Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 13:24   #3091
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ze zdjęcia wnioskując, jesteś bledsza ode mnie, a ja mogę ludziom się pokazać tylko w light golden (ff) lub fair lub light golden (cashmere)
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 17:27   #3092
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, subskrybuje do Newslettera Lumniere i zauwazylam ze na swieta maja promocje. W nastepny czwartek (24 Listopada) bedzie Thanksgiving, wiec jesli ktos ma chec robic zakupy to moze sie wtedy zalapac na promocje.
Polecam subskrybowac newslettera i sprawdzic skrzynke tego dnia. Promocje trwaja zwykle tylko 1 dzien.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:11   #3093
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Ze zdjęcia wnioskując, jesteś bledsza ode mnie, a ja mogę ludziom się pokazać tylko w light golden (ff) lub fair lub light golden (cashmere)

Widzę, że masz fair golden C. i light golden Cashmere... Czy między nimi jest duża przepaść? Zamówiłam 2 próbki tego Fair, bo chciałam coś bledszego na zimę od Light i ciekawa jestem... Coś mi jednak mówi, że będzie za blady i najlepszym wyjściem byłoby wziąć mieszankę obydwu...
Czy to jest w ogóle opakowanie XX large, czy Large? Nie widzę, aby pisało
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:59   #3094
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Capuccino,
jest różnica między formułami - Fair Golden w formule FF mogę używać od stycznia do kwietnia, a Cashmere kilka miesięcy dłużej Usiłuję właśnie pozbyć się XXL Fair Golden
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:40   #3095
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Capuccino,
jest różnica między formułami - Fair Golden w formule FF mogę używać od stycznia do kwietnia, a Cashmere kilka miesięcy dłużej Usiłuję właśnie pozbyć się XXL Fair Golden
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam...Fair Golden masz w formule FF a nie Cashmere? Już nie wiem

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-11-17 o 19:50
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:28   #3096
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Uggghh, mam już powoli dość. Sporo osób tutaj narzekało, że podkłady z EDM często się ważyły, a Lumiere nie. Ja właśnie mam odwrotnie. Mam formułę VV, mój rytuał nakładania makijażu to najpierw krem dla dzieci babydream ( do którego nie mam zastrzeżeń, świetnie nawilża), ostatnio stosowałam jako primer i wykończeniówkę skrobię, teraz próbuję jako primer i wykończeniówkę stosować puder bambusowy z jedwabiem, podkład Fair Warm z VV. Na początku jest cudnie, lecz po kilku godz. podkład się waży na czole (pod grzywką), w okolicach ust, nosa.. Odnośnie jeszcze Lumiere - gdy zaczynam się świecić, oczywiście używam bibułek i znowu się pudruję- skrobią lub bambuskiem, ale mam wrażenie że gdy przykładam bibułkę do nosa, to podkład trochę na niej zostaje. Przez to na moim nosie przebija mój naturalny kolor twarzy, czyli czerwony, a jak jeszcze go przypudruję, to w ogóle katastrofa.. Jak sobie poradzić z tym ważeniem? Wszystko idealnie u mnie wygląda po nałożeniu, jak zaczynam się świecić, to od razu podkład się waży i schodzi z nosa...
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:00   #3097
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez aneta12182 Pokaż wiadomość
Uggghh, mam już powoli dość. Sporo osób tutaj narzekało, że podkłady z EDM często się ważyły, a Lumiere nie. Ja właśnie mam odwrotnie. Mam formułę VV, mój rytuał nakładania makijażu to najpierw krem dla dzieci babydream ( do którego nie mam zastrzeżeń, świetnie nawilża), ostatnio stosowałam jako primer i wykończeniówkę skrobię, teraz próbuję jako primer i wykończeniówkę stosować puder bambusowy z jedwabiem, podkład Fair Warm z VV. Na początku jest cudnie, lecz po kilku godz. podkład się waży na czole (pod grzywką), w okolicach ust, nosa.. Odnośnie jeszcze Lumiere - gdy zaczynam się świecić, oczywiście używam bibułek i znowu się pudruję- skrobią lub bambuskiem, ale mam wrażenie że gdy przykładam bibułkę do nosa, to podkład trochę na niej zostaje. Przez to na moim nosie przebija mój naturalny kolor twarzy, czyli czerwony, a jak jeszcze go przypudruję, to w ogóle katastrofa.. Jak sobie poradzić z tym ważeniem? Wszystko idealnie u mnie wygląda po nałożeniu, jak zaczynam się świecić, to od razu podkład się waży i schodzi z nosa...
mam podobnie, tzn podklad zbiera mi sie w zalamaniach miedzy nosem a ustami, i pod oczami... ale mysle ze to wszystko z powodu tlustej skory, tez mam na bibulkach zawsze sebum lekko zabarwione podkladem i wydaje mi sie ze po tym matowieniu w ogole juz nie widac mi rozu, (przewaznie nie nosze wszystkich kosmetykow przy sobie i tylko pudruje transparentną jadwigą). ale mysle ze i tak jest lepiej niz zanim zaczelam uzywac mineralow wiec nie narzekam a szczerze nie chce mi sie testowac innych firm, to juz 3cia, gdyby jeszcze byly dostepne w polsce to moze co innego, poki co zostaje przy lumiere
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 05:35   #3098
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;23304723]Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam...Fair Golden masz w formule FF a nie Cashmere? Już nie wiem [/QUOTE]

