Laserowa korekta wady wzroku - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 08:52   #751
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

To ile łącznie czekasz na zabieg? U mnie zabieg był możliwy już następnego dnia po badaniach kwalifikacyjnych. Fakt zdecydowałam się na tydzień później ale możliwość była .
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 23:05   #752
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez jagoda999 Pokaż wiadomość
Ja robiłam właśnie w Warszawie: [URL]http://www.feelbeauty....
Super!!! Robiłaś zabieg na stronie internetowej?! Jak ta technika do przodu zasuwa...
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:43   #753
majkick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Pracuje 8 godzin dziennie przy komputerze. Czy ryzykuje cokolwiek jezeli zabieg wykonam w czwartek, a w poniedziałek wrócę do pracy?
majkick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 00:25   #754
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez majkick Pokaż wiadomość
Pracuje 8 godzin dziennie przy komputerze. Czy ryzykuje cokolwiek jezeli zabieg wykonam w czwartek, a w poniedziałek wrócę do pracy?
? Zależy jaki zabieg będziesz miała, ale raczej powinien być odpoczynek przez 2 tygodnie od takiej pracy przy komputerze
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 11:34   #755
majkick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Mam świadomość zalecanego odpoczynku, tylko nie mam możliwości wzięcia aż takiej ilości wolnego. Dlatego zastanawiam się czy te kilka dni będzie wystarczające.
majkick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 11:38   #756
Lizz91
Raczkowanie
 
Avatar Lizz91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez majkick Pokaż wiadomość
Mam świadomość zalecanego odpoczynku, tylko nie mam możliwości wzięcia aż takiej ilości wolnego. Dlatego zastanawiam się czy te kilka dni będzie wystarczające.
Teoretycznie minimum musisz mieć tydzień, znam przypadek właśnie taki jak ty. Facetowi po pracy przy komputerze wzrok poszedł na 0.25. To wszystko zależy od organizmu ale nie polecam ryzykować z takim zabiegiem... to jednak oczy.
__________________
Włosy kontra basen
Lizz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 11:41   #757
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Sluchaj, dopiero po zabiegu zrozumiałam jak komputer męczy oczy. Szczerze ja zaczęłam po jakichś 3 dniach sprawdzać pocztę, ale nie dalam rady wytrzymać dłużej bo tak mnie bolalo oczy. Poza tym jak pomyślałam że mogą powstać przez to komplikacje i o zgrozo jakiś kolejny zabieg, od razu zamykalam oczy by odpoczely. Może masz kogoś kto mógłby np iść z Toba do pracy i pomoc oczami... Bo osobiście innej rady nie widzę, zbyt duże ryzyko i ból.
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 08:23   #758
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez majkick Pokaż wiadomość
Mam świadomość zalecanego odpoczynku, tylko nie mam możliwości wzięcia aż takiej ilości wolnego. Dlatego zastanawiam się czy te kilka dni będzie wystarczające.
Nie wiem jak to w innych i gdzie się wybierasz na zabieg ale ja w Laserze dostałam zwolnienie lekarskie, wiec ty dni wolnych urlopowych brać nie musisz. Oczywiście wiem, że różnie to w pracy jest ale też nie polecałabym lecieć od razu do pracy.
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 16:12   #759
misza198818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

ja jutro jadę na badania kwalifikujące do LEXUMMEDICA w Poznaniu - jeśli ktoś miał tam zabieg to proszę o kontakt - chcę się dowiedzieć co i jak szczegółowo. Piszcie na PW - oczywiście tutaj będę się wypowiadał w razie postępów lub ich braku...
misza198818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 12:35   #760
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Czytam ten wątek od niedawna bo chyba wreszcie powoli dojrzałam psychiczniedo tego zabiegu.
Najbardziej chyba, panicznie wręcz boję się tego, ze w trakcie zabiegu poruszę gałką oczną i zetną mi rogówke nie tak jak trzeba brrrr,
jest to w ogóle możliwe?
sama świadomośc ze mam mieć nieruchomo oko przez kilka- kilkanaście minut mnie przeraża bo siłą woli mi się poruszy!
wiem, głupia jestem

