Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-13, 13:41   #931
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Tak, jestem ciekawa jak wyglądają surowe. Na aparacie mi sie podobały mam nadzieje, że3 będę miała dwie wersie
Surowe z pewnością będą wyglądać lepiej

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jak już dostaniesz te przed obróbką to pokaż Bo moim zdaniem zdecydowanie za dużo tego ps'a
Dobrze mówi, polać jej!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37049711]Jak dla mnie też ktoś się trochę źle posłużył tym ps(bez obrazy oczywiście).
Przy wygładzaniu twarzy widać, że niedokładnie jest przy ustach zrobione. I za dużo to jest przerobione. Oryginały pewnie będą lepsze [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość

Skupiły się na ps'ie a gdzie pochwały dla mojego pozowania i artyzmu ?
Pochwalam Twe pozowanie i artyzm

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
popieram


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3705003 8]
Bosz... pokażę Wam moją "przygodę z migdałkami"... Karykaturę migdałków raczej. Nie pasi mi, naprawdę uważam, że spiłowałam mocno, jak wzięłam rękę bokiem to aż szpice było widać. A tu doopa, jeszcze na zdjęciu wychodzą dużo bardziej wyokrąglone niż w rzeczywistości. I jeszcze moja największa bolączka... nie umiem czubka umiejscowić równo na środku Porażka... No dobra, może jeszcze nie straszyłam pazurami (chyba) ale już je spiłowałam i zaokrągliłam.[/QUOTE]

Ładne są, co chcesz?


Moje się połamały. Nie wiedziałam, że tak krótkie paznokcie mogą się połamać, a tu zdziwko
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 13:44   #932
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Ja też dołączam do grona czekających na surowe fotki
Beatko, jestem pod wrażeniem Twojego pozowania i artyzmu A makijaż też Eweska Ci robiła?

Nefty, nie wiem czego się czepiasz Nie jest tak źle jak myślisz. Może wyszczupliłabym boki, by były bardziej migdałkowate. Ale naprawdę jest nieźle. A propos tego Wibosia 351, to ja nie mam z nim najmniejszych problemów. Żadne bąbelki, smugi, odciski... Ale u mnie rzadko coś bąbluje, chyba jedynie gel look, ale już mam na niego sposób hłehłehłe Bardzo sobie chwalę tego Wibosia

I całuję Agatkę
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:11   #933
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Co za dzień...co za dni.. wszystko nagle jakoś się psuje...

Bez jaj... Cooone ma racje, po kablach się to panoszy... jak któraś znajdzie lekarstwo to też niech po kablach śle
Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Przecież wyglądają wspaniale!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ładne są, nie marudź, kwestia przyzwyczajenia się i dopracowania kształtu ja nad moimi drugi miesiąc chyba już pracuję i nadal nie są idealne, ale ciągle się uczę.
Ja nie mam tyle cierpliwości
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ładne są, co chcesz?
Już nie są bo spiłowałam
Ale z okragłymi się lepiej czuję
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nefty, nie wiem czego się czepiasz Nie jest tak źle jak myślisz. Może wyszczupliłabym boki, by były bardziej migdałkowate. Ale naprawdę jest nieźle. A propos tego Wibosia 351, to ja nie mam z nim najmniejszych problemów. Żadne bąbelki, smugi, odciski... Ale u mnie rzadko coś bąbluje, chyba jedynie gel look, ale już mam na niego sposób hłehłehłe Bardzo sobie chwalę tego Wibosia

Mi większość lakierów bąbluje. I właściwie nie ma znaczenia czy czekam długo przed nałożeniem kolejnej warstwy czy nie czekam w ogóle... Na szczęście INM lekiem na całe zło


