Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-10-22, 15:11   #1831
CrazyInLove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cze¶æ,
Mam problem i mo¿e Wy wiecie. Mam farbê Goldwella (80R light blonde orange-red) i zero pomys³u jak to zmieszaæ z oxy. Tzn ilo¶ciowo. Ulotka jest tak napisana, ¿e szok (a nie od dzi¶ u¿ywam farb fryzjerskich) tylko info dotycz±ce bezpieczeñstwa i nieporz±danych efektów. I teraz nie wiem czy mieszaæ 1;1 czy 2;1 (tzn 2 oxy 1 farby). Siedzê, my¶lê i nie wiem.
CrazyInLove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-22, 15:57   #1832
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczynki A ja mam takie pytanie, dwa tygodnie temu farbowa³am w³osyp³omienn± iskr± ale teraz kolor siê wyp³uka³ i chcia³abym go od¶wie¿yæ, nie chcê znowu niszczyæ w³osów farb±. My¶la³am, ¿eby u¿yæ szamponu koloryzuj±cego, tylko teraz pytanie jakiego? By³am dzisiaj w trzech drogeriach i wszêdzie jest tylko Marion i Palette. Na saszetkach Marionu podoba³ mi siê tycjan i mied¼. Dorad¼cie co mam zrobiæ w za³±cznikach dodajê zdjêcia ( pierwsze jest zrobione w pomieszczeniu blisko okna, a drugie na dworze w s³oñcu) W s³oñcu to nawet ten kolorek mi siê podoba
Aha, zapomnia³am jeszcze dodaæ, ¿e pani w sklepie doradza³a mi, ¿ebym u¿y³a hennê, pokaza³a paletê kolorów i te¿ jest tam nawet fajny rudy, ale sama nie wiem co mam zrobiæ.
Czekam na Wasze sugestie
Co masz na my¶li mówi±c 'henna"?
Je¶li to balsam Venita, to polecam kolor "s³oneczny blond" jest piêknie rudy, bez czerwieni. Kolor Chna Venity wychodzi ju¿ czerwonawy.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-22, 16:06   #1833
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;22819510]Co masz na my¶li mówi±c 'henna"?
Je¶li to balsam Venita, to polecam kolor "s³oneczny blond" jest piêknie rudy, bez czerwieni. Kolor Chna Venity wychodzi ju¿ czerwonawy.[/QUOTE]

A jak to sie ma do farbowania farbami chemicznymi? Nie wychodza potem cuda na glowie? Jakies zielone odcienie czy cos podobnego? I jak to to siê wyp³ukuje?
Jesli wiesz i moglaby¶ sie podzielic to chêtnie poczytam
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-22, 16:25   #1834
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
A jak to sie ma do farbowania farbami chemicznymi? Nie wychodza potem cuda na glowie? Jakies zielone odcienie czy cos podobnego? I jak to to siê wyp³ukuje?
Jesli wiesz i moglaby¶ sie podzielic to chêtnie poczytam
Balsam Venity to jest de facto chemiczna szamponetka i nie ma wiele wspólnego z naturaln± henn±. Nie ma utleczniacza ani amoniaku, zmywa siê szybko i ca³kowicie. Nie wychodzi nic zielonego. Mo¿na tego u¿ywaæ na farbowane chemicznie w³osy i odwrotnie, z reszt± na farbowane czyst± henn± te¿ mo¿na to po³o¿yæ i nic siê nie stanie Próbowa³am.
U¿ywa³am balsamów Venity przez kilka lat. Przerobi³am chyba wszyskie kolory. Potem raz farbowa³am chemicznie, potem znowu balsamy, a teraz u¿ywam tylko farb ro¶linnych.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-22, 17:15   #1835
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;22819510]Co masz na my¶li mówi±c 'henna"?
Je¶li to balsam Venita, to polecam kolor "s³oneczny blond" jest piêknie rudy, bez czerwieni. Kolor Chna Venity wychodzi ju¿ czerwonawy.[/QUOTE]

