Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-07, 21:47   #661
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cześć!
Obejrzałem sobie właśnie po raz fyfnasty Diabeł ubiera się u Prady. No lubię po prostu i te ciuchy
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:52   #662
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

A ja sobie zamówiłam majtkozdzierce za 37 zł i szmine Marca Jacobsa ale chyba już pisałam .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:58   #663
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ha ha, to ja mam właśnie na odwrót - nie chce mi się pisać tylko na koniec cykam fotkę i gotowe. A jak chcę sprawdzić który konkretnie produkt mi odpowiadał to mam zdjęcie pod ręką w telefonie

Tak w ogóle to gratuluję wyboru sukni ślubnej
Dziękuję

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ten złoty brokat z semilaca jest cudowny :Love: prawie zawsze jak mam hybrydy to mam jakiś kolor i 2 paznokcie tym brokatem
O to jednak dobrze, że go zamówiłam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:59   #664
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Ale miałam dziś dzień w pracy! Okazało się, że system SAP nie działa. A ja bez niego nic nie mogę. Więc niewiele zrobiłam. A mogli dać nam wolne do poniedziałku
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:00   #665
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Lubisz prasowanie? Jak tak to szacun!

Ja też. Ale co zrobić. Mus to mus. Jeszcze alergia mi się przyplątała i muszę wszystko prasować, co by roztocza wybijać.

Jutro może coś wrzucę. Dziś już nie mam siły. Jeszcze kurka śnieg pada, a ja jutro na 7 do pracy. Zapowiadają gołoledź na rano. A ja kilkanaście km muszę jechać. Nie mogłoby tak w sobotę czy niedzielę popadać?
Lubię prasować, ale to jedna z niewielu prac domowych, którą chętnie wykonuję .

Fotki kotka koniecznie wrzuć .
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:06   #666
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



O to jednak dobrze, że go zamówiłam
Ale ja generalnie sroka jestem i złoto uwielbiam, połączenie tego lakieru z białym na innych paznokciach to sreberko brokatowe zresztą chyba też miałam właściwie, ale wolę złoto.




Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Lubię prasować, ale to jedna z niewielu prac domowych, które chętnie wykonuję .

Fotki kotka koniecznie wrzuć .

Tez lubie prasować, za to odkurzanie

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



O to jednak dobrze, że go zamówiłam
https://www.instagram.com/p/4tSiK_j8Y9/

Tu mam to złotko brokatowe na paznokciach

Chyba że tobie chodzi o polprzezroczysty top a nie lakier brokatowy kryjacy, bo w sumie teraz mi do głowy to Przyszło że o taki też może chodzić.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:06   #667
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 22:21   #668
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Laski, jest jakis kod do D. co dziala na przecenione?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:42   #669
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość





No wiesz ale w takiej cenie to sobie można kupić w zaufanej sprawdzonej perfumerii więc po co na allegro nie wiem ja nie myślę o cenie nie wiadomo ile niższej ale jednak niższej.

No właśnie ja sama od osób prywatnych nie kupuje z tego samego względu i dlatego wiem ze obniżyć cenę muszę. Naprawdę łatwo się naciąg na allegro i strach tam kupować niestety :Mur:


Jak od prywatnej osoby to jest to możliwe wiem po sobie za ile ja zalegające flakony sprzedawałam, to aż mnie serce i portfel bolały :Mdleje:
Ale fakt faceci strasznie się na podróbki nabierają na all, dlatego mój wie ze ma mi nic nie kupować bo mu każdy kit wcisną

No właśnie myślałam czy jak wystawię za 120-130 to pójdzie, cży muszę bardziej zejść z ceny
Myślę, że są osoby co tylko na allegro kupują, perfumerie internetowe też dodatkowo sprzedają na allegro licząc właśnie na takie osoby.
Mój tż też nie kupuje sam, rzuca tylko hasło co chce, resztę kończę ja.
Spróbuj wystawić za tą cenę, która wg.mnie jest bardzo korzystna dla kupujacego oczywiście, jak nie zaryzykujesz to się nie dowiesz.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja sobie zamówiłam majtkozdzierce za 37 zł i szmine Marca Jacobsa ale chyba już pisałam .
NeverGoodEnough18 możesz do czegoś porównać tego majtkoździercę, lub coś więcej drapnąć o tym zapachu.
Ja czekam na perfumy z D i jestem trochę zła, bo paczka niby przygotowana do wysyłki a nie wysłana- paczkomat, cieszyłam się że jutro dostanę a tu chyba nici z tego. Z drugiej strony może to i lepiej, bo jutro ma być cieplej.

