Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 10:33   #961
kamgandur
Raczkowanie
 
Avatar kamgandur
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Wczoraj po raz pierwszy zdarzyło mi sie płakać przez prawie cały dzień.... BEZ POWODU.
Dzisiaj jest juz OK.
Mnie ostatnio jakos wszystko przerasta i ogolnie mam dola, ale to chyba tylko przesilenie wiosenne.
__________________

kamgandur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 16:06   #962
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja też ostatnio często jestem zdołowana, i tak bez chęci na nic.. Mój derm za każdym razem tak wypytuje jak moje samopoczucie psychiczne, że nie wiem czy to przez leki czy przez tą grymaśną pogodę...Ech takie uroki naszego cud leku ostatniej nadziej Jak dziewczyny dużo wam jeszcze zostało do osiągnięcia pięknej i satysfakcjonującej buźki? Mnie jeszcze sporo....
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:15   #963
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Kamma1507 Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio często jestem zdołowana, i tak bez chęci na nic.. Mój derm za każdym razem tak wypytuje jak moje samopoczucie psychiczne, że nie wiem czy to przez leki czy przez tą grymaśną pogodę...Ech takie uroki naszego cud leku ostatniej nadziej Jak dziewczyny dużo wam jeszcze zostało do osiągnięcia pięknej i satysfakcjonującej buźki? Mnie jeszcze sporo....
ja jestem w 7 miesiącu kuracji :
Buźka całkowiecie bez pryszzcy (ale ja już ich nie miałam w 2-3 tygodniu kuracji)
zostało jeszcze kilka podskórnych, które za chiny nie chcą zniknąć :-(
Zostały oczywiście blizenki, ale o tym pomyśle po kuracji
GENERALNIE JEST CUDOWNIE.
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:39   #964
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

u mnie samopoczucie super ale pogoda i brak witamin ogolnie nie daja mi wiele energii... ostatnio mialam lekki wysypy - tzn nawet nie wysyp ale wyskoczylo mi kilka wiekszych pryszczy. Wrocilam do dawki 30mg
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 11:34   #965
kamgandur
Raczkowanie
 
Avatar kamgandur
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja jestem w polowie (jeszcze 2, 5 miesiaca).
Cera ok, pare mini podskornych grudek i jedna srednia.
Gdyby nie sine placki po majstrowaniu przy twarzy byloby super, ale sama sobie je zafundowalam, za co ostatnio dostalam tez reprymende od dermatologa.

Od kiedy biore te tabletki mam troche wory pod oczami, co wywoluje ogolny efekt postarzajacy i ta bladosc
__________________

kamgandur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 18:30   #966
olenkah
Raczkowanie
 
Avatar olenkah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Hej dziewczynki (bo przejrzalam tylko pare stron, ale panow nie zauwazylam)

Bardzo sie ciesze, ze jest takie forum, ktore pozwala nam sie laczyc w bolu zwiazanym i z tradzikiem i z kuracja.

Ja stosuje Izotek od grudnia. W zasadzie moge powiedziec, ze poprawa jest zauwazalna, nie mam zadnych skutkow ubocznych, poza ogolnym przesuszeniem skory (i ust!!!), bolem plecow i (ale to juz plus) nieprzetluczajacymi sie wlosami Kiedys wlosy mylam codziennie, teraz moge 2 razy w tygodniu

Jakos do glowy mi nie przyszlo, ze moze faktycznie moje ostatnie pogorszenie nastroju jest po Izoteku. Gdybym miala czas, to bym pewnie tez przeplakala caly dzien Ale moze to tylko przesilenie??

Mam kilka pytan, moze ktos wie.
Mam wade wzroku i od kilku lat nosze okulary, natomiast teraz mam wrazenie, ze posypal mi sie wzrok o drugie tyle!!! i to nie tylko wieczorem. Czy jest sens pojsc do okulisty, czy to wroci do normy po kuracji?? (o ile nie wpadnie pod niezauwazony samochod do tego czasu :P)

Czy ktos wie, na 100% jak jest z tym alkoholem? Bo kazdy ma swoja teorie, a zblizaja sie moje 20. urodziny i sami rozumiecie

Zapytalabym moja pania dermatolog, ale jest na 2miesiecznym zwolnieniu

Pozdrawiam serdecznie i zycze skutecznej kuracji
olenkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 19:03   #967
agucha1712
Raczkowanie
 
