Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-04, 14:40   #2521
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ciekawe tylko czy wszystkie farbujące wstawią fotki
bo może wcale nie będzie czego oglądać
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 14:46   #2522
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny,a ja mam taki pomysl,zeby zalozyc nowy watek i tam wklejac same fotki tego co nam wyszlo po danej farbie jak dochodzilysmy do blondu itp. co wy na to???

Bo stare zdjęcia poznikaly,nie bedzie mozna odeslac kogos do lektury watku .... a te wszystkie pytania są jednak denerwujace
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:46   #2523
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Caskada
Dziękuję bardzo.
To moja ulubiona długość choć nie powiem kiedyś to było nie do przyjęcia.Parę lat temu to tylko szponki królowały.

Snowhitte

Dziękuję.Ale ja to już je zwłokami nazywam.Nie chce teraz robić aby na święta mieć świeżutkie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-04 o 15:48
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:55   #2524
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ciekawe tylko czy wszystkie farbujące wstawią fotki
bo może wcale nie będzie czego oglądać
no co ty nie zrobia mi tego
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 16:01   #2525
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Adzi piekne paznokietki dlugosc idealna dla mnie narazie nie moge sobie pozwolic na szponki

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------


no to tylko zazdroscic
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzio dziękuję ci jesteś wielka!
W sumie to dobrze wszystko robiłam i podobnymi frezami do ciebie, tylko ten stożkowy tzw. szyszka to ja tez mam karbidowy i własnie mam wrażenie że mi nie piłuje. Ale odkryłam że przy skórkach nieźle mi sie robi mandrelem z kapturkami ściernymi
A mam pytanie- dlaczego jak przy odnowie ściagam większość starej masy to jak już dochodzę do takiej cieniutkiej to ona mi sie zaraz podpowietrza i liftuje i musze do gołego sciągać? Za ostry mam frez czy za wysokie obroty? Bo kapturkiem takie rzeczy sie nie dzieją a karbidem tak
Pazurki masz ładne, podobają mi sie takie kobiece zadbane dłonie, chociaz ja na swoich wolę szpony.

Dziewczyny ja też będę farbowac koło 20 grudnia

kitkulka śliczne włoski ale ja wolę jaśniejsze blondy.
No kochana nie ma się co oszukiwać.Porównaj sobie ostrość frezu a kapturka.Frez przy większej prędkości wrzyna się w masę i przy końcu piłowania rozrywa ja i takim sposobem schodzi Ci do paznokcia.Musisz uważać jeśli już będziesz się zbliżać do naturalnej płytki to albo zmniejsz obroty albo mień na kapturek.Nie życzę Ci przepiłowania płytki macierzystej bo paznokieć zrobi się martwy albo pokarbuje się .A wtedy już się tego nie naprawi.Ja osobiście nie lubię kapturków bo przy większych obrotach parzą po paznokciach.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no co ty nie zrobia mi tego
Ja standardowo wstawię foty.Deklaruje się jako pierwsza.Zwłaszcza ze u mnie to będzie się działo.
Powrót do jaśniutkiego blondziku.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a ja mam taki pomysl,zeby zalozyc nowy watek i tam wklejac same fotki tego co nam wyszlo po danej farbie jak dochodzilysmy do blondu itp. co wy na to???

Bo stare zdjęcia poznikaly,nie bedzie mozna odeslac kogos do lektury watku .... a te wszystkie pytania są jednak denerwujace
Moze i nowy watek tylko o blond przemianach by przeszedł.Ale w zasadzie już jest watek o przemianach w farbowaniu.I tam dziewczyny wstawiają foty przed i po.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 16:14   #2526
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No kochana nie ma się co oszukiwać.Porównaj sobie ostrość frezu a kapturka.Frez przy większej prędkości wrzyna się w masę i przy końcu piłowania rozrywa ja i takim sposobem schodzi Ci do paznokcia.Musisz uważać jeśli już będziesz się zbliżać do naturalnej płytki to albo zmniejsz obroty albo mień na kapturek.Nie życzę Ci przepiłowania płytki macierzystej bo paznokieć zrobi się martwy albo pokarbuje się .A wtedy już się tego nie naprawi.Ja osobiście nie lubię kapturków bo przy większych obrotach parzą po paznokciach.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------