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2016-01-07 o 23:13
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:46   #670
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Myślę, że są osoby co tylko na allegro kupują, perfumerie internetowe też dodatkowo sprzedają na allegro licząc właśnie na takie osoby.
Mój tż też nie kupuje sam, rzuca tylko hasło co chce, resztę kończę ja.
Spróbuj wystawić za tą cenę, która wg.mnie jest bardzo korzystna, jak nie zaryzykujesz to się nie dowiesz.


NeverGoodEnough18 możesz do czegoś porównać tego majtkoździercę, lub coś więcej drapnąć o tym zapachu.
Ja czekam na perfumy z D i jestem trochę zła, bo paczka niby przygotowana do wysyłki a nie wysłana- paczkomat, cieszyłam się że jutro dostanę a tu chyba nici z tego. Z drugiej strony może to i lepiej, bo jutro ma być cieplej.
Ale ktorego
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 23:02   #671
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Cześć!
Obejrzałem sobie właśnie po raz fyfnasty Diabeł ubiera się u Prady. No lubię po prostu i te ciuchy

Również uwielbiam ten film

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Tez lubie prasować, za to odkurzanie :mdleje

Nie znoszę ani tego, ani tego za to lubię myć gary, podłogi i sprzątać w szafkach

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Laski, jest jakis kod do D. co dziala na przecenione?
Wydaje mi się, że żaden kod nie działa na przecenione
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 23:10   #672
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Cześć!
Obejrzałem sobie właśnie po raz fyfnasty Diabeł ubiera się u Prady. No lubię po prostu i te ciuchy
A czytalas 2 czesc? Bo mnie zakonczenia zaskoczylo

Bylam na ladies night, jak zwykla nic nie przytargalam.
W TK maxx nic ciekawego. Buty podniszczone, terebek nie ma, a za ciuchy sie nawet nie biore. Znalazlam tylko piling i cos do mycia twarzy z Neobay czy cos takiego przcenione z 66 na 34, ale ostatecznie zrezygnowalam bo jednego i drugiego mam po 2-3sztuki w zapasie.
A, kupilam jeszcze czarna koronkowa sukienke, szare jeansy z ktorych sie bardzo ciesze bo od jakiegos czasu takich szukalam i mamie koszule w groszki, ale chyba ja zaanektuje jak Putin Krym.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 23:17   #673
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A czytalas 2 czesc? Bo mnie zakonczenia zaskoczylo

Bylam na ladies night, jak zwykla nic nie przytargalam.
W TK maxx nic ciekawego. Buty podniszczone, terebek nie ma, a za ciuchy sie nawet nie biore. Znalazlam tylko piling i cos do mycia twarzy z Neobay czy cos takiego przcenione z 66 na 34, ale ostatecznie zrezygnowalam bo jednego i drugiego mam po 2-3sztuki w zapasie.
A, kupilam jeszcze czarna koronkowa sukienke, szare jeansy z ktorych sie bardzo ciesze bo od jakiegos czasu takich szukalam i mamie koszule w groszki, ale chyba ja zaanektuje jak Putin Krym.
Poka zakupy
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 23:18   #674
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ale ktorego
no tego za grosze 37 zeta
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 23:36   #675
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Nie ogarniam wątku ostatnio za szybko lecicie z koksem za to wytrzymałam trochę ponad tydzień z zakupami i kliknęłam Estee także teraz już tylko odwyk i denkowanie
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 23:47   #676
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

