WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 20:33   #1
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552

WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga


Czy ktoras z was stosowala serum (zielone 8% ) FLAVO C "Auriga" ??? Mam pytanie czy moglabym tym serum smarowac rowniez powieki -bo mam bardzo cienkie,przezroczyste,zyl ki widac Czy nie zaszkodzi to serum FAVO C ? Bardzo prosze o odpowiedz

Wyczytalam ,ze nie ma problemu smarowac tym serum cienka skore pod oczami,tym bardziej jak ktos ma sino-szare -CIENIE pod oczami,a co z powiekami?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 22:27   #2
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was stosowala serum (zielone 8% ) FLAVO C "Auriga" ??? Mam pytanie czy moglabym tym serum smarowac rowniez powieki -bo mam bardzo cienkie,przezroczyste,zyl ki widac Czy nie zaszkodzi to serum FAVO C ? Bardzo prosze o odpowiedz

Wyczytalam ,ze nie ma problemu smarowac tym serum cienka skore pod oczami,tym bardziej jak ktos ma sino-szare -CIENIE pod oczami,a co z powiekami?
Ja bym nie próbowała bo wit. C może mieć też działanie drazniące, a skóra na powiekach jest ultra delikatna
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 23:03   #3
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

a skora pod oczami tez jest bardzo cieka -przezroczysta i dziewczyny pod oczy smarowaly te SERUM Flavo C
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 11:22   #4
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
a skora pod oczami tez jest bardzo cieka -przezroczysta i dziewczyny pod oczy smarowaly te SERUM Flavo C
Spróbuj, sama sie przekonasz, czy ci pasuje. Może cie nie podrażni. Ja na powieki nie kładę, bo nie lubię jak mi się lepią.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 18:11   #5
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

Nie, nie polecam. Jak przez przypadek serum dostało się w okolice oczu, trochę piekło a wrażliwcem nie jestem.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 16:23   #6
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

Ja bym tez była ostrożna i na powieki raczej nic nie nakładała. Flavo-c nakładam na skórę pod oczami ale jak nałożę zbyt wysoko, zbyt blisko oka to potem odczuwam uporczywe szczypanie. Także - raczej nie.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 01:48   #7
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

Odkopuje wątek bo chciałam spytać dla jakiego przedziału wiekowego jest przeznaczony ten produkt? Czy dla 23 letniej kobiety produkt będzie w porządku?
Seph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 11:31   #8
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Odkopuje wątek bo chciałam spytać dla jakiego przedziału wiekowego jest przeznaczony ten produkt? Czy dla 23 letniej kobiety produkt będzie w porządku?
Produkt dobieramy do rodzaju skóry, a nie wieku.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 13:41   #9
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Produkt dobieramy do rodzaju skóry, a nie wieku.
No tak masz rację. Więc może inaczej. Mam cerę dość zmęczoną po kuracji trądzikiem i po ostrych kremach od dermatologa. Nawilżyłam co prawda odpowiednim dermoprotektorem ale skóra straciła jędrność. Mam do tego zmarszczkę na czole i delikatne zmarszczki mimiczne. Możliwe żę to od braku odpowiedniego nawilżenia. Do tego mam rozszerzone pory i małe blizny. Także przebarwienia. Czy w takim razie ten produkt się nada? Nie chce traktować skóry jakimiś ciężkimi skladnikami stąd moje pytania.
Seph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 21:31   #10
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
No tak masz rację. Więc może inaczej. Mam cerę dość zmęczoną po kuracji trądzikiem i po ostrych kremach od dermatologa. Nawilżyłam co prawda odpowiednim dermoprotektorem ale skóra straciła jędrność. Mam do tego zmarszczkę na czole i delikatne zmarszczki mimiczne. Możliwe żę to od braku odpowiedniego nawilżenia. Do tego mam rozszerzone pory i małe blizny. Także przebarwienia. Czy w takim razie ten produkt się nada? Nie chce traktować skóry jakimiś ciężkimi skladnikami stąd moje pytania.
Może pomóc Ci na niektóre problemy, ale radziłabym nie liczyc na nawilzenie. Tutaj lepiej stosowac cos jeszcze. Z poczatku stosuj rzadziej np. 2 razy w tyg., a później zwiekszaj czestostliwosc i dostosuj ja do swojej skory, bo wit C moze tez podraznic i przesuszyc.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 22:23   #11
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

