Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-31, 09:21   #1711
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

S
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
U mnie w Wawie też nie ma, więc się nie martw

Nie znam tego, kiedyś pytałam Hey i napisała mi że składowo wygląda na dość tłusty.
Skoro tak zachwalacie kokos z tuli to ja też chcę go wypróbować
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 09:53   #1712
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
S

Skoro tak zachwalacie kokos z tuli to ja też chcę go wypróbować
Koniecznie
to i marcheweczke wez przy okazji
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 10:05   #1713
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

O właśnie, a wiecie, że chociaż minęło 2 tygodnie jak nie więcej to pani z LF mi nadal nie odpisała. Nie mam pojęcia, co może być przyczyną.
Napisałam jeszcze jednego e-maila. Jeżeli na tego też nie uzyskam odpowiedzi to uznam to za celowe i że miałam rację w moim pytaniu. No, ale zobaczymy...
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-12-31 o 10:11
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 11:09   #1714
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczynki warto kupować tą płukankę octową z malin yr do włosów?bo mam ją w koszyku.Pamiętam,że kiedyś była o niej mowa
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 11:12   #1715
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczynki warto kupować tą płukankę octową z malin yr do włosów?bo mam ją w koszyku.Pamiętam,że kiedyś była o niej mowa
Miałam ją i jak tylko będę miała okazję znów ją kupię. Włosy miałam ładniejsze, bardziej błyszczące niż po płukance z octu jabłkowego. Jeszcze chciałabym spróbować płukanki z jojoby z dr.Hauschka.

Co do mydełek, dzisiaj otworzyłam z Tuli marchewkowe i LF jogurtowe. Po marchewce wyskoczyły czerwone placki, zobaczymy jak będzie się jogutowe sprawowało. Czekoladowe z Tuli mnie podrażniało. Nie wiem czy przypadkiem nie jestem na Tuli uczulona, bo moja atopowa skóra szaleje.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-12-31 o 11:18
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 11:21   #1716
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Miałam ją i jak tylko będę miała okazję znów ją kupię. Włosy miałam ładniejsze, bardziej błyszczące niż po płukance z octu jabłkowego. Jeszcze chciałabym spróbować płukanki z jojoby z dr.Hauschka.

Co do mydełek, dzisiaj otworzyłam z Tuli marchewkowe i LF jogurtowe. Po marchewce wyskoczyły czerwone placki, zobaczymy jak będzie się jogutowe sprawowało. Czekoladowe z Tuli mnie podrażniało. Nie wiem czy przypadkiem nie jestem na Tuli uczulona, bo moja atopowa skóra szaleje.
Dzięki za szybką odpowiedz
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 11:24   #1717
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dzięki za szybką odpowiedz
Nie ma problemu, poczekaj jeszcze na opinie dziewczyn. Zauważyłam, że mi akurat nie pasują kosmetyki, które odpowiadają większości np mydełka Tuli Chyba, że kupisz i w razie czego chętnie przyganę
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 12:28   #1718
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
O właśnie, a wiecie, że chociaż minęło 2 tygodnie jak nie więcej to pani z LF mi nadal nie odpisała. Nie mam pojęcia, co może być przyczyną.
Napisałam jeszcze jednego e-maila. Jeżeli na tego też nie uzyskam odpowiedzi to uznam to za celowe i że miałam rację w moim pytaniu. No, ale zobaczymy...
A o co pytałaś? Ja wysłałam swoje pytanie w Wigilię i odpisała niemal od razu. Pytałam jak to jest z używaniem mydełek do higieny intymnej (zasadowe PH) i które ze swojej oferty poleca. Na pierwszą część pytania odpowiedziała dość wymijająco, ale przynajmniej odpisała...
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:35   #1719
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A ja dzisiaj nałożyłam sobie maskę z organique do włosów i jeszcze mi włosy nie wyschły ale i tak widzę że pięknie lśnią miałam tylko problem z ich rozczesaniem no ale jeżeli włosy będa po niej piękne to jestem w stanie to znieść
Biorąc przykład z anakazar zrobiłam sobie hennę na brwi i wyszło całkiem całkiem mogło być lepiej ale następnym razem postaram się bardziej
Kupiłam sobie dzisiaj jeszcze pomadkę z alterry z rumiankiem-bardzo fajnie nawilża usta i jest praktycznie bezzapachowa