Ja standardowo wstawię foty.Deklaruje się jako pierwsza.Zwłaszcza ze u mnie to będzie się działo.
Powrót do jaśniutkiego blondziku.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------



Moze i nowy watek tylko o blond przemianach by przeszedł.Ale w zasadzie już jest watek o przemianach w farbowaniu.I tam dziewczyny wstawiają foty przed i po.
Chodzi mi o to,żeby wstawiać zdjęcia z naszych farbowań,żeby nowe wizażanki nie mialy problemu z szukaniem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:01   #2527
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a ja mam taki pomysl,zeby zalozyc nowy watek i tam wklejac same fotki tego co nam wyszlo po danej farbie jak dochodzilysmy do blondu itp. co wy na to???

Bo stare zdjęcia poznikaly,nie bedzie mozna odeslac kogos do lektury watku .... a te wszystkie pytania są jednak denerwujace
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Moze i nowy watek tylko o blond przemianach by przeszedł.Ale w zasadzie już jest watek o przemianach w farbowaniu.I tam dziewczyny wstawiają foty przed i po.
No właśnie jest już wątek o przemianach i wydaje mi się, że jeśli spróbujemy zrobić z samym blondem to moderator i tak połączy.. Chociaż spróbować można
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 17:07   #2528
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to,żeby wstawiać zdjęcia z naszych farbowań,żeby nowe wizażanki nie mialy problemu z szukaniem
To wystarczy uzyc wyszukiwarki w wätku.
Nie ma sensu zakladac nowego, a podobny istnieje przed i po farbowaniu.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:11   #2529
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Jak tam farbowanie jesteś już po? I na co się zdecydowałaś?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:12   #2530
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
To wystarczy uzyc wyszukiwarki w wätku.
Nie ma sensu zakladac nowego, a podobny istnieje przed i po farbowaniu.
wszyscy wiemy,że tak jest,ale i tak niektórzy i tak mają z tym problem heh

co tu taka cisza blondaski??
Znowu balujecie?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:16   #2531
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wszyscy wiemy,że tak jest,ale i tak niektórzy i tak mają z tym problem heh

co tu taka cisza blondaski??
Znowu balujecie?
Oglądałam tą aukcję co pokazałaś i ona do mnie jakoś bardziej przemawia mimo iż nie moge pooglądać itd Czekam, aż mi dziewczyna przyśle zdjęcie odcieni bo mi się na stronie nie chciały załadować jak na złość mimo kilkukrotnego odświeżania strony. I chyba właśnie u niej wezmę. Przekonuje mnie jest tak bardzo szczerze i wyczerpująco napisane ;P

EDIT:

Teraz mi się załadowało - wcześniej szwankował mi net
Ile tych kolorów Jakoś dużo jak na włoski naturalne ?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-04 o 17:20
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 17:32   #2532
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Oglądałam tą aukcję co pokazałaś i ona do mnie jakoś bardziej przemawia mimo iż nie moge pooglądać itd Czekam, aż mi dziewczyna przyśle zdjęcie odcieni bo mi się na stronie nie chciały załadować jak na złość mimo kilkukrotnego odświeżania strony. I chyba właśnie u niej wezmę. Przekonuje mnie jest tak bardzo szczerze i wyczerpująco napisane ;P

EDIT:

Teraz mi się załadowało - wcześniej szwankował mi net
Ile tych kolorów Jakoś dużo jak na włoski naturalne ?
one są i tak poddane obróbce chemicznej i pewnie farbowane też są dlatego tyle kolorów

wiesz to są nawet chyba te co Ewcia co zamawiala

i weź pod uwagę to,że pomimo wielu komenatrzy nie ma ani jednego negatywa ani nawet neutrala

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-12-04 o 17:37
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:41   #2533
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
one są i tak poddane obróbce chemicznej i pewnie farbowane też są dlatego tyle kolorów

wiesz to są nawet chyba te co Ewcia co zamawiala

i weź pod uwagę to,że pomimo wielu komenatrzy nie ma ani jednego negatywa ani nawet neutrala
Pewnie tak