moja paka z D jednak dziś wysłana jutro będzie.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 23:49   #677
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
no tego za grosze 37 zeta
Britney Spears The Naughty Remix . Jest słodko, jest biała czekolada aleeee ulepnie nie jest bo do akcji wkracza dymek taki dziwny ten dymek, lekko papierosowy jakby, czuję trochę skóry ale takiej miękkiej i zamszowej. Trwałość jak na zapach za taką cene znakomita 5-6 godzin, projekcja jest- miałam na nadgarstku i jak sprzątałam to co raz to dolatywał. Jak ktoś lubi słodziaki ale z pazurem to bierzta. Dostałam sampla i od razu kliknęłam . Taki troche zapach dla galerianek ale co to za dżinsy nie pójdą tylko za szanela . Nie no żartuje, fajny jest i ma szanse sie podobac .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2016-01-07 o 23:53
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 00:17   #678
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Britney Spears The Naughty Remix . Jest słodko, jest biała czekolada aleeee ulepnie nie jest bo do akcji wkracza dymek taki dziwny ten dymek, lekko papierosowy jakby, czuję trochę skóry ale takiej miękkiej i zamszowej. Trwałość jak na zapach za taką cene znakomita 5-6 godzin, projekcja jest- miałam na nadgarstku i jak sprzątałam to co raz to dolatywał. Jak ktoś lubi słodziaki ale z pazurem to bierzta. Dostałam sampla i od razu kliknęłam . Taki troche zapach dla galerianek ale co to za dżinsy nie pójdą tylko za szanela . Nie no żartuje, fajny jest i ma szanse sie podobac .
Oj to może mi się podobać jak dymek, zamszyk to już ciekawie dodatkowo słodko z pazurem to lubię choć galerianką nie jestem i nie zostanę bom za stara Kiedy je dostaniesz, bo jestem ciekawa czy ten tester ma korek.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 00:22   #679
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Oj to może mi się podobać jak dymek, zamszyk to już ciekawie dodatkowo słodko z pazurem to lubię choć galerianką nie jestem i nie zostanę bom za stara Kiedy je dostaniesz, bo jestem ciekawa czy ten tester ma korek.
Dam znać chociaż wątpie, że będzie miał . Na galeriane to i ja już za stara .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 00:22   #680
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Dostałam dziś pierwsze paki z D.

Fajowe te bransoletki. Ktos tu chyba mówił, że badziew, ale mi się podobają, będę nosic Zastanawiam się tylko po co wrzucałam je do każdego zamówienia, bo to w końcu nie jakiś tonik co to się zuzyje zapas

Za to ten zestaw greckiej księżniczki to nie bardzo. Chyba się pozbędę, bo mi on nie pasuje Widać nie mam zadatków na grecką księżniczkę
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 00:56   #681
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Dostałam dziś pierwsze paki z D.

Fajowe te bransoletki. Ktos tu chyba mówił, że badziew, ale mi się podobają, będę nosic Zastanawiam się tylko po co wrzucałam je do każdego zamówienia, bo to w końcu nie jakiś tonik co to się zuzyje zapas

Za to ten zestaw greckiej księżniczki to nie bardzo. Chyba się pozbędę, bo mi on nie pasuje Widać nie mam zadatków na grecką księżniczkę
Bransoletki jak są fajne zawsze możesz komuś sprezentować jak nie masz komu to będziesz miała zapasik na lata
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 05:40   #682
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Witam sie z rana!
Wszystkim życzę zeby w końcu jakieś dobre oferty dzisiaj były, ile mozna czekać
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 06:08   #683
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Z tym wykupywaniem palet, to zauważyłam pewną prawidłowość: przodują panowie z Łodzi, niejaki Marcin Sajdak i Mariusz Ślązak. Nic dziwnego, że nie udało mi się ich nawet przetestować, bo nawet testery po świętach znikały z Sephor w tajemniczych okolicznościach.
A Wąchock już prawie całkowicie przerzucił się na Estee Lauder i Clarins.
porażka na całego

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Lubię prasować, ale to jedna z niewielu prac domowych, którą chętnie wykonuję .

Fotki kotka koniecznie wrzuć .
ja też uwielbiam prasować to taka odmóżdżająca czynność do tego jakiś film i drink i mogę prasować cały wieczór

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

witam się z rana w piąteczek dzisiaj już bedę mieć sporo czasu na wizaż zatem Korinka - uważaj mam zamiar Cię dogonić w postach
mam dziś wieczorem imprezę firmową no tak mi się nie chce iść że masakra ale nie mam się jak wykręcic
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 06:15   #684
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja do końca roku mogę kupować tylko i wyłącznie szampon i pastę do zębów


---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Uwaga, chwalę się byłam po ogień w Warszawie, wpadłam do Złotych Tarasów i poszalałam w MAC w D kupiłam tusz Collistar, ale próbki żadnej nie uświadczyłam, bo trafiłam na ksienżniczkę no i przyszedł mój podkład z S aaaa no i w Mohito kupiłam sukienkę na wesele, ale Wam nie pokażę, bo na stronie nie ma
Super łowy

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
I moja druga paka dzisiaj. Miałam kupić coś przecenionego z Sephora, ale zdecydowałam się na MUR.

