Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-27, 15:24   #3631
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Uprzejmie się chwalę , że moje najwspanialsze i najdzielniejsze dziecko, pomimo ogromnych przeszkód zdrowotnych, zdało maturę
Młoda jest naprawdę niesamowita!

I to jest absolutny offtop
brawo dla niej
ze zdrowiem też będzie super
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 16:32   #3632
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Uprzejmie się chwalę , że moje najwspanialsze i najdzielniejsze dziecko, pomimo ogromnych przeszkód zdrowotnych, zdało maturę
Młoda jest naprawdę niesamowita!

I to jest absolutny offtop
Świetna wiadomość i dzielne dziecko
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 19:14   #3633
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Uprzejmie się chwalę , że moje najwspanialsze i najdzielniejsze dziecko, pomimo ogromnych przeszkód zdrowotnych, zdało maturę
Młoda jest naprawdę niesamowita!

I to jest absolutny offtop
Super. Duma rozpiera, prawda?
__________________
Do to the beast.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 23:07   #3634
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Uprzejmie się chwalę , że moje najwspanialsze i najdzielniejsze dziecko, pomimo ogromnych przeszkód zdrowotnych, zdało maturę
Młoda jest naprawdę niesamowita!

I to jest absolutny offtop
Strasznie miło to słyszeć Aniu
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 05:07   #3635
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Anula gratulacje dla Mlodej a dla was pozdrowienia znad morza jest pieknie pierwszy wschod slonca zaliczony
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:19   #3636
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Anulko - wielkie gratulacje dla córki!!! Ze zdrowiem na pewno też wszystko się ułoży
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:26   #3637
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Gratulacje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 09:55   #3638
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczynki kochane jesteście - dziękujemy Wam bardzo
Oj, duma rozpiera niesamowita, szczególnie mając na uwadze tegoroczny pogrom (30% nie zdało matury).
Świadectwo dojrzałości już wczoraj odebrałam jak tylko wróciłam z pracy to popędziłam do szkoły
Sierpniowa operacja przeraża nie do opisania, ale nie dopuszczam do siebie złych myśli.


Kupiłam bratu na urodziny krem beautiful face make me bio zobaczymy, czy się ucieszy
I dorwałam 70% mydło alep
I parę innych rzeczy ostatnio dopadłam :
2 szampony - BWC i orientana, mydełko sibu, masło do ciała andalou (nie wiem czy pokazywałam) i szmatka do oczyszczania twarzy herbfarmacy.

Effcia - miłego, morskiego odpoczynku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_8439.jpg (148,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_8539.jpg (185,8 KB, 39 załadowań)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-06-28 o 16:50
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 20:16   #3639
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane jesteście - dziękujemy Wam bardzo
Oj, duma rozpiera niesamowita, szczególnie mając na uwadze tegoroczny pogrom (30% nie zdało matury).
Świadectwo dojrzałości już wczoraj odebrałam jak tylko wróciłam z pracy to popędziłam do szkoły
Sierpniowa operacja przeraża nie do opisania, ale nie dopuszczam do siebie złych myśli.


Kupiłam bratu na urodziny krem beautiful face make me bio zobaczymy, czy się ucieszy
I dorwałam 70% mydło alep
I parę innych rzeczy ostatnio dopadłam :
2 szampony - BWC i orientana, mydełko sibu, masło do ciała andalou (nie wiem czy pokazywałam) i szmatka do oczyszczania twarzy herbfarmacy.

Effcia - miłego, morskiego odpoczynku
Anula, trzymamy mocno kciuki za sierpniową operację

piękne zakupy

effcia, odpoczywaj
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 19:02   #3640
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Anula, gratulacje dla córy i wszystkiego dobrego

Wrzucam zdjęcia rzęs po tuszu 100% pure (black tea), niestety zdjęcia nie oddają dobrze efektu (na drugim musiałam zamalować tż). Używam codziennie, nakładam dwie warstwy, rzęsy są wydłużone i trochę pogrubione. Nie mam nic do zarzucenia, rzęsy wyglądają jak po drogeryjnym, po przetarciu oczu nie rozmazuje się, ani nie osypuje bardziej niż inne.