Tylko teraz z kolei jak wszystkie się tak farbować będziecie zachciało mi się zapisać do fryzjera na farbowanie - to co, zamówię teraz i kolor mi nie będzie pasował jak się przefarbuje
Teraz jeszcze kitkulka wstawiła te swoje zdjęcia, to drugie jest super - bardzo podoba mi się ten kolor - niby farbowane a jednak wyglądają bardzo naturalnie - tylko nie wiem czy będzie mi pasować przy takich krótkich moich włoskach..
Ja to zawsze coś wymyślę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:42   #2534
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yattamanka
No kochana ty już zamawiasz clipy??
Ja sobie kupiłam syntetyki na probe za 8 euro kilka taśm
I teraz wiem ze raczej się z clipow wyleczyłam.
Wkurzają mnie te taśmy i jednak nie sprawdziło się to u nie tak jak myślałam ze będzie.
A po drugie te moje pocieniowane włosy które są krótkie w porównaniu do clipow.Nie jednak daje sobie spokój.Pomyślałam ze może będziesz chciała wiedzieć.Ale oczywiście zrobisz jak zechcesz.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:49   #2535
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pewnie tak

Tylko teraz z kolei jak wszystkie się tak farbować będziecie zachciało mi się zapisać do fryzjera na farbowanie - to co, zamówię teraz i kolor mi nie będzie pasował jak się przefarbuje
Teraz jeszcze kitkulka wstawiła te swoje zdjęcia, to drugie jest super - bardzo podoba mi się ten kolor - niby farbowane a jednak wyglądają bardzo naturalnie - tylko nie wiem czy będzie mi pasować przy takich krótkich moich włoskach..
Ja to zawsze coś wymyślę
to nie zamawiaj na razie tylko po farbowaniu
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yattamanka
No kochana ty już zamawiasz clipy??
Ja sobie kupiłam syntetyki na probe za 8 euro kilka taśm
I teraz wiem ze raczej się z clipow wyleczyłam.
Wkurzają mnie te taśmy i jednak nie sprawdziło się to u nie tak jak myślałam ze będzie.
A po drugie te moje pocieniowane włosy które są krótkie w porównaniu do clipow.Nie jednak daje sobie spokój.Pomyślałam ze może będziesz chciała wiedzieć.Ale oczywiście zrobisz jak zechcesz.
ja kupilam i mi kolor wogole nie pasuje
ale zdecydowanie lepiej czuje sie w dlugich wlosach
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 18:11   #2536
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yattamanka
No kochana ty już zamawiasz clipy??
Ja sobie kupiłam syntetyki na probe za 8 euro kilka taśm
I teraz wiem ze raczej się z clipow wyleczyłam.
Wkurzają mnie te taśmy i jednak nie sprawdziło się to u nie tak jak myślałam ze będzie.
A po drugie te moje pocieniowane włosy które są krótkie w porównaniu do clipow.Nie jednak daje sobie spokój.Pomyślałam ze może będziesz chciała wiedzieć.Ale oczywiście zrobisz jak zechcesz.
Tak Ja już we wrześniu mówiłam, że kupię ale pewnie koło grudnia bo wtedy miałam za krótkie.. No i mamy grudzień i myślę (a raczej mam nadzieję) że są wystarczająco długie by przypiąć taśmę.
Też mam pocieniowane włoski, ale jak kiedyś pisałam jak nakręcę sobie je na wałki to tego tak nie widać i jak pisałam wcześniej mam nadzieję, że nie będzie widać

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to nie zamawiaj na razie tylko po farbowaniu

ja kupilam i mi kolor wogole nie pasuje
ale zdecydowanie lepiej czuje sie w dlugich wlosach
No i pewnie nic innego nie pozostaje jak poczekać do farbowania, ale wtedy będę musiała poczekać, a ja troszkę niecierpliwa jestem

Kochana jak ja bym mogła kupić włoski za 2 dyszki to bym kupiła nawet jakby były brązowe
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 18:20   #2537
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

tu masz za 40 zł
http://allegro.pl/clip-on-zestaw-cie...344627135.html

http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1

a tu aukcje
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 18:28   #2538
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

W tej 1 aukcji te włosy jakieś takie rzadkie są. Faktycznie tak clipy wyglądają czy ten zestaw akurat tak wygląda?

