Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 10:49   #4261
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
dobrze :P jak tylko przyjdzie to farbuje

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

zobaczcie http://www.helfy.pl/naturalna-henna-...nna-bez-chemii ale kusii! orzechowy braz o chlodnym refleksie
Mini... a w komentarzach gdzieś tam dot. tej henny wygląda to różnie... Jedni piszą, że zimny a inni, że z rudymi refleksami... Jak zwykle... jakie włosy taki efekt koloryzacji. Zostańmy już lepiej przy tych mixtonach

Moich farb nadal nie ma... Jak mnie to wkurza! Ile można coś wysyłać?...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 12:13   #4262
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a od kogo brałas?
ja od fryz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 12:25   #4263
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
a od kogo brałas?
ja od fryz
Teraz widzę, że mają napisane na stronie, że czas na oczekiwanie na niektóre odcienie może się wydłużyć...
No nic... zobaczymy.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:15   #4264
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dobra, dziewczyny, ja się oficjalnie przyłączam do oczekiwania zamówiłam w rezultacie Color Touch 7/89 (nie pamiętam cyz ktoś go w końcu używał?) bo już mam takie miedziano-rudawo-czerwone refleksy ze nie mogę zapragnąłam znów zimniastego brązu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:12   #4265
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja też oczekuję W rezultacie na coś innego niż Koleston, ale wypróbowanego już wcześniej, no i mixton niebieski też ma
I tak samo jak Shade_23 i Mini1991 - kupione u Fryz... To se poczekam
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:55   #4266
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ja też oczekuję W rezultacie na coś innego niż Koleston, ale wypróbowanego już wcześniej, no i mixton niebieski też ma
I tak samo jak Shade_23 i Mini1991 - kupione u Fryz... To se poczekam
ja zamówiłam u CoFri od razu zestaw z oksydantem firmowym liczę naiwnie że do pt dojdzie ( w sob imprezaaaa )
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:46   #4267
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a baran ma napisane ze 24 godz po wpłaceniu..
jak jutro nie dojdzie to mu cos zrobie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 20:51   #4268
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam u CoFri od razu zestaw z oksydantem firmowym liczę naiwnie że do pt dojdzie ( w sob imprezaaaa )
Ja liczę, że do Pt to przelew dojdzie (a w sobotę też baluję ).
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:17   #4269
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ja liczę, że do Pt to przelew dojdzie (a w sobotę też baluję ).
no co ty? ja robiłam przlew przez mTransfer ( wtedy to idzie jeszcez po drodze przez Allegro) i już dostałam e-maila że sprzedawca otrzymał moją wpłatę
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:58   #4270
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
no co ty? ja robiłam przlew przez mTransfer ( wtedy to idzie jeszcez po drodze przez Allegro) i już dostałam e-maila że sprzedawca otrzymał moją wpłatę
Ja się tego boję i tego nie robię (serio, jakoś nie ufam Allegro, że coś nie zachachmęcą).
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:54   #4271
agatka2002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Talking Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja też kiedyś kupowałam u fryz niebieski mix i wodę i z tego co pamiętam to czekałam około 1,5 - 2 tyg. Nie mogłam się doczekać Ale w końcu dotarły do mnie
agatka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 09:27   #4272
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

yhh.
doszło ucieszylam sie jak glupia! a co sie okazuje? wysłal mi same ciemne blondy (6,0) 3 sztuki! czujecie! jeszcze jakby tio był mixton ale co ja z tym g** zrobie
ale jestem zła!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 09:29   #4273
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ja się tego boję i tego nie robię (serio, jakoś nie ufam Allegro, że coś nie zachachmęcą).
Nooo to właśnie zaufałam - musiałam szybko dokupić mixton fioletowy, bo wg. postu CocoPoznan, aby otrzymać chłodny brąz niebieski mixton jest niewystarczający To się dokupiło fioletowy i PzA się wypróbowało Mam nadzieję, że Fryz połapie się w moich mailach

Cytat:
Napisane przez agatka2002 Pokaż wiadomość
Ja też kiedyś kupowałam u fryz niebieski mix i wodę i z tego co pamiętam to czekałam około 1,5 - 2 tyg. Nie mogłam się doczekać Ale w końcu dotarły do mnie
W mojej (w/w) sytuacji chyba by mnie to ucieszyło... Na przesyłce bym zaoszczędziła