Avatar agucha1712
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 224
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

ja juz ponad 5 tygodni jak nie biore izo
i na razie jest ok
tylko jeden maly pryszcz i to jeszcze na żuchwie po boku wiec praktycznie go nie widac
cera ładniejsza niz w czasie kuracji bo juz nie jest taka wrażliwa
idealnie nie jest bo zostało mi sporo blizn i przebarwien ale to maskuje podkładem
wrociło przetłuszczenie włosów i cery ale jeszcze nie w takim stopniu jak przed kuracja
agucha1712 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 21:00   #968
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Hej Dziewczyny!
Jestem w połowie 5 miesiąca kuracji i dopiero teraz widzę poprawę. Pryszcze niestety nadal wyskakują ale już nie tak często jak poprzednio. Najbardziej zastanawiają mnie zaskórniaki które skupiły się na policzkach. Wyglądają strasznie nabrzmiale. Podkład niestety ich nie kryje. Zastanawiam się czy zejdą czy może czasem nie będzie tutaj konieczna interwencja np. kosmetyczki już po leczeniu? Aż mnie korci żeby się ich samodzielnie pozbyć!!!
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 11:20   #969
nińa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 99
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Olinka23 Pokaż wiadomość
Najbardziej zastanawiają mnie zaskórniaki które skupiły się na policzkach. Wyglądają strasznie nabrzmiale. Podkład niestety ich nie kryje. Zastanawiam się czy zejdą czy może czasem nie będzie tutaj konieczna interwencja np. kosmetyczki już po leczeniu? Aż mnie korci żeby się ich samodzielnie pozbyć!!!
Też tak miałam kilka tygodni temu. użyłam delikatnego pilingu i potem położyłam maseczkę Dax'a (taka o zapachu gruszki). na to okład z wody termalnej i nawet obyło się bez zaczerwień. mi pomogło, ale wiadomo że każda cera inaczej reaguje na retinoidy, ja na szczęście nie mam bardzo uwrażliwionej. no, ale zobaczymy jak to będzie jak słoneczko trochę bardziej zacznie świecić.

Trochę martwi mnie wzrok. Zauważyłam że pod wieczór trochę niewyraźnie widzę. ale nie wiem czy jest to z powodu izoteku, czy może tego że przez 10 godzin dziennie gabie się w komputer (i to jeszcze z bardzo bliskiej odległości), dodatkowo klimatyzacja i sztuczne światło.. poczekamy i zobaczymy.
nińa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 13:59   #970
kozuniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

HEj, ja w tej chwili bede konczyc drugie opakowanie, czyli drugi miesiac kuracji... naprawde ostro mnie wysypalo w okolicach policzkow, tak kolo uszu i pod żuchwą...
jest taka maseczka z Herbalife, ktora oczyszcza skore do ktorejs tam warstwy nskorka, nie wiem dokladnie, nie pamietam, stosowalam ja z 2 lata temu (wtedy byla to maseczka 2 w 1 z peelingiem, teraz jest osobno peeling i osobno maseczka oczyszczajaca). Pamietam, ze jak ja stosowalam, to bardzo ladnie oczyscila mi skore z wszelkich przebarwien i zaczerwien jakie mialam, nawet niektore mniejsze blizny poschodzily... naprawde z czystym sercem ja polecam, jest rewelacyjna... nie jest tania, na allegro mozna ja kupic w granicach od 70 do 90 zl, w zaleznisci od sprzedawcy, ale starcza na bardzo dlugo, ja ja mialam cos kolo poltora roku, stosujac ja dwa razy w tygodniu.
Nie wiem jak to sie ma teraz, czy moge sobie zafundowac taka maseczke raz w tygodniu czy nie, nie pytalam dermatologa, ale moze ktos stosuje maseczki oczyszczajace, nie chce buzi podraznic, wiec nie wiem, jak ktos cos probowal to napiszcie jak reagowala skora.. aha ta maseczka zawiera wit A. czyli co odppada? jesli bede ja stosowala 1 raz w tygidniu badz raz na dwa? Wiem, ze nie wolno zazywac wit A dosutnie i w pokarmach, ale w kremach czy maseczkach tez nie wolno?
pozdrawiam
kozuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:02   #971
kamgandur
Raczkowanie
 
Avatar kamgandur
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

U mnie z oczami jak u Niny. Chyba kupie jakies krople, moze to cos da.