Ja sylwestra spędzam w domu z mężem i dzieckiem ale i tak się pomalowałamdla siebie i dla tżta coby go nie straszyć
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:40   #1720
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczynki warto kupować tą płukankę octową z malin yr do włosów?bo mam ją w koszyku.Pamiętam,że kiedyś była o niej mowa
wiesz ja mam płukanke - fajna, czasami jej uzywam, chociaz ona raczej nie na ten watek
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj nałożyłam sobie maskę z organique do włosów i jeszcze mi włosy nie wyschły ale i tak widzę że pięknie lśnią miałam tylko problem z ich rozczesaniem no ale jeżeli włosy będa po niej piękne to jestem w stanie to znieść
Biorąc przykład z anakazar zrobiłam sobie hennę na brwi i wyszło całkiem całkiem mogło być lepiej ale następnym razem postaram się bardziej
Kupiłam sobie dzisiaj jeszcze pomadkę z alterry z rumiankiem-bardzo fajnie nawilża usta i jest praktycznie bezzapachowa

Ja sylwestra spędzam w domu z mężem i dzieckiem ale i tak się pomalowałamdla siebie i dla tżta coby go nie straszyć
Ja nawet jeszcze nie zaczęłam sie szykować..... Paznokcie, włosy, ciuchy
A jeszcze mam zamiar ze sztuczymi rzesami eksperymentowac pierwszy raz w zyciu
ale impreza dopiero o 20, więc spoko
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:10   #1721
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nie ma problemu, poczekaj jeszcze na opinie dziewczyn. Zauważyłam, że mi akurat nie pasują kosmetyki, które odpowiadają większości np mydełka Tuli Chyba, że kupisz i w razie czego chętnie przyganę
Dogadamy się w razie czego
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj nałożyłam sobie maskę z organique do włosów i jeszcze mi włosy nie wyschły ale i tak widzę że pięknie lśnią miałam tylko problem z ich rozczesaniem no ale jeżeli włosy będa po niej piękne to jestem w stanie to znieść
Biorąc przykład z anakazar zrobiłam sobie hennę na brwi i wyszło całkiem całkiem mogło być lepiej ale następnym razem postaram się bardziej
Kupiłam sobie dzisiaj jeszcze pomadkę z alterry z rumiankiem-bardzo fajnie nawilża usta i jest praktycznie bezzapachowa

Ja sylwestra spędzam w domu z mężem i dzieckiem ale i tak się pomalowałamdla siebie i dla tżta coby go nie straszyć
Za drugim razem wyjdzie nam lepiej

Ja też dzisiaj oko wymalowane i róż na polikach obecny mimo tego,że w domku siedzimy
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wiesz ja mam płukanke - fajna, czasami jej uzywam, chociaz ona raczej nie na ten watek

Ja nawet jeszcze nie zaczęłam sie szykować..... Paznokcie, włosy, ciuchy
A jeszcze mam zamiar ze sztuczymi rzesami eksperymentowac pierwszy raz w zyciu
ale impreza dopiero o 20, więc spoko
Było napisane"bez parabenów" to se myślę,że może od biedy być