Poradźcie mi coś. Niecały miesiąc temu kupiłam szklany pilniczek. I już się nie nadaje do użytku... Myślicie, że uznają mi reklamację? Paragon oczywiście mam... no szkoda mi trzynastu złotych w błoto wyrzucić. I co ja kurcze mam pancerne paznokcie czy felerny pilnik mi się trafił? Patrzcie jak się stępił... z obu stron! Mam nadzieję że widać na fotkach. Te "gładkie" plamy to stępiona powierzchnia, śliska już właściwie...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:17   #934
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3705170 5]Poradźcie mi coś. Niecały miesiąc temu kupiłam szklany pilniczek. I już się nie nadaje do użytku... Myślicie, że uznają mi reklamację? Paragon oczywiście mam... no szkoda mi trzynastu złotych w błoto wyrzucić. I co ja kurcze mam pancerne paznokcie czy felerny pilnik mi się trafił? Patrzcie jak się stępił... z obu stron! Mam nadzieję że widać na fotkach. Te "gładkie" plamy to stępiona powierzchnia, śliska już właściwie... [/QUOTE]


ja też tak miałam
myjesz go po każdym użyciu?
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:19   #935
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Nie mam zielonego pojęcia Sama bym sobie kupiła szklany, ale nie wiem który wybrać, by długo służył
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:20   #936
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja też tak miałam
myjesz go po każdym użyciu?
Eee... a powinnam?
Najczęściej zdmuchuję pyłek, czasem opłukuję pod wodą...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:23   #937
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3705181 2]Eee... a powinnam?
Najczęściej zdmuchuję pyłek, czasem opłukuję pod wodą...[/QUOTE]


no powinno się go myć
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 14:24   #938
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3705170 5]
Bez jaj... Cooone ma racje, po kablach się to panoszy... jak któraś znajdzie lekarstwo to też niech po kablach śle

Poradźcie mi coś. Niecały miesiąc temu kupiłam szklany pilniczek. I już się nie nadaje do użytku... Myślicie, że uznają mi reklamację? Paragon oczywiście mam... no szkoda mi trzynastu złotych w błoto wyrzucić. I co ja kurcze mam pancerne paznokcie czy felerny pilnik mi się trafił? Patrzcie jak się stępił... z obu stron! Mam nadzieję że widać na fotkach. Te "gładkie" plamy to stępiona powierzchnia, śliska już właściwie... [/QUOTE]


Jak wynajdę to dam znać


Miałam to samo z pilnikiem z Natury. Kupiłam go mamie miesiąc temu, a już się nie nadaje do niczego. Za to kupiłam sobie jakieś dwa lata temu chyba w Rossmannie i służy mi do dzisiaj bez zarzutu


Idę na stepper...
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:25   #939
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nie mam zielonego pojęcia Sama bym sobie kupiła szklany, ale nie wiem który wybrać, by długo służył
No to nie kupuj "elite models"
Kurcze myślałam że ich wadą jest to, że mogą się stłuc a nie stępić...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:28   #940
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Uf... ciesze się, że znalazłam osoby, które mnie rozumieją (z tymi dziećmi :P).
Nerwy mi już przeszły.

ewalucja z racji tego, że sama zajmowałam się fotografią pozwolę sobie na wypowiedź Widziałam Twoją twarz na blogu, to jak "pozowałaś" do zdjęć robionych z ręki i niestety muszę przyznać, że te które wstawiłaś kilka postów wyżej nie oddają Twojej urody w 100 % (tak jak te naturalne na blogu). Osobiście nie przepadam za mocnymi kontrastami ale ten tutaj jest przesadzony- twarz wygląda nienaturalnie i niekorzystnie. Moim zdaniem 1 zdjęcie z 2 posta który umieściłaś jest najładniejsze- buzia jest oświetlona równomiernie a delikatny uśmiech i oczy dodają uroku
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:29   #941
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Większość z nas ostatnio jakieś bez życia.
Laski, wziąć się w garść bo po kablach to wszystko idzie


Już bym chciała pomalować paznokcie
Ale chociaż pedi sobie zrobię dzisiaj
oj, idzie, idzie...
aż przypomniała mi się reklama ,,płynę do Ciebie światłowodem...''