Zaskornikow i porow rozszerzonych narazie nie ruszam, bo sie boje. Po kazdym grzebaniu przy twarzy zostaja mi placki, ktore przez pol roku nie chca zejsc.

Co do alkoholu, to na 100% nie wiem czy mozna czy nie, ale wiem ze u mnie juz wypicie jednego piwa powoduje wysyp nowych syfow i powiekszenie starych.
__________________

kamgandur jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 17:26   #972
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez kozuniak Pokaż wiadomość
HEj, ja w tej chwili bede konczyc drugie opakowanie, czyli drugi miesiac kuracji... naprawde ostro mnie wysypalo w okolicach policzkow, tak kolo uszu i pod żuchwą...
jest taka maseczka z Herbalife, ktora oczyszcza skore do ktorejs tam warstwy nskorka, nie wiem dokladnie, nie pamietam, stosowalam ja z 2 lata temu (wtedy byla to maseczka 2 w 1 z peelingiem, teraz jest osobno peeling i osobno maseczka oczyszczajaca). Pamietam, ze jak ja stosowalam, to bardzo ladnie oczyscila mi skore z wszelkich przebarwien i zaczerwien jakie mialam, nawet niektore mniejsze blizny poschodzily... naprawde z czystym sercem ja polecam, jest rewelacyjna... nie jest tania, na allegro mozna ja kupic w granicach od 70 do 90 zl, w zaleznisci od sprzedawcy, ale starcza na bardzo dlugo, ja ja mialam cos kolo poltora roku, stosujac ja dwa razy w tygodniu.
Nie wiem jak to sie ma teraz, czy moge sobie zafundowac taka maseczke raz w tygodniu czy nie, nie pytalam dermatologa, ale moze ktos stosuje maseczki oczyszczajace, nie chce buzi podraznic, wiec nie wiem, jak ktos cos probowal to napiszcie jak reagowala skora.. aha ta maseczka zawiera wit A. czyli co odppada? jesli bede ja stosowala 1 raz w tygidniu badz raz na dwa? Wiem, ze nie wolno zazywac wit A dosutnie i w pokarmach, ale w kremach czy maseczkach tez nie wolno?
pozdrawiam
Mój derm kategorycznie zakazał podczas kuracij wszelkiego rodzaju maseczek. peelingów i kremów na trądzik dopuszczalny tylko krem natłuszczający i mimo, że czasem korci przestrzegam tego, ale chyba ma racja bo i bez tego skóra mi się łuszczy i jest sucha
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 18:16   #973
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Kamma1507 Pokaż wiadomość
Mój derm kategorycznie zakazał podczas kuracij wszelkiego rodzaju maseczek. peelingów i kremów na trądzik dopuszczalny tylko krem natłuszczający i mimo, że czasem korci przestrzegam tego, ale chyba ma racja bo i bez tego skóra mi się łuszczy i jest sucha
mnie też dermatolog zakazał używania specyfików oprócz kremu nawilżającego ale troszkę się go nie słucham i raz na jakkiś czas robię sobie peeling. Skóra jest na początku bardziej podrażniona niż przed kuracją ale też ładniejsza, bardziej gładka
nie robię tylko mikrodermabrazji domowej.
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 18:51   #974
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Myślisz Gonia gdybym zaryzykowała z peelingiem to ta łuszcząca skórka by się troche zlikwidowała bo mimo natłuszczania strasznie mi to przeszkadza podkład w tych miejscach wygląda strasznie nienaturalnie jakbym go miała nie wiem ile:/
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 19:18   #975
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Kamma1507 Pokaż wiadomość
Myślisz Gonia gdybym zaryzykowała z peelingiem to ta łuszcząca skórka by się troche zlikwidowała bo mimo natłuszczania strasznie mi to przeszkadza podkład w tych miejscach wygląda strasznie nienaturalnie jakbym go miała nie wiem ile:/
ja właśnie dlatego sobie robię te peelingi, najlepiej przed snem, potem na buźkę grubą warstwę kremu i lulu . Rano buźka jest gładziutka i dobrze nawilżona.
Ale wiesz, każda skóra jest inna. Ja kiedyś zrobiłam sobie peeling rano i cały dzień chodziłam z czerwonym burakiem na twarzy .....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 21:45   #976
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez kamgandur Pokaż wiadomość
U mnie z oczami jak u Niny. Chyba kupie jakies krople, moze to cos da.