Ja dzisiaj debiutuje z pizzą.Jest już po 14,a ja oprócz pokrojonych pieczarek palcem nie tknęłam,bo się boję,że ją spiernicze
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 13:11   #1722
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Zaczynam tego posta pisać już któryś raz. Wiem że powinnam udać się na inny wątek ale tam nikogo nie znam a tu jest taka przyjemna atmosfera i Wy jesteście wielkie.
Dziewczyny moje kochane. Jest mi tak bardzo przykro.... Mój świat rozpadł się na milion drobnych kawałków.
Rozstałam się z chłopakiem po 5 latach, po tylu wspólnych chwilach.... Tyle planów mieliśmy i nagle koniec, i nie potrafię sobie z tym poradzić. Dla mnie to stało się tak nagle, bez ostrzeżenia, zostało mi odebrane to co było sensem mojego życia. Mieszkaliśmy razem ponad 4 lata, każdą wolną chwile spędzaliśmy razem, mogłam zawsze na niego liczyć, kochałam go taką miłością jak dziecko rodziców. On też mi mówił do samego końca że mnie kocha, że chce być ze mną. W moim życiu spodziewam się wszystkiego tylko nie tego. Nie mieści mi się w głowie że można tak po prostu przestać kogoś kochać.
Byłam zdołowana bo nie mam pracy a ciągłe szukam, a teraz straciłam najważniejsza podporę życiową. Musze się wyprowadzić z mieszkania które było dla mnie domem i wrócić na etap studencki do pokoju z kimś obcym. Tracę wielu znajomych, nie umiem się w tym odnaleźć. Wiadomo ze nikt znajomy nie poświęci mi tyle czasu ile bym chciała spędzać z drugim człowiekiem. Ciągle płaczę, nie potrafię jeść, mam problem z piciem, po prostu wszystko wywołuje odruch wymiotny, ciało cierpi tak jak serce. Wiem że teraz ciężko mi będzie kogoś znaleźć, a tak bardzo potrzebuje kogoś z kim wyjdę z domu, kto pomoże mi odnaleźć się w tym nowym życiu. Wiem że muszę walczyć o siebie, bo czas spędzony na płaczu, wspominaniu i oglądaniu zdjęć będzie czasem straconym. Chcę poznać nowych ludzi żeby razem z garstką starych przyjaciół zalepić tą olbrzymią dziurę. Zamierzam dbać o siebie, jak dotąd, nie mogę się poddawać, nie mogę chodzić ubrana jak obdartus żeby cały świat widział że tak potwornie cierpię. Muszę otworzyć się na ludzi pomimo mojej nieśmiałości. Dziewczyny oczekuje od Was jakiegoś pomysłu, jakiejś porady.