Dobrze spisuje się też u mnie maska - żel Purity, super oczyszcza, ale bez wysuszania. Zazwyczaj trzymam na twarzy 5 - 10 min., dłużej nie da rady bo mocno ściąga twarz, ale po zmyciu skóra jest super oczyszczona i pory zmniejszone. I jest wydajna, małe opakowanie 11 ml starcza na kilknaście użyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01870.jpg (41,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01889.jpg (86,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01921.jpg (53,5 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-07-05 o 19:04
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 19:49   #3641
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Anula, gratulacje dla córy i wszystkiego dobrego

Wrzucam zdjęcia rzęs po tuszu 100% pure (black tea), niestety zdjęcia nie oddają dobrze efektu (na drugim musiałam zamalować tż). Używam codziennie, nakładam dwie warstwy, rzęsy są wydłużone i trochę pogrubione. Nie mam nic do zarzucenia, rzęsy wyglądają jak po drogeryjnym, po przetarciu oczu nie rozmazuje się, ani nie osypuje bardziej niż inne.

Dobrze spisuje się też u mnie maska - żel Purity, super oczyszcza, ale bez wysuszania. Zazwyczaj trzymam na twarzy 5 - 10 min., dłużej nie da rady bo mocno ściąga twarz, ale po zmyciu skóra jest super oczyszczona i pory zmniejszone. I jest wydajna, małe opakowanie 11 ml starcza na kilknaście użyć.
tusz jest świetny,a nie spodziewałam się tego po naturalniaku.
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-05, 20:15   #3642
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Anula, gratulacje dla córy i wszystkiego dobrego

Wrzucam zdjęcia rzęs po tuszu 100% pure (black tea), niestety zdjęcia nie oddają dobrze efektu (na drugim musiałam zamalować tż). Używam codziennie, nakładam dwie warstwy, rzęsy są wydłużone i trochę pogrubione. Nie mam nic do zarzucenia, rzęsy wyglądają jak po drogeryjnym, po przetarciu oczu nie rozmazuje się, ani nie osypuje bardziej niż inne.

Dobrze spisuje się też u mnie maska - żel Purity, super oczyszcza, ale bez wysuszania. Zazwyczaj trzymam na twarzy 5 - 10 min., dłużej nie da rady bo mocno ściąga twarz, ale po zmyciu skóra jest super oczyszczona i pory zmniejszone. I jest wydajna, małe opakowanie 11 ml starcza na kilknaście użyć.
dziękuję
fajnie Cię zobaczyć, nawet tylko w "kawałku" piękna z Ciebie kobieta
tak chwalisz ten tusz, że zaczynam mięknąć
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 18:49   #3643
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
tusz jest świetny,a nie spodziewałam się tego po naturalniaku.
Ja też jestem miło zaskoczona.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuję
fajnie Cię zobaczyć, nawet tylko w "kawałku" piękna z Ciebie kobieta
tak chwalisz ten tusz, że zaczynam mięknąć
dziękuję za miłe słowa
Myślę, że nie będziesz zawiedziona.


Dziewczyny, jakie kosmetyki polecicie dla osoby z zapaleniem okołomieszkowym?
Ostatnio dałam jej odlewkę balsamu Alba Botanica do suchej, z którego jest bardzo zadowolona. Chcę zamówić dla niej ten balsam i myślę też o jakimś peelingu, ale nie wiem jakich powinna używać (woli mocniejsze). To są jej pierwsze kroki wśród kosmetyków naturalnych i w temacie zapachów jest jeszcze wybredna . Może coś z iherba?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 20:36   #3644
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Ja też jestem miło zaskoczona.



dziękuję za miłe słowa
Myślę, że nie będziesz zawiedziona.