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
yhh.
doszło ucieszylam sie jak glupia! a co sie okazuje? wysłal mi same ciemne blondy (6,0) 3 sztuki! czujecie! jeszcze jakby tio był mixton ale co ja z tym g** zrobie
ale jestem zła!
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:01   #4274
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
yhh.
doszło ucieszylam sie jak glupia! a co sie okazuje? wysłal mi same ciemne blondy (6,0) 3 sztuki! czujecie! jeszcze jakby tio był mixton ale co ja z tym g** zrobie
ale jestem zła!
Zrób reklamacje ... co to w ogóle ma być??? Też bym była wkurzona jak cholera na Twoim miejscu

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ja się tego boję i tego nie robię (serio, jakoś nie ufam Allegro, że coś nie zachachmęcą).
się wydaje ze przez Allegro jest właśnie bezpieczniej bo w razie czego masz dowód że zrobiłaś wpłatę... ja już kilka raz tak robiłam i wszytsko był ok
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:07   #4275
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

napisałam maila ale chyba popedze go smsem zeby odebrał ta wiadomosc..;/ a chcialam farbowac... teraz znowu czekaj! 2 tyg jak nie lepiej!
shade tyle czeka bo pewnie nie ma tych mixtonow a mnie zrobil w lewo jeszcze dodoatkowo bede płacic za jego bład
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 11:38   #4276
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
napisałam maila ale chyba popedze go smsem zeby odebrał ta wiadomosc..;/ a chcialam farbowac... teraz znowu czekaj! 2 tyg jak nie lepiej!
shade tyle czeka bo pewnie nie ma tych mixtonow a mnie zrobil w lewo jeszcze dodoatkowo bede płacic za jego bład
Kurde, ale jaja... Musiał się pomylić. Może ktoś u niego zamówił 3x 6,0 i pomylił z Tobą. Oczywiście, że musi Ci wymienić te farby, nie ma nawet o czym gadać! Masakra... Ja dużo zamawiam na Allegro i jak dotąd tylko raz trafiła mi się nieuczciwa baba od minerałów, ale wywalczyłam wpłacone pieniądze.
Co do Chantal... Ja nadal ich nie mam, ale zamawiałam u kogoś innego niż wy. U jakiejś kobity... Chociaż kontakt z nią średni jest... :/ I też mi już 2 razy napisała, że nie dostała maila jakie ma kolory wysłać a poszedł już dawno! Zaraz po przelewie... Tak to jest kiedy ktoś masowo coś sprzedaje... Ech... Czekania więc ciąg dalszy... :/

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-06-24 o 11:39
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 12:05   #4277
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no jaja i to jakie..
napisałam rano maila i wysłałam smsa i zero odzewu..
chyba jak moja mama przyjdzie z pracy to namowie ja zeby zadzowniła (ma gadane wiec moze cos zdziała )
ale najgorsze jest to ze przez jego pomyłke ja musze odsyłac mu produkt na swoj koszt;/ co za nieodpowiedzialnosc! o ile w ogole sie odezwie
no i ma sporo tez negatywow ten facet;/
zamawiałam juz od niego i nie było takich syt;/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 13:06   #4278
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
no jaja i to jakie..
napisałam rano maila i wysłałam smsa i zero odzewu..
chyba jak moja mama przyjdzie z pracy to namowie ja zeby zadzowniła (ma gadane wiec moze cos zdziała )
ale najgorsze jest to ze przez jego pomyłke ja musze odsyłac mu produkt na swoj koszt;/ co za nieodpowiedzialnosc! o ile w ogole sie odezwie
no i ma sporo tez negatywow ten facet;/
zamawiałam juz od niego i nie było takich syt;/
Powinien wysłać na swój koszt!!!! Walcz o to - jeśli masz kopię maila, w którym podawałaś wybrane kolory to to jest ewidentnie wina tego ciołka!