Odnośnie kosmetyków to grudzień był oszczędny i zużywałam zapasy a teraz moja sytuacja się tak pogorszy że zacznę wdrażać kosmetyczny minimalizm. Jak nie znajdę pracy to dojdę do etapu żel babydream + oliwa z oliwek + pasta do zębów i koniec
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:42   #1723
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
A o co pytałaś? Ja wysłałam swoje pytanie w Wigilię i odpisała niemal od razu. Pytałam jak to jest z używaniem mydełek do higieny intymnej (zasadowe PH) i które ze swojej oferty poleca. Na pierwszą część pytania odpowiedziała dość wymijająco, ale przynajmniej odpisała...
Ja zapytałam czy składniki jak np. jogurt w mydle jogurtowym albo papryka w tym mydełku z papryką to czy są to naturalne/organiczne składniki czy po prostu zwykły jogurt ze sklepu i zwykła papryka. Zapytałam również o olejki, bo niektóre są czyste, a inne z różnymi chemicznymi dodatkami. Napisałam, że jeżeli składniki byłyby zwykłe, ze sklepu to te mydełka trochę mijałyby się z założeniami jakie ma LF. No i cisza... odzewu zero od dwóch tygodni. Najpierw pytałam dwa razy o to Was, ale żadna nie znała odpowiedzi, więc napisałam do tej pani.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:43   #1724
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kakulinka strasznie mi przykro kochana.....
Sluchaj, moze nie takiej rady oczekiwałas, ale daj sobie czas na płacz, cierpienie i uzalanie sie nad soba. Oczywiscie bez przesady, nie moze to trwac niewiadomo ile, ale to tez jest Ci potrzebne. Musisz opłakać swój związek, swoje dawne zycie i strate ukochanej osoby. Nie uda Ci się przejśc nad tym do porzadku dziennego i udawać, ze nic się nie stalo. Lepiej wyrzucic to z siebie niz spychac w głąb siebie, bo nigdy nie wiesz kiedy te spychane i tlumione emocje wybuchna w sposób niekontrolowany. Bądź dla siebie wyrozumiała przez jakis czas.
Na bohaterstwo przyjdzie czas, teraz sie wypłacz.
Straszne jak moze się zawalic sie nasz cały swiat. Naprawde bardzo Ci współczuję.
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:48   #1725
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Zaczynam tego posta pisać już któryś raz. Wiem że powinnam udać się na inny wątek ale tam nikogo nie znam a tu jest taka przyjemna atmosfera i Wy jesteście wielkie.
Dziewczyny moje kochane. Jest mi tak bardzo przykro.... Mój świat rozpadł się na milion drobnych kawałków.
Rozstałam się z chłopakiem po 5 latach, po tylu wspólnych chwilach.... Tyle planów mieliśmy i nagle koniec, i nie potrafię sobie z tym poradzić. Dla mnie to stało się tak nagle, bez ostrzeżenia, zostało mi odebrane to co było sensem mojego życia. Mieszkaliśmy razem ponad 4 lata, każdą wolną chwile spędzaliśmy razem, mogłam zawsze na niego liczyć, kochałam go taką miłością jak dziecko rodziców. On też mi mówił do samego końca że mnie kocha, że chce być ze mną. W moim życiu spodziewam się wszystkiego tylko nie tego. Nie mieści mi się w głowie że można tak po prostu przestać kogoś kochać.
Byłam zdołowana bo nie mam pracy a ciągłe szukam, a teraz straciłam najważniejsza podporę życiową. Musze się wyprowadzić z mieszkania które było dla mnie domem i wrócić na etap studencki do pokoju z kimś obcym. Tracę wielu znajomych, nie umiem się w tym odnaleźć. Wiadomo ze nikt znajomy nie poświęci mi tyle czasu ile bym chciała spędzać z drugim człowiekiem. Ciągle płaczę, nie potrafię jeść, mam problem z piciem, po prostu wszystko wywołuje odruch wymiotny, ciało cierpi tak jak serce. Wiem że teraz ciężko mi będzie kogoś znaleźć, a tak bardzo potrzebuje kogoś z kim wyjdę z domu, kto pomoże mi odnaleźć się w tym nowym życiu. Wiem że muszę walczyć o siebie, bo czas spędzony na płaczu, wspominaniu i oglądaniu zdjęć będzie czasem straconym. Chcę poznać nowych ludzi żeby razem z garstką starych przyjaciół zalepić tą olbrzymią dziurę. Zamierzam dbać o siebie, jak dotąd, nie mogę się poddawać, nie mogę chodzić ubrana jak obdartus żeby cały świat widział że tak potwornie cierpię. Muszę otworzyć się na ludzi pomimo mojej nieśmiałości. Dziewczyny oczekuje od Was jakiegoś pomysłu, jakiejś porady.
Nie wiem czy to cię pocieszy, mam nadzieję, że bardziej nie zdołuje. Ostatnio tutaj pisałam, że przestałam patrzeć (a przynajmniej staram się) na życie jak na karę tylko lekcję. Spróbuj to tak potraktować, jak doświadczenie i lekcję właśnie. Chociaż to smutne i powoduje ból to jednak czegoś cię nauczyło. Bez względu na wszystko to nie są stracone lata i stracony czas, bo zyskałaś dzięki temu doświadczenie, którego żadna książka by ci nie dała. Poza tym zaczynamy nowy rok, a nowy rok to świetny czas na zmiany. Trzymaj się Kochana.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 14:00   #1726
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Jesteś wspaniała i trzymasz się super (chociaż nie musisz, masz prawo poużalać się nad sobą przecież to strata, daj sobie trochę czasu) samo to że napisałas o tym jest odwagą i bardzo mądrym obiektywnym spojrzeniem na swoją sytuację. Jesteś silną dziewczyną, mądrzejszą o doświadczenie i może to kiepskie pocieszenie, ale lepiej że rozpadło sie teraz, bo wychodzi na to, że jednak nie mogłaś na niego liczyć. Buziaki
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 14:08   #1727
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to cię pocieszy, mam nadzieję, że bardziej nie zdołuje. Ostatnio tutaj pisałam, że przestałam patrzeć (a przynajmniej staram się) na życie jak na karę tylko lekcję. Spróbuj to tak potraktować, jak doświadczenie i lekcję właśnie. Chociaż to smutne i powoduje ból to jednak czegoś cię nauczyło. Bez względu na wszystko to nie są stracone lata i stracony czas, bo zyskałaś dzięki temu doświadczenie, którego żadna książka by ci nie dała. Poza tym zaczynamy nowy rok, a nowy rok to świetny czas na zmiany. Trzymaj się Kochana.