Dziewczyny, jakie kosmetyki polecicie dla osoby z zapaleniem okołomieszkowym?
Ostatnio dałam jej odlewkę balsamu Alba Botanica do suchej, z którego jest bardzo zadowolona. Chcę zamówić dla niej ten balsam i myślę też o jakimś peelingu, ale nie wiem jakich powinna używać (woli mocniejsze). To są jej pierwsze kroki wśród kosmetyków naturalnych i w temacie zapachów jest jeszcze wybredna . Może coś z iherba?
Mam lekkie AZS, przy ktorym wystepuje rogowacenie okolomieszkowe i choc go nie "lecze", to do ciala uzywam np. oliwki Sweet P&R, balsamu Sweet P&R, oleju kokosowego lub arganowego. Natluszczaja, skora jest gladka, nie swedzi (z tym mam najwiekszy problem). Na pozbycie sie rogowacenia mozna uzywac produktow z mocznikiem, wygladzi skore.
Wloski jej wrastaja i dlatego ma stany zapalne?
Peeling lepiej delikatny, bo zmian nie powinno sie rozdrapywac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-07-06 o 20:37
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 22:29   #3645
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mam lekkie AZS, przy ktorym wystepuje rogowacenie okolomieszkowe i choc go nie "lecze", to do ciala uzywam np. oliwki Sweet P&R, balsamu Sweet P&R, oleju kokosowego lub arganowego. Natluszczaja, skora jest gladka, nie swedzi (z tym mam najwiekszy problem). Na pozbycie sie rogowacenia mozna uzywac produktow z mocznikiem, wygladzi skore.
Wloski jej wrastaja i dlatego ma stany zapalne?
Peeling lepiej delikatny, bo zmian nie powinno sie rozdrapywac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki za odzew. U niej wygląda to bardzo podobnie jak u tego chłopaka na zdjęciu http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=25, może nawet ma więcej krost. Chyba nie jest to problem wrastających włosków, nie ma też problemu ze swędzeniem. Nie wiem czy kiedykolwiek to leczyła.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 06:03   #3646
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew. U niej wygląda to bardzo podobnie jak u tego chłopaka na zdjęciu http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=25, może nawet ma więcej krost. Chyba nie jest to problem wrastających włosków, nie ma też problemu ze swędzeniem. Nie wiem czy kiedykolwiek to leczyła.
Mam tak samo, tylko teraz akurat nie mam zmian, tylko blizny po nich - mam takie coś od maleńkości. Żeby zmian nie było najbardziej pomagają mi te oleje, oliwki, coś natłuszczającego. Żadnych specjalnych specyfików nie używam. Może jakiś balsam do ciała sobie dosmaczyć mocznikiem i powinny krostki zejść. Nie swędzą ją? Ja jak je mam to zawsze najchętniej bym zadrapała wszystkie w chwilę
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 08:38   #3647
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie kosmetyki polecicie dla osoby z zapaleniem okołomieszkowym?
Ostatnio dałam jej odlewkę balsamu Alba Botanica do suchej, z którego jest bardzo zadowolona. Chcę zamówić dla niej ten balsam i myślę też o jakimś peelingu, ale nie wiem jakich powinna używać (woli mocniejsze). To są jej pierwsze kroki wśród kosmetyków naturalnych i w temacie zapachów jest jeszcze wybredna . Może coś z iherba?
U mnie się takie coś czasami robi na ramionach po zimie, może dlatego, że zimą kładę lachę na pielęgnację ciała. Ale skóra bardzo sztybko dochodzi do siebie gdy codziennie pod prysznicem używam tych rękawic https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...azu-ciala.html ( zawsze kupuję 2 sztuki na obydwie ręce). Bardzo wygodna rzecz. Do tego stosuję łagodny żel do mycia oraz potem na zmianę olejek Babydream fur mama na mokrą skórę lub balsam do ciała jakiś.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-07-07 o 08:40
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 09:40   #3648
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Czy któraś z Was może będzie robiła w najbliższej przyszłości zakupy na iherbie? Potrzebuję jedną rzecz, chciałabym się dołączyć do zamówienia
http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas...0-Lozenges/129
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 22:05   #3649
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie się takie coś czasami robi na ramionach po zimie, może dlatego, że zimą kładę lachę na pielęgnację ciała. Ale skóra bardzo sztybko dochodzi do siebie gdy codziennie pod prysznicem używam tych rękawic https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...azu-ciala.html ( zawsze kupuję 2 sztuki na obydwie ręce). Bardzo wygodna rzecz. Do tego stosuję łagodny żel do mycia oraz potem na zmianę olejek Babydream fur mama na mokrą skórę lub balsam do ciała jakiś.
mam ten sam patent z tymi rekawicami tez dwie kupowalam zawsze, bo mi wygodniej i szybciej bylo sie umyc. teraz mam jedna, jakos tak wyszlo, i mnie meczy przekladanie na druga reke... echhh...