Dziękuje serdecznie za wypowiedź.
Seph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 10:06   #12
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Odkopuje wątek bo chciałam spytać dla jakiego przedziału wiekowego jest przeznaczony ten produkt? Czy dla 23 letniej kobiety produkt będzie w porządku?
ze strony producenta:
  • Wskazania -dla osób ok. 25-go roku życia, aby opóźnić pojawienie się pierwszych zmarszczek,
    -w przypadku już istniejących zmarszczek, oraz innych oznak starzenia się skóry takich jak utrata elastyczności, plamy barwnikowe,
    -dla palaczy, osób przebywających często w klimatyzowanych pomieszczeniach,
    w warunkach miejskich, aby wzmocnić procesy naprawcze skóry,
    -w przypadku skóry zniszczonej słońcem.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 23:57   #13
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Odkopuje wątek bo chciałam spytać dla jakiego przedziału wiekowego jest przeznaczony ten produkt? Czy dla 23 letniej kobiety produkt będzie w porządku?
Oczywiście, producent chyba nawet podaje, że to serum zapobiega zmarszczkom, czyli mogą je też stosować osoby młode. Ja zużyłam już kilka buteleczek, mam w tej chwili 26 lat. Witamina C jest dobra w każdym wieku, to serum nie ma np. działania liftingującego, myślę, że jest odpowiednie dla każdego. Mi bardzo służy, cera wydaje się jakby bardziej promienna, mniej szara i zmęczona. Wierzę też, że w jakiś sposób opóźnia pojawienie się zmarszczek
Warto tylko pamiętać, że to serum nie nawilża i trzeba na nie nałożyć jeszcze krem nawilżający.
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 03:43   #14
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;46335842]
Warto tylko pamiętać, że to serum nie nawilża i trzeba na nie nałożyć jeszcze krem nawilżający.[/QUOTE]Czyli na to serum jak wyschnie jeszcze krem ,a czy to nie oslabia dziala serum flavo c ?

to bardzo wazne info!!! bo smarowalam sie tym serum i zastanawialo mnie ,wydawalo sie jakby skora luszczyla sie,byla odwodniona,bo tylko to serum na noc nakladalam,a wczesniej bez uzywania nie mialam problemow z luszczeniem,ale mysle sobie ah zdaje mi sie pewnie to na pewno nie od tego serum ,ono nawilzac musi przeciez ...

DOBRY przyjazny sklad ma te serum ,wiec nawet 18 latkom nie zaszkodzi
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 05:00   #15
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Czyli na to serum jak wyschnie jeszcze krem ,a czy to nie oslabia dziala serum flavo c ?

to bardzo wazne info!!! bo smarowalam sie tym serum i zastanawialo mnie ,wydawalo sie jakby skora luszczyla sie,byla odwodniona,bo tylko to serum na noc nakladalam,a wczesniej bez uzywania nie mialam problemow z luszczeniem,ale mysle sobie ah zdaje mi sie pewnie to na pewno nie od tego serum ,ono nawilzac musi przeciez ...

DOBRY przyjazny sklad ma te serum ,wiec nawet 18 latkom nie zaszkodzi

Nie, ja też miałam takie wrażenie przy nim. Skóra była jakby napięta, ściągnięta (stosowałam razem z kremem). Po prostu nie stosuję Flavo-C codziennie a co drugi, trzeci dzień a w międzyczasie używam serum nawadniającego Dermedic i jest super.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 09:52   #16
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: WAZNE Pytanie do kobiet ktore stosowaly SERUM- FLAVO C -Auriga

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Czyli na to serum jak wyschnie jeszcze krem ,a czy to nie oslabia dziala serum flavo c ?

to bardzo wazne info!!! bo smarowalam sie tym serum i zastanawialo mnie ,wydawalo sie jakby skora luszczyla sie,byla odwodniona,bo tylko to serum na noc nakladalam,a wczesniej bez uzywania nie mialam problemow z luszczeniem,ale mysle sobie ah zdaje mi sie pewnie to na pewno nie od tego serum ,ono nawilzac musi przeciez ...

DOBRY przyjazny sklad ma te serum ,wiec nawet 18 latkom nie zaszkodzi
Moim zdaniem naprawdę warto na to serum zastosować jeszcze krem, w sumie serum to z definicji taki kosmetyk "pomiędzy", który działa aktywnie, ma spore stężeni składników aktywnych, ale samo w sobie nie nawilża, nie natłuszcza, nie chroni. Pewnie są wyjątki,np. sera zawierające olejki, ale w tym wypadku to jest takie klasyczne serum, na które warto nałożyć krem i jeśli tak zrobimy, to można bez obawy stosować je codziennie - ja tak robiłam i nie zauważyłam przesususzenia.

Stosowałam na nie lekki krem nawilżający z kwasem hialuronowym, potem skończył się i stosowałam inny, i nie zauważyłam, żeby krem miał wpływ na działanie serum, wystarczy odczekać minutę-dwie przed nałożeniem kremu.
Jeśli jednak zastosujesz je bez kremu, to faktycznie możesz zauważyć przesuszenie, skóra będzie niewystarczająco nawilżona, a jeśli masz cerę suchą to już na pewno, ja nawet przy mojej mieszanej potrzebowałam jeszcze dodatkowego nawilżacza.

Edytowane przez d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Czas edycji: 2014-05-07 o 09:53
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-07 10:52:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.