Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 20:52   #1
leif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10

Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych


Witam, na tym forum udzielam się pierwszy raz i od razu z prośbą wyskoczę :P
Chodzi o to, że muszę wybrać kilka sukni, konkretnie z firmy Fulara&Żywczyk.
Niby jest ich nie dużo, ale jednak ciężko się na coś zdecydować.
Jeśli nie byłby to dla Was problem to prosiłabym o Wasze typy, najlepiej 5 albo 10 sztuk w kolejności od najładniejszej. Ja już mam swój typ, uparłam się na nią, ale rodzina mi odradza, bo im się nie podoba, dlatego chcę się przekonać czy któraś z Was ją poda w swoim rankingu.
Podaję link do sukni i z góry dziękuję !
http://www.fularazywczyk.eu/kolekcja...hp,2013#image0
leif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 20:57   #2
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Z kolekcji 2013, tylko te 3 mi się podobają. W takiej kolejności, dwie ostatnie są bardzo podobne.
Babiania
Bella
Bernadette

PS. Mam nadzieję, że to nie reklama salonu?
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:04   #3
leif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Dziękuję za odpowiedź, nie nie broń boże, podałam nazwę firmy, bo tylko tam była suknia, która mi sie podobała, a przeszłam naprawdę wieeeeele salonów.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

a na tą Bernadettę wszyscy próbowali mnie namówić, a mi się ona strasznie nie podoba ;( wydawało mi się, że mam ogromny tyłek w niej. I wszystkim koleżankom, którym pokazywałam też ta się najbardziej podobała.
leif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:28   #4
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

BALI jeśli da się zlikwidować tę koszmarną kokardę z folii aluminiowej albo chociaż zmienic jej kolor
BATYLDA
BELLA
BELISSE musi cudnie wyglądać na żywo
BEMA
BERENIKA (cudowna góra, nie podoba mi się tylko wzór na trenie)

Nie dziwię się, że Bernadette poszerzała Ci biodra, w takim fasonie to nawet Giselle Bundchen mialaby olbrzymi tyłek
A co do wybierania z katalogu to moim zdaniem jest niemiarodajne, bo nie wiemy w jakim kroju wyglądasz najlepiej. Ja wybrałam głównie rybki, a może Tobie lepiej w princessach.
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:30   #5
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

A jaki jest Twój typ? Jak napisałam, mi się spodobały te, Bernadette najmniej jednak.
Suknia musi pasować do Twojej figury, wiadomo, że na modelkach wszystko wygląda inaczej.
Poczekaj do jutra, może więcej dziewczyn się wypowie.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:33   #6
leif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Jestem wysoka, biodra wąskie, ramiona raczej szerokie, biust miseczka B.
Mi osobiście najbardziej podobają się suknie rozszerzane od bioder, takie typowo ślubne, a te greckie (?)- najprostsze pzrypominają mi koszule nocne :/
Pani w salonie powiedziała mi, że w każdej sukni będę dobrze wyglądać, ale schodki zaczynają się gdy doradzać zaczyna rodzina, bo oni znowu wolą te proste.
leif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:34   #7
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Cytat:
Napisane przez leif Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, nie nie broń boże, podałam nazwę firmy, bo tylko tam była suknia, która mi sie podobała, a przeszłam naprawdę wieeeeele salonów.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

a na tą Bernadettę wszyscy próbowali mnie namówić, a mi się ona strasznie nie podoba ;( wydawało mi się, że mam ogromny tyłek w niej. I wszystkim koleżankom, którym pokazywałam też ta się najbardziej podobała.
Faktycznie fason bernadetty poszerza w biodrach. Mam jedną taką spódnicę to wiem
Wg mnie
1) Betina
2) Bibiana
3) Berta

A ten który Ci się podoba znalazłam też w kolekcji 2011 http://www.fularazywczyk.eu/suknie-slubne,2011#image23
W tych z 2011 wypatrzylam taka (mimo, ze nie jestem zwolenniczką princessek) http://www.fularazywczyk.eu/suknie-slubne,2011#image4


A ja chyba źle zrozumiałam, bo myslałam, że tą co wypatrzyłam w kolekcji 2011 która podałam jako 1 wybrałaś. Sorki, to ta późna pora :P:

Edytowane przez madziocha
Czas edycji: 2013-02-21 o 21:39
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 21:37   #8
leif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Miałam dopiero na koniec się przyznać co ja wybrałam, ale nie będę się bawić w kotka i myszkę i zapytam wprost- co myślicie o:
Belisse i Balbina....
leif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:41   #9
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Cytat:
Napisane przez leif Pokaż wiadomość
Miałam dopiero na koniec się przyznać co ja wybrałam, ale nie będę się bawić w kotka i myszkę i zapytam wprost- co myślicie o:
Belisse i Balbina....

Wg mnie zdecydowanie Belisse. Balbina zupełnie nie w moim guście.
Ale podobne są te wszystkie nazwy
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:42   #10
leif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

oo ta druga mi się bardzo podoba, ciekawe czy będą taką jeszcze mieli..
A z tych co wymieniłaś Bibiana mi się też podobała, ale po zmierzeniu okazało się, że jestem do niej trochę za wysoka i za wysoko mam pas podniesiony.
leif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:50   #11
leif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Kurcze rozpisałam się i gdzieś znikła moja wypowiedź, napiszę w skrócie- Bibiana mi się podobała, mierzyłam ją w salonie, ale okazało się, że jestem do niej za wysoka, bo pas kończył się w złym miejscu.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Eh no właśnie ta balbina jest chyba tylko w moim guście. Nie wiem teraz czym sie sugerować- czy opinią innych czy swoim (jak widać beznadziejnym) gustem.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Ja nie wiem co się w tym roku dzieje, że wszystkie dziewczyny gdzie nie czytam na forach nie gustują w tych ksieżniczkach, a jeszcze jak rok temu czy nawet dwa lata szukałam z koleżanką dla niej sukienki to właśnie hitem były takie falbany jak w balbinie, albo bardzo podobne. I tak sobie wtedy ubzdurałam, że też taką będę miała.
Ale z drugiej strony co mam wyjść na pośmiewisko to może lepiej posłuchać innych?
leif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:51   #12
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Cytat:
Napisane przez leif Pokaż wiadomość
Kurcze rozpisałam się i gdzieś znikła moja wypowiedź, napiszę w skrócie- Bibiana mi się podobała, mierzyłam ją w salonie, ale okazało się, że jestem do niej za wysoka, bo pas kończył się w złym miejscu.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Eh no właśnie ta balbina jest chyba tylko w moim guście. Nie wiem teraz czym sie sugerować- czy opinią innych czy swoim (jak widać beznadziejnym) gustem.
Nie bądź taka krytyczna wg siebie Na pewno jest wiele osób którym tak jak i Tobie Balbina się podoba. To Twój dzień - ważne żebyś dobrze się czuła i się sobie podobała. Nie ciotki ani mamy mają byc zadowolone, ale Ty. Jesli jesteś przekonana, to nic innego jak kupic sukienkę
Poza tym tak jak dziewczyny piszą - całkiem co innego jest na żywo i na modelce. Może zrób kilka zdjęc z przymiarek (o ile można) i nam wrzuc.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:58   #13
leif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

No właśnie nie można robić zdjęć, może wiecie dlaczego? Przecież w internecie i tak są zdjęcia ich sukni to o co chodzi?
A jeśli chodzi o opinie innych to mam tak, że jak ktoś mi coś negatywnego powie na temat jakiejś rzeczy to od razu zaczynam się w tym źle czuć. I jeśli zdecyduję się na tą sukienkę zapewne będę żałować do końca swojego życia.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Madziocha, widzę, że też w tym roku wychodzisz za mąż
Masz już wybraną suknie? Jeśli tak to można wiedzieć jaką? Może chciałabyś coś fajnego polecić?
leif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 22:06   #14
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Cytat:
Napisane przez leif Pokaż wiadomość
No właśnie nie można robić zdjęć, może wiecie dlaczego? Przecież w internecie i tak są zdjęcia ich sukni to o co chodzi?
A jeśli chodzi o opinie innych to mam tak, że jak ktoś mi coś negatywnego powie na temat jakiejś rzeczy to od razu zaczynam się w tym źle czuć. I jeśli zdecyduję się na tą sukienkę zapewne będę żałować do końca swojego życia.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Madziocha, widzę, że też w tym roku wychodzisz za mąż
Masz już wybraną suknie? Jeśli tak to można wiedzieć jaką? Może chciałabyś coś fajnego polecić?
Ja tam się nie przejmuję tym "co ludzie powiedzą" - ile osób tyle opinii. Mam zielone buty do ślubu - no i co z tego, że ciotki będą gadały, skoro dla mnie są te jedyne najładniejsze? Może warto posłuchać siebie a nie innych?

U mnie suknia już wybrana. Wrzucam jako załącznik. To kiecka Justin Alexander. Jak widac moja zamiast złotek szarfy ma taką w kolorze sukni i nie ma tej najdłuższej wstęgi.

Jeżeli chodzi o to, że w salonach nie można robic zdjec, to ja mam tylko 1 wytłumaczenie na to W 1 salonie podobało mi się wiele skromnych sukienek. Jak zobaczyłam się na zdjęciach (można było robic) to się cieszyłam ze nic nie kupiłam. W salonach jest specjalne oswietlenie, lustra, podest który wysmukla sylwetkę. Na zdjeciach juz tak sobrze to wszytsko nie wygląda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8466_1.jpg (19,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8466back.jpg (20,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Justin-Alexander-Bridal-Dresses-44-20100727.jpg (26,1 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez madziocha
Czas edycji: 2013-02-22 o 12:03
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 22:13   #15
leif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Wow piękna, a dlaczego nie chciałaś szarfy w takim kolorze jak na zdjęciu? Mi się osobiście podoba połączenie kolorystyczne. A co do butów to gdzieś obiło mi się o uszy, że teraz nosi się kolorowe buty i do tego pod kolor jakiś akcent w sukni, np. pasek. Pomysł fajny, ale trzeba być naprawdę odważnym.
Wracając do Twojej sukni w jakim mieście kupowałaś? Albo chociaż jak salon się nazywał? Albo gdzie można tej firmy suknie obejrzeć w internecie?
leif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 22:23   #16
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Cytat:
Napisane przez leif Pokaż wiadomość
Wow piękna, a dlaczego nie chciałaś szarfy w takim kolorze jak na zdjęciu? Mi się osobiście podoba połączenie kolorystyczne. A co do butów to gdzieś obiło mi się o uszy, że teraz nosi się kolorowe buty i do tego pod kolor jakiś akcent w sukni, np. pasek. Pomysł fajny, ale trzeba być naprawdę odważnym.
Wracając do Twojej sukni w jakim mieście kupowałaś? Albo chociaż jak salon się nazywał? Albo gdzie można tej firmy suknie obejrzeć w internecie?
A od początku jakoś miałam plan z zielenią a złota szarfa do tego mi nie pasowała Co do kolorowych butów to zapraszam tutaj (na osttanich stronach gdzieś są moje zielone) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496668 Może też się odważysz.
Suknie Justin A. są w wielu salonach; tutaj na dole lista niektórych /store_locator.php?cb_stor ecountry=Poland&cb_storep ost=Postal+Code+or+City&c ollection=cb_jab
Ja odkupiłam suknię za parę groszy od dziewczyny, która kupiła ją w poznańskim salonie
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 22:46   #17
leif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Uff znalazłam
Jestem ciekawa efektu końcowego, będziesz miała jakiś dodatek w tym kolorze?
leif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 06:39   #18
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Cytat:
Napisane przez leif Pokaż wiadomość
Uff znalazłam
Jestem ciekawa efektu końcowego, będziesz miała jakiś dodatek w tym kolorze?
Jedynie bukiet z zielonych i białych storczyków i białego i zielonego storczyka we włosach. U narzeczonego zielone skarpetki i mucha no i ogólny wystrój wiosenny zielony.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 08:26   #19
123daria
Przyczajenie
 
Avatar 123daria
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Leif nie przejmuj się opiniami innych, to Twój ślub! Przede wszystkim Tobie powinna się podobać Twoja suknia ślubna. Każdy ma inny gust i jednej osobie Twoja suknia będzie się bardzo podobać drugiej wcale.
Ja lubię proste, klasyczne i kupiłabym taką nawet gdyby modne były księżniczkowate, bo od zawsze o takiej marzyłam

Może powinnaś trochę jeszcze poszukać w innych salonach jeśli inne osoby uprzedziły Cie do balbiny, abyś nie żałowała poźniej?
__________________
Chcesz być szczęśliwa, to bądź!
123daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 08:43   #20
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Z Twoich typów, bardziej mi się podoba Belisse, chociaż usunęłabym ten tiul na jedno ramię. W Balbinie, niekoniecznie podoba mi się, że dół sukni jest taki postrzępiony - to super wygląda np. u Very Wang, ale wydaje mi się, że żeby to dobrze wyglądało, musi być baaaaardzo dobra krawcowa.
A co myślisz o kolekcji 2012? Tam chyba jest więcej modeli w Twoim typie? Afrodyta, Amber, Atena(bez kokardy)?
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 09:08   #21
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Bibiana
Arlene
Bella

Te trzy przykuły moją uwagę I nie wiem która bardziej
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 10:12   #22
leif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Cytat:
Napisane przez 123daria Pokaż wiadomość
Leif nie przejmuj się opiniami innych, to Twój ślub! Przede wszystkim Tobie powinna się podobać Twoja suknia ślubna. Każdy ma inny gust i jednej osobie Twoja suknia będzie się bardzo podobać drugiej wcale.
Ja lubię proste, klasyczne i kupiłabym taką nawet gdyby modne były księżniczkowate, bo od zawsze o takiej marzyłam

Może powinnaś trochę jeszcze poszukać w innych salonach jeśli inne osoby uprzedziły Cie do balbiny, abyś nie żałowała poźniej?
Właśnie zwiedziłam już chyba wszystkie salony, ale w większości mają takie materiały co mi się nie podobają. Ja wiem, że ja mam się dobrze czuć, ale jeśli słyszę same negatywne opinie na temat sukni, którą wybbrałam to na pewno tak nie będzie.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Madziocha- takiej pary jeszcze nie widziałam, a często chodziłam na wesela, musicie naprawdę super wyglądać

Jesienny Liść- nie jestem przekonana do poprzednich kolekcji, bo specjalnie czekałam do stycznia na nową kolekcję (potem będą większe szanse, że ją sprzedam)

Króliczek-dziękuję za, że tak powiem udział w ankiecie
leif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 14:35   #23
123daria
Przyczajenie
 
Avatar 123daria
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Cytat:
Napisane przez leif Pokaż wiadomość
Właśnie zwiedziłam już chyba wszystkie salony, ale w większości mają takie materiały co mi się nie podobają. Ja wiem, że ja mam się dobrze czuć, ale jeśli słyszę same negatywne opinie na temat sukni, którą wybbrałam to na pewno tak nie będzie.

To może zrób wyprawę do innego miasta, weź zaufaną koleżankę i czegoś poszukaj
__________________
Chcesz być szczęśliwa, to bądź!
123daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 14:41   #24
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

To zalezy co robisz,obiad weselny czy całonocne wesele z zabawą do rana,wesele w karczmie czy wesele w pałacu a może coś pośredniego?Czy Twoje wesele ma swój styl ,czy wszystko jest pomieszane?Niektórzy zwracają uwagę co do czego pasuje a inni robią bo tak im się podoba.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 16:15   #25
Ada1600
Raczkowanie
 
Avatar Ada1600
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 137
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Berta, Bibiana, Bona
__________________
16.02.2010
26.08.2012
19.07.2014
30.04.2015
Ada1600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 16:16   #26
gurlsta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 85
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

pozwalam sobie się wypowiedzieć, bo jestem fanką księżniczek, generalnie sukienek z rozmachem i ogromnymi spódnicami, więc wydaje się, że nasz gust nie powinien ze sobą kolidować

balbina całkiem mi się podoba (choć przywołuje wspomnienie znienawidzonej polonistki o takim imieniu), osobiście nie zdecydowałabym się na takie falbany, ale nie wyglądają kiczowato, nie samobiczuj się tak. to znaczy - na zdjęciach nie wyglądają, bo na żywo czasem wychodzą różne dziwne rzeczy, jak się już odejmie odpowiednie oświetlenie i programy graficzne
pytanie jest jedno - czy ty tę balbinę mierzyłaś? ponieważ ona ma jedną wadę - obniżony stan, element, którego osobiście żywo nienawidzę. przeciętna dziewczyna w sukience, która rozszerza się od połowy biodra, wygląda jak cyrkowy dziwoląg z szafą trzydrzwiową zamiast tyłka. uważam, że nawet modelki nie wyglądają w tym fasonie tak korzystnie, jak mogłyby wyglądać w innym. i teraz zależy, czy ty się w tej balbinie już widziałaś - bo może akurat masz do niej odpowiednią figurę, wspominasz o wysokim wzroście i wąskich biodrach więc to jest prawdopodobne, ale jeśli jej nie mierzyłaś, to może nie napalaj się za bardzo

belissa jest nie w moim guście (błyszczy się, dzieje się), ale tutaj fason wygląda na korzystniejszy.

jeśli chodzi o mnie:
najchętniej poszłabym w biance
albo w bonie - bardzo blisko mojego stylu, muszę przyznać
bibiana przykuła moją uwagę - ale skoro nie wyglądasz w niej dobrze, to bez sensu
barwita byłaby okej gdyby nie ten OBNIŻANY STAN ARRRGH
berta? księżniczka, zawiera też element asymetrii jak belissa

ale mój gust i moje wizje nie mają tu nic do rzeczy (zwłaszcza, że przyszłam jako fanka księżniczek, a jako ulubione wyznaczyłam bardzo proste projekty, sama padam ze śmiechu), bo to twój ślub. twoja sukienka. twój dzień.
rozumiem, że przejmujesz się opiniami rodziny, ale przede wszystkim liczy się to, jak wyglądasz i jak się czujesz. czy twoja rodzina widziała cię w tych sukienkach? widzisz, nad zdjęciami katalogowymi często odbywają się wielkie i burzliwe dyskusje, które milkną w momencie, w którym dziewczyna wychodzi z przymierzalni - piękna, w sukience dobranej do swojej sylwetki, w sukience, która jej się podoba. młoda błyszczy wewnętrzną radością, a otoczenie zatyka
zwiedziłaś wiele salonów - sama? z kimś? z przyjaciółką? z rodziną? czy już wiesz, jakie fasony i elementy podobają ci się najbardziej? co dobrze na tobie leży? czy wesele będzie w jakimś konkretnym stylu, do którego chciałabyś się dopasować? jaka jest twoja osobowość, kim jesteś, co do ciebie pasuje, w czym się dobrze czujesz?
wiesz, każda z nas może tu podać swoje typy, zgodne z naszym gustem, naszym wyobrażeniem, często z naszą sylwetką (obserwuję u siebie takie zboczenie - wyłapuję tylko te kiecki, które wyglądają dobrze na mnie). i dobrze. ale to będą nasze typy.

a tu chodzi o to, żeby znaleźć twój typ!
najprościej byłoby po prostu te sukienki przymierzyć.

Edytowane przez gurlsta
Czas edycji: 2013-02-22 o 16:17
gurlsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 17:40   #27
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Mnie żadna z nich nie przypadła do gustu jednak mam myśl taką że może twoim bliskim przypadła do gustu ta prosta bo jest taka dosyć neutralna i materiał ma fajny taki lekki zwiewny. Te które rozważasz są dosyć specyficzne pod względem gustu - na pewno nie są brzydkie czy coś więc nie bądź krytyczna tak wobec siebie. Jednak uważam że powinnaś poszukać jeszcze czegoś jeśli nie prowadziłaś jakiś szczególnie szerokich poszukiwań po różnych kolekcjach sukien bo nie czujesz tego że chcesz tą konkretną tylko bardzo sugerujesz się zdaniem innych. Dlatego powinnaś poszukać jeszcze może coś znajdziesz bardziej dla siebie widzę że nastawiasz się na sprzedanie sukni - słyszałam że jest to trudne więc myślę że nie powinnaś aż tak się tym kierować że to nowa kolekcja i będzie łatwiej tym bardziej że wybrałaś suknie mało standardowe więc może też być problem czy trafi ci się dziewczyna o podobnym guście
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 19:22   #28
burlesque90
Zakorzenienie
 
Avatar burlesque90
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich:)
Wiadomości: 5 952
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze sukni ślubnych

Muszę przyznać, że te dwie, które podałaś nie są w moim guście, ale jak już, to bardziej podoba mi się Bellise
Opinią innych się przejmuj z duuużym umiarem. To jest Twój dzień, Wasz dzień i musicie się czuć najbardziej komfortowo jak tylko się da
__________________
24 VIII 2013


burlesque90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.