Capuccino,
goldenów ci u mnie dostatek: mam bigi Fair i Light w formule FF (na wydaniu właśnie Fair FF), sample Fair i Light w formule Cashmere, a jeszcze lecą sample Light Medium FF (bo lato wkrótce)


Party_girl, Aneto,
u mnie metodą na niewarzenie się podkładu jest brak finisza.

Edytowane przez wie-wiórka
Czas edycji: 2010-11-18 o 06:27
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:29   #3099
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Capuccino,
goldenów ci u mnie dostatek: mam bigi Fair i Light w formule FF (na wydaniu właśnie Fair FF), sample Fair i Light w formule Cashmere, a jeszcze lecą sample Light Medium FF (bo lato wkrótce)
Noooo, to teraz już wszystko rozumiem. Pisałaś, że różnią się kolory w formułach, a nie wprost, czy bardzo duża różnica jest między Fair golden Cashmere i Light Golden Cashmere, stąd zaczęłam się wahać, czy masz w formule C. Fair'a. No to ciekawa jestem, jak będzie wyglądał... Chociaż najlepszym wyjściem byłby ten wspomniany mix 2 kolorów, szkoda, ze nie jest tańszy i (jeśli to XX Large) mniejszy, bo 4g by mi wystarczyły...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:20   #3100
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

wie-wiórka, a jaką masz cerę? Bo się trochę boję stosować puder tylko jako primer, później bądź co bądź wszystko się waży, ale przynajmniej mat trzyma się ok. 4 godzin, a nie chcę latać co godzinę poprawki robić
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:42   #3101
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Capuccino,
pomiędzy sobą w obrębie jednej formuły trochę się jednak różnią Gdybyś miała ochotę na Fair Goldena w FF to ja mam XXL taniej niż 4g

Aneto,
cerę mam normalną z tendencją do odwodnień i/lub błyszczenia się strefy T - klasyczna chyba cera 30+ po etapie trądziku...
Dzisiaj właśnie - po kilku dniach przerwy - wykończyłam (dosłownie i w przenośni) makijaż Lumiere'owy finiszem EGM, no i kicha po 3 godzinach... Pięknie mi w załamaniach wszystko osiadło.
Jako primera zasadniczo używam Hide-a-Pore'a albo niczego i tez jest dobrze. Odkryłam, że najlepiej makijaż wygląda na kremie Calendulacreme Babydream - pory znikają, cudo!