powiedzcie mi, czy w Warszawie jest możliwe rozłożenie zabiegu na raty? Czytałam że w Mavicie mają system ratalny ale to jest rozłożenie odpłatności na max 6 rat więc i tak po 1000zł trzeba płacić jednorazowo a dla mnie póki co to dość kosmiczna cena.
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 17:23   #761
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

sekund. wytrzymasz mnie sie wydawalo ze lekko poruszylam bo mnie tak na poczatku zabolalo i zyje

o ratach nic nie wiem
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 18:30   #762
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
Czytam ten wątek od niedawna bo chyba wreszcie powoli dojrzałam psychiczniedo tego zabiegu.
Najbardziej chyba, panicznie wręcz boję się tego, ze w trakcie zabiegu poruszę gałką oczną i zetną mi rogówke nie tak jak trzeba brrrr,
jest to w ogóle możliwe?
sama świadomośc ze mam mieć nieruchomo oko przez kilka- kilkanaście minut mnie przeraża bo siłą woli mi się poruszy!
wiem, głupia jestem

powiedzcie mi, czy w Warszawie jest możliwe rozłożenie zabiegu na raty? Czytałam że w Mavicie mają system ratalny ale to jest rozłożenie odpłatności na max 6 rat więc i tak po 1000zł trzeba płacić jednorazowo a dla mnie póki co to dość kosmiczna cena.
jaka metoda mialas zabieg? LASEK?
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 07:32   #763
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
Czytam ten wątek od niedawna bo chyba wreszcie powoli dojrzałam psychiczniedo tego zabiegu.
Najbardziej chyba, panicznie wręcz boję się tego, ze w trakcie zabiegu poruszę gałką oczną i zetną mi rogówke nie tak jak trzeba brrrr,
jest to w ogóle możliwe?
sama świadomośc ze mam mieć nieruchomo oko przez kilka- kilkanaście minut mnie przeraża bo siłą woli mi się poruszy!
wiem, głupia jestem

powiedzcie mi, czy w Warszawie jest możliwe rozłożenie zabiegu na raty? Czytałam że w Mavicie mają system ratalny ale to jest rozłożenie odpłatności na max 6 rat więc i tak po 1000zł trzeba płacić jednorazowo a dla mnie póki co to dość kosmiczna cena.
Nie ma się co obawiać, nic trudnego, tym bardziej, że oko jest odrętwiałe/ znieczulone. Jeśli chodzi o raty to wydaje mi się, że jak wybierzesz klinikę zawsze możesz o to zapytać lekarza (bo proponuje najpierw zrobić badania kwalifikacyjne). Coraz częściej podchodzi się do klienta indywidualnie.
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 07:37   #764
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez margolcia_27 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na kontrolnej wizycie po zabiegu, który miałam w czwartek. Ładnie wszystko się goi, nawet już jestem bez soczewek ochronnych. Widzę doskonale! choć oczywiście rekonwalescencja potrwa jeszcze... mimo to jestem bardzo zadowolona! dużo strachu o nic tak naprawdę

Oczka trochę szczypią, wrażliwe są na światło, ale wszystko do zniesienia! Jeśli chodzi o pracę przy kompie, to za kilka dni mogę już pracować, ale nie przez 8 godzin dziennie - to dopiero gdzieś za 2 tyg. jeszcze.

Ja miałem zabieg w Weiss Klinik i szczerze ich polecam! Pani dr Dreksler-Tkacz to wspaniała osoba! Za obywa oczka płaciłam 2.850 zł, w ramach promocji wakacyjnej. Teraz akurat mają akcję z Grouponem, też taka cena.
taka cena za parę oczu? kurcze, to aż dziwne, ze tak mocno obiżyli. Super że się załapałaś na taka promocję.