A mi właśnie przyszedł mail, że moje farby (3 szt.) zostały spakowane i lada dzień będą wysłane Komedia! Co to znaczy "lada dzień"? I ciekawe jakie kolory tych trzech sztuk do mnie trafią skoro to taka loteria... Hahah....
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 13:10   #4279
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Kurde, ale jaja... Musiał się pomylić. Może ktoś u niego zamówił 3x 6,0 i pomylił z Tobą. Oczywiście, że musi Ci wymienić te farby, nie ma nawet o czym gadać! Masakra... Ja dużo zamawiam na Allegro i jak dotąd tylko raz trafiła mi się nieuczciwa baba od minerałów, ale wywalczyłam wpłacone pieniądze.
Co do Chantal... Ja nadal ich nie mam, ale zamawiałam u kogoś innego niż wy. U jakiejś kobity... Chociaż kontakt z nią średni jest... :/ I też mi już 2 razy napisała, że nie dostała maila jakie ma kolory wysłać a poszedł już dawno! Zaraz po przelewie... Tak to jest kiedy ktoś masowo coś sprzedaje... Ech... Czekania więc ciąg dalszy... :/
Powiem Ci (apropos zamawiania kolorów) że ja się wycwanicłam i teraz zamiast wysyłąć mejla piszę w okienku "Wiadomość dla sprzedającego" w ten sposób zaraz przy zamówieniu ma wybrane kolory a jak jeszcez robiłam normalnie przelewy (nie przez mTransfer) to w tytule poza nickiem wpisywałam zawsze też kolor żeby nie było potem dziwnych niespodzianek...
Co do nieuczciwych sprzedawców - mi się raz zdarzyła niefajna sytucja - zamówiłam cały zestaw : farbę+oksy + szampon, doszła tylko farba i oksydant napisałam mejla ale było zero odzewu wiec już to olałam bo to była kwestia bodajże 6 zł, wiec nawet za przesyłkę by mi więcej wyszło...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 13:31   #4280
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Powiem Ci (apropos zamawiania kolorów) że ja się wycwanicłam i teraz zamiast wysyłąć mejla piszę w okienku "Wiadomość dla sprzedającego" w ten sposób zaraz przy zamówieniu ma wybrane kolory a jak jeszcez robiłam normalnie przelewy (nie przez mTransfer) to w tytule poza nickiem wpisywałam zawsze też kolor żeby nie było potem dziwnych niespodzianek...
Co do nieuczciwych sprzedawców - mi się raz zdarzyła niefajna sytucja - zamówiłam cały zestaw : farbę+oksy + szampon, doszła tylko farba i oksydant napisałam mejla ale było zero odzewu wiec już to olałam bo to była kwestia bodajże 6 zł, wiec nawet za przesyłkę by mi więcej wyszło...
No ja od pewnego czasu też w tytule przelewu piszę co zamawiam, mimo, że chcą tylko nick Tak chyba jest najbezpieczniej...
Ale ogólnie Allegro to szatan! Konto mi się mega szybko uszczupla...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 14:22   #4281
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
No ja od pewnego czasu też w tytule przelewu piszę co zamawiam, mimo, że chcą tylko nick Tak chyba jest najbezpieczniej...
Ale ogólnie Allegro to szatan! Konto mi się mega szybko uszczupla...
zgadzam się jak poza farbami jeszcze dochodzą kosmetyki mineralne (ja ostatnio sobie zamówiłam cienie z Coastal Scents i sa bosskie ), różne oleje do włosów i trudno dostępne maski/odzywki to się robi masakra a ja jeszcze muszę także robić zakupy w sklepach z półproduktami kosmetycznymi, bo źli i niedobrzy producenci pakują jakieś syfy do kosmetyków więc przecież musze robić je sama (ps. ale mi offtop wyszedł xD)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 14:53   #4282
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

najgorsze ze dodzwonic sie nie da;/

no pewnie wysłał by na swoj koszt no ale ja do niego musze te 2 złe wysłac nie?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:47   #4283
mirelka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam,
Dziewczyny mam problem, zamówiłam i zapłaciłam 16 czerwca za farbe + mixton chantal i mnie zwodzą Dzisiaj dostałam odp. ze farby sa w drodze, cokolwiek to znaczy. Na pytanie o numer przesyłki i datę nadania fryz30 milczy o ja naiwna widziałam oznaczenie super sprzedawcy, a nie sprawdzilam komentarzy
mirelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:49   #4284
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ja się tego boję i tego nie robię (serio, jakoś nie ufam Allegro, że coś nie zachachmęcą).
no co ty? ja robiłam przlew przez mTransfer ( wtedy to idzie jeszcez po drodze przez Allegro) i już dostałam e-maila że sprzedawca otrzymał moją wpłatę
hehe, ja z PzA skorzystałam tylko przy aukcjach WOŚP, normalnie wolę przelew bezpośrednio na rachunek sprzedającego . Niektórzy piszą wprost, że nie wysyłają dopóki kasa nie będzie na ich rachunku, a PzA niby 3 dni robocze trwa. (to że dostajesz maila, że sprzedający dostał płatność nie znaczy, że kasa fizycznie trafiła na jego konto). A jak jeszcze się trafi taki niezorientowany i ma nieskonfigurowane PzA to wtedy kasę niby dostał, ale nie może się do niej dobrać (bo np. kiedyś wybrał przekaz pocztowy).
Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
yhh.
doszło ucieszylam sie jak glupia! a co sie okazuje? wysłal mi same ciemne blondy (6,0) 3 sztuki! czujecie! jeszcze jakby tio był mixton ale co ja z tym g** zrobie
ale jestem zła!
Mini, pomyłki się zdarzają, gościu ma olbrzymi asortyment i pewnie mnóstwo klientów – sprawdź jeszcze numerki na tubkach, nie tylko na kartonikach. A co do odsyłania to jak dziewczyny piszą, nie daruj mu: smaruj maila, że ma zwrócić na Twój rachunek taką a taką kwotę kosztem odesłania farb. A najlepiej wyślij takie pisemko razem z farbami poleconym. Tylko dobrze zabezpiecz przesyłkę, by się kartoniki nie pogniotły, bo może się jeszcze przyczepić.

