z tą akcją dobre g*wno rozmiękczone z jajkiem i szczyptą odżywki jako maseczka regenerująca
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 10:39   #3920
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

mmm, aż mi przyjemnie po samym czytaniu musiała Cię wypieścić
o tak kocyk, odprężająca muzyczka i masowanko twarzy, ramion i dekoltu


byłam wczoraj połazić po sklepach z rodzicami, ale nadal nic mi się nie podobało chciałam przymierzyć i może kupić białą marynarkę z Reserved to nie było pewnie znowu pochowali, bo wątpię, że wszystkie zostały wykupione w tydzień wszystkie rozmiary, od najmniejszego do największego, to samo te piękne buty w kolorze nude
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:47   #3921
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny jestem za tą akcją już wcześniej chciałam coś takiego zrobić

a też Ciebie zapytam - nie chcesz na blogu moderować sobie komentarzy zamiast mieć okienko do wpisywania tekstu weryfikacyjnego? Tobie by to ułatwiło i czytelniczkom
a jak to zrobic prosze mi krok po kroku napisac, bo ja jestem ciemna

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
dla mnie przejrzyście teraz już wiem jak rozpoznawać silikony w składach, wstyd się przyznać, ale wcześniej byłam ciemna jak noc


mmm, aż mi przyjemnie po samym czytaniu musiała Cię wypieścić


no, może i wypadną, jeszcze ma czas, bo kły to chyba na samym końcu wypadają? zobaczymy jak będzie, nie ma co się martwić na zapas

a z tą akcją dobre g*wno rozmiękczone z jajkiem i szczyptą odżywki jako maseczka regenerująca
tylko ciekawe czy sa takie tepe ze by w to uwierzyly

caskada bylam, czytalam, zostawilam slad
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:53   #3922
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tez za babydream nie przepadam.
okropność

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kotka Ty bidoto jak nie jedno choróbsko to drugie ale wiem coś o tym trzymaj się cieplutko
no ale dziś na szczęście już lepiej o wiele

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość

oj, wspólczuję, dbaj o siebie
musim

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

brawa dla niej już niedługo i wc będzie na trawce

moja mała też szczerbata chodziła, na dole 4 ząbki wypadły ale już jej nowe wyrastają - piękne małe białe perełki

byłam z nią wczoraj na szczepieniu (na wściekliznę) i wet mówiła, że może mieć problem z kłami, że mogą samodzielnie nie wypaść, wtedy będzie trzeba iść na rwanie..
nooo mam nadzieje lejduni tam w pyszczku nie wiele zostało hehe wiec jeszcze sie nie martwie na zapas, a w piątek mam kolejne odrobaczanie a w poniedziałek już ostatnie szczepienie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:55   #3923
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o tak kocyk, odprężająca muzyczka i masowanko twarzy, ramion i dekoltu


byłam wczoraj połazić po sklepach z rodzicami, ale nadal nic mi się nie podobało chciałam przymierzyć i może kupić białą marynarkę z Reserved to nie było pewnie znowu pochowali, bo wątpię, że wszystkie zostały wykupione w tydzień wszystkie rozmiary, od najmniejszego do największego, to samo te piękne buty w kolorze nude
po sesji też się wybiorę na taki relaks

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jak to zrobic prosze mi krok po kroku napisac, bo ja jestem ciemna


tylko ciekawe czy sa takie tepe ze by w to uwierzyly

caskada bylam, czytalam, zostawilam slad
z g*wnem może nie, ale np. z ciepłym moczem wymieszanym z jajkiem i odżywką (jako płukanka regenerująca włosy i przyspieszająca porost) - kto wie
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:56   #3924
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jak to zrobic prosze mi krok po kroku napisac, bo ja jestem ciemna
Jak masz PULPIT NAWIGACYJNY to później wchodzisz w ustawienia, następnie klikasz KOMENTARZE, zjeżdżasz sobie na dół aż ujrzysz "moderowanie komentarzy" i obok sobie zaznaczasz zawsze, a zaraz pod tym masz "pokazać weryfikację obrazkową dla komentarzy?" i tam zaznaczasz nie.