Edytowane przez wie-wiórka
Czas edycji: 2010-11-18 o 17:47
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 19:48   #3102
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Więc chyba spróbuję twojej rady, chociaż mam tłustą cerę. Użyję tylko bambuska jako primer i później VV. Może dobrym patentem jest im mniej, tym lepiej .
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 21:20   #3103
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Capuccino,
pomiędzy sobą w obrębie jednej formuły trochę się jednak różnią Gdybyś miała ochotę na Fair Goldena w FF to ja mam XXL taniej niż 4g
Niet, niet, FF nie dla mnie. Fair Golden FF miałam próbkę, ale tylko na dłoni sprawdziłam, bo był b.jasny. Light Golden FF próbowałam za to na twarzy i nie byłam zadowolona. Chyba wezmę sobie jak będą zniżki tą mieszankę Cashmere
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 09:45   #3104
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej Dziewczyny mam do Was pytanie odnosnie zamowien ile czasu czekacie na paczuszke? Zlozylam zamowienie 8 a 11 zatwierdzono wyslanie paczuszki, jeszcze nic do mnie nie dotarlo...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 09:54   #3105
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Milko,
z reguły tydzień, ale Lumiere sygnalizowało w ubiegłym tygodniu, że ma problem z systemem i niektóre przesyłki oznaczone jako completed wcale nie poleciały.
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 13:08   #3106
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A do mnie dzisiej przyszly pierwsze probki lumiere (dzieki Faa) i narazie moje spostrzezenia co do kolorkow sa dziwne bo light medium sa strasznie jasne a medium jakby juz za ciemne duza przestrzen jest miedzy nimi, zamowilam goldeny i neutrale narazie nie moge ciapac na buzke bo zaraz mykam do skzoly ale jutro zrobie testy moze na buzi wcale nie beda takie jasne lub ciemne, a co do formul mam cashmere i VV (miedzy formulami tez sa inne kolorki ) no nic mam nadzieje ze nie beda sie na mnie wazyc podkladziki bo tez mam bardzo tlusta cere ale zamowilam frakcje niezmydlalna i dry-flo wiec moze mi to pomoze
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 14:58   #3107
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny mam do Was pytanie odnosnie zamowien ile czasu czekacie na paczuszke? Zlozylam zamowienie 8 a 11 zatwierdzono wyslanie paczuszki, jeszcze nic do mnie nie dotarlo...
Ja składałam dwa zamówienia ostatnio (jedno 31.10, drugie 10.11) i żadne nie dotarło jeszcze.
9 października napisali odnośnie pierwszego zamówienia: wyślemy dzisiaj, ale status zamówienia zmienił się dopiero 13 października na completed (czyli 13 dni od momentu zapłaty; rozumiem, że w czasie obniżek mają natłok, ale to jednak trochę za długo).
Zamówienie z listopada stało się completed 16.11 (6 dni od zapłaty, trochę przywoiciej).

Mam pytanie: czy poszarzenie jakiejś pozycji na liście złożonych zamówień znaczy cokolwiek? Czy może po prostu tak graficznie u nich to wygląda, że się przeplata: jedno zamówienie czarne, drugie szare, itd. Mam 3 zamówienia, więc czwarte potwierdziłoby regułę, ale może ktoś podpowie wcześniej.

obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:15   #3108
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Ja składałam dwa zamówienia ostatnio (jedno 31.10, drugie 10.11) i żadne nie dotarło jeszcze.
9 października napisali odnośnie pierwszego zamówienia: wyślemy dzisiaj, ale status zamówienia zmienił się dopiero 13 października na completed (czyli 13 dni od momentu zapłaty; rozumiem, że w czasie obniżek mają natłok, ale to jednak trochę za długo).
Zamówienie z listopada stało się completed 16.11 (6 dni od zapłaty, trochę przywoiciej).