dziewczyny, nie chce zapeszac, bo mam nadzieje, ze w koncu bedzie cos lepiej, ale... martina gebhardt seria rozana chyba jest mistrzostwem swiata. nie dosc, ze ich krem ratowal moja skore w ciazy, to teraz lotion z tej serii NAJLEPIEJ ze wszystkiego, co dotychczas probowalismy, lagodzi egzemy mojego malucha. a to nie jakies tam suche plamki, tylko otwarte, ropiejace, rozpalone, kilkucentymetrowe ustrojstwa (po ang. jego choroba zwie sie nummular eczema). okropienstwo przebrzydle nie reaguje w ogole na hydrokortyzon nawet!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-07, 23:11   #3650
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mam tak samo, tylko teraz akurat nie mam zmian, tylko blizny po nich - mam takie coś od maleńkości. Żeby zmian nie było najbardziej pomagają mi te oleje, oliwki, coś natłuszczającego. Żadnych specjalnych specyfików nie używam. Może jakiś balsam do ciała sobie dosmaczyć mocznikiem i powinny krostki zejść. Nie swędzą ją? Ja jak je mam to zawsze najchętniej bym zadrapała wszystkie w chwilę
Taką skórę też ma od dzieciaka, ale to jej nie swędzi. Na oleje jeszcze kręci nosem, ale może da się przekonać.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie się takie coś czasami robi na ramionach po zimie, może dlatego, żemazimą kładę lachę na pielęgnację ciała. Ale skóra bardzo sztybko dochodzi do siebie gdy codziennie pod prysznicem używam tych rękawic https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...azu-ciala.html ( zawsze kupuję 2 sztuki na obydwie ręce). Bardzo wygodna rzecz. Do tego stosuję łagodny żel do mycia oraz potem na zmianę olejek Babydream fur mama na mokrą skórę lub balsam do ciała jakiś.
Dzięki, że wspomniałaś o tych rękawiczkach, problem peelingu się rozwiązał. Jak takie fajne to sobie też sprawię .
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 23:20   #3651
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mam ten sam patent z tymi rekawicami tez dwie kupowalam zawsze, bo mi wygodniej i szybciej bylo sie umyc. teraz mam jedna, jakos tak wyszlo, i mnie meczy przekladanie na druga reke... echhh...

dziewczyny, nie chce zapeszac, bo mam nadzieje, ze w koncu bedzie cos lepiej, ale... martina gebhardt seria rozana chyba jest mistrzostwem swiata. nie dosc, ze ich krem ratowal moja skore w ciazy, to teraz lotion z tej serii NAJLEPIEJ ze wszystkiego, co dotychczas probowalismy, lagodzi egzemy mojego malucha. a to nie jakies tam suche plamki, tylko otwarte, ropiejace, rozpalone, kilkucentymetrowe ustrojstwa (po ang. jego choroba zwie sie nummular eczema). okropienstwo przebrzydle nie reaguje w ogole na hydrokortyzon nawet!!!
Wiem o tym, bo go od Ciebie zgapiłam już ze 2 lata temu . Jakoś wtedy szukałam czegoś dobrego zamiast gąbki i Ty poleciłaś właśnie tego typu rękawice i ten patent x 2 , przyznaję, że jest świetny i same rękawice też są super pod każdym względem

Brzmi okropnie, co za cho...stwo!! Biedaczek, co się namęczy A czego używacie oprócz leków i MG, próbowaliście kąpieli np w maglu, albo jakimś nadmanganianie? Często mu się to pojawia?

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzięki, że wspomniałaś o tych rękawiczkach, problem peelingu się rozwiązał. Jak takie fajne to sobie też sprawię .
Super są i trwałe i w utrzymaniu ich w czystości bezproblemowe, do pralki i kłopot z głowy, nie to co z gąbkami
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 17:44   #3652
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kupiłam bratu na urodziny krem beautiful face make me bio zobaczymy, czy się ucieszy
I dorwałam 70% mydło alep
I parę innych rzeczy ostatnio dopadłam :
2 szampony - BWC i orientana, mydełko sibu, masło do ciała andalou (nie wiem czy pokazywałam) i szmatka do oczyszczania twarzy herbfarmacy.