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Moje się połamały. Nie wiedziałam, że tak krótkie paznokcie mogą się połamać, a tu zdziwko
ooj..


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3705170 5]
Ja nie mam tyle cierpliwości
[/quote]

ja też nie, ale innego wyjścia nie widzę dla siebie



Cytat:
Poradźcie mi coś. Niecały miesiąc temu kupiłam szklany pilniczek. I już się nie nadaje do użytku... Myślicie, że uznają mi reklamację? Paragon oczywiście mam... no szkoda mi trzynastu złotych w błoto wyrzucić. I co ja kurcze mam pancerne paznokcie czy felerny pilnik mi się trafił? Patrzcie jak się stępił... z obu stron! Mam nadzieję że widać na fotkach. Te "gładkie" plamy to stępiona powierzchnia, śliska już właściwie...
każdy mi się tak spsuł, ale jakoś nie wpadłam na pomysł żeby go reklamować. moja mama za to kupiła jeden już kupę czasu temu i do tej pory nic sie z nim nie stało..


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nie mam zielonego pojęcia Sama bym sobie kupiła szklany, ale nie wiem który wybrać, by długo służył
no ja też mam z tym problem
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 14:29   #942
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no powinno się go myć
Nie no tak jak pisałam, jak widziałam potrzebę to opłukiwałam, ale nie szorowałam mocno szczotką ani nic z tych rzeczy
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jak wynajdę to dam znać


Miałam to samo z pilnikiem z Natury. Kupiłam go mamie miesiąc temu, a już się nie nadaje do niczego. Za to kupiłam sobie jakieś dwa lata temu chyba w Rossmannie i służy mi do dzisiaj bez zarzutu


Idę na stepper...
Koniecznie

Mój tez z rossa, tyle że nie ich firmowy

Miłego tuptania
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:39   #943
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 12:13
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:41   #944
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
haha no wiem, wiem, koniecznie chcialam wszystkie lakiery z WC, a tu dwa wybitnie mi w oko wpadły, z tym że tylko jeden nie zmacany..
wlasnie nim maluję
A który masz? wybacz jak pisałaś, ale nie kojarzę

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Szkoda, bo rozświetlacz jest super Drobiny znikają A nakładany limitkowym pędzlem to już w ogóle... cud, miód i orzeszki

Mam to samo. O ile na żywo aż tak bardzo mnie to nie razi, to na filmikach bardzo

I czar prysł Widziałam u mnie coś podobnego, ale zapomniałam numeru i teraz się zastanawiałam czy to było to.
A wiesz co? Wchodzę dziś do natury a tam obie limitki prawie nietknięte, wszytsko było i zostawiłam tam 70 dych jak nigdy, serio
Co ciekawe, rozświetlacz powędrował do koszyka jako ostatni a w domu jak pomacałam wszystko to mnie chyba najbardziej cieszy
wzięłam jeszcze zestaw do brwi (jasny kolor w sam raz dla mnie przy zagęszczaniu brwi) najciemniejszy lakier, pedzel no a z Catrice tylko róż.

Dokładnie

No własnie, patrzyłam w szafie MS za nim ale nie było
Ale zrobiłam porównanie: ciapnięty tn mój nudziak MS na folii i buteleczka Essence z WC najjaśniejszego - bardzo podobne, tylko Essence ma shimmer. Z tym że przez butelkę co innego wiadome, na paznokciach przy różnym kryciu i formule mogą wyglądac inaczej zastanawiałam się, ale nie wzięłam.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Wróceni z Kubą
łoo

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Niebieski lakier, który pokazywałam ostatnio. Tak mi się spodobał, że szkoda było mi ciapać na nim kropki
Fajny, ale dołożyłabym warstwę i topa