Tak, tak to chyba ten balsam Venita. W za³±czniku doda³am zdjêcie opakowania dla upewnienia bardzo kusi mnie pofarbowanie w³osów t± "henn±" ale naczyta³am siê, ¿e henna tak bardzo wchodzi w strukturê w³osa, ¿e pó¼niej ciê¿ko j± pokryæ jak±kolwiek inna farb±. Wiêc nie jestem jej pewna. A jak jest z niszczeniem w³osów? Czy naprawdê nie niszczy tak w³osów jak farba?
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-22, 17:22   #1836
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;22820073]Balsam Venity to jest de facto chemiczna szamponetka i nie ma wiele wspólnego z naturaln± henn±. Nie ma utleczniacza ani amoniaku, zmywa siê szybko i ca³kowicie. Nie wychodzi nic zielonego. Mo¿na tego u¿ywaæ na farbowane chemicznie w³osy i odwrotnie, z reszt± na farbowane czyst± henn± te¿ mo¿na to po³o¿yæ i nic siê nie stanie Próbowa³am.
U¿ywa³am balsamów Venity przez kilka lat. Przerobi³am chyba wszyskie kolory. Potem raz farbowa³am chemicznie, potem znowu balsamy, a teraz u¿ywam tylko farb ro¶linnych.[/QUOTE]

Jak szybko? Moze sprobuje dla od¶wiezenia koloru po 2 tyg od farby... Oczywiscie jak po³o¿ê farbe na ten szit zwany MATRIX


Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
A jak jest z niszczeniem w³osów? Czy naprawdê nie niszczy tak w³osów jak farba?
Ja bym dodala jeszcze pytanie jak intensywne s± te kolory? Ja lubiê mocna zarowê .
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-10-22 o 17:25
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-22, 18:41   #1837
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy wlasnie jeszcze nie mialam tego odswiezacza kolorku z vitalitys i chyba sie skusze w najblizszym czasie. ja uzywam waxa dla wlosow ciezkich z natury i tylko po nim moje wlosy sie odbijaja od skory, ale zapach uwielbiam tego mlecznego waxa w sprayu

agusiaki zrobie dla Was wyjatek i zdradze skad mam moj kolor
a wiec kolor z saszetki delii uzyskalam mieszajac okolo 1/3 kontrastu ( nr 400) i 50 ml 7rt + 100 ml wody 6. na poczatku wyszedl ciemniej i co dziwne jeszcze sie sciemnil przez noc, ale po 2 myciu jest piekny, ognisty i bardzo wyrazny. jedyny minus lekko inna grzywka, ale jakos daje rade
prosze docenic, moje kolory i ich uzyskiwanie to na co dzien chroniona tajemnica
jak sie dorobie sprzetu odpowiedniego to wrzuce fotki w koncu

podsumowujac -> kathy dzieki za rady, pomogly sie opanowac w "szale wyrownywania koloru", gdyby nie Ty nie pomyslalabym, ze ze zniszczonych wlosow kolor i tak zjedzie mega szybko

lisi kolorek, nie marchewa mi wyszedl z samego 8rtp, niesamowicie rudy i naturalny.

na stronie "lecher.pl" moze uda sie Wam zamowic??. jak nie moge spytac w mojej hurtowni czy maja sprzedaz wysylkowa??
oto co znalazlam na allegro
http://allegro.pl/paleta-kolorow-lec...266721359.html
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 19:11   #1838
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