Mam pytanie: czy poszarzenie jakiejś pozycji na liście złożonych zamówień znaczy cokolwiek? Czy może po prostu tak graficznie u nich to wygląda, że się przeplata: jedno zamówienie czarne, drugie szare, itd. Mam 3 zamówienia, więc czwarte potwierdziłoby regułę, ale może ktoś podpowie wcześniej.

nic to nie znaczy

a jak sa promocje to długo czeka się na wysyłkę
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 16:47   #3109
kubonex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: D7
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Ja składałam dwa zamówienia ostatnio (jedno 31.10, drugie 10.11) i żadne nie dotarło jeszcze.
9 października napisali odnośnie pierwszego zamówienia: wyślemy dzisiaj, ale status zamówienia zmienił się dopiero 13 października na completed (czyli 13 dni od momentu zapłaty; rozumiem, że w czasie obniżek mają natłok, ale to jednak trochę za długo).
Zamówienie z listopada stało się completed 16.11 (6 dni od zapłaty, trochę przywoiciej).

Mam pytanie: czy poszarzenie jakiejś pozycji na liście złożonych zamówień znaczy cokolwiek? Czy może po prostu tak graficznie u nich to wygląda, że się przeplata: jedno zamówienie czarne, drugie szare, itd. Mam 3 zamówienia, więc czwarte potwierdziłoby regułę, ale może ktoś podpowie wcześniej.

Ja mam podobnie.Zamówienie złożone 31.10 wysłane 08.11 i do tej pory cisza,chociaż wcześniejsze przychodziły w ciągu 5-6 dni,wiec nie jesteś sama
kubonex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 17:11   #3110
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kubonex Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie.Zamówienie złożone 31.10 wysłane 08.11 i do tej pory cisza,chociaż wcześniejsze przychodziły w ciągu 5-6 dni,wiec nie jesteś sama
ja swoje 5 wysłanych 8.11 dostałam 4 w środę i ost dziś także lada chwila pewnie będa u Was
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 17:35   #3111
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kubonex Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie.Zamówienie złożone 31.10 wysłane 08.11 i do tej pory cisza,chociaż wcześniejsze przychodziły w ciągu 5-6 dni,wiec nie jesteś sama
Możliwe, że na przesyłce znajdziesz troszkę późniejszą datę wysyłki niż 08.11 przez te ich wspomniane problemy (lub natłok zniżkowy) i stąd opóźnienie, bo moje to być może zrobiły sobie przystanek w kanciapce celniczej.