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Nieeeee
Dlaczego zawsze mnie to spotyka. Ehhh. Mam nadzieję, że chociaż mi WC nie wyprzątnęli
może załapiesz się na WC... jak nie to pisz, może ja będę jeszcze gdzieś.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3704742 5]
Kupiłam lniany... 15zł za 250 ml przeżyję na początek. Kiełki pszenicy juz 30zł kosztowały... Liczę się z tym, że w miarę postępowania olejomanii będę wydawać na to coraz więcej, ale na początku to jeszcze boli
[/QUOTE]

hehe zdaj relację jak poużywasz

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37047807]

Mi z moimi ostatnio nie chce się nic robić.
Na żywo chyba aż takiej przerwy między lakierem a skórkami nie widać.
Pod spodem 3 warstwy lakieru do frencha z rimmela, malowane chyba we wtorek. W środe domalowane 3 warstwy hello holo, na małym 4 warstwy.
Na razie jeszcze dobrze się to trzyma, więc zmywać się nie chce
Wiem mam okropny zadzior, ale skórki nawilżam regularnie
[/QUOTE]

bling bling

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Musze się wyżyć.
Nie dziwię Ci się...
Miałam okazję oglądać czyjeś zdjęcia bliźniaków, dosłownie po porodzie zaraz, zrobione przez osobę utalentowaną fotograficznie, zdjęcia pierwsza klasa i naprawdę przepiękne no ale na facebooka to by była przesada... Też mnie to razi.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:43   #945
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

A wiesz co? Wchodzę dziś do natury a tam obie limitki prawie nietknięte, wszytsko było i zostawiłam tam 70 dych jak nigdy, serio
Co ciekawe, rozświetlacz powędrował do koszyka jako ostatni a w domu jak pomacałam wszystko to mnie chyba najbardziej cieszy
wzięłam jeszcze zestaw do brwi (jasny kolor w sam raz dla mnie przy zagęszczaniu brwi) najciemniejszy lakier, pedzel no a z Catrice tylko róż.

Zrób foto zdobyczy
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:47   #946
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Anula, 01 Tree Hugging
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:54   #947
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Pozdrawiam Z Sosnowca Jestem u wujka i byłam na mini sesji fotograficznej u eweski dziwnie się czuje jak patrze na zdjęcia ale mi sie podobają, są inne niż codzienne wiadomo ps, dużo podkładu itp ale fajne doświadczenie
Wybacz ale mi się nie podoba, tzn to akurat może być ale te kolejne niezbyt wg mnie Sztuczne, ale to nie Twoja wina oczywiście. Twoje własne fotki na blogu duzo lepsze
surowe na bank będą lepsze

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

ja tak często mam właśnie,i w ogóle u mnie w naturze jest takie światło że wszystko wygląda tak samo
O no no, światło też robi robotę.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3705003 8]
Bosz... pokażę Wam moją "przygodę z migdałkami"... Karykaturę migdałków raczej. Nie pasi mi, naprawdę uważam, że spiłowałam mocno, jak wzięłam rękę bokiem to aż szpice było widać. A tu doopa, jeszcze na zdjęciu wychodzą dużo bardziej wyokrąglone niż w rzeczywistości. I jeszcze moja największa bolączka... nie umiem czubka umiejscowić równo na środku Porażka... No dobra, może jeszcze nie straszyłam pazurami (chyba) ale już je spiłowałam i zaokrągliłam.[/QUOTE]

Przesadzasz, bardzo ładne!
a problemy z piłowaniem rozumiem

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Zrób foto zdobyczy
Postaram się, aczkolwiek nie wiem co wyjdzie bo do mojego pokoju wpada teraz tylko odrobina żółtego światła jak coś to jutro zrobię lepsze
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:09   #948
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Anula, 01 Tree Hugging
aha oparłam się mu- na razie

Zdjęcie na szybko w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08096.jpg (101,5 KB, 46 załadowań)
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:09   #949
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

wszystkiego mi się odechciało. nawet malowania paznokci.
do bani..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 15:15   #950
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
aha oparłam się mu- na razie

Zdjęcie na szybko w załączniku
na razie
pędzelek musi być świetny...