ej, no bez jaj To ja tez widzialam, no fajny obrazek
Dziêki za przepis dobra kobieto W tej stuacji ja dokopsam 1/2 tubki kontrastu zamiast 1/3, bo ja lubie mocniej bardziej jaskrawo-marchewkowe
Na razie skrêcê chantala, bo mam jeszcze i biore sie za lechera (jak znajdê gdzies w wysylkowej)
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-10-22 o 19:18
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-22, 19:30   #1839
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, tak to chyba ten balsam Venita. W za³±czniku doda³am zdjêcie opakowania dla upewnienia bardzo kusi mnie pofarbowanie w³osów t± "henn±" ale naczyta³am siê, ¿e henna tak bardzo wchodzi w strukturê w³osa, ¿e pó¼niej ciê¿ko j± pokryæ jak±kolwiek inna farb±. Wiêc nie jestem jej pewna. A jak jest z niszczeniem w³osów? Czy naprawdê nie niszczy tak w³osów jak farba?
No to mówimy o tym samym. To tak naprawdê nie jest henna, chocia¿ du¿o osób tak na to mówi Ma w sk³adzie lawsonia inermis extract, ale kto widzia³ prawdziw± hennê ten wie, ¿e ró¿nica miêdzy ni± a tym balsamem jest ogromna.
Naturalna farba, sk³adaj±ca siê z henny i ewentualnie innych zió³, ³±czy siê trwale z w³osami (nie obkleja). Przy prawid³owo przeprowadzonym farbowaniu nie zmywa siê ani nawet nie blaknie. Ten balsam natomias mo¿na traktowaæ zupe³nie tak samo jak szamponetkê. Trzyma siê ¶rednio tydzieñ. Czasem trochê krócej, czasem d³u¿ej. Tutaj mówimy o rudym, a ten kolor akurat u mnie trzyma³ siê d³u¿ej ni¿ tydzieñ. Zniszczeñ nie by³o ¿adnych, jak ju¿ mówi³am, u¿ywa³am tych balsamów przez d³ugi czas i nigdy nie zauwa¿y³am zniszczeñ. A zu¿y³am ich naprawdê du¿o. Nie przypominam sobie te¿, ¿eby ktokolwiek kiedy¶ na nie narzeka³.
Je¶li chodzi o wybór koloru, to nie ma co sugerowaæ siê nazw± ani zdjêciem z pude³ka. Zauwa¿y³am, ¿e blondy wychodz± rude, rudo¶ci - czerwone, a czerwienie - ró¿owe Tak¿e na czerwienie uwa¿ajcie, bo wychodz± naprawdê okropne
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-22, 19:46   #1840
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Lechera nigdzie nie widzê w sprzeda¿y, wiêc zaopatrzy³am siê dzisiaj w wiêksz± dawkê Vitality'su uff ul¿y³o....maj±c ¶wiadomo¶æ ¿e w ka¿dej chwili mogê sobie waln±æ kolorek...ale tak na seriom to stawiam teraz na pielêgnacjê tak do wiosny i nie zamierzam farbowaæ czê¶ciej ni¿ co 6 tygodni...kupi³am Radicalmaj±c nadziejê na szybszy porost...i wiosn± bêd± piêkne w³oski i mo¿e farba nie bêdzie siê tak szybko wyp³ukiwaæ...i zero odwiedzin u Fryzjera w moim ¿yciu w najbli¿szym czasie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-22, 19:58   #1841
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
..kupi³am Radicalmaj±c nadziejê na szybszy porost...i wiosn± bêd± piêkne w³oski i mo¿e farba nie bêdzie siê tak szybko wyp³ukiwaæ...i zero odwiedzin u Fryzjera w moim ¿yciu w najbli¿szym czasie.
To tylko nie zapomnij, ¿e Radical straszliwie sci±ga kolor.... ja tego nie znoszê. Mam cal± masê dobrych masek, odzywek, ale jak widzê, ¿e woda jest intensywniejsza kolorem od moich wlosów przy sp³ukiwaniu to
Trzymam kciuki za Ciebie kathy, aby¶ wytrzymala w tym postanowieniu
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 20:12   #1842
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
To tylko nie zapomnij, ¿e Radical straszliwie sci±ga kolor.... ja tego nie znoszê. Mam cal± masê dobrych masek, odzywek, ale jak widzê, ¿e woda jest intensywniejsza kolorem od moich wlosów przy sp³ukiwaniu to
Trzymam kciuki za Ciebie kathy, aby¶ wytrzymala w tym postanowieniu