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mjot Pokaż wiadomość
sekund. wytrzymasz mnie sie wydawalo ze lekko poruszylam bo mnie tak na poczatku zabolalo i zyje

o ratach nic nie wiem
a co to za link, który cytujesz? bo mi się nie otwiera
a mówili cos o tym, zeby nie ruszać okiem, patrzec w jeden punkt czy coś w tym stylu?
wczoraj załapałam się w przedszkolu moich dzieci na darmowe badanie komputerowe wzroku i tez pan kazał mi wpatrywać się w jeden punkt i już mnie oko szczypało na samą myśl o konieczności unieruchomienia galki
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:29   #765
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ciebie dysia77 ja miałam trzy diody przed sobą w lini prostej poziomo, dwie czerwone i zielona po środku. Miałam patrzeć na zieloną pomysł ze od tego zależy twoje szczęście bez wady! Ja dla tego skupiamy się w sobie i wytrzymalam
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:59   #766
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez mjot Pokaż wiadomość
Ciebie dysia77 ja miałam trzy diody przed sobą w lini prostej poziomo, dwie czerwone i zielona po środku. Miałam patrzeć na zieloną pomysł ze od tego zależy twoje szczęście bez wady! Ja dla tego skupiamy się w sobie i wytrzymalam
no kurde tyle ludzi wytrzymało to i ja muszę, nie ma lipy Nigdy nigdzi enie słyszałam, zeby ktoś ruszył okiem podczas zabiegu i cos się w ziwązku z tym stało, ale ja tak juz mam że się nakręcam i potem trzęse się ze strachu na samą myśl
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 11:21   #767
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
Czytam ten wątek od niedawna bo chyba wreszcie powoli dojrzałam psychiczniedo tego zabiegu.
Najbardziej chyba, panicznie wręcz boję się tego, ze w trakcie zabiegu poruszę gałką oczną i zetną mi rogówke nie tak jak trzeba brrrr,
jest to w ogóle możliwe?
sama świadomośc ze mam mieć nieruchomo oko przez kilka- kilkanaście minut mnie przeraża bo siłą woli mi się poruszy!
wiem, głupia jestem .
Dysiu (Dysławo?)
jest to raczej niemożliwe - oko masz znieczulone, powieki rozwarte, nakazane patrzenie w świetlisty punkt, mantra taka... A organizm i tak Cię oszukuje, bo będziesz miała wrażenie, że mrugasz powieką, chociaż ta jest unieruchomiona. Także nie ma strachu
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 11:40   #768
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Antonina74 Pokaż wiadomość
Dysiu (Dysławo?)
jest to raczej niemożliwe - oko masz znieczulone, powieki rozwarte, nakazane patrzenie w świetlisty punkt, mantra taka... A organizm i tak Cię oszukuje, bo będziesz miała wrażenie, że mrugasz powieką, chociaż ta jest unieruchomiona. Także nie ma strachu
to zdrobnienie od Edyty ale spoko, może być Dysława
dzięki za pocieszenie
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 14:41   #769
misza198818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Tanio macie za te zabiegi. Ja wczoraj byłem w LeXummedica w Poznaniu. Operację mam 24 października. Płacę 2550zł ( ze jedno oko ;/ )

Ale juz zdecydowałem. Co do płatności rat - oni tak załatwiają to przez bank więc lepiej zabrać w swoim banku a nie przez nich.
misza198818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 08:13   #770
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Też mnie to dziwi, bo w 90% klinik ceny są podobne.. z czego zrezygnowali? Bo na pewno nie ze swojej części zł..
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 21:45   #771
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez margolcia_27 Pokaż wiadomość
...sama procedura operacyjna laserowej korekcji nie jest droga - więc może "po kosztach" to robią. Na pewno nie jest tak, że coś pomijają, by obniżyć koszty - jak już pisałam, sama skorzystał z promocji w Weiss Klinik i wszystko było ok. Tydzień po zabiegu czuję się doskonale i widzę bardzo dobrze...
Po kosztach to mi brat pralkę naprawił. Laser kosztuje, prąd kosztuje, czynsz w stolicy, godzina pracy lekarza i reszty personelu też. Gdybym była nieostrożna, to pomyślałabym, że to jakiś dumping...
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 09:18   #772
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