Ale pooglądam sobie te aukcje już jedna mam na oku Kupie i będę wiedziała czy to w ogóle mi to pasuje
Dziękuję

Najbardziej rozbawiła mnie informacja na jednej z aukcji gdzie wystawiający pisze, że włosy syntetyczne wyglądają dużo ładniej niż naturalne
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 18:33   #2539
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziękuję Adzio utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że miałam rację z tym karbidem. Ale ja go tak lubię Wcale mnie nie parzy i tak szybko ściąga.
Tylko palce tnie jak szalony A tu lipa bo będę musiała wraz poprawiać pilnikiem A tak się cieszyłam że frezara za mnie wszystko załatwi...
Lipa.
Nie wiem jak boli przepiłowanie czy uszkodzenie płytki. Nigdy nie uszkodziłam ani sobie ani nikomu, bo jestem bardzo delikatna i uważna- ludzie u mnie na pazurkach, o ile ciągle nie gadam,usypiają tak się relaksują

Myśle że nie ma co zakładać nowego watku. Prawda jest taka że kto chce ten znajdzie, a lenie zawsze bedą dalej truć dupkę...
Co najwyżej można walnąć bardzo opisowego posta czym kiedy i jak robiłyście ze zdjeciami- np. princeska ty możesz jakoś te wszystkie swoje zabiegi usystematyzować.
Ktoś jak wpisze w szukanie wątku to znajdzie.
No i ważne wklejać obok efektu zdjecie farby i pisać pełną nazwę to wtedy nie ma opcji żeby wyszukiwarka nie znalazła.

Ja nie imprezuję... piszę cholerne prace kontrolne na zjazd
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 18:45   #2540
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziękuję Adzio utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że miałam rację z tym karbidem. Ale ja go tak lubię Wcale mnie nie parzy i tak szybko ściąga.
Tylko palce tnie jak szalony A tu lipa bo będę musiała wraz poprawiać pilnikiem A tak się cieszyłam że frezara za mnie wszystko załatwi...
Lipa.
Nie wiem jak boli przepiłowanie czy uszkodzenie płytki. Nigdy nie uszkodziłam ani sobie ani nikomu, bo jestem bardzo delikatna i uważna- ludzie u mnie na pazurkach, o ile ciągle nie gadam,usypiają tak się relaksują

Myśle że nie ma co zakładać nowego watku. Prawda jest taka że kto chce ten znajdzie, a lenie zawsze bedą dalej truć dupkę...
Co najwyżej można walnąć bardzo opisowego posta czym kiedy i jak robiłyście ze zdjeciami- np. princeska ty możesz jakoś te wszystkie swoje zabiegi usystematyzować.
Ktoś jak wpisze w szukanie wątku to znajdzie.
No i ważne wklejać obok efektu zdjecie farby i pisać pełną nazwę to wtedy nie ma opcji żeby wyszukiwarka nie znalazła.

Ja nie imprezuję... piszę cholerne prace kontrolne na zjazd
Moja droga ale frezarka to i tak bardzo dużo pomaga i skraca czas pracy.Zobaczysz jak się wprawisz.A pilnikowi to tylko wykańczanie zostanie.Ja tez przez lata pracy nie zraniłam nikomu płytki ani sobie.Ale z praktyki wiem co potrafią zrobić panny bez mózgowe.Juz nie raz ratowałam klientkę z rak z takich panien.A uwierz mi są na świecie takie inteligentne panny które próbują jeszcze wmówić klientce ze tak ma być.To dopiero tupet.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 18:47   #2541
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
W tej 1 aukcji te włosy jakieś takie rzadkie są. Faktycznie tak clipy wyglądają czy ten zestaw akurat tak wygląda?

Ale pooglądam sobie te aukcje już jedna mam na oku Kupie i będę wiedziała czy to w ogóle mi to pasuje
Dziękuję

Najbardziej rozbawiła mnie informacja na jednej z aukcji gdzie wystawiający pisze, że włosy syntetyczne wyglądają dużo ładniej niż naturalne
to dobrze lepiej zobaczyć czy to wogole pasuje niz wydac 150 zł i wyrzucic pieniadze do kosza...
Yata te co wkleiłam jakoś faktycznie dziwnie wygladaja i jakby duzo przeszly

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziękuję Adzio utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że miałam rację z tym karbidem. Ale ja go tak lubię Wcale mnie nie parzy i tak szybko ściąga.
Tylko palce tnie jak szalony A tu lipa bo będę musiała wraz poprawiać pilnikiem A tak się cieszyłam że frezara za mnie wszystko załatwi...
Lipa.
Nie wiem jak boli przepiłowanie czy uszkodzenie płytki. Nigdy nie uszkodziłam ani sobie ani nikomu, bo jestem bardzo delikatna i uważna- ludzie u mnie na pazurkach, o ile ciągle nie gadam,usypiają tak się relaksują