Zaskornikow i porow rozszerzonych narazie nie ruszam, bo sie boje. Po kazdym grzebaniu przy twarzy zostaja mi placki, ktore przez pol roku nie chca zejsc.

Co do alkoholu, to na 100% nie wiem czy mozna czy nie, ale wiem ze u mnie juz wypicie jednego piwa powoduje wysyp nowych syfow i powiekszenie starych.

Co do alkoholu.... jak mi powiedziała derma Aknenormin to nie antybiotyk więc teoretycznie można go pić, jednak obciąża on wątrobę, wieć w czasie kuracji nie jest wskazany

Ja też noszę okulary i soczewki na zmianę. Wzrok również mi się pogorszył. Kupiałm sonbie kropl nawilżające do oczu również do stosowania z soczewkami i jest lepiej, oko jest przynajmniej nawilżone - a spędzam cały dzień przed komputerem.
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 22:00   #977
olenkah
Raczkowanie
 
Avatar olenkah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

a czy wiecie moze, czy wzrok wroci do normy po zakonczeniu kuracji? bo nie chcialabym przyzwyczaic oczu do mocniejszych szkiel skoro to niekonieczne.

a ja peelingu czasem uzyje, ale takiego delikatnego bardzo ziaji, a maseczka nawilzajaca avonu i taka z witaminami. a kremu w zyciu tyle nie zuzywalam. 1 sloiczek starcza mi na okolo 3 tygodnie.

A czego uzywacie do ust? jakiegos aptecznego specyfiku??

Edytowane przez olenkah
Czas edycji: 2008-03-16 o 22:01 Powód: literowka
olenkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 08:28   #978
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez olenkah Pokaż wiadomość
a czy wiecie moze, czy wzrok wroci do normy po zakonczeniu kuracji? bo nie chcialabym przyzwyczaic oczu do mocniejszych szkiel skoro to niekonieczne.

a ja peelingu czasem uzyje, ale takiego delikatnego bardzo ziaji, a maseczka nawilzajaca avonu i taka z witaminami. a kremu w zyciu tyle nie zuzywalam. 1 sloiczek starcza mi na okolo 3 tygodnie.

A czego uzywacie do ust? jakiegos aptecznego specyfiku??
ja do ust uzywam balsamu Tisane - jest niezastąpiony i najlepszy
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:17   #979
kozuniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Tisane jest ok... też używam, na zmianę z Ceralip z La Roche - drogi jest ale bardzo wydajny i dobrze nawilża...
kozuniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 15:04   #980
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Może zaryzykuje z tym peelingiem Oby pomógł...
Do ust też używam tisane jest świetny tylko dość szybko się kończy...
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 15:40   #981
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Pomadka Aknenormin ;-) A na noc gruba warstwa kremu Nivea
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:25   #982
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

witajcie, jestem w Polsce na 3 tyg prawie, wiec znowu sie przylepie do wizazu i bede na biezaco sledzila wszystko
z moja buzia tak sobie. tzn ciagle cos mi sie co jakis czas robi.... male, bo male, ale jednak sie robi a to przeciez juz... hmm.. 5 miesiac leci....
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 08:36   #983
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Galderma, Cetaphil MD, Dermoprotektor do skóry twarzy i całego ciałaSzukaj w KWC
Zgłaszająca osoba: pyziutek

Cetaphil MD to dermaprotektor przeznaczony do nawilżania skóry w poważnych schorzeniach dermatologicznych, jak np. łuszczyca i AZS. Cetaphil MD intensywnie nawilża skórę i chroni jej naturalny płaszcz lipidowy. Stosowany systematycznie zapobiega powstawaniu nowych podrażnień.

Cena: ok. 30zł / 200ml

Dziewczyny ! polecam z całego serca ten kremik, jest doskonały na noc, świetnie nawilża i łagodzi
Używałam Nanobase i Kermuran i ten kremik jest równie doskonały
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:37   #984
kamgandur
Raczkowanie
 
Avatar kamgandur
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja do ust dostalam od mojej dermy balsam Excipial z olejkiem migdalowym. Uzywam go na dzien, bo go nie widac i dziala ok. Na noc gruba warstwa Labello "mleko i miod".