O tym gruponie to już dyskusja była - ja bym się nie zdecydowała. Z tym, że trzeba być świadomym tego jak działa taki grupon - to nie zazwyczaj zysk dla sklepu, hotelu czy kliniki - a raczej akcja promocyjna - właśnie po kosztach.. Mimo to kliniki potrafią zarobić na badaniach kwalifikacyjnych, które w cenie grupona nie są..
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 09:32   #773
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
Najbardziej chyba, panicznie wręcz boję się tego, ze w trakcie zabiegu poruszę gałką oczną i zetną mi rogówke nie tak jak trzeba brrrr,
jest to w ogóle możliwe?
sama świadomośc ze mam mieć nieruchomo oko przez kilka- kilkanaście minut mnie przeraża bo siłą woli mi się poruszy!
wiem, głupia jestem
Nie wiem czy to kwestia metody czy czego, ale mnie poinformowano, że jak ruszę gałką to laser po prostu się wyłączy i zaczną od nowa/w tym miejscu w którym się zatrzymali, także nie ma się co bać (Lasik, Lexum w Poznaniu)
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 15:02   #774
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Znacie dobrą klinikę w Warszawie? Mam zamiar iść na badania ale kompletnie nie wiem gdzie no i im więcej czytam tym bardziej się boję w końcu nie wiem czy to bezpieczne...może lepiej nie czytać:/
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 19:38   #775
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

lexummedica ma oddzial w Warszawie. bede tam przenosic swoja dokumentacje z Krakowa.

pytanie do osób PO LASIK: jak wygladala u Was czestotliwosc uzywania kropli? zaczelam 5 miesiac od zabiegu i nie wiem jak stosowac krople. uzywam wtedy kiedy moje oczy tego wymagaja czyli 1-2 razy dziennie ale boje sie ze to zle. na ostatniej kontroli mialam wszystko okey, choc przed nia tez juz tak sporadycznie uzywalam kropli. zyje w b. komfortowym srodowisku dla oczu tj swieze wilgotne powietrze, bez dymu i smogu
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 07:39   #776
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez kalinka9 Pokaż wiadomość
Znacie dobrą klinikę w Warszawie? Mam zamiar iść na badania ale kompletnie nie wiem gdzie no i im więcej czytam tym bardziej się boję w końcu nie wiem czy to bezpieczne...może lepiej nie czytać:/
Ja miałam w CMO Laser, na Grzybowskiej. Z wyniku i przebiegu całego przedsięwzięcia jestem b. zadowolona. Jeśli chodzi o czytanie, to ja bym polecała jak najwięcej. Oczy różnie reagują ale moim zdaniem więcej w sieci pozytywnie kończących się historii. Ważne, żeby być świadomym co Cię może spotkać po zabiegu, żeby nie panikować gdy pojawi się jakiś dyskomfort.
Co do kropelek, czemu uważasz, że to źle? Ja jestem krócej po zabiegu, też jeszcze używam. Bo chodzi Ci o te nawilżające? Boisz się, że się uzależnisz?
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 07:58   #777
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

dokładnie... nie chcę uzależnić oczu, dbam o nie na wszystkie naturalne sposoby (czuję to, bo wystarczy mi jeden wieczór, gdzie w pomieszczeniu ktoś nawet raz zapalił i na następny dzień już ciężej mi się otwiera rany oczy). Jak często używasz nawilżających i ile jesteś po zabiegu(=sztuczne łzy; tylko te używam)?
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 08:13   #778
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

margolcia_27 bardzo się cieszę, że wszystko dobrze witamy po drugiej, lepszej stronie życia hihi
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 15:12   #779
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Dzięki za podpowiedzi, a jeżeli chodzi o komplikacje to co macie na myśli? Sprawdziłam te dwie kliniki, o których mówiłyście ceny podobne, ale jeszcze nie wiem jaką metodę będę miała robione, na początek chyba musze się wybrać na konsultacje..
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 15:27   #780
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

powikłania znajdziesz na kazdej stronie kliniki zajmujacej sie zabiegami
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 17:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.