Myśle że nie ma co zakładać nowego watku. Prawda jest taka że kto chce ten znajdzie, a lenie zawsze bedą dalej truć dupkę...
Co najwyżej można walnąć bardzo opisowego posta czym kiedy i jak robiłyście ze zdjeciami- np. princeska ty możesz jakoś te wszystkie swoje zabiegi usystematyzować.
Ktoś jak wpisze w szukanie wątku to znajdzie.
No i ważne wklejać obok efektu zdjecie farby i pisać pełną nazwę to wtedy nie ma opcji żeby wyszukiwarka nie znalazła.

Ja nie imprezuję... piszę cholerne prace kontrolne na zjazd
Miałam zamaiar wkleić wszystko w jednym poście jak już dojdę do czegoś ładnego
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 18:53   #2542
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Princeska to tak zrób.
jak wiekszość z nas pofarbuje koło 20 to i tak jakby baza kolorów odżyje i będzie wszystko w jednym miejscu.

Adzio wiem że są takie kretynki tez zbierałam kilka zniszczonych totalnie klientek, a nawet taką ktorej wmawiano że obgryzionych paznokci sie nie da przedlużyć i z czasem wyprowadzić Jej wmawiały że może tylko tipsy z kiosku sobie nakleić na imprezę
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 18:56   #2543
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska to tak zrób.
jak wiekszość z nas pofarbuje koło 20 to i tak jakby baza kolorów odżyje i będzie wszystko w jednym miejscu.

Adzio wiem że są takie kretynki tez zbierałam kilka zniszczonych totalnie klientek, a nawet taką ktorej wmawiano że obgryzionych paznokci sie nie da przedlużyć i z czasem wyprowadzić Jej wmawiały że może tylko tipsy z kiosku sobie nakleić na imprezę
masowe farbowanie wizażanek ja nie wiem czy do 20 stego bede miala jakis odrost,zreszta ja sama nie wiem co ja chce,ale chcialabym jakis chlodniejszy,bo teraz po tym E20 mam taki jasny,ale zoltawy i kilka rudych pasm przebija ..... i zastanawiam sie czy Stockholm to pokryje
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:03   #2544
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska to tak zrób.
jak wiekszość z nas pofarbuje koło 20 to i tak jakby baza kolorów odżyje i będzie wszystko w jednym miejscu.

Adzio wiem że są takie kretynki tez zbierałam kilka zniszczonych totalnie klientek, a nawet taką ktorej wmawiano że obgryzionych paznokci sie nie da przedlużyć i z czasem wyprowadzić Jej wmawiały że może tylko tipsy z kiosku sobie nakleić na imprezę
No wiedz wiesz o czym mowie. Sa takie talenty na świecie..Niestety.
A teraz pytanie z innej beczki.
Czy do kąpieli rozjaśniającej mogę dodać rozjaśniacz joanny czy lepiej kupić profesjonalny?Co byś mi poleciła?
A czy mogę dosypać troszkę więcej czy musi być tak jak w przepisie?
No i jak kupie profesjonalny to wiadomo ze on jest w takiej beczce to jak mam wiedzieć ile gram mam dodać?
I muszę przyznać ze przed świętami to będę mieć dostęp talko do sklepowego rozjasniacza ale gdyby profesjonalny miał by być lepszy to pojadę po niego 50 km.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:04   #2545
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
masowe farbowanie wizażanek ja nie wiem czy do 20 stego bede miala jakis odrost,zreszta ja sama nie wiem co ja chce,ale chcialabym jakis chlodniejszy,bo teraz po tym E20 mam taki jasny,ale zoltawy i kilka rudych pasm przebija ..... i zastanawiam sie czy Stockholm to pokryje
Jak nie zrobisz to się nie dowiesz. A mogę Ci powiedzieć z doświadczenia, a Snow to potwierdzi, że ta farba jest naprawdę bardzo delikatna dla włosków
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:12   #2546
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak nie zrobisz to się nie dowiesz. A mogę Ci powiedzieć z doświadczenia, a Snow to potwierdzi, że ta farba jest naprawdę bardzo delikatna dla włosków
wiem,że delikatna tylko się właśnie boje,że nie pokryje mi tych rudych,a szkoda mi 30 zł na farbkę,która nic mi nie da
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:21   #2547
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wiem,że delikatna tylko się właśnie boje,że nie pokryje mi tych rudych,a szkoda mi 30 zł na farbkę,która nic mi nie da
No tak nie pomyślałam o tym Myślałam, że martwisz się o kondycję i pod tym kątem napisałam..
Niestety chyba inaczej jak nałożyć - nie da się sprawdzić. Może będzie teraz jakaś promocja na święta.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:23   #2548
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Princesska trudno powiedzieć... stokholm kilka razy zawiódł po podkładzie wiec i teraz może sobie nie poradzić, ale próbuj.