dziêkujê, mam nadziejê ¿e wytrzymam - wiem wiem ¿e kolor siê sp³ukuje jeszcze szybciej, ale teraz trochê bardziej mi zale¿y na tym ¿eby szybciej odros³y bo mi fryzjer za krótko wycieniowa³ górn± warstwê.....ostatnie olejowanie bardzo wyp³uka³o kolorek...je¶li chodzi o radical to jego siê nie sp³ukuje wiêc mam nadziejê wytrzymaæ z 5 dni bez mycia. w³oski farbowa³am ostatnio 5.10 i mam zamiar wytrzymaæ do 16.11 co bêdzie ciê¿ko dla farbo-maniaczki
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-22, 20:18   #1843
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

wiem co¶ o tym Musimy zalo¿yc klub AFB (Anty Fabro Maniaczki)
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-23, 08:22   #1844
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny,
Czy jeste¶cie na 100% pewne, ¿e po tym balsamie hennowym z Venity, np. po tygodniu mo¿na na³ó¿yæ normaln± farbê i wyjdzie jak powinno??? Bez jakiego¶ ³aciatego koloru itp.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-23, 13:40   #1845
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

CocoPoznan dobre pytanie, bo jak maj± pó¼nej wyj¶æ cuda na g³owie to wolê nie ryzykowaæ
Posz³am dzisiaj do drogerii z zamiarem kupienia tej "henny", ale nie kupi³am Bojê siê trochê kupiæ ten s³oneczny blond podoba³ mi siê ten rudy kolorek ale jak Lisbeth napisa³a, ¿e rudo¶ci wychodz± czerwone to ju¿ sama nie wiem co mam robiæ. W koñcu nic nie kupi³am
A mo¿e skusiæ siê na t± szamponetkê Mariona kolor tycjan albo mied¼?

Edytowane przez meeedzik
Czas edycji: 2010-10-23 o 13:45
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:31   #1846
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;22823917]No to mówimy o tym samym. To tak naprawdê nie jest henna, chocia¿ du¿o osób tak na to mówi Ma w sk³adzie lawsonia inermis extract, ale kto widzia³ prawdziw± hennê ten wie, ¿e ró¿nica miêdzy ni± a tym balsamem jest ogromna.
Naturalna farba, sk³adaj±ca siê z henny i ewentualnie innych zió³, ³±czy siê trwale z w³osami (nie obkleja). Przy prawid³owo przeprowadzonym farbowaniu nie zmywa siê ani nawet nie blaknie. Ten balsam natomias mo¿na traktowaæ zupe³nie tak samo jak szamponetkê. Trzyma siê ¶rednio tydzieñ. Czasem trochê krócej, czasem d³u¿ej. Tutaj mówimy o rudym, a ten kolor akurat u mnie trzyma³ siê d³u¿ej ni¿ tydzieñ. Zniszczeñ nie by³o ¿adnych, jak ju¿ mówi³am, u¿ywa³am tych balsamów przez d³ugi czas i nigdy nie zauwa¿y³am zniszczeñ. A zu¿y³am ich naprawdê du¿o. Nie przypominam sobie te¿, ¿eby ktokolwiek kiedy¶ na nie narzeka³.
Je¶li chodzi o wybór koloru, to nie ma co sugerowaæ siê nazw± ani zdjêciem z pude³ka. Zauwa¿y³am, ¿e blondy wychodz± rude, rudo¶ci - czerwone, a czerwienie - ró¿owe Tak¿e na czerwienie uwa¿ajcie, bo wychodz± naprawdê okropne [/QUOTE]
Lisbeth - czy kiedy¶ robi³a¶ normaln± farbê po Venicie? Nie by³o dziwnej reakcji - np dziwny, nierówny kolor, mniejsza trwa³o¶æ itp?
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-23, 17:12   #1847
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

meeedzik, s³oneczny blond wed³ug palety kolorów venity nie zalicza siê do rudo¶ci tylko do blondów w³a¶nie. On nie wyjdzie czerwony tylko rudy. Tutaj http://venita.com.pl/index_main_pol.htm wymienione s± wszystkie kolory.