Iconic Pro1 jest kopią Lorac, a czekoladki w tych tandetnych opakowaniach są inspirowane oczywiście Too Faced. Dobrze się u mnie sprawdzały. Czekoladki mają kiczowate opakowanie, ale kolory są boskie.
Super palety moje kolorki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 06:16   #685
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
porażka na całego

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------


ja też uwielbiam prasować to taka odmóżdżająca czynność do tego jakiś film i drink i mogę prasować cały wieczór

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

witam się z rana w piąteczek dzisiaj już bedę mieć sporo czasu na wizaż zatem Korinka - uważaj mam zamiar Cię dogonić w postach
mam dziś wieczorem imprezę firmową no tak mi się nie chce iść że masakra ale nie mam się jak wykręcic
Już się boję ja też mam sporo czas na wizaż
Jak u lekarza? wszystko ok?
Przezyjesz imprezę, zmyj się szybko - pod pretekstem "glowa mnie boli"
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 06:16   #686
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Oki, w końcu zrobiłam zdjęcie mojego denka. Nie ma tego dużo.
Zdjęcie nr 2 to kremy do rąk. Niestety nie wiem gdzie wcisnęłam jeszcze jedno puste opakowanie po Isanie.
super denko
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 06:18   #687
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



O to jednak dobrze, że go zamówiłam
Do mnie też dzisiaj ma dojechać semilac - ale ja zamówiłam tylko bazę, nabłyszczacz i aceton niestać mnie już na lakier... chociaż to złotko na paznokciach który to dokładnie nr???

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Britney Spears The Naughty Remix . Jest słodko, jest biała czekolada aleeee ulepnie nie jest bo do akcji wkracza dymek taki dziwny ten dymek, lekko papierosowy jakby, czuję trochę skóry ale takiej miękkiej i zamszowej. Trwałość jak na zapach za taką cene znakomita 5-6 godzin, projekcja jest- miałam na nadgarstku i jak sprzątałam to co raz to dolatywał. Jak ktoś lubi słodziaki ale z pazurem to bierzta. Dostałam sampla i od razu kliknęłam . Taki troche zapach dla galerianek ale co to za dżinsy nie pójdą tylko za szanela . Nie no żartuje, fajny jest i ma szanse sie podobac .
brzmi kusząco szkoda że nie można nigdzie tego niuchnąć :P może w przyszłym miesiacu zaszaleje
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 06:19   #688
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Cześć!
Obejrzałem sobie właśnie po raz fyfnasty Diabeł ubiera się u Prady. No lubię po prostu i te ciuchy
Też lubię ten film fajnie by było pracować w takim miejscu - tyle genialnych ciuchów by się dostawało

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Nie ogarniam wątku ostatnio za szybko lecicie z koksem za to wytrzymałam trochę ponad tydzień z zakupami i kliknęłam Estee także teraz już tylko odwyk i denkowanie
a co kliknęłaś w Estee?

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
moja paka z D jednak dziś wysłana jutro będzie.
Super
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 06:19   #689
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Laski, jest jakis kod do D. co dziala na przecenione?
Poziomka byłaś wczoraj w pracy??? :d bo nie byłam pewna czy to Ty- jak byłam w S i oglądałam szminy z MJ ładne mają kolorki, ale jednak szminy nie dla mnie, wolę błyszczyki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 06:20   #690
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Dostałam dziś pierwsze paki z D.

Fajowe te bransoletki. Ktos tu chyba mówił, że badziew, ale mi się podobają, będę nosic Zastanawiam się tylko po co wrzucałam je do każdego zamówienia, bo to w końcu nie jakiś tonik co to się zuzyje zapas

Za to ten zestaw greckiej księżniczki to nie bardzo. Chyba się pozbędę, bo mi on nie pasuje Widać nie mam zadatków na grecką księżniczkę
bransoletki przynajmniej nie spurchawieją
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.