Adzio profesjonalny lepszy wiadomo. Mniej zniszczy. Rób na wodzie 6 lub 9%. Sklepowa joanna ma chyba wodę 12% czy 9% mysia kiedys coś takiego pisała.
A jak zdecydujesz sie na profesjonala to zapytaj czy dodana jest miarka, jak nie to dokupisz od razu to koszt kilku zl i bedziesz odmierzać. Wodę i tak wtedy musisz dokupić- najlepiej 9%.
Rozrabiasz 1:1 proszku do wody i do tego szampon i odżywka i troszkę wody z kranu i gotowe.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:28   #2549
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princesska trudno powiedzieć... stokholm kilka razy zawiódł po podkładzie wiec i teraz może sobie nie poradzić, ale próbuj.

Adzio profesjonalny lepszy wiadomo. Mniej zniszczy. Rób na wodzie 6 lub 9%. Sklepowa joanna ma chyba wodę 12% czy 9% mysia kiedys coś takiego pisała.
A jak zdecydujesz sie na profesjonala to zapytaj czy dodana jest miarka, jak nie to dokupisz od razu to koszt kilku zl i bedziesz odmierzać. Wodę i tak wtedy musisz dokupić- najlepiej 9%.
Rozrabiasz 1:1 proszku do wody i do tego szampon i odżywka i troszkę wody z kranu i gotowe.
bo zastanawiam się jeszcze nad natural&easy i jeszcze poszukam jakiś farb ....
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:34   #2550
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princesska trudno powiedzieć... stokholm kilka razy zawiódł po podkładzie wiec i teraz może sobie nie poradzić, ale próbuj.

Adzio profesjonalny lepszy wiadomo. Mniej zniszczy. Rób na wodzie 6 lub 9%. Sklepowa joanna ma chyba wodę 12% czy 9% mysia kiedys coś takiego pisała.
A jak zdecydujesz sie na profesjonala to zapytaj czy dodana jest miarka, jak nie to dokupisz od razu to koszt kilku zl i bedziesz odmierzać. Wodę i tak wtedy musisz dokupić- najlepiej 9%.
Rozrabiasz 1:1 proszku do wody i do tego szampon i odżywka i troszkę wody z kranu i gotowe.
Ok Bunny jak się już będzie zbliżać termin kombinacji to się jeszcze do Ciebie zwrócę.Chyba pozwolisz co? A jeszcze masz jakieś sugestie co do profesjonalnych rozjasniacza?Jakas konkretna firma czy coś?Wodę dobierać najlepiej z tej samej firmy czy to nie ma zasady.Sorry ale jestem nowa w temacie farb i rozjaśniaczy profesjonalnych.

Tak teraz patrze na allegro,aby zamówić i jak przyjadę do pl to żeby już na mnie czekał w domu.Zwłaszcza ze przyjeżdżam tylko na tydzień z tego 3 dni święta i mogę nie zdążyć w razie jak by co poszło nie tak.Widze ze oryginalne rozjaśniacze z Joanny te są i to w cenach no...można powiedzieć ok.Ok 35 zl.Bo reszta to droższa.Czy uważasz je za dobre rozjaśniacze i czy są lepsze niż sklepowe?Warte zamówienia?Znalazłam te dwa czy któryś jest lepszy.Nie wiem na co sie decydować.http://allegro.pl/joanna-rozjasniacz...333525084.html

http://allegro.pl/joanna-rozjasniacz...333525085.html
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-04 o 19:50
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.