CocoPoznan, po latach u¿ywania Venity farbowa³am raz farb± bez amoniaku. Kolor wyszed³ równo, bez niespodzianek i trzyma³ siê normalnie. Znam te¿ osoby, które farbowa³y normaln± farb± po venicie i wszystko by³o ok.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-23, 18:09   #1848
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;22837783]meeedzik, s³oneczny blond wed³ug palety kolorów venity nie zalicza siê do rudo¶ci tylko do blondów w³a¶nie. On nie wyjdzie czerwony tylko rudy. Tutaj http://venita.com.pl/index_main_pol.htm wymienione s± wszystkie kolory.

CocoPoznan, po latach u¿ywania Venity farbowa³am raz farb± bez amoniaku. Kolor wyszed³ równo, bez niespodzianek i trzyma³ siê normalnie. Znam te¿ osoby, które farbowa³y normaln± farb± po venicie i wszystko by³o ok.[/QUOTE]


2 tygodnie po Venicie farbowa³am farb± chemiczn± - nic siê nie sta³o i nie by³o zielonych w³osów - Venita trzyma sie na moich w³osach dok³adnie tyle co szamponetka Delia, tylko po Venicie w³osy s± w gorszej kondycji - sztywne i nie chc± siê krêciæ.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-23, 18:33   #1849
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

U¿ywa³a która¶ z was farb Allwaves?? Przeszuka³am w±tek i nie widze ¿adnej wzmianki

Podobno rudy pasuje ka¿demu tylko trzeba dobrze dobraæ odcieñ, od 2 tygodni przeszukuje fora, ogl±dam zdjêcia, szukam farb no i nijak nie wiem jaki odcien móg³by mi pasowaæ
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 19:11   #1850
wilczucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Hej Ju¿ kilka razy farbowa³am w³osy Joann± - Jesienny li¶æ. Kolor zawsze wychodzi³ ciemniejszy ale powoli dochodzi³ do piêknego rudego. Mam problem z odrostami. Jestem naturaln± bardzo jasn± blondynk± i odrosty wychodz± do¶æ szybko. Nieciekawie to wygl±da... Poradzicie jak±¶ niedrog± farbê w podobnym odcieniu?
wilczucha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-23, 21:43   #1851
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³a która¶ z was farb Allwaves?? Przeszuka³am w±tek i nie widze ¿adnej wzmianki

Podobno rudy pasuje ka¿demu tylko trzeba dobrze dobraæ odcieñ, od 2 tygodni przeszukuje fora, ogl±dam zdjêcia, szukam farb no i nijak nie wiem jaki odcien móg³by mi pasowaæ
Je¶li masz ch³odny typ urody to "rudy" powinien te¿ byæ ch³odny, czyli bardziej z odcieniem czerwonym ni¿ pomarañczowym. I odwrotnie.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 12:35   #1852
Kosmopolitka
Raczkowanie
 
