Tusz do rzęs ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-27, 20:29   #1
Apprehension
Raczkowanie
 
Avatar Apprehension
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47

Tusz do rzęs ;-)


Hej hej ;-) mam pytanie do tych pań które używały tuszu architekt 4d loreal. Używam go już bardzo długo, bardzo go lubię... do tej pory był dla mnie najlepszy, ale znudził mi się trochę Możecie mi polecić jakieś fajne tusze które Waszym zdaniem są lepsze od tego z loreala? Pozdrawiam
Apprehension jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 00:09   #2
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Tusz do rzęs ;-)

Maybelline The Falsies Black Drama.

Ale dla mnie Architekt 3d i 4d nie zrobiły wrażenia, wiec dużo tuszy wydaje mi się lepszych.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 18:37   #3
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Tusz do rzęs ;-)

Dla mnie 4d loreala jest najlepszy jaki od dluzszego czasu probowalam
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 20:50   #4
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Tusz do rzęs ;-)

W podobnej cenie: Max Factor Masterpiece Max Na KWC również super opinie Polecam
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:30   #5
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Tusz do rzęs ;-)

Dla mnie najlepszym moim tuszem jest Maybelline One by One- dużo ludzi mówi że ma dużą szczoteczkę ale dla mnie jest to najlepszy tusz jaki miałam. Już jedna warstwa powoduje u mnie efekt jakbym miała sztuczne rzęsy Efekt cały dzień

Jeszcze bardzo lubię tusz z Kiko Ultra tech curve- ma silikonową mniejszą szczoteczkę która bardzo dobrze rozdziela włoski- efekt bardziej naturalny, ale 2 warstwy dają u mnie już to samo jak przy Maybelline
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 21:55   #6
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Tusze

Witam! Mam następujące pytanie: co decyduje o tym że tusz do rzęs jest podkręcający, czy wystarczy sama szczoteczka o danym kształcie żeby podkręcić czy sam tusz musi też mieć właściwości podkręcania?
Pytam dlatego, że chcę używać do tuszu niepodkręcającego szczoteczkę od tuszu podkręcającego i nie wiem czy osiągnę efekt podkręcenia dzięki wymianie samej szczoteczki.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 23:16   #7
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Tusze

Cytat:
Napisane przez klotylda abc Pokaż wiadomość
Witam! Mam następujące pytanie: co decyduje o tym że tusz do rzęs jest podkręcający, czy wystarczy sama szczoteczka o danym kształcie żeby podkręcić czy sam tusz musi też mieć właściwości podkręcania?
Pytam dlatego, że chcę używać do tuszu niepodkręcającego szczoteczkę od tuszu podkręcającego i nie wiem czy osiągnę efekt podkręcenia dzięki wymianie samej szczoteczki.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Hej nie wiem czy bd mieć racje, ale z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że to raczej zależy od szczoteczki. Od tuszu może troszkę, bo jak jest ciężki to rzęsy opadną przy kilku warstwach, ale sama często zamieniam szczoteczki gdy w innych tuszu jest nijaka. Również sama technika malowania jest ważna. Pozdrawiam
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 23:27   #8
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Tusze

Technika malowania w celu podkręcenia to nakładanie tuszu ruchem wahadłowym, czy tak? Może masz na myśli jeszcze inną technikę?

Edytowane przez klotylda abc
Czas edycji: 2012-11-05 o 23:29
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 23:32   #9
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Tusze

Cytat:
Napisane przez klotylda abc Pokaż wiadomość
Technika malowania w celu podkręcenia to nakładanie tuszu ruchem wahadłowym, czy tak? Może masz na myśli jeszcze inną technikę?
O mamo chodzi Ci o ruch zygzakowaty? xD Ja aby podkręcić rzęsy dociskam szczoteczkę do rzęs i przesuwając od nasady ku górze obkręcam ją, zatrzymuję się na końcu rzęs i staram się docisnąć dokładnie, dzieki temu koncowki sa wyraznie podkrecone
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 23:49   #10
ja_anna
Przyczajenie
 
Avatar ja_anna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 21
Dot.: Tusze

Cytat:
Napisane przez klotylda abc Pokaż wiadomość
Witam! Mam następujące pytanie: co decyduje o tym że tusz do rzęs jest podkręcający, czy wystarczy sama szczoteczka o danym kształcie żeby podkręcić czy sam tusz musi też mieć właściwości podkręcania?
Pytam dlatego, że chcę używać do tuszu niepodkręcającego szczoteczkę od tuszu podkręcającego i nie wiem czy osiągnę efekt podkręcenia dzięki wymianie samej szczoteczki.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Są szczoteczki, które pozwalają podkręcić rzęsy. To takie wygięte lekko z krótszymi włoskami z jednej, i dłuższymi z drugiej strony. Najpierw trzeba malować tymi krótkimi, a następnie długimi włoskami na szczoteczce.
Taką szczoteczkę ma np. tusz Mary Kay Lash Love Lenghtening (jest na stronie MK opis dokładny)
ja_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 22:52   #11
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Tusze

Cytat:
Napisane przez ja_anna Pokaż wiadomość
Są szczoteczki, które pozwalają podkręcić rzęsy. To takie wygięte lekko z krótszymi włoskami z jednej, i dłuższymi z drugiej strony. Najpierw trzeba malować tymi krótkimi, a następnie długimi włoskami na szczoteczce.
Taką szczoteczkę ma np. tusz Mary Kay Lash Love Lenghtening (jest na stronie MK opis dokładny)
Nie masz racji ;> wypróbowałam dziesiątki tuszy i to zależy przede wszystkim od techniki makijażu sam tusz i szczoteczka nie wyczarują z rzęs firanek
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 17:46   #12
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Tusze

od techniki tez, ale tez duzo od szczoteczki, te powyginane, zaokraglone jednak latwiej wywijaja rzesy niz zwykla prosta. polecam stosowanie zalotki bez wzgledu na tusz. tusze ktore podkrecaja sa lzejsze. dzieki czemu nie obciazaja rzes i rzesy nie prostuja sie. oczywiscie im mniej tuszu tym lepiej, cos za cos
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 21:53   #13
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Tusze

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
od techniki tez, ale tez duzo od szczoteczki, te powyginane, zaokraglone jednak latwiej wywijaja rzesy niz zwykla prosta. polecam stosowanie zalotki bez wzgledu na tusz. tusze ktore podkrecaja sa lzejsze. dzieki czemu nie obciazaja rzes i rzesy nie prostuja sie. oczywiscie im mniej tuszu tym lepiej, cos za cos
To racja, jedna warstwa a trzy to róznica. Polecam termiczną zalotkę, wgl nie niszczy mi rzes, a przy mechanicznej strasznie mi wypadaly.
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.