Ja u fryza kupowałam 2 razy (bez farb) i obyło się bez problemów, a przesyłka szła szybko, tj. dzień po wpłacie była nadawana (brałam kuriera, bo przed świętami )

Viki, tej wiadomości do sprzedającego to sporo osób nie czyta, m.in. ludki u których kupowałam Chantale (i „tonę” odżywek, itp.), a że kontakt z nimi był z lekka zapóźniony to też trochę się naczekałam na kuriera.

No i skoro o Chantalach mowa, to po obcięciu włosów przeszła mi chęć na rozjaśnianie , ale że rozjaśniacz posiadam, a odrosty upominają się o swoje (choć po zmianie fryzury dużo mniej je widać) to na weekend planuję zabawę we fryzjera. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Trzymajcie kciuki.
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2010-06-24 o 16:50
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:49   #4285
mirelka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mini a może zażądaj (oczywiście jak Ci się uda dodzwonic) jakieś rekompensaty, za to ze musisz mu odsyłać na swój koszt.
mirelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:52   #4286
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Widzę, że się wkopałyście z tym allegrowiczem Fryz... coś tam... Hmm... Ja u niego też coś kiedyś kupowałam, na pewno. Była to farba i nic złego się nie wydarzyło... No ciekawe, ciekawe... Ale fakt, warto czytać komentarze. Ja po kretynce od minerałów, która też okazała się bardzo nieuczciwa pierwsze co robię to liczę negatywy - na tle pozytywów oczywiście...

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-06-24 o 16:53
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:53   #4287
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Poczytałam trochę i widać obsługa u fryza się pogorszyła. Nic, trzeba cierpliwie czekać. Jak się cieszę, że akurat nie u niego robiłam ostatnie zakupy.
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:56   #4288
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja też u tego Fryz, ale przelew na poczcie wysłałam 2 dni temu, więc nie napalam się, że doszedł już Za to dziś dokupiłam sobie jeszcze jedną farbkę i kasę wysłałam dzięki PzA, zaraz mail przyszedł, że kasa doszła. Mam nadzieję, że włoży mi to w jedną paczkę. No i że się zorientował, że wysłałam mu te maile (i to ile!, bo sama się zamotałam w swoim toku myślenia).
No nic, czekamy
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 17:30   #4289
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja tez u niego juz kupowałam (odzywki) i wszytko super.. a teraz..:-(
sprawdzałam na tubce tez wszystkie jak byk 6,0
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 18:12   #4290
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
hehe, ja z PzA skorzystałam tylko przy aukcjach WOŚP, normalnie wolę przelew bezpośrednio na rachunek sprzedającego . Niektórzy piszą wprost, że nie wysyłają dopóki kasa nie będzie na ich rachunku, a PzA niby 3 dni robocze trwa. (to że dostajesz maila, że sprzedający dostał płatność nie znaczy, że kasa fizycznie trafiła na jego konto). A jak jeszcze się trafi taki niezorientowany i ma nieskonfigurowane PzA to wtedy kasę niby dostał, ale nie może się do niej dobrać (bo np. kiedyś wybrał przekaz pocztowy).

Viki, tej wiadomości do sprzedającego to sporo osób nie czyta, m.in. ludki u których kupowałam Chantale (i „tonę” odżywek, itp.), a że kontakt z nimi był z lekka zapóźniony to też trochę się naczekałam na kuriera.
No właśnie te moje przelewy (przez mBank) dostają chyba jednocześnie z tym jak ja dostaję mail bo już dostałam wiadomość od sprzedawcy że wysyła towar zgodnie z ustaleniami więc też przeczytał/a 'wiadomość do sprzedawcy"
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.