I to tyle
Jak ktoś wpisze Ci komentarz to pojawi się u Ciebie informacja na pulpicie nawigacyjnym
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:58   #3925
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

dzieki wam
musialam wkoncu cos napisac na temat silikonow bo mnie krew zalewa ta paranoja jakas na wizazu najpierw nie stosuja a pozniej placza ze maja i tak w zlym stanie wlosy zeby nie te oleje to wiekszosc dziewczyn nie mialaby co pokazywac po pielegnacji bezsilikonowej


encha u naszego D kly same wypadly podczas gryzienia kostki ,a jednemu tz sam dopomogl podczas zabawy z wezlem D skakal ciagnal i wyrwal sobie kla
jak zeby leca to smrodek moze byc z pyska nie do wytrzymania
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:59   #3926
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

A chciałm wam powiedzieć ze zrobiłam wczoraj małe zakupki włosowe i tak
kupiłam nivea long hair odżywkę, szamponik j&j lawendowy i balsam z Ms.potters aloes! ale ! Ms potters zmieniła butelke i co mnie wystraszyło też skład!!!!!!!!!!! i teraz nie wiem czy na dobry czy na gorszy

Balsam stary skład:

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parfum, Isopropyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolione, Citric Acid, Butylphnelyl Methylpropional, CI 19140.

Balsam nowy skład:

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Parfum, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Cl 19140.


i teraz baaardzoo proszę caskade o analize

Bunny myłam wczoraj j&j świetnie domył włoski, jestem bardzo zadowolona
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:01   #3927
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Bunny myłam wczoraj j&j świetnie domył włoski, jestem bardzo zadowolona
oooo to muszę go koniecznie dorwać!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:02   #3928
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Jak masz PULPIT NAWIGACYJNY to później wchodzisz w ustawienia, następnie klikasz KOMENTARZE, zjeżdżasz sobie na dół aż ujrzysz "moderowanie komentarzy" i obok sobie zaznaczasz zawsze, a zaraz pod tym masz "pokazać weryfikację obrazkową dla komentarzy?" i tam zaznaczasz nie.

I to tyle
Jak ktoś wpisze Ci komentarz to pojawi się u Ciebie informacja na pulpicie nawigacyjnym
tez sobie tak zrobie bede wiedziala kiedy ktos cos pisze
_________________________ ________________

cieply mocz najlepiej swiezy wmasowywujemy w skalp a nastepnie okrecamy wlosy folia i recznikiem podsuszamy i trzymamy tak kilka godzin- polecam
wystarczy teraz dac jakies fotki dla oka i gotowe
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:06   #3929
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tez sobie tak zrobie bede wiedziala kiedy ktos cos pisze
_________________________ ________________

cieply mocz najlepiej swiezy wmasowywujemy w skalp a nastepnie okrecamy wlosy folia i recznikiem podsuszamy i trzymamy tak kilka godzin- polecam
wystarczy teraz dac jakies fotki dla oka i gotowe
a nie robiłaś jeszcze moderowania?
to jest fajne zwłaszcza później, jak już ma się sporo notek i wiadomo, że nie przegląda się całego bloga wstecz, żeby zobaczyć czy ktoś coś napisał pod starymi notkami bo wszystko pokazuje na tym pulpicie i wiesz kto gdzie kiedy i co napisał i tylko klikasz OPUBLIKUJ i gotowe


hahaha zrobiłabym im takiego psikusa, ale pewnie dostałybyśmy bany zaraz i tylko skype by nam pozostał
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:07   #3930
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tez sobie tak zrobie bede wiedziala kiedy ktos cos pisze
_________________________ ________________

cieply mocz najlepiej swiezy wmasowywujemy w skalp a nastepnie okrecamy wlosy folia i recznikiem podsuszamy i trzymamy tak kilka godzin- polecam
wystarczy teraz dac jakies fotki dla oka i gotowe
hahah Caskada to już pojazd po całości
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.