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Jesteś wspaniała i trzymasz się super (chociaż nie musisz, masz prawo poużalać się nad sobą przecież to strata, daj sobie trochę czasu) samo to że napisałas o tym jest odwagą i bardzo mądrym obiektywnym spojrzeniem na swoją sytuację. Jesteś silną dziewczyną, mądrzejszą o doświadczenie i może to kiepskie pocieszenie, ale lepiej że rozpadło sie teraz, bo wychodzi na to, że jednak nie mogłaś na niego liczyć. Buziaki
Święta racja.....
Mogłabys na przykład zostac sama z dwójka dzieci i w wieku znacznie utrudniającym znalezienie kogoś normalnego.... Teraz jeszcze wszystko przed Toba, dopiero zaczynasz dorosłe zycie. Nie zycze nikomu takich doświadczeń, ale auraria ma racje - jesli juz musiały Cie spotkac, to lepiej wczesniej niz póxniej....
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 14:10   #1728
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kakulinko kochana płacz,krzycz,rzucaj talerzami.Masz prawo teraz do złości,żalu-wywal to z siebie.
Silna i rozsądna dziewczyna z Ciebie i dasz sobie radę.Pewnie teraz wszystko czarno widzisz(co jest zrozumiałe)ale minie tydzień,pózniej kolejny i barwy zaczną wracać na swoje miejsce.
Skoro facet Cię rzucił tak z dnia na dzień to powinnaś się cieszyć,że teraz to zrobił,a nie za rok,dwa,trzy-lub co gorsza wtedy kiedy na świecie byłby już dzidziuśPal licho z nim,widocznie nie był Ciebie wart i gdzieś tam czeka ten Twój wymarzony i jedyny.
Skup się na tym co dobre,na szukaniu pracy.A on niech żałuje,że dał odejść takiej świetnej dziewczynie
Daj sobie czas...pózniej będzie lepiej Kochana
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 14:47   #1729
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kakulinko jestem z Tobą i przesyłam ile potrafię dobrych myśli. Miałam już nie raz taki moment w życiu, kiedy wszystko układało się nie tak i myślałam, że jutra już nie ma. Najgorzej było kiedy lekarze powiedzieli, że nie będziemy mieli dzieci. A tu właśnie lepi ze mną pizze taki mały szkrab. Nasz! Lekarze tylko kiwali głowami, z punktu widzenia medycyny nie możliwe. A jednak! Nie będę Ciebie pocieszała, bo musisz się po prostu wypłakać. Ale pamiętaj złe dni miną i jeszcze będziesz szczęśliwa.

Anakazar też właśnie lepimy ciasto na pizze, na nasze domowe party we troje Piec jest cały z sosu, drożdży i sama nie wiem czego jeszcze.
Żeby nie było poza tematem, dodam że mam na buzi maseczkę rewitalizującą dr.Hauschki Ale dzisiaj nie maluję się. Nowy rok przywitamy w łóżeczkach.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-12-31 o 15:23
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 15:28   #1730
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
.