Avatar Kosmopolitka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 242
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

jak' z³apaæ' taki rudy z w³osów prawie czarnych ?
__________________
58 57 56 55,8 54 53 52 51 50
Kosmopolitka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 13:20   #1853
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li masz ch³odny typ urody to "rudy" powinien te¿ byæ ch³odny, czyli bardziej z odcieniem czerwonym ni¿ pomarañczowym. I odwrotnie.
Mi sie wlasnie wydawa³o ¿e w takim czerwonym rudym to dopiero jak prosiak bym wygl±da³a ;>
U mnie to jest wogóle dziwnie bo w kazdych wlosach widac u mnie roznice. Policzki mam lekko zaró¿owione, a cere bardzo jasn±, przy czym szyje i reszte cia³a ju¿ ¿ó³taw± i odrobine ciemniejsz±. Wiêc ciezko mi nawet stwierdziæ jakim jestem typem bo przez te policzki teoretycznie ch³odnym, ale znowu cale zycie myslalam ze jestem ciep³ym bo wszelkie ciep³e br±zy mi pasowa³y Ale znowu jesli chodzi o ubrania to bardziej do chlodnego typu pasuja.
I tak siedze od tygodnia i nie moge niczego wymyslec Jak juz sie na cos zdecyduje to stwierdzam ¿e jednak nie bedzie pasowa³. Mia³am jakis czas temu taki miedziany ciemny blond i ten ró¿ jako¶ mocno nie wybija³, no ale bylo widac i tak.
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 13:40   #1854
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[QUOTE=czekoladowoo;228391 46]U¿ywa³a która¶ z was farb Allwaves?? Przeszuka³am w±tek i nie widze ¿adnej wzmianki

ja uzywalam, nawet mieszalam i tworzylam nowe kolory, z zimnym typem urody mojej siostry pasowal sredni blond miedziany ( albo miedzianozloty, ale to zloto tam nie wystepowalo jesli bylo w nazwie) na poziomie 7. masz tam tez mix 333 dorato - genialnie pomaranczowe.

kathy jak zamierzasz wytrzymac tyle bez farby, ja bym chyba padla, pewnie albo nerwica albo zawal by mnie dopadl

Lisbeth czy na prostych wlosach ten balsam venity nie sprawi, ze beda jeszcze ciezsze??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 13:47   #1855
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[QUOTE=julianna-p;22849243]
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³a która¶ z was farb Allwaves?? Przeszuka³am w±tek i nie widze ¿adnej wzmianki

ja uzywalam, nawet mieszalam i tworzylam nowe kolory, z zimnym typem urody mojej siostry pasowal sredni blond miedziany ( albo miedzianozloty, ale to zloto tam nie wystepowalo jesli bylo w nazwie) na poziomie 7. masz tam tez mix 333 dorato - genialnie pomaranczowe.

kathy jak zamierzasz wytrzymac tyle bez farby, ja bym chyba padla, pewnie albo nerwica albo zawal by mnie dopadl