Ide dzis po krople do oczu, to pieczenie zaczyna mnie wkurzac!


Widzialam tez ostatnio reklame kropli natluszczajacych do nosa Bepanten. Moze dobre?
__________________

kamgandur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 11:56   #985
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

szkoda, ze niektore z was maja problemy z suchym nosem czy oczami ja oprocz suchych ust nie mam zadnych skutkow ubocznych. nawet skora mi sie nie przesusza za bardzo (tylko czasami, ale jest wtedy po prostu sucha i musze ja ciut bardziej nawilzyc) mimo ze np. na noc na ogol nie uzywam kremu nawilzajacego, tylko smaruje Aknemycin (tak mi powiedziala dermatolog)
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 13:29   #986
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Limonatka ja mam to samo. Tylko wargi mi troszkę doskwierają I czasem pojawia się dziwna wysypka na rękach, ale to chyba nic w porównaniu z pękającą śluzówką nosa....
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 15:57   #987
kamgandur
Raczkowanie
 
Avatar kamgandur
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

eeech szczerze powiem, ze dla mnie te wszystkie skutki uboczne (suchosci ust, nosa, oczu czy bolace plecy) to tylko niedogodnosc w porownaniu z posiadaniem na twarzy wielkich ropnych bombli, badz tez sladow po nich, a co za tym idzie wszelkich skutkow psychicznych takiej "specjalnej" cery.
__________________

kamgandur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 11:39   #988
kozuniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Hej, moze na tym forum ktos mi odpowie na moje pytanie...
Biore Aknenormin dwa miesiace, jednak mam mozliwosc kupienia w Czechach taniej Roaccutane, nawet juz go kupilam... ale czytam te fora i sie zastanawiam czy w przyszlym miesiacu nie poprosic o recepte spowrotem na Aknenormin. Otóż na kazdym forum ktos tam sie wypowiada, ze np Roaccutane to orginalny lek, lepiej sie wchlania itd.. innym razem czytam, ze Aknenormin to oczyszczona wersja Roaccutanu, czyli bede miala mniej skotkow ubocznych. W zasadzie te podtsrawowe skutki uboczne mam i po Aknenorminie, wysuszenie skory, czerwien ust itd... jednak chodzi mi o te inne skutki, typu ciaza kiedys w przyszlosci itd... Brał ktos Roaccutan? Jelsi tak to prosze o odpowiedz...
pozdrawiam Karolina
kozuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 12:55   #989
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez kozuniak Pokaż wiadomość
Hej, moze na tym forum ktos mi odpowie na moje pytanie...
Biore Aknenormin dwa miesiace, jednak mam mozliwosc kupienia w Czechach taniej Roaccutane, nawet juz go kupilam... ale czytam te fora i sie zastanawiam czy w przyszlym miesiacu nie poprosic o recepte spowrotem na Aknenormin. Otóż na kazdym forum ktos tam sie wypowiada, ze np Roaccutane to orginalny lek, lepiej sie wchlania itd.. innym razem czytam, ze Aknenormin to oczyszczona wersja Roaccutanu, czyli bede miala mniej skotkow ubocznych. W zasadzie te podtsrawowe skutki uboczne mam i po Aknenorminie, wysuszenie skory, czerwien ust itd... jednak chodzi mi o te inne skutki, typu ciaza kiedys w przyszlosci itd... Brał ktos Roaccutan? Jelsi tak to prosze o odpowiedz...
pozdrawiam Karolina
ja podczas ostatniej wizyty rozmawiałm właśnie o tym z moim lekarzem, bo jak nie było Akne to kupiłam Izotek, a ostatnio mój lekarz mi przepisał Curacne. On twierdzi, że to jakies bzdury, ze te leki czymś sie róznią od siebie oprócz ceny. Mają tą sama substancje czynną i niczym sie nie różnia .
Ale pewnie co lekarz to inna opinia.
Ja teraz jestem na Curacne, który kosztuje około 90 zł za 20 mg.
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 17:11   #990
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

jak mogą się różnić, jeśli mają dokładnie taki sam skład chemiczny? też się wprawdzie bałam jak zmieniłam Aknenormin na Izotek, ale to jest niemożliwe, żeby one działały inaczej..
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.