Anakazar też właśnie lepimy ciasto na pizze, na nasze domowe party we troje Piec jest cały z sosu, drożdży i sama nie wiem czego jeszcze.
Żeby nie było poza tematem, dodam że mam na buzi maseczkę rewitalizującą dr.Hauschki Ale dzisiaj nie maluję się. Nowy rok przywitamy w łóżku.
Moja pizza od minut 5 w piekarnikuCo z tego wyjdzie to nie wiem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 15:40   #1731
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

My właśnie zjedliśmy pizzę upieczoną przez Tz. Pyszniutka.
Kukulinka, nie wiem co mam Ci napisać. Mogę Cię tylko uściskać. Bardzo mocno. I powiedzieć, że będzie lepiej. Dziewczyny mają rację. Dobrze, że stało się to teraz. Bez niepotrzebnych komplikacji. A facet po prostu nie był wart Ciebie skoro tak postąpił

Ja po długiej przerwie wróciłam do olejów na twarz. Po pewnym czasie skóra się nimi przejadła ale teraz wchłaniają się super. No i tamanu uratował mi twarz przed masakrą
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 15:43   #1732
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kobietki wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!! Zdrowia, szczęścia i miłości!!!!


my tez domowo we troje
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 16:11   #1733
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kakulinka, wierzę, że teraz jest to dla Ciebie koniec świata i pewnie każda z nas tak by to traktowała. Ale jestem pewna, że za jakiś czas podniesiesz się z tego o wiele silniejsza. Musisz wypłakać to wszystko, przeboleć, a z czasem, każdego dnia będzie na pewno coraz lepiej. Wierzę w Ciebie i mocno trzymam kciuki, żeby tak było. Trzymaj się!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 16:19   #1734
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Życzę wam dziewczynki wszystkiego naj w tym nowym,nadchodzącym roku.Zdrówka szczęścia,cer jak po photoshopie

__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 16:32   #1735
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczynki kochane życzę Wam, aby w Nowym Roku spełniło się i wydarzylo wszystko to o czym od dawna marzycie, a co do tej pory Was ominęlo.
Życzę też abyscie zrealizowały dawno odkładane plany i zaznały dużo szczęścia, radości oraz uśmiechu a nadchodzący rok przyniósl Wam mnóstwo zdrowia i pięknych chwil

Paznokcie umalowane, włosy umyte, ciuchy wybrane tylko butów jeszcze szukam.....
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 16:34   #1736
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

przypomniałaś mi, że miałam paznokcie pomalować..

Cudownego roku, dziewczyny! I fajnie, że jesteście
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 16:35   #1737
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
przypomniałaś mi, że miałam paznokcie pomalować.. :d

cudownego roku, dziewczyny! I fajnie, że jesteście
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 17:37   #1738
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kakulinka, trzymaj się dzielnie czasem przychodzą takie momenty w życiu, że wydaje nam się, że to koniec świata, ale czasem po prostu takie zmiany muszą nastąpić żeby spotkało nas coś lepszego. mój brat też był z dziewczyną przez ponad 5lat i ciężko mu się było pozbierać po rozstaniu, bo to jednak kawał życia poświęcony tylko jednej osobie. Ale z perspektywy czasu dobrze na tym wyszedł, bo teraz ma super dziewczynę, z którą bierze ślub. Więc głowa do góry, całe życie jeszcze przed Tobą życzę Ci żeby ten Nowy Rok przyniósł same dobre zdarzenia, żeby się wszystko poukładało, co byś po prostu była szczęśliwa

wszystkiego dobrego w Nowym Roku kobitki, półek uginających się od naturalnych kosmetyków i mnóstwo kosmetycznych nowości w przyszłym roku (samych naturalnych). Szczęśliwego Nowego Roku!
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 18:02   #1739
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Happy-New-Year-new-year-baby-holiday-smiley-emoticon-000946-medium.gif (4,9 KB, 134 załadowań)

Edytowane przez nie_ma_mnie
Czas edycji: 2011-12-31 o 18:04
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 18:11   #1740
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Wszystkiego wspaniałego w Nowym Roku dziewczynki!
Kakulinko, może w to nie wierzysz, ale ten rok będzie lepszy Mimo wszystko...
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.