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja swoje 5 wysłanych 8.11 dostałam 4 w środę i ost dziś także lada chwila pewnie będa u Was
Trzymam za słowo
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 18:10   #3112
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A do mnie dzisiej przyszly pierwsze probki lumiere (dzieki Faa) i narazie moje spostrzezenia co do kolorkow sa dziwne bo light medium sa strasznie jasne a medium jakby juz za ciemne duza przestrzen jest miedzy nimi, zamowilam goldeny i neutrale narazie nie moge ciapac na buzke bo zaraz mykam do skzoly ale jutro zrobie testy moze na buzi wcale nie beda takie jasne lub ciemne, a co do formul mam cashmere i VV (miedzy formulami tez sa inne kolorki ) no nic mam nadzieje ze nie beda sie na mnie wazyc podkladziki bo tez mam bardzo tlusta cere ale zamowilam frakcje niezmydlalna i dry-flo wiec moze mi to pomoze
VV sa zawsze od odcien janiejsze bo zawieraja wiecej tlenku tytanu.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 19:21   #3113
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Czekam na goldeny od Faai będe się decydować na bigajak narazie jestem zachwycona blusche.....
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 20:57   #3114
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej Dziewczyny!
Podczytuje wasz watek od dlugiego czasu ale dopiero teraz chce zdecydowac sie na zakupy, jako ze zapasy sie koncza, a postanowilam sobie pokonczyc to i owo zanim zaczne nowe kosmetyki. Mam wielka trudnosc w doborze koloru a nie chce bawic sie w probki, bo chyba nie mam na to ani czasu ani cierpliwosci. Jestescie tak obeznane w kolorowce i podkladach, ze wierze w wasza pomoc. Do tej pory uzywalam z prawdziwych mineralow jedynie EDM, bawilam sie w probki, cienie, roze i korektory. Wszystko cacy ale chce cos zmienic. Poza tym cienie Lumiere mnie powalily na kolana. Tak cudownych matowych pasteli dawno nie widzialam. Mam kilka pytan w zwiazku z Lumiere:
- czy ktos uzywal ich matowych cieni - czy sa tak samo "mokre" jak podklady czy bardziej proszkowe?
- czy jest roznica w pigmentacji cienia i rozu? chcialam zamowic rozowy cien ktory jest prawie identyczny jak roz ktory rowniez chcialabym sprobowac. Czy mozna zatem nakladac roz na oczy, czy moze roznia sie skladem badz/i pigmentacja? roze sa duzo tansze od cieni, stad moje pytanie
-mam klopoty z okresleniem swojego koloru. Wlasnie wygrzebalam resztki EDM i porownalam na rece. Uzuwalam LINEN intensive na przemian z OLIVE FAIR original glo. Mam zoltawa skore. Oba sie swietnie z nia komponowaly choc sa ociupinke rozne. Czy w EDMie jest jak w Lumiere, ze formuly roznia sie kolorami, bo na innym watku dziewczyny byly zdziwione ze uzywalam rownoczesnie dwoch roznych kolorow. Linen byl idealny, ale czasem wygladalam w nim jak chora kiedy bylam zmeczona. Olive mnie ozywial, ale bycmoze to kwestia efektu 'glo', sama nie wiem. I teraz jestem w kropce - chcialam zlowyc duuuuze zamowienie z nastawieniem na cienie, roze i moze dwa podklady, ktore moge sobie w ostatecznosci wymieszac. Co doradzacie? Optowalabym za FAIR GOLDEN z VV, ewentualnie Fair Warm? Nie mam zielonego pojecia!!! Czy FF w tym odcieniu nie bedzie juz za jasny? Chcialabym sprobowac Casmiere ale obawiam sie ze bedzie za ciemny. Mial ktos te odcienie z najjasniejszych goldenow? Jakies opinie? Bylabum baaardzo wdzieczna, poniewaz chcialam zalapac sie na te przyszlotygodniowe promocje...
- a i bylabym zapomniala. Czy w Lumiere jest cos prawie identycznego do korektora AUSSIE PERK ME UP? Jestem zdesperowana na zakup czegos podobnego ale zaznaczam, ze uzywam go jako rozswietlacza. Myslalam o SUNDEW. Myle sie?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 21:47   #3115
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
-mam klopoty z okresleniem swojego koloru. Wlasnie wygrzebalam resztki EDM i porownalam na rece. Uzuwalam LINEN intensive na przemian z OLIVE FAIR original glo. Mam zoltawa skore. Oba sie swietnie z nia komponowaly choc sa ociupinke rozne.
Moje kolory Na co dzień używam właśnie EDM Linen lub Olive Fair. Żaden inny z EDM mi nie pasował. Niby jasny i popularny Fairly Light Neutral był dla mnie za ciemny. Też jestem na etapie przerzucania się na Lumiere Przez krótki czas miałam próbkę Fair Neutral z Lumiere i tak mi się wtopiła idealnie na ręce, znikając, że musiałam zamówić pełnowymiarowe:
- Fair Neutral (FF)
- Light Neutral (FF)

próbki:
- Light Neutral (Luminese)
- Light Medium Neutral (VV)
- Light Medium Neutral (Cashmere)
- Fair Warm (FF)
- Light Warm (FF)
- Fair Beige (FF)
- Light Beige (FF)