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wszystkiego mi się odechciało. nawet malowania paznokci.
do bani..
no ej, co z Wami? uszy do góry Kochana!






a ja jestem w 7 niebie, po tym co spirulina zrobiła z moimi włosami...
w klubie fotki wstawie *_*
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:21   #951
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
no ej, co z Wami? uszy do góry Kochana!

do bani jest.
oszczędzam i zamiast przybywać, to mi ubywa ciągle. cały czas muszę sobie czegoś odmawiać..
może Wam nakreślę sytuację dokładniej potem, w klubie.. narazie udaję, że się uczę, bo tak naprawdę to siedzę i wyglądam przez okno, bo nie mogę się skupić.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:23   #952
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
aha oparłam się mu- na razie

Zdjęcie na szybko w załączniku
Uaaaa
Mazałam się wczoraj pędzelkiem i potrwierdzam: do rozświetlacza jest mega

Ten stepper mnie kiedyś wykończy
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:25   #953
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Zdjęcie na szybko w załączniku

paletka jest cudna


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ten stepper mnie kiedyś wykończy

kocham steppera i chciałabym mieć swojego, w domu
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:26   #954
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
do bani jest.
oszczędzam i zamiast przybywać, to mi ubywa ciągle. cały czas muszę sobie czegoś odmawiać..
może Wam nakreślę sytuację dokładniej potem, w klubie.. narazie udaję, że się uczę, bo tak naprawdę to siedzę i wyglądam przez okno, bo nie mogę się skupić.
nie łam się Kochana, to najwazniejsze
pisz później, pisz, jeśli ma Ci pomóc
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:47   #955
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie łam się Kochana, to najwazniejsze
pisz później, pisz, jeśli ma Ci pomóc

wrzuciłam smuta do klubu..

śliczne masz włoski kochana
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:48   #956
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Ja zaraz myje kłaki i idę do Natury po jakiś cielisty, naturalny lakier do paznokci. Nudzę się jak mops, przeglądam kolory i zastanawiam się czy przypadkiem kiedyś bloga na nowo nie zacznę pisać..
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:53   #957
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja zaraz myje kłaki i idę do Natury po jakiś cielisty, naturalny lakier do paznokci. Nudzę się jak mops, przeglądam kolory i zastanawiam się czy przypadkiem kiedyś bloga na nowo nie zacznę pisać..

ja się zastanawiam nad założeniem bloga z paznokciami.. część dziewczyn wizażowych mnie do tego namawiała już
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:54   #958
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
ja się zastanawiam nad założeniem bloga z paznokciami.. część dziewczyn wizażowych mnie do tego namawiała już
No widzisz Ja sama nie wiem, pewnie też paznokciowy ^^
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:57   #959
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
No widzisz Ja sama nie wiem, pewnie też paznokciowy ^^

zakładaj, zakładaj będę stałą bywalczynią
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:57   #960
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3705170 5]
Już nie są bo spiłowałam
Ale z okragłymi się lepiej czuję
(...)
Poradźcie mi coś. Niecały miesiąc temu kupiłam szklany pilniczek. I już się nie nadaje do użytku... Myślicie, że uznają mi reklamację? Paragon oczywiście mam... no szkoda mi trzynastu złotych w błoto wyrzucić. I co ja kurcze mam pancerne paznokcie czy felerny pilnik mi się trafił? Patrzcie jak się stępił... z obu stron! Mam nadzieję że widać na fotkach. Te "gładkie" plamy to stępiona powierzchnia, śliska już właściwie... [/QUOTE]

Jak tam wolisz

Dziwne. Ja miałam szklany, to mi służył, dopóki na nim nie usiadłam

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ooj..
Kwestia przywyknięcia

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Czuję, że zaraz spiłuję paznokcie na migdały... Naoglądałam się zdjęć Lany Del Rey i Dity Von Teese.
Nie wiem, co robić, jak zawsze zresztą
Jak dziewczyna ładna, tak jej paznokcie mnie absolutnie przerażają. Straszne są, nie rób takich
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.