Effcia - miłego, morskiego odpoczynku
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Anula, trzymamy mocno kciuki za sierpniową operację

piękne zakupy

effcia, odpoczywaj
dzieki dziewczyny wczoraj wrocilam ... z angina ostatnie 3 dni byly wspaniale nawet sie ladnie opalilam, ale woda masakra. Raz sie kapalam i mam za swoje
Anula jak sie sprawuje nowy szampon BWC ? to iherbowy nabytek?

cos ostatnio posucha na watku nikt nie kusi, az niemozliwe
ja procz zakupow na promo z pata i 2 paczek z iherba to nic ostatnimi czasy nie kupilam
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 19:24   #3653
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiem o tym, bo go od Ciebie zgapiłam już ze 2 lata temu . Jakoś wtedy szukałam czegoś dobrego zamiast gąbki i Ty poleciłaś właśnie tego typu rękawice i ten patent x 2 , przyznaję, że jest świetny i same rękawice też są super pod każdym względem

Brzmi okropnie, co za cho...stwo!! Biedaczek, co się namęczy A czego używacie oprócz leków i MG, próbowaliście kąpieli np w maglu, albo jakimś nadmanganianie? Często mu się to pojawia?
aa, no patrz, moje stare patenty przetrwaly

probowalismy wielu rzeczy, ale na pewno nie wszystkiego. nadmanganianem mial np. smarowane bezposrednio te rany, bo on juz nie z tych, co w wodzie wyleza w spokoju, tylko chlapie po calej lazience juz drugi rodzaj sterydu mamy i znow terapia tydzien codziennie, drugi tydzien co drugi dzien i od trzeciego tygodnia 2x na tydzien... ogolnie widze, ze teraz mu sie to poprawilo troche, ale dla mnie to jest niepojete, zeby steryd nie dzialal a tylko zmniejszam czestotliwosc, to sie poprawia... no i o co kaman??? jeszcze slyszalam, zeby zrobic mocny napar z nagietka i tym przecierac egzemy. musze tylko dorwac dobre zielsko i jedziemy!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 19:58   #3654
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
aa, no patrz, moje stare patenty przetrwaly

probowalismy wielu rzeczy, ale na pewno nie wszystkiego. nadmanganianem mial np. smarowane bezposrednio te rany, bo on juz nie z tych, co w wodzie wyleża w spokoju, tylko chlapie po calej lazience juz drugi rodzaj sterydu mamy i znow terapia tydzien codziennie, drugi tydzien co drugi dzien i od trzeciego tygodnia 2x na tydzien... ogolnie widze, ze teraz mu sie to poprawilo troche, ale dla mnie to jest niepojete, zeby steryd nie dzialal a tylko zmniejszam czestotliwosc, to sie poprawia... no i o co kaman??? jeszcze slyszalam, zeby zrobic mocny napar z nagietka i tym przecierac egzemy. musze tylko dorwac dobre zielsko i jedziemy!
Ja to przerabiam do dzisiaj na pocieszenie, ściera do podłogi w ruch po każdym jego wyjściu z łazienki

Z tymi sterydami lekarze strasznie tajemniczy są, przynajmniej takie odniosłam wrażenie, jak młodemu przepisywali dawkowanie na astmę (wziewne), jakaś dziwna aura tajemniczości, jak się przyjdzie czegoś więcej dowiedzieć, a dlaczego taka dawka, czemu teraz większa, jak poprzednia bardzo dobrze działała, to odpowiedź jedna, że tak ma być i koniec

Nagietek czyni cuda ( wszelkie maści dla dzieci go zawierają), ale uważaj, bo są alergicy na nagietek, tak samo, jak na rumianek.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 20:36   #3655
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny wczoraj wrocilam ... z angina ostatnie 3 dni byly wspaniale nawet sie ladnie opalilam, ale woda masakra. Raz sie kapalam i mam za swoje
Anula jak sie sprawuje nowy szampon BWC ? to iherbowy nabytek?