Mam też z początkowych poszukiwań jasne z serii lumiere cool (chłodne, różowe, zupełnie nietrafione).
Czyli ogólnie mam wszystkie najjaśniejsze z Lumiere oprócz golden. Goldeny bywały (np. z EDM) dla mnie zawsze za żółte, więc odpuściłam ich zamawianie z Lumiere.
Znam przyjemność - ale jednocześnie ból - "poszukiwania samej siebie" wśród propozycji kolorystycznych różnych firm, dlatego jeśli jesteś chętna, to mogę Ci poodsypywać próbki z powyższych odcieni do testów (sundew też), jak tylko zamówienie przyjdzie (złożyłam je 31 października, więc już na początku tego tygodnia musi przyjść). Jakby co - daj znać.
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 21:49   #3116
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Doznalam szoku jak przed chwila wzielam na dlon w celu sprawdzenia kolorku medium golden cashmere i zauwazylam pelno drobinek blyszczacych a ja przy mojej tlustej cerze unikam tego jak ognia no ale zobaczymy jutro testy na cala buzie
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 08:14   #3117
kubonex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: D7
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Możliwe, że na przesyłce znajdziesz troszkę późniejszą datę wysyłki niż 08.11 przez te ich wspomniane problemy (lub natłok zniżkowy) i stąd opóźnienie, bo moje to być może zrobiły sobie przystanek w kanciapce celniczej.


Trzymam za słowo
Ja również i daj znać jak dojdą do Ciebie.
kubonex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 14:33   #3118
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Doznalam szoku jak przed chwila wzielam na dlon w celu sprawdzenia kolorku medium golden cashmere i zauwazylam pelno drobinek blyszczacych a ja przy mojej tlustej cerze unikam tego jak ognia no ale zobaczymy jutro testy na cala buzie
dla mnie cashmere byl za swiecacy(tez tlusta cera, nawet bardzo), ale za to luminesse idealnie podpasowal, tylko nie kryje, co najwyzej ujednolica koloryt. wiec nigdy nie wiadomo co spasuje

apropo luminesse, ostatnio mi sie wazy i przerzucilam sie na vv(z zamiarem rozswietlenia go bo strasznie plaski). zauwazylam ze musze zmieniac podklady co jakis czas, zeby skora nie kaprysila, tez tak macie?
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 15:13   #3119
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja za to chciałabym,zeby na mnie podkład się świecił, a nie taki tępy mat
czekam na swojego biga cashmere i zobaczę jak wypadnie w porównaniu do pixie cover de luxe, który na razie jest moim faworytem
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 15:45   #3120
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

-mam klopoty z okresleniem swojego koloru. Wlasnie wygrzebalam resztki EDM i porownalam na rece. Uzuwalam LINEN intensive na przemian z OLIVE FAIR original glo. Mam zoltawa skore. Oba sie swietnie z nia komponowaly choc sa ociupinke rozne. Czy w EDMie jest jak w Lumiere, ze formuly roznia sie kolorami, bo na innym watku dziewczyny byly zdziwione ze uzywalam rownoczesnie dwoch roznych kolorow. Optowalabym za FAIR GOLDEN z VV, ewentualnie Fair Warm? Nie mam zielonego pojecia!!! Czy FF w tym odcieniu nie bedzie juz za jasny? Chcialabym sprobowac Casmiere ale obawiam sie ze bedzie za ciemny. Mial ktos te odcienie z najjasniejszych goldenow? Jakies opinie?
Ja testowalam goldeny i twierdze ze sa bardzo zolte. Sa zreszta pomyslane dla cer wschodnio-azjatyckich. Jesli masz lekko zoltawa cere (czyli raczej ciepla niz naprawde zolta) to przetestuj warm, oraz more beige. Mozna kupic zestaw 5 probek za 1 centa, wiec wez wiecej probek.
http://www.lumierecosmetics.com/cata...ere-122-1.html

FF jest jasniejsza niz inne formuly.
Jasne odcienie np fair sa wg mnie bardzo jasne, dla mnie za jasne i bede teraz zamawiac medium light na zime, na lato pewnie bede potrzebowac medium. Fotka mojej buzi jest na watku EDM (blisko konca), jesli chcesz miec porownanie.
__________________

Edytowane przez eternalvoyageur
Czas edycji: 2010-11-20 o 19:58
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.