Lisbeth czy na prostych wlosach ten balsam venity nie sprawi, ze beda jeszcze ciezsze??
Ja w³a¶nie sie zastanawia³am nad 7.4 i 7.43 bo 7.44 nie wiem czy nie wyjdzie za czerwono - no ale moze by mi bardziej pasowa³o, nie wiem My¶la³am te¿ ¿eby zmieszaæ jeden albo drugi z 8.4, ale nie wiem czy to dobry pomys³
A masz moze gdzie¶ zdjêcia jak wygl±da³ u twojej siostry ten kolor??
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 13:51   #1856
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
Lisbeth czy na prostych wlosach ten balsam venity nie sprawi, ze beda jeszcze ciezsze??
U mnie tak nie by³o. Nawet zauwa¿y³am, ¿e pofarbowane Venit± w³osy mogê jako¶ u³o¿yæ, a normalnie nie mogê nic z nimi zrobiæ. Np. kok zrobiony do spania powodowa³ loki utrzymuj±ce siê d³u¿ej ni¿ 10 minut. Po jednym myciu mo¿liwo¶æ uk³adania znika³a i znowu mia³am ca³kowicie proste i niepodatne na cokolwiek w³osy.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 14:28   #1857
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Mi sie wlasnie wydawa³o ¿e w takim czerwonym rudym to dopiero jak prosiak bym wygl±da³a ;>
U mnie to jest wogóle dziwnie bo w kazdych wlosach widac u mnie roznice. Policzki mam lekko zaró¿owione, a cere bardzo jasn±, przy czym szyje i reszte cia³a ju¿ ¿ó³taw± i odrobine ciemniejsz±. Wiêc ciezko mi nawet stwierdziæ jakim jestem typem bo przez te policzki teoretycznie ch³odnym, ale znowu cale zycie myslalam ze jestem ciep³ym bo wszelkie ciep³e br±zy mi pasowa³y Ale znowu jesli chodzi o ubrania to bardziej do chlodnego typu pasuja.
I tak siedze od tygodnia i nie moge niczego wymyslec Jak juz sie na cos zdecyduje to stwierdzam ¿e jednak nie bedzie pasowa³. Mia³am jakis czas temu taki miedziany ciemny blond i ten ró¿ jako¶ mocno nie wybija³, no ale bylo widac i tak.
Mo¿esz zrobiæ test "pomarañczowy".
Bierzesz co¶ pomarañczowego np. szalik, koszulkê itp i zak³adasz to na w³osy, wokó³ twarzy. Je¶li twarz wygl±da ³adnie, to w rudych z pomarañczowym/miedzianym odcieniem bêdzie Ci te¿ ³adnie.
Tylko pamiêtaj, ¿e ten pomarañcz to nie mo¿e byæ ¿arówa typu "roboty drogowe" tylko taki pomarañczowy jak wystêpuje w naturze np. jesiennych li¶ci czy owocu pomarañczy. I ogl±dasz to w ¶wietle dziennym.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 14:30   #1858
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Jutro wybieram siê do drogerii i chyba kupie t± "hennê", bo ju¿ nie mogê patrzeæ na te moje w³osy. Zastanawia³am siê nad kolorem ognisty oran¿ blondem wolê nie ryzykowaæ We wtorek farbowanie najwy¿ej jak ju¿ bêdê widzia³a na w³osach, ¿e kolorek ³adnie z³apa³ to zmyjê, ¿eby nie wysz³o czerwono
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 14:33   #1859
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz zrobiæ test "pomarañczowy".
Bierzesz co¶ pomarañczowego np. szalik, koszulkê itp i zak³adasz to na w³osy, wokó³ twarzy. Je¶li twarz wygl±da ³adnie, to w rudych z pomarañczowym/miedzianym odcieniem bêdzie Ci te¿ ³adnie.
Tylko pamiêtaj, ¿e ten pomarañcz to nie mo¿e byæ ¿arówa typu "roboty drogowe" tylko taki pomarañczowy jak wystêpuje w naturze np. jesiennych li¶ci czy owocu pomarañczy. I ogl±dasz to w ¶wietle dziennym.
Bêdê musia³a co¶ poszukaæ, bêdzie ciezko bo mam wiêkszosc ciuchow w fioletach, bieli, czerni, niebieskich roznych, szaro¶æ, czerwieñ, mocny ró¿. Niby jestem latem ale o wiele lepiej wygladam w mocnych wyrazistych kolorach niz tych pastelowych.
Ide w takim razie szukaæ czego¶ pomarañczowego Dziêkuje za rade
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 14:45   #1860
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro wybieram siê do drogerii i chyba kupie t± "hennê", bo ju¿ nie mogê patrzeæ na te moje w³osy. Zastanawia³am siê nad kolorem ognisty oran¿ blondem wolê nie ryzykowaæ We wtorek farbowanie najwy¿ej jak ju¿ bêdê widzia³a na w³osach, ¿e kolorek ³adnie z³apa³ to zmyjê, ¿eby nie wysz³o czerwono
Powiem ci tylko, ¿e ¿aden z tych balsamów nie rozja¶nia w³osów, wiêc w razie czego nie musisz baæ siê blondów Ten ora¿ lepiej przetestuj najpierw na pasemku w³osów, bo to mo¿e wyj¶æ ¿arówiasto czerwone.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.