cos ostatnio posucha na watku nikt nie kusi, az niemozliwe
ja procz zakupow na promo z pata i 2 paczek z iherba to nic ostatnimi czasy nie kupilam

ale fajnie Cię widzieć kochana

tak z iherba jest, ten zwiększający objętość.
wiesz, nie używałam go jeszcze .... dziwne, nie :brzyda l:
mam taki zapier...l, że nie ma czasu taczki załadować
ale nie bój się - włosy myję tyle, że czymkolwiek co stoi pod prysznicem, chyba nawet nie zawsze wiem czym dokładnie... ledwo na oczy patrzę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 12:25   #3656
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

ale fajnie Cię widzieć kochana

tak z iherba jest, ten zwiększający objętość.
wiesz, nie używałam go jeszcze .... dziwne, nie :brzyda l:
mam taki zapier...l, że nie ma czasu taczki załadować
ale nie bój się - włosy myję tyle, że czymkolwiek co stoi pod prysznicem, chyba nawet nie zawsze wiem czym dokładnie... ledwo na oczy patrzę.
dzieki oj kochana widze, ze Tobie tez przydalby sie urlop
a z taczka tzn ze juz zaczeliscie budowe/urzadzenie mieszkania? czy nie masz kiedy taczki kosmetykow przetransportowac do lazienki?
ja wczoraj zdenkowalam duzo kosmetykow do wlosow i wyciagnelam nowe, jestem na dobrej drodze do wyjscia z zapasow odzywkowo szamponowych
natknelam sie na iherbie na firme Pacifica perfumes i juz napalilam sie na kilka rzeczy min na puder http://www.iherb.com/Pacifica-Perfum...oz-2-0-g/58343
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 14:03   #3657
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzieki oj kochana widze, ze Tobie tez przydalby sie urlop
a z taczka tzn ze juz zaczeliscie budowe/urzadzenie mieszkania? czy nie masz kiedy taczki kosmetykow przetransportowac do lazienki?
ja wczoraj zdenkowalam duzo kosmetykow do wlosow i wyciagnelam nowe, jestem na dobrej drodze do wyjscia z zapasow odzywkowo szamponowych
natknelam sie na iherbie na firme Pacifica perfumes i juz napalilam sie na kilka rzeczy min na puder http://www.iherb.com/Pacifica-Perfum...oz-2-0-g/58343

stwierdzenie o ładowaniu taczki dotyczyło całokształtu, ale z mieszkaniem też już się dzieje, bo tydzień temu dostaliśmy klucze bardziej jednak pochłaniają mnie sprawy związane z nadchodzącą operacją Młodej - tzn. zamartwianie się i załatwianie różnych spraw.
Z pacifica perfumes to mydła mi się marzą od kiedy tylko weszli na iherb
Może kiedyś.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 15:13   #3658
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Zostałam poproszona o polecenie szamponu dla dziecka ułatwiającego rozczesywanie. Sama nigdy takich problemów nie miałam, może Wy macie coś sprawdzonego?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 15:31   #3659
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zostałam poproszona o polecenie szamponu dla dziecka ułatwiającego rozczesywanie. Sama nigdy takich problemów nie miałam, może Wy macie coś sprawdzonego?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie mam dziecka, ale po plynie P&R Sweet nie mialam problemu z rozczesaniem wlosow (bez odzywki oczywiscie); wlosy geste, grube, milijony ich. Ale nie wiem jak to na dzieciecych wlosach wyglada.
No i ladnie pachnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 14:47   #3660
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie mam dziecka, ale po plynie P&R Sweet nie mialam problemu z rozczesaniem wlosow (bez odzywki oczywiscie); wlosy geste, grube, milijony ich. Ale nie wiem jak to na dzieciecych wlosach wyglada.
No i ladnie pachnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi z kolei wszystkie szampony dziecięce, w tym płyn P&R kołtuni włosy. Fajne myje, az trzeszczą, ale bez odżywki ani rusz. Mam włosy zdecydowanie porowate, więc może w tym rzecz. Włosy dzieci są trochę inne, bardziej delikatne.

Dziewczynki, mam pytanie o dobry i naturalny płyn micelarny. W dobrej cenie P&R już znam.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2014-